שכר סוחר יום

שמעת את הסיפורים; שמעת על הפופולריות הגוברת של מט”ח; ביצעת את המחקר ועכשיו אתה מוכן להיות סוחר במט”ח.

מה שמושך אותך מלכתחילה הם ככל הנראה היתרונות הרבים של מסחר במט”ח, כולל:

  • נְגִישׁוּת
  • ללא עמלות / עמלות חליפין או עמלות ממשלתיות
  • עלויות עסקה נמוכות
  • עובד 24 שעות, 5 ימים בשבוע
  • אתה יכול להשתמש במינוף כדי לשפר את הרווחים
  • נזילות גבוהה
  • לא נשלט על ידי הממשלה / הבנקים
  • וכו.

אלה בטוחים שהם כמה היבטים אטרקטיביים של מסחר במט”ח ומשכו מספר רב של סוחרים חדשים במהלך השנים האחרונות. כל המאפיינים הנ”ל ועוד תרמו לכך ששוק המט”ח הפך לשוק הגדול והנזיל ביותר בעולם עם היקף מסחר יומי ממוצע העולה על 5 טריליון דולר..

הגודל והעומק של שוק המרת מט”ח הם שהופכים אותו לשוק מסחר אידיאלי.

היום אנו רוצים לדבר באופן ספציפי על סוחרי יום ולנסות לענות על שאלות חיוניות למסחר יומי כולל מה סוחרי יום עושים, כיצד להתחיל עם סחר יומי וכמובן השאלה החשובה מכולם – כמה כסף אוכל להרוויח ממסחר יומי?

כל סוחר נמצא בזה בשביל הכסף. השאלה היא כיצד הופכים לסוחר יום יעיל? ואיך תוכלו להרוויח מהשוק?

התשובה לשאלות אלה היא פשוטה: לקבל השכלה מסחרית נכונה!

ייתכן שתאהב גם: 28 סוחרי היום המפורסמים ביותר וסודותיהם

אנחנו יכולים לעזור בזה.

לפני שמדברים על סחר יומי, איך להיות סוחר יומי ומה זה שכר סוחר יום, אנחנו רוצים לדבר על חינוך מסחרי ואיך אנחנו עוזרים סוחרים מתחילים בהרפתקת המסחר החדשה והמרתקת שלהם.

חינוך מסחרי מציע מדריך למתחילים למסחר במט”ח לסוחרים של מחר. הקורס שלנו נגיש בקלות לאחר הגשת בקשה לאתר הרשמי שלנו: “ה המדריך האולטימטיבי למסחר במט”ח”.

בואו נחזור לסחר יומי ונדבר קצת יותר על שכר סוחר יום.

מהו מסחר יומי?

מה זה מסחר יומי


הדבר הראשון שעליך לדעת על סוחרי יום הוא שהם מרוויחים כסף על ידי רכישת סחורות, מניות או במקרה שלנו מטבעות (או כל ניירות ערך אחרים סחירים) ומחזיקים אותם לפרק זמן קצר (מכמה דקות למספר שעות) לפני שוב מוכר אותם.

המטרה היא להרוויח מתנודות מחירים לטווח הקצר. לשם כך סוחרי יום נכנסים ויוצאים מעמדות לאורך כל היום, ולעתים נדירות מחזיקים תפקידים בן לילה.

בעיקרון, מסחר ביום במט”ח הוא קנייה / מכירה של מכשירים רק באותו יום מסחר.

כדי להיות סוחר מצליח ביום הפורקס, עליכם להיות בעלי הון יציב וידע רב. אבל זה לא חדשות. זה משהו שאתה צריך להיות מודע אליו מאוד אם אתה מעוניין להיות סוחר יעיל.

דבר נוסף שתזכור תמיד הוא הסיכון.

בעל הון הגון וכמות טובה של ידע לא בהכרח אומר שתצליח. לפעמים המחירים משתנים מאוד במהלך היום ואתה עלול לאבד הרבה, במיוחד אם תשכח להשתמש בפסק הפסד.

אחד הסוחרים המקצועיים הטובים ביותר, דייוויד גרין, למשל, ממליץ תמיד להסתכן ביותר מ -1% במסחר, תלוי בגודל התיק שלך. אם אתה מקפיד על אסטרטגיית הסיכון של 1%, מגדיר את נקודות הפסד והנקודות שלך, יש לך את המפתח לניהול הסיכון שלך ולהגבלת ההפסדים שלך..

סוחרי יום משתמשים במינוף כדי להשיג יותר כוח פיננסי ואפשרויות רווח גדולות יותר. סוחרי יום במט”ח ממנפים את ההון שלהם על מנת להשיג נכס ואז מוכרים אותו כאשר מחיר הנכס משתנה לכיוון חיובי.

סוחרי יום מחפשים בדרך כלל מטבע לסחר יומי שהוא נזיל מאוד.

חלק מזוגות המטבעות העיקריים שסוחרים רואים בבחירה הטובה ביותר (מכיוון שיש להם נפח המסחר הגבוה ביותר) הם צמד מטבעות EUR / USD. הסיבה שבגללה כל כך מומלץ להתמקד בצמד מטבעות מסוים זה היא שמחירו משתנה מאוד ולרוב יש את תנאי המסחר הטובים ביותר, במיוחד למתחילים.

אם כי, כפי שכבר ידוע, השימוש במינוף הוא מאוד מסוכן ומתחילים צריכים להיות זהירים מאוד בשימוש בו או, למעשה, לא לנסות בכלל אסטרטגיה זו..

אולי תרצה: מסחר במט”ח למתחילים: כל מה שאתה צריך לדעת כדי להצליח היה פשוט

איך להתחיל מסחר יומי?

כיצד להתחיל לסחור ביום

הדבר הראשון שאנחנו רוצים לומר הוא שסחר יומי הוא בהחלט לא תוכנית להתעשר-מהיר, ואם אתה נמצא בזה בשביל להרוויח כסף מהיר, עדיף שתלך אחורה.

כולם מסכימים כי סחר יומי הוא פעילות מסוכנת מאוד ויש לפנות אליה רק ​​אם יש להם ידע והבנה ברורה של כל אותם סיכונים.

בואו נדבר על התכונות ההכרחיות שיש לסוחר יום מצליח:

דרישת הון

הון הוא הדבר החשוב ביותר לסוחר. האופן שבו סוחר מפעיל אותו (כמה יש לך, איך אתה מפיץ אותו וכו ‘) יקבע בעצם את ההכנסה הסופית שלו.

למסחר יומי במט”ח אין מינימום חוקי, כלומר תוכלו להתחיל עם סכום של עד 500 דולר. עם זאת, אם המטרה שלך היא לייצר הכנסה חודשית טובה, מומלץ להתחיל עם 5,000 דולר.

סוחרי יום מחפשים יותר תשואה, בהשוואה לגדלים הרגילים שהסוחרים משיגים בדרך כלל. לכן, כמות גדולה של הון עם יחס סיכון / תגמול מתאים היא בהחלט מה שסוחרי יום צריכים.

ידע וניסיון בשוק

כבר הזכרנו את זה אבל בואו נדבר על זה שוב. אם ברצונך להיות סוחר יום מצליח, עליך להיות בעל ידע והבנה מלאה של אופן פעולתו של השוק ולהיות מסוגל לפקוח עין ולנתח במהירות גם אינדיקטורים בסיסיים וטכניים.

בסופו של דבר, תרגול הוא המפתח למסחר יומי. תרגל את האסטרטגיה שלך.

מומחים או אתרים מסוימים כנראה יעצו לך להתחיל עם חשבון הדגמה לפני שתסתכן בכסף שלך. אנחנו, בחינוך המסחרי, לעומת זאת, חושבים שזה לא יכול להיות הרעיון הכי טוב. חשבון הדגמה לא יכול לחקות את הרגשות והלחץ האמיתיים שתחושו אם נסחר בכסף האמיתי שלכם. לפיכך, לעולם לא תהיה מוכן באמת לסביבת המסחר במט”ח בסיכון גבוה.

משמעת ואסטרטגיה מגובשת היטב

בסחר יום משמעת היא הכל.

עליכם להיות מודעים לכל תנועות המחירים ולא לקבל שום החלטות סחר ממהרות. פיקוח מחירים דורש משמעת רבה.

בנוסף למשמעת, עליכם לאמץ אסטרטגיה אחת (או יותר) שתעבוד עבורכם ותמקסם את הרווחים שלכם (ובאופן טבעי למזער את ההפסדים שלכם).

תנאי השוק משתנים מדי יום. לכן, סוחר יום צריך להתאים את הטכניקות והאסטרטגיות שלהם בהתאם. מוח יצירתי הוא גם משהו שסוחר יומי צריך שיהיה לו כדי להצליח לסחור במט”ח.

חשוב לזכור:

סוחרי יום מסכנים את הונם בעצמם בכל יום ויום כדי להשיג את הרווחים אליהם הם שואפים. סוחרי יום צריכים להיות ממוקדים, גמישים ובקיאים. בנוסף, הם צריכים להשתמש במתווך הנכון, לעשות הרבה מחקר ואחרון חביב, לרשום את עסקאותיהם ולנהל יומן מסחר..

סוחרים צריכים לשקול את כל ההיבטים הללו ולהחליט בעצמם אם הם עומדים במשימה. סחר יומי בוודאי אינו בדיחה או דרך עבורם להתעשר בין לילה.

בואו נדבר על שכר סוחר יום ו כמה יכול סוחר יום להרוויח.

כמה יכול להרוויח סוחר יום, משכורת סוחר יום

מרבית סוחרי היום אינם מעוניינים לחשוף את תוצאות המסחר שלהם בפני כולם שם (למעט רשויות המס אולי אם מחוץ לבריטניה), ולכן תשובה מדויקת לכמה כסף סוחר יום ממוצע מרוויח היא די קשה לענות..

אי אפשר לתת תשובה מדויקת מכיוון שהתוצאות משתנות בהתאם לאסטרטגיות בהן סוחר יום משתמש, בטכניקות ניהול הסיכונים וכמובן בעיקר בהון התחלתי שכל סוחר עובד איתו..

לדוגמא, אם תתחיל לסחור ביום עם 500 $, פוטנציאל הרווחים שלך יהיה הרבה פחות ממישהו אחר שיתחיל לסחור ביום עם 50,000 $.

מאמר של סוחר היום במט”ח קורי מיטשל אומר שאם בממוצע אתה מבצע כ 100 עסקאות לחודש (זה בערך 5 עסקאות ליום / 20 יום לחודש) וההון ההתחלתי שלך הוא 30,000 $, אתה יכול להרוויח כ -3,750 $. כמובן שעליך לשלם עמלות ושכר טרחה אחר.

בדוגמה זו, סביר להניח שתגיע לרווח נקי של 2,750 $ לאחר שתנכה את עלויות העמלה שלך.

בסופו של דבר, מאז שהתחלת עם 30,000 $, ההחזר החודשי שלך יהיה מעל 9%. השקעה מחודשת ברווחים אלה תביא לך רווחים שנתיים גבוהים עוד יותר.

הדבר הכי טוב בכל דבר – אתה אפילו לא צריך להתאים לעבודה.

עם זאת, זכור שככל שהתוצאות הללו נשמעות, הכל סובייקטיבי מדי ובהתאם לתנאי השוק הנוכחיים. אנחנו לא יכולים פשוט למצוא רשימה של דברים שאתה צריך לעשות ואת כמות הכסף שאתה צריך להתחיל איתם או כמה עסקאות ביום / בשבוע אתה צריך לעשות כדי לזכות בסכום מסוים של כסף..

זכור כי מט”ח הוא שוק דינמי והדברים יכולים להשתנות כהרף עין. שום דבר ובכלל אף אחד לא יכול להבטיח שאתה תהיה המיליונר המסחרי שאתה שואף להיות.

יש מיתוסים ואז יש את המציאות.

כמה מחקרים מצביעים על כך שרק בסביבות 1% מהסוחרים ביום מרוויחים בפועל בסוף השנה.

בסופו של דבר, זה לא חדשות עבורנו. אחוז הסוחרים שמפסידים כסף גבוה מאחוז המרוויחים כסף. כל הרעיון הוא להרוויח יותר רווחים מהפסדים, ולא לבטל לחלוטין הפסדים.

קל למדי להפסיד מסחר כספי ביום (הסיבה שדיברנו על החשיבות של חינוך למסחר לאורך כל המאמר הזה).

כמה זמן אתה משקיע במסחר חשוב גם. אם אתה רוצה שההכנסה שלך תהיה עקבית (כלומר יש לך תוכנית מסחר טובה והמשאבים, כגון זמן והון, ליישמה), זה ייקח לך בערך שנה בערך, אם אתה מוכן להתמסר במלואו- מסחר יומיומי. אם אתם מתכננים לתרגל סחר יומי במשרה חלקית בלבד, ייתכן שייקח לכם מספר שנים לפתח אסטרטגיה עקבית ולסיים תשואות מספקות ויציבות.

בסופו של דבר, תדירות המסחר שלך נקבעת על ידי אסטרטגיית המסחר שלך. אם האסטרטגיה שלך עושה, נניח, עסקאות זכייה של 70%. מסחר בימי דילוג פעמים רבות יביא לדילוג על עסקאות מנצחות (70%) מהעסקאות המפסידות (30%). נסו למצוא את האיזון.

דבר נוסף שעלינו לקחת בחשבון הוא שסוחרי יום יכולים גם לשאת בעמלות גבוהות יחסית מעלויות העסקה.

אחרון חביב, גורם חשוב נוסף שיכול בהחלט להשפיע על פוטנציאל הרווחים שלכם, כמו גם על הקריירה העתידית שלכם, הוא האם אתם בוחרים לסחור באופן עצמאי או עבור מוסד / להקה או קרן גידור. כמובן, אם אתה עובד במוסד, אתה לא מסכן טכנית את הכסף שלך והם מהוונים יותר טוב. לא רק זה, אלא שלמוסדות פיננסיים גדולים יש גישה למידע מועיל ולכלים שונים.

סוחרי יום צריכים לבחור את המתווך המתאים, להשתמש באסטרטגיה מוצלחת ותוכנית ניהול סיכונים טובה. כל הדברים האלה יכולים להשפיע על תוצאות ההכנסה הסופיות.

אפשרויות קריירה עתידיות ושורה תחתונה

הזדמנויות קריירה עתידיות, שכר סוחר יום

אתה צריך לחשוב על אריכות ימים בקריירה וכמה נחושה אתה להפוך את המסחר היומי לקריירה העתידית שלך.

עם זאת, יהיה זה איכשהו לא נכון לחשוב על סחר יומי כתחביב או פעילות שתוכלו פשוט לעשות מדי פעם.

אם אתה רוצה להצליח, אתה צריך להיות רציני בקשר לזה.

כן, לחזות את שיעור ההחזר הממוצע שלך לאורך פרק זמן מסוים אולי קשה איכשהו; אין גם ערבויות שתרוויח כסף.

עם זאת, ישנן אסטרטגיות וטכניקות שתוכלו ללמוד כי ימזערו את ההפסדים שלכם ויסייעו לכם להתקדם.

אנו רוצים שוב להדגיש עד כמה חשוב ללמוד משמעת, סבלנות ו טכניקות ניהול סיכונים אם אתה רוצה להיות סוחר יום מצליח.

אנשים רבים אומרים כי מסחר יומי במט”ח מיועד למי שיש לו ניסיון רב, ושאלו לשקול לעשות זאת במשרה מלאה בלבד.

אחרים טוענים כי מסחר יומי הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להרוויח כסף תוך זמן קצר והיא גוברת על כל סוג אחר של מסחר.

אנחנו לא אומרים שאחד צודק והשני לא בסדר.

יהיה המקרה אשר יהיה, לסחר יומי היתרונות והחסרונות שלו ויש דבר אחד שאנחנו יכולים להסכים עליו – זה יעיל רק למי שרוצה ללמוד ולהתחייב הרבה כדי בסופו של דבר להצליח.

סחר יומי יבחן את הלחץ, האינטליגנציה הרגשית, המשמעת, הנכונות לשיפור, הביטחון והמיומנויות שלך.

אם אתה מוכן ומבין את הסיכונים, אנו ב חינוך מסחרי יכול לעזור לך להשיג את המטרות שלך.

המדריך האולטימטיבי למסחר במט”חבקשת הקורס פתוחה כעת ואנו מקדמים בברכה סוחרים עתידיים במט”ח.

לקריאה נוספת:

סחר יומי בבריטניה

האסטרטגיות הפופולריות ביותר לסחר יום

סחר בתנופה לעומת מסחר יומי – באיזה מהם כדאי לבחור?

10 סודות המסחר המובילים למסחר מוצלח

סחר יום מטבעות קריפטוגרפי בבריטניה

אם נהנית לקרוא משכורת לסוחרי יום – למד כמה מרוויחים סוחרים מובילים חינוך מסחרי, אנא תן לזה לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם כן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector