היכן אוכל ללמוד מסחר במט”ח בחינם

סחר במט”ח צובר יותר ויותר פופולריות בכל יום מכיוון שהוא מספק הזדמנויות להרוויח. הודות לפופולריות שלו ולעובדה ששוק המט”ח מתפרסם באופן נרחב, ליותר ויותר אנשים יש את האינטרס והמוטיבציה שלהם להיכנס אליו.

עם זאת, אפילו מתחילים במסחר במט”ח יודעים בוודאות שסחר במטבעות זרים ומקווים לרווח טוב ובר קיימא הוא בלתי אפשרי ללא רקע חינוכי נכון..

ואז שוב, אפילו סוחרי מט”ח מתקדמים חווים אובדן וכישלון מדי פעם מכיוון שמסחר במט”ח הוא מסע ארוך חיים של למידה מתמדת ופיתוח הכישורים והאסטרטגיות שלך. אינך יכול לקוות כי השוק יתייחס אל כספך בחביבות אם אין לך תובנה טובה לגבי המנגנונים המניעים שוק זה.

האם יש קורסים בחינם במט”ח זו אולי השאלה הבאה שלך. אתה יודע שהחינוך וההכשרה העדכניים ברמה העולמית בדרך כלל עולים הרבה, לא משנה התחום העסקי.

זה חל בהחלט על קורסים לסחר במט”ח. לְמַרְבֶּה הַמַזָל, חינוך מסחרי נמצא כאן לצד שלך ואנחנו מסוגלים לספק לך קורס יסודי, איכותי, מדויק ומותאם לצרכים ולרצונות שלך קורס סחר במט”ח המכסה את היסודות הבסיסיים ועוזר לך לפתח ולשפר את מערך המיומנויות בעל הערך הרב בעולם המסחר במט”ח.. כל מה שתוכלו לקבל בחינם לחלוטין, לכן הישארו מעודכנים בכדי ללמוד עוד כיצד תוכלו לעשות זאת וכיצד אנו מסוגלים להציע קורסים בחינם לכולם.

עכשיו, אנחנו יודעים שאתה כבר מקווה ללמוד מה הסוד שעומד מאחורי קורס המסחר בחו”ל במט”ח.

כיצד אנו מסוגלים לענות על השאלה: “האם יש קורסים בחינם למט”ח?” עם “כן!” פשוט וללא התחייבויות ומגבלות?

מדוע אנו מספקים לקהל הרחב קורס סחר בפורקס ברמה עולמית באיכות מעולה, המשלים שפע של חומרים חינוכיים, תכנים מעניינים, מצגת משעשעת, ועוד שלל מקורות מידע ומאמרים נוספים המכסים את כל הנושאים בתחום בחינם?

מה מכוסה בקורס המסחר החופשי שלנו בחינם וכיצד אנו מסוגלים לגבות כסף ושכר טרחה, בעוד שרוב ספקי ההשכלה וההכשרה האחרים גובים מעל 2,500 ליש”ט עבור אותו?

אל תדאגי, אנו נגלה את כל האמת, אך ראשית, נדון במה שמניע אנשים להיכנס למסחר במט”ח באופן כללי.

מדוע אתה בוחר לסחור במט”ח?

מדוע לסחור במט

שוק המט”ח נחשב לשוק הגדול בעולם עם מיליוני חברים ברחבי העולם והיקף יומי של מעל 3 טריליון דולר ליום..

בטח מספיק, לכל שחקן ושחקן בזירת הפיננסים וההשקעות ובשוק המטבעות יהיו הסיבות, המוטיבציה ואפילו ההשראה שלהם מדוע הם בוחרים לסחור במט”ח ומה גורם להם לא להסתלק אחרי מצב סוער..


לא משנה מהן הסיבות והמניעים העומדים מאחורי ההחלטה להיכנס לשוק המט”ח, יש דבר עיקרי אחד האופייני לשוק זה והוא מתכתב עם כולם שם בחוץ – מט”ח נותן לך את האפשרות להשתלט על הגורל שלך.

שוק המט”ח הוא הזדמנות ההשקעה הפשוטה ביותר, שמושכת אנשים רבים ללא רקע פיננסי וללא ניסיון בשווקים.

אין דמי סליקה, ממשלה, חליפין או תיווך. אין איש מתווך ובזכות זה סוחרים קרובים מתמיד לעסקאות ויש להם את האחריות המלאה להצלחתם או כישלונם..

כדוגמה, אנשים שמחליטים לצאת לשוק ללא השכלה נחוצה הם אנשים שלוקחים באופן אינדיבידואלי את כל הסיכונים של סחר במט”ח ללא הכנה. ברגע שאתה יודע שיש לך את כל השליטה בידיים שלך, אתה יכול להחליט להיכנס לשוק מטבע החוץ בגלל כמה מהסיבות העיקריות הבאות:

 • לעשות כסף – אין סוד שהרוב הגדול של המתחילים שמתחילים לסחור במט”ח עושה זאת מכיוון שהם רוצים להרוויח הרבה כסף. למעשה, למט”ח יש תכונות שמתאימות לכך אך מתי זה קורה ואם זה יקרה בכלל תלוי במספר גורמים. מט”ח מציע יתרונות רבים נוספים שהשווקים האחרים אינם יכולים ויכולים לתמוך במאמציך להרוויח. ראשית כל, זהו שוק מבוזר הפועל 24/5 ומאפשר גישה לכל אחד כמעט ברחבי העולם, כך שתוכלו לסחור מתי שרק תרצו, ככל שתרצו, בכל שעה ביום ובלילה. באמצעות מט”ח תוכלו להתחיל בקטן עם הפקדה ראשונית קטנה כמו 50 דולר, מה שאומר שאתם לא מסתכנים הרבה אבל יש לכם אפשרות להרוויח הרבה בוודאות. יכולת הרחבה של השוק אינה מורכבת כלל, ברגע שתתחיל להגדיל את ההפקדה החודשית שלך יש לך סיכוי להגדיל את הרווח שלך באופן משמעותי. בקצרה, מסחר במט”ח הוא הזדמנות טובה להרוויח עבור סוחרים רבים.
 • כדי ללמוד מיומנות חדשה – יש סוחרים שקוראים לזה אמנות, יש סוחרים שקוראים לזה מדע, ולא משנה איך קוראים לזה, מלבד הזדמנות השקעה מט”ח הוא בהחלט מערכת של ידע ומסחר במטבע חוץ מחייב אותך לרכוש סט של מיומנויות טובות. אחד הדברים העיקריים והדברים הטובים ביותר שאנשים יכולים ללמוד ממסחר במט”ח הוא כלכלה וכיצד היא משתנה. זו הסיבה שכדי להיות סוחר טוב אתה צריך לעקוב כל הזמן אחר החדשות הכלכליות והפוליטיות. אתה רוצה ללמוד גם ניתוח טכני ולהבין את התרשימים. ככל שתבזבז יותר זמן בשוק, כך תוכל לסמוך על עצמך יותר במעקב והבנת חדשות, אירועים כלכליים, מספרים. על ידי כך, לא רק שתהפוך לסוחר טוב יותר, אלא גם תוכל לצבור ידע רב. בנוסף, סחר במט”ח מפתח מיומנויות חשובות כמו זמן, סיכון וניהול כספים, הוא נותן לך נקודת מבט ריאלית לגבי כספים, זה עוזר לך ללמוד יותר על פסיכולוגיה, תזכה בביטחון ותפתח את החשיבה האנליטית שלך..
 • כדי להשיג החזר טוב יותר על החיסכון – כפי שכבר הזכרנו, מסחר במט”ח מאפשר לך שליטה מלאה כמו שום שוק אחר. השליטה בגורל הפיננסי שלך פירושה שתוכל לקבל החלטות השקעה טובות יותר מבלי להיות תלוי בתווך, בחברות, גורואים פיננסיים ומנהיגים, ממשלה וחוקים ותקנות מחמירים. לכן בכל פעם שאתה תוהה כיצד תוכל להשקיע את החסכונות שלך ולהשיג לעצמך חופש פיננסי בעתיד, חשוב על סחר במטבע כעל הזדמנות מצוינת להגדיל את הסיכויים שלך להחזר טוב. עם זאת, זכור כי אתה תמיד נמצא במרחק קליק אחד מאיבוד כל החסכונות שלך, לכן הקפד לעקוב אחר אסטרטגיית מסחר מודעת ותובנה, שיהיה לך תוכנית טובה, לעולם אל תפסיק ללמוד מט”ח ושמור על חמדנות ופחד מחוץ לתמונה.
 • מקור הכנסה משלים – ככל שחלק מהפרסומות מנסות לגרום לנו להאמין שמסחר במט”ח יכול להפוך אותך למיליונר בן לילה, זה בהחלט לא המקרה. קרוב לוודאי שלא תוכלו לעזוב את המשרה המלאה שלכם ולהסתמך על רווח מסחר בלבד, וגם לא תוכלו לסחור מחוף אקזוטי עם קוקטייל בידכם בקרוב (אלא אם כן אתם מספיק עשירים מלכתחילה ). עם זאת, מסחר במט”ח הוא דרך טובה לנסות להרוויח כסף נוסף, אתה יכול אפילו לשקול זאת כמשרה חלקית שעוזרת לך להשיג יותר חופש כלכלי..
 • חופש אישי – פעם אחת בחיים שלך אתה לא צריך לענות לאף אחד חוץ מעצמך. אין לך בוס, אתה לא מתמודד עם מועדים, אין לך לוח זמנים חובה. מסחר בפורקס הוא בהחלט חוויה טובה למי שלא נהנה להיות מוגבל על ידי 9 עד 5 הארצי, לפחות כשמדובר בכל דבר אחר שמחוץ לקריירה שלהם. כאשר אתה מתחיל לסחור במט”ח בהצלחה, תוכל ליהנות מלוח זמנים טוב יותר המותאם עבורך. אז אין השתתפות בפגישות רציניות ואין תחרות ממשית להילחץ, שוק המט”ח הוא מקום של חופש אישי שבו אתה יכול לסחור מתי שאתה רוצה, בכל מקום שאתה נמצא, לבוש בפיג’מה אם תרצה בכך.
 • כיף – אולי אתה סוחר זמן מה או שאתה מתחיל שרק לומד את החבלים, כך או כך, כבר הבנת שהמסחר לא קל אבל זה לא אומר שזה לא כיף. זה מרגש, זה מאתגר מבחינה אינטלקטואלית, זה לעתים קרובות לא צפוי ולכן אנשים רבים אוהבים לעשות זאת. הדרך הטובה ביותר לוודא שאתה נהנה בעת מסחר היא לא להפעיל לחץ על עצמך להצליח. במקום זאת, אתה רוצה ליישם את כל הידע שיש לך ולנסות להפיק את המיטב מכל סיטואציה נתונה. לפעמים זה יכול להיות עזיבה מהמקום והליכה בידיים ריקות. לרוב זה אומר לקחת סיכון ואתגרים, אבל אל תיפול לחור הארנב של לקחת את אלה ברצינות רבה מדי. החזיר את הכיף במסחר על ידי היכרות עם אנשים דומים לאנשים והחלפת ניסיון, על ידי כך שאתה מאפשר לעצמך לסגת לאחור ולהירגע בכל פעם שאתה זקוק לכך, על ידי פשט המסחר שלך ולא מקשה עליך כפי שהוא כבר. כמו בכל מסלול קריירה, לא תצליח אם אתה לא אוהב ונהנה ממה שאתה עושה.

האם ידעת שבזכות עבודתו הענפה של הפסיכולוג המקצועי ד”ר ואן ק. תארפ, אתה יכול ללמוד עוד על האיפור הפסיכולוגי שלך כסוחר במט”ח? ד”ר תארפ יצר מבחן פסיכולוגיה מסחרי זה בשם פרופיל המלאי של פסיכולוגיית השקעות המאפשר לכל סוחר לפרופיל ולראות עד כמה הם מוכנים למסחר ומה הם יכולים לעשות כדי שהם יכולים למצוא מסחר פחות מאתגר..

בהתבסס על 15 פרופילי סוחרים, שלכל אחד מהם טמפרמנט, אישיותם, תפיסתם ופרשנותם בהקשר למסחר, מבחן זה הוא דרך טובה לחקור את חולשותיכם וחוזקותיכם בעולם המסחר במט”ח..

המבחן חופשי לקחת את זה אתר אינטרנט. לדברי ד”ר תארפ, סוגי האישיות המתאימים ביותר למסחר מוצלח הם הסוחר האסטרטגי וסוחר התכנון.

לדברי הרופא, האלמנטים הפסיכולוגיים העיקריים הנצפים בקרב הסוחרים המצליחים ביותר כוללים את היכולת לראות את התמונה הגדולה ולזהות הזדמנויות, קבלת החלטות הגיוניות ואנליטיות, היכולת לתכנן ולבצע את התוכניות באופן עקבי..

האם אתה חושב שאתה צריך לעבוד על היבטים אלה של חוויית המסחר שלך?

אנו בחינוך למסחר יכולים לעזור לך בכך מכיוון שאלמנטים אלה ורכישת מיומנויות אלה הם חלק מההכשרה הבסיסית שלנו למסחר במט”ח.

לפני שאתה שואל “האם יש קורסים בחינם במט”ח שיכולים לעזור לי ללמוד על האיכויות של סוחר מצליח?” בואו להזכיר לך שהקורס שלנו הוא לגמרי בחינם. כל שעליך לעשות הוא להירשם לאתר כאן ותהיה לך גישה מלאה לכל חומרי החינוך.

מדוע קורס המסחר במט”ח בחינוך המסחרי הוא בחינם?

מדוע קורס סחר במט

בחינוך למסחר הדאגה העיקרית שלנו כספקי הדרכה למסחר היא שיותר ויותר אנשים בימינו נכנסים למסחר במט”ח ולא יודעים מה הם עושים, ואינם בעלי השכלה נכונה והכנה לקראת כניסה לשוק..

אנשים אלה מקווים להיות בר מזל מספיק ולהיות הפלא הזה או שהם מקווים ללמוד מט”ח “במקום”, הם לא רוצים להשקיע הרבה כסף בחינוך מבלי לדעת שיש קורסים למסחר במט”ח בחינם, או שהם פשוט לא יודע שקיים חינוך במט”ח.

לא משנה הסיבה להחלטתם, יש למעשה דבר משותף אחד בין כולם – הם הופכים לחלק מהסטטיסטיקה של אלפי מתחילים במט”ח שמפצים את חשבונותיהם כבר בהתחלה..

המשימה שלנו היא השינוי שחווה את החוויה הראשונה הדרמטית על ידי בניית בסיס בר-קיימא של ידע והבנה. אחרי הכל, אלפי טירונים לא מוכנים במט”ח יכולים להשפיע בקלות על השוק.

ככל שמתחיל חדש יודע ומבין פחות, כך הם יעברו פחות תדירות ויש לכך השפעה משמעותית על סביבת השוק הכוללת.

בהתחשב בעובדה שמתווכי מט”ח מסוגלים להרוויח כאשר יותר אנשים מבצעים עסקאות רבות יותר, האינטרס של כולם להיכנס לשוק עם בסיס ידע טוב ונרחב..

זו הסיבה שחברנו עם מתווכי המט”ח המובילים ביותר בכדי שיוכלו לספק קורס פורקס בסיסי זה בחינם לחלוטין. האם יש קורסים בחינם למט”ח? כן, יש, תיהנו מהקורס של החינוך המסחרי!

האם אתה רוצה ללמוד עוד על האופן שבו ברוקרים במט”ח מרוויחים? הקפד לבדוק מאמר זה.

מה מכוסה בקורס למסחר במט”ח בחינם למסחר?

המדריך האולטימטיבי שלנו לקורס סחר במט”ח מורכב מחמש קבוצות רבות של נושאים המכוסים בחמישה פרקים.

הפרק הראשון יסבירו כמה מושגים בסיסיים של אופן הפעולה של מסחר במט”ח, אסטרטגיות וסגנונות מסחר במט”ח שונים, תוכלו למצוא תשובה לשאלות מדוע לסחור עם מט”ח ומה הקורס יכול לספק לכם, תוכלו להבין כיצד להתכונן לקורס זה ולתחום המסחר במט”ח, תלמד כיצד להקים תרשימים, ותקבל גישה למילון מונחים מקיף של לשון מסחר במט”ח..

הפרק השני יעזור לך להקים חשבון מסחר, תקבל חומר למחשבה כיצד לבחור מתווך ועם אילו כלים לעבוד.

הפרק השלישי מתמקד בעיקר בהיבטים הבסיסיים של מסחר במט”ח כולל צמדי מטבעות, מחירים ופיפס, פריסת מט”ח, גודל סחר, תמיכה והתנגדות, איתור מגמות מעלה ומטה, פוזיציות ארוכות וקצרות, פעולת מחירים ומסחר מומנטום, המשך מגמה והיפוך.

על מנת להבין טוב יותר מושגים אלה, יובאו בפניך כמה דוגמאות לעסקאות ולתוצאות. פרק זה ידון גם בהיבטים חשובים של מסחר כמו ניהול סיכונים וכיצד מינוף יכול להניע אותו, פסיכולוגיית מסחר. הפרק הרביעי נועד לספק לך ידע על ניתוח יסודי, אינדיקטורים כלכליים ומסחריים, מתנדים במט”ח, הזמנות לעומת ביצוע השוק. הפרק החמישי האחרון ממשיך לכסות את נושא ניתוח המסחר במט”ח על ידי היכרות עם מונחים כגון אינדיקטורים למגמת ונפח מט”ח, דפוסי תרשים המשך, דפוסי תרשים היפוך, פיבונאצ’י.

מה משך קורס זה למסחר פורקס בחינם?

מה משך קורס המסחר במט

לנוחיותכם וכדי לוודא שיהיה לכם מספיק זמן להבין היטב את הרעיון של סחר במט”ח, הקורס שלנו מתפרש על פני חודש.

אנו יודעים שלכל אחד יש סגנון למידה שונה וצריך פחות או יותר זמן לקחת את כל המידע ולזכור אותו, אנו מאמינים שבמהלך חודש כולם ירגישו מספיק בנוח להשקיע את זמנם בלמידה, אפילו אנשים עם לוחות זמנים עמוסים ואורח חיים קדחתני.

במהלך החודש הזה תוכלו לא רק לעבור על כל החומר וללמוד את כל היסודות והבסיסים של המסחר במט”ח, אלא גם לבדוק את ההתקדמות שלכם באמצעות כמה חידונים המופצים לאורך הקורס..

ראה גם: כיצד ללמוד מסחר במט”ח בחודש אחד

איך מתחילים?

מכיוון שמסחר במט”ח צובר יותר ויותר אחיזה בשנים האחרונות, הנה כמה טיפים שמספקים אנשי המקצוע בתחום ומכוונים לכולם להיכנס אליו ולמה שהם צריכים כדי להתחיל בהצלחה בשוק..

 • לחנך את עצמך – זה נותן לך את הכישורים והידע הדרושים לך כדי לנווט במים המסועכים לפעמים עם מטבעות.
 • תתחיל בקטן – גם אם יש ברשותכם הון רב, דאגו להתחיל עם חשבון קטן יותר בזמן שאתם לומדים את החבלים ומתרגלים לרעיון של ניהול הסיכון.
 • היו במסגרת הנפש הנכונה – אל תתנו לפחד ותאוות בצע להוביל אתכם להחלטות רעות. למדו פסיכולוגיית מסחר ותמיד יישמו אותה באסטרטגיית המסחר שלכם.
 • דע מתי לעצור – ישנם ימים שפשוט אינם מתאימים למסחר. דאגו להבין מתי הגיע הזמן לשבת ולהירגע.
 • אל תסמוך כלכלית רק על מסחר – מסחר בפורקס לא יכול להיות מקור ההכנסה העיקרי והיחיד שלך בשלב ראשוני זה. למעשה, קרוב לוודאי שזה לא יהיה המקור העיקרי שלך גם אחרי שנים של מסחר. חשוב על זה כעל משרה חלקית, דרך לקבל החזר כספי טוב על החסכונות שלך, או אפילו כתחביב.
 • למד כיצד לקרוא מגמות – ועקוב אחר החדשות העולמיות ללא הרף.
 • קח את הזמן – הגדל את ההשקעה שלך עם הזמן ולמרות שהשקעות גבוהות יותר פירושן סיכון גבוה יותר, זה אומר גם תשואות גבוהות יותר.
 • מְחוּיָבוּת – מסחר יכול להיות העבודה בצד שלך, אך זה גם דורש מחויבות ומסירות.
 • היו סבלניים ומתמידים – הסוד העיקרי מאחורי אסטרטגיית מסחר תובנה הוא משמעת, עקביות במעקב אחר התוכנית והיעדים שלך, סבלנות.

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education אנא תן לו לייק ושתף עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם כן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map