מסחר במט”ח למתחילים בבריטניה

מה צריכים מתחילים לדעת בכדי להתחיל לסחור במט”ח בבריטניה?

מעוניין במסחר במט”ח למתחילים בבריטניה? ובכן, תן לנו לברך אותך קודם! מסחר במט”ח הוא מאמץ פיננסי פופולרי בבריטניה, המושך סוחרים מתחילים ומומחים כאחד. למעשה, נתונים מראה כי ה- בריטניה היא אחד ממוקדי הפיננסים המובילים בעולם, עם יותר מ- 405,160 סוחרים פעילים ברשת.

לכן, אם החלטתם ללמוד מיומנות חדשה ולהצטרף לקהילה המרתקת של סוחרי מט”ח בבריטניה, אז זו נקודת המוצא הנכונה עבורכם. המאמר שלנו מסחר במט”ח למתחילים בבריטניה | מה צריכים מתחילים לדעת בכדי להתחיל לסחור במט”ח בבריטניה? הוא מדריך מעשי צעד אחר צעד שיעזור לך להבין מהו מסחר במט”ח וכיצד להפוך לסוחר מצליח.

כמו כן, אל תהססו להירשם לאחד מ- הקורסים המקוונים שלנו שיעזור לך להיות מומחה פיננסי אמיתי!

מה זה מט”ח?

מה זה מט

אם אתה מתחיל בעולם המסחר במט”ח, אחד הדברים החשובים ביותר שיש להבין הוא איך עובד השוק. ובכן, אם אתם מעוניינים בנושא סחר במט”ח למתחילים בבריטניה, אך אין לכם ניסיון קודם, תופתעו לדעת שבעצם, כנראה שיש לכם ניסיון פורסי.

החלפת אי פעם כסף בשדה התעופה? עכשיו אנחנו מדברים! החלפת מטבעות היא גם מט”ח.

בתור סוחר מט”ח, לעומת זאת, במקום להחליף מטבע אחד למשנהו, כפי שהיית עושה בעת חופשה בחו”ל, היית מנבא מחירים על הכיוון הפוטנציאלי של מטבע אחד מול אחר.

עם מגוון גדול של מגמות, קטינים וזוגות אקזוטיים, אין זה מפתיע שמט”ח נחשב לשוק הפיננסי הנזיל והפופולרי ביותר בבריטניה ובשאר העולם..

Fאורקס הוא שוק מטבעות בינלאומי, מערכת עולמית הפועלת על ידי סחר, ניהול ומעקב אחר מטבעות לאומיים שונים.

עם מחזור יומי המוערך בערך 5.1 טריליון דולר, קל להבין – גם עבור סוחרים מתחילים – מדוע מט”ח נחשב לשוק הגדול והדינמי ביותר.

החדשות הטובות הן כי מט”ח הוא גם נגיש ביותר ואולי מציע הזדמנויות רבות להצלחה.

מדוע מסחר במט”ח הוא השקעה טובה למתחילים?

בין אם אתם בבריטניה או באוסטרליה, מסחר במט”ח הוא השקעה נהדרת למתחילים. כאמור לעיל, השוק נגיש מאוד ומושך אליו אנשים מכל שכבות האוכלוסייה.


ממשקיעים אמידים ועד בנקים מרכזיים וסוחרים פרטיים, למסחר במט”ח אין גבולות. פשוט מכיוון שהנפחים, הדינמיקה והזדמנויות ההשקעה שמציע שוק המט”ח הם באמת יוצאי דופן!

ישנן אסטרטגיות רבות, זוגות מט”ח וחשבונות לבחירה. בנוסף לגמישותו, השוק מאפשר למתחילים בתחום המסחר במט”ח וגם למומחים לסחור בנוחות הבית שלהם.

זה נכון! למט”ח אין מיקום פיזי, ולמעשה, אתה יכול לסחור מכל מקום בעולם. כל עוד יש לך קישוריות טובה לאינטרנט, אתה יכול להתחיל לסחור במט”ח בבריטניה או בבורה בורה.

חוץ מזה, למתחילים במסחר במט”ח אין צורך בהון התחלתי גדול כדי להתחיל לסחור בבריטניה. הפיקדון הראשוני למסחר במט”ח נמוך משמעותית בהשוואה לשווקים אחרים. אתה יכול להתחיל לסחור במט”ח עם פחות מ- £ 100.

עלינו לציין כי מתחילים יכולים גם לסחור במט”ח באמצעות מינוף, וזו סיבה נוספת לכך שכל כך הרבה אנשים בבריטניה רוצים להיות סוחרי מט”ח.

מדוע סוחרים רבים בוחרים לסחור במט”ח בבריטניה?

מדוע אנשים סוחרים במט

כפי שאנו רואים, ישנם יתרונות רבים המניעים את המתחילים להתחיל לסחור במט”ח בבריטניה. בעוד טירונים רבים מחליטים להתחיל לסחור במט”ח רק כדי להרוויח קצת כסף, משקיעים מנוסים יותר עשויים לבחור לסחור במט”ח כדי לגוון את התיקים שלהם..

למרות זאת, זכור כי מסחר וסחר במט”ח, באופן כללי, אינו מבטיח 100% רווחים או הצלחה!

ובכל זאת, מדוע כל כך הרבה מתחילים ומיליונרים מהפורמט הבריטי סוחרים במט”ח? מה התיקו? נו, בריטניה היא אחד ממוקדי הפיננסים הפופולריים ביותר בעולם כולו, מקום אידיאלי למסחר במט”ח.

לא מפתיע את זה הלירה הבריטית היא אחד המטבעות הפופולריים ביותר לסחר ברחבי העולם.

בריטניה ידועה בשירותיה המהימנים ובמדיניות המחמירה שלה. יתר על כן, זה מאפשר חופש רב מבחינת מיסוי. שים לב שרווחי סחר במט”ח בבריטניה, כולל אלה למתחילים, יכולים לחלק לשלוש קטגוריות: משקיעים פרטיים, סוחרים עצמאיים וספקולטיבים (שיכולים להיות פטורים ממס).

מספר המתווכים המוסדרים בבריטניה מרשים, מה שהופך את המסחר במט”ח שם לנגיש הרבה יותר מאשר מט”ח בארה”ב, למשל.

כיצד מתחילים יכולים להתחיל לסחור במט”ח בבריטניה?

איך להתחיל במסחר במט

אם אתה סחר במט”ח למתחילים בבריטניה המתפתה מהיתרונות של מט”ח ואתה רוצה להתעמק בנושא, אנו יכולים לעזור לך להתחיל.

אולי אתה חושב שמסחר במט”ח הוא סוג של מדע טילים. האמת, לעומת זאת, היא ש מסחר במט”ח אינו כל כך מסובך כשמבינים את היסודות.

נוסף על כך, להלן מספר צעדים מכריעים שיש לבצע כאשר אתה עומד התחל לסחור במט”ח בבריטניה:

 1. חנך את עצמך: חינוך נכון למסחר במט”ח הוא מכריע, במיוחד אם אתה מתחיל. מספרים ועד אתרי חדשות פורקס וסמינרים מקוונים, החשיבות של השכלה טובה היא חיונית בעת סחר במט”ח בבריטניה. קורס עדכני שנוצר במקצועיות ומותאם לצרכים שלך, למשל, לא רק יספק הבנה מעמיקה של השוק אלא יעזור לך לפלס את דרכך בעולם הפורקס. השכלה טובה תעזור לך לבסס אסטרטגיה ומיומנויות מוצלחות לסחר במט”ח, כגון סובלנות לסיכונים, משמעת, סבלנות וגמישות.
 2. הבן את לשון המט”ח: אם אתה מוכן להתחיל לסחור במט”ח בבריטניה, עליך גם להבין את הלשון. הבנה טובה של מונחי המט”ח הנפוצים ביותר חשובה מאוד בכדי לתת לך התחלה מוצלחת. חלק מהמילים והביטויים שאתה יכול להתמקד בזכירה בשלב ראשוני זה כוללים מטבע בסיס, הצעת מחיר, מחיר הצעה, מחיר מבוקש, פריסה ופיפ. תוכלו ללמוד עוד על כך כאן.
 3. ניתוח הכלכלה העולמית: כחלק חיוני בכלכלה העולמית, מט”ח מושפע מגורמים חברתיים, כלכליים ופוליטיים רבים. דרך טובה למתחילים להתחיל היא לחקור היבטים חשובים, כגון עמדות מסחר, תוצר מקומי גולמי (תוצר), אקלים פוליטי, מהומה חברתית וכן הלאה..
 4. בחר את המתווך הטוב ביותר: כדי להתחיל לסחור במט”ח בבריטניה, על המתחילים לבחור בחברת התיווך הטובה ביותר האפשרית. כאמור לעיל, ישנם בחשבונות ואופציות מסחר שונים לבחירה. חברת תיווך אמינה ואמינה היא מה שאתה מחפש, אז הקפד לקחת את הזמן ולעשות קצת מחקר לפני שתבחר את המתווך שלך. אם אין לך זמן להשוות בין אלפי האפשרויות הקיימות שם, אנו ממליצים להסתכל באחד מתווכי השותפים המובילים שלנו..

טיפים למסחר במט”ח למתחילים

טיפים למסחר במט

בעוד שצלילה לעולם המסחר במט”ח בבריטניה היא יותר ממלהיבה, אל לנו לשכוח שמט”ח יכול להיות מסוכן, ויותר מ 90% מהסוחרים מפסידים כסף ומפסיקים.

מתחילים במסחר במט”ח יכולים להרגיש המומים במיוחד. מידע כוזב וציפיות גבוהות יכולים רק להוסיף שמן למדורה. למשל, אל תתפלאו אם תופצצו בטיפים חמים כיצד להצליח בן לילה.

עדיין, מט”ח אינו תוכנית מתעשרת ומהירה וטריקים קסומים אינם מועילים כלל.

כדי לעזור למתחילים בתחום המסחר במט”ח בבריטניה לגשת למידע אמין, אנו מספקים כמה טיפים אמיתיים לפסיכולוגיה למסחר כדי להתחיל לעקוב אחריהם כעת:

 • לא רק לקפוץ למסחר במט”ח ללא השכלה. כאמור לעיל, למתחילים דרוש זמן רב כדי להכיר את המורכבות של מט”ח, ולכן להיות סבלני.
 • למד כיצד לפרש תרשימים יומיים, שינויים במחירים ויסודות אחרים. כדי להתמודד עם הדינמיקה של השוק, אם כי, כדאי להשקיע גם בשליטה עצמית ועקביות.
 • כשאתה מפתח סגנון ואישיות מסחר, הקפד לעמוד בזה. יש אין מקום לאימפולסיביות במסחר במט”ח.
 • שים את כל הפסדי הפסד שלך במרחק בטוח ממחיר הכניסה שלך, אך אל תשים אותם קרוב מדי. יש אין מקום לפחד או חמדנות במסחר במט”ח.
 • הגבל את העסקאות שלך בגלל מסחר תכוף עשוי להוביל למסחר רגשי ולכישלון. למעשה, השליטה ברגשות שלך בזמן המסחר היא קריטית להצלחה.
 • אל תיבהלו ותגיבו יתר על המידה בסימן הראשון לסחר סוער. מסחר ילך נגדך – זה משהו שקורה לכולם – אז למד לקבל את ההפסדים שלך.
 • תהיה מציאותי ואל תצפה שמסחר במט”ח יהפוך אותך למיליונר במהירות. לא כולם יכולים לעזוב את המשרה המלאה שלהם ולסחור במט”ח בחוף הים אחרי הכל.
 • מצא מנטור שיעזור לך להתמודד עם לחץ ורגשות עזים, במיוחד בשלב הראשוני של מסע המסחר שלך. אל תשכח שאם אתה שולט בסודות הפסיכולוגיה של סחר במט”ח, אתה יכול לשלוט בכל השוק.

אילו אסטרטגיות מסחר מתאימות למתחילים בפורקס בבריטניה?

למרות שחינוך נכון והרגלי מסחר בריאים הם חיוניים, עלינו לבחון גם כמה היבטים טכניים של מסחר במט”ח. אולי אחד הגורמים החשובים ביותר להצלחה עבור מתחילים במסחר במט”ח בבריטניה ובשאר העולם הוא לבסס אסטרטגיה מוצלחת.

בעוד שישנן אסטרטגיות רבות המתאימות למתחילים, עלינו לציין כי סוחרי מט”ח רבים מפתחים אסטרטגיית מסחר המפעילה רכיבים של ניתוח טכני וניתוח יסודי כאחד..

ניתוח יסודי משמש הרבה סוחרי מט”ח, אם כי זה יכול לקחת הרבה זמן. אסטרטגיה זו משמשת בדרך כלל לחיזוי מגמות ארוכות טווח על בסיס נתונים כלכליים.

חלק מהמדדים החשובים שבהם תוכלו להשתמש ולצפות בעת שימוש בניתוח בסיסי כוללים משכורות שאינן חקלאיות, מדד מנהלי הרכש (PMI), מדד המחירים לצרכן (מדד המחירים לצרכן), מכירות קמעונאיות ומוצרים עמידים. הקפד לעקוב אחר שיעורי הריבית, האינפלציה וכל נושא אחר שיכול להשפיע על הערכות המטבע.

על ידי שימוש בניתוחים בסיסיים תוכלו להבין טוב יותר מגמות שוק ארוכות טווח ואולי להרוויח מאירועים נעים בשוק.

עם זאת, אם אתה מתחיל במסחר במט”ח בבריטניה, אתה כנראה הולך להתחיל בניתוח טכני. זו ללא ספק האסטרטגיה הנפוצה ביותר בה משתמשים סוחרי יום מכיוון שהיא מאפשרת ניתוח מגמות ומחירי תרשימים.

כאשר תשתמש באסטרטגיית הניתוח הטכני תעבוד עם אינדיקטורים, כגון גלי אליוט, לימודי פיבונאצ’י, SAR פרבוליים ונקודות ציר, כדי לחזות מחירים טובים יותר וגם להבין תנאי קנייה ומכירה שונים.

ניהול הסיכון שלך בעת מסחר במט”ח בבריטניה

מלבד פיתוח אסטרטגיה יעילה של מסחר במט”ח, על סוחרים מתחילים בבריטניה להקים תוכנית איתנה ואמינה לניהול סיכונים במט”ח. חיוני לקיים אסטרטגיית ניהול סיכונים ולהיצמד אליה כשאתה מבצע עסקאות. ניהול סיכונים ממלא תפקיד עצום במניעת טעויות טירונים והפסדים גדולים.

כדי להשתמש בשיטת בקרת סיכונים חזקה ואמינה, עליך לאמן את עצמך לדעת מתי לעצור. במילים אחרות, אתה צריך לדעת מתי לקפוץ מהספינה הטבועה. רעיון טוב הוא לנעול את הרווחים שלך באמצעות הפסד הפסד ברמה מסוימת.

מצד שני, אם אי פעם תתפתה לרעיון לפתוח מספר רב של מגרשים עם צמדי מטבעות, חשוב פעמיים. מהלכים כאלה יכולים להוביל לכישלון, אז וודא שאתה יודע מה אתה עושה. בתור התחלה, לעולם אל תסחר בכסף שאינך יכול להרשות לעצמך להפסיד.

מומלץ גם לשמור על חשיפה מוגבלת על מנת להגדיל את הסיכויים להצלחה ארוכת טווח. כי עם הזמן, אתה פחית להפוך ל סוחר מט”ח מצליח.

נקודות מפתח:

 • מסחר בפורקס הוא מאמץ פיננסי שניתן לתרגל על ​​ידי כל אחד, בכל מקום בעולם.
 • ה שוק המט”ח פופולרי במיוחד בבריטניה, אחד המרכזים הפיננסיים המובילים בעולם.
 • הלירה הבריטית היא בין עשרת המטבעות המובילים במט”ח.
 • כמתחיל במסחר במט”ח בבריטניה, עליכם להשקיע בחינוך למסחר על מנת להבין את מורכבות השוק.
 • שליטה רגשית וניהול סיכונים, יחד עם אסטרטגיית מסחר מוצלחת, הם מכריעים כדי לעזור לך להצליח.

אנו ב- Trading Education יכולים לעזור לכם להתחיל לסחור במט”ח בבריטניה. כל שעליך לעשות הוא להירשם ל אחד הקורסים שלנו להפוך לאס פיננסי.

התחל לסחור במט”ח בבריטניה

עכשיו אתה יודע יותר על מסחר במט”ח בבריטניה, אתה יכול להיות מוכן לקחת את העניין שלך לשלב הבא. זכור שלמרות שקל להתחיל בעבודה, מציאת סגנון המסחר והאסטרטגיה המועדפים עליך היא לרוב תהליך של ניסוי וטעייה.

הבנת שוק המט”ח יכולה לקחת שנים של לימוד. עם זאת, על ידי קריאת מאמר זה היום, עשית את צעדיך הראשונים לקראת הפיכתך לסוחר מט”ח מצליח בבריטניה. השלב הבא הוא לבחור את המתווך הטוב ביותר למסחר במט”ח בבריטניה.

המתווך המוביל בבריטניה

סוחר עם חשבון eToro יכול לסחור ב- CFD בנכסים פיננסיים בסיסיים כגון מט”ח, מניות, סחורות, מטבעות מטבעות ו מדדים. עם מרווחים צמודים, הם מותג עולמי מוביל. הצביעו כמתווכים המובילים בבריטניה.

סחר במט”ח עם המתווך המדורג ביותר eToro, שנבחר על סמך הדירוג הגבוה והמיקום שלך.

האם אתה מתכנן להתחיל לסחור במט”ח בבריטניה? באיזה צמד מטבעות היית בוחר לסחור? איזה טיפ כיצד להתחיל לסחור במט”ח בבריטניה, האם אתה הכי מועיל? ספר לנו בתגובות למטה.

אם אהבת את המאמר שלנו, מסחר במט”ח למתחילים בבריטניה | מה צריכים מתחילים לדעת בכדי להתחיל לסחור במט”ח בבריטניה?, אל תהססו ללחוץ על כפתור הלייק ולשתף אותו עם כל מי שירצה להתחיל לסחור במט”ח.

eToro היא פלטפורמה מרובת נכסים המציעה הן השקעה במניות והן בקריפטו-סחורות, כמו גם במסחר ב- CFD. 75% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map