המניות המובילות בבריטניה עשויות להכפיל את כספכם

האם אתה מתחיל בתחום המסחר במניות ומחפש להשקיע בשוק המניות בבריטניה? אולי אתה משקיע שאוהב להיצמד למניות בינלאומיות אך שוקל לקנות מניות בבריטניה? האם 2021 תהיה שנה טובה להשקיע בשוק המניות בבריטניה? אילו מניות בבריטניה יכולות להיות ההחזר הטוב ביותר על ההשקעה בשנת 2021? בואו נסתכל!

במאמר זה נבחן פוטנציאל לחלק מעשרת המניות המובילות בבריטניה שעלולות להכפיל את שווין בשנת 2021!

המניות הטובות ביותר בבריטניה שיכולות להכפיל את ההון שלך

שנת 2020 הייתה שנה קשה עבור שוק המניות בבריטניה ובתורו עבור מניות בודדות בבריטניה.

נראה כי שוק המסחר הבריטי היה אחד משוק המסחר הלא פופולרי ביותר, אם לא, בגלל ההשפעה ההרסנית שהפגנה עלינו מגפת קורונאוויוס בתחילת 2020.

כולל מדד FTSE 100 שסבל בשנה הגרועה ביותר מאז 2008, כאשר המדד בבריטניה צנח בכמעט 14.5%.

עם זאת, השוק החל לחזור לקראת סוף השנה ונראה שצפוי לשגשג למצב נורמלי כלשהו בשנת 2021 יחד עם מניות בריטיות רבות כדי לזכות בחזרה או לבסס את הצלחתן..

כולל מדד בריטניה, FTSE 100 שנמצא בעלייה עד תחילת שנת 2021 עד כה.

אז מה הן כמה מהמניות הבריטיות שנקבעו להכפיל את כספך בשנת 2021 ואילך? בואו נסתכל כי בחרנו את 10 המניות המובילות שלנו בבריטניה שיכולות להכפיל את כספכם.

אז ללא התייחסות נוספת …

עשרת המניות הטובות ביותר בבריטניה שיכולות להכפיל את כספיך בשנת 2021:

 1. קבוצת בנקים לוידס
 2. HSBC אחזקות PLC
 3. איזיג’ט
 4. BP PLC
 5. ברקליס PLC
 6. קבוצת סוחר אוטומטי PLC
 7. טיילור ווימפי Plc
 8. התפתחויות בארט
 9. קבוצת BT
 10. Burberry Group PLC

רשימת 10 המניות לרכישה בבריטניה שיכולה להכפיל את הכסף שלך מציעה שילוב של מגוון, ביצועי עבר חזקים ותחזית עתידית פוטנציאלית חיובית עבור המותגים המובילים..

10 מניות בבריטניה לרכישה בשנת 2021 יכולות להכפיל את עצמה בשנת 2021:

1. Lloyds Banking Group PLC (LLOY)


חברת הבנקאות Lloyds Banking Group נכנסת לרשימת אחת מ -10 המניות בבריטניה שעלולות להכפיל את כספכם. אם לא בטווח הקצר אז המניה הזו היא בהחלט השקעה לטווח הארוך.

בדיוק כמו כל המגזרים השנה, גם ענף הבנקאות נפגע ממגפת ה- Covid-19 והיו לו כמה השפעות הרסניות. אך אנו מאמינים כי האתגרים שקוביד 19 הביאה לחברה הבנקאית הזו רק הולכים לחזק את המותג להתקדם.

ב- 29 באוקטובר פרסמה לוידס את תוצאות הרבעון השלישי של החברה שהראו תוצאות מסוג אחר שהבנק המוביל רגיל להציג..

הרווח הנקי ברבעון השלישי של 3.4 מיליארד ליש”ט ירד ב -2% לעומת הרבעון הקודם, הכנסות אחרות של החברה בסך 1.0 מיליארד ליש”ט נחשבו להיות מושפעות מרמות פעילות לקוחות נמוכות יותר ומחיוב AMMR2..

לצד העובדה שהייתה מכירה משמעותית בפנים של מניותיהן בתוך המותג בשלושת החודשים האחרונים הראה גם תמרור אזהרה למניה הבנקאית..

אך בשטרות החיוביים הגדולים של החברה הבנקאית דיווחה LLOY על צמיחה נטו של 3 מיליארד ליש”ט במשכנתאות בתקופת הרבעון השלישי של החברות, אשר תוגבר על ידי תוכנית החותמת החובה של ממשלות שנכנסה לתוקף כדי לסייע לתמיכה בחלומות של אנשים להיכנס שוק הנכסים או עבור בעלי בתים להתחלה חדשה.

לחברה גם גידול של 3.5 מיליארד ליש”ט בספר המשכנתאות הפתוח, צינור חזק ואישורי נתח שוק של 22%. ויש לה רווח סטטוטורי משופר ברבעון השלישי עם RoTE של 7.4%.

לחברה שיאי מעורבות ושיווק שביעות רצון לקוחות דיגיטליים החל משנת 2020, מה שהוכיח שהאסטרטגיה שלהם מוכיחה שהיא עובדת.

התוכניות האסטרטגיות לחשיבה קדימה שנלמדו ממגפת הנגיף הכורוני אושרו על ידי המותג כי החתירה קדימה תפעל לטובת המותג..

התחזית היא כי רווחי החברה יגדלו ב -51.61% בשנה, יחד עם לוידס שמצבם הפיננסי תקין עם ערך יחד עם צמיחה עתידית..

החברה צופה על ידי אנליסטים עם תחזית לשנה ממוצעת של 0.14 ליש”ט בעלייה של 2.02% ותחזית לשנתיים של 0.21 ליש”ט עלייה של 58.47%.

לצד החברה יש כיום טווח של 52 שבועות של 23.98 הנמוך ביותר ל -58.50 הגבוה ביותר עם רווח של 0.04 £ למניה (EPS).

ההחזר על ההשקעה במניות LLOY נחשב גם לחזק מכיוון שיש לו תחזית של 32.95%.

קבוצת בנק לוידס ידועה גם בתשלום דיבידנד, שאם הדיבידנד מתחזק, זה גם יתרון נוסף למניה זו. נכון לעכשיו תשואת הדיבידנד של קבוצת לוידס בנקאית היא 3.6%.

בהמשך, אנו מאמינים כי קבוצת בנקים לוידס היא מניה שיכולה להעניק לך פוטנציאל להכפיל את כספך אם לא בטווח הקצר, מהוודאי שאנו מאמינים שהחברה תעשה בהשקעה לטווח הארוך..

2. HSBC אחזקות plc (HSBA)

בהקפדה על ענף הבנקאות, HSBC אחזקות מגיעה כמניה שיכולה להכפיל את ההשקעה שלך.

נכון לעכשיו, בבריטניה יש שלושה חיסונים המופצים כיום ברחבי המדינה כדי לסייע בתפיסה או במניעת התפרצות וירוס הקורונא כמו מעבר קטלני לעתיד..

זו הסיבה שתעשיית הבנקאות נראית ריבאונדית מכיוון שההתרחשויות החיוביות הללו מתקדמות והנתונים הפיננסיים אמורים להראות אטרקטיביים..

HSBC אחזקות עברה שנה מאתגרת כפי שמוצג בחברות שדווחו על תוצאות הרבעון השלישי.

החברה דיווחה על ירידה בכל האפיקים השונים, כולל רווח לאחר מס בשיעור של 2.0 מיליארד דולר בירידה של 46% ורווח החברה לפני מס ירד ב -36% ל -3.1 מיליארד דולר. נוכחותה הבינלאומית של החברה ספגה מכה בכל רחבי הלוח מכיוון שהנגיף תפס במהירות.

הברקזיט שיחק אף הוא גורם קל בדיווחי המותג, אולם כעת, לאחר שסוכמה על עסקה, הדבר אמור לייצב את סיכויי העתיד של החברה..

HSBC מחזיקה במאזן טוב ובריא בהתחשב בהשפעות שהביאה 2020. החברה גם מפעילה מרחב גדול לצמיחה ככל שנכנס לשנת 2021 והלאה.

בהתבסס על 19 דוחות אנליסטים, הם מאמינים כי הצמיחה העתידית של HSBC לחברה אמורה לעלות היטב והעניקה ל- HSBC Holdings צמיחה רווחית שנתית צפויה של 48.6%, כאשר החברה תהפוך לרווחית בירוק בשלוש השנים הקרובות..

אף על פי שהחברה עשויה להחזיק בדירוג הקונצנזוס של ‘Hold’ שניתן על ידי חברות מחקר ואנליסטים שונים, אין פירוש הדבר לומר שמניה זו לא הייתה יכולה להשיג או לחרוג מהפוטנציאל שלה השנה והמובילה בשנים הקרובות..

‘עם HSBC אתה לא רק קונה מניות. אתה קונה גם נוחות, אמינות, אבטחה ואמון. ‘- ניהול HSBC.

3. Easyjet PLC (EZJ)

השנה יכולה להיות השנה שתעשיית התעופה מתחילה להיות עדים לנסיעה בינלאומית בתדירות גבוהה יותר כידוע. עם זאת, באופן מציאותי, זה נראה יותר באמצע סוף 2021 כי ענף התעופה יראה את פעילותו נעה בתדירות גבוהה יותר..

מכיוון שבריטניה מתנהלת עם הרשמת החיסון למדינה, זהו צעד קרוב יותר לחלום המציאותי הזה עבור כל חברות התעופה. לכן איזיג’ט נכנסת כמניה שיכולה להכפיל את כספך המוביל לטווח הארוך.

בימים האחרונים מניית EZJ השיגה הלוואה בשווי של 1.8 מיליארד דולר (1.4 מיליארד דולר) הפרוסה על פני 5 שנים במטרה לראות אותם דרך משבר קוביד -19 כשהיא מצמצמת ומנהלת את תשלומי החיוב שלה לצד התגאות במאזן החברה..

מנכ”ל EZJ, יוהאן לונדגרן, נאם בהצהרה על ההודעה על ההלוואה למותג ואישר את מיצוב החברה כאשר המותג חוזר לאוויר..

“מתקן ההלוואות, הניתן בתנאים מסחריים, משקף עבודה בונה ושיתופית בין איזי ג’ט, בנקים מרובים ומימון הייצוא בבריטניה. עם רשת ההיסטוריה הקצרה ללא תחרות והמותג המהימן שלנו, איזי ג’ט ממוקמת היטב כשלקוחות חוזרים לשמיים בשנת 2021. “

נכון לעכשיו איזיג’ט כבר נמצאת בעלייה עם מחיר המניה שלה, אם כי לפעמים היא מגלה תנודתיות.

לחברת התעופה יש גם טווח ממוצע של 52 שבועות שבין 470.70 ל -1,152,00 שהוא הגבוה ביותר.

צמיחה עתידית היא העומדת איתנה במניה זו, שכאשר אתה קונה מניה זו במחיר הנכון יכול להראות לך תשואה פוטנציאלית גדולה.

בחינת הפוטנציאל של החברה לצמיחה עתידית, זו הסיבה שבחרנו במניה זו להיות מניה שיכולה להוסיף ערך משמעותי לטווח הארוך מכיוון שנוכל לנסוע בשמיים שוב..

4. BP Plc (BP)

מעל 2020 BP. המניות לא היו פופולריות בכל הלוח בקרב המשקיעים ובעלי המניות הנוכחיים שלה. אך חברת הנפט והגז עשויה ללכת בכיוון הנכון ולצאת ל -2021 לאור החדשות החיסוניות החיוביות שמקרבות את כולנו צעד נורמליות..

יחד עם רבות מההשפעות שהוביל וירוס העטרה לתעשיות רבות, עבור BP Plc היו לה תוכניות גדולות לעצור את הייצור ולעצור מגזר גדול ש- BP מספקת ומספקת את שירותי הנפט שלהם לתעשיית התעופה..

תחום נוסף בו הייתה השפעה קשה על המותג היה השימוש במכוניות שנוסעות.

מכיוון שהאמצעים להישאר בבית נאלצו על העולם ואפשרו רק לנסוע חיוניים להיות מסוגלים לפעול, זו הייתה נקודת מוצא נוספת עבור החברה..

נוסף על פחות מכוניות שנמצאות בדרכים, כלי רכב חשמליים נחשבים כעת לעתיד לנסוע כאשר אנו מובילים לשנים הקרובות בדרכינו הידידותיות לסביבה, מה שיכול להשפיע רבות על המניה בעתיד..

אך לאור זאת, באופן מציאותי העולם זקוק לשמן בכל דרך שתסתכל עליו וכפי שהוא עומד, רוב כלי הרכב בכביש כיום עדיין מונעים על ידי דלקים מאובנים..

אז איך מניות BP יכולות להיראות כדי להכפיל את הרווחים שלך בעתיד?

למרות שמניות BP עוסקות רבות בשני המגזרים שהוזכרו לעיל, החברה מעורבת גם באפיקים אחרים שכן התואר העיקרי שלה הוא לספק מגוון מגוון של מוצרי אנרגיה ברחבי העולם הן לעסקים והן לאנשים פרטיים..

החברה התייחסה גם כי הם עתידים לשחרר תוכניות חדשות בהמצאת BP מחדש באביב 2021. כאשר המודל העסקי החדש מבקש להתרחב בשנים הקרובות כשהמותג הקשיב והתאים את עצמו לשינויים שהתוסכלו עליהם על ידי שינוי בדרישות הצרכנים, משקיעים וממשלות.

מנכ”ל BP, ​​ברנרד לוני, נתן ליחידים הזדמנות לראות את הדרכים בהן החברה מובילה ואמור להמשיך להתקדם בעתיד. לוני ייעץ לתוכניות האסטרטגיות של החברה מכוונות בעיקר לפתרונות אנרגיה של העתיד, והמליץ ​​שהחברה תהיה חברת אנרגיה אחרת עם צאתנו ל -2030.

הוסיפה לבסוף כי האסטרטגיה ששוחררה בשנת 2020, בנויה סביב שלושה תחומי התמקדות עיקריים ושלושה מקורות בידול להעצמת הערך..

כפי שהיא עומדת על הצפי, רווחי החברה צפויים לצמוח ב -77.29% בשנה וקיבלו גם תחזית רווח למניה לשנה ממוצעת של 1.32 ליש”ט + 51% כאשר היא תמשיך לעלות בשלוש השנים, התשואה להון של החברה ( גם התחזית בהחזר כספי על פני אור טוב לאורך תקופה של 4 שנים ל -60.26%.

עם הביקוש לנפט שעדיין ניכר והדרכים החדשות של החברה להמציא מחדש באביב 2021, אנו מאמינים כי BP. מניה היא מניה פוטנציאלית טובה שיכולה להגביר את ההון שלך.

5. ברקליס PLC (BARC)

חברת השירותים הפיננסיים האחרונה שהגיעה לרשימה היא Barclays PLC.

מכיוון שה- FTSE 100 תופס תאוצה בתחילת 2021, BARC היא מניה שיכולה ללכת בעקבותיה.

ברקליס PLC מחזיקה כעת במחיר מניה במחיר של 151.32 אשר בסיום המשחק ב- 14 בינואר עמד על 152.86. יחס P / B (מחיר-ספר) של 0.4%, מה שמוביל להאמין שהמניה מוערכת כיום בצורה לא טובה.

בדו”ח ברבעון השלישי של החברה החברה חלקה חדשות חיוביות יחד עם כמה תוצאות שליליות, אשר למען ההגינות ציפו המשקיעים ככל הנראה לאור ההשפעה שהייתה לקוביד 19 על כל הענפים..

בדו”ח ברבעון השלישי ברקליס העבירה רווח מקבוצת YTD לפני מס של 2.4 מיליארד ליש”ט מרבעון הרביעי של שנת YTD, RoTE של 3.6% לעומת רבעון 1019 של 5.1% ורווח החברה למניה (EPS) ברמה של 7.6p בהשוואה לרבעון השלישי של 2019 10.4 עמ ‘.

החברה אישרה גם הכנסות מהכנסות של 5.6 מיליארד ליש”ט אשר יורדות בשיעור של 6% לעומת השנה שעברה.

הצמצום לבריטניה בלבד, ההכנסות בבריטניה צנחו ב -12% ל -4.7 מיליארד ליש”ט אשתקד, רווח של 2.5% בהשוואה ל -17.2% ברבעון השלישי 2019, הרווח לפני מס, לא כולל היה 300 מיליון ליש”ט בהשוואה. ל -1,899 מיליון ליש”ט ברבעון השלישי.

החברה ראתה בזינוק בדיוק כמו בנקים אחרים שהיו עדים למשכנתאות, אך ברקליס ראתה כי RWA (נכסים משוקללים בסיכון) גדל ל -76.2 מיליארד ליש”ט לעומת 74.9 מיליארד ליש”ט בדצמבר 2019..

באשר לנוכחות הבינלאומית של הבנק, הכנסות ברקליס בינלאומיות עולות כיום ב -11% ל -12.4 ליש”ט בהשוואה לשנת 2019.

כך שכפי שאתה יכול לראות, לברקליס יש יותר מקום לצמיחה ככל שאנו מתקדמים עוד ועוד השנה, וכפי שתחזית הרווחים של החברה אמורה לגדול ב -40.85% בשנה, שכן הרווחים שאושרו צמחו ב -12% בשנה האחרונה..

ההופעות האחרונות של ברקליס, תחזיתם ותחזיותיהם החזויות מוכיחות כי מניית הבנקאות בבריטניה יכולה להיות מניה שיכולה להכפיל את כספך, אם בשנת 2021 אז בטווח הארוך.

6. Auto Trader Group PLC (AUTO)

עסק פרסום הרכב הבריטי יכול להיות מלאי טוב לבחון בשנת 2021 ולטווח הארוך, מכיוון שאנו מקווים להחזיר אט אט לנורמליות לאור הפצת החיסונים..

כאשר אולמות תצוגה לרכבים סוגרים את שעריהם ברחבי המדינה במנעול הלאומי השלישי של המדינות, Auto Trader אמור לבחון הפסד מכיוון שהחברה מפעילה שירות פרסום בחינם שיכול להחזיר לחברה הפסד תפעולי של כ -7 מיליון ליש”ט לחודש..

בעל היתרון הגדול בכך שהיא פלטפורמת הפרסום המקוונת לרכב בבריטניה, ברור שלמניה זו יש דרך משובשת לפני שאנו עוברים את הנעילה השלישית הלא ודאית ללא אור ברור בקצה המנהרה..

אך עם זאת, ברגע שהאישור יגיע לסוף הנעילה השלישית וככל שהצרכנים מבלים בבית בבדיקה ובחירה בחיפוש אחר רכב חדש או מספר רב של כלי רכב, הדבר יגדיל את מניות החברה ויראה את הנתונים הכספיים של החברה עולים, כך צופים.

בדו”ח הכספי הרבעוני האחרון של החברה, מרבית האזורים הראו ירידה.

אושר כי הכנסות החברה ירדו ב -37% לרמה של 118.2 מיליון ליש”ט לעומת 186.7 מיליון ליש”ט במחצית הראשונה של השנה, הכנסות המסחר ירדו ל -100.2 מיליון ליש”ט, 38% בהשוואה ל -161.8 מיליון ליש”ט, אשר אושרו. כי הירידה נבעה מהבחירה עצמה של החברה לאפשר ללקוחות לפרסם בחינם בתקופות הנעילה בין אפריל ליוני כדי לעזור ולהסתגל לצרכי הצרכנים..

גם הרווח למניה (EPS) ירד ב -50% לרמה של 5.6 נק ‘לעומת המחצית הראשונה של השנה ועמד על 11.1 נק’.

Auto Trader אישרה גם באפריל כי החברה הציבה 46 מיליון מניות שגייסו את התמורה בניכוי כל העמלות אשר אישרו כי היא חיזקה את מאזן החברה ואת מצב הנזילות..

AUTO מציגה בימים אלה יחס PE אטרקטיבי של 35%. ממוצע טווח 52 השבועות נע בין 364.70 שהוא הנמוך ביותר לבין 609.80 שהוא המחיר הגבוה ביותר.

המצב הכספי הנוח של סוחרי הרכב מהמאזן שלה הוא חיובי מאוד עבור מותג הרכב מכיוון שהוא עדיין יכול להתמודד מעלה ומטה, במיוחד מכיוון שאיננו בטוחים כרגע מתי תאריך הסיום יהיה ל- L3..

לאחר שבחנו את מניות ה- AUTO הראיות המצב הפיננסי, ביצועי העבר שלה במחצית הראשונה של 2020 ואנליסטים שמעניקים דירוג ‘Hold’ מודע ויחס ה- PE האטרקטיבי שלה, מביא אותנו למניה זו ככזו שיש לה פוטנציאל גדול להכפיל את ההשקעה שלך ב 2021.

7. טיילור ווימפי (TW)

חברת בניית הבית טיילור ווימפי פרסמה דוח כספי מוקדם לקראת דוח הנתונים של מרץ 2021.

מההודעה על נתוני החברה, היא שינתה את תחזיות האנליסטים על המניה, כאשר דירוג זאקס דרג שינה את דירוג הקונצנזוס שלה מדירוג ‘קנה’ ל’הולד ‘..

אמנם, החברה עולה בקנה אחד עם שווי השוק והיא אמורה להגיע לתחזיות 2021 החזויות.

מהדיווח השנתי של החברה שפורסם ב -14 בינואר, החברה אישרה תערובת של חדשות מכיוון שהראתה כי סך כל השלמות הבתים בבריטניה ירד ב -39% ל -9,609 בשנת 2020 עקב תקופת הנעילה השנייה שגרמה לעיכוב בייצור לעומת 15,719 בשנת 2019..

שיעורי הביטול היו גם מעל לשיעורים הרגילים של השנה ב -20% לעומת 2019 ב 15%, אך זוהי השפעה עצומה שקוביד 19 הטילה על החברה אך בסופו של דבר איזנה לקראת סוף השנה ל 16%..

לבסוף, החברה אישרה כי סיימו את השנה בסכום מזומנים נטו חזק של 719 מיליון ליש”ט בהשוואה ל -545.7 מיליון ליש”ט מזומנים בשנת 2019. אך אישרו כי בעוד שהיא משאירה אותם במצב חזק, תוכניות החברה להתפתח קדימה יראו סכום המזומן יורד ככל שהם רוצים לרכוש עוד קרקע חדשה.

בהערה אחרת, החברה גם אישרה כי היא מצפה לחדש את תשלום תשלומי הדיבידנד החל מהדיבידנד לשנת 2020 יחד עם בדיקת הדיבידנד המיוחד בשנת 2021 לתשלום בשנת 2022..

התוצאות האחרונות שהוצגו על ידי חברת הדיור מראות כי יש עדיין מקום לשיפור מכיוון שמגפת הנגיף הקורונאית עצרה את תהליך הבנייה ברבעון השני..

החברה סיימה את השנה עם פקודת הזמנות בשווי של 2.68 מיליארד ליש”ט, עלייה של 2.18 מיליארד ליש”ט בסוף דצמבר 2019. ונכון ל- 16 בדצמבר, TW. התחיל לקחת הזמנות במסגרת תוכנית Help to Buy ועד ל 31 בדצמבר 2020 יש 650 הזמנות, שהוגדרו להסתיים ברבעון השני של שנת 2021.

למרות שהחברה עצרה את הייצור בשנת 2020, שוק הדיור קיבל אור ירוק להישאר פתוח ולפעול בבטחה בעקבות אמצעי הבטיחות של קוביד 19. מכיוון שהחברה מתכננת להתרחב, מניה זו יכולה לתת יותר בתחזית לטווח הארוך.

8. Barratt Developments plc (BDEV)

אחד ממפתחי הנכסים הגדולים בבריטניה הוא גם מניה שתראה פוטנציאל השתכרות טוב בעתיד בדיוק כמו TW.

נכון, המניה הזו היא יותר מניה לטווח ארוך ולא לטווח קצר, מכיוון שהכלכלה שואפת להתקדם היא תראה יותר אנשים שעוברים את הקפיצה כדי לקנות את בתיהם הראשונים או לשנות את הנוף שלהם..

מניית BDEV השמיעה לאחרונה רעש, כפי שקיבלה לאחרונה דירוג Zacks מדורגים של מס ‘2’ קנה ‘עבור המניה ממיקומה הקודם’ החזק ‘..

כאשר דרישת הבית גברה בגלל תוכנית החותמת החובה שהממשלה הקימה, בארט פיתוחים סיפקה במחצית השנייה של השנה “טובה מהצפוי” בשנת 2020.

בדו”ח עדכון המסחר הפיננסי של החברה שהוכרז לאחרונה על 2020, מניה זו נראית צפויה לארכיון יותר הצלחה ככל שאנו מתקדמים ואחד להיות חלק מ.

החברה דיווחה על סך מכירות הפורוורד (כולל רכישות JV) ב -31 בדצמבר 2020 עלתה ב -14.3% ל -13,588 בתים בהשוואה ל -11,885 בתים בשנת 2019, לפי שווי של 3,212.1 מיליון ליש”ט, בשיעור של 19.4% בהשוואה לשנה הקודמת. וכפי שהוא, בארט פיתוחים נמכרים מעל 90% קדימה לשנה פיננסית זו.

החברה גם אישרה כי הם עלו ב -9.2% בשנת 2019 ביחס להשלמות הבית שכן הם מסרו 9,077 לעומת 8,314 בשנת 2019.

החברה לפיתוח בתים ממוקמת במצב טוב אף יותר, לאור שממשלת בריטניה מאפשרת ליזמי נכסים להמשיך ולפעול לאורך כל תקופות הנעילה בעקבות כל אמצעי הבטיחות..

המהווה את המיקוד האיתן של החברה להתקדם מכיוון שמשרדי המכירות שלהם פתוחים בתיאום מראש בלבד, הבנייה עדיין מתנהלת תחת אמצעי בטיחות וההשקעות מחפשות להתבצע במונחים של קרקע לעתיד..

ברט פיתוחים נמצא בטווח ממוצע של 52 שבועות של 364.70 הנמוך ביותר ל- 878.40 בשיעור הגבוה ביותר ויחס PE של 17.84..

הערה חיובית נוספת למותג הנכסים היא חידושם לתשלום הדיבידנד שלו אשר יאושר בתוצאות הביניים של החברה ב -4 בפברואר 2021.

מצבה הכספי הבריא של החברה, כולל יחס ההשקעה / ההשקעה שנראה מבטיח, הוא מניע להצלחה רבה יותר ומוניטין של המותג בשוק הנכסים, אנו מאמינים כי מניית בארט עשויה לתת לך תשואות טובות ככל שהחברה עוברת לעתיד..

9. BT Group plc (BT)

חברת הטלקומוניקציה הבריטית הרב לאומית BT Group נראית כמו מניה טובה שתוכל להמשיך ולפרוח בשנת 2021 ותוכל גם להרוויח לך רווחים טובים..

מחיר המניה של BT.A עלה היטב במהלך החודשיים האחרונים וטווח 52 שבועות של 97.86 היה הנמוך ביותר ו- 184.12 בגובהו עם יחס השקעה / רווח של 9.27%.

עם נתונים אלה, המניה נחשבה כלא מוערכת בפוטנציאל שלה.

כרגע קורה הרבה עם קבוצת BT. החברה אישרה את תוכניותיה להתקדם בדור החדש עם הקמתה של יחידה דיגיטלית טכנולוגית חדשה, לדחוף ולהוביל את נוכחותה הדיגיטלית שתיכנס לתוקף החל מה -1 באפריל 2021. הטכנולוגיה הדיגיטלית החדשה אמורה להתמקד בפיתוח ומסירה. מוצרים ושירותים חדשניים בתחומים כגון נתונים ובריאות.

לצד ההודעה על סיכויי העתיד, הקבוצה טלטלה גם את הנהלתה מאחר שאושר כי מייק שרמן, מנהל האסטרטגיה והטרנספורמציה הראשי עוזב את קבוצת BT..

החדשות הניהוליות האחרונות, התוכניות האסטרטגיות של החברה נמשכות קדימה והתחזית הכספית של החברה הם עדות לאופן שבו מניה זו עשויה לפרוח בשנים הקרובות..

המניות קיבלו כיום דירוג קונצנזוס של ‘החזק’ על ידי האנליסטים עם מחיר יעד קונצנזוס של 148.80 ליש”ט והפוזיציה הפוטנציאלית של 5.83%.

למניה גם תשואת דיבידנד של 13.27%. עם זאת, עקב ההשפעה שהייתה לווירוס הקורונא על תעשיות רבות החברה הגדירה את הדיבידנד שלה, אך נראה שהיא תחזיר אותה בשנה הקרובה..

לקבוצת BT יש דרכים נוספות שיש להביא בחשבון לתוצאות הכספיות של המותג, כולל BT Consumer המחזיקה בערוצי BT Sports הפופולריים אשר גם שואבת הכנסות סבירות המשדרות אירועי ספורט גדולים. שוב, בגלל ההשפעה Covid-19 ראה שדרה זו נפגעה קשה. עם זאת, כאשר 2021/2022 נראה בתקווה שזרם זה גם יעלה את הקצב.

תחזיות רווחי החברה יגדלו 7.87% בשנה בהמשך.

מניית FTSE 100 זו מעוניינת להשקיע עוד בעתיד והיא עשויה להשתלם יפה לטווח הארוך.

10. Burberry Group plc (BRBY)

המניה האחרונה שהגיעה לרשימת 10 המניות בבריטניה שבחרנו שיכולה להכפיל את עצמה בשנת 2021 היא Burberry Group Plc.

מותג האופנה האיקוני המוביל בבריטניה שמטה מטה לונדון מושך תשומת לב טובה והכנסות מכל רחבי העולם.

אך לאור מגיפת וירוס הכורו בדיוק כמו רוב קמעונאי האופנה המותג ספג מכה גדולה. נכון, לא להיט הרסני כמו שאנחנו עדים לסגירת חנויות של כמה מהמותגים הידועים בבריטניה כמו חברת הקמעונאות המבוססת והבולטת Debenhams שנמצאת בענף למעלה מ -250 שנה..

קבוצת Burberry נפגעה קשות במהלך שנת 2020 ונאלצה לסגור את שעריה ברבות מחנויותיה ברחבי העולם ונאלצה להסתכל אך ורק כדי להסתמך על הנוכחות המקוונת הדיגיטלית של החברה..

אבל לחברה הייתה חיוביות מסוימת בין ההיבטים השליליים, כולל המותגים העיצובים החדשים והרעננים שהונעו קדימה והפכו לזמינים ברשת. המטרה להביא את העיצובים ולהפוך אותם לרשת באופן מקוון הייתה להגדיל את המכירות בעוד שהנוכחות הפיזית של המותג בחנויות הקמעונאיות נותרה סגורה, אליה זכו העיצובים החדשים למשוב חיובי..

בהתקדמות עם האופנה, BRBY נראית כמו מתמודדת חזקה המעוניינת לצמוח היטב עם השקפת האופנה החדשה של המותג. אין ספק שהעיצובים החדשים ימשכו צרכנים חדשים שכן העיצוב שלהם פונה למגוון רחב יותר של אנשים, לצד המשך ביקושו האסייתי..

מחיר המניה של קבוצות בורברי נמצא בטווח של 52 שבועות בין 1,085,00 שהוא הנמוך ביותר ל -2,329,00 שהוא הגבוה ביותר.

לצד הרווחים הצפויים לגדול של 30.59% בשנה, המאשרים כי רווחי החברה אמורים לגדול בין תקופה של 1-3 שנים. גם ההחזר על ההשקעה העתידי של החברה (תשואה להון) צפוי לצמוח ב -26.8%.

למרות שבורברי עברה שנה מאתגרת, בלשון המעטה, מניית האופנה מסתכלת יותר מכיוון שמשקיעים כבר מחפשים או מוסיפים את המניה לתיק שלהם לפוטנציאל רווחי צמיחה..

כיצד להשקיע בעשרת המניות המובילות בבריטניה?

עכשיו יש לך הבנה ויותר פירוט יסודי של 10 המניות הבריטיות המובילות שעשויות להכפיל את עצמה בשנת 2021, עכשיו הגיע הזמן לבדוק איך להפוך לחלק מההצלחה שלהם.

השקעה במניות כלשהן בשוק, הן בשוק הבריטי והן בעולם, מעולם לא הייתה פשוטה וקלה כמו היום.

ראשית, הנקודה החיונית ביותר היא מחקר ובחירת מתווך למסע המסחר שלך. אתה יכול, עם זאת, לבחור פלטפורמת מסחר מובילה בה תוכל לפתוח חשבון עם מתווך מורשה מהימן ולהחזיק את כל שירותי המסחר שלך, כביכול..

פלטפורמה שאנו ממליצים עליה היא פלטפורמת המסחר המקוונת וזוכה הפרסים, eToro.

חיבור מעל 15 מיליון משקיעים פעילים למניות שבחרו, כולם פרוסים על פני 16 השווקים הבינלאומיים הקיימים. עם התוספת הנפלאה של אגרות עמלה אפס, מה שאומר שאתה יכול להשקיע במניות שבחרת ללא עמלת עמלה שאתה עלול לשלם.

פתיחת חשבון עם eToro היא מהירה, פשוטה וקלה.

כל שעליך לעשות הוא פשוט לבצע את השלבים המודרכים באופן מקוון ויהיה לך חשבונך פתוח ומוכן עם מתווך מוכן למסחר תוך מספר דקות.

לאחר שפתחת את חשבון המסחר שלך זה בקצב שלך מתי ברצונך להתחיל לסחור במניות.

eToro – קנו מניות מובילות בבריטניה עם עמלה בשיעור 0%

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בשוק המניות לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

ההון שלך נמצא בסיכון. עמלות אחרות עשויות לחול

המפתח העיקרי:

 • 10 מניות בבריטניה לרכישה שיכולות להכפיל את כספך מגיעות עם תחזיות חיוביות, אך מהוות גורמי סיכון משלהן.
 • קבוצת סוחר אוטומטי, HSBC ו- בנק לוידס הם שלושה מתוך 10 המניות המובילות בבריטניה עשויות להכפיל את עצמה בשנת 2021. השניים ממשיכים להפגין כוח רב בשנה הקרובה.
 • כל אותן 10 מניות בבריטניה מציעות תחזית בריאותית פיננסית בריאה יחד עם צמיחה עתידית.
 • בעוד שלעשר המניות בבריטניה יש היסטוריה בעבר, כדאי לחקור ולהבין את הביצועים של החברה בעבר. מכיוון שזה לא תמיד מציין שזה המצב לגבי המניה בעתיד.
 • מומלץ להמשיך ולחקור את המניות שבחרת לפני ההשקעה.
 • לבסוף, אין כל ערבויות בהשקעה במסחר במניות. להיות הגיוני, חכם ולוקח את הזמן שלך הם האלמנטים הטובים ביותר לסחוב לאורך מסע המסחר שלך.

קרא עוד:

1. 7 המניות הטובות ביותר בבריטניה לחפש בשנת 2021 ואילך

2. 7 מניות צמיחה להשקעה בשנת 2021

3. 5 מניות הדיבידנד המובילות להשקעה בהן לשנת 2021

4. מה הם 10 המניות המוערכות ביותר לרכישה בבריטניה לשנת 2021?

אם נהנית לקרוא 10 מניות בבריטניה לקנות בשנת 2021 עלולות להכפיל את כספך, אנא שתף ​​עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה יעניין אותך.

שימו לב: ביצועי העבר אינם אינדיקציה לביצועים עתידיים. ערך ההשקעות יכול לרדת כמו גם לעלות. כל חוות דעת, חדשות, מחקר, ניתוח, מחירים או מידע אחר הכלול באתר זה ניתנים כפרשנויות שוק כלליות, ואינן מהוות ייעוץ השקעות. חינוך מסחרי לא יהיה אחראי לכל הפסד הנובע מהשקעה כלשהי על בסיס המלצה, תחזית או מידע אחר שנמסר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector