20 הטיפים הכספיים הטובים ביותר לאלפי שנים

יש פחות מתנות טובות יותר ממתנת בדיעבד. אם היית מצליח להפגיש בין הלקחים שלמדת במהלך הקריירה שלך ולהחזיר אותם לאני בן ה -20 שלך, אין ספק שאתה תהיה מיליונר תוך זמן קצר. עם זאת, לא כך פועל העולם. במקום זאת עלינו לחפש את אלה שחיו מספר רב יותר של חוויות על מנת למצוא מילות חוכמה כלכליות שיעזרו להנחות אותך בכיוון הנכון..

ובכן, למזלכם, מאמר זה בנושא חינוך מסחרי עושה בדיוק את זה. כאן אנו מסכמים את הלקחים הכספיים החשובים שלמד רוברט פגליאריני, שהוא הבעלים של חברת ייעוץ עושר לאורך כל חייו. הם מתאימים ביותר לצעירים המעוניינים להטביע את חותמם על העולם ולבנות את עושרם הכלכלי בעשורים הקרובים. כדי להפוך אותו לעיכול, הנה 20 מהטיפים הכספיים הטובים ביותר לאלפי שנים.

1. הגיע הזמן לקחת סיכונים

טיפים פיננסיים, לקחת סיכונים

להיות צעיר בן 20 ומשהו זה לא הזמן לשחק בזה ולגדר את ההימורים שלך. במקום זאת, אתה נמצא במצב המושלם לקחת סיכונים גדולים שהאני הקשיש שלך לעולם לא ישקול. זה לא אומר להיות טיפש עם הכסף שלך, אבל זה אומר לפתוח עסק או לקחת השקעה שיש בה פוטנציאל לעשות טוב להפליא.

גם אם זה נכשל, למדתם כמה לקחים חשובים ועדיין נותרו לכם עשרות שנים כדי להסדיר זאת בפעם הבאה. הרבה יותר קל לעשות את זה עכשיו כשאין לך משכנתא לשלם ושלושה ילדים להאכיל.

אולי תרצה גם: התחל לחשוב ולהתעשר היום!

2. חשוב להשקיע בעצמך

אם ברצונך להצליח באמת בחייך ולצבור כמות טובה של עושר, עליך קודם כל להשקיע בעצמך. באותו אופן שבו אינך יכול לבנות חברת מיליארד דולר מאפס, אתה גם לא יכול לעשות את אותו הדבר ללא בסיס יציב של ידע.

התמקדו לפחות ב -10 עד 15 השנים הראשונות בקריירה שלכם כהזדמנות למידה. בטח, יש סיכוי שתכה את זה בגדול עם פייסבוק או סנאפצ’אט הבא, אבל זה לא מה שחשוב. מה שחשוב הוא לקחת את הזמן ללמוד דברים בדרך ולבנות את בסיס הידע שלך להצלחה עתידית.

3. להתחכם בכסף

למרות שהאוניברסיטאות מכריזות על המעלות של קבלת תואר ובילוי שנים בחינוך, מפתיע כמה מעט צעירים הם בעלי ידע פיננסי טוב. זו בושה אמיתית מכיוון שהיא עלולה לגרום לאנשים להכביד על עצמם בכמויות גדולות של חובות מיותרים מגיל צעיר מאוד.

במקום זאת, עליך להיות פרואקטיבי עם המודעות הפיננסית שלך על ידי כך שתקדיש זמן ללמוד את יסודות החשבונאות. מיומנויות אלה יעזרו לך לבצע השקעות אישיות ועסקיות נבונות יותר ככל שאתה מתבגר. יתרה מכך, אינך צריך לשלם אלפים על מנת ללמוד את הכישורים האלה, רק התחל בקריאת ספר כמו זה – קבל כסף חכם מאת רוברט פליאריני.

ראה גם: כיצד תוכל להתחיל להשקיע ללא כסף?


4. לעבור למקום בו טמונות ההזדמנויות

כיום, אנשים צעירים לעתים קרובות זהירים מדי או מפחדים מכדי לעשות צעד גדול בתחילת שנות העשרים לחייהם. במקום לעבור לעיר חדשה כדי למצוא עבודה נהדרת ולגשת להזדמנויות, הם במקום זאת יבחרו להישאר בבית ולהזדקן ככל שהעולם חולף על פניהם..

לא סביר שתמצא הזדמנויות חדשות ומרתקות כשאתה תקוע באותה סביבה מלידה. במקום זאת, היו אמיצים ועברו למקום בו טמונות ההזדמנויות, גם אם אין לכם מושג מה מצפה. פשוט על ידי היותך בסביבות אלה, תיחשף לרעיונות חדשים ומלהיבים ותוכל למצוא הרבה יותר את העבודה או הפער הגדול בשוק..

5. הגדר יעדים לכל החיים, עכשיו

הגדרת יעדים לכל החיים

הרבה אנשים אומרים דברים כמו שאני לא יכול לחכות להיות עשיר מתישהו ?? או שאקח חופשה ברגע שהכלכלה שלי תהיה בסדר ??. הצהרות אלה הן בלאש מאוד ואינן מציאותיות כלל. לאמיתו של דבר, על ידי אמירת אלה, אין זה סביר שתגיע איתם בפועל ותרוויח את העצמאות הכלכלית הרצויה לך.

במקום זאת, עליכם להיות פעילים בתכנון הפיננסי שלכם על ידי הגדרת יעדים ויעדים שתוכלו להגיע אליהם במהלך חייכם. אל תתבייש כאן, במקום זאת היה נועז ושאפתן. האם אתה רוצה אי עד גיל 40? נהדר, אז רשמו את זה! לאחר מכן תוכל לקבל מושג כמה אתה צריך להרוויח ולהיות שווה לפי פרקי זמן מסוימים כדי להגיע למטרות אלה.

אנשים קראו גם: 5 יזמים מצליחים שהתחילו בלא כלום ומה אתה לומד מהסיפורים שלהם

6. התמקדו תמיד בצמיחה

אנשים שלעולם לא מגיעים לשום מקום בחיים הם אלה שנתקעים בכאן ועכשיו ולא לוקחים את הסיכוי לדחוף את עצמם. במקום זאת, כדי להצליח עם הכספים שלך, אתה צריך להיות מחויב תמיד לדחוף את עצמך ולחפש צמיחה. פירוש הדבר ללמוד דברים חדשים ולנסות רעיונות חדשים.

כפי שצוין קודם לכן, גם אם התוכניות נכשלות או שאתה דופק בחזרה, אתה עדיין לומד שיעורי חיים יקרי ערך. אלה חוויות גדל לא יסולא בפז והם סוגים של דברים שתמיד כדאי להתמקד בהם. זה מה שיעזור לבדל את החיים המדהימים שלך מבינוני.

7. הפוך את ההשקעה וחיסכון להרגל

כסף גדל, טיפים פיננסיים

באותו אופן בדיוק כמו שאתה צריך להשקיע בידע שלך מגיל צעיר, אתה צריך גם להתחיל להשקיע ולחסוך כסף. גם אם אין לך הרבה מה לחסוך. זה לא משנה. למעשה, רק אם תניחו 5 ליש”ט לערך לשבוע, תגלו שבעוד כמה שנים יש לכם סיר כסף ראוי שיושב מוכן לשימוש..

תרגול פשוט זה של השקעה וחיסכון היכן שאפשר יתחיל להטמיע בך הרגלים פיננסיים טובים שיעמדו אותך ברגע שיש לך יותר כסף לשחק איתו. אלפי שנים חכמים יבקשו לחסוך לפחות 10% מהרווחים החודשיים שלהם, מוכנים להשקיע בהזדמנויות כשיגיעו בדרכם.

עיין במאמר זה: מדוע השקעה כה טובה יותר מאשר חיסכון?

8. לעולם אל תיקח על עצמך חובות להשכלה שלך

לקיחת חובות לבית הספר היא נושא שנוי במחלוקת להפליא. עם זאת, יש המון טיעונים מוצקים הקובעים כי לקיחת סכומי חוב עצומים רק כדי לקבל תואר אינה הדרך קדימה. בכך תישאר עם החזרי הלוואות גדולים המשתהים מעל לראשך במשך עשרות שנים.

במקום זאת, כדאי לשקול לקחת קצת פסק זמן לעשות קורס בקולג ‘ולחזק את הכספים שלך בינתיים. לחלופין, השקיעו בשעות על ידי קבלת עבודה בזמן הלימודים. בטח, זה לא יהיה כיף וזה בהחלט יהיה קשה יותר, אבל זה יטמיע בך את סוג החריטה והנחישות הדרושים כדי להצליח בחיים.

9. הכנס את כל מה שאתה עושה

המסלול האופייני שאנשים לוקחים עם משימות בחייהם הוא לארגן אותם לנתחים קטנים ואז לתקתק מספר מועט של משרות בכל יום. עם זאת, אם אתה באמת רוצה להצטיין במשהו ולהגיע קדימה, אתה צריך לעשות הכל על מה שאתה חושב שהוא הדבר החשוב ביותר באותה תקופה. הנה דוגמה. נניח שאתה עובד 40 שעות בשבוע בעבודה רגילה, ואז תחליט יום אחד שאתה רוצה להקים עסק.

אנשים רבים עשויים לשמור על העבודה ולהתחייב למספר שעות בכל לילה פה ושם שמגדילים את עסקיהם. אף על פי שגישה איטית ויציבה זו עשויה להשתלם לפעמים, היא הרבה פחות סבירה. במקום זאת, אם אתה באמת מאמין ברעיון, עליך להתחייב אליו ב -110% ולהתעלם מכל דבר אחר עד שתראה אותו. כתוצאה מכך, סיכויי ההצלחה שלך יגדלו בצורה דרסטית.

10. התמקדו בשמירה על הוצאות ליבה נמוכות

אחד הדברים הגרועים ביותר שאדם צעיר יכול לעשות בימינו הוא להתחיל לקחת הוצאות חודשיות גדולות מההתחלה. בטח, חלק מחבריכם יכולים להרשות לעצמם לגור בבית צעקני או לנהוג במכונית חדשה לגמרי, אך אל תנסו לחקות את האנשים האלה. במקום זאת, שמור על הכספים שלך רזים על מנת להימנע מעומס עצמך בשום צורה שהיא.

זה יכול להיות מפתה להירשם להסכם הלוואה חודשי יקר לטסלה חדשה לגמרי, אבל זה פשוט לא הגיוני כלכלי. בעשותך זאת, אתה משתבש עם תשלומים גדולים שאתה בקושי יכול להרשות לעצמך ושמצמצמים את הסיכויים שלך לקחת על עצמך סיכונים והזדמנויות חדשים ומלהיבים..

11. חשבו מי הם חבריכם

הקיפו את עצמכם באנשים מצליחים

יש אמירה נפוצה שאנחנו הופכים לממוצע של חמשת האנשים שאנחנו מבלים איתם הכי הרבה זמן ??. כשחושבים על זה, זה הגיוני מאוד. תגיד שאתה מקיף את עצמך בחברים שיש להם ציפיות נמוכות מאוד ושאפתנות פיננסית מועטה. רוב השיחות שלך יתבססו על דברים בינוניים שלא יראו אותך מגיע לשום מקום.

עם זאת, אם אתה מקדיש זמן להיפגש באופן קבוע עם אנשים דומים, בעלי דעות דומות, מונעים ובעלי חוש כלכלי טוב, אזי סיכויי ההצלחה שלך גדלים באופן דרמטי. להיות צעיר ובן 20 זה הזמן לחלום בגדול וללכת בגדול על רעיונות חדשים. מצא אנשים שחולקים את התשוקה והדחף הזה.

אל תחמיצו: האם תרצו טיפים ממישהו ששווה 88 מיליארד דולר?

12. הבריאות שלך חשובה

לעבוד קשה ולדחוף את עצמך כשאתה צעיר זה חשוב, אבל זה לא צריך לבוא בהקרבת הבריאות והרווחה שלך. במקום זאת, עליכם להפוך פעילות גופנית ואכילה בריאה לחלק קבוע מאורח חייכם. זה יעזור לשמור על גופך ונפשך במצב מעולה, וישמור אותך מוכן לקראת מתי אתגרים יבואו בדרכך.

זקוק להוכחה לחשיבות הדבר? פשוט דבר עם אנשים שאתה מכיר הסובלים ממחלות כרוניות או מהפרעות בריאותיות. תגלה שחייהם השתנו באופן דרמטי ברגע שנושאי הבריאות האלה יפריעו להם. זה מאפשר לך הרבה פחות זמן להתמקד בדברים אחרים ומתחיל לבלוע את הנכס היקר ביותר שלך: זמן.

13. ליצור, ליצור, ליצור!

ליצור ולבנות דברים נהדרים

אותם אנשים שמצליחים בכלכלתם העתידית הם אלה שבילו את חייהם ביצירת ובניית דברים גדולים. זה אפילו לא משנה מה אלה. בין אם זה חברה, ארגון צדקה, מוצר או סוג כזה או אחר. לא משנה מה זה, אותו דבר שהם בנו הוא הדבר שהביא להם חופש כלכלי עצום.

ככזה, אתה צריך להשקיע הרבה את המיקוד והאנרגיה שלך בבניית דברים גדולים כל הזמן. אתה אף פעם לא יודע איזה רעיון יהיה הלהיט הגדול, אבל אתה מפסיד 100% מהצילומים שאתה לא לוקח. כל זה מסתכם בפתיחות לקחת סיכונים ולהגיע להזדמנויות חדשות ככל שיהיו זמינות.

ראה גם: מדריך זה להשקעה יעזור לך לקבל החלטות פיננסיות טובות יותר

14. התמקדו בשמונה השעות האחרות ??

ביום טיפוסי תבלה שמונה שעות בעבודה, שמונה שעות שינה ושמונה שעות בעשיית דברים אחרים. הנתונים לא תמיד נכונים לכולם, אבל הם בדרך כלל די קרובים. ככזה, אם אתה רוצה למקסם את הזמן שלך ולבנות עושר רב, אתה צריך לשים לב היטב למה שאתה עושה בזמן שאתה לא ישן או עובד..

אם יש לך רעיון עסקי שאתה רוצה לדחוף, אז שמונה מתוך שמונה השעות האלה צריכים להיות מושקעים ברעיון הזה. גם אם אתה משקיע בזה ארבע או חמש שעות ביום, יש מישהו אחר שם שם יותר זמן לאותו רעיון. לכן, נצל את המירב מהזמן שקיבלת והיכנס הכל כדי לקצור את ההצלחה בעתיד.

15. גש והלאה בעבודה

לך מעל

נקודה זו נוגדת כמעט כמה מהנקודות האחרות שהועלו במאמר זה, שכן היא ניסתה בעיקר לטפח עצמאות ולהשקיע עבודה קשה על הרעיונות שלך. עם זאת, יש הרבה מה לומר על מעבר למעבר גם בעבודה היומית שלך. במקום רק להשתלב ולהסתובב במהלך היום, כדאי לתת 100% בכל יום ולנסות לבלוט.

על ידי נקיטת גישה זו תלמד כל כך הרבה יותר ותקח כל כך הרבה יותר מהתפקיד. כמו כן, חשוב מאוד לעזור לך לפתח מנטליות בעלות, שם אתה שולט עד כמה כל חלק ביום שלך מצליח. אתה גם תגלה שאתה מתחיל ליהנות יותר ומסוגל יותר להשפיע על הסובבים אותך באמצעות האנרגיה וההתלהבות שלך.

16. אל תיתפס בן כמה אתה

יש הרבה יותר מדי אנשים שמאשימים את גילם מדוע לא ינסו הזדמנות חדשה. יש כאלה שקובעים שהם צעירים מדי או לא מנוסים מכדי לנסות משהו. זה לא נכון. במחנה השני יש כאלה שאומרים שהם זקנים מדי ותקועים מדי בדרכיהם להתחיל משהו חדש או לנסות לבנות משהו מאפס. זה גם שקרי.

למעשה, זה לא משנה בן כמה אתה כדי להצליח במשהו. אם אתה בן 15 ורוצה להתחיל לייצר ולמכור דברים, אז לך על זה! אם אתה בן 50 או 60 ומחליט שאתה רוצה לחזור לבית הספר ולפתח מיומנות חדשה, אז עשה זאת! תמיד נשאר זמן לשנות את הנסיבות שלך, אתה רק צריך להשתיק את הספק. הזמן הטוב ביותר להתחיל הוא היום.

עיין במאמר זה: 7 צעדים להשגת היעדים הכספיים שלך

17. הכפל את נקודות החוזק שלך

כישורים של משקיע מצליח

אחת הדרכים המהירות ביותר להצליח במשימה בחיים, כמו פתיחת עסק, היא להקדיש כמה שיותר מהאנרגיה שלך לעשות משהו שאתה גדול בו. זה לא אומר להזניח את כל השאר, מכיוון שאתה עדיין יכול להשקיע זמן בפיתוח מיומנויות אלה. או, יתרה מכך, הביא עזרה חיצונית מאחרים בעלי כישורים אלה.

אם אתה רוצה שהעסק שלך יצליח אתה צריך לעשות משהו בצורה יוצאת מן הכלל, אז אתה צריך להיות האדם שמשתלם בכוחותיו וממקסם את הכישרון והאנרגיה שלו. אל תדאגי לגבי כל השאר כיוון שהדברים האלה יסדרו את עצמם ויסחפו אותם לפי מה שאתה משיג באמצעות התמקדות במה שאתה מצוין.

18. להבין מה מניע אותך להצליח

עצם האופי של בניית דבר נהדר פירושו שתעמוד בפני אתגרים בדרך. אם תדבר עם בעל עסק מצליח כלשהו, ​​הם יגידו לך ש -1,001 דברים הפריעו להם בזמן שנלחמו להגיע למקום שהם נמצאים היום, אבל זה לא הפריע להם. וכדי לעבור את התקופות הקשות האלה, אתה צריך להיות סיבה לעשות את מה שאתה עושה.

אם אתה עובד 16 שעות כדי ללמוד מיומנות חדשה או לבנות את המותג שלך, אתה צריך שיהיה שם משהו שיניע אותך לאורך כל הדרך ויזכיר לך מדוע אתה מעניש את עצמך. להבין מה מניע אותך זה דבר מאוד אישי, אז קח את הזמן להביט עמוק בעצמך וללמוד מה הם. ואז טיח את הדברים האלה בכל מקום שאתה יכול כדי שיהיו שם כדי להזכיר לך ולדחוף אותך קדימה.

אל תחמיצו: טוני רובינס, אדם שיוצר ומעורר השראה להצלחה

19. תמיד לקחת אחריות

לקחת אחריות, יעדים פיננסיים

בהמשך לנקודה הקודמת, חשוב להיות מודעים לכך שהחיים אינם מושלמים ולעיתים מתרחשות טעויות ודברים משתבשים. יכול להיות שאתה מתגעגע למועד אחרון להשקה או שהשקעה לא מחליפה איך היית רוצה. ובכן, כשזה קורה, אל תאשים אחרים.

במקום זאת, קחו אחריות על הכישלון וקבלו אותו כשלכם. זה דבר מאוד בוגר לעשות וזו הדרך הטובה ביותר לצמוח כאדם. לעולם לא תגיע לשום מקום בחיים אם תמשיך להאשים אחרים בטעויות שלך. במקום זאת, היה אותו אדם שלוקח אחריות ולומד שיעור לפעם הבאה.

20. התמקדות בבניית נכסים

בניית עושר אמיתי פירושה להבין שצריך להפסיק לעבוד בשביל כסף ולהיות כסף בשבילך. זה יכול לקרות רק אם לקחת את הזמן לבנות את הנכסים שלך. נכסים הם דברים כמו השקעות, עסקים ונכסים. דברים שנותנים לך החזר של מזומנים מדי חודש, ולא לקחת ממך כסף.

אם אתה יכול לבנות סכום נכסים נכבד בחייך, בסופו של דבר הכסף לעולם לא יהווה בעיה. יש לך מספיק להיכנס כדי לכסות את הצרכים שלך ולא צריך לדאוג שתשקיע כל כך הרבה זמן בעבודה. אם אתה רוצה ללמוד עוד על נקודה זו, מקום מצוין לנהוג בו הוא לקרוא אבא עשיר אבא עני.

אולי תרצה: לקרוא את הספר הזה ולהתחיל להתמקד בנכסים!

טיפ בונוס

להשתלט על הכספים שלך

כנקודה אחרונה לסיום, עליכם להבין כי אין לראות בהשתלטות על הכספים שלכם כמטלה. במקום זאת, תיהני בכל מה שאתה עושה ותחיה את החיים במלואם. אין שום סיבה שאתה לא יכול לעשות את זה, כל עוד אתה מתמקד לעשות את מה שאתה אוהב.

אל תחמיצו: המדריך האולטימטיבי למסחר במט”ח

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

מָקוֹר: www.forbes.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector