האם אתה מתחיל ב סחר במט”ח? אל תדאג בקשר לזה. אין שום בושה להשתתף בהרפתקה חדשה לגמרי ולהצטרך להתחיל מאפס. אבל לפני שאתה עושה משהו, שב ונקרא בעיון מה יש לנו לומר – מסחר במט”ח הוא מסובך, זה דורש ידע והבנה וזה לא נלמד בבתי ספר.

ציפיות לא מציאותיות לגבי מסחר במט”ח הן אחת הסיבות העיקריות לכך שמסחר במט”ח יכול להיות קשה, במיוחד למתחילים. פורקס אינו תוכנית “בואו נתעשר-אמיתי-מהיר”.

לא סוחר מט”ח מצליח התעורר יום אחד עם טונות של ידע, ניסיון ונכון פסיכולוגיה מסחרית לכבוש את השוק. הם בילו שעות על גבי שעות בלימוד ושליטה באומנות המסחר, והתנסות בשונה אסטרטגיות מסחר, השתתפות בדיונים רלוונטיים, אימוץ שיטות וטכניקות מסחר שונות, התנסות במתווכים שונים, היכרות מלאה עם ההיבטים הטכניים של המסחר ועוד. אם אתה רציני להפוך לסוחר פורקס רווחי, אין קיצור דרך. אתה צריך לתת את המיטב.

אבזם! הפיכתם של נוב מסחר במט”ח לסוחר מוכשר ויעיל ידרוש זמן, מאמץ ומסירות. אם אתה לא מוכן לזה, מוטב שתעמוד בעבודה הרגילה שלך 9-5.

כאמור, הדבר החשוב ביותר שיכול להפוך אותך לסוחר מצליח הוא השכלה. אנחנו לא יכולים להדגיש את זה מספיק!

סיכון הכסף שנצבר קשה מבלי לדעת מה קורה רק יוביל לכישלון.

חשוב על מט”ח כעל מיומנות אחרת שאתה צריך להשיג בחיים. אתה צריך להתחיל מאפס.

החל מהיכרות מהי מט”ח ועד הבנת זוגות מטבעות, ניהול הסיכון שלך, ניתוח שוק המט”ח וגיבוש אסטרטגיית מסחר.

זה כאשר אנחנו, בשעה חינוך מסחרי, היכנס!

פיתחנו קורס סחר במט”ח מקיף, קל לביצוע וחינמי לחלוטין (כן, קראתם נכון) המכסה את כל מה שצריך לדעת אם ברצונכם להגדיל את הסיכויים להצליח!

חינוך מסחרי מקבל בברכה אנשים להוטים וממוקדי מטרה שמוכנים לכך להרוויח כסף באמצעות מט”ח.

רוצה לדעת יותר על זה? אנחנו לא יכולים לחכות לספר לך.

אך לפני שנכנס לקורס עלינו להסביר ביתר פירוט מדוע מתחילים בוודאי יכולים ליהנות מכך!

מסחר במט”ח עבור Noobs

Noob אולי נשמע קצת גס, אבל אחרי הכל, כולם מתחילים בתחילת כל פרק חדש בחייהם.


הדבר הראשון שעליך לעשות בכדי להתגבר על מעמד של “מתחיל חדש” הוא היכרות עם העקרונות הבסיסיים ומושג המסחר במט”ח..

א סוחר מצליח פעם התחיל את הקריירה שלו על ידי לימוד היסודות, כמו מה זה מט”ח, איך זה עובד, מה היתרונות, איך להקים חשבון נכון, לקרוא תרשימי מט”ח וכו ‘אתה לא יכול להתקדם הלאה בלימודים ובקריירה שלך בלי לדעת את היסודות.

בשר ועצמות המסחר במט”ח הוא קנייה ומכירה. בבסיסו, שוק המרת המט”ח הוא על קנייה נמוכה ומכירה גבוהה. כמה שזה נשמע לכם פשוט, זה לא. הדברים הכי פשוטים בחיים הם לפעמים הכי קשים ליישום.

למרבה המזל, אתה יכול ללמוד את כל מה שאתה צריך לדעת בכדי לנתח את השוק ולחזות היטב. בעוד שמגמות וערכים לעיתים קרובות מתחקים אחר ראשיתם לגורמים שלא תמיד נוכל לדעת מראש, אך לעתים קרובות ניתן לחזות את תגובת השוק..

סוחרים חסרי ניסיון רבים קופצים לשוק רק ברגשותיהם, רגשותיהם ונחישותם הגבוהה. זה בהחלט לא מספיק אם כי. קנייה ומכירה לא צריכה להתבסס על רגשות אלא על עובדות וידע. סוחרים צריכים לאמץ טכניקות אנליטיות כדי לקבל החלטות טובות.

ניתוח יסודי וטכני

ניתוח יסודי וטכני

בעת הניתוח, אתה צריך להסתכל על המספרים, התרשימים ולקחת בחשבון מושגים שונים אחרים, בהתאם לסוג הניתוח שאתה מעדיף – טכני או בסיסי..

למתחילים בפורקס, ניתוח טכני ופונדמנטלי אולי נשמע מסובך, אך למעשה זה לא כל כך קשה להבין אם אתם נרשמים לקורסי המסחר הנכונים למתחילים..

לסיכום, ההבדל העיקרי בין ניתוח בסיסי וטכני בשוק המסחר במט”ח הוא:

 • ניתוח היסודות מתמקד בגורמים כלכליים, פוליטיים, חברתיים ואחרים (תוצר, אינפלציה, שיעור תעסוקה וכו ‘) כדי לחזות את תנועות המחירים.
 • אנליסטים טכניים, לעומת זאת, משתמשים בקווי מגמה, תרשימים גרפיים, קרוסאוברים ממוצעים נעים וכו ‘של פעולות קודמות, כדי לנתח בהצלחה את שוק המסחר במט”ח ולהשיג את תוצאות יעדים פיננסיים.

עלינו להבהיר כי לא משנה באיזה סוג ניתוח תחליט להשתמש – אתה יכול להשיג הצלחה עם שניהם.

שֶׁלָנוּ חינוך מסחרי לקורס פרק ספציפי המוקדש לניתוח יסודי וטכני. כפי שצוין לעיל, תוכל לקבל את הקורס שלנו בחינם וללמוד את כל מה שאתה צריך לדעת על מט”ח, כולל אופן השימוש בניתוחים בסיסיים וטכניים..

ראה גם: 10 כלי סחר בחו”ל בחינם שתוכל להשתמש בהם עכשיו

מימון מט”ח עבור Noobs

ממש מההתחלה, מתחילים לסחור במט”ח צריכים להבין כי אין ערכי מטבע שנשארים קבועים. הדברים עולים ויורדים כל הזמן. הבנה זו המהות של עשיית כסף. עם זאת, ישנם שיעורים אחרים ללמוד. הכסף שלך משתנה בערך ועליך להסתגל לשינוי זה. אם בכל זאת ערך הכסף פשוט היה זהה, אנשים עשירים היו נועלים את כספם והקיפאון הכלכלי יבוא בעקבותיו.

מהן כמה מהטעויות שסוחרי מט”ח מתחילים עושים?

טעויות שסוחרי מט

 • סחר ללא השכלה מתאימה:

  הטעות הראשונה שעושים מתחילים רבים היא לקפוץ על עגלת המט”ח מבלי להשיג את הידע הדרוש. האם אתה באמת מצפה להפוך לסוחר מצליח רק על ידי פתיחת חשבון ולחיצה פה ושם בלי לדעת מה אתה עושה? אם כן, מסחר במט”ח אינו מתאים לכם. ידע הוא כוח. הפוך לסוחר רב עוצמה על ידי השכלה.

 • סחר ללא תוכנית:

  פתיחת עסקאות, מבלי שתהיה לך תוכנית מפורטת רק תוביל לשוק לקחת את הכסף שלך. אם לא החלטת מתי לקצץ את ההפסדים שלך ולקחת רווח, איך אתה יכול לפתע להחליט על הנקודות האלה כשמצב נוצר ופתאום אתה נתפס לרגשות? אל תסחר על פי האינסטינקטים הספונטניים שלך. הכינו תוכנית ניהול סיכונים ועשו את העבודה מראש.

 • עם ציפיות לא מציאותיות לגבי מט”ח:

  אתה צריך להבין שאתה לא הולך להפוך למיליונר בן לילה ולפרוש על סמך עסק אחד או זכייה אחת. אתה צריך לשמור על הראש במשחק ולהיות מציאותי. הימנע מרעיון השלמות ונפטר מהרעיון כי מט”ח הוא תוכנית “התעשר-אמיתי-מהיר”. היו הגיוניים בכל הנוגע לתוכניות המסחר שלכם, קבעו בקפידה את הפרמטרים שלכם ונתחו את מצב השוק. תחשוב על זה ככה – אם השוק הצליח להשיג 80% מהתרחיש הצפוי שלך, אתה יכול לצאת כמנצח.

 • מסחר ללא הפסד הפסד:

  למתחילים צריך גם להבין כי מסחר ללא הפסד הפסד עלול להוביל להפסדים הרסניים.

  שימוש בצווי עצור הפסד אמור להפוך לחלק בלתי נפרד מתוכנית המסחר שלך. אם אתה נאחז ברעיון שההצלחה בהחלט תגיע אליך ושזה רק עניין של זמן, זכור שזה עשוי לקחת הרבה יותר זמן ממה שביטחונות השוליים שלך יכולים לתמוך בפועל..

 • סחר יתר:

  טעות נוספת שסוחרים טירונים לעיתים קרובות היא סחר יתר. זה מגיע בשתי צורות עיקריות – 1) מסחר פעם אחר פעם & 2) סחר רב מדי בפוזיציות בבת אחת;

  מסחר לעתים קרובות מדי בשוק יכול להפוך למצב בסיכון גבוה. אם תמיד יש לך תפקיד פתוח, אתה חשוף יותר לסיכון בשוק. במקום זאת, התמקדו בהזדמנויות מסחר בהן אתם בטוחים שיש לכם יתרון ואסטרטגיה מעוצבת שיכולה להוביל להצלחה.

  מסחר בפוזיציות רבות מדי, בבת אחת, יכול “לאכול” את כל בטחונות השוליים שלך – זה כמו לזרוק חצים ללא מטרה על הלוח, בתקווה שחלקם באמת יתקעו.

להתרחק מחדשות השוק ועדכונים:

עליכם להיות מודעים למתרחש בשוק ולהסתגל בהתאם. השתמש בלוח שנה כלכלי כדי לעזור לך לעקוב אחר החדשות / האירועים והעדכונים האחרונים. ניתוב המסחר היומי שלך אמור לכלול תמיד קריאת נתונים / אירועי לוח שנה, כך שלעולם לא תיתפס מחוץ לשמירה ותשמור על המתרחש.

דבר נוסף – כשמדובר במט”ח, הלמידה לעולם לא נעצרת. אל תחשבי לרגע שברגע שסיימת את קורס המסחר שלך, אתה יכול ללכת. ישנן אסטרטגיות רבות לחקור, טכניקות רבות לניתוח, חדשות להתעדכן בהן, מתווכים להתנסות בהן וכו ‘. רעב לידע לא יביא לך אלא רווחים עסקאות מוצלחות.

אולי תרצה: 8 שאלות לענות לפני שתשקיע

החוסכים לא מרוויחים כסף אבל…

מדוע חוסכים לא מרוויחים כסף

האינפלציה מבטיחה שבסופו של דבר חשבונות חיסכון יפסידו כסף. עם זאת, זה יכול להיות חכם להתחיל להשקיע. מסחר במט”ח הוא בהחלט התחלה טובה.

בואו נהיה כנים לגבי זה. סטטיסטית, יותר מ -70% מהסוחרים במט”ח מפסידים כסף. אתה תוהה מדוע? כי ברוב המקרים הם לא יודעים מה הם עושים.

יש אנשים שחושבים ששוק המט”ח הוא אסדת הימורים וסומכים על מזל בלבד. זו אולי הדרך הגרועה ביותר האפשרית להתקרב למסחר במטבע.

כן, ישנם כמה היבטים של מט”ח שיכולים להיות כה כאוטיים ובלתי צפויים, עד שאפילו המומחים המובילים בעולם אינם יכולים לחזות אותם. עם זאת, זה לא אומר שפורקס הוא כל העניין.

עליכם להיות בעלי הידע הנכון כדי להבין כיצד פועלים מט”ח. ברמה הטכנית, שוק המט”ח אינו קשה יותר מכל שוק פיננסי אחר שיש שם. עם זאת, זה לא אומר שזה קל וזה הכל על לחיצה על כמה כפתורים באפליקציה שלך.

אבל מתי אתה לוחץ על הכפתורים האלה? זו השאלה שרוב האנשים לא יכולים לענות עליה נכון בגלל חוסר הכנה ובסופו של דבר מאבדים את ההשקעה שלהם.

אל תהיה בין 70%.

למד מה גורם לשוק המט”ח לתקתק ועקוב אחר הדופק. קבל השכלה אם אתה רוצה לעמוד בסיכוי הטוב ביותר להצלחה!

חינוך מסחרי כאן בשבילך.

כאמור, קורס המסחר במט”ח זמין כרגע בחינם לכל מי שרוצה להיות סוחר.

הקורס שלנו עולה בדרך כלל 2,500 ליש”ט, אולם כעת אנו מציעים אותו בחינם, הודות למתווכים השותפים שלנו.

בדוק מקרוב את הקורס המקוון “המדריך האולטימטיבי למסחר במט”ח” או צור קשר עם הצוות שלנו לקבלת מידע נוסף. נשמח לסייע לכם ולספק לכם את כל המידע הדרוש בכדי להפוך לסוחר רווחי.

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector