האם קל או קשה ללמוד סחר במט”ח

אז אתה רוצה לדעת האם מסחר במט”ח קל או קשה ללמוד?

מתחילים במסחר במט”ח עשויים להיות המומים במהלך צעדיהם הראשונים בתחום. מספרים, תרשימים, מגמות, פיפס, בסיסים, שיעורים ועוד מיליון תנאים או מושגים קטנים גורמים למט”ח להיראות כמו מבצר בלתי חדיר שרק לוחמים ותיקים יכולים לפרוץ. אבל זה לא באמת המקרה. מסחר במט”ח קל יותר ממה שמציע החיצוני הקר לעיתים קרובות. בואו נפתח את השערים ונציץ פנימה ונברר אם קל או קשה ללמוד למסחר במט”ח.

מה גורם למסחר במט”ח להיראות קשה ללמוד?

מה גורם למסחר במט

שוק המסחר במט”ח יכול להתפרש על יותר מ -2 טריליון דולר ליום. סכומי הכסף העצומים האלה גורמים להיראות כאילו סחר יומי הוא נחלתם של עשירים אולטרה ומומחים שכירים. אבל הופעות יכולות להטעות. עם הופעתן של טכנולוגיות חדשות, כל מי שיש לו גישה לאינטרנט יכול ללמוד על מסחר במט”ח, אך למרות שהנגישות שלו היא מסחר במט”ח קל או קשה ללמוד.?

הגורם הגדול ביותר המפריד בין “המומחים” למתחילים הוא הידע, לא הכספים, המשרדים הגדולים או כלי המסחר. בסופו של דבר, השוק זהה לכולם, זה רק עניין של מה שקונים ונמכרים.

אם כבר מדברים על קנייה ומכירה, אנחנו צריכים לומר שזו המהות של סחר במט”ח – קונים שדוחפים את השוק בכיוון אחד ומוכרים את האחרים כך שאתה רק רוצה להיות בצד הרוב. השוק זז כל הזמן ככל שהסכומים עולים ויורדים. סחר מוצלח הוא פשוט כזה שניבאתם לכיוון ערך המטבע מוצלח וסגרתם את עמדתכם ברווח. אך מושגים פשוטים כאלה יכולים להיות הקשים ביותר ליישום לרוב.

כישלון הוא איום מתמיד בתחום זה. אף על פי שכולם יכולים להצליח, איש אינו יכול להסתמך על ביצועו ללא הכנה. למתחילים חדשים מומלץ להשיג את המושגים הבסיסיים של מסחר לפני שהם צוללים לפורקס בכסף שלהם. משקיע קצת זמן ב לימוד המושגים הכלליים משמש בעולם הסחר יכול לחסוך הרבה קשיים כשאתה באמת מתחיל לסחור.

אז התשובה הפשוטה לשאלה “האם מסחר במט”ח קל או קשה ללמוד?” האם זה לא קשה ללמוד אבל יכול להיות קצת יותר קשה לדבוק בכללים של מה שלמדת. עכשיו בואו להעמיק!

אם אתה שואל את השאלה האם קל או קשה ללמוד למסחר בפורקס, אתה בוודאי כבר יודע על כמה מהיתרונות הפוטנציאליים שיש למסחר במט”ח, אך אנו נסקור כמה נקודות כדי לזכות בזיכרון שלך למה להתחיל במסחר במט”ח?

למה להתחיל במסחר במט

הסיבות העיקריות להיכנס לעולם המסחר במט”ח לא קשורות לרווחים הגבוהים ולכל מה שקשור שליטה על הכספים שלך. חשוב על כסף שיש תאריך תפוגה – ככל שעובר יותר זמן, כך הוא הופך פחות יקר. האינפלציה היא גורם קבוע שמסתמן על הכספים שלך. הכלל הוא להניח את זה בכל שנה הכסף שלך יורד בערך ב -2%.

וזה לא הכל. כידוע, סחורות רבות עולות במחיר. מימון אישי הוא קרב בעלייה. לימוד סחר במט”ח יכול לעזור לך להקל על הלחימה הזאת קצת פחות תלולה על הגבעה. המחירים המשתנים הגורמים לכל אותה הורדת ערך יכולים להעניק לך תועלת פוטנציאלית במט”ח.

זה איך אתה יכול להפוך את הלחץ של חוסר הביטחון הפיננסי להזדמנות להרוויח יותר כסף, ובכך לרכוש יותר הגדרה עצמית וחופש בחיים שלך.

אז ענינו לשאלה האם מסחר במט”ח קל או קשה ללמוד אך כיצד תוכלו להקל על חינוך למסחר במט”ח?


כפי שאתה אולי יודע, לימוד מושגים חדשים יכול להיות קשה יותר עם הגיל. אקדמאים עדיין משערים מדוע זה, אך הקונצנזוס הנפוץ ביותר מצביע על מאפיין פיזי במוחנו. ככל שאנו מתבגרים, יותר ויותר קשרים מתחילים להיווצר במוח. אמנם קשרים אלה מאחסנים ניסיון וידע, אך הם גם מקשים על יצירת קשרים חדשים, ככל שהמוח מסתבך.

הדרך הטובה ביותר ללמוד מט”ח היא לנקות את דעתך מכל העומס. תשכח מה הדעות הקדומות שלך לגבי מטבעות, חסכונות ופיננסים. בנה מחדש את הידע שלך מהיסוד. התחל בתחתית ועבר את הדרך למעלה. מומלץ לעשות זאת גם אם יש לך ידע בסיסי במסחר יומי.

אנשים קראו גם: האם 500 פאונד מספיקים למסחר במט”ח?

ברגע שאתה מבין אם קל או קשה ללמוד לסחור במט”ח תרצה לדעת כמה שיטות למידה, אז הנה כמה.

לנסות להכריע את דרכך בלמידה זה לא רק לא נעים וקשה, זה גם לא יעיל. בילוי שעות אינסופי באינטרנט בחיפוש אחר המידע הנכון הוא לרוב חסר תועלת. האמת היא שלמידה דורשת מנטור, תוכנית וסביבה.

כמו שאמר סטנלי דרוקנמילר, “אם אתה בתחילת הקריירה שלך והם נותנים לך אפשרות לבחור בין מנטור נהדר או שכר גבוה יותר, קח את המנטור בכל פעם.” בעל ערך שמישהו יראה לך את החבלים, יעזור לך למנוע את הבעיות הראשוניות ולוודא שאתה בדרך הנכונה במסחר לא יסולא בפז. מורה טוב הוא חובה.

ראה גם: יכול מנטור למסחר במט”ח להיות הנשק הסודי שלך להגיע קדימה?

תכנון הוא היבט נוסף שכדאי לך לבצעr לפני שתתחיל את מסלול המסחר שלך בפורקס. אתה יכול לקבל את האינסטינקטים הטובים בעולם, אבל הכל לחינם אם אתה לא יכול לקצב את המסחר שלך. מט”ח הוא בעצם תזמון מתי לקנות, מתי למכור, ואולי הכי חשוב, מתי לא לעשות כלום.

א הסביבה החברתית יכולה להיות אלמנט לא יסולא בפז של לימוד עולם המסחר במט”ח, אבל זו גם חרב פיפיות. למידה יחד עם בני גילך מגבירה את המוטיבציה ויוצרת רשת עתידית בה ניתן לעבוד, אך הידע שעבר לא תמיד כל כך טוב.

חינוך מסחרי מספק את כל שלושת ההיבטים באתר זה ממש. החלטנו לשלב את כל המרכיבים הדרושים לחבילה אחת המיועדת לסוחרים מתחילים.

סיבוך יתר של המסחר שלך

סיבוך יתר של המסחר שלך יכול להוביל למסחר רע

ידע הוא כלי, אבל זה אומר שניתן לעשות בו שימוש לרעה. סיבוך יתר של אופן הלמידה יכול להוביל לתקופה קשה יותר בזמן לימוד שוק המט”ח. זה יכול להוביל לעסקאות גרועות ולסיכוי גדול יותר להיכשל בהשקה הראשונית של התיק שלך.

מסחר במט”ח עוסק בניבוי כיצד המגמות מתפתחות. תפיסת המושגים הגולמיים מבלי להסתנוור מהנחות הרקע שלך חיונית למסחר טוב. אנו מציעים חינוך למושגי ניתוח טכני ויסודי כאן.

אם קראת והבנת אם למידה של מסחר במט”ח היא קלה או קשה יכול להיות שהחלטת, תתן לזה אפשרות, אז הנה רשימה של המכשולים העיקריים של מסחר במט”ח שעליך להימנע.

הנה רשימה מהירה של דברים שיש להיזהר מהם:

  • מאבד אובייקטיביות – אתה רק מפרט קטן בשוק המט”ח של מיליוני דולרים. שמור על דברים בפרספקטיבה והסתכל על הדברים כמו שהם, ולא כמו שאתה רוצה שהם יהיו.
  • מאבד סבלנות – מכירה או קנייה בחיפזון הוא מתכון טוב לכישלון במט”ח. הקפידו על סבלנות בבחירת הרגע המתאים לאחד מהם.
  • שמירה על ציפיות ריאליות – אופטימיות היא חלק שלא יסולא בפז בחיים, אך אל תתנו לו לשלוט בכם. מט”ח אינו מהלך התעשרות מהיר, אלא שמירה על רווח יציב.

נקודות אלו לעיתים קרובות מתערבבות וחופפות, אך עליכם להיזהר מהן בכל הצורות.

אולי תרצה גם: החשיבות בניהול הציפיות שלך למסחר במט”ח

כמה זמן לוקח להיות סוחר טוב?

כמה זמן לוקח להיות סוחר טוב

יש הרבה תשובות לשאלה זו. אף אחד אינו חל על כל המקרים. עדיף לענות על זה באופן פרטני. ודע שאין עמדה בה אתה יכול להפסיק ללמוד ופשוט ללכת עם הזרם. השוק משתנה ומשתנה. סוחרים מצליחים היום עשויים להיות כישלונות מחר, ולהיפך. לעולם אל תטעו לחשוב שמחר לא יגיע כי הוא תמיד קורה.

לכן, כדי לענות על השאלה “האם קל או קשה ללמוד מסחר במט”ח” היינו אומרים שסחר במט”ח אינו קשה …

… הקושי שלה נמדד בעיקר לפי מידת הכנת הסוחר. לימוד שפה הוא כנראה הרבה יותר קשה מאשר ללמוד לסחור בעולם הפורקס, אך כמעט כל האנשים מצליחים לעשות זאת. לכן, בסופו של דבר, מסחר הוא רק עניין של הידע והכלים הנכונים. לא יותר, לא פחות.

אם ברצונך ללמוד עוד על מסחר במט”ח, הירשם לקורס המסחר החינמי שלנו במט”ח, אשר זמין כאן, ואם נהנית לקרוא מאמר זה אנא עשה זאת לייק ושתף אותו עם חבריך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map