סטנלי דרוקנמילר נולד בפיטסבורג בשנות החמישים והפך לאחד הסוחרים המצליחים בהיסטוריה. הוא הקים את הקרן דוקסן קפיטל בגיל 28 והביא את התשואות השנתיות הגבוהות ביותר שנרשמו עד סגירת הקרן בשנת 2010. הקרן נפתחה בשנת 1981 עם מיליון דולר וננעלה עם נכסים של מעל 12 מיליארד דולר. במהלך אותה תקופה, Druckenmiller השיגה בדרך כלל שיעורי ROI שנתיים הגבוהים מ- 30% בשנה.

בשנת 1992, ג’ורג ‘סורוס שבר את בנק אנגליה על ידי קיצור הלירה, אילוץ בריטניה לעזוב את ה- EER והפקת רווח של מיליארד דולר בתהליך. Druckenmiller היה האיש שעומד מאחורי הסחר, האיש שזיהה שלבנק האנגלי יש מחסור ברזרבות מטבע חוץ ולא מספיק כדי לתמוך בלירה, מה שמאפשר להעלות את הריבית מבלי להזמין בעיות גדולות. Druckenmiller הבחין בכך והשאר היסטוריה.

Druckenmiller החכם

סטנלי דרוקנמילר

ל- Druckenmiller שפע של תובנות, מילות חוכמה ואסטרטגיות שכל סוחר שאפתן או יד ותיקה מנוסה יהנו מהן, אחת מהן היא להישאר אגרסיביות גם כאשר היא נסחרת בהצלחה. מנהלי קרנות רבים נועלים רווחים אם הם מצליחים טוב בשלב מוקדם. Druckenmiller מאמין כי לאחר שזכתה בזכות לסחור באגרסיביות, עליך להמשיך לפרס.

בתחילת דרכו יצר דרוקנמילר דו”ח על ענף הבנקאות שהוא מרוצה ממנו מאוד. הבוס שלו, לעומת זאת, הביט בזה ואמר שזה לא שווה את הנייר שעליו נכתב. למרות שזו הייתה קרן שפע של נתונים מרתקים, היא לא ענתה לשאלה המהותית מדוע מחירי המניות עלו וירדו.

Druckenmiller קרע אותו, התחיל שוב והתמקד בבידוד כל הגורמים עם מתאם גבוה לתנועות המחירים. הוא מעולם לא הביט לאחור, ובכל זאת הוא טוען כי אנליסטים רבים עדיין מתגעגעים לניתוח הליבה הזה.

אולי תרצה גם: האם איתותי מט”ח מועילים בהפקת רווחים?

Druckenmiller מדגיש את החשיבות של מיטוב ההצלחות שלך. זה לא רק על התדירות שבה אתה מצליח או נכשל; מדובר במדידת הצלחות וכישלונות אלה. אם אתה מאמין בעסק, היה אגרסיבי אך הזהיר אותך מלהשתמש במינוף רב מדי. לדבריו, אפילו עסק טוב יכול להפסיד הרבה כסף אם הוא ממונף יתר על המידה.

לבסוף, היזהר בעת שימוש בהערכת שווי כקובע עבור כניסתך לשוק. Druckenmiller מאמין כי שני הגורמים המשמעותיים ביותר הם נזילות וניתוח טכני. הערכת שווי עשויה להנחות אותך עד כמה השוק יכול להתקדם, אך נזילות היא הזרז העיקרי לתנועות בשוק וניתוח טכני מקיף הוא המדריך הטוב ביותר לאיתור נזילות..

הימורים Druckenmiller בגדול

Druckenmiller מהמר בגדול, הימר בגדול כאשר מגיעה ההזדמנות הנכונה

Druckenmiller מזכה את גישתו לחברו והמנטור ג’ורג ‘סורוס, שאמר זאת "הדרך לבנות תשואות ארוכות טווח היא באמצעות שימור הון". סורוס מחובר לעוד אחד מגדולי ההשקעות, מזנון וורן שאמר במפורסם כלל מס ‘1: לעולם אל תפסיד כסף; כלל מס ‘2: אל תשכח את כלל מס’ 1.


Druckenmiller בנה את המוניטין שלו בכך שהוא ידע להמר בגדול כשההזדמנות הנכונה מציגה את עצמה ודומה לסוחרים אגדיים כמו סורוס, באפט וברוס קובנר מבחינה זו. מובן מאליו, Druckenmiller היה מצוין בניהול כספים, אבל הוא היה ועדיין תמיד מוכן ללמוד ולהעביר את חוכמתו שלו. תודה לג’ורג ‘סורוס שלימד אותו את הערך של פגיעה ביתית. כשיש לך הרשעה בסחר ואתה מסתדר טוב, פגע קשה בסחר והמשיך לרוץ עד שאתה בבית ויבש.

אנשים קראו גם: פגוש 5 מהסוחרים העשירים בעולם

Druckenmiller את "פילנתרופי" חֲזִיר

“דרוש אומץ להיות חזיר”, אמר פעם דרוקנמילר, התייחסות לג’רום, חזיר החרסינה הצהוב שעל שולחנו, כי הידיעה מתי להיות חזיר וערוץ סחורה בתאווה היא שהופכת אותו לאחד מסוחרי המטבע הגדולים. לאחר שפרש עם אומדן של כ -3 מיליארד דולר, הוא תורם חברתי פעיל מאוד ומחזיר בנדיבות לקהילה, מה שהופך אותו לאחד הפילנתרופים הגדולים באמריקה. שום דבר חזיריני בקשר לזה בכלל.

Druckenmiller היה אמונה מוצדקת ביכולתו שלו ובאומץ לבצע אותה. הוא נוצר על ידי שפע של סוחרים וכעת הוא סמל לאלה שרוצים להחזיר לעולם שהיה כל כך נדיב כלפיהם.

אל תחמיצו: המדריך האולטימטיבי למסחר במט”ח

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector