הפופולריות של המסחר במט”ח עלתה משמעותית בשנים האחרונות. הסיבות לכך שכל כך הרבה אנשים עם או בלי רקע פיננסי נמשכים לשוק מטבע החוץ הם המאפיינים המועילים שלו, שחלקם כוללים:

 1. נְגִישׁוּת
 2. פתוח 24 שעות
 3. מבוזר
 4. עלויות עסקה נמוכות
 5. נזילות גבוהה
 6. אתה יכול להשתמש במינוף
 7. מגוון רחב של זוגות מטבעות
 8. מספר גדול של כלים שיעזרו לך לסחור
 9. וכו.

בשל המאפיינים הנ”ל והעובדה שכיום לחלק עצום מהאוכלוסייה על פני כדור הארץ יש גישה לאינטרנט, החסמים להיכנס לשוק המט”ח ולהיות סוחרים נמוכים למדי..

אם ברצונך לנצל זאת באמת, ולהיות מסוגל ליהנות מכל ההטבות והיתרונות של מסחר במט”ח, עליך קודם לקבל השכלה מתאימה.

חינוך למסחר מציע כעת קורס למסחר במט”ח בחינם ב 100%, “המדריך האולטימטיבי למסחר במט”ח.”עוד על כך בהמשך. בואו נחזור למה שגורם לאנשים מרקעים שונים לבחור במסחר במט”ח כמשרה מלאה שלהם, ומה יכול להיות החסרונות בכך.

עם שלה לוח זמנים 24/7, נגישות נוחה ומסחר במט”ח עם נזילות גבוהה הפכה לבחירה פופולרית בקריירה, במיוחד עבור אנשים עם רקע כלכלי. להרוויח כסף רק באמצעות המחשב הנייד / הנייד / טאבלט שלך נשמע די מושך, נכון?

נוחות זה בונוס עצום אבל מה עוד יש?

מדוע להיות טוב יותר או גרוע יותר להיות סוחר במט”ח במשרה מלאה מאשר עבודה יום יומית?

מדוע כל כך הרבה אנשים מעדיפים להפוך לבוסים בעצמם ולנטוש את העבודה היום, בעוד שאחרים מעדיפים את 9-5 האחריות הרגילה שלהם?

בוא נגלה.

לפני שאפילו שוקלים להיות סוחר פורקס במשרה מלאה וודא שהתכוננת בהתאם. אם אתה בטוח לחלוטין שהגיע הזמן להפסיק את עבודתך במשרד המשעמם להתמקד בעשיית כסף על ידי סחר, אתה צריך:

 • השקיעו זמן ומאמץ בכדי להשיג את ההשכלה הדרושה לכם כדי להיות סוחר;
 • אל תמהר להחליט החלטות כה ענקיות על קריירה, אלא אם כן אתה יכול להרשות לעצמך;
 • עשה את המחקר שלך ומצא כמה שיותר מידע על הסביבה שאתה עומד להיכנס אליה;
 • וודא שאתה מודע לכל הסיכונים הכרוכים במסחר במט”ח;
 • אל תסכן כסף שאין לך או זקוק לדברים אחרים, כגון משכנתא, אחריות משפחתית, ילדים וכו ‘;
 • בקש עצות מחברים או מבני קהילות המכירים את המסחר במט”ח;
 • צור תוכנית קריירה לששת החודשים הבאים – שנה אחת. מה אתה רוצה להשיג וכמה זמן / כסף אתה יכול להקדיש למיזם החדש הזה שלך?

מהם היתרונות בלהפוך לסוחר מט”ח במשרה מלאה על פני עבודה במשרה מלאה?

גמישות מאין כמותה

גמישות המסחר במט

להפוך לסוחר פורקס במשרה מלאה פירושו להשתחרר משעות עבודה מוגבלות. שוק המט”ח פתוח 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה. אתה רשאי לעצב את לוח הזמנים של המסחר שלך ולא צריך לחשוב כמה זמן ייקח לך ללכת לעבודה או אם תצטרך להישאר עוד כמה שעות במשרד כדי לסכם את הדברים. קיום לוח זמנים גמיש יכול להשתלב בחייכם הרבה יותר טוב מכל עבודה במשרד. אם יש לך ילדים או אחריות משפחתית אחרת, הגמישות שמציע סחר במט”ח עשויה להיות שימושית מאוד.

קל להתחיל


לאחר ששמתם את דעתכם על כך, החל ממט”ח קל יחסית מכיוון שחסמי הכניסה נמוכים למדי. כמובן שבנוסף לשעות שעליך להקדיש לקבלת השכלה ומחקר ראוי, כל שעליך לעשות כדי לסחור הוא חיבור לאינטרנט ולמחשב נייד / סמארטפון / טאבלט.

אין רגולציה מרכזית

אין בוס או הנהלה לדווח עליהם! אתה אדון הכספים שלך והאדם היחיד שאתה צריך לדווח אליו הוא אתה עצמך.

במט”ח, בהיותו שוק ללא מרשם, הפועל בכל רחבי העולם אין רגולציה מרכזית, החלפה מרכזית, ניטור או דיווח. שווקים מבוזרים ומפוקחים מנוגדים מגורם ההפתעה ואין דרך שתלך יום אחד למשרד שלך ותגלה שהחברה שלך מפטרת אותך או מכריזה על פשיטת רגל..

יתר על כן, אין גורמים בשוק המט”ח, מכיוון שהוא תלוי בגורמים גלובליים ובהתפתחויות כלכליות נתפסות.

עלויות נמוכות

עלות נמוכה והופכת לסוחר במט

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון כיתרון בקריירת המסחר במט”ח במשרה מלאה הוא העלויות הנמוכות. מבחינה טכנית אין עמלות במובן האמיתי. ברוקרים במט”ח מרוויחים מהמרווחים בין צמד המטבעות.

אינך צריך לדאוג לתשלום דמי תיווך. לשווקים אחרים, כגון מסחר במניות או בניירות ערך, יש מבנה תיווך שונה וסוחר צריך לקחת בחשבון את שכר טרחתם בעת מתיחת הקו הסופי..

זה לא בהכרח יתרון על פני המשרה המלאה שלך אבל זה בהחלט פן חיובי במסחר במט”ח לחשוב עליו.

כוח הנזילות

בשוק המט”ח יש את המספר הגדול ביותר של משתתפי השוק בהשוואה לשווקים פיננסיים אחרים. להיות השוק הנזיל ביותר בעולם יש את היתרונות שלו.

מניפולציות במחירים, חריגות במחירים וסטיות די קשה להתרחש בשוק הפורקס, מה שמוביל לתמחור יעיל יותר. למעט אירועים מרכזיים המתרחשים במדינה, תוכלו לראות דפוסי מחירים דומים המתרחשים ברחבי המסחר ללא הפסקה.

האופי המועיל הזה של שוק המט”ח אינו משהו שאנו יכולים להשוות לעבודה הרגילה שלך, אלא הוא גורם נוסף שיש לקחת בחשבון בעת ​​הפיכתך לסוחר מט”ח במשרה מלאה..

טכנולוגיות שונות ואסטרטגיות מסחר לטובתך

טכנולוגיות שונות ואסטרטגיות מסחר, סוחר מט

כדי להיות סוחר במשרה מלאה, היינו מניחים שיש לך עניין ראשוני בעולם הפיננסים והמסחר במטבע. כידוע, יש שפע של כלים, טקטיקות, שיטות ואסטרטגיות שיעזרו לך להפיץ את כנפי המסחר ולחקור את האופקים הפיננסיים שלך.. לעולם לא תקבל חופש כזה לחקור לבד אם אתה עובד בחברה. שמירה על כללים והנחיות קפדניים יכולה להיות מייגעת אבל אם אתה הופך לסוחר במשרה מלאה אתה רשאי ללמוד כמה אסטרטגיות שאתה רוצה ולהשתמש באותות אוטומטיים, תוכנות, כלים, מכונות צילום מסחריות ועוד כדי ליצור תשואות חיוביות על חשבון המסחר שלך..

לא רק זה, אלא יש לך הזדמנות לפתח אסטרטגיה וסגנון מסחר אישי משלך, התואמים את מטרותיך, מטרותיך ואישיותך. ישנם מאות אינדיקטורים טכניים מט”ח שתוכלו לאמץ, הרבה תיאוריות ניתוח בסיסיות וכלים המציגים בחירה עצומה מול סוחר, בין אם הוא מנוסה ובין אם רק מתחיל.

אין שום דבר רע בלנצל את המיטב מהטכנולוגיה, מיומנויות וטקטיקות שיעזרו לך להשיג את המטרות שלך. יתכן שלא יהיה לך חופש כזה אם אתה מקפיד על עבודתך במשרד 9-5.

כמה זה מגניב?

אנחנו לא יכולים פשוט להכחיש את הגורם המגניב. להיות סוחר מצליח על ידי קיום קריירת סחר במט”ח כמקור ההכנסה העיקרי שלך זה פשוט מגניב מדי. זו עבודה קשה אבל בהכרח תיתקל בהפסדים אבל מה עוד אומר שאתה בועט יותר מאשר להיות הבוס שלך ולעשות כסף מהבית?

מהם החסרונות בלהפוך לסוחר מט”ח במשרה מלאה?

בואו נדבר על כמה חסרונות להפוך לסוחר מט”ח במשרה מלאה בגלל עבודה יום קבועה.

זְמַן

לימוד מסחר במט

כל הדברים הטובים בחיים לוקחים זמן ומאמץ. לכן, העובדה ש לימוד מסחר במט”ח לוקח זמן אינו בהכרח חסרון אלא משהו שצריך לזכור לפני שתתחיל להשתמש בחסכונות שלך.

פורקס אכן יכול להציע חופש כלכלי וזמן פנוי נוסף שתוכלו להקדיש לעצמכם ולמשפחתכם, אך כדי להגיע לנקודה זו עליכם ללמוד קודם כיצד להפוך לסוחר ולשלוט באמנות הפורקס. אתה גם צריך להקדיש זמן לליטוש האסטרטגיות שלך, ללמוד טריקים חדשים ולהתעדכן כל הזמן בהתרחשויות האחרונות בשוק.

רק דע שקריירת סחר בפורקס במשרה מלאה לא אומרת שיהיה לך את כל הזמן בעולם לשבת בבית ולהירגע. הקדישו לפחות כמה חודשים ללמוד כל מה שאתם יכולים על פורקס.

דרך אגב, חינוך מסחרי יכול לעזור לחלוטין בתהליך הלמידה שלך.

אנו מציעים קורס מקיף בנושא מסחר במט”ח ב 100% חינם!

המדריך האולטימטיבי למסחר במט”ח“זמין כעת למי שמעוניין להמשיך בקריירה במט”ח.

אנו מציעים זאת בחינם בגלל המתווכים השותפים שלנו מעוניינים לראות יותר סוחרים משכילים שרציניים במסחר ויישארו זמן רב יותר. עוד על הקורס שלנו בהמשך. בואו נחזור לחסרונות הפיכה לסוחר מט”ח במשרה מלאה.

לְהִסְתָכֵּן

סיכון מסחר

זה כנראה החיסרון הגדול ביותר של מסחר במט”ח לא רק כמשרה מלאה (או חלקית) אלא באופן כללי. אתה צריך לזכור שאתה שם את הכסף שלך על הקו ואם אתה סובל מהפסדים זה ייצא מהכיס שלך.

יש, עם זאת, אסטרטגיות רבות לניהול סיכונים שתוכלו ללמוד ועם חינוך נכון, תכנון ומשמעת עצמית זה משהו אתה יכול ללמוד לנהל.

הסיכונים לא ייעלמו אבל לפחות תהיה לך יותר שליטה עליהם.

יַצִיבוּת

עלינו לציין יציבות. ככל שהעבודה הקבועה שלך עשויה להיות משעממת וחדגונית, לפחות אתה בטוח שבתחילת החודש הבא תקבל משכורת. הכנסה קבועה שתכנס מדי חודש נותנת לך שקט נפשי.

בינתיים, הפיכתך לסוחר מט”ח במשרה מלאה עשוי להביא לך אתגרים פיננסיים. לדוגמא, אינך יכול לומר בוודאות כמה תרוויח בכל חודש וההצלחה שקצרת השבוע תמשיך בהמשך..

אם תזין סדרה של הפסדים, לא תוכל להביא כסף לשולחן ואולי אפילו תאבד את ההפקדה הראשונית שלך. אם אתם מתכננים לסחור במשרה מלאה, וודאו שיש לכם מספיק כסף למחייה ואל תקריבו חסכונות המוקדשים למשפחה שלכם, למשכנתא, לשכר הלימוד לילדים בקולג ‘וכו’, וודאו שיש לכם מספיק כסף כדי לשמור על יתרת החשבון שלכם אתה חווה רצף של הפסדים.

ובכל זאת, אם אתה עקבי ותמשיך לפתח את כישורי המסחר שלך, השיפור שלך יביא לתוצאות משתלמות.

הונאה

מתווכים חשודים

לא לכל מתווך שם יש את טובת לבכם. חלקם עומדים להשיג את כספכם ולהיעלם ללא שום הודעה מוקדמת. בהצלחה להחזיר את כספך.

תלוי במחקר שלך, לאסוף מידע ולקרוא כמה שיותר ביקורות לפני שתתחיל לסחור. זה קון שנמנע לחלוטין.

ישנן דרכים רבות שיכולות לעזור לך לאתר מתווך חשוד. עיין במדריך שלנו ל לוודא שהמתווך שלך אמין.

סחר במט”ח כהופעה במשרה חלקית?

עלינו כנראה גם לציין כי בוגרים צעירים רבים, כמו גם אנשי מקצוע מנוסים, עוברים בדרך המט”ח, אולם לא כסוחרי מט”ח במשרה מלאה אלא סוחרים במשרה חלקית. הם בדרך כלל מסקרנים מאוד מהמחשבה להרוויח כסף נוסף לאחר שהם חוזרים הביתה מהעבודה הרגילה שלהם, אך עדיין מעדיפים לשמור על הכנסתם החודשית היציבה, במקום להסתמך באופן מלא על זכייה מהעסקאות שלהם..

אין בזה שום דבר רע. זה יכול להפוך להתחלה נהדרת ובטוחה יותר שיכולה בסופו של דבר להתפתח להופעה במשרה מלאה או שהיא פשוט יכולה להישאר מקור הכנסה נוסף (שזה תמיד דבר נהדר).

עם זאת, יש כמה נפילות להחלטה זו. אנשי מקצוע ממליצים להתחיל כסוחר במשרה חלקית ובסופו של דבר להיות סוחר מקצועי במשרה מלאה בגלל הסיבות הבאות:

 1. אם אתה סוחר רק כשיש לך זמן או רק כאשר דחף פתאומי מתחיל לפעילות המסחר שלך פשוט לא יהיה מבנה.
 2. שווקים יכולים לפעול אחרת בשעות שונות של היום. לכן, מסחר במרווחים מזדמנים לא באמת יאפשר לך ליישם או לפתח אסטרטגיית מסחר עקבית.
 3. תקופות של פעילות מסחרית גבוהה, ואחריה לקחת כמה ימי חופש מהמסחר תשאיר את הסוחרים פחות ממוקדים ותאט את זמני התגובה שלהם, מה שעלול להוביל לטעויות רבות יותר..

כמובן, אתה בהחלט יכול להיות סוחר במשרה חלקית, עם זאת, נסה להיות עסק עקבי, במקום לסחור כלאחר יד מדי פעם.

נסחר במחשב בשעה שנקבעה בכל יום ויום. אל תסחר בסמארטפון במהלך הפסקת הצהריים שלך או בזמן שאתה מחכה בתור לקפה שלך. היה רציני בקריירת המסחר שלך וזה ישתלם.

אם לא תשכלל את הטכניקות שלך כל יום, תאבד כסף.

בסופו של דבר, בין אם אתה מחליט להיות סוחר במשרה חלקית ובין אם סוחר במשרה מלאה, עשה זאת נכון. תחשוב על זה כעסק או אל תעשה את זה בכלל.

מחשבות אחרונות

האם ניתן לקחת סחר במט”ח כמשרה מלאה? בהחלט!

הרבה אנשים, במיוחד בענפי ניהול השיווק, ה- IT וההנדסה שוקלים את זה או שכבר עשו את המעבר. בעולם המהיר המודרני המהיר שלנו שבו אתה יכול להרוויח כסף רק באמצעות מחשב או טלפון חכם, אין שום דבר רע בלנסות מסלולי קריירה חדשים ולנצל את היתרונות שהשוק יכול להציע..

קחו בחשבון שמט”ח אינו קריירה קלה להכנת כסף ואם אתם רוצים לחקור את אופקיו המגוונים, עליכם להיות מוכנים ללמוד, ללמוד טכניקות לניהול כספים, ללמוד כיצד לקחת ולנהל סיכונים והכי חשוב, להיות עקביים, שאפתנית ועובדת קשה.

למרות שיש פחות חסרונות בקריירת סחר במט”ח ממספר היתרונות, בדקו את ההשפעה של כל אחד מהם וקבלו את ההחלטה הנכונה. קח את הזמן שלך – העולם הוא שלך!

סביר מאוד להניח שמתחילים יפסיקו בשלב הראשוני שלהם. ברגע שפרשת מתפקידך והפכת לסוחר בפורקס במשרה מלאה, חשוב לא לוותר מכיוון שהפסדת בגלל ידע מוגבל בנושא מסחר במט”ח וניסיון.

אל תדאג! קיבלנו את הגב שלך.

חינוך מסחרי תומך בסוחרים שרציניים בקשר לקריירה שלהם בשוק.

עכשיו אתה יכול לקבל את הקורס שלנו, “המדריך האולטימטיבי למסחר במט”ח”בחינם הודות למתווכים השותפים שלנו.

בקורס שלנו תלמד:

 • קרן למסחר בפורקס
 • מכניקה של מסחר בפורקס
 • ניתוח FOREX ניתוח מתקדם
 • מסחר באסטרטגיה למסחר בפורקס

אנו מקווים לקבל בברכה עוד סוחרים משכילים אשר לא יפסיקו בסופו של דבר לאחר הפסדם הראשון. לקבלת מידע נוסף על אופן קבלת קורס המסחר החינמי שלך, תוכל ליצור איתנו קשר בכתובת [מוגן בדוא”ל].

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector