מהו מסחר במט”ח?

מט”ח, שוק המט”ח או כפי שרוב האנשים מכירים אותו, פורקס, הוא השוק העולמי למסחר במטבעות. מכיוון שעבודה עם מטבע לוקחת חלק גדול מהקיום היומיומי שלנו ברמה עולמית, שוק הפורקס נחשב לשוק הפיננסי הגדול בעולם עם היקף של מעל 5 טריליון דולר הנסחר בכל יום ויום..

אז זה מה שמסחר במט”ח הוא בקצרה, אבל האם אתה מודע למה מורכב מסחר במט”ח?

ובכן, זו מטבע הדברים השאלה הבאה ולכן אנו נספר לכם מהו שוק המסחר במט”ח ונעזור לכם להבין את היתרונות כמו גם את הסיכונים הכרוכים בכך אם תחליטו ללמוד כיצד לסחור במט”ח.

אנו נעניק לך מבט מעמיק יותר על מסחר מקוון במט”ח וייתכן שתגלה הזדמנויות פוטנציאליות גדולות אז בוא נצא לדרך!

אם עלינו לסכם במהירות מהו מסחר מקוון במט”ח, אנו יכולים לומר שבקצרה, זה מנבא שערכו של מטבע אחד יעלה או יקטן מול אחר, אם אתה צודק, אתה יכול להרוויח כסף.

מטבעות הם סחורה בפני עצמה וכמוצר יש להם ערך מסוים. סוחר FX טוב מתמודד עם המשימה המאתגרת לקבוע כיצד ערכים אלה עולים או יורדים.

למד אודות מסחר מקוון במט”ח

ללמוד מסחר מקוון במט

ישנם מספר צעדים שכדאי לשקול לנקוט לפני שתתחיל לצלול למסחר במט”ח מקוון.

קודם כל, אתה צריך להשקיע קצת זמן כדי ללמוד על מסחר במט”ח והשווקים הפיננסיים. ללא הידע והמידע והמינוח הספציפיים לשוק אינך יכול לעבור למסחר בפועל.

יש חשיבות רבה ללמוד על ניתוח בסיסי וטכני, שעליו נדון בפסקה הבאה, וכן כיצד לנהל סיכונים ולשלוט ברגשותיך..

בנוסף, עליכם להקדיש זמן למציאת מתווך מט”ח טוב עם מוניטין אמין המציע מידע וסיוע ללקוחותיהם, אך אל דאגה יש לנו כמה שנוכל להציע.

אם אתה מוכן להתחיל לסחור אך זקוק להשכלה הדרושה למסחר במט”ח לשם כך, זכור כי אנו בחינוך למסחר מציעים קורס למסחר במט”ח בחינם..

תסתכל על כל ההטבות באתר הרשמי שלנו.

על מה מבוסס ניתוח FX?

על מה מבוסס ניתוח fx

כאן, ברצוננו לציין כי קיימות שתי שיטות עיקריות לקביעת האופן שבו שוק המט”ח, aka שוק המסחר במט”ח, יעבור ושיטות אלה מבוססות בדרך כלל על ניתוח בסיסי וניתוח טכני..

שני סוגי הניתוחים הללו הם חלק בלתי נפרד מכל פעולת סחר וסוחרי מט”ח צריכים להיות מודעים לחלוטין למשמעותם וכיצד ליישם אותם. מה ההבדל בין שני אלה?

ניתוח פונדמנטלי בעצם בוחן את הסיבות העמוקות יותר שגרמו לעלייה וירידה של מטבע.

סוג זה של ניתוח בוחן את מצבה הכלכלי של מדינה ואת רווחתה הנוכחית.

סוחרי מט”ח בסיסיים יתחשבו בהיבטים שונים שעשויים להשפיע על ערך המטבע שלהם, כולל אינפלציה, תוצר מקומי גולמי, שיעורי הריבית של הבנק המרכזי, איזון סחר ועוד..

בסופו של דבר, על ידי שמירה על דברים אלה, סוחר במט”ח יכול להגיע למסקנה לגבי מידת “הבריאות” של כלכלת המדינה ברגע זה והאם להסתכן במסחר במטבע של אותה מדינה. זהו היבט חשוב שיש לדעת אם ברצונך ללמוד כיצד לסחור במט”ח.

כשזה מגיע ל ניתוח טכני, הסוחרים מתמקדים בגילוי דפוסי מחירים בתרשימים שונים – העליות והירידות של המגמות. שוב חשוב לדעת גם אם ברצונך ללמוד כיצד לסחור במט”ח.

סוחרים טכניים עוסקים בדפוסי מחירים, כולל דגלים ותחתית כפולה. לסיכום, הם לא ממש מודאגים מסיבות הרקע שמסבירות תנועה מסוימת של הסחר אלא על המגמות והדפוסים בתרשימים – הם האותות שלהם..

סוחרי מט”ח משתמשים בניתוח מסוג זה כדי להבין איזה זוג הכי טוב לסחור ולקראת איזה כיוון לסחור בו.

דוגמה למסחר במט”ח

מסחר במט”ח נותן לך הזדמנות לשער על תנועות המחירים בשוק החליפין העולמי. ערך המטבע עולה ויורד ביחס זה לזה ואתה קונה צמד מטבעות כשאתה צופה שמטבע הבסיס יתחזק מול המטבע הנגדי.

כאשר אתה מציב עמדה – או קנה או מכר, זכור שכמות הכסף שאתה יכול להרוויח נקבעת על פי ערך צמד המטבעות, הנע לכיוונך.

בואו נגיד שבגלל הברקזיט אתה משער שהלירה תרד מול הדולר האמריקני. אם התחזית שלך נכונה ושווי ה- GBP מתחיל לרדת מול הדולר, ייתכן שתבצע טרייד מנצח.

בשלב זה, מומלץ לסגור את העמדה שלך עם הרווח שהשגת, זכור עד שתסגור את הפוזיציה הידועה אחרת כקבלת רווח המסחר שלך עדיין יהיה פתוח ותוכל להסתכן באובדן הרווח הזה. אתה יכול לבדוק את ההכנסה שלך במיקומים הפתוחים שלך, שמהווים רווח או הפסד כמדד לכמה כסף אתה מעלה או יורד על המסחר שלך..

בשביל מה טוב המסחר במט”ח?

בשביל מה מסחר FX טוב

כפי שהוסבר לעיל, ערך המטבעות משתנה. ברוב המדינות יש מדיניות של אינפלציה מבוקרת ומיסוי שמטרתה להזיז כסף ולגרום לאנשים להשקיע. על ידי שמירת הכסף שלך סטטי, אתה בעצם מקטין את ערכם, מכיוון שהוא באופן טבעי יורד עם הזמן.

בסביבה כזו, אתה צריך לשמור על הערך שלך, ולא רק על המספרים בחשבון הבנק שלך.

סביר מאוד שהם יגדלו עם הזמן, אולם הם עשויים להיות סטטיים בערכם. למשל, בשנת 2000 הצלחתם להוציא דולר או לירה ולקבל המון דברים בחנות המקומית. עכשיו דולר או לירה שווים הרבה פחות וזה בגלל האינפלציה.

הערך המשתנה של המטבע פותח גם הזדמנויות חדשות למסחר, נסיעות ועסקים. אם, למשל, הלירה הטורקית כרגע מעט נמוכה, אפשר להשתמש בזה כדי לקנות סחורות מהארץ בפחות ממה שהן היו שוות אחרת..

יש גם את העובדה שהדרישות שלך בחיים עשויות לגדול עם הזמן. לחיות חיים הגונים דורש בדרך כלל התקדמות והתפתחות רבה. משפחתך בוודאי תזדקק לתמיכה רבה יותר ממה שהיית זקוק לך כשהיית צעיר יותר. זה משהו שקורה אצל כולם ומסחר במט”ח יכול להפוך לאחד הפתרונות שיעזרו לך עם ההוצאות הנוספות שיגיעו בהכרח.

בנוסף, מסחר במט”ח יאפשר לך לשלוט בערך הכסף שלך על ידי הזזתו. במקום להתמקד בכמות הכספים שלך, אתה יכול לשלוט בערכם. אחרי הכל, זה כל מה שחשוב.

אתה צריך להתחיל לחשוב במונחים של ערכים כמו גם סכומים. הצער הפיננסי מספר 1 שיש לאנשים הוא להתמקד יותר מדי בזה או אחר ולהפסיד כמה הזדמנויות מדהימות.

מחשבות אחרונות

לסיכום, שוק מטבע החוץ, הידוע גם בשם מט”ח או מט”ח, הוא המקום בו אמורים להימכר מטבעות במטרה להרוויח, הנובעים מההפרש בערכם. שוק המט”ח הוא השוק הפיננסי הגדול בעולם (אפילו גדול יותר משוק המניות) ולכן אנשים רבים נמשכים אליו – הן סוחרים מנוסים, כמו גם אנשים יומיומיים שרוצים להרוויח כסף נוסף..

אם תבחר ללכת בדרך זו, עליך להיות מסוגל להבין שכשמדובר במסחר בפורקס, לא ניתן להבטיח רווחים ובדיוק כמו כל סוג של מסחר יש המון סיכונים. עם זאת, השוק פתוח לכל אנשים שמבינים במסחר ומוכנים להרוויח כסף נוסף. דבר חשוב אחרון – פורקס בוודאי לא מיועד לחסרי ניסיון. אנו ממליצים לך לקבל השכלה נכונה למסחר, לפתוח חשבון הדגמה ורק לאחר שצברת את הידע והביטחון, צלול אל עולם המט”ח. זכרו, הישגים גדולים תמיד כרוכים בסיכונים גדולים.

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map