מניות המריחואנה המובילות במרץ 2021

מניות המריחואנה המובילות ביותר החודש

מחפש להיות חלק מתעשיית הקנאביס הזוהרת במרץ 2021?

ואז תסתכל כשאנחנו מפרקים את מניות המריחואנה המובילות שנראות מצטיינות והקפד להוסיף רווח יחד עם גיוון לאוסף המניות שלך.

מניות המריחואנה הטובות ביותר למרץ 2021

תעשיית המריחואנה היא תעשייה שהולכת להיות מוכרת מאי פעם ככל שנלך רחוק יותר לשנת 2021 ובמשך השנים הבאות.

מדובר בתעשייה שממשיכה וממשיכה בהרחבה ואליה נחזתה גם התעשייה הנמוכה שאמורה להגיע לפוטנציאל נהדר..

תעשיית הקנאביס מורכבת מחברות החוקרות, מפתחות ויוצרות מריחואנה לשימוש רפואי ופנאי כאחד. לצד היותן חברות במגזר שלה התומכות בחברות קנאביס אלו, שאולי אין להן גישה ישירה בתהליך היצירה והפיתוח של מוצרי הקנאביס..

כאשר הנשיא הנבחר ג’ו ביידן מגיע לשלוט בבית הלבן בעוד כמה שבועות, מדינות ארה”ב, כולל אריזונה, ניו ג’רזי ודרום דקוטה בחרו כולם במריחואנה כדי להיות חוקית לשימוש פנאי וגם רפואי. למרות שסביר להניח שהחוקים ישונו ויאושרו שעשב כבר אינו חוקי, חל עיכוב קל בתהליך לגמרו..

כדי לתת לך תמונה גדולה יותר, כלומר 15 מדינות מאושרות שאושרו לשימוש במריחואנה פנאי בארה”ב, מה שמוביל רבים להאמין שזה רק עניין של זמן לפני שהמדינות אחרות יבואו בעקבותיהן..

החל ממניות המריחואנה הקנדיות המצליחות וכלה במניות הקנאביס האמריקאיות שתופסות צמיחה ומומנטום כדי להפוך לגדולות באותה מידה. בואו נסתכל על כמה ממניות המריחואנה הטובות והביצועיות ביותר למרץ 2021 שמציעות לכם אוסף מכל זה.

חמשת המניות הטובות ביותר למריחואנה לחודש מרץ 2021:

1. תאגיד הצמיחה לחופה

2. אפריה בע”מ


3. Scotts Miracle-Gro Co

4. GrowGeneration Corp.

5. Curaleaf Holdings Inc.

6. מעבדות קרסקו בע”מ

אתה יכול לקנות את כל מניות המריחואנה המובילות האלה, כמו גם רבים אחרים, בכתובת eToro ולשלם עמלות של 0%!

מניות המריחואנה המובחרות שבחרנו לחודש מרץ 2021 נבחרו על ידי שילוב של גורמים, כולל המניות הטובות ביותר לקבלת הערך, הצמיחה והמומנטום הטובים ביותר מההיסטוריה שלהם בעבר וכשנכנס לעבר השנה..

תסתכל כשאנחנו בוחרים ומפרקים כמה מדגישות מניות הקנאביס שבחרנו, הכוללות גורמים חזקים שיש לקחת בחשבון כאשר רוצים לקנות מניות קנאביס מובילות אלה..

ריכזנו רשימה של מניות המריחואנה הטובות ביותר שיש לקחת בחשבון החודש.

אז ללא התייחסות נוספת …

1. חופה צמיחה קורפ (CGC)

מותג הקנאביס הקנדי שהיה אחד המועדפים בקרב המשקיעים בענף במשך שנים רבות, עדיין מוכיח את ערכו להיות מלאי קנאביס שיהיה באוסף שלך..

מניות ההון הגדול קיבלו על עצמן ארגון מחדש לאחר שעברנו את סוף שנת 2019 עד שנת 2020, וניתן לראות מהנתונים הכספיים העדכניים ביותר בשנת 2020 הראו מה ההשפעה שהשחזור השפיע על המותג המוביל..

בדוח התוצאות הכספיות של החברה לרבעון השני שהסתיים ב -30 בספטמבר 2020, החברה ראתה את הכנסותיה ל -150,828 דולר לעומת השנה הקודמת, שהסתכמה ב -85,621 דולר, ובמהלך תקופת 6 החודשים האחרונים עלתה הכנסותיה מ 189,012 $ ל 269,916 $ בסך הכל..

החברה גם העידה על צעדי ההפחתה שלה כיוון שהראתה ירידה בהוצאות המכירה, הכלליות והניהוליות, שהוזילה כמעט 40,000 $ בדוח שלה, והעמידה את החברה באור חיובי ברור יותר..

כשעוברים לשנה החדשה, צמיחת חופה מחירה במניה 40.14 וקיבלה דירוג ‘קנה’ על ידי אחת עשרה חברות מחקר בגין הצמיחה והערך הפוטנציאלי שלה..

Zacks Rank העניקו את הדירוג שלהם מספר 3 (Hold) למניה עם דירוג C לצמיחה.

בעל שווי שוק של 11.71 מיליארד דולר ועם התחזית החיובית שעוברת השנה על תעשיית הקנאביס, מניית צמיחת החופה היא מניה שיכולה להציע לך צמיחה יחד עם יציבות..

2. אפריה בע”מ (APHA)

חברת קנאביס קנדית נוספת ומניה להכיר היא אפריה בע”מ.

מניות חברת הקנאביס הקנדיות זינקו בימים האחרונים, אולם מביאות להאמין שזה יכול להיות המצב ככל שהשנה תעבור קדימה..

אפריה היא חברת קנאביס קנדית מובילה שהיא גם המפיצה העיקרית לעשר מדינות בינלאומיות מחוץ לקנדה. גורם חשוב נוסף שיש לזכור בנוגע למניה זו הוא שלמעשה היא מחזיקה את ידיה באפיקים אחרים מלבד תעשיית הקנאביס.

לצד של- APHA מספר מוצרי קנאביס שונים תחת מותגים שונים, בסוף 2020 רכשה אפריה את חברת SweetWater Brewing, אחת מחברות הבירה הגדולות בארה”ב בשוק כיום..

שווי השוק של אפריה Inc עומד על 2.70 מיליארד דולר.

נכון לעכשיו מחיר המניה הנוכחי של החברה עומד על 9.05 דולר עם טווח של 52 שבועות שבין 1.95 הוא הנמוך ביותר ל -9.39 בגובהו הגבוה ביותר.

באשר לנתונים האחרונים של אפריה שאושרו בתוצאות הרבעון הרביעי והכספי של החברה בשנת 2020, אפריה ראתה את הכנסותיה נטו ב -5% ברבעון השני ל -152.2 מיליון דולר, המהווה גם גידול של 18% לעומת השנה לעומת הכנסות הקנאביס נטו עלו ב -81% 531.1 מיליון דולר.

תוצאות פיננסיות חיוביות אחרות לחברה בהן EBITDA מתואם של 8.6 מיליון דולר בעלייה של 49%, EBITDA מתואם מפעילות קנאביס עלה ב -55% ל -9.3 מיליון דולר ברבעון הרביעי, יחד עם אישור שמאזן החברה נראה בריא וחזק כולל סכום של 497.2 מיליון דולר כדי לסייע במימון הצמיחה המתוכננת, הן בקנדה והן בינלאומית.

כשעבר לתוצאות הרבעון הראשון של שנת 2021, הכנסות הקנאביס נטו גדלו ב -103% לעומת השנה שעברה, עומדות כעת על 62.5 מיליון דולר, הכנסות נטו עלו ב -16% לעומת הרבעון הראשון של 2020 ל -145.7 מיליון דולר ו- EBITDA מתואם של 10.0 מיליון דולר ברבעון הראשון 17 עלייה של% ברבעון הרביעי 2020.

אלה רק כמה מהנתונים ההולכים וגדלים שהפיקה אפריה בדו”ח הכספי האחרון של החברה, כאשר נוספו נקודות שיא ביצועיות נוספות.

במבט נוסף אל העתיד, על פי דו”ח מאת MarketBeat Aphria Inc קיבלה דירוג “קנייה” של קונצנזוס כללי על ידי 7 אנליסטים, כאשר 2 העניקו למניה דירוג “Hold”..

אפריה היא מלאי קנאביס העומד היטב במצב להמשיך ולהיטיב ב -2021.

3. Scotts Miracle-Gro (SMG)

Scotts Miracle-Gro היא מניה נהדרת שיכולה להעניק לך צמיחה ורווחיות גדולים כשאנחנו עוברים לשנת 2021 ותעשיית הקנאביס נראית עתידה לשגשג.

SMG היא מניה בטוחה לחיפוש כדי להשקיע בה אם אתה מתחיל בענף או אם אתה מתחיל במסחר במניות באופן כללי, שכן המניה נותנת לך יציבות אך עם מקום לצמיחה, מה שהופך אותה להשקעה נהדרת עבור טווח ארוך.

Scotts Miracle-Gro ידועה בעיקר בזכות ההתמקדות האיתנה שלה במוצרי גינון. עם זאת, החברה הפכה מאז בשנים האחרונות לשחקניות גדולות בענף הקנאביס ומוצרי הות’רון של החברה הפכו למוצר בסיסי מרכזי בייצור מוצרי קנאביס..

בשל הקלות והנגישות שבאפשרות לרכוש את מוצרי הות’ורן של SMG ולמעשה מקלה ופשוטה יותר ליצור וליצור יצירות קנאביס משלך מהבית, הדבר גרם למניה להפוך למתמודדת חזקה וחמה בתוך בתעשייה ושמה כמניה לרכישה.

החברה האמריקאית מבוססת הודיעה על נתוני סוף השנה בנובמבר 2020 לתקופה שהסתיימה ב -30 בספטמבר עם הכנסותיה גדלו ב -31% לעומת השנה שעברה ל -4.1 מיליארד דולר..

פלח הות’רון של החברה עלה גם כן ב -61% בהשוואה לשנה שעברה, באופן טבעי, היה מוגבר עקב מדידות השהייה בבית שהושפעו ממגיפת קורונאווירוס, יחד עם מגזר הצרכנים שגדל ב -90% מרשים אשתקד..

ככל שאמצעי הנעילה נמשכים אנו יכולים לראות את מניות ה- SMG להמשיך לצבור תאוצה וצמיחה טובים בשנה ובעוד שנים רבות. במונחים של צד הקנאביס של העסק, כאשר יותר מדינות בארה”ב מאשרות לגליזציה של שימוש פנאי במריחואנה ואחרות הולכות בעקבותיו, אנו יכולים לראות את הביקוש לפלח הות’ורן חזק ומלבד עם צמיחה יוצאת דופן למניית SMG..

4. Curaleaf Holdings Inc (CURA)

בהיותה חברת הקנאביס הגדולה בעולם לפי הכנסות, חברת קנאביס אמריקאית זו מגיעה כמניה אחת של מריחואנה להיזהר או יותר טוב מכך לקנות.

משרדיה הראשיים נמצאים בוויקפילד, מסצ’וסטס, והיא רשומה בבורסה לקנדיאן.

בשנת 2020 Curaleaf זינקה וכיום היא עולה ב -20% כבר נכנסה ל -2021.

תוצאות הדו”ח של רבעון השלישי של החברה הראו תוצאות מרשימות שנוצרו בשנת 2020 יחד עם לקוחות פוטנציאליים מבטיחים המתבוננים בשנת 2021 עם מילים מעודדות של מנכ”ל קורליף (מנכ”ל) ג’וזף לוסארדי..

החברה הביאה הכנסות שיא של 193.2 מיליון דולר לעומת 164% בהשוואה לשנה המקבילה, שיא הכנסות של 182.4 מיליון דולר לעומת 195% לעומת השנה המקבילה, EBITDA מתואם שיא של 42.3 $ שאושר כי צמח. פי ארבעה משנת 2019.

חברת הקנאביס המובילה סגרה גם את רכישתה של גראסרוטס (Grassroots), שהיא הנימוק לפיה המניה נקראת חברת הקנאביס הגדולה בעולם על בסיס הכנסות..

מילים ממנכ”ל החברה אישרו את המצב החיובי במניות ככל שאנו מתקדמים לשנת 2021.

"תוצאות השיא של Curaleaf ברבעון השלישי הושלמו בהשלמת הרכישה של Grassroots, שהרחיבה את הנוכחות שלנו ל -6 מדינות חדשות, כולל שווקים בעלי צמיחה גבוהה כמו אילינוי ופנסילבניה. לקראת שנת 2021, Curaleaf נשארת במצב טוב להפליא בעקבות לגליזציה טרנספורמטיבית של קנאביס לשימוש במבוגרים באריזונה ובניו ג’רזי, וכתוצאה מכך פוטנציאל השימוש העתידי במבוגרים בניו יורק, פנסילבניה וקונטיקט..

כל אחד מהשווקים הללו מהווה הזדמנות עצומה עבורנו, כ- MSO היחיד עם נוכחות מובילה בכל אחת מהמדינות הללו. במבט קדימה, אנו מצפים כי הצמיחה שלנו תונע על ידי יוזמות אורגניות, יכולת מוגברת ומחלקות במדינות מפתח והפעלת השימוש למבוגרים באריזונה ובניו ג’רזי.."

כאשר מדינות כולל ניו ג’רזי ואריזונה עומדות על סף החקיקה הסופית לשימוש במריחואנה, זהו תוספת ענקית נוספת לחברה להתקדם מכיוון שהחברה מחזיקה נוכחות ארוכת שנים בחוף המזרחי בארצות הברית..

וכיוון שהדמוקרטים אמורים לנהל את ארה”ב בתקיפות החל מהשנה, האם זה רק עניין של זמן עד שיותר או אם לא כל המדינות יאשרו כי הקנאביס הוא מוצר חוקי לשימוש פנאי וגם רפואי..

Curaleaf היא מניות מרשימות של קנאביס עם פוטנציאל צמיחה ורווחיות נהדרים עם יתרון נוסף בכך שהיא מניה נהדרת לטווח ארוך להחזיק בה לאורך שנים רבות..

5. GrowGeneration Corp (GRWG)

לבסוף מניות קנאביס מובילות נוספות שהגיעו לרשימת מניות המריחואנה המובילות ביותר היא GrowGeneration Corp.

ניתן לטעון שמניה זו הייתה מניית הקנאביס המניבה את הביצועים הטובים ביותר בשנת 2020 מכיוון שתוצאותיה נשבו מעל חברות אחרות בענף ואס&P 500 עם תוצאותיו.

GRWG מפעילה ומפעילה חנויות גינון הידרופוניות ואורגניות המתמחות ב 31 מקומות קמעונאיים מעל 11 מדינות בארה”ב..

ציוד ההידרופוניה של המניות הוא התוספת המושלמת עבור אנשים המעוניינים ליצור ולייצר שימוש עצמם במריחואנה בבתיהם. אבל הציוד לא זול, ולכן הוא מיועד למגדלי הקנאביס הרציניים לטווח הארוך, מכיוון שציוד אחד יכול להחזיר לכם יותר מ -10,500 דולר..

אך עם זאת, החברה עשתה קרקע נהדרת במהלך השנה, כפי שמראים הנתונים הכספיים בדוח הרבעון השלישי האחרון של החברה. הכנסות השיא של החברה הגיעו ל -55.0 מיליון דולר לעומת 21.8 מיליון דולר באותה תקופה של 2019 ו- EBITDA מתואם של 6.6 מיליון דולר לעומת 2.2 מיליון דולר בשנת 2019.

לצד התוצאה המרשימה, החברה גם התאימה חלק מהנתונים שלה בהתקדמות מכיוון שהיא שואפת לעלות על נתוני ההנחיה הנוכחיים שלה. לשנת 2021, החברה התאימה הן את הכנסותיה לגדול ל -280-300 מיליון דולר והן את ה- EBITDA ל -34 – 36 מיליון דולר..

GrowGeneration לא מבקשת להאט בזמן הקרוב כאשר החברה בוחנת לרכוש חברות שונות אחרות כדי להוסיף אותה לעסק הצומח שלה..

בדצמבר 2020 הודיעה החברה על רכישתה של Grassroots Hydroponics אליה היא נרכשה והיא אמורה להוסיף כ -20 מיליון דולר נוספים להכנסות שנתיות לארגון המוביל. לצד Grassroots, GrowGeneration אמורה לרכוש גם את ה- GrowBiz, רשת מרכזי הגן ההידרופוניים השלישית בגודלה בארה”ב, ובאחרונה הודיעה כי היא עומדת לרכוש את Canopy Crop Management, החברה הקליפורנית המבקשת להביא את מיטב מוצרי הגן. ללקוחות.

אנליסטים גם נתנו את תחזיות התחזית שלהם לגבי המניה שתעבור עד שנת 2021, כאשר 7 מתוך 7 אנליסטים העניקו למניה דירוג ‘קנייה חזקה’. כאשר תחזית ההכנסות של החברה אמורה לצמוח ב -40.58% בשנה.

אי אפשר להכחיש שהעתיד נראה מוצק וחזק למלאי הקנאביס הזה, שעשוי גם להתאים לשחקנים הגדולים בענף ככל שהזמן יתקדם..

6. Cresco Labs Inc (CL)

מניית CRLBF

חברת הקנאביס האמריקאית Cresco Labs היא מניה אחת שתשמור עליה או תרכוש אליה לשנת 2021.

חברת הקנאביס שמטה המטה בשיקגו, אילינוי הראתה שהכל אפשרי מכיוון שהחברה הציגה ביצועים חזקים בצורה מרשימה בשנת 2020.

מעבדות קרסקו יוצרות, מייצרות ומוכרות מוצרי מריחואנה ומריחואנה רפואית ברחבי ארה”ב.

קרסקו גם מחזיקה ידיים עם אפיקים שונים אחרים שהיצירתיות שלהם ניכרת כיוון שהמותג מציע קנאביס פנאי בצורות שונות כגון ממתקים, שוקולדים ולעיסת פירות תחת מותג מינדי יחד עם הצעת מוצרים יצירתיים שונים אחרים כגון פופקורן, vapes ועוד..

עם שווי שוק של 2.619 מיליארד דולר ועם 21 חנויות קמעונאיות ברחבי ארה”ב, CRLBF המניות בעלות ההון הגדול צפויות להתרחב השנה ככל שמדינות רבות יותר ברחבי הארץ יעשו שימוש במריחואנה..

בדוח הרבעון השלישי של החברה ביצועי החברה היו ראויים בהחלט.

קרסקו אישר כי היה הסיטונאי הגדול ביותר של מוצרים ממותגים בתעשיית הקנאביס עם הכנסות בסיטונאות של 90.5 מיליון דולר בלבד. לצד הישג זה, הכנסות החברה היו גם נתון שיא שכן אושרו כי היא צמחה ב -63% לעומת תוצאות הרבעון השלישי לשנת 2019 העומד על 153.3 מיליון דולר גידול של 59 מיליון דולר..

החברה דיווחה גם על תזרים המזומנים הגדול ביותר שלהם מפעילות של 17.8 מיליון דולר, הכנסות הקמעונאות עלו בשיעור של 60% לעומת הרבעון השלישי ל -62.8 מיליון דולר ו- EBITDA מתואם של 46.4 מיליון דולר, צמיחה מרשימה של 182% לעומת הרבעון השלישי בשנת 2019..

למרות שהמותג האמריקאי אולי נפל בהשוואה לחלק מהמתחרים שלו, התוצאות ניכרות למה שעשוי להגיע למותג מכיוון שהוא מבקש להיות כוח קנאביס אמריקני גדול המניע לטווח הארוך..

כיצד להשקיע בתעשיית הקנאביס?

עכשיו יש לך הבנה טובה יותר של תעשיית הקנאביס וכמה שמבטיח שתעשיית המריחואנה מתבוננת בעתיד, עכשיו הגיע הזמן להסתכל על מנת להפוך לחלק מהתעשייה הצומחת המוערכת..

השקעה במניות כלשהי היא פשוטה קדימה, קלה ופשוטה כאשר יש לך את המתווך והפלטפורמה הנכונים.

למרות שמומלץ לחפש ולחקור פלטפורמות מסחר שונות ומתווכים מכובדים, כדאי גם לחפש פלטפורמות מוסדרות המחזיקות ברישיונות הנכונים על מנת לסחור באופן חוקי..

אם אתה חדש בהשקעה בפלטפורמת המסחר המקוונת המובילה, eToro האם הכל מתאים יותר לצרכי ההשקעה שלך.

פלטפורמת המסחר המקוונת המובילה היא פלטפורמה מבריקה אם אתה משקיע שמתחיל במסע שלך עם לימוד הטריקים של שוק המסחר במניות עם הרבה יותר ידע מהישג יד כדי להשיג ולשאת איתך לאורך מסע המסחר שלך..

לאחר שביצעת בהצלחה את הצעדים המודרכים ופתחת חשבון יחד עם מתווך שבחרת, אתה מוכן להרפתקה.

יהיה צורך בהפקדה של מינימום 200 דולר בכדי להתחיל אותך בדרכך למסע המסחר שלך.

עם זאת, אין לחץ, ברגע שפתוח חשבונך תוכל לגשת ולהשקיע בכל פעם שאתה מרגיש שאתה מוכן.

עם למעלה מ -12 מיליון לקוחות פעילים שנסחרו בפלטפורמה עד היום, הפלטפורמות מתווכות ידידותיות וידידותיות בהישג יד, לחומר החינוכי המועיל של החברה כדי ללטש את הידע המסחרי שלך. eToro היא פלטפורמה עטורת פרסים המהווה פלטפורמה מצוינת עבורכם במסע המסחר בקנאביס.

eToro – מתווך מוביל, קנה מניות עם 0% עמלה

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בשוק המניות לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

ההון שלך נמצא בסיכון. עמלות אחרות עשויות לחול

מניות מריחואנה – נקודות מפתח:

  • מניות המריחואנה המובילות לחודש מרץ 2021 נראות לפני שנים פיננסיות.
  • תחזית תעשיית הקנאביס צפויה להמריא בתוך השנה עם כניסת הנשיא הנבחר ג’ו ביידן לשלטון.
  • מריחואנה הופכת לחוקית ביותר במדינות ארה”ב ככל שהזמן מתקדם, לשימוש פנאי וגם רפואי.
  • השקעה במניות המריחואנה המובילות היא פשוטה, מהירה וקלה. eToro, פלטפורמת המסחר המובילה, יכולה להתחיל ולהשקיע במניות הקנאביס שבחרת תוך מספר דקות.
  • השקיעו תמיד בצורה חכמה וחכמה, יחד עם בחירת המתווך המתאים להצטיינות במסע המסחר שלכם.

קרא עוד:

מהן 7 הבחירות המובילות ביותר לשנת 2021?

5 מניות הדיבידנד המובילות להשקעה בהן לשנת 2021

מהן 7 המניות הטלקומיות הטובות ביותר לרכישה בשנת 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map