אם תחפש במסה של פורומים הקשורים למט”ח, תגלה שלכולם יש דבר משותף: הרבה סוחרים מתחילים שאיבדו את השקעתם. בחדשות תראו גם סיפורים אינסופיים על חברות השקעות גדולות בוול סטריט שהשתבשו ואיבדו מיליוני דולרים.

הסיכונים הכרוכים במסחר מתגברים בגלל היעדר רגולציה בענף ומספרם הרב של פחות מתווכים כנים, המבקשים לטרוף את המתחילים לסחור בעלי ידע מעט מאוד במט”ח או ניסיון קודם בשוק. בנוסף לכך, הכלים הטכנולוגיים וניתוחי השוק מספקים למוסדות פיננסיים גדולים יתרון מידע, אשר בקושי יכול להתאים סוחרים יומיומיים..

למרות מגבלות אלה, שוק המט”ח מושך אליו מספר עצום של סוחרים המחפשים פוטנציאל להרוויח סכומי כסף עצומים ולשפר את רמת החיים שלהם. אך האם המסחר במטבעות שווה סיכונים רבים אלה, או שמא מדובר בתעשייה מלאה בסוחרים שנמצאים במרדף אינסופי? זֶה חינוך מסחרי המאמר יעזור לך להחליט האם שווה את המט”ח ובאילו אסטרטגיות מסחר יומי כדאי להשתמש.

על מנת שמקצוע ייחשב רווחי וראוי לסיכונים והמאמץ הפוטנציאליים עליו:

• מציעים פוטנציאל השתכרות גבוה מהממוצע

• לספק כמות נאותה של שעות פנאי

• דרוש רמות מינימליות של לחץ פיזי ונפשי

• לא דורשים ללמוד כמויות אדירות של ידע

• דרוש השקעה כספית מינימלית

לכן, על סמך גורמים אלה, אנו יכולים להתחיל להחליט האם מסחר במט”ח אכן שווה את הסיכון.

פוטנציאל השתכרות

פוטנציאל השתכרות של מסחר במט

אם אתה מתחיל לחקור את פוטנציאל הרווחים האפשרי באמצעות השקעה בשוק מטבע החוץ, סביר להניח שיוצע לך ייעוץ חינם מאנשים רבים, שכולם יבטיחו לך פוטנציאל להרוויח סכומים בלתי מוגבלים. זה מוביל לעיתים קרובות סוחרים פוטנציאליים לחלום על אחוזות ומכוניות יוקרה.

במקום זאת, נסה לשאול את היועצים האלה כמה הם הרוויחו את עצמם מהמסחר. ברוב המקרים הם יאבדו את השקעותיהם או ירוויחו רווח ראשוני לפני שאיבדו את ההשקעה הבאה. נכון שסחר במטבע יכול להציע פוטנציאל השתכרות בלתי מוגבל, אך לא קל לקצור את הפירות הכספיים כפי שאנשים רבים מצפים.


כדי ליהנות מסחר בשוק הפורקס, אתה זקוק לרמות מחויבות גבוהות במיוחד. ישנן חברות רבות שסביבן מבטיחות חשבונות לסייע במסחר, עם חשבונות הדגמה בחינם לפרק זמן מוגדר כדי ללמד אותך את כל מה שאתה צריך בכדי להרוויח משכורת של שש ספרות בכמה חודשים קצרים בלבד. סוחרים מצליחים תמיד מודעים להזדמנויות, לשינויים בשוק ולאירועים ברחבי העולם. במקום ללמוד כל מה שנדרש לסחור תוך זמן קצר, ההצלחה טמונה בהמשך הלימוד לאורך החיים והבנת הניתוח הטכני של המט”ח.

אין שום ערבויות כי סחר יצליח, למרות רקורד של השקעות רווחיות. מכיוון שההימור כה גבוה כאשר משקיעים במשרה מלאה בשוק המטבע, סוחרים מנוסים יעצו לך לעתים קרובות להתחיל לסחור במשרה חלקית..

אולי תרצה: 4 צעדים להפוך לסוחר במט”ח

פְּנַאִי

פנאי, האם המסחר במט

הענף מספק למעשה שעות פנאי חובה במשך יומיים בכל שבוע בסוף השבוע, מכיוון שהשווקים נסגרים בשעה 20:00 GMT ביום שישי, לפעמים קודם לכן. הסיבה לכך היא שמתווכי המט”ח רוצים להרתיע מסחר על ידי כיבוי השרתים שלהם בכל יום שישי. רמה זו של זמן פנוי נתפסת בעיני סוחרים רבים כהטבה נהדרת של העבודה בהשוואה למקצועות רבים. הזמן הפנוי הוא הזדמנות להתרענן נפשית ופיזית, מוכן לשבוע הבא.

לעיתים קרובות ישנם מקרים בהם חיינו דורשים מידה של גמישות במקום העבודה, מה שמתאים למקצוע הסחר בצורה מושלמת. אם יש בעיות משפחתיות או אירוע לא צפוי, תמיד ניתן להפסיק לסחור בכל נקודה בשבוע.

ראה גם: כיצד ללמוד מסחר במט”ח בחודש אחד

לחץ

לחץ בעת מסחר במט

טרייד מוצלח הוא רק ניחוש משכיל, כיוון שמספר עצום של גורמים חיצוניים בעלי השפעה הופכים את חיזוי התוצאה לסחר לבלתי אפשרי. המשמעות היא שללא קשר לידע ולניסיון, כל הסוחרים יתמודדו עם לחץ כאשר ההשקעה פתוחה. אם המינוף גדל, סביר מאוד להניח שרמות הלחץ יגדלו גם כן.

רמות הלחץ הגבוהות ביותר למתחילים רואים לעתים קרובות כאשר סוחרים מנסים להחזיר הפסד מהר מדי באמצעות סחר נקמה. המסחר השני עשוי להסתיים בהפסד גדול יותר, וכתוצאה מכך יגיע רמות מתח גוברות.

גם הסוחרים המנוסים ביותר העוקבים אחר לוח זמנים מסחרי ממושמע, נתונים לרמות מתח גבוהות, שכן כל הפסד יוצר השפעה מיידית. לא לוקח הרבה זמן עד שהפסדים מתחילים להצטבר ועם כל הפסד האחריות גוברת.

מקצועות אחרים יביאו בדרך כלל לרמות נמוכות יותר של לחץ, מכיוון שלרוב קיימת תוכנית גיבוי שתגן על עצמה מההשפעה של החלטה גרועה. אם המסחר במט”ח היה מבוסס אך ורק על רמות הלחץ שהתקבלו, זה לא היה שווה את הסיכון.

אל תחמיצו: 4 טעויות נפוצות שעושות סוחרי מט”ח

הַשׁקָעָה

ההשקעה הנדרשת כדי להתחיל לסחור במט

בשוק של ימינו, מרבית המתווכים במט”ח אינם קובעים השקעה מינימלית הנדרשת כדי להתחיל לסחור. עם זאת, לא הגיוני לצפות להרוויח מיליונים בהשקעה ראשונית של פחות מ -10 פאונד. השקעה ראשונית נמוכה מצמצמת את הפוטנציאל לגדל חשבון מסחר מבוסס. יש גם פיתוי להשתמש ברמות גבוהות יותר של מינוף כדי להגדיל את הרווחים במהירות, מה שבדרך כלל מביא לאיבוד הכל.

השקעה סבירה תהיה בסביבות 10,000 לירות שטרלינג ומעלה, מכיוון שהדבר מספק לך את היכולת לייצר רמות עקביות וקיימות של רווח בטווח הקצר עד הבינוני. עם זאת, כדאי לזכור שניתן להקים עסקים אלטרנטיביים בהשקעה נמוכה בהרבה. המשמעות היא שמבחינת השקעה ענפים אחרים יכולים לספק תשואה טובה יותר בהשוואה למסחר במטבע.

אנשים קראו גם: ביל ליפשוץ: אשף שוק המט”ח

עקומת למידה

מקובל בפורומים של סחר במט”ח לפרסם שהם יספקו את כל ההשכלה הנדרשת כדי שכל אחד יוכל ללמוד לסחור בפרק זמן קצר מאוד. אין ספק שהכלים החינוכיים הם ערך מבריק, אך יש לזכור כי ייתכן שייקח זמן ותרגול ללמוד את כל הנדרש בכדי לבצע מקצועות רווחיים..

ישנן פעמים רבות בהן אינדיקטורים יפיקו אותות סותרים, כך שללא ידע מעמיק להבדיל את האותות המזויפים ממדדים אמיתיים, זה יכול להיות בלתי אפשרי. עקומת הלמידה במסחר במט”ח היא בהחלט תלולה ואין כל ערובה לכמה זמן זה ייקח.

לסחר במטבע מספר יתרונות בהשוואה למקצועות אחרים, כמו שעות פנאי ופוטנציאל השתכרות. עם זאת, ישנם חסרונות בכל הנוגע לדרישות ההשקעה, הידע הנדרש ורמות הלחץ הגבוהות. כאן ב חינוך מסחרי, אנו מאמינים שהמסחר מתאים רק למי שאין לו חששות פיננסיים ויש לו רצון עז ללמוד דברים חדשים.

לקבלת חדשות וטיפים נוספים בנושא השקעות, אנא עיין במאמרים המפורטים באתר האינטרנט שלנו, או פנה לצוות הבקי שלנו.

המאמר המקורי פורסם ב www.earnforex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector