מתלבטים מי הם סוחרי המט”ח העשירים והמצליחים ביותר? אז זה המקום הנכון עבורך!

בהתחשב בעניין ב מט”ח – נחשב לשוק הפיננסי הגדול והנזיל ביותר בעולם, אין זה מפתיע שרבים מסוחרי המט”ח רוצים לדעת יותר על המשקיעים העשירים ביותר שם כדי ללמוד מהם ולפוטנציאל להרחיב את הרווחים שלהם.

אנו בחינוך המסחרי כאן כדי לחלוק סיפורי הצלחה מגוונים והשראה פיננסית להנחות אותך במסע שלך להצלחה במסחר.

המשך לקרוא כדי לברר מידע נוסף על 10 המשקיעים העשירים ביותר בעולם המסחר במט”ח!

עשרת הסוחרים הטובים הטובים ביותר:

 1. ג’ורג ‘סורוס
 2. ביל ליפשוץ
 3. ג’ו לואיס
 4. סטיב כהן
 5. סטנלי דרוקנמילר
 6. פול טיודור ג’ונס
 7. אד סייקוטה
 8. אנדרו קריגר
 9. קרל איכאן
 10. טרייסי בריט מגניב

מספר 1. ג’ורג ‘סורוס: האיש ששבר את בנק אנגליה

כשמדובר בסוחרי מט”ח עשירים ומפורסמים, לא נוכל לקבל רשימה מלאה ללא גאון המט”ח האיקוני ג’ורג ‘סורוס.

יליד 1930, סורוס פעיל בזירת המסחר כמעט חצי מאה. לא רק הקריירה והמהלכים המסחריים שלו הופכים את סורוס למסקרן אלא לחייו האישיים.

שם הלידה של ג’ורג ‘הוא למעשה שוורץ ג’ורג’י. הוא נולד בהונגריה ומאוחר יותר עבר לבריטניה. שם סיים סורוס את השכלתו הפיננסית בבית הספר לכלכלה ומדעי המדינה בלונדון. הוא גם סיים את לימודיו בפילוסופיה, מה שהציב את סורוס לא רק בין הסוחרים הטובים ביותר, אלא בין הפילנתרופים הזכורים בעולם..

למרות שסורוס לא משקיע רק בזוגות מטבעות, האמת היא שמסחר במט”ח הוא התשוקה שלו. הוא החל לבנות את קרן הגידור שלו בשנת 1969, המכונה כיום קרן הקוונטים.

אולי אחד הדברים המדהימים ביותר בסורוס – המכונה גם האיש ששבר את בנק אנגליה – הוא העובדה שהוא גרם לממשלת בריטניה למשוך את הלירה ממנגנון שער החליפין האירופי (ERM) בשנת 1992.. ליתר דיוק, סורוס החל לבנות פוזיציות קצרות בפאונד, בהימור מול הלירה, ובסופו של דבר הגיע לרווחים של מיליארד דולר..

עלינו להסביר כי אז הלירה הייתה קרובה לדויטשה מארק, אך סורוס ראה את שיעור המינימום שלה גבוה מדי, ולכן הוא הלך נגדה.

מהלך זה עיצב את השוק כולו וסוחרים אחרים החלו להעתיק גם את סורוס. בריטניה לא הצליחה להגדיל את הלירה (תהליך שנעשה לעתים קרובות באמצעות קניית לירות או העלאת ריביות), כך שהלירה ירדה ב -15% מול דויטשה מארק ו -25% מול הדולר האמריקני – וכתוצאה מכך, קרן הקוונטים הרוויחה מיליארדים..

במהלך הקריירה שלו, סורוס הראה הערכה של עקרון תגמול הסיכון במסחר וטען כי “הוא היה רק ​​עשיר מכיוון שהוא הצליח לראות מתי טעה.”

עם המשמעת הגדולה שלו, סורוס הוא בין סוחרי המט”ח הטובים ביותר בעולם: נכון לספטמבר 2020 השווי הנקי שלו הוא 10 מיליארד דולר..

למעשה, סורוס נמצא ברשימת פורבס של האנשים העשירים ביותר על פני כדור הארץ. שימו לב שלפני כמה שנים, פורבס דיווח כי השווי הנקי שלו עמד על 25 מיליארד דולר, אך סורוס העביר סכומי עתק לקרן הצדקה שלו. אחרי הכל, האנושות מוכיחה שהיא חשובה יותר מכסף!


# 2. ביל ליפשוץ: סולטן המטבעות

אולי אתה לא מופתע לראות את ביל ליפשוץ – אחד הסוחרים לטווח הקצר המרוויח ביותר בעולם – ברשימה שלנו. ביל ליפשוץ, יליד 1956 בניו יורק, הוא אחד הסוחרים הפורקסיים המצליחים ביותר.

לאחר שתמיד הצטיין במתמטיקה, בשנת 1982, ביל קיבל תואר שני במנהל עסקים במימון מבית הספר לניהול באוניברסיטת קורנל.

מעניין שבגיל צעיר הצליח ליפשוט לייצר רווחים של יותר מ -250 אלף דולר תוך זמן קצר על ידי השקעת 12 אלף הדולרים שירש מסבתו במניות..

אף על פי שלאחר מכן, הוא עשה כמה טעויות ואיבד את הונו, ליפשיץ המשיך לסחור ועבר למט”ח.

בשנת 1982, בנק האח של סלומון שכר את ליפשיץ כסוחר במשרה מלאה והוא החל לייצר כ -300 מיליון דולר בשנה לבנק, מה שהציב אותו בין חמשת הסוחרים המובילים בעולם..

ההצלחה שלו לא נעצרה עם זאת, עם זאת. בשנת 1991 הקים ליפשוטץ את Rowayton Capital Management, תוך התמקדות בניהול נכסים הקשורים למטבע; בשנת 1995 הקים את Hathersage Capital Management תוך התמקדות במטבעות G10.

ונחש מה? משרדו זכה בפרס קרן הגידור הטובה ביותר במקרו באירוע פרסי Hedgeweek בארה”ב 2018.

ההיבט המרשים ביותר בקריירה של ביל הוא הגישה שלו למסחר. לעתים קרובות הוא אומר כי מט”ח הוא שוק פסיכולוגי וכי תפיסות השוק יכולות להשפיע על פעולות המחירים.

הוא מדגיש את החשיבות של ניהול סיכונים וטוען גם שהמפתח להיות סוחר מט”ח מצליח אינו תלוי בצדק כל הזמן: סוחרים חייבים ללמוד להרוויח כסף כשהם צודקים רק 20-30% מהזמן.

אין זה מפתיע שעם גישתו למסחר, ליפשוץ – המכונה לעתים קרובות סולטן המטבעות – הוא גם אחד הסוחרים העשירים ביותר. למעשה, יש לו הרמון של מזל; השווי הנקי המשוער שלו הוא 8.3 מיליארד דולר.

# 3. ג’ו לואיס: המתאגרף של מט”ח

ג’ו לואיס או ג’וזף סי. לואיס הוא משקיע מפורסם אחר שאהבתו למסחר במט”ח הציבה אותו בין הסוחרים המובילים בעולם.

בְּאֹפֶן מַצחִיק, לואיס מכונה בוקסר מכיוון ששמו מעורר לעיתים קרובות קשרים עם אגדת האיגרוף ג’ו לואי.

לואיס, כיום גר בבהאמה, נולד בשנת 1937 בלונדון. באופן מפתיע הוא עזב את בית הספר בגיל צעיר כדי לעזור לאביו לנהל עסק קייטרינג, שהתרחב במהירות.

לואיס מפורסם גם בזכות שיתוף הפעולה שלו עם סורוס בבניית עמדה קצרה כנגד הלירה ואילוץ בריטניה למשוך את הלירה ממנגנון שער החליפין האירופי..

כעת, ג’ו לואיס פועל מבהאמה ולמרות שהוא די שמור על חייו הפרטיים, רבים טוענים שלואיס יש מסכי מסחר בכל חדר.. כמו שאמר, “אחד מתגמולי ההצלחה שלך הוא ההנאה השקטה ממנה. להיות בעמוד הראשון של העיתונים לא מאפשר זאת. “

עלינו להזכיר כי מלבד מט”ח, לואיס מעורב במיזמי השקעות שונים בענפים שונים, כגון ספורט, מדיה, נכסי נופש ואנרגיה. בשנת 2020, פורבס מעריך את שוויו של לואיס ב -4.6 מיליארד דולר.

מוכן לצלול לתוכו מט”ח שׁוּק?

# 4. סטיב כהן: סחר בסיכון גבוה ומתגמל & מַחֲלוֹקֶת

סטיבן כהן הוא אחד המשקיעים ומנהלי קרנות הגידור האמריקאים המפורסמים והשנויים במחלוקת.

כהן סיים את לימודיו בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת וורטון בפנסילבניה. לאחר לימודיו בכלכלה, החל לעבוד כסוחר אופציות בחברת גרונטל & ושות ‘, שעזרו לו לייצר רווחים עבור המשרד ועבור עצמו.

בשנת 1992 הקים את קרן הגידור שלו, SAC Capital Advisors.

על ידי שימוש באסטרטגיות מסחר בעלות סיכון גבוה ותגמול גבוה, הצליח כהן ליצור אימפריה בתחום ניהול ההשקעות. מומחים אומרים כי עמדות מניות הוחזקו במשך ימים או שעות, ולכן החברה סחרה בכ -20 מיליון מניות ביום.

תאמינו או לא, על פי הנתונים, בתחילת שנות האלפיים פעילות המסחר של SAC Capital Advisors היוותה כ -2% מסך המסחר בבורסה.

עם זאת, לא כל מה שנוצץ הוא זהב. בשנת 2010 עבר המשרד חקירות רבות ונאלץ לשלם כ -2 מיליארד דולר. בשנת 2016, משרד כהן נסגר רשמית וכהן מנוע מניהול השקעות עד 2018.

למרות כל הבעיות והמחלוקות המשפטיות סביב הקריירה שלו, כהן (שהוא גם מייסד Point72 Management Asset Management) הצליח לגייס הון עם המסחר האגרסיבי שלו ובסיכון גבוה..

נכון ליולי 2020, כהן מוערך בשווי נקי של 14.6 מיליארד דולר.

# 5. סטנלי דרוקנמילר: הצלחה מסחרית יותר משלושים שנה

סטנלי דרוקנמילר הוא עוד מנהל קרנות גידור ופילנתרוף מצליח.

Druckenmiller נולד בשנת 1953; הוא קיבל תואר באנגלית וכלכלה ועמד לקבל תואר דוקטור מאוניברסיטת מישיגן. עם זאת, הוא החליט להתחיל לעבוד כמנתח נפט בבנק הלאומי פיטסבורג.

אחרי כמה שנים שעבד בבנק, Druckenmiller הקים חברת השקעות משלו בשם Duquesne Capital Management.

אחד ההיבטים המעניינים ביותר בקריירה שלו הוא העובדה שדרוקן מילר היה עמית לעבודה של סורוס בקרן הקוונטים.. Druckenmiller נשכר על ידי סורוס בשנת 1988 ועזר לו לשבור את בנק אנגליה לאחר שהימר נגד הלירה, מה שהוביל למשיכת הלירה ממנגנון שער החליפין האירופי..

במהלך משבר הדוט-קום בשנת 2000, החליט דרוקנמילר לעזוב את סורוס ולהתמקד בחברת דוקנס קפיטל. עם זאת, משרדו לא יכול היה לספק תשואות גבוהות ללקוחות, ולכן דרוקנמילר החזיר כספים ללקוחות והחל לנהל את עושרו שלו.

כמו שאמר, “30 שנה אני אחראי על ניהול כספי הלקוחות וזה היה שמחה, אבל בשלב מסוים אני צריך להמשיך הלאה. שלושים שנה זה מספיק. “

הסוד של Druckenmiller להצלחה ארוכת טווח הוא לקבל את העיתוי הנכון ולשמר הון, במקום למקסם את ההזדמנויות בהן אתה צודק. Druckenmiller מזכיר לעיתים קרובות למשקיעים כי “יש הרבה נעליים על המדף; ללבוש רק את אלה שמתאימים. “

בשנת 2020, פורבס העריך את הונו ב -4.7 מיליארד דולר.

# 6. פול טיודור ג’ונס: אחד מסוחרי הפורקס העשירים ביותר אי פעם

לפול טיודור ג’ונס מגיע מקום מיוחד ברשימת סוחרי המט”ח המצליחים ביותר שלנו. נחשב לעיתים קרובות לאחד מסוחרי היום העשירים ביותר אי פעם, עם שווי נקי של 6 מיליארד דולר נכון לספטמבר 2020, פול טיודור ג’ונס הוא פשוט אייקון.

עלינו לציין שג’ונס נולד בשנת 1954 וקיבל תואר בכלכלה בשנת 1976. מעניין כי ג’ונס דחה הזדמנות ללמוד בהרווארד והחל לעבוד כסוחר סחורות בבורסת הכותנה בניו יורק (NYSE) במקום..

מאוחר יותר, פול טיודור ג’ונס הקים את חברת תודור השקעות משלו והצליח לייצר רווחים בתקופות בהן השווקים הסתחררו כלפי מטה.. שים לב שהוא מעוניין גם בנכסים שאינם פורקסים ואוהב להמר על תנודות בריבית.

זכור כי סוד ההצלחה של טייקון הפורקס ג’ונס הוא השימוש בתחנות נפשיות, כמו גם עצירות בזמן (אם המחירים נוגעים ברמות מוגדרות, ג’ונס תמיד קיים ולא משנה מה).

להיות אחד האנשים העשירים ביותר על פני כדור הארץ לא מספיק לג’ונס. פול טיודור ג’ונס הוא גם פילנתרופ שאישו צדקה הקימה את קרן רובין הוד מתמקדת בהפחתת עוני ברחבי העולם.

# 7. אד סייקוטה: חלוץ מערכת המסחר הממוחשבת

למרות שאד סייקוטה אינו מיליארדר, מגיע לו מקום ברשימת 10 המובילים שלנו. סייקוטה הוא האדם שהיה חלוץ מערכת המסחר הממוחשבת – אחת המערכות האלקטרוניות הראשונות בה משתמשים סוחרים מודרניים כיום.

למעשה, הסוחר ההולנדי סייקוטה הוא אחד הסוחרים האוטומטיים הטובים ביותר; כאמור על ידי ג’ק שווגר, מחברם של מכשפי השוק, אד “ההישגים חייבים בהחלט לדרג אותו כאחד הסוחרים הטובים ביותר בזמננו”.

מעניין ש- Seykota קיבלה השראה לאחר שקראה מכתב של הסוחר ריצ’רד דונצ’יאן לפיה מגמה מכנית בעקבות המערכת עשויה לשנות את השוק..

סייקוטה החל לפתח את רעיונותיו בזמן שעבד עבור סחר משרדי בשוק החוזים העתידיים, ששימש אז בכרטיסי ניקוב כדי לבדוק רעיונות. כתוצאה מכך יישם סייקוטה את רעיונותיו במחשב כרטיס ניקוב; מאוחר יותר תוכניות המחשב שלו יושמו באופן נרחב, ושינו את כל התעשייה.

עלינו להזכיר זאת אד סייקוטה הדריך גם את מייקל מרקוס, אחד החברים הפופולריים ביותר בחברת סחורות וסוחר המטבעות הגדול ביותר בסימני גרמניה באותה תקופה.

סייקוטה נמצא כעת בספרי ההיסטוריה לנצח השווי הנקי שלו של 1-5 מיליון דולר בשנת 2019 צפוי לעלות בקרוב.

# 8. אנדרו קריגר: הגאון ששבר את הקיווי

אנדרו קריגר הוא שם איקוני נוסף בתחום המסחר במט”ח. קריגר סיים את לימודיו בבית הספר לעסקים וורטון ולאחר סיום לימודיו, הוא התקבל לעבודה על ידי בנק הנאמנים.

עם סגנונו האגרסיבי הרשים אנדי קריגר את מנהליו ולכן הגדילו את מגבלת המסחר שלו מ -50 מיליון דולר רגילים ל -700 מיליון דולר..

מעניין, בשנת 1987, כאשר מרבית שוקי המניות המשיכו להסתחרר כלפי מטה בעקבות ההתרסקות באוקטובר 1987, קריגר הבין שהדולר הניו זילנדי מוערך יתר על המידה. אז הוא החליט להמר נגדו, שחרג מההיצע הכולל של הדולר הניו זילנדי במחזור.

בגלל עמדתו הקצרה העצומה, NZD צנח מול הדולר האמריקאי וקריגר הרוויח מיליונים עבור חברתו.

למרות הצלחתו, קריגר קיבל סכום קטן לאחר העסקה, ולכן עזב את בנק אמון, שבלי קריגר נקלט בסופו של דבר על ידי דויטשה בנק..

קריגר, לעומת זאת, הלך לעבוד ב ניהול קרן סורוס.

אף על פי שהשווי הנקי של קריגר אינו ידוע, לאור כישרונו, רבים מאמינים כי עושרו שווה מאות מיליונים.

מוכן להתחיל לסחור מט”ח?

# 9. קרל איכאן: אחד המשקיעים המצליחים ביותר בוול סטריט

כל רשימה של סוחרי המט”ח הטובים ביותר תהיה שלמה מבלי להזכיר את קרל איקאהן.

קרל איקאהן, שהוא אחד מגוראי המט”ח העשירים ביותר בעולם, קיבל את הפריצה הגדולה שלו כשדודו העניק לו 400 אלף דולר כדי שיוכל לצלול לבורסה בניו יורק. איצ’ן עשה את המיטב מהכסף שהשאיל לו דודו והפך לאחד הסוחרים במט”ח המצליחים ביותר בוול סטריט.

שימו לב כי חברת קרל, Icahn Enterprises, השקיעה בענקיות שונות, כמו נטפליקס, אפל, נטפליקס ומוטורולה..

המפתח להצלחה עבור קרל הוא ללכת עם האומץ שלו. בשבילו, האינסטינקטים חשובים מאוד ולעיתים קרובות הוא ממליץ למשקיעים אחרים לא לקחת את נתוני השוק בערך נקוב.

הוא גם סבור כי שמירת ההון היא מכרעת; למעשה, הוא תמיד מבטיח שיש לו מספיק כספים, כך שהוא יכול להמשיך להשתתף בשוק המט”ח.

עם שווי נקי של 17 מיליארד דולר, איצ’אן הוא בהחלט אחד הסוחרים במט”ח הטובים ביותר אי פעם.

# 10. טרייסי בריט מגניב: הצעירה שהכי צפויה להפוך למיליארדר

אם כי שוק המט”ח נחשב לעיתים קרובות לשוק הנשלט על ידי גברים, טרייסי בריט קול – אחת הסוחרות המצליחות ביותר אי פעם – מוכיחה שהזמנים סוף סוף משתנים.

לאחר שעבדה בחוות הוריה, סיימה טרייסי בריט קול את בית הספר למנהל עסקים בהרווארד. שם הקימה את Smart Women Securities עם תרזה הסיאו, אחת מסופרות הטלוויזיה המצליחות ביותר כיום.

באופן מעניין, טרייסי הונחה על ידי וורן באפט הגדול שהתעניין בעבודתה. מזנון הכיר את מגניב לאמנות המסחר.

וכמובן, וורן באפט לא זקוק להקדמה. הוא אחד המשקיעים המצליחים לטווח הארוך ומקור חוכמה גם לסוחרי היום וגם למשקיעים. עם שווי נקי של יותר מ -85.6 מיליארד דולר, וורן הוא בין 5 האנשים העשירים ביותר בעולם.

בהיותה מועצת המנהלים של חברות מובילות שונות, טרייסי – הצביעה "הסיכוי הטוב ביותר להפוך למיליארדר" על ידי חבריה – גם בדרך הנכונה להפוך למיליארדר.

סוחרי מט”ח מצליחים אחרים

סוחרי המט

בעוד שרשימת 10 המובילות שלנו כוללת כמה אייקונים בתעשיית המט”ח, האמת היא שיש סוחרים רבים ופחות מוכרים שגם להם מגיע אזכור.

לפניכם חמישה סוחרים מצליחים אשר יכולים גם לעורר אתכם בדרך להצלחה.

 1. ברוס סטנלי קובנר, בהדרכתו של מייקל מרקוס האגדי, הוא משקיע מעורר השראה באמת. למרות שקובנר התחיל כנהג מונית, התשוקה שלו עזרה לו לגוון את תיק ההשקעות ולהפוך לאחד המשקיעים העשירים ביותר בארה”ב ובשאר העולם.. אחזקות קובנר שוות 5.3 מיליארד דולר.
 2. מרטין שוורץ הוא סוחר אמריקאי מוכשר אחר שעשה את הונו על ידי סחר במט”ח, במניות ובחוזים עתידיים. למרות שוורץ אינו מיליארדר, הוא זוכה לפופולריות רבה לזכייה אליפות ארה”ב להשקעות בשנת 1984 וגם לסוסי האלוף שלו.
 3. רף ויין הוא גם אייקון, במיוחד בדרום אפריקה. אף על פי שלוויין לא היו הרבה אפשרויות קריירה במדינת מולדתו, הוא הצליח להפוך ל מולטי מיליונר בגיל 22 והחל לחנך ולעזור לצעירים בדרום אפריקה.
 4. ג’יימס סימונס הוא גם בין סוחרי המט”ח הצעירים ביותר על פני כדור הארץ הזה. הוא גם אחד החכמים ביותר: הוא קיבל תואר דוקטור במתמטיקה בגיל 23 והתפרסם בקהילה המדעית בזכות לימודיו בתורת המיתרים וניתוח זיהוי תבניות. יתר על כך, סימונס שילב את הידע שלו בתחום המסחר והמתמטיקה והגה אלגוריתם לחיזוי שינויים במחירים.
 5. ריי דליו, שהתחיל כגולף למשקיעים בוול סטריט, עבד קשה להשיג את התואר השני במימון מבית הספר למנהל עסקים בהרווארד ולהקים חברה משלו, ברידג’ווטר. תאמינו או לא, הוא התחיל מדירתו הקטנה בניו יורק. גם אחרי שנים של מסחר מוצלח, לדאליו יש עצה חשובה לסוחרים: להישאר צנועים ולא לתת לאגו שלהם לעמוד ביניהם ולהצלחה.

האם אתה סוחר מט”ח מצליח?

כעת כאשר אתה יודע על כמה מסוחרי המט”ח הטובים והעשירים ביותר ברחבי העולם, אתה עלול להיות מופתע מכך שכולם משותפים: לכולם משמעת קפדנית ו ניהול סיכונים כללים.

כמובן, ישנם הרבה סוחרים פחות מוכרים אך עשירים שיכולים גם לעזור לך לשפר את אסטרטגיית המסחר שלך. מכיוון שלמידת יסודות המסחר במט”ח עשויה להיות נגישה, אך נדרש מאמץ רב כדי להפוך לסוחר מצליח ולהפוך אותו לראש.

אתה עלול להיות מופתע לדעת ש -90% מהסוחרים במט”ח מפסידים כסף בשנה הראשונה שלהם ומפטרים.

אימוץ סיכונים, לעומת זאת, הוא חלק מהמשחק, לכן לעולם אל תפסיק לנסות. שלא כמו ספורט, מט”ח הוא יותר תחרות אינטלקטואלית ולא פיזית.

ונחש מה? יתכן שאתה כבר בדרך להצלחה במט”ח: כל עוד אתה עקבי ומרוויח יותר ממה שאתה מפסיד בטווח הארוך, אז אתה בדרך הנכונה. כי אנחנו לא צריכים לחשוב רק על עשירים כשאנחנו חושבים על הצלחה!

eToro – פלטפורמת המסחר במט”ח הטובה ביותר

הירשם עבור eToro והתחל לסחור במט”ח או להעתיק סוחרים מובילים ללא תשלום נוסף. אין כרוך בדמי ניהול או בעלויות נסתרות אחרות.

מתווך etoro

67% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה.

סוחרי המט”ח הטובים ביותר | נקודות מפתח

 • מסחר במט”ח הוא מיזם פיננסי אטרקטיבי עבור משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד.
 • בין סוחרי המט”ח המצליחים אך הפחות מוכרים שם, כמה גורואים של השקעות אמיתיים הוכיחו את ערכם.
 • ג’ורג ‘סורוס, אד סייקוטה, ביל ליפשוץ ואנדרו קריגר הם בין סוחרי המט”ח העשירים ביותר בעולם.
 • עם זאת, לכל המיליארדרים הללו משותף דבר אחד: תשוקה למסחר, משמעת עצמית וכללי ניהול סיכונים מחמירים.

האמת היא שגם הסוחר המצליח ביותר היה צריך להתחיל איפשהו. וכאחת הדרכים הטובות ביותר ללמוד מט”ח היא מניסיון, אנו ב- Trading Education יכולים לעזור לך לחקור את מורכבות המט”ח, לקבל השראה מסיפורי מסחר אמיתיים וללמוד מהטובים ביותר בתעשייה..

אם נהנית לקרוא את המאמר שלנו, 10 סוחרי המט”ח הטובים ביותר, אנא שתף ​​אותו עם כל מי שיכול להתעניין גם במסחר במט”ח.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector