איך להפוך לסוחר מט”ח במשרה חלקית מצליחה?

אנשים רבים נמשכים לרעיון של פורקס לחיים. למעשה, שוק המט”ח מציע כמה הזדמנויות רווחיות נהדרות להשלמת הכנסה, לא משנה כמה אתה רוצה להיות מעורב במסחר במט”ח. מסחר בפורקס יכול להיות נישה מוצלחת לא פחות אם אתה עושה את זה במשרה חלקית או משקיע את הזמן, האנרגיה והעבודה הקשה שלך כדי לפתח אותה למשרה מלאה..

עם זאת, עבור המשקיע הממוצע בשוק זה, המסחר במט”ח דומה יותר למשרה חלקית או אפילו לתחביב אותו הם שואפים לנצל יחד עם הקריירה המקורית שלהם במשרה מלאה..

אכן, זהו אחד היתרונות העיקריים של מסחר עם מטבעות, העובדה שאתה יכול לסחור בקנה מידה ולוח זמנים שמתאים לצרכים ולסגנון החיים שלך וההזדמנות בכל זאת להפוך לסוחר מט”ח במשרה חלקית מוצלחת בלי לשבת על המחשב שלך סביב שָׁעוֹן. עם שוק פתוח ופועל 24/5 ומציע הרבה הזדמנויות לרווח פוטנציאלי, לסוחרי פורקס במשרה חלקית מצליחה יש מספיק שעות ביום ובלילה כדי לעבוד בדרך להכנסה עקבית ומהנה.

כך מט”ח לחיים יכול להיות שלא האפשרות הנכונה עבורך והפסקת 9 עד 5 שלך בתקווה להרוויח כמות משמעותית של רווח כמעט מיד שכן סוחר מצליח נשמע ממש אופטימי אך הוכח כתוכנית כושלת.

למתחילים במסחר בפורקס יכולים ליהנות באופן מלא מההמולה הלבבית של האדרנלין במסחר במטבע חוץ ומעורבות בשוק מסוכן אך עם זאת מעצים ואולי רווחי מאוד מבלי לעזוב את הקריירה שלהם ואת אבטחת הרווחים החודשיים..

גם אצל סוחרי מט”ח מצליחים, מסחר בפורקס נותר רק דרך להשיג הכנסה יפה בצד.

עם זאת, זו עדיין הזדמנות נהדרת שלא תרצו להחמיץ וכאן המקום לדאגה העיקרית לסוחרי מט”ח במשרה חלקית.

כיצד להפוך לסוחר בפורקס במשרה חלקית מצליחה כאשר אתה חושש מההזדמנויות החמצות לקנות ולמכור בהתחשב בכמה שוק הפורקס הוא נזיל ודינמי.?

איך לסחור באופן ספורדי לאורך חלק קטן מהיום או הלילה ועדיין להיות מסוגל להרוויח בצד?

אתה מבין, אתה לא צריך להיות מול הטבלאות כל היום כדי להיות סוחר מצליח וליהנות ממט”ח לחיים.

למעשה, לא להיות מול הטבלאות מסביב לשעון יכול להיות יתרון עצום עבורכם! בואו נגלה עוד!

מדוע מסחר בפורקס במשרה חלקית?

מדוע מסחר במניות פורקס במשרה חלקית


שאל כמה סוחרי מט”ח חלקיים מצליחים על הסיבות שחיי היום יום שלהם אינם מוקדשים לחלוטין למסחר במטבעות ותקבל שפע של סיבות.

עם זאת, כאן איננו דנים בסיבות שבגללן מישהו יכול להיות סוחר מט”ח באופן חלקי בלבד, אלא בנוגע לסיבות שיכולות לגרום למישהו לבחור במסחר במשרה חלקית על פני משרה מלאה..

ראשית כל, “פחות זה יותר” הוא מושג שמוכיח שהוא יעיל ונכון מאוד בכל הנוגע למסחר בפורקס. אין ספק שככל שאתה אובססיבי לסחור במטבעות ולעשות את זה כל הזמן, לא לפספס סיכוי לסחר טוב, זה הכי נכון ליפול למלכודת של מסחר רגשי, החלטות ממהרות או כאלה שהתקבלו מתוך תסכול. , חווה הרבה אובדן וכישלון, וסחר יתר יתר באופן כללי.

זו הסיבה העיקרית לכך שאנשי מקצוע יעצו לך להעשיר את תיק ההשקעות שלך או להקדיש רק שבריר מהיום שלך למסחר באופן כללי..

מסחר בתדירות נמוכה אינו שווה להזדמנויות שהוחמצו אלא לנצל טוב יותר את ההזדמנויות ותוכלו לקרוא עוד בנושא זה באחד מהמאמרים הקודמים שלנו כאן.

עם זאת, הסיבה העיקרית מדוע לא היית רוצה לוותר על החלום שלך להיות סוחר מצליח ולבחון את הסיכויים שלך למט”ח לחיות רק בגלל שיש לך לוח זמנים יומיומי עמוס הוא שמסחר במשרה חלקית יכול להתאים לנוחות ולוח הזמנים ולמשימות היומיומיות שלך.

כסוחר במשרה חלקית אתה יכול לסחור במטבעות מתי שאתה רוצה ויש לך מספיק זמן ועדיין להיות מסוגל לעבוד במשרה מלאה שלך, ללמוד, לנהל חיי חברה וכו ‘..

בסופו של יום, להפוך לסוחר מט”ח במשרה חלקית מצליח לא אומר שעליך לוותר על כל דבר בחיים ולתעדף רק את שוק המט”ח..

כיצד לסחור עם פורקס במשרה חלקית?

כיצד לסחור במט

מסחר במשרה חלקית מחייב אותך להתאים את אסטרטגיית המסחר, הניתוח והשגרה שלך סביב 9 עד 5 ולוח הזמנים היומי שלך. זה כל מה שצריך ולמרות שזה לוקח קצת תרגול בהתחלה, זה בקרוב יהפוך קל יותר עבורך.

להיות סוחר מט”ח חלקי מצליח פירושו שאתה טוב לנצל את ההזדמנויות הקיימות בזמן שאתה סוחר, ולא לנצל את כל ההזדמנויות שקיימות במט”ח באופן כללי..

אז בוא נגיד שיש לך את העבודה האופיינית בין 9 ל -5. אתה יכול לרוץ בתרשימים בבוקר ובערב ולבצע ניתוח מהיר, זה לא אמור לקחת לך יותר מ -20 דקות ברגע שאתה בונה את השגרה שלך..

כסוחר במט”ח במשרה חלקית, תעסוק בעיקר במסחר וניתוח בסוף היום וחשוב שתמצא את הפלטפורמה הנכונה המספקת לך מסגרות זמן יומיות לתרשים או את מסגרות הזמן של התרשים שאתה הכי מעוניין בהן. כך שתוכל לתפוס הגדרות של פעולות מחיר בסבירות גבוהה בסופו של יום.

בקצרה, המטרה שלך היא עקוב אחר התרשימים וערוך ניתוח במסגרת הזמן הנוח לך ומתאים לשגרת המסחר שלך.

לאחר מכן תוכל לבצע הזמנות אם תנאי השוק מתאימים לך או לבצע הזמנות פעמיים ביום – בבוקר ובערב.

אז דאגו לחקור מהי מסגרת זמן המסחר הנוחה ביותר עבורכם והשתמשו בכלים ובתרשימים המתאימים כדי לעזור לכם בהמשך הדרך.

בנוסף, על מנת להצליח להיות סוחר מט”ח במשרה חלקית, חיוני שתהיה תוכנית מסחר טובה ויעילה. תוכנית המסחר שלך היא משהו שתוכל לפתח ולבנות לאחר שתשלוט באסטרטגיית המסחר שלך.

אם אתה רק מתחיל במסחר בפורקס וכטירון, אתה לא בטוח איך לבנות אסטרטגיית מסחר טובה ולתכנן, הקורס של מסחר בחינוך הוא היד המסייעת שלך. המדריך האולטימטיבי שלנו ליסודות המסחר במט”ח יעזור לכם להכיר ולהבין את כל יסודות השוק ואת תהליך המסחר. החלק הטוב ביותר הוא שאתה יכול ליהנות ממנו בחינם לחלוטין לאחר ההרשמה לאתר.

סחר במט”ח באינטרנט עם , פלטפורמת הסחר החברתית המובילה של wolrd

שגרת המסחר במט”ח במשרה חלקית שלך

שגרת המסחר במט

אז בואו נניח בהשערה שאתה סוחר בלונדון עם משרה אופיינית של 9 עד 5 וחיים עסוקים בסך הכל, כך שאתה מתאים למסחר במשרה חלקית בהתאם ללוח הזמנים שלך. הנה דוגמה קלאסית לשגרה שתוכלו לאמץ לחלוטין או לשנות כמה שתרצו כדי שתתאים לאורח החיים שלכם.

 • התעוררות בשעה 8 בבוקר בלונדון פירושה שזה עדיין יהיה 3 בבוקר בניו יורק ושווקי ארה”ב די מנומנמים ולא פעילים במיוחד עד השעה 8-9 בבוקר שעון ניו יורק. עם זאת, מכיוון שאתה לא סוחר יום, אין בעיה שאתה תהיה בעבודה כאשר התנועות הטובות ביותר מתרחשות.
 • כשאתה מתעורר, אתה כבר רוצה להיות מוכן עם ניתוח השוק העיקרי שלך שאמור להיעשות במהלך סוף השבוע שבו שוק הפורקס ייסגר. סוף השבוע הוא הזמן שלך למצוא רמות מפתח, לנתח מגמות ולרשום הערות לשבוע הקרוב. אם אינך בטוח לחלוטין במיומנויות הניתוח הטכני שלך, תוכל להפיק תועלת רבה על ידי למידת כל יסודות הניתוח הטכני של פורקס על ידי הרשמה לקורס חינוך מסחרי כאן..
 • אז ברגע שחזרת מהעבודה בלונדון, עדיין יש לך מספיק זמן לפני סגירת שוק ניו יורק. בסביבות השעה 17:00 שעון ניו יורק תוכלו סוף סוף לשבת על המחשב ולנתח את טווחי הזמן היומיים של התרשים. בשלב זה אתה בודק מה קרה בשווקים המועדפים עליך במהלך היום. עכשיו אתה יכול להשוות את תנועות המחירים מול רמות המפתח והמגמות שסיכמת בסוף השבוע או מהי תוכנית המסחר שלך. בדוק אם נוצרו באותו יום הגדרות סחר ברור של פעולות מחיר.
 • תוכלו גם לבדוק בפורומים או בפלטפורמות אחרות בהן אתם משתמשים ועוקבים ולבדוק רעיונות ומסקנות של סוחרים אחרים של היום. למרות העובדה שאינך צריך לעקוב אחר מה שכולם אומרים ולשתף, כיוון שהאזנה ליותר מדי דעות היא טעות במסחר מט”ח. נותנים לך יותר ביטחון שיש פוטנציאל לסחר.
 • למחרת, בזמן שאתה בעבודה בשעה 11 בבוקר, אתה יכול לבדוק את פתיחת השוק. אין שום דבר רע בבדיקת השוק פעם אחת בזמן שאתה בעבודה. אתה יכול לעשות את זה במחשב הנייד או בסמארטפון שלך, פשוט אל תיפול לחור הארנב של בדיקה כל היום. ודא שאתה עומד בתוכנית המסחר שלך ובזמנים המוגדרים מראש ביום שאתה מאפשר לעצמך לבדוק את השוק. בדרך כלל, מספיק פעם אחת בבוקר ופעם אחת בערב.
 • הקפד לשנן את הגדרות הפעולה במחיר והקשרים שונים בשוק שאתה מעוניין לסחור בו.

היתרונות של מסחר בפורקס במשרה חלקית

היתרונות של מסחר בפורקס במשרה חלקית

סחר במט”ח הוא מלאכה וככזה הוא דורש שליטה. בדיוק כמו שדייג יכול למצוא את דרכו בים על ידי קריאת הכוכבים, אתה רוצה ללמוד לקרוא ולהבין את מנגנוני השוק, את הסיבות להפיכתו, להיות מסוגל לקרוא את האותות בין השורות ולחזות.

בסופו של דבר, המטרה שלך בתור סוחר מצליח במשרה חלקית היא לא להיות מיליונר או לא להחמיץ הזדמנות אחת.

למעשה, רוב הזמן שאתה משקיע במסחר אינו כרוך בעסקאות. לרוב אתה לומד, לומד ומנתח את השוק, אחרת כל מה שאתה עושה זה סחר יתר ובשלב מסוים התמכר לביצוע עסקאות..

מסחר במשרה חלקית מהווה תרופה יעילה לסכנת סחר יתר ולהיות היפראקטיבי מול המסך כל היום. החבלה בסחר הרגשי היא סכנה גדולה ומלכודת שרבים נופלים אליה וכישלון או אובדן כסף גדול הם רק צעד אחד קדימה. כשאתה בודק את התרשימים רק פעם או פעמיים ביום ומבצע הזמנות בתדירות נמוכה יותר אתה מבטל באופן טבעי את הסכנה.

אולי גם תרצה: מדריך המט”ח הקטן שיכול להוביל אתכם לרווחים הגדולים

להפוך לסוחר מצליח בפורקס ולסוחר מצליח, באופן כללי, מבוסס מאוד על ארבעת הנוהגים הבאים:

 • לצפות – קח את הזמן שלך לבחון את אופן התנועה של השוק, את הסיבות לכך שהשוק נע, את התגובה של השוק לאירועים שונים בעולם הפוליטי והכלכלי, החל מסחר בשוק.
 • לימוד – השכלה טובה היא גורם מכריע בהקשר של סוחר מט”ח. חינוך טוב ואיכותי למסחר בפורקס הוא לא מה שיהפוך אותך בהכרח לסוחר מצליח, אך אין סוחר מצליח ללא רקע חינוכי והכשרה טוב. אנו בחינוך המסחר מכירים בחשיבות קורס טוב, עדכני ואיכותי למסחר במט”ח ולכן אנו מספקים לכם הזדמנויות רבות ללמוד על מסחר במט”ח. הקפד לבדוק את הקורסים שלנו יחד עם שפע של מאמרים בנושא מסחר בפורקס, סרטונים, חידונים, סמינרים מקוונים ועוד..
 • לנתח – למי שרוצה להצליח במסחר בפורקס, חיוני ללמוד ניתוח טכני ויסודי וליישם אותם באסטרטגיית המסחר והתכנית שלך.
 • תרגול – לא משנה כמה תקראו ושיננו, לא תוכלו להפוך למסחר בפורקס שלם ללא מספיק ניסיון. קח את הזמן שלך לצבור ניסיון רב באמצעות חשבון חי ותרגל את כל הטכניקות והאסטרטגיות שלמדת במהלך האימון שלך.

טיפים מובילים להפיכתך לסוחר פורקס במשרה חלקית מצליחה

טיפים להפוך לסוחר מט

 • בחר סגנון מסחר התואם את לוח הזמנים שלך – להיות סוחר פורקס במשרה חלקית אומר שיש לך זמן מוגבל לעבוד איתו מדי יום, אך מסגרת הזמן שלך אמורה להספיק בערך אם יש לך את סגנון המסחר והאסטרטגיה הנכונים. לפני שתבחר סגנון מסחר הקפד לגהץ את לוח הזמנים שלך ולעמוד בתוכנית המסחר שלך.
 • הפק את מרב זמן המסחר שלך – כשאין הזדמנויות נהדרות לבצע סחר במהלך היום בו הקדשתם למסחר בפורקס, יתכן שתתפתו לעזוב ולעשות משהו אחר. עם זאת, זמן המסחר שלך כבר מוגבל ואתה רוצה לנצל אותו בצורה הטובה ביותר, אז זה הזמן להתאמן ולתרגל. בצע ביקורות תרשימים, הקדיש זמן לכתב יומן ובדיקת עסקאותיך, הצלחה, כישלון, השתמש בזמן שלך לבדיקות חוזרות.
 • ניהול יומן מסחר במט”ח – זה אולי נראה יותר מדי טרחה לשמור על יומן מסחר, אך לכלי פשוט אחד זה יש חשיבות רבה להשגת מטרתך להפוך לסוחר מט”ח במשרה חלקית מצליחה. השתמש ביומן שלך כדי לעקוב אחר העסקאות שביצעת בעבר, להסיק מסקנות ולסקור את האסטרטגיות שלך ואת התוצאות.
 • סחר עם חשיבה נכונה – אל תתסכל מהרעיון שאתה מפסיד הזדמנויות רק בגלל שאתה לא מול המסך 24/7. במקום זאת, דאג לנצל את הזמן והאנרגיה שלך לפיתוח מערך רווחי שעובד בצורה מושלמת עם לוח הזמנים של המסחר שלך.
 • אל תתנו למסחר במט”ח להיות העדיפות היחידה שלכם – מסחר במט”ח הוא בהחלט לא מקור ההכנסה העיקרי שלך ולכן אתה לא צריך לגשת אליו ככזה. זכור, עבודתך היומית היא המוקד העיקרי שלך ומסחר בפורקס לא יהפוך אותך למיליונר שאתה שואף להיות.
 • בחר את הזמן הנכון למסחר – לאחר שתמצא את הזמן הנכון ואת שוק המטבעות הנכון לסחור (הם נקבעים מאוד על פי הקריירה שלך ולוח הזמנים העמוס שלך), דאג למקסם את ההצלחה על ידי עמידה בתכנית המסחר שלך וסחר בעקביות במהלך חלון הזמן.
 • אל תתכנן רחוק מדי קדימה – מכיוון שזמן המסחר שלך מוגבל, הקפד לבחור מטבעות שאינם מצריכים תכנון וצפייה נרחבת. סוחרים במשרה חלקית מצליחה עומדים במטבעות המניבים השגה מיידית ואסטרטגיית מסחר המספקת תוצאות מיידיות.
 • היצמד לדרך המוכה – היצמד למטבעות שנוסו הנפוצים ביותר. זוגות מט”ח אחרים עשויים להיות בעלי ערך רב יותר ועלולים להציע סיכוי רב יותר לרווח טוב יותר, אולם בדרך כלל הם דורשים יותר זמן ותשומת לב לזכות המסחר. אחד מזוגות המטבעות הנסחרים ביותר הוא USD / EUR ומומחים ממליצים לסוחרים במשרה חלקית ולמתחילים להיצמד לצמד זה.
 • מצא את זוגות המטבעות הנכונים – בהתאם לזוגות המטבעות שתבחרו לסחור, נזילות גבוהה תתרחש במהלך זמן ספציפי של היום. הקפד לקבוע את הצמדים הטובים והנזילים ביותר לסחור בהם בהתאם לשעת היום בו אתה סוחר ולהתאים את זמן המסחר שלך לשעות נפח השיא עבור צמד המטבעות שבחרת..
 • קבלו החלטות ממושמעות – משמעת חיונית לכולם על מנת להפוך לסוחר מצליח אך במיוחד עבור סוחרי מט”ח חלקיים מצליחים. אחת ההשתקפויות של המשמעת במסחר במשרה חלקית היא לקיחת רווחים ברגע שהם מתממשים במקום לצפות לפערים גדולים יותר ולרווחים גדולים יותר. זה עשוי להיות מפתה מאוד להרחיב את הפער החיובי אך המגמה יכולה להסתובב במהירות רבה ומכיוון שזמן המסחר שלך מוגבל לא תוכל לעקוב ולהבחין בכל האותות שמראים שינוי פתאומי ולא צפוי. בנוסף, מומלץ לסוחרי פורקס במשרה חלקית להתחיל לסחור בכמויות קטנות של הון ולפתוח חשבון מיני.

מה אתה צריך ללמוד לפני שאתה הופך לסוחר פורקס במשרה חלקית מצליחה?

 • משמעת – דאגו שיהיו לכם קריטריונים משלכם מתי לסחור, איך לסחור, ומה לסחור ולסחור רק כאשר הקריטריונים שלכם עומדים. היצמדות לתכנית המסחר שלך היא חיונית ובנוסף היא מונעת מסחר בפחד והיסוס, לכן למד כיצד לבנות תוכנית מסחר.
 • ניהול כספים – אחד הגורמים החשובים ביותר להפוך לסוחר חלקי בפורקס במשרה חלקית הוא הבנה טובה של ניהול כספים. עליך לדעת מתי לצאת מכל העסקאות ולהפסיק את המסחר ביום לאחר שתפסיד מעל כמות מסוימת של פיפס. דע מתי לעצור על ידי הצבת הפסד הפסד אם הרווח גבוה ממספר פיפס מסוים.
 • השתמש בניתוחים – ודא מתי הם הזמנים הנכונים לשימוש בניתוחים בסיסיים או טכניים. לאחר שתצליח להגדיר מגמה בעזרת ניתוח בסיסי, תוכל להמשיך להשתמש בניתוח טכני. ודא שיש לך הבנה טובה של שתי שיטות הניתוח.
 • אינדיקטורים טכניים – השתמש במדדים טכניים כראוי על מנת להיות מסוגל לזהות מגמות ותנודתיות בשוק. קח את הזמן כדי ללמוד עוד על ADX, להקות בולינגר, פיבונאצ’י וכו ‘וכיצד להשתמש בהם.
 • סחר לא רגשי – גישה לא רגשית חיונית כדי להפוך לסוחר מצליח. למד כיצד לשלוט ברגשות שלך, להיכנס לסחר עם חשיבה נכונה, להבין יותר על פסיכולוגיית מסחר וכיצד לשמור על ציפיותיך מציאותיות וסבירות.

מה עם המטרות שלך?

לפני שתתחיל לסחור בשוק הפורקס, עליך להיות מודע לחלוטין ליעדים הריאליים שלך, כך שתוכל להתוות את אבני הדרך שלך ולפתח תוכנית אסטרטגיה ומסחר שיעזרו לך להשיג את מה שאתה מכוון אליו. כסוחר במט”ח במשרה חלקית, יעדיך ייקבעו גם על פי הזמן שיש לך למסחר. ברגע שתבין מה אתה רוצה להשיג עם מסחר מחוץ לעבודה היומית שלך, יהיה לך קל יותר להתמקד בביצועו בפועל ולא לצפות להצלחה לא מציאותית במסגרת זמן מוגבלת. המטרות שלך צריכות לבוא לידי ביטוי תמיד בלוח זמנים. קביעת אבני דרך תעזור לך למדוד את מידת ההצלחה שלך והאם השקעת השקעה זו שווה לך. שוב, אבני הדרך שלך צריכות להיות מציאותיות.

אם שום דבר לא עובד, יש תוכנית B

בהשוואה להזדמנויות השקעה אחרות, המסחר במט”ח הוא יחסית בטוח יותר אך זה לא מבטל את העובדה שסחר עם מטבעות עדיין יכול להיות מאמץ מאוד מסוכן ולא בטוח. זה גם לא אומר שתהיה סוחר מצליח במשרה חלקית. יש הרבה דברים שאתה יכול ללמוד, לעשות ולהתחייב על מנת להגדיל את הסיכויים שלך להיות סוחר מצליח ואף לנצל את ההזדמנות של פורקס לחיים בעתיד, אולם כשמדובר במסחר אתה לעולם לא מובטח.

איבוד עסקאות בוודאי יקרה ועליך להיות מוכן לתרחיש זה ולהיות מוכן להקפיץ בחזרה. אתה צריך להיות מוכן להפסיק את המסחר במידת הצורך ולקחת שליטה על פורקס לפני שהוא ישתלט עליך.

מסחר בפורקס במשרה חלקית יכול להיות מיזם כלכלי משתלם, אך זה יכול להיות גם כישלון גדול, לכן וודאו שיש לכם מספיק נכסים מחוץ לו כדי להרגיש בטוחים ונוחים. בכל פעם שאתה מחליט להתחיל בדרך זו להפוך לסוחר מט”ח במשרה חלקית, זכור כי זה תמיד כרוך בלימוד רב, תרגול, תכנון ושיקול זהיר.

אם נהנית לקרוא כיצד להפוך לסוחר מט”ח במשרה חלקית מצליחה מחינוך מסחרי, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל מי שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector