כיצד מרוויחים פורקסים מרוויחים

כשמדובר בחשבון המסחר במט”ח שלך אתה יודע שאף אחד לא כל כך דואג לזה יותר ממך.

זו הסיבה שאתה חייב להיות מסוגל להבין על מי עליכם לסמוך ומי אמין ובטוח מספיק בכדי לשים את חשבונכם בידיהם.

זו מדגישה את הצורך למצוא ולבחור את מתווך המט”ח המתאים, שזו החלטה חיונית שעליך לקבל אם אתה מתכנן לבדוק את ההזדמנויות בשוק המט”ח ולנסות להרוויח.

זו אמנם לא ערובה, אך העבודה עם “המתווך” הנכון בדמות מתווך מט”ח אמין היא אחד הגורמים המשפיעים על הסיכויים הפוטנציאליים שלך ליהנות מרווחים מהמסחר..

עם זאת, כשמדובר במסחר במט”ח, לא הרבה אנשים שוקלים את השאלה: “איך מתווכי מט”ח מרוויחים?”

דבר אחד בטוח מספיק, ברוקרים במט”ח מרוויחים והם לא עושים כל מה שהם עושים אך ורק בגלל התשוקה שלהם למסחר או כמעשה חסד למתחילים במסחר במט”ח..

עם זאת, לפני שאתה בכלל שוקל להכניס לחשבון את כספך שהרווחת קשה, תרצה לדעת ולהבין היכן ואיך כסף זורם בכל המערכת. וכשמדובר בשוק עם היקף יומי של 5 טריליון דולר בעסקאות, אתה בהחלט מעוניין כיצד ברוקרים במט”ח משיגים רווחים שהם בבירור לא רק כמה פדיונים.

בהתחשב בעובדה שכל סוחר במט”ח צריך לעבור דרך מתווך המט”ח “מתווך” כדי לבצע עסקאות ושלא משנה אם הסוחר מאבד או צובר רווחים, המתווך במט”ח יוכל להרוויח כסף באמצעות קומץ חיובים, שיהיה לנו מבט נוסף על הנושא ו גלה כיצד ברוקרים במט”ח מרוויחים כדי שתוכל להבין טוב יותר לאן הכסף שלך הולך.

מה עושה מתווך מט”ח?

מה עושה מתווך מט

כביכול “מתווך” או הסוחרים המתווכים עוברים בעת המסחר, מתווך המט”ח הוא זה שלוקח פקודות לרכישה ומכירה של מטבעות ואז מבצע את ההזמנות. בדרך כלל, מתווך מט”ח יפעל בשוק OTC או ללא מרשם שאינו כפוף לאותן תקנות כמו בורסות זרות אחרות ולכן מתווך המט”ח בדרך כלל לא יהיה כפוף לחלק מהכללים המנהלים עסקאות ניירות ערך. . השוק ללא מרשם גם אינו כפוף למנגנון סליקה מרכזי.

עם זאת נאמר, עליכם תמיד לוודא ולהיזהר כי צד הנגד שלכם אינו ברירת מחדל. הקפד תמיד לחקור את עמיתייך ואת היווןם לפני שתשקיע את כספך ופתח חשבון למסחר במט”ח.

קח את הזמן שלך לבדיקה מעמיקה ובחר את מתווך המט”ח האמין ביותר, כך שתוכל להיות בראש שקט שהכל יהיה בסדר ולא תתפלא עם עמלות וחיובים נסתרים או שתוכנס למצב שאתה לא רוצה להיות ב.

ראה גם: האם מסחר במט”ח הוא תרמית?

כיצד מתווכים בפורקס מרוויחים – דמי מתווך


כמה מתווכי מט”ח להרוויח על ידי חיוב עמלה לכל עסק, בעוד שאחרים יעשו זאת לחייב את הממרח בין ההצעה למחירי השאלה. זו השיטה העיקרית, הנפוצה והפופולארית ביותר של מתווכי מט”ח להרוויח.

כפי שאתה בוודאי יודע עד כה, הפער הוא ההפרש בין מחיר ההצעה למחיר המבוקש למסחר, או ההפרש בין המחיר שתקבל בגין מכירת מטבע למחיר שאתה צריך לשלם עבור קניית מטבע..

הבדל זה בין שני המחירים הוא המרווח של המתווך. ניתן לתקן את המרווח שמציע מתווך המט”ח שלך אך הוא יכול גם להיות משתנה.

האפשרות האחרונה פירושה שהמרווח תלוי מאוד במהלכי השוק כאשר מתרחשים אירועי שוק ושינויים גדולים.

זה יכול להיות דבר טוב עבורך אבל גם לא כל כך נוח. ידוע היטב כי שוק המט”ח הוא שוק תנודתי ביותר וכאשר שוק הופך לתנודתי, לעתים קרובות אתה יכול בסופו של דבר לשלם משמעותית יותר ממה שציפית בתחילה..

זהו יתרון גדול בממרחים קבועים מכיוון שאתה כבר יודע כמה אתה יחויב בכדי להקל על קנייה ומכירה.

תמיד שימו לב לתמחור המרווח גם מכיוון שלמתווך במט”ח יכול להיות מחיר מרווח אחר לרכישת מטבע ולמכירת אותו מטבע.

אם אתה חושב שתחויב בעמלה לכל עסקה או בגין פריסה על עסקה מוטב שתחשוב פעמיים.

יש מתווכים שיכולים לגבות ממך תשלום על שניהם, אז דאג לבדוק לפני שתסכים על מתווך מט”ח, אך זכור כי זה קורה פחות ופחות בימינו בגלל הביקוש הגבוה לתמחור נמוך של שירות.. דבר חשוב נוסף שיש לבדוק הוא האם מתווך שטוען כי מציע עסקאות ללא עמלה אינו מבצע עמלה על ידי הרחבת המרווח על עסקאות.

אל תחמיצו: מה זה מסחר במט”ח ואיך זה עובד?

כיצד מתווכי מט”ח מניבים רווחים – מקורות חלופיים

כיצד מתווכים מרוויחים ממקורות חלופיים

עם זאת, כאשר ברוקרים במט”ח מרוויחים הם יכולים גם להשתמש בדרכים וגישות אחרות, כולל:

  • מינוף – מינוף גבוה הוא כלי רב עוצמה להכפלת נפח המסחר ועל ידי כך הרחבת הפוזיציות ובכך מקור גדול יותר להכנסה גבוהה יותר. פשוט חשוב על זה, הרבה מאוד זמין עם מינוף של 1: 100 אומר שהמתווך יוכל להרוויח פי 100 יותר על מרווחים..
  • מרווחי החלפת לילה – במקרה זה, ברוקרים במט”ח משלמים את החלפות הלילה לסוחר המט”ח אם ההפרש בין הריבית לצמד המטבעות חיובי בעמדת הסוחר. אם ההפרש הוא שלילי, המתווך מקבל תשלום מחשבון הסוחר. עם זאת, תשלומים אלה אינם בהכרח סימטריים ולעתים קרובות הם פועלים כך שהמתווך יוכל להשיג יתרון.
  • עמלת עיבוד תשלומים – עמלות לעיבוד תשלומים אינן דבר שכל ברוקר מט”ח יגבה ממך, אך חלקן כן. מדובר בניכוי רק כאשר אתה מפקיד או מושך כסף. זכור שאם אתה מסכים לשלם עמלה זו היא צריכה להיות בדרך כלל די קטנה וקבועה ביחידות מטבע, לא בנקודות אחוז.
  • סחר כנגד הסוחר – זו הדרך הכי לא אתית שברוקר מט”ח משיג רווחים, אולם זה קורה ויש מתווכים המנצלים את התוכנית הזו להשגת רווח משמעותי. ודא שבכל העלות אתה נמנע ממתווכים שמרוויחים כסף על ידי סחר נגדך ומרוויחים כשאתה מפסיד. איך לזהות מתווכים כאלה? אם המרווחים נמוכים מדי, המינוף קרוב לשום דבר, ההחלפות בין לילה הוגנות, ואינך מחויב בעמלות, קרוב לוודאי שנכנסת למלכודת הברוקר שכזו..
  • לבסוף, חלק מהמתווכים במט”ח עשויים לגבות ממך תשלום נוסף כשמדובר בשירות לקוחות, כלים נוספים, השכלה. חלק מהמתווכים יגבו מכם תשלום נוסף עבור אותות, אחרים “ימכרו” ניתוח מעמיק, ולעתים קרובות מספיק, המתווכים יציעו שיעורים חינוכיים פרטיים, הדרכות, סמינרים מקוונים, חומרים חינוכיים וכו ‘למי שמוכן לשלם יותר. עם זאת, אם אתה מבין את יסודות המסחר במט”ח, כיצד פועל השוק, ניהול סיכונים וכספים, לעתים רחוקות יש צורך באפשרויות חינוך והכשרה אלה. עם זאת, אם אינך מכיר את יסודות המסחר במט”ח, או אם ברצונך לצבור יותר ידע, לפתח יותר מיומנויות ופשוט להפוך לסוחר מט”ח משכיל יותר, תוכל תמיד ליהנות מקורסי מסחר פורקס בחינם. רק תסתכל על קורס המסחר במט”ח האולטימטיבי של Trading Education שאנו מספקים לך בחינם לחלוטין! נדרשת הרשמה באתר שלנו בלבד ותהיה לך גישה בלתי מוגבלת לקורס סחר במט”ח בחינם. בנוסף לכך, תוכלו ליהנות גם מגישה בלתי מוגבלת לסמינרים ברשת, שפע של מאמרים בנושא סחר במט”ח, חידונים.

לסיכום

אז בכל פעם שאתה תוהה: “כיצד מתווכי מט”ח מרוויחים?”, התשובה היא שישנן דרכים רבות שברוקר יכול להשתמש בהן כדי להרוויח הכנסה. חלק מהדרכים הללו יהיו חוקיות ואתיות לחלוטין, ואילו אחרות עשויות להיות מיועדות לנצל את הלקוחות ולהציע כמעט דבר כשירות וחוויה..

זו האחריות העיקרית שלך והמטרה שלך כסוחר במט”ח לוודא שאתה בודק את המתווך, מה הם מציעים כשירות, מה ואיך הם גובים, כדי שתדע שאתה מקבל עסקה טובה בתמחור ותוכל לעבוד בעזרת איש מקצוע אחראי ובעל מוניטין. בסופו של יום, שוק המט”ח מסוכן מספיק כדי לדאוג למתווכים לא אתיים, מחירים לא שקופים, חיובים ועמלות נסתרות..

בדוק מאמר זה: 6 טעויות מסחריות שיעלו לך כסף וכיצד להימנע מהם

אז מיהם מתווכי המט”ח האמינים והמוכרים בשוק? לנו בחינוך המסחר יש כמה המלצות, בדוק אותן כאן.

האם אתה מוצא מאמר זה מועיל? דאג לתת לו לייק ולשתף עם כל מי שלדעתך עשוי להפיק תועלת מקריאה נוספת על נושא זה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map