לומדים איך לסחור בשוק המט”ח (המכונה גם פורקס) יכולה להיות המשימה האימתנית למדי, במיוחד אם אתה מתחיל. עם זאת, אנו בחינוך המסחרי טוענים כי בהחלט לא בלתי אפשרי להפוך לסוחר יעיל, כל עוד אתה מוכן להקדיש זמן ולהכין את עצמך בהתאם..

שוק המט”ח נושא כמה מאפיינים מושכים שמושכים יותר ויותר אנשים בכל יום שעובר. לא רק שוק המט”ח נסחר סביב 5 טריליון דולר על בסיס יומי, אלא מכיוון שאין לו מיקום מרכזי פיזי, הוא פועל באמצעות רשת גלובאלית של קהילות סחר, כמו אנשים פרטיים, בנקים ועסקים. זה אומר שאתה יכול לסחור בצורה נוחה באינטרנט בכל עת שתרצה. פורקס יכול גם להפוך לתחביב מרגש ולמקור הכנסה נוסף. מכל הסיבות הללו ועוד, רבים מתחילים לתהות כיצד להתחיל לסחור במט”ח ולבנות את הבסיס הדרוש כדי להיות סוחר בטוח ורווחי. במאמר הבא, צוות החינוך המסחרי מונה 7 טיפים מרכזיים בנושא סחר במט”ח למתחילים. המדריך המיני הבא מוקדש לסוחרים המתחילים שיש להם את ההתלהבות והרצון ללמוד כיצד לסחור במט”ח, אך אינם בטוחים היכן וכיצד להתחיל. תיהנו מההצעות הבאות ויידעו אותנו אם יש לכם שאלות. זכרו, צוות חינוך המסחר תמיד כאן כדי לסייע למי שרוצה ללמוד לסחור בדרכם.

שלב 1: למד כיצד לסחור על ידי לקיחת א קורס סחר במט”ח בחינם

ללמוד לסחור עם קורס המסחר במט

הצעד הראשון לקראת השגת מטרתך ללמוד לסחור הוא קבלת השכלה מסחרית נכונה. באופן טבעי, אינך יכול לצפות להצליח במשהו, מבלי להקדיש זמן ללמוד כמה שיותר על זה. קשה לתייג את המט”ח כקשה פחות או יותר משאר השווקים הפיננסיים, אך דבר אחד בטוח – לימוד מט”ח הוא עסקה רצינית הכוללת הרבה הבנת המינוח וגם הטכנולוגיה והכי חשוב – כיצד לפתח את האסטרטגיה שלך ולנהל את הסיכונים הכרוכים בכך. עם זאת, אין מעט מה לחשוש אם אתה עובר קורס נכון ולומד את כל מה שאתה צריך לדעת על מסחר במט”ח. חינוך למסחר הוא אחד מאותם המקומות שבהם אתה יכול לקבל חינוך מסחרי איכותי, המכסה את כל הפרטים שאתה צריך כמתחיל עם תשוקה ללמוד איך לסחור. הקורסים הקיימים ב- Trading Education מתאימים למתחילים, והם זמינים גם באופן מקוון כאשר לסטודנט יש זמן. יתר על כן, הקורס משלב חומרים אינטראקטיביים, סרטוני לימוד, סמינרים ברשת, מצגות, התייעצויות אחד לאחד ועוד. בשל השותפויות שהקמנו עם כמה מפלטפורמות המסחר המובילות, אנו יכולים להציע את הקורס בחינם. תוכלו למצוא מידע נוסף על הקורס, מה הוא מכסה ועוד כאן.

שלב 2: בדוק את הידע שלך באמצעות חידונים בחינם כדי לוודא שלמדת את כל המידע הדרוש על מסחר במט”ח

בדוק את הידע שלך באמצעות חידוני מסחר בפורקס

לאחר שהקדשתם זמן משמעותי ללמוד את ההיבטים הבסיסיים של מסחר במט”ח, הצעד הבא שלכם צריך להיות בדיקת הידע שלכם. קליטת מידע רב וקפיצה מיד לאוקיינוס ​​המסחר העמוק אולי לא רעיון כל כך טוב. לכן אנו מציעים להעמיד את הידע שלך במבחן עם חידונים בחינם. בנוסף להצעת קורס מסחר בחינם, חינוך למסחר הכין גם סדרת חידונים שנועדה לבדוק את ידע המסחר שלך. סוג זה של בדיקות עצמיות יכול לא רק לתת לך מושג מה הם אזורי המסחר שאתה עדיין צריך לעבוד, אלא גם לעזור לך בביטחון שלך.. חידוני החינוך המסחרי בחינם זמינים באתר הרשמי וניתן לקחת אותם בכל עת. וודאו שכיסיתם את כל המידע מהקורס לפני שעברתם לחידון ואל תתייאשו אם לא קיבלתם ציון טוב. חומרי החינוך המסחריים תמיד יהיו זמינים עבורך, כך שתוכל לחזור ולקרוא מחדש את החלקים שלא הבנת לחלוטין בכל עת.

שלב 3: הקמת חשבון מסחר. היזהר במיוחד כאשר אתה בוחר את המתווכים שלך.

הגדר חשבון מסחר

ברגע שאתה מרגיש מספיק בטוח בידע המסחר שלך, הגיע הזמן להיכנס לעולם האמיתי של המסחר. השלב הבא ברשימת הטיפים שלנו כיצד להתחיל לסחור במט”ח הוא הקמת חשבון מסחר. זכרו, עברו לשלב 3 ברגע שהתחמשתם בידע, ביטחון ומוטיבציה.

כאשר אתה מתחיל לאסוף את המתווך שלך, עליך לוודא שאתה מבצע את המחקר שלך ולהימנע מכל מתווכי ההונאות שם. אנו בחינוך המסחר הקמנו שותפויות עם כמה מהמתווכים הבולטים ביותר שם כדי לוודא שהתלמידים שלנו / הסוחרים העתידיים נמנעים ממלכודות העבודה עם מתווכים תרמית. ערכנו את המחקר שלנו ויכולים לעזור לך לבחור מתווך מתאים עבורך. בדוק אותם באתר הרשמי שלנו.

שלב 4: גיבוש תוכנית מסחר

התחל לסחור במט

לאחר שפתחת חשבון אצל מתווך לבחירתך, הגיע הזמן שתשב ותגדיר בזהירות את היעדים שלך. זה טוב לירות בשביל הכוכבים אבל אתה חייב להיות מציאותי ולהתחשב ברמת הניסיון שלך, בהכנה הפסיכולוגית שלך, בהשקעה שאתה יכול לעשות, בכל הסיכונים הכרוכים וכו ‘. שוק המט”ח בוודאי מציע שפע של דרכים שמובילות להצלחה. עם זאת, אתה עלול למצוא את עצמך בדרך ללא מוצא, אלא אם כן תבין את נקודות החוזק והחולשה שלך ותמצא תוכנית טובה. האם אתה מרגיש בנוח עם המתווך שבחרת? האם אתה בטוח לעקוב אחר האותות? קבעת את כללי היציאה שלך? האם אתה יודע היכן האקזיטים שלך ומה יעדי הרווח שלך? יש לקחת בחשבון את כל הדברים הללו עבור תוכנית המסחר שלך. יתר על כן, כדאי שתדעו גם כיצד לחשב את הסיכויים והאם הם לטובתכם או לא. אחרי הכל, אתה רוצה למזער את ההפסדים שלך אבל זכור שאתה לא יכול להימנע מהם. אחד העקרונות העיקריים שעליך להבין ולהכין עצמך במסחר הוא שאתה לא יכול לזכות בלי להפסיד.

שלב 5: לעולם אל תפסיקו ללמוד והמשיכו להתעדכן בנעשה בשוק

לעולם אל תפסיק ללמוד

בדיוק כמו בכל שוק פיננסי אחר או למעשה, עם כמעט כל תחום והיבט בחיינו, דבר אחד שעלינו לזכור הוא שאף לשיפור ולעולם לא להיות מרוצה מרמת הידע הנוכחית שלך. כשמדובר במסחר במט”ח, עליך לדעת מה קורה בשוק מכיוון שברוב הפעמים, פיסת מידע קטנה שהחמצת או חוסר הבנה לגבי התכונות השונות של מסחר בתוכנות יכולות להיות הסיבה לכך שאתה לאבד כסף. סוחרים צריכים לבנות הרגל לבדוק את החדשות באופן קבוע ולעדכן את עצמם בתנועות השוק האחרונות, בהתקדמות הטכנולוגית, בחידושים ובשחקנים ומתווכים גדולים חדשים..

יתר על כן, לעולם אל תשכח שהתרגול עושה מושלם. ככל הנראה הדרך הטובה ביותר ללמוד כיצד לעשות דברים היא להמשיך לעשותם. חזור לאותם הערות שלקחת במהלך קורס חינוך מסחרי, שאל שאלות, צפה בסרטונים ופתח את דפי החדשות מדי יום – אלה רק חלק מהדברים שאתה יכול לעשות בכדי לעזור לקריירת המסחר העתידית שלך.

שלב 6: היה פעיל ואל תפחד לאבד כמה עסקאות.

להיות פעיל ולא לפחד לאבד כמה עסקאות

אם היית סוחר כבר הרבה זמן, אתה כנראה רגיל לרעיון שהפסדים הם חלק מהמסחר ולא צריך להיות רגשי בגלל הפסד. עם זאת, עבור סוחרים מתחילים, הפחד לאבד עשוי לשחק תפקיד עצום ולבסוף למנוע מהם להצליח. מומלץ למתחילים להתחיל בסיכון קטן ולהגדיל את אחוז הסיכון בזמן, ברגע שהם כבשו את הפחד שלהם.

מומלץ להיות פעיל, אולם יחד עם זאת חשוב להתקדם לאט אך בהתמדה. בתחילת דרכם במסחר, סוחרים רבים יוצאים במהירות מהסחר מחשש לאבד רווחים, לבצע בחירות שגויות או להחמיץ הזדמנויות מסחר אחרות. עם זאת, לפעמים בגלל כל ההיסוסים, חוסר הוודאות והפחד, הם מפספסים את הרווחים מכיוון שהסחר עשוי להגיע בסופו של דבר לרווח היעד שלהם מבלי שהם ישתתפו..

לסכם זאת, רגשות כמו חמדנות ופחד אינם חברים שלך ועליך ללמוד כיצד לשלוט בהם. פסיכולוגיית מסחר ממלאת תפקיד במסחר וכל עוד אתה נשאר חיובי ובטוח, אתה הולך להשיג את המטרות שלך. האמינו בעצמכם ובידע שלכם ולמדו לשלוט ולקבל החלטות מחושבות היטב.

שלב 7: נתחו את הביצועים והתוצאות והסיקו מסקנות משמעותיות

נתח את תוצאות העסקאות שלך

באופן טבעי, עלינו להיות המבקר הגדול ביותר שלנו. בין אם אתה יוצא מהטרייד כמנצח או מפסיד, דבר אחד בטוח – אתה צריך להבין מה עשית נכון ומה עשית לא בסדר. ניתוח תוצאות המסחר שלך יכול לתת לך מושג ברור מה אתה צריך ללמוד ואילו תחומים דורשים שיפור.

יש סוחרים, במיוחד חובבים האשמת הפסדיהם וכישלונות חוזרים ונשנים בכל עובדות ונסיבות אחרות במקום להבין כיצד החלטותיהם וכנראה חוסר הבנה הובילו אותם להפסיד כסף. הצעה אחת שאנו ב- Trading Education יכולים לתת לכם היא לשקול להכין יומן מסחר או ארכיון כלשהו שיעזור לכם להבין טוב יותר מדוע הייתה לכם תוצאה כזו והכי חשוב, לשמש כמדריך סובייקטיבי. זכור, ברגע שלקחת אחריות מלאה על פעולותיך ובחירותיך, אתה מוכן לשפר ולפתח את הקריירה שלך כסוחר מקצועי.

מחשבות אחרונות:

מסחר במט”ח יכול בהחלט להפוך להרפתקה חדשה ומלהיבה עבורכם. אתה יכול לא רק לעבוד מהבית וכמעט כל מקום שיש לו חיבור לאינטרנט, אלא שאתה יכול ליהנות גם מכל ההטבות הכספיות שיכולות להגיע ברגע שהפכת לסוחר יעיל.

אבל לפעמים, ממש בתחילת מסע המסחר, אתה עלול להרגיש קצת מבולבל, מפוחד ומוצף מכל המידע שיש לך לצבור. אם למידה היא משהו שלא מתחשק לכם לעשות, מט”ח הוא בהחלט לא המקום בשבילכם. ההטבות והיתרונות של מסחר במט”ח לא מגיעים כל כך בקלות אבל ברגע שאתה שם, ההצלחה לא רחוקה משם.

המסחר מציע הזדמנויות נהדרות לרווח נוסף עם זאת יש לזכור שעליך להקדיש זמן משמעותי ומאמץ ללמוד את כל הפרטים הדרושים. ללא ספק ידע הוא המפתח להצלחה. אם תבחר למהר ולא להכין את עצמך בהתאם, אל תתפלא מהתוצאות השליליות. זה חיוני לקחת את הזמן ולעשות את המחקר שלך. למרבה המזל עבורך וכל האחרים שרק התחילו לסחור במט”ח, למסחר בחינוך יש את הגב.

הצוות שלנו ציין את הטיפים וההנחיות הנ”ל כדי לוודא שהסוחרים החובבים שלנו מושכלים ומוכנים. יתר על כן, אנו מאמינים שאם אתה מתחיל, טיפים אלה הם חובה מוחלטת. למידה, בדיקת הידע שלך, הקמת חשבון, עריכת אסטרטגיה, עדכון מתמיד, פעילות ואין פחד וניתוח הביצועים שלך הם הדברים שעשויים לקרב אותך צעד אחד להגשמת חלומותיך. אין זמן טוב יותר להתחיל מאשר עכשיו.

פנה לחינוך מסחרי לקבלת סיוע נוסף. אנחנו כאן כדי לעזור לכם בדרך הארוכה אך המתגמלת למסחר במט”ח.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me