סחר בחדשות השוק

אם עברת קורסים חינוכיים למסחר היית שם לב שרוב האסטרטגיות מתמקדות בתרשימים טכניים ובנתונים היסטוריים מוצקים. אך הסיבה מאחורי גישה זו היא שמסחר בחדשות, או נשען בכבדות מדי על היסודות, יכול להיות גישה מטרידה ביותר עבור חשבונך. כמתואר על ידי חינוך מסחרי צוות, אם תתמקד בגישה הטכנית, תוכל להפחית את הסיכונים ולמקסם את סיכויי ההצלחה שלך.

על פניו נראה הרבה יותר קל להבין את הרציונליות שמאחורי תנועות השוק המבוססת על חדשות כלכליות או פוליטיות. אבל, במציאות, השוק לא תמיד נע כפי שמומחים חוזים כאשר אנו מסתמכים על גורמים אלה. ניתוח טכני נוטה להיות גישה מדויקת יותר להשקעות במט”ח.

בדיקת מציאות…

אין שום דרך להיות בטוחים לחלוטין בעולם המסחר במט”ח. גם כשאתה עוקב אחר המגמות החזקות ביותר במפות, לא מובטח לך זכייה. אבל כשאתה מבצע עסקאות על בסיס חדשות או שיקולים בסיסיים, התחזיות של מומחים רחוקות מלהיות דרך בטוחה לחזות את הדרך שבה הנתונים ימנעו את עצמם, ואי אפשר לחזות כיצד השווקים יגיבו לנתונים. נתונים היסטוריים יכולים להתקדם בדרך להצביע על איך יגיב שוק, אבל זה בדיוק זה – הצעה. זה לא כדור בדולח שמראה מה יקרה בעתיד. בהמשך לכך, נתונים היסטוריים מתייחסים בעיקר לאירועי שוק, כמו הודעות הפדרל ריזרב ודיווחי שכר שאינם משק. ישנם אינספור ידיעות בשוק המופיעות ללא תקדים, כמו תופעת הברקזיט, וסוחרים יכולים רק לנקוט ‘ניחושים משכילים’ כיצד יגיב השוק. אמון על ‘ניחוש משכיל’ יכול להוביל להפסדים משמעותיים.

אולי תרצה גם: מדריך המט”ח הקטן שיכול להוביל אותך לרווחים הגדולים

שינויים בשוק

סחר בחדשות, שינויים בשוק

נקודה בולטת נוספת היא שמאחר והתנודתיות בשוק המט”ח נוטה לגדול במהלך מהדורות החדשות הגדולות, מתווכי מט”ח מגדילים לעתים קרובות את המרווחים שלהם במהלך אירועים אלה. זה יכול להגדיל את עלויות המסחר שלך ולהגביל את הרווחים (או להאיץ את ההפסדים שלך).

באופן דומה, ידוע בקרב סוחרים ארוכי טווח כי יש סיכוי גבוה יותר להחליק במהלך אירועי חדשות גדולים מאשר בכל זמן אחר. החלקה, בקצרה, היא כאשר תנודתיות בשוק גורמת למילוי הזמנות לא בנקודת הכניסה המבוקשת, אלא בנקודה שיכולה להיות רחוקה למדי ממנה.

כמובן, בעיות אלה יכולות להתממש כשאתה מנסה לבצע עסקאות טכניות בזמן שמתרחש אירוע חדשותי. אבל זה הרבה פחות סביר שזה יקרה לעתים קרובות אם אתה נסחר על סמך שיקולים טכניים במקום רק חדשות ויסודות. וסוחרים טכניים ותיקים נוטים יותר לקחת צעד אחורה במהלך אירועי חדשות, ובוחרים לבצע את עסקאותיהם כאשר תנאי השוק יציבים יותר..

אנשים קראו גם: ביל ליפשוץ: אשף שוק המט”ח

כיצד להמשיך בזהירות

כיצד לנהוג בזהירות בעת סחר בחדשות השוק


אם אתה באמת מרגיש נהדר לסחור בחדשות, יש צעדים שתוכל לנקוט בכדי להעניק לעצמך הגנה מסוימת מפני הסיכונים.

בראש ובראשונה, כדאי להתאמן על סחר בחדשות באמצעות חשבון הדגמה. אנו ממליצים להשתמש באחד המתווכים השותפים שלנו. בדרך זו אתה יכול לראות את הדרכים בהן השוק נע עם המתווך שלך עם הופעת הודעות חדשות. אמנם זה יכול להיות שאתה לא סוחר בשידור חי כשאתה רוצה, אבל בטווח הארוך תוכל לחנך את עצמך ולקבל הבנה מעולה לגבי השוק כאשר אתה עובר לסחור בשידור חי..

שנית, כאשר אתה סוחר בשידור חי, הקפד ליישם אסטרטגיה חזקה לניהול סיכונים. סכן אחוז קטן מחשבונך, וודא שיש לך את הפסדי העצירה המתאימים. קיים פוטנציאל גדול להיפוך כאשר הודעה חדשותית פורצת, אך סוחרים רבים נתפסים על ידי תנועות בלתי צפויות העלולות לפגוע בסחר שלהם.

אירועי חדשות הם זמן מעניין ביותר עבור סוחרים. כאשר המספרים עולים על התחזיות שלהם, או שמתרחשים מהלכים פוליטיים בלתי צפויים, ייתכן שתראה זינוקים חדים בשוקי המטבע שמתרחשים תוך שניות ספורות. אך תנודות כלפי מטה יכולות להתרחש באותה מידה פתאומית, מה שעלול לסכן חשבונות ולמחוק אסטרטגיות מסחר לטווח הארוך. אם יש לך תוכניות לסחור בחדשות, בין אם אתה מתמקד בהכרזות קבועות או בהתרחשויות ייחודיות, ודא שהנחת דברים במקום כדי להגן עליך היטב, וודא שיש לך מודעות מלאה לאפשרויות האפשריות.

אל תחמיצו: האם איתותי מט”ח מועילים בהפקת רווחים?

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

מָקוֹר: www.fxacademy.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map