השראה יכולה להגיע מכל מקום, אך נראה כי לעתים קרובות היא מסתתרת במילים שנאמרות על ידי מוחות גדולים. ידע במט”ח אינו שונה. עבור סוחרים מתחילים לעיתים חיוני להתייחס לחוכמה ולניסיון של סוחרים בולטים על מנת לקבל זאת דחיפה נוספת ומוטיבציה הדרושים כדי לשמור על הראש במשחק.

חינוך למסחר אסף כמה הצעות מחיר למסחר בפורקס שיכולים לתת לנו קצת יותר תובנה לגבי המשמעות של להיות סוחר במט”ח. בואו לחקור אותם יחד:

הצעות מחיר למסחר של ריי דליו

“מי שחי בכדור הבדולח יאכל כוס מנופצת.” ריי דליו

למשותף לאשליות ולכדורי קריסטל – שניהם מתנפצים בלחץ. ההצלחה של דליו בהשקעה לא באה מתוך תקווה לטוב. מעט דברים טובים קורים ללא סיבה ואתה לא צריך לצפות מהם. במקום זאת, עליכם לחזות מה יקרה בעתיד ולהיערך בהתאם. כדור הבדולח לא יציל אותך.

קרא גם: עקרונות מאת ריי דליו – איך להצליח בעסק שלך ובחיים שלך

הצעות מחיר למסחר מאת ג'ורג 'סורוס

“אני עשיר רק כי אני יודע מתי אני טועה … בעצם שרדתי בזיהוי הטעויות שלי.” ג’ורג ‘סורוס

בעוד שסורוס הוא דמות מאוד שנויה במחלוקת בפוליטיקה העולמית, כולם יסכימו שיש לו הבנה רבה בשווקי המטבעות ובעסקים. ובבסיס הכל יש פילוסופיה טובה של למידה והתפתחות אישית. סורוס לא נולד כמיליארדר, הוא היה צריך לפתח את כישוריו וללמוד כיצד העולם עובד.

כל זה קרה, כלשונו, על ידי ידיעה מתי הוא טועה ועל ידי זיהוי טעויותיו. סוחרים מתחילים רבים אינם מצליחים לעשות זאת. הם מאשימים הכל בגורמים חיצוניים במקום לעבוד על תיקון הבעיות שלהם.

ראה גם: כיצד להרוויח שווי נקי של 8 מיליארד דולר


הצעות מחיר למסחר מאת סטנלי דרוקנמילר

“אם אתה מוקדם בקריירה שלך והם נותנים לך בחירה בין מנטור נהדר או שכר גבוה יותר, קח את המנטור בכל פעם. זה אפילו לא קרוב. ואל תחשוב אפילו לעזוב את המנטור הזה עד שעקומת הלמידה שלך תגיע לשיאה. ” סטנלי דרוקנמילר

מידע הוא המצרך היקר ביותר בעולם. זו הסיבה שמקומות המספקים אותה, כמו בתי ספר או אוניברסיטאות, גובים בדרך כלל תשלום כבד. אך מידע לא תמיד משולם בכסף. כפי שאומר Druckenmiller, להיות קרוב למנטור טוב או למורה יכול להיות הרבה יותר טוב מאשר להרוויח כסף כאן ועכשיו. לידע שמלווה יכול לתת לך יש הרבה יותר פוטנציאל כספי מאשר לרוב המשכורות שתקבל בהתחלה.

בדוק מאמר זה: סטנלי דרוקנמילר – סוחר המט”ח האייקוני

הצעות מחיר למסחר של פול טיודור ג'ונס

“הסוד להצליח מנקודת מבט מסחרית הוא שיהיה לך צימאון בלתי נלאה ובלתי נמנע למידע וידע.” – פול טיודור ג’ונס השני

דרך חשיבה זו חורגת הרבה מעבר לתחום המסחר, אך היא ישימה במיוחד במט”ח. סוחרים רבים מפסידים סכום כסף עצום בניסיונותיהם הראשונים פשוט משום שחסר להם הכונן המתאים לידע. אל תעשה את הטעות הזו ותצבור כמה שיותר מידע לפני שאתה עושה את צעדיך הראשונים בעולם המסחר.

הצעות מחיר למסחר מאת וורן באפט

“המחיר הוא מה שאתה משלם. ערך זה מה שאתה מקבל. ” – וורן באפט

עם הצהרה זו, Buffet מנסה להעביר את ההבדל בין מחיר לערך, שהוא מושג חשוב מאוד בעולם הפורקס. אולי יש לך אלפי דולרים, אך האינפלציה עשויה להפוך אותם פחות יקרים ככל שעובר הזמן. ציטוט זה ממחיש זאת די טוב. למעשה, מכלול המט”ח תלוי בתפיסה זו – ערכי הכסף המשתנים.

אולי תרצה: האם תרצה טיפים ממישהו ששווה 88 מיליארד דולר?

הצעות מחיר למסחר מאת ג'יי פול גטי

“אני קונה כשכל האנשים האחרים מוכרים.” ג’יי פול גטי

ציטוטים רבים נשענים על שפה רהוטה ופרחונית וניסוחים קליטים. לאחד הזה אין ואף על פי כן משדר אמת פשוטה – לרוב לא טוב ללכת יחד עם הקהל. נסו לחזות תנועות שוק ולעולם לא לעקוב אחר הקהל בצורה עיוורת. ירידה מהירה במחירים עשויה להיות הרגע הטוב ביותר לקנות במקום להיבהל.

ראה גם: האניגמה ג’ול פול גטי, האיש העשיר ביותר בעולם

הצעות מחיר למסחר של סת קלרמן

“משקיעים פרטיים ומוסדיים כאחד מפגינים לעתים קרובות חוסר יכולת לקבל החלטות השקעה ארוכות טווח על בסיס יסודות עסקיים.” סת קלרמן

אתה יכול לראות טעויות ענק רבות של עסקים גדולים ואפילו מדינות שעושות במדיניות שלהם. אנשים פגומים עוד יותר. הבנת זאת וידע כיצד להימנע מכך הם שני הצעדים הגדולים ביותר לכינון עושר אישי. אתה צריך הרבה השתקפות עצמית והרבה מאוד חינוך כדי להימנע ממלכודות אלה. ההשקעות הרווחיות ביותר נעשות בטווח הארוך. נפש האדם, לעומת זאת, אינה מתאימה לתוצאות כה מרחיקות לכת. זה משהו שעליך להתגבר עליו – השתמש במוח שלך וחשוב על התמורה בעתיד ולא על סיפוק ההווה.

אל תחמיצו: סת ‘קלרמן: אגדת השקעות הערך

הצעות מחיר למסחר מאת רוג'ר ור

“המחיר הוא הדבר הכי פחות מעניין בביטקוין.” רוג’ר ור

כפי שבוודאי ידעתם עד כה, מחירו של ביטקוין עבר במהירות ובאלימות מאז הקמת המטבע בשנת 2009. פיצה שנקנתה עם BTC בתחילת חייה שווה כעת מיליוני דולרים. אך הפוטנציאל של פלטפורמת קריפטו מרתק בהרבה ממחירו.

ור מנסה לגרום לאנשים להסתכל מעבר לערך הנוכחי גרידא ולהתמקד בפוטנציאל הבסיסי של סחורות, במקרה זה ביטקוין. אך הרעיון חל על כל צורות המסחר האחרות. כדאי שתזכור את זה.

הצעות מחיר למסחר של טוני רובינס

“רוב האנשים נכשלים בחיים כי הם מתמקדים בדברים קלים.” טוני רובינס

בעוד מר רובינס הוא יותר גורו מוטיבציוני ולא דמות בעולם הפיננסי, הוא צודק בעניין זה – ההשכלה שלך חשובה וזה חשוב מאוד. לבזבז את חייך על מיומנויות למידה שלא יוחלו במיוחד בכלכלת השוק הנוכחית לא רק תבזבז את כספך, אלא תבזבז את זמנך, וזה הרבה יותר גרוע.

התמקדו בחינוך שיהיה לו תשואה. למד אודות העולם הפיננסי, כיצד לייצר ולשמר עושר וכיצד לגדל את כישוריך בתחום זה. האדמה שמתחת לנו תמיד נעה, תמיד מסתובבת. כדאי לדעת איזה סוג חינוך יהיה חשוב בעתיד ומה זה רק קורס תחביב שלוקח לך 4 שנים ואלפי קילוגרמים.

קרא גם: טוני רובינס, אדם שיוצר ומעורר השראה להצלחה

הצעות מחיר למסחר של ביל ליפשוטץ

“אתה צריך להבין איך להרוויח כסף כשורה רק 20 עד 30 אחוז מהמקרים.” ביל ליפשוץ

ניהול סיכונים הוא חלק חשוב להפליא בחיים. סחר בסכומים גדולים עלול להוביל לסיכונים גדולים. ליפשיץ מעביר את המציאות הזו. אתה לא צריך להסתמך על זכיות גדולות. הון לא נעשה על ידי משיכות רחבות אלא עם מברשות קטנות. אתה לא צריך להיות מוכן רק לטעות, אתה צריך לצפות לזה. קחו בחשבון את שולי הטעות ועבדו איתו. קבל את המציאות – תיכשל. זה חלק מהטבע. ילדים נופלים על הרצפה עד שהם לומדים איך ללכת. האם הנפילות היו שוות את זה? כמובן, וכישלונותיכם יהיה כדאי בסופו של דבר.

בדוק מאמר זה: ביל ליפשוץ: אשף שוק המט”ח

הצעות מחיר למסחר מאת אד סייקוטה

“אני לא מיישם מומנטום, אני שם לב לזה ומיישר את המסחר שלי אליו.” אד סייקוטה

אפילו הסוחרים הגדולים הם רק כתמים ברוח השוק. כל אחד צריך להסתכל על המגמות ולהסתגל בהתאם במקום לנסות לשחות נגד הזרם. כך הצליחו סייקוטה ואינספור סוחרים מצליחים אחרים לעשות את הונם בשווקים הבלתי סלחניים. נסה ליישר את עצמך באופן שרכב על גל המגמה. סייקוטה תמיד התמקדה בניתוח האופן שבו רגשותיו של סוחר משפיעים על המסחר שלהם. העולם הפיננסי עוסק בהיגיון ובתנועה שיטתית קרה, אך רגשותיהם האישיים של הסוחרים תמיד יכולים לזרוק זאת מהחלון.

עליך ליצור קשר עם הרגשות שלך וללמוד כיצד למצב את המסחר שלך בידע זה. דע שאנשים רבים נותנים לרגשותיהם להשתפר בהם ולמכור כאשר הם צריכים לקנות. הימנע מלעשות זאת וניצל זאת כאשר אחרים עושים את הטעות הזו.

חוכמה מסחרית נמצאת בכל מקום אתה רק צריך לחפש במקומות הנכונים. אנו, בחינוך המסחרי, שואפים להיות אחד מאותם המקומות בהם הסוחרים יכולים לא רק ללמוד הכל על מסחר אלא גם למצוא את העידוד והמוטיבציה הנדרשים להשגת יעדי המסחר שלהם..

בדוק את קורס הפורקס החינמי שלנו וקבל את כל המידע הטוב ביותר להתחיל לסחור.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector