נתחיל בלהבהיר דבר אחד: אין סוחר יחיד שמעולם לא הפסיד לאורך הקריירה שלהם. בין אם זה היה בגלל חוסר השכלה, התמוטטות טכנולוגית, חוסר משמעת או אינטליגנציה רגשית, סדרת החלטות שגויה או פשוט מזל רע, בסופו של דבר כל סוחר יחווה הפסד או אפילו כמה.

אין ספק שזו חוויה לא נעימה שתשאיר כל סוחר המום ומאוכזב מאוד, במיוחד אם הם הצליחו טוב עם חשבון הדגמה.

סוחרים רבים אפילו עזבו את שוק המט”ח מכיוון שהפסידו כסף. לכן חשוב מאוד לדעת להתמודד עם הפסד כסף ולהקפיץ בחזרה אחרי הפסד גדול.

חשוב לדבר על הנושא הזה מכיוון שחוויה של הפסד גדול יכולה לגרום לך להטיל ספק בעצמך. להטיל ספק בעצמך, בחירות בקריירה ורמת הבנה יכולים להוביל לפסילה, לדלג על עסקאות בגלל חשש להפסיד או להיכנס לעסקאות רבות ממה שאתה צריך לנסות להחזיר את כספך.

להקפיץ לאחור אחרי הפסד גדול זה לא כל כך קשה. ישנם מספר צעדים שתוכלו לנקוט בכדי לשפר את העניינים עבורכם. כמובן, צעדים אלה אינם יכולים להחזיר את הזמן ולהחזיר לך את כספך. עם זאת, הם יכולים לעזור בתיקון הנזק הנפשי שנגרם, במיוחד לביטחון שלך.

בוא נתחיל בטיפים שלנו ל להתגבר על ההלם לאחר שאיבד את המסחר בכסף בפעם הראשונה.

שנה את הלך הרוח שלך לגבי טעויות

לשנות את הלך הרוח שלך, לאבד מסחר בכסף

כולנו עושים טעויות. בין אם זה קשור לקריירה שלנו או לחיים האישיים שלנו, הבחירות שלך לא תמיד יכולות להיות מושלמות או נכונות. אנחנו בני אדם, אחרי הכל. תסתכל על התמונה הגדולה כאן; להיות אדם גדול יותר מהטעויות שלך.

אנשים רבים נופלים קורבן לטעויות שלהם, וחושבים שכישלונם יגדיר את חייהם וירדוף אותם עד לסוף הזמן. זה לא נכון וככל שאתה דוחף את כל המחשבות השליליות האלה מהר יותר, כן ייטב.

התאמת הלך הרוח שלך לגבי טעויות במסחר לא תעשה דבר מלבד לעזור לך להתגבר עליהן כמה שיותר מהר ולהתמקד בעתיד. בטל את הפחד לעשות את אותן הטעויות ונסה לא להקפיא בכל פעם שאתה יושב מול מחשב ומתחיל להסתכל בתרשימים. אנו יודעים שזה יכול להיות קשה, במיוחד בפעמים הראשונות שאתה טועה ומפסיד כסף, אך אם החלטת להיות סוחר עם הרעיון שלעולם לא תבצע מהלך שגוי אחד ותהפוך למיליונר תוך זמן קצר, אז נסחר כנראה לא בשבילך.

לנתח את הטעות שלך וללמוד ממנה

לנתח את הטעות שלך, לאבד מסחר בכסף

זו כנראה העצה הטובה ביותר שמישהו יכול לתת לך כיצד להתגבר על ההלם לאחר שאיבד את המסחר בכסף בפעם הראשונה. במילים פשוטות, קבלו שטעיתם, קחו את הזמן להתמודד עם ההלם והלחץ וחזרו לנתח מה עשיתם לא נכון ואיך תוכלו לשפר את זה בפעם הבאה.

התחל באסטרטגיה שלך. האם אתה בטוח שעשית הכל נכון? האם יש דרך לשפר את זה? מה דעתך לאמץ אחת חדשה?

עבור סוחרים מתחילים לעשות זאת חובה מוחלטת אך זה תקף גם לסוחרים מנוסים. עם זאת, סוחרים מנוסים יזהו ביתר קלות את טעויותיהם ויקפצו חזרה מהר יותר מכיוון שהם חוו הפסדים יותר פעמים ורגילים לרעיון זה..


סוחרים מתחילים צריכים לנהוג לנהל יומן מסחר. רשמו מה עשיתם לא נכון, מה חשבתם שעשיתם נכון, איך זה גרם לכם להרגיש ואילו מסקנות משמעותיות תוכלו להסיק מכל החוויה.

מה שהיה בעבר נשאר בעבר

זו פילוסופיה שתעזור לך מאוד, במיוחד בקריירת המסחר שלך. בסביבה שבה דברים יכולים להשתנות כהרף עין ושם הסיכון נמצא בכל מקום, עליכם ללמוד כיצד להיות בעלי עוצמה, לחסל רגשות ולא להתעכב על העבר..

אתה יכול להחזיר את הזמן לאחור? לא.

האם אתה יכול לקפוץ למכונת זמן, לתקן במהירות את השגיאה שלך ולזכות בכסף שלך בחזרה? לא.

איך שאתה מאבק את עצמך וממשיך הלאה זה מה שחשוב.

איך להימנע מלעשות טעויות בעתיד?

כיצד להימנע מלעשות טעויות, לאבד מסחר בכסף

כיצד להתגבר על ההלם מאובדן מסחר בכסף? החלף את ההלם הראשוני בנחישות. התחל לחשוב על העתיד וכיצד להפוך לסוחר טוב יותר. ברור שעשית משהו לא בסדר, לא התקשרת נכון והפסדת קצת כסף. העולם לא נגמר כאן. להפך, הצמיחה שלך כמקצוען רק החלה.

מה שאתה יכול לעשות זה לרענן את הידע שלך ולהתחיל ללמוד דברים חדשים. היו כנים עם עצמכם ועם הידע שלכם בנושא סחר במט”ח. נכשלת בגלל שלא למדת השכלה ראויה למסחר במט”ח? אם כן, אנו יכולים לעזור!

אנחנו ב חינוך מסחרי, מציעים כעת את קורס המסחר במט”ח שלנו, “המדריך האולטימטיבי למסחר במט”ח”בחינם לכל מי שרוצה להיות מקצוען.

אנו מציעים זאת בחינם בזכות המתווכים השותפים שלנו שרוצים לוודא שיש שם סוחרים מוכשרים ובטוחים יותר שלא מוותרים לאחר הטעות הראשונה. כולנו יודעים שהמפתח להיות בטוחים ולפתח את הכישרונות שלך הוא חינוך.

הקורס שלנו עוסק בנושאים הבאים:

  • קרן למסחר בפורקס
  • מכניקה של מסחר בפורקס
  • ניתוח מתקדם של מסחר בפורקס
  • מסחר באסטרטגיה למסחר בפורקס

חזרה למסחר לאחר ההפסד

נסחר לאחר ההפסד

במוקדם או במאוחר אתה צריך להתחיל לסחור. ככל שתתאושש מהר מההפסדים הראשונים שלך כסוחר מתחיל, כן ייטב.

לאחר רצף הפסד, התחל בקטן והיה זהיר במיוחד. אל תקפוץ חזרה לאותו גודל מיקום בו סחרת בעבר.

בעיקרון, אתה מנסה להחזיר לך את הביטחון. קיום יום מנצח עם גודל מיקום קטן יעזור לכם לעשות זאת. תוכל להגדיל את גודל המיקום שלך למחרת.

מה שאנחנו מנסים לומר הוא לחזור למסחר בקצב איטי. הגדל את גודל המיקום שלך כאשר יש לך ימי זכייה. אנו מבינים שזה עשוי להיות מתסכל להתחיל עם גודל מיקום קטן לאחר שביצעת סחר בגדלי מיקום גדולים יותר, אך עדיף להיות בטוח מאשר להצטער, נכון?

אם ההפסד הראשוני היה גדול מדי ואתה מרגיש שהוכה, חשוב להקדיש לפחות 1-2 ימים לטעינה, לקחת רגע לנוח ולחזור חזק יותר.

אל תמהר לחזור למסחר לאחר הפסד גדול!

אתה צריך להרגיש מוכן נפשית, אסטרטגית וכלכלית.

אתה רק תאבד יותר, תחזור על המחזור ולעולם לא תתאושש.

דבר אחרון: הקפצה חזרה לאחר הפסד היא לא להחזיר את כספך במהירות האפשרית. זה לחזור ליסודות, ליישם את האסטרטגיות שלך טוב יותר ולבנות חוויה.

כשתתחיל לבנות את הביטחון שלך שוב, הכסף יגיע.

מחשבות אחרונות:

לראות את החץ האדום הגדול הזה שמצביע כלפי מטה יכול לכאוב, אנחנו מבינים את זה.

כנראה שהיית מוכנה במידה מסוימת, אך כנראה שההשלכות היו חמורות בהרבה ממה שציפית שיהיו.

זה כמו בחינה גדולה למתמטיקה שלמדת והיית משוכנעת שאתה מבין את המושג, אך קופאת לחלוטין כשרואים את מורכבות הדוגמה שניתנת לפתרון. אתה יודע לפתור את זה, אבל איכשהו תשכח מאיפה להתחיל.

כל סוחר, ובמיוחד המתחילים, התמודד עם סיטואציה זו וחווה איך זה לא רק את הציפיות שלך, אלא את ההערכה העצמית שלך כאדם ואיש מקצוע מרוסק.

לכן הכנו עבורכם את המדריך הקטן הזה בתקווה לשנות את הדרך בה אתם רואים את עצמכם לאחר שטעות.

בסופו של דבר, המסחר הוא רק ניסיון. יש מעט מאוד אגדות סחר בלי לפחות 10+ שנים בענף ומטה לגיל 40. זה כמו לקחת את צעדיך הראשונים לבגרות, שם הדברים נהנים יותר ככל שאתה מבוגר יותר, מכיוון שראית הכל וההיסטוריה נוטה לחזור על עצמו.

דבר חשוב לזכור לגבי המקרה הזה הוא אל תשקיע כסף רב בכמה עסקאות. בהתחלה, אתה לא שם בשביל להרוויח כסף, אתה צריך הרבה כסף בשביל זה. בהתחלה אתה נמצא במשחק כדי ללמוד.

ברגע שאתה עושה, נניח, 10 ימים רצופים של תשואות חיוביות, רק אז חושב להעלות את הרף. זכרו, דברים אולי נראים מפחידים עכשיו, כי אתם לא יודעים למה לצפות, אבל הזמן ישים את הכל במקומו. ממש כמו בחיים.

רווח, בהתחלה אתה לא שם בשביל הכסף, אלא בשביל ללמוד. בכל פעם שאתה מנצח או מפסיד, הוצא מזה משהו. זה יעזור לך להתקדם כאדם וכמקצועי.

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

eToro – פלטפורמת המסחר במט”ח הטובה ביותר

מתווך etoro

67% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector