מניות אמצע הכובע המובילות להשקעה בשנת 2021

האם אתה מחפש מניות שיכולות להציע את המיטב משני העולמות? זה יכול לתת לך את האיזון והביטחון עם פוטנציאל הצמיחה הפיננסית? ואז המניות המובילות בינוני השווי הן שתוכלו לשקול לקנות בשנת 2021.

עם התקרבות 2020 לסיום, אפשר לומר שעבור עסקים ברחבי העולם, מאתגר הוא רק מילה אחת כיצד לתאר השנה, בגלל ההשפעה שהייתה לנגיף העטרה, לא רק בחייהם האישיים של אנשים, אלא גם בהשפעה של הנגיף. היה גם מבחינה עסקית.

השנה הראתה יותר מכל שנה אחרת, שלא משנה גודל החברה, גדולים, בינוניים או קטנים, לכולם השפעות חיוביות ומזיקות זה לזה.

COVID- 19 פגע קשה בחברות בכל הענפים השונים ברחבי העולם. הטלת איסורי נסיעות על נסיעות בינלאומיות ולאומיות, שהותירו חור גדול בשוק התעופה בשל טיסות שהיו מקורקעות במשך שבועות עד חודשים אחדים, וכעת עם חוסר הביקוש מצד הצרכנים עקב התפשטות מתמשכת של נגיף העטרה. מוחות הצרכנים.

לסגירות והגשת בקשות לפשיטת רגל של חברות מבוססות, כמו חברת Friendly Food, האמריקאית, תחת מסעדות FIC שהוקמה בשנת 1935, הגישה בקשה לפשיטת רגל ב -1 בנובמבר, אך למרבה המזל עבורן, היא הייתה פושטת רגל מרצונה והיא אמורה להיות להישאר פתוחים, בניגוד לאלפי ארגונים גדולים וקטנים ברחבי העולם.

כאשר הכלכלה שואפת לחזור בחוזקה לשתי רגליים בשנת 2021 (אני מקווה), היא רואה את המשקיעים ברחבי העולם ממקמים את השקעותיהם באמצע, למניות של אמצע השקעות אשר קובעות את הדרך להמשך 2021 לאחר השפל של 2020, עם מקווה לצמיחה ותשואות פוטנציאליים, אילו מניות בינוניות הן מושלמות להשגת צמיחה ויציבות פיננסית.

“מהן מניות בינוניות? כיצד אוכל להשקיע במניות שווי בינוני לשנת 2021? האם מניות אמצע השקעה מסוכנות? אילו חברות הן המניות הטובות ביותר לרכישת אמצע מכסה בשנת 2021? ”

יש לנו את כל התשובות לשאלותיך ועוד, כשאנחנו בוחנים ונצלול ל -15 מהמניות הטובות ביותר להשקעה ב -2021.

למעלה 15 מניות אמצע הכובע לרכישה בשנת 2021

 1. Skechers (SKX)
 2. סיפונים (DECK)
 3. Peloton Interactive (PTON)
 4. Redfin (RDFN)
 5. Aecom (ACM)
 6. סדנת משחקים (GAW)
 7. הלן מטרויה (HELE)
 8. FreshPet (FRPT)
 9. Coty
 10. היל-רום (HRC)
 11. LendingTree Inc. (TREE)
 12. Diamondback Energy (FANG)
 13. נורדסטרום (JWN)
 14. תקע חשמל (תקע)
 15. חמש מתחת (חמישה)

לא בטוח מהן מניות אמצע הכובע? בואו נסביר.

מהן מניות אמצע הכובע?

מניות Mid-Cap, או בשמה השני אמצעי-שווי, היא ההגדרה של חברות עם שווי שוק (שווי שוק) שבין 2 ל -10 מיליארד דולר..

כן, כמו שאולי חשבתם, יש גם חברות גדולות וקטנות, אשר בהתאם לשווי החברה הנוכחית ייפלו למכסה המסווגת שלהן. עם זאת, ערך החברה כמו כל דבר יכול להשתנות על פני תקופת זמן, מכיוון שרוב החברות באופק לצמוח.

מניות אמצע ההשקעה אטרקטיביות ביותר עבור המשקיעים, בייחוד, עוד יותר ברגע הנוכחי עם הכלכלה הנמצאת בחוסר וודאות כזה, אפילו עם אישור לחיסון למניעת מחלת הנגיף הקורונלי. מניות אמצע השקעה מאפשרות ומעניקות לך, כמשקיע, את הטוב משני העולמות, נותן לך את החופש לצמיחה פוטנציאלית אך עם יציבות איתנה לאורך הדרך..

אך עם זאת, אנא שימו לב כי השקעה במניות אמצע השקעה אכן מהווה סיכונים מסוימים, שכן המניות יכולות להיות תנודתיות.


במונחי משקיעים, זה נשמע קצת טוב מכדי להיות אמיתי, נכון? ובכן, זו למעשה הסיבה לכך שמניות אמצע השקעה פופולריות לרכישה ואטרקטיביות עוד יותר עד שנת 2021. מניות בהיקף קטן עשויות לא להעניק לך את הביטחון הכלכלי ככל שמלאי אמצע השקעה יכולה לספק מניות בעלות שווי גדול יעניקו לכם מעט פחות צמיחה בהשוואה למניות בינוניות.

את הנימוק שמאחורי זה, נחקור בפירוט רב יותר.

ההבדלים בין מניות של כובע קטן, אמצע כובע וגדול.

אם אתה מתחיל להשקעה ולמניות בפרט, ייתכן שלא תהיה מודע לחלוטין להבדלים בין שלושת שווי השוק, ולכן החזרנו זאת להתחלה כדי להסביר..

חברה מתחילה לקבל את כל סדרי העדיפויות המרכזיים שלה, ואז מגיע החלק המכריע ביותר, לפעול. ברגע שחברה מתחילה בתהליך ההפעלה, הכל על צמיחה. עד כמה החברה הופכת פופולרית ומבוקשת בקרב צרכנים ומשקיעים, הכיסוי שהיא זוכה מפה לאוזן, נוכחות בתקשורת, ביקורות והכרה עולמית, מטבע הדברים יכניס את החברה לקטגוריה מסוימת עם מקום לצמיחה נוספת.

אך בדרך כלל, רוב החברות מתחילות בטווח מכוניות קטנות וצומחות בהמשך הסולם.

Small-Cap – שווי שוק של פחות מ -2 מיליארד דולר

שווי קטן הוא המקום בו כל החברות החדשות מתחילות בעיקר, ובהדרגה ותקווה מכאן, אך כדי להתחיל יש להן שווי שוק של פחות מ -2 מיליארד דולר ולכן הן מתחילות בקטנה קטנה.

עובדה: אמזון (AMZN) וטסלה (TSLA) החלו שתיהן כמניות קטנות.

אבל כמו כל עסק חדש שמתחיל את דרכו, כן זה סיכון כשמדובר בהשקעות מכיוון שאתה לא יודע כמה טוב העסק הולך, זה הלא נודע. עם זאת, זו הסיבה שהקטנה הקטנה יכולה ונחשבת לתנודתיות ואינה מציעה לך את הביטחון הכספי כמו שבינונית או גדולה..

בתוך שנת 2020, חברות הקטנות הקטנות ברובן הצליחו היטב עם התשואות החזקות בגלל היציאה מתחתית שוק הדובים. דבר שהוביל לכך שמשקיעים מעוניינים להיות חלק מהחברות הקטנות יותר המובילות לשנת 2021, אולם יש לזכור כי לחברות הקטנות יש הפסדים כספיים גדולים יותר מאשר מניות בינוניות, הוא המפתח שיש לזכור..

אך עבור השקעה ארוכת טווח עם סיכונים פיננסיים, מניות בעלות שווי קטן הינן שלך.

הגדרת שוק הדובים

שוק דובים הוא כאשר שוק חווה ירידות מחירים לאורך זמן ממושך ובדרך כלל כאשר ההשקעות צונחות ב -20% לפחות.

מניות אמצע מכסה – שווי שוק החל מ -2 מיליארד דולר עד 10 מיליארד דולר

כפי שכבר צוין לעיל, מניות Mid-cap הן חברות אדירות שמצליחות מאוד בעסקים, עם שווי שוק שבין 2 עד 10 מיליארד דולר, עם זאת, הן עדיין לא שם כדי להיות ממוקמות בקטגוריית ההון הגדול..

חברות שנמצאות באמצע הכובע מסתדרות בצורה טובה במיוחד, שמציעות לך כמשקיע הרבה דברים חיוביים עכשיו וממשיכות קדימה ומציעות גם מאזן גדול של סיכון ותגמול. הם כבר הוקמו, אך סביר שכולם יגנזו ויכוונו לגדולה יותר, ובכך זה יתרון נוסף של ביטחון פיננסי, כמו גם דחיפה לצמיחה רבה יותר, ואם יתמזל מזלכם לא רק שהמניות בשווי הביניים יהיו ויכולות להיות תהיה השקעה לטווח ארוך, אך הם גם נותנים לך את המיטב מכל זה.

עובדה: דומינו’ס פיצה וחברת ארה”ב Bed, Bath and Beyond הם דוגמאות עיקריות לחברות Mid-Cap.

שווי שוק גדול – 10 מיליארד דולר ומעלה

לבסוף, אנו עוברים לשחקנים הגדולים בענפים, החברה שרוב האנשים ישמעו עליה מכיוון שחברות אלה הוכיחו את עצמן כמצליחות מאוד בענף שלהן או חברות מסוימות שאפילו מתפשטות בענפים שונים..

לחברות אלה אין גבולות בכל מה שקשור לגדולות יותר, הן גדלו, גדלו עוד ועוד ומתפתחות עוד יותר בצמיחתן בכל דרך אפשרית. אשר כמשקיע אם היית בר מזל שתפס את עיני החברה כשהייתה חברה קטנה יותר, אתה עושה טוב מאוד להיות בצמרת עכשיו.

חברות כמו אפל, מיקרוסופט ואמזון שהוזכרו קודם לכן, התחילו בשוק הקפטן הקטנות ודחפו וחרגו מהכל ועדיין הולכות לגדולה..

אבל אצל חברות בעלות ההון הגדול, מכיוון שכבר השיגו דברים גדולים, ניתן לצמצם את הצמיחה הגדולה יותר על ידי המכסים הקטנים או האמצעיים מכיוון שהשחקנים הגדולים האלה כבר נמצאים ברמה העליונה. הרווח הכספי כמובן ברור והצמיחה גם כן, אולם ניתן לראות חברות קטנות ובינוניות עם צמיחה נוספת.

לסיכום מניות בעלות שווי גדול, הן נחשבות להימור הבטוח ביותר, מטבע הדברים מכיוון שכולן חברות מבוססות היטב עם פחות סיכון להיכשל בהשוואה לחברות השקעה בינונית או קטנה. אך סביר להניח שלא תרוויחו את התשואות הכספיות הגבוהות בהשוואה לחברות אחרות במסגרת המכסים הקטנים יותר.

עם פירוט ברור של מהי מניית אמצע מכסה, עכשיו הגיע הזמן לבדוק אילו המניות הטובות ביותר לרכוש אמצע מכסה לשנת 2021. עם כל אחת מהחברות המבוססות הללו, נתנו תובנה לגבי מה שמגדיר את אלה חברות מלבד השאר עוברות קדימה לשנת 2021, יחד עם כמה עובדות והיתרונות שיש לכל חברה להציע שהופכות אותן למי לקנות בשנת 2021.

רשימת 15 המניות המובילות לרכישה באמצע הכובע בשנת 2021

1. Skechers (SKX)

לוגו של skechers

נכנס ראשון ברשימה הוא סקצ’רס. מותג ההנעלה המוכר בעולם שהוקם בשנת 1992 על ידי מייקל גרינברג, הוא כיום חברה מבוססת הנסחרת מכל רחבי העולם ומצליחה מאוד גם עם הדור הצעיר והמבוגר עם הנעלה מהודרת, נוחה ומשתלמת..

בין אם אתה אוהד אישי של המותג ובין אם לאו, אין להכחיש שהחברה נסעה ברכבת הרים השנה, ממש כמו כל חברה אחרת, אך כשההתרחבות הבינלאומית היא המקור העיקרי להכנסותיה השנה, היא דווח כי החברה צמצמה רק 16% מהמכירות במהלך 9 החודשים הראשונים, כאשר מקור ההכנסה העיקרי הגיע ממכירות בינלאומיות.

בהתחשב בהשפעה שהייתה לווירוס הקורונא על העולם, זה לא נראה כל כך רע של ירידה. למעשה, על פי הדיווחים, הצד של המסחר האלקטרוני של העסק עלה בשיעור של 172% לעומת השנה בהשוואה לשנתיים..

שני גורמים עיקריים הבולטים לרכישה של חברה זו בשנת 2021 הם:

המותג Skechers הוא שוק בינלאומי, כמו גם חברה מכובדת בארה”ב, אך כשהשוק הבינלאומי היה חזק עבור המותג, כאילו לא לצורך ההתרחבות הבינלאומית החברה לא תהיה במקום בו הם יושבים. עכשיו בתוך 2020, וזה מקום טוב להיכנס בשנת 2021 לארכיון צמיחה נוספת.

שנית, אושר על ידי מנהל הכספים של החברה ג’ון וונדמור כי סקצ’רס ישקיעו יותר. במהלך השנה הקרובה ומובילה לשנתיים פוטנציאליות, החברה מתכוונת לחבר את לקוחותיהם עוד יותר עם הפעלה מחודשת של אתר האינטרנט המקוון שלה, אפליקציית סלולר חדשה וטרייה, ולפי הדיווחים היא מציגה תוכנית נאמנות לבסיס הלקוחות הנאמן שלה..

בהתחשב בשני גורמי המפתח, עולה כי המותג הידוע מקים את תוכניותיו ליצור צמיחה טובה בשנת 2021 ואילך, מכיוון שהאט לאט מתחיל להיפתח, מה שיאפשר לחנויות לצלם יותר מבעד לדלתות. בהמשך המכירות והנוכחות השלטת המקוונות שלהם, אין פלא שוונדמור נראה אופטימי לעתיד כפי שצוטט ואמר.

עם מניות המותג הנמצאות כיום מתחת ל -20% מתחילת השנה, חברה זו היא שעומדת לחפש לקנות.

אל תפספסו את זה, סקצ’רס הוא מכסה אמצעית שתגדל בשנת 2021.

2. Deckers Outdoor Corp (DECK)

תרשים מניות הסיפון

הנמצאת לאורך תעשיית האופנה / נעליים הקמעונאיות, חברה אחת שיש למנות אותה ולהיכלל ברשימת 15 המניות הממוצעות לרכישה ב -2021, היא הנעלה של Deckers Outdoor..

הנעלה של Deckers מספקת אופנתי, נוח ומוכרת בעולם עם מותגי הנעלה שלה כולל מגפי Uggs, טבע והוקה וואן וואן. המותגים כולם תחת קורת גג אחת ובמחירים טובים ומשתלמים יחסית, שהוכחה על ידי צמיחת המכירות העולמית השנה ולאורך השנים הקודמות..

עבור עסק בגודל טוב יחסית שאינו הקמעונאי הגדול ביותר בשום אופן, אך מה שהוא כן מרוויח ממנו הוא העלייה העצומה במחיר המניות של מעל 20% בחודשיים האחרונים בניו יורק (הבורסה לניירות ערך בניו יורק). ועשה אחוז מרשים של 315% בחמש השנים האחרונות, מה שמספק ראיות לכך שמותג זה מוכן לשנה החדשה ונמצא בו גם לטווח הרחוק..

חברה זו, אם אתה מתחיל במניות בינוניות או במניות בכלל, היא נכס נהדר לתיק שלך. יש צפוי וצפוי כי הנעלה של Deckers Outdoor צפויה לצמוח ב -38% ומעלה בשנים הקרובות, ועם תזרים מזומנים גבוה יותר שדווח עליה, היא מביאה לשני המרכיבים הגדולים צמיחה פיננסית ויציבות לשולחן, יחד עם כמה גדולים אחרים. גורמי מפתח כולל השקעה לטווח ארוך.

עכשיו זה זמן נהדר לעלות על הסיפון ולקנות דקר לשנת 2021, מכיוון שדקר הוכיח כי בהתחשב בקושי ש 2020 צמחה בקרבנו, המותג מגדיר את הדרך בבירור דוגמה נהדרת למניה של מכסה אמצע. הולך להרשים.

אך שימו לב, תמיד בצעו מחקרים נוספים סופיים לפני שקפצו להשקיע רק כדי שיהיה לכם ברור במה אתם משקיעים וקונים.

3. פלוטון אינטראקטיבי (PTON)

חברה פנטסטית וצומחת במהירות שמגיעה הבאה לרשימה היא Peloton Interactive.

למי שאולי לא שמע על פלטפורמת הכושר ההולכת וגדלה, בקרוב תשמע על כך, שכן החברה אמורה לצמוח נפלא בשנים הקרובות. פלטפורמת הכושר כוללת עד היום קהילה של למעלה מ -2.6 מיליון חברים והיא נמצאת במגמת עלייה כאשר היא מחברת בין חברים להעביר את שיעורי הכושר המקוונים שלהם, להזרים את שיעורי הבוטיק האיכותיים ביותר ושיעורי הדרכה, בכל עת ובכל מקום בעולם באמצעותם פלטפורמה מקוונת. שלא לדבר על כך שפלוטון יצרה גם אופני כושר והליכונים המחוברים לאינטרנט, וזה מה שאנשים רבים מחברים את החברה.

מכיוון שדצמבר נמצא כעת בקרבנו, צפוי שפלוטון תראה גידול גדול עוד יותר וזרימה במכירות ככל שהצרכנים ממשיכים לרכוש באינטרנט, כמו גם את השדרה החדשה של הפעלות כושר אינטראקטיביות מקוונות שמתגברות לפני הימים החגיגיים החודש..

כאשר פלוטון הגיעה לבורסת נאסד”ק, המותג הצליח בצורה משמעותית במיוחד לאור משבר ה- COVID-19 שראה כי מכוני כושר ברחבי העולם נסגרו והותיר אנשים שעובדים בבית באמצעות פלטפורמות מקוונות, כמו פלוטון..

עם צאת הדו”ח הרבעוני בספטמבר, הוא הראה צמיחה אדירה של 172% עבור החברה שעברה את כל הציפיות מצד האנליסטים לגבי הצמיחה הפוטנציאלית של החברה. ועלייה מרשימה של 66% לרמה של 524.6 מיליון דולר לעומת השנה הקודמת, שעמדה על 316.7 מיליון דולר.

כשאנחנו מסתכלים על התמונה הגדולה יותר לדו”ח הסופי לשנת 2020, דווח כי פלוטון מבקשת לשאוף להשיג כ- 1.74 מיליארד דולר, המהווה גידול עצום של 89% בשנה, והיא עוקפת גם את תחזיות האנליסטים ב -19 מיליון דולר כפי שניבאו 1.55 מיליארד דולר..

לסיכום, פלטפורמת הכושר המובילה רק מתגלה כהצלחה גדולה מבחינה כלכלית ובעלת פוטנציאל צמיחה, אך היא גם “מובילה את מסלול הכושר בדור הבא”.

זוהי מניית אמצע כובע טובה לצפייה בשנת 2021.

4. Redfin (RDFN)

לאור ש 2020 ראתה חברות עולות לפסגה בגלל אירועי השנה, רדפין התפארה בעולם הנדל”ן.

חברת הנדל”ן בארה”ב, ממש כמו חברות הנדל”ן בבריטניה, רואים השנה ביקוש גבוה, שהיה פנטסטי ומפתיע במקצת לאור האירועים שהשתלטו על העולם השנה..

אך מכיוון ששיעורי המשכנתא היו תחרותיים ועם רכישת ערך טוב במחירי הדירות, כולל הגורם שאנשים בילו יותר זמן בתוך בתיהם, העלה בראשם את ההחלטה בדיון על מהלך פוטנציאלי שזו סיבה גדולה מדוע הזינוק הפתאומי פרץ בענף הנדל”ן.

מבחינת Redfin, המניות בחברה זו יורדות כיום בכ -20% מאז שנמסרו הדיווחים על הרבעון האחרון. לאור ההתרחשויות האחרונות החברה כמעט הוכפלה בשנת 2020 כאשר המגפה השתלטה על העולם, היא הביאה את החברה להתקדם בטכנולוגיה ובשילוב בין השניים, טכנולוגיה ונדל”ן לעסקה חלקה ומהירה יותר, מה שהופך אותה לעסקה לחתוך מעל השאר.

נכון לעכשיו, לרף יש שווי שוק של 4.7 מיליארד דולר, מה שמראה שיש להם הרבה יותר מקום והיקף לצמוח הלאה ולאור התייחסות לנדל”ן וירטואלי, זה מראה שהם מובילים את הדרך הזו לצמיחה גדולה יותר לקראת 2021, כיוון שהראתה גידול של 31% בהכנסות מהצילום הווירטואלי החדש שלה.

כאשר תזרים המזומנים גדל עבור החברה בסוף הרבעון והרוויח לפי הדיווחים 575 מיליון דולר, אך כמובן שיש לשלם חוב איזון, אך זה מראה ממאי, כאשר הנתון היה 453 מיליון דולר שהחברה נעה בכיוון אחד, הם מתקדמים קדימה.

אם אתה נמצא בארה”ב או אם אתה רוצה לקנות בתוך חברות בארה”ב, זוהי מניה קטנה וצפויה להכנסות לתיק שלך בענף הנדל”ן..

5. Aecom (ACM)

תרשים מניות aecom

כעת אנו מסתכלים על כניסה לעולם ההנדסי, עם ‘אחד שצפה’, Aecom.

Aecom היא חברה רב לאומית אמריקאית ששמה היה במקור AECOM Technology Corporation, אך כיום היא מכונה פשוט AECOM. מופיע ברשימה מס ‘157 ברשימת ה- Fortune של אמריקה מתוך רשימה של 500, מראה את המידה באיזו דרך החברה נמצאת ומתכנן להמשיך רחוק יותר.

הנתונים הגלויים עד היום לחברה מציגים הכנסות של 13.2 מיליארד דולר עם הכנסות משירות נטו של 6.2 מיליארד דולר, אשר הנתונים הסטטיסטיים אשתקד מראים ירידה בשיעור של 2%..

עם זאת, החברה הראתה ודיווחה בדיווחים האחרונים כי הם עלו ב -25% עם הרווח התפעולי והטבות נוספות שהובילו לתזרים המזומנים עלו ב -28% וגם הרווח הנקי עלה מעט מתחת ל -30%..

מנכ”ל AECOM, טרוי ראד התבטא בהצהרה על האתגרים שעומדים בפני הצוות ועד כמה הם התמודדו עם מגיפת הנגיף הכלילי..

“אני גאה להפליא כיצד הצוותים שלנו נענו לאתגרים חסרי התקדים של השנה האחרונה לספק ללקוחותינו ולקהילותינו ולמצב את העסק להצלחה מתמשכת בשנת 2021 ואילך. אני אסיר תודה לאנשי המקצוע שלנו על התמקדותם בבטיחות הבריאותית של משפחותיהם ולקוחותיהם, ובריאות העסק שלנו. אנו מחויבים לקבוע סטנדרט חדש של מצוינות בענף השירותים המקצועיים. “

עם ההתחייבות שהוסיפה לסטטיסטיקה, AECOM היא חברה בהירה, מסודרת וחברה שמכוונת לשנה נהדרת לבוא, מה שהופך את החברה הזו למכירה באמצע המכירה לקנייה בשנת 2021.

6. סדנת משחקים (GAW)

תרשים מניות

עבור עסק מבוסס נוטינגהאם, סדנת המשחקים מוכיחה שהיא לא מאטה בקרוב והוכיחה את עצמה כמעצירת הופעה קטנה בתוך ה- FTSE 350.

ניתן לטעון כי סדנת המשחקים הייתה הביצועים הטובים ביותר ב- FTSE 350 בחמש השנים האחרונות, שדווח כי עם התשואה והיא כוללת גם דיבידנדים שהושקעו מחדש של 1.600%. אשר כשאתה חושב, הוא צמיחה עצומה כדי לספק תשואה כזו.

העסק הייחודי שמרוויח הרבה מרווחי הזיכיון “וורהאמר”, הוכיח שהכל בר השגה כיוון שהוא עדיין שואף ליצור צמיחה נוספת ותשואות פיננסיות גדולות. מבחינה פיננסית, סדנת המשחקים הרוויחה באופן קולקטיבי הכנסה של 70 מיליון ליש”ט שהם זינוק גדול מ -12.3 מיליון ליש”ט בשנת 2015.

כחובבי Warhammer, לא רק בבריטניה, אלא גם באופן בינלאומי, יכולים לבוא יחד בקהילה המקוונת, אשר בשנת 2016 גרפה דיווח של 5 מיליון משתמשים ו -70 מיליון צפיות בדפים בשנתיים הראשונות. הנתונים מפברואר 2020 מראים כי מעל ל -500 סרטונים הועלו מדי שנה, שכאשר הדו”ח החדש יעלה בשנה הבאה עם נתוני השנה, ככל הנראה יגדל.

אז מבחינת חברה בבריטניה, חברת אמצע ההשקעה הזו היא אחת לפקוח עין ואולי להשקיע השקעה כלשהי בהובלה לשנת 2021.

הערה: שימו לב שהנתונים עם חברה זו הם ב- GBP.

7. הלן מטרויה (HELE)

הלן מטרוי בע”מ הינה עסק צרכני אמריקני שמשרדו נמצא באל פאסו, טקסס והמילטון, ברמודה.

אם לא שמעתם על החברה, HELE היא ביתם של כמה מהמותגים המוכרים ביותר בתעשיית היופי, הבריאות וכלי בית, כולל מותגים ידועים כמו REVLON (מותג יופי), VICKS והוניוול, רק אם להזכיר כמה מהם העסק.

מניית שווי אמצע זה עלתה בתחילת השנה בשיעור של למעלה מ -20% במחיר המניה שלהם, ולמרות האירועים האחרונים היא עדיין מצליחה להגדיר את הדרך לשנת 2021. האנליסטים ציפו כי החברה אמורה לצמוח. בכ -28% במהלך השנים הקרובות, עם תזרים מזומנים גבוה יותר שנחשב גם הוא באופק, אשר בהכרח ישנה את מחירי המניות.

ניתן לטעון כי המותגים הגדולים מתחת לחגורת החברות הם כוחות שלא צריך להתחשב בהם, וזה גורם גדול יחד עם חפירה נוספת כדי למצוא את המציאות עד כמה הלן מטרויה אמורה להיות הוגנת ולצמוח בטווח הארוך..

עבור השקעה בצמיחה, הלן מטרויה היא הזדמנות נהדרת להוביל את הדרך לשנת 2021 והיא גם מדורגת זק מספר 1 ברשימה כאחת החברות המובילות של משקיעים לרכישה, ולא רק לצמיחת הרווחים אלא לטווח הארוך להתקדם לשנים החדשות הבאות.

8. FreshPet (FRPT)

תרשים מניות Freshpet

השנה הייתה שנה נפלאה עבור חיות מחמד ברחבי העולם, כאשר אלפי כלבים וחתולים ברחבי העולם נכנסים למשקי בית חדשים עקב השפעות המגיפה המובילה משקי בית שמבלים יותר זמן בבית, עם הרבה יותר זמן על הידיים. ראיתי נחשול עצום של חיות מחמד שמבוצעות בבית ואושבות מחדש.

באופן טבעי, אפקט דופק הוא מזון לחיות מחמד שצרכנים צריכים לקנות, זה המקום בו Freshpet נכנס וגנב את אור הזרקורים מעל המתחרים שלו ויצר מותג מיוחד במינו..

מה זה Freshpet?

בני אדם רוצים לאכול בריא, מדוע חיית המחמד שלך תהיה שונה?

פשוט ופשוט, Freshpet היא יצרנית אמריקאית היוצרת מזון בריא, טרי, ומזין לחיות מחמד עשיר בוויטמינים לכלבים וחתולים על ידי שימוש במרכיבים טבעיים בלבד. מה שמייחד את עסק חיות המחמד הייחודי הזה מכל השאר, הוא פשוט גישתו האנושית לאורך כל הדרך מתהליך הייצור, המתבצע ונכין במטבח תוך כדי הכנת אוכל לטובת כל מה שארוחה טעימה מגבירה. באמת מותג מיוחד במינו אותו הוא הראה עם צמיחתו לאורך השנים.

יחד עם אספקת מזון טוב לחיות מחמד לחיות מחמד, Freshpet גם מחלק מקררים לחנויות כלבו קמעונאיות כדי להציע את המוצרים שלהם שהניבו הכנסה נהדרת עבור המותג..

Freshpet הוקמה בשנת 2006 ומאז גדלה בהתמדה. הדיווחים ברבעון השלישי היו יציבים, התוצאות הראו כי החברה צומחת בצמיחה של 31% ובנוסף נוספו בשנת 2020 251 חנויות חדשות נטו..

הנתונים מראים היטב, אולם מעט בהשוואה למקום בו האנליסטים ציפו שהם עשויים להיות ביישנים מההכנסות של 322 מיליון דולר השנה, אך החברה מציגה פוטנציאל טוב להתקדם לשנת 2021, כאשר המניות יעלו 2.36% נכון ליום שני ה -30. נובמבר מעמידה את שווי השוק של פרשפט ל -5.56 מיליארד דולר.

עם החברה מונעת ועולה על המכירות, ועם שווי השוק ההולך וגובר, חברה זו היא מניה אחת של שווי בינוני להיכנס בשנת 2021.

הערה: אם מחיר המניה אינו תקין לגמרי, כדאי שתשקול את הקנייה עדיין מכיוון שהחברה הזו נקבעה להצלחה גדולה בצמיחה.

9. קוטי

תרשים מניות

חברת היופי שעברה את הכל בזמנו, קוטי מעניקה את נוכחותה ברשימת 15 המובילות כמי שהיא חברת מניות אמצעית שהיא חלק ממנה בשנת 2021.

Coty מאכלסת כמה ממותגי היופי המפוארים בעולם, ואינה מתחילה בשוק. עם זאת, נגיף הטרום-קורונה המשרד ראה עליות ומורדות רבות, שלמעשה צנחו המניות במהלך השנים בשיעור של 80%, אך הגורמים שתרמו לסכום זה היו גורמים כבדים, שאיפשרו כעת לחברה ללחוץ. קָדִימָה.

בהמתנה לאישור רשמי, קוטי אמורה להודיע ​​בקרוב על נתוני המכירות שלהם שעל פי דיווחי זאקס עומדים לצאת ל -1.45 מיליארד דולר ברבעון השלישי. כעת, כאשר משווים נתון זה לשנה-על-שנייה של 2.35 מיליארד דולר, הוא מראה בדיוק איזו השפעה הייתה למגיפה של נגיף הכורון יחד עם השינויים בחברה..

עם זאת, לאחר שהזכרנו את האמור לעיל בכל הנוגע לדו”ח המכירות לשנה שלמה, השנה צפו האנליסטים לטווח שבין 4.38 מיליארד דולר ל -5.17 דולר, אך בשנה הבאה ניתן לחזות עם הערכות שנעו בין 4.44 מיליארד דולר ל -5.59 מיליארד דולר, מה שמעיד על צמיחה יציבה.

אם מותג היופי יגיע למכירות הצפויות לשנה שלמה, הוא נראה לא סביר עם נתוניו ויתכן כי יתבייש, מכיוון שדיווחי נובמבר החברה ירדה בכל התחומים כפי שהראה הדו”ח על השנה. הכנסותיה יורדות ב -13%.

אף על פי כן, מותג זה למרות שלא הייתה השנה הטובה ביותר השנה דוחף את דרכו לקראת שנת 2021. בנובמבר המניה עלתה ב -12% בפגישה אחת עם יעד מחיר של 10 דולר וביום שלישי, 24 בנובמבר, הבמאי רוברט ס. זינגר רכש 5,000 מניות Coty עם שמות גדולים אחרים בעקבות זאת.

ככל שחברת הקוסמטיקה מתקדמת ראתה את קוטי מפחיתה את עלויותיהם וגודל התיק שלהן בזמן שהם מחפשים לחדש את החברה ובתוספת תוספת של מוצרי קוסמטיקה קיילי תחת המותג, היא אמורה לקוות כי מכירות ספירליות יימשכו בשנת 2021 ובשנים הבאות.

חברת היופי, קוטי היא מניות אמצע מכסה לרכישה בשנת 2021.

10. היל-רום אחזקות (HRC)

תרשים מניות היל-רום

אם אתה לא בתחום מקצוע הבריאות, רוב הסיכויים שייתכן שלא שמעת על חברת בריאות זו בעבר. היל-רום אחזקות היא ספקית טכנולוגיה רפואית המובילה את דרכה ביצירותיהן. החל ממיטות ומשטחים וכלה בתקשורת לטיפול, ריהוט רפואי ועוד ועוד, החברה אינה משאירה שום אבן מפונה.

עבור חברה שהוקמה בשנת 1915, עשתה טוב במיוחד להגיע עד כה ועדיין מכוונת להתפתח. החברה הציגה השנה יחס תשלום נמוך, מה שמוביל להאמין שהחברה משקיעה טוב יותר בהשקעה מחודשת בעסק, המהווה בסיס טוב להתקדם לצמיחה..

ברחבי העולם השנה, מקצוע הבריאות נמתח עד קצה גבולם מעבר לאמונה ועם ההכרזה על חיסון שמגיע מוקדם ממה שחשבנו, חדשות אלה לא רק מאפשרות לאנשים לחזור למצב נורמלי חדש אלא גם עבור היל. -רום היא פותחת דרכים חדשות למכירות נוספות עם הטכנולוגיה ויחידות המיטה שלה. עם אזור אחד שהובא לאור שכבר מבוקש, הוא הפעלת תאורה.

היל-רום חזה תחזיות גבוהות לרבעון הנוכחי, כאשר התחזיות נעות בין 650.00 מיליון דולר ל -657.40 מיליון דולר על ידי אנליסטים. החברה שדיווחה על מכירות של 685.00 מיליון דולר בשנה שעברה אמורה לרדת בגלל ההשפעה של מגיפת הנגיף הכורנית שהשפיעה מאתגרת על ענף הבריאות..

בסך הכל, דוח השנה המלא אמור להיות בתוך האומדנים סביב 2.77 מיליארד דולר ועם תחזית לחברה בשנת הכספים הקרובה אנליסטים צפו מכירות שבין 2.94 מיליארד דולר ל -2.89 מיליארד דולר..

מעגל למעלה – למרות ש- HRC עלה וירד לאורך כל שנת 2020 ולפי הדיווחים צנח ב -20% משנה לשנה, הסימנים וההתרחשויות עדיין קיימים עבור חברת הבריאות, ואם החברה פגעה בהערה הנכונה במניה, החברה הזו היא מניה טובה של אמצע השווי לרכישה ולהחזק בה בתיק שלך עד שנת 2021 ויותר.

11. LendingTree Inc. (TREE)

תרשים מניות עץ הלוואות

LendingTree (TREE) הוא שוק הלוואות מקוון המאפשר למשקיעים פוטנציאליים ליצור אינטראקציה ולהתחבר עם מפעיל הלוואות אחד או מרובים המחפשים אחר ההלוואות הטובות ביותר, כרטיסי אשראי, פיקדונות ועוד..

החברה האמריקאית שמשרדיה הראשיים נמצאת בשארלוט שבצפון קרוליינה ראתה תוצאות מעורבות לאורך כל דוחות הרבעון השנה, עם זאת, החברה בהחלט בהחלט לפקוח עין על.

הפלטפורמה מאפשרת לך בקלות את היכולת לקנות ולחקור את התוצאה שאתה רוצה, בין אם מדובר במשכנתא, הלוואת סטודנטים או עסקאות בכרטיסי אשראי, והחלק הכי טוב, אתה יכול להשוות מחירים ולחקור את כל העסקאות האחרונות.

זה נשמע כמעט ישר קדימה מכדי להיות אמיתי.

השנה, יותר מכל השנה הקודמת, הותיר לצערנו אלפי אם לא מיליונים מודאגים ממצבם הכלכלי. ועם שיעור האבטלה הגבוה בשיא כל הזמנים בכל רחבי העולם, זה הקשה ומאתגר את המלווים להלוואות בתקופות לא ודאיות כל כך, שהשפיעה באופן טבעי על מניות LendingTree..

הסטטיסטיקה לצמיחת חברות הרשימה את חמש השנים האחרונות והציגה רווח שנתי של כ -129.7%, אך עם 2020 חיסרון של -65.3%.

אך מלבד הברור מאליו, ככל שהכלכלה תופס כך גם היכולת להלוואות ולכן בשנה הקרובה צפויות הכנסות לעלות ב -20% על פי מומחי וול סטריט..

כמו בכל זאת, כסף אכן גורם לעולם להסתובב.

LendingTree היא מניה טובה של אמצע הכובע לשנת 2021.

12. Diamondback Energy (נִיב)

תרשים מניות אנרגיה של דיאמבק

חברת Diamondback Energy (FANG) נבחרה לאחת ממניות ההשקעה הגבוהה ביותר שביניהן מעורבות כרגע והובילה לשנת 2021.

מכיוון שהשנה ראתה באופן דרמטי פחות הגשות של דלק פחמן מפלצות את הסביבה, עקב אמצעי נעילה עם ההנחיות ‘הישאר בבית, עבודה מהבית’, הפכו את אנרגיית Diamondback לפופולארית כל כך. שלא לדבר על כך, כאשר הנפט נמוך מ -40 דולר לחבית, אנרגיית היהלומים ממש יכולה להרוויח.

על פי הדיווחים, דיאמונדבק אנרגיה עלתה ב -148% מדהימים בעשר השנים האחרונות, ועם הפעילות האחרונה שהתרחשה בחברה, הותירה את מומחי וול סטריט מועדפים מאוד את המותג כאשר חברת האנרגיה מתחילה להתחזק. בנוסף, הצרכנים רואים ומממשים גם את תנועות החברה הכוללות קיצוץ בעלויות ותשלומי תשלומי חוב, הנוספים גורמים לצרכנים לעמוד איתן עם המותג לצד המומחים..

בדיוק כמו רוב החברות, היהלומים גם לא יוצאים מן הכלל ולמרות שהחברה ראתה השנה ירידה של יותר מ -25%, היא עדיין מצליחה מאוד להוביל לעתיד וכמו בכל החברות, היא עדיין תהיה את האתגרים שלהם להתגבר.

עם יותר מ- 1.7 מיליארד דולר בתזרים מזומנים החל מחודש ספטמבר ועדיין להוסיף את שלושת החודשים הנותרים, מראה תמונה דומה לשנת 2019 כאשר הנתון היה 1.8 מיליארד דולר, מה שהופך את רווחיות חברת האנרגיה ליציבה וכוללת מניות בשיעור של 80 % בחודש נובמבר, זה נראה טוב עבור חברת האנרגיה הזו.

להסיק:

כל ההשקעות כוללות סיכונים, אפילו מניות בינוניות מכיוון ששום דבר לא מובטח, אך בכל הנוגע לחטיבת האנרגיה, חברת Diamondback בדרך להיות החברה הטובה ביותר לייעוץ האנרגיה שלה להיות חלק ממנה בשנת 2021..

13. נורדסטרום (JWN)

תרשים מניות Nordstrom

נורדסטרום, Inc היא חנות כלבו אמריקאית המונה מעל 100 חנויות ברחבי ארה”ב ובתוך שלושה מחוזות בקנדה.

ראשית, חברה זו הציגה קאמבק עצום השנה לאחר שצנחה בתחילת מגיפת וירוס הכורסה במרץ, ולאחרונה דווח כי לחברה יש תזרים מזומנים תפעולי של כ -150 מיליון דולר נכון לחודש נובמבר והיא רואה פנטסטי עלייה בנתוני המכירות עם צד המסחר האלקטרוני שלהם בעסק, במיוחד ככל שאנו מתקדמים לאחת מעונות החגים של השנה.

ללא ספק החברה הזו תעבור מכירות גדולות יותר במהלך 4 השבועות הקרובים.

למרות שמניות נורדסטרום ירדו ביותר ממחצית בשנת 2020 עד היום, כמו אצל רוב הקמעונאים עם הדרכים החדשות המובילות בתעשיית המסחר האלקטרוני ועם אישור החיסון, זה נתן לחברה כמויות רבות צמיחה קדימה.

נכון לתמונה הכוללת, האנליסטים ניבאו ירידה פוטנציאלית של 15% לסביבות 3.12 מיליארד דולר השנה וכדי לראות הפסד למניה של בין $ 0.09 – 0.10 $ ברבעון, אך בהתחשב באירועים הקטסטרופאליים השנה, המותג חוזר חזק..

לסיכום, למרות שתעשיית הקמעונאות נפגעה קשה מאוד השנה, נורדסטרום חוזרת היטב והיא קנייה טובה החל משנת 2021 כאשר העולם מתחיל להסתגל לאט למותגים הרגילים והקמעונאיים החדשים שדוחפים להתחזק..

14. תקע חשמל (תקע)

ובכן, ובכן, Plug Plug כבר משמיע את קולה בשוק, נכון?

Plug Power Inc.. הינה חברה אמריקאית לייצור ציוד חשמלי המתמקדת בצורה יציבה במערכות תאי דלק מימן המחליפות סוללות בציוד וגם בכלי רכב המופעלים באמצעות חשמל. מטה החברה אמנם ממוקם בניו יורק, אך יש לה גם משרדים בוושינגטון ומשרד נוסף בניו יורק.

על פי הדיווחים, חברת ייצור החשמל עלתה ב -106% משנה לשנה, מה שגורם לוול סטריט להשתולל באופן טבעי סביב החברה האנרגטית הזו ושהחברה מתהדרת ב”מעמד של סלבריטאים “ברחוב החומה. בשוק כיום.

אך למרות שהחדשות הטובות שמקיפות את החברה, היא עדיין לא רווחית והציגה הפסד למניה של 0.11 דולר לעומת הנתון החזוי שלה של 0.07 דולר. אבל בתוך התמונה הרחבה יותר, מבחינת החברה אלה כמובן לא חדשות טובות אבל הם לא מדאיגים, מכיוון שהתוכניות שנקבעו לחברת ייצור חשמל זו של תחנת הכוח כבר בעיצומה..

עבור מניה שבטוחה יכולה להתנדנד מכיוון אחד למשנהו, רושמה ציון גבוה של 52 שבועות של 19.02 דולר ועלייה של מעל 700% בשנת 2020. במסגרת העלייה כללה תוכנית החומש של החברה שהוכרזה בשנה שעברה. החברה אמורה ליצור מיליארד דולר בגין חיובים ברוטו ו -170 מיליון דולר ברווח התפעולי עד סוף שנת 2024.

כשהתוכנית הזו יוצאת לדרך ועם התחזיות של הנתונים והתחזיות האחרונים, היא מושכת את עיניהם של משקיעים רבים, שחלקם אולי לא התכוונו לחברה בעבר, שהולכים לעלות על הרכישה..

עם שווי השוק של החברה של 5.6 מיליארד דולר ומטרת החברה לשאוף להכנסות של מיליארד דולר, יחד עם העתיד החדש של מכוניות חשמליות המובילות את הדרך, זהו ‘פתרון חדשני לתאי הידרו’ שאסור להחמיץ בשנת 2021.

15. חמש מתחת (חמישה)

חמש מתחת לטבלת המניות

כערך האחרון ברשימה, חמש מתחת תופסת את המקום.

חנויות המוזלות האמריקאיות פופולריות בקרב הדור הצעיר במיוחד, שם הן יכולות לרכוש פריטים מבוקשים אך במחירים מוזלים. עם למעלה מ- 900 חנויות הממוקמות ברחבי ארה”ב ועם החנויות המציעות הכל ממתקים לבגדים ועוד ועוד, זהו מותג קמעונאי אחד שעושה טוב, בהתחשב בחודש האחרון של השנה..

עם זאת, לאחר שהתארנו את החיובי חמש להלן אינו מהיר בכל מה שקשור לצד המסחר האלקטרוני של העסק, אשר הוכח שכמעט ואינו קיים עבור המותג, שכן יש לציין כי הם כמעט ולא הרוויחו מכירות מקוונות. . אך ביחס לכך, הם חדשים בשוק הקניות המקוון וייתכן שייקח זמן עד ששדרה זו תביא להכנסות טובות.

מכיוון שתקופת החגים בינינו, חמש למטה עדה לירידה לאחרונה במכירות עקב אמצעי נעילה מחדש בארה”ב אשר קיצרו את עונת הקניות של החברה. אבל מהצד השני, אנליסטים חזו כי חמש מתחת עומדת לראות את הצמיחה החזקה ביותר שלה ברבעון בו וול סטריט חזתה עלייה פוטנציאלית של 18% במכירות נטו..

לחנות יתרון אחד טוב בהשוואה לקמעונאים אחרים, מכיוון שהחברה מתנהלת בתור בהתחשב בהשפעה בה הכלכלה נמצאת כיום. מתן אפשרות לצרכנים לקנות מוצרים המתאימים כלכלית לטווח ההוצאות הנוכחי שלהם, מה שיגביר את המכירות נטו של העסקים בוודאות.

מכיוון שהעולם מתגנב לאט לאט, חמש למטה עובדת עם הצרכנים בכדי להתאים לצרכיהם. ולחברה שיש לה שווי שוק של 8.83 מיליארד דולר, הוכח מה היא עושה הכי טוב כשהיא מתכוונת לצמוח עד 2021.

עובדה: הרמז נמצא בשם, הכל בחנות הקמעונאית הוא 5 דולר ומטה. עם זאת, החברה הטילה זה עתה מגוון חדש של רוכשי 10 דולר ליצירת אפיק חדש בתוך המותג.

מילים אחרונות על המניות הטובות ביותר להשקעה ב -2021

והנה לך את זה, 15 המניות המובילות ביותר ואסור להחמיץ את המניות הממוצעות לרכישה המובילה לשנת 2021.

לזכור, יחד עם 15 המניות האמצעיות שהוזכרו לעיל, יש גם הרבה יותר מניות שצפויות לצמיחה רבה בשנת 2021, וזה תמיד חכם לערוך מחקר רב ככל האפשר לפני שתבחר אילו מניות לקנות..

האם מניות אמצע הכובע מתאימות לך?

מכל האמור לעיל, מובן כי מניות בינוניות יכולות להיות לא לכל אחד. עם זאת, אם אתה משקיע שאוהב להחזיק השקעות לטווח הארוך (חמש שנים ומעלה), מחפש את יתרת הצמיחה הגבוהה יותר מעורבבת עם תנודתיות נמוכה יותר, אך עם מדי פעם למעלה ולמטה פה ושם (כמו שום דבר בהשקעה. או בחיים מובטח), אז מניות אמצע המכסה תוכננו באופן מושלם עבורך ובניית התיק שלך.

הערה אחרונה, ערכו תמיד את המחקר הדרוש שאתם מרגישים שעליכם לבצע, עד שתרגישו בנוח ותבינו היטב את מה שאתם הולכים אליו, זה נוגע לכל ההשקעות שאתם משקיעים..

רוצה להתחיל להשקיע ב -15 מניות ה- Mid-Cap לשנת 2021?

אם יש לך את כל המידע שאתה צריך מוכן ורענן בראש שלך, האם אתה מוכן לרכוש את המניות הטובות ביותר באמצע מכסה של שנת 2021? עכשיו אתה צריך למצוא את המתווך המתאים ביותר כדי להתחיל את המסע שלך למניות אמצע מכסה לשנת 2021.

ישנן פלטפורמות מסחר מובילות רבות שיכולות להציע לך הכל בהישג יד 24/7 כאשר אתה זקוק לה, אך פלטפורמה אחת שהופכת במהירות לפלטפורמת מסחר מוכרת בעולם היא eToro.

הפלטפורמה מרובת הנכסים מאפשרת לך גישה לכל, אם לא לרוב המכריע של מניות הביניים ומכוניות אחרות בקטגוריה בשעות הפנאי שלך. אתה יכול לקנות כמה שיותר מניות שאתה רוצה, עם פיקדון קטן עד 200 דולר ומה שעושה את זה אפילו יותר מתוק, העמלה של 0%.

eToro – מתווך מוביל, קנה מניות עם 0% עמלה

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בשוק המניות לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

ההון שלך נמצא בסיכון. עמלות אחרות עשויות לחול

בין אם אתה מתחיל למניות או מתחיל להשקיע, אתה יכול ללמוד את כל הטריקים של המסחר באמצעות פלטפורמה קלה ומודרנית זו.

או שאתה מרגיש שאתה עדיין לא לגמרי מוכן, אין לחץ שאתה יכול פשוט לקחת צעד אחורה, ללמוד ולבצע כמה שיותר מחקרים ואפילו לפקוח עין על המניות שאתה חושב שאתה אולי מתעניינים בכך, כך שתוכלו לראות לפני שתשקיעו כיצד מחירי המניות מחזיקים מעמד וככה אתם מעניקים לעצמכם יתרון טוב יותר לפני שתתחילו להשקיע את ההון שלכם מכיוון שתהיה לכם הבנה מעמיקה יותר של ההשקעה בשוק המניות..

לקריאות מעולות נוספות על המניות הטובות ביותר להשקעה בשנת 2021, עיין בשני המאמרים הבאים שיוסיפו לידעך ויוסיפו תובנה נוספת לגבי חברות נוספות שכדאי לפקוח על המשך 2021:

10 מניות הצמיחה המובילות לרכישה בשנת 2021

אילו 15 המניות המובילות אמורות להתפוצץ בשנת 2021?

נקודות מפתח:

 • מניית שווי בינוני היא מונח שניתן לחברות עם שווי שוק (שווי שוק) שבין 2 מיליארד דולר ל -10 מיליארד דולר..
 • המאפיינים העיקריים הבולטים שמניות אמצע השקעה מושכות למשקיעים הן הצמיחה כהשקעה ומגדילות רווחים פיננסיים, נתח שוק ולבסוף בה לטווח הרחוק..
 • מניות השקעה בינונית אינן מסוכנות כמו מניות בעלות שווי קטן, והן נחשבות לייצובות יותר.
 • יועצים פיננסיים יעצו כי המפתח למזעור הסיכון הוא להחזיק תיק מגוון בחגורתך.
 • מניות של שווי בינוני אכן נושאות סיכונים בדיוק כמו כל ההשקעות, אך בקנה מידה קטן יותר בהשוואה למניות בעלות שווי קטן.
 • לבסוף, אנא וודאו שאתה מרגיש 100% בנוח עם ההשקעה שבחרת, ערוך זמן ומחקר ככל שאתה צריך כדי להתחיל או להמשיך במסע ההשקעה שלך..

כל המסחר טומן בחובו סיכון. ביצועי העבר אינם ערובה לתוצאות עתידיות.

הדעות המובעות באתר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ויש לפנות לייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector