מהן עשרת המניות המוערכות ביותר לרכוש בבריטניה לשנת 2021?

10 מניות נמוכות בבריטניה שיש לקחת בחשבון בשנת 2021

האם אתה רוצה להיות חלק מהמניות המוערכות בבריטניה אשר נקבעות לתנופה טובה בשנת 2021 ואילך?

תסתכל כשאנחנו מפרקים 10 מהמניות המוערכות המובילות בכדי להוסיף לתיק שלך לשנה החדשה.

10 המניות המוערכות ביותר בבריטניה

כדי להתחיל בנימה חיובית, המניות המוערכות פחות הן באמת אבני חן נסתרות בשוק.

כאשר אנו מתחילים להיכנס לשנה החדשה, ניתן לומר כי 2020 פוגעת בעצב רב במגזרים רבים עקב המגיפה וממשיכה בכך בתחילת 2021.

עם זאת, עם הידיעה המקווה על החיסון השני שמתגלה וככל שהכלכלה מתחילה לאט לאט להתאושש, מניות נמוכות יותר הן מניות שצריך לבדוק היטב ולחפש להוסיף לאוסף המניות הפורח שלך, או אם אתה לא חדש לסחור להוסיף. לתיק ההתחלה שלך.

בשנת 2020, מחירי המניות של חברות רבות נפלו בזול, מה שלא היה מסיבות שליליות, אם כי אחת הסיבות הברורות ביותר עבור רבים הייתה קוביד -19. אך עם זאת, המניות הללו שונות לעומת מניות נמוכות יותר.

אך ללא הסתייגות נוספת, בואו נסתכל על כמה מהמניות המוערכות ביותר בבריטניה, שמומחים רבים מאמינים כי מניות אלה יכולות להביא לתשואות טובות בטווח הקצר והארוך..

עשרת המניות המוערכות המובילות בבריטניה לקנות בשנת 2021:

1. Cineworld Group PLC (CINE)

2. Easyjet PLC (EZJ)

3. Sportech PLC (SPO)

4. Imperial Brands PLC (IMB)

5. ITV PLC (ITV)


6. טיילור ווימפי (TW)

7. BAE Systems PLC (BA)

8. כרטיס מפעל PLC (CARD)

9. משפטי & הקבוצה הכללית (LGEN)

10. Redrow PLC (RDW)

בואו נבדוק מה מקים מניה נמוכה ככל שנבדוק ונלמד 10 מהמניות הטובות ביותר בבריטניה המוערכות בשוק כיום.

מהי מניה לא מוערכת?

מניה שלא מוערכת היא מניה בה היא נמצאת בשוק הפתוח ומוכרת במחיר הנמוך משמעותית מהערך הפנימי האמיתי שלה או ‘שווי אמת’ במילים פשוטות..

לדוגמא, אם מניה נמכרת במחיר של 40 ליש”ט אך היא שווה 100 ליש”ט בהתבסס על התחזיות הכספיות של המניות, אז ככה אתה מצהיר על מניה שהיא פחות מוערכת.

זה בעצם קנייה של מניה בשיעור מוזל.

אך היסודות שמאחורי מציאת מניות מפתח עמוקים ממה שנדמה לכם.

צלילה לאלמנטים פיננסיים של חברה בעת הערכת מלאי מוערך היא כיצד אתה קובע את הערך הפנימי של החברה המתבצע על ידי ניתוח בסיסי. התבוננות במגזרים פיננסיים שונים כגון דוחות כספיים, תזרים מזומנים, ייצור רווחים וניהול הון.

אלמנטים פיננסיים אלה יקבעו את השווי המהותי של החברה שיעיד יותר מכך, אם המניה היא מניה שאינה מוערכת.

כשמחפשים מניות מוערכות פחות המשקיעים צריכים לעשות יותר מאשר רק לחפש מחירי מניות זולים יותר, לוקח זמן והבנה לקרוא את סיכויי החברה לטווח הארוך מבחינת צמיחה ויציבות..

רכישת מניה נמוכה מוערכת עם פוטנציאל טוב יכולה להיות משתלמת משמעותית בהזדמנויות הרווח שלה כאשר העסק ממשיך לצמוח לאורך זמן.

דוגמה מושלמת לאופן כמה השקעה במניות לא מוערכות יכולה להיות מתגמלת היא לקחת את המשקיע המוכר, וורן באפט כדוגמה טובה..

באפט, אחד המיליארדרים העשירים בעולם וגורו שוק המניות הביע והראה מה התוצאות יכולות להביא מהשקעה במניות נמוכות כל כך.

באפט הביע שקריאה בקריאה היא אחד הגורמים הבסיסיים העיקריים בעת חקר המניות המוערכות שבחרת, יחד עם העלאת האסטרטגיה של השקעת ערך לרמה אחרת, רמתו. כיוון שבאפט ימתין שהמניות המוערכות יעדיפו על ידי העולם, שבתורו רואה את יעדיו משתלמים.

לכן באפט הוא דמות שמשקיעים רבים מכבדים ומעריצים בעולם הפיננסים.

לצד באפט ארכיון גבוה נוסף הוא בן זוגו צ’רלס מונגר, שתיאר את הגדרת המניה שלו למניה לא מוערכת.

“מניה מעולה במחיר הוגן צפויה להיות נמוכה יותר מאשר מניה גרועה במחיר נמוך” – צ’רלס מונגר.

תזכורת מרכזית – ערך פנימי שונה משווי השוק הנוכחי.

מהי השקעת ערך?

לאחר שהבנו מהי מניה נמוכה, כדאי לדון בהשקעה בשווי ובמה זה כרוך.

השקעת ערך פשוט היא אסטרטגיית השקעה מרכזית המחפשת מניות או ניירות ערך מוערכים בשוק הפתוח במטרה לרכוש או או להשקיע בהן..

השיטה מאפשרת למשקיעים לקנות מניות במחירים הנמוכים יחסית הנוכחיים שלהם עם סבירות לקבל תשואה טובה.

מה הופך את המניה למוערכת פחות?

מניות יכולות להיות מוערכות מסיבות שונות וזה יכול גם להיראות כאילו זה יכול לקרות בן לילה, במיוחד איך שנת 2020 הראתה והוכיחה שזה נכון..

ניתן להעריך פחות מניה לטווח הקצר, או שהם יכולים להתקדם להיות מניות נמוכות לטווח הארוך, כאשר לשניהם יש הנמקות רבות לכך שזו התוצאה..

חלק מהגורמים השונים, כולל קריסות בשוק המניות, פשוט חוסר עניין מצד המשקיעים, תוצאות פיננסיות וכפי שראינו השנה השפעות מאירועים בלתי צפויים המשתלטים, אשר למרבה הצער פגעו במגזרים שונים וגרמו לגורמים מטרידים רבים..

עם זאת, מניות המוערכות פחות יכולות לקפוץ ישר אחורה, במיוחד אם אתה מתייחס למצב העולמי הנוכחי כאשר כלכלת בריטניה מתאוששת וכל המגזרים מתחילים להתקדם.

10 המניות המוערכות המובילות לרכישה בבריטניה

לפני שנכנס למניות שנבחרו כדאי לייעץ כי סיווג מניה כמניה לא מוערכת כפוף לגורמים שונים.

גורמים הכוללים משקיעים הבודקים את יחסי כל חברה באמצעות ניתוח יחס מניות המייעץ למחיר המניה ומתייחס לאפשרויות של החברה להתנדנד או להיות נמוך מדי או לא מוערך..

בדרך כלל אם למניה יש PEG נמוך (מחיר / רווח לצמיחה) זה יכול לסמן שהיא מוערכת פחות.

הנה רשימת 10 המניות הטובות המוערכות בבריטניה המציעות צמיחה פוטנציאלית טובה בשנים הקרובות עם תערובת של יציבות.

מלבד 10 הנבחרות, כיום יש בשוק המניות הפתוחות מניות מוערכות יותר אשר אמורות להגיע לאופקים גדולים יותר, בין השנה והן בשנים הקרובות..

רשימת 10 המניות המוערכות בתחתית במגזרים שונים הראתה סיכויים גדולים בעבר ובהווה ובשנים הקרובות, בואו נסתכל מקרוב על כל אחת מהן..

1. Cineworld Group PLC (CINE)

תרשים מחיר המניות של קבוצת Cineworld

שנת 2020 הייתה שנה הרסנית עבור חברת הקולנוע שחטפה מכה קשה מאוד כשהמגפה פשטה ברחבי המדינה, יחד עם העולם..

וכדי להראות לך במונחים מספריים, מחיר המניות המוביל של חברת הקולנוע בבריטניה עומד היום על 65.54 ואילו לפני שנה מחיר המניה של המותגים היה גבוה כמעט פי ארבעה ועמד על 219.70 נכון ל- 6 בינואר 2020..

עם השתלטות המגפה על העולם היא אילצה חברות להאט או לתפוס את המסחר באופן מוחלט, באופן זמני.

מחיר המניה של סינוורלד צנח מסוף המאה המאוחרת בפברואר עד 20.39 ב -18 במרץ 2020.

במציאות עם האירועים האחרונים של ההתכווצות השנייה של קוביד 19, זה מאריך את מותג הקולנוע מהפתיחה המלאה של אולמות הקולנוע שלו מכיוון שכולם עדיין נותרים סגורים ברחבי בריטניה לצד עסקים אחרים שאינם חיוניים..

שעד היום החברה מסתמכת על הכנסה זעירה או בכלל, אשר נאכלת את תזרים המזומנים שלה ככל שתשלומי החברות ממשיכים להיות חייבים.

רבים ישאלו ויתווכחו עד כמה חברות גדולות כמו נטפליקס ואמזון פריים וידיאו ישפיעו על חלקה של התעשייה הקולנועית בנוסף לכך..

בזמן שבתי הקולנוע נסגרו, שתי ענקיות בתעשייה Universal Pictures ו- AMC Entertainment התמזגו ויצרו שותפות שתביא מהדורות חדשות שיוצגו דרך שתי פלטפורמות הסטרימינג הנקראות לעיל, תוך שהייה בנוחות של ביתך..

בעקבות הידיעה על מיזוג שני המותגים, הדבר אכן פגע במחיר המניות של סינוורלד עם פרסום הידיעה.

עם זאת, לאחר שאמרנו את הדברים הברורים לעיל ברגע שהעולם מתחיל לפעול לאט לאט, ונכנס למצב הנורמליות החדש וככל שהכלכלה ממשיכה לגדול, התענוגות ללכת לבית הקולנוע הם אנשים שמבקשים להשתתף בו ברחבי העולם..

תחזית הכנסות החברה לגדול של 36.00% בשנה.

אם מסתכלים על ביצועי היחס של החברה, יחס ה- PB הוא ערך טוב לעומת תעשיית הבידור של GB, אולם יחס ה- PE (מחיר לרווח) של החברה עומד על 4.72% אך בגלל שהחברה לא הייתה רווחית במהלך 9 החודשים האחרונים, היחס יעלה בקצה גבוה יותר ברגע שהחברה תוכל לפעול באופן מלא.

החברה יחד עם נוכחותם הפיזית המוצגת עם אולמות קולנוע ברחבי הארץ ובעולם, גם בידיה בתחומים אחרים. כולל קמעונאות, מימון, חכירת נכסי קולנוע, הפצת סרטים, פרסום, פיתוח תוכנה וקידום פעילויות.

התחזיות נקבעו לחברה על ידי האנליסטים להתפתח בשנה מכיוון שרווחי ההכנסות צפויים לצמוח ב -95.8% בשנה בשלוש השנים הקרובות..

למרות שהמותג הוא תנודתי ביותר, התנודתיות שלו יורדת מאחר שהוא ירד ל -19% לעומת 30% בשנה האחרונה. בעקבות החדשות החיוביות על השגת שליטה בנגיף, אנו בטוחים כי תנודתיות המותג תהיה בקרוב יציבה יחסית.

למרות שמניה זו עשויה להוות מבער איטי ומהווה באופן מציאותי סיכון גבוה לתנודתיות עקב קוביד 19 בתזרים המזומנים שלה ובמחיר המניות שלה, יחד עם חוסר הוודאות סביב מתי בתי הקולנוע ברחבי המדינה אמורים להיפתח..

ובכל זאת, אנו מאמינים כי סינוורלד היא מניה מוערכת שלא ניתן להתעלם ממנה לטווח הארוך מכיוון שיש לה מקום לרווח פוטנציאלי של צמיחה בתוך הנתונים שלה..

2. EasyJet PLC (EZJ)

תרשים מחיר המניה easyJEt

המניה השנייה שתגיע הבאה ברשימה היא קבוצת חברות התעופה הבריטית איזיג’ט.

אוקיי, הוענקה למניה נוספת שהיא ללא ספק אחת המוכרות הידועות בבריטניה ואחת מחברות התעופה הנפוצות ביותר לטוס באירופה וסביבתה, כמו שכמעט יותר מכל חברות תעופה עברה שנה קורעת לב בלשון המעטה.

אך בצד החיובי, קבוצת חברות התעופה אמנם מגלה באופן תנודתי עקב חוסר הוודאות סביב הנסיעות הבינלאומיות מכיוון שהוגבלו מגבלות ברחבי בריטניה הנגרמות על ידי התפשטות הנגיף, ונראית אופטימית בהתחשב.

התחזית לעתיד נראית חיובית כעת החיסון נרשם לאט ברחבי העולם.

היצמדות לניתוח החדשות החיובי ניבאה ונתנה לחברה את האורות הירוקים לצמיחה העתידית של חברת התעופה, כפי שניבאו תחזית של 78.1% לאורך תקופה של 1-3 שנים..

למרות שרשת התעופה כרגע מהווה סיכון או סיכון גדול, זה רק עניין של זמן עד שנשוב לחזור לנסיעות בינלאומיות.

נכון לעכשיו מחיר המניה של EZJ עומד על 767.00 ונחשב כמסווג כמלאי מוערך בשל תוצאותיו הכספיות במהלך 9 החודשים האחרונים, החברות הגבילו את הנסיעות שעדיין נמשכות ותזרים המזומנים הגבוה שלה שהחברה חייבת לשלם. ובכפוף לתזרים המזומנים הזמין שלה, עלול להוות אלמנט סיכון.

כך שבתמונה הגדולה יותר, למרות של- EasyJet יש חלקים הוגנים של חסרונות, ל- EasyJet יש את כל הנורות הירוקות לצמיחה העתידית מבחינת הכנסותיה, שההכנסות הנוכחיות של החברה בהיקף של 20.7% לשנה הוערכו בניתוח עלייה של 20%. לשנה.

המניה המוערכת הזו היא אחת שתבחן ותעקוב אחר עקב ההודעה שתאפשר לנסוע בינלאומי שוב, התחזיות לחברת התעופה אמורות להגיע גבוה..

3. Sportech PLC (SPO)

sportech plc

החברה הבריטית שהוקמה בבריסטול בשנת 1923 עדיין מסתדרת היטב בשנת 2021.

חברת ההימורים המקוונת ובידור הספורט האנגלי מעניקה את פתרונות הטכנולוגיה שלה לכל רחבי בריטניה וגם בינלאומית ברחבי צפון ודרום אמריקה, אירופה ועוד..

החברה נסחרה בבורסה לניירות ערך בלונדון בשני מגזרים, ביניהם מדד FTSE Small-Cap ומדד FTSE All-Share, וכישרון נסתר לאורך השנים..

בשנת 2000 החברה שהייתה אז ידועה בשם Rodime PLC שינתה את שמה לאחר שרכשה את ארגון ליטלווד באותה שנה תמורת 160 מיליון ליש”ט. לאחר שינוי השם, החברה התמקדה בצורה בריאה יותר בענף ההימורים המקוונים וערבבה שני כוחות כוח, מרוצי סוסים וטכנולוגיה.

הקטע הדיגיטלי של ספורטק הוא כוח בתוכו והוכיח את עצמו כהצלחה נפלאה, המוצגת מתוצאותיו.

עכשיו לחלק החשוב ביותר, איך החברה הזו היא מניות טובות פחות?

פתיחת המאזן של החברה היא ללא רבב מכיוון שהיא מתגאה בבריאות חזקה בנתונים הכספיים שלה בתקופות קצרות וארוכות טווח וכדי להוסיף חיוביות רבה יותר החברה רוכשת חוב אפס..

תזרים מזומנים בריא ויציב שנשמר לאורך שלוש השנים האחרונות גם כשהוא הצטמצם בכ -17.1% לשנה, עדיין יש בו הרבה תזרים מזומנים חופשי בהמתנה..

נכון להיום, מחיר המניה של החברה עומד על 0.27 ליש”ט ועובר רק בשוליים בתמונה הגדולה יותר במהלך תקופה של 3 חודשים של כ- 9%, מה שמראה מדוע החברה היא מניה יציבה טובה..

לצמיחה העתידית הפוטנציאל הוא מוחץ ברגע שנחזור לצורה כלשהי של זמנים נורמליים. מאחר ואירועים חיים יוצגו וניתן להשתתף בהם ספורטק הם חלק מהם, לצד הפעלת פלטפורמת ההימורים המקוונים של המותגים..

אם מסתכלים על הדוחות הכספיים החיוביים של החברה, ניתן להבין מהתוצאות מדוע ניתוח ניבא תחזית צמיחה בריאה של 103.09% לשנה..

בהשוואה למתחרותיה, ספורטק מקדימה את מצבה הבריאותי הפיננסי ואת סיכויי הצמיחה לטווח הארוך. זו הסיבה שספורטק היא מניית ערך מועטה שתוסיף לרשימה שלך לשנת 2021 ואילך.

4. Imperial Brands plc (IMB)

תרשים מחיר המניה של Imperial Brands

החברה שבסיסה בבריסטול היא חברת טבק רב לאומית בריטית המונה מעל 51 מפעלים ברחבי העולם ומוצריה נמכרים בלמעלה מ -160 מדינות..

חברת הטבק המובילה בבריטניה התפתחה לאורך השנים והתאימה את עצמה לשינויים החדשים בכל הנוגע למוצרי vaping אלקטרוניים, מוצרי טבק מחוממים וניקוטין דרך הפה לצד הצעת כל מגוון מוצרי הסיגריות שאנו מכירים ומכירים היטב..

כמו גם קו העבודה הברור שלו, המותג מעורב בדרכים שונות אחרות, כולל שיווק, פרסום חומרים, אספקה ​​תעשייתית ומשלוח אקספרס, שירותי ניהול תמיכה ועוד..

בהשוואה למתחרים של המותג, ל- IMB יש שילוב טוב של כל זה. היסטוריה איתנה טובה, סיכויים עתידיים טובים, תחזית פיננסית בריאה ולבסוף ערך חזק מאוד.

בניגוד לכמה מהמתחרים הגדולים של המותגים שחסרים להם באחד התחומים של IMB לפחות.

אלמנט חיובי נוסף לחברה הוא שמדובר במניית דיבידנד אשר ידוע כי דיבידנד אמין ששולם היטב המבוסס על הכנסות החברה באיזה אחוז המשקיעים ייקחו..

מהי מניית דיבידנד?

אמנם בנושא, אם אתה חדש בהשקעות ולא בטוח מה המינוח של מניות דיבידנד, זה פשוט למדי.

מניה לדיבידנד היא חברה שמשלמת לבעלי המניות שלה כל רבעון מהרווחי הכנסות של החברה.

זהו מקור טוב להכנסה קבועה הניתנת לאורך כל השנה במרווחי זמן קבועים בניגוד למניות דיבידנד.

אם אתם מחפשים את מקור ההכנסה הרגיל הזה, קראו את 5 מניות הדיבידנד המובילות להשקעה לשנת 2021, שם תמצאו חמש מהדיבידנדים המשלמים ביותר בשוק הפתוח עד כה.

הדוחות הכספיים של IMB מראים שלא רק שהמותג יציב למדי, הוא גם נחשב למוערך בזכות מה הפוטנציאל שניתן להשיג על ידי המניה הבהירה הזו..

במהלך השנה האחרונה, החברה צמחה ב -48.1% והחברה הוערכה על ידי ניתוח לצמיחה של 8.85% נוספים בשנה בהמשך..

מחיר המניה הנוכחי שלה עמד על 1,563.28 ומכירה של 9.79% בהשקעה, אשר הוכח כערך טוב בהתבסס על ההשקעה בהשוואה לממוצע בענף..

הגדר את יחס ההשקעה מול שוק בריטניה, הוא עדיין מראה ערך טוב.

ביצועי העבר של החברה עומדים לטובתה מכיוון שנבדקו על ידי האנליסטים עד לביצועים של 0.7% עד כה וכולם בירוק בכל רחבי הלוח כולל שולי הרווח הנקי של החברות הגבוהים ב -9% לעומת השנה שעברה ועמדו על 6.2%..

החברה כוללת גם סיכונים קלים שעליכם לזכור. הסיכונים כוללים את רמת החוב שלה שנחשבה לגבוהה עם יחס החוב להון הוא 211.7%, אם כי נתון זה ירד בחמש השנים האחרונות וימשיך לעשות זאת לעתיד..

מותגים אימפריאליים הם מניות נמוכות לרכישה והחזקה לטווח הארוך. עם התוצאות הכספיות החיוביות של המותג, תשואת דיבידנד של 8.88% ומוצריה החדשים מוגברים ברקע ויוצרים הכנסות חדשות פוטנציאליות, הופכים את זה לתוספת טובה לתיק ההולך וגדל שלך..

5. ITV PLC (ITV)

תרשים מחיר המניה של ITV

ערוץ הטלוויזיה הבריטי הידוע והאהוב נכנס לרשימת החברות המוערכות המובילות ביותר לרכישה לשנת 2021.

מאז שערכה את המסכים לראשונה בשנת 1955, כאשר החברה הוקמה, היא הפכה מאז לערוץ הטלוויזיה הפופולרי והגדול ביותר בבריטניה והיא פועלת לצד ערוץ המתחרה שלה, BBC One, במטרה להיות הנצפה ביותר. ערוץ טלוויזיה עד היום החל משנות החמישים.

הפעלה באמצעות שידור מקוון, ITV יוצרת ומייצרת גם את התוכן המקורי שלה הזמין בערוצים רבים בחינם לשידור כולל ITV, ITV2, ITVBe ועוד.

עוברים לתקופות מודרניות יותר, ל- ITV יש עסקאות עם וירג’ין ו- Sky שמציגות את מרבית הערוצים או אם לא את כל הערוצים שלהם לצרכנים משלמים יחד עם עסקאות עם פלטפורמות מובילות אחרות, כולל נטפליקס ואמזון, המציעות עסקאות פרסום מקוונות ומנויים לבחירת ITV..

נכון לנתונים הכספיים המעודכנים של החברה, בהחלט יש יותר מקום לצמיחת המניה בטווח הארוך.

בתור התחלה, ITV עלתה ב -48% לעומת תוצאות הרבעון האחרון, והיא צפויה לצמוח ב -24.3% במהלך 3 שנים..

אמנם, ההיסטוריה של ITV מבחינת הרווחים השנתיים של החברה בחמש השנים האחרונות יורדת מעט ב -4.6%, וזה לא רע בתמונה הרחבה יותר, אך גם שולי הרווח הנקי של החברה צנחו ל -9.9% לעומת השנה שעברה, 14.4. %.

לצד הנתונים של ITV לעיל, החוב לחברה נמצא גם בצד הגבוה והוא גדל במהלך חמש השנים האחרונות לנתון שעומד כעת על 115.1%.

אבל אם נחזור לחיובי, הבריאות הפיננסית של החברה נראית אופטימית במסלולים קצרים וארוכי טווח, כאשר נכסי החברה עולים על התחייבויותיה בנוחות..

מחיר המניה של החברה עומד על 106.85 עד היום עם עלייתו, אולם בשנה האחרונה למרבה הצער היה עד ירידה קשה, לפיה דווח כי בסך הכל מחיר המניה יורד כיום ב -60% עד כה..

מבחינת התנודתיות, מחיר המניה של ITV הוענק דירוג ממוצע בחמש השנים האחרונות.

אך למרות האתגרים הללו, החברה עדיין מביטה קדימה ומחפשת לאמץ דרכים חדשות לבדר על המסך יחד עם התקרבות להפעלת דפוס עבודה רגיל ישן שהושפע וכעת מושפע מ- Covid-19..

מה שמביא אותנו למסקנה שלמרות ש- ITV עשוי להיות צורב איטי, זה עדיין מניה לקנות ולתת לה לשרוף לטווח הארוך..

6. טיילור ווימפי (TW)

תרשים מחיר המניה טיילור ווימפי

שנת 2020 הייתה למעשה שנה טובה לתעשיית הנכסים, בהתחשב באירועים עולמיים.

יזם מגורים אחד בבריטניה שעבר שנה מבטיחה הוא טיילור ווימפי.

מטה טיילור ווימפי שבסיסה בהיי וויקומב, בריטניה ופועל גם בספרד, בינלאומי, יוצר מגורים מודרניים עם סגנון מותאם ייחודי במחירים נוחים..

מציג מאזן נקי וללא רבב יחד עם ערך טוב, TW. מתעלה מעל מתחרותיה עם סיכויי ההבטחה היציבים שלה לעתיד.

בהתחשב בשבועות האחרונים, מחיר המניות של החברה תפס את עיניהם של גורואים רבים המשקיעים כדי לשמור מקרוב, כך גם הנתונים הכספיים של החברה..

עם תחזית שנקבעה לצמיחה של 34.0% בשלוש השנים הקרובות, הבריאות הפיננסית של החברה חזקה כאשר היא נדלקת בירוק עם נכסיה לטווח הקצר העולים משמעותית על התחייבויות החברה ולבסוף רמת החוב של החברה ב -2.8% מוקפת תזרים מזומנים חופשי במידת הצורך הוא רק שלושה גורמי מפתח גדולים למניה המוערכת הזו.

לגבי הסיכויים לטווח הארוך, הוכח כי לחברה התחייבויות גבוהות יותר מהנכסים.

למרות שהעתיד צפוי להיות בהיר לטווח הארוך ככל שהכנסות החברה צפויות לצמוח בשנים הקרובות, הוא גם יביא תזרים מזומנים נוסף שיהיה זמין..

מכיוון שתוכניות ממשלת בריטניה עדיין נמשכות עם חג הבולים, TW. נהנה מאוד ויש לו הזמנה קדימה לקראת אמצע 2021 ועדיין יתמלא עוד בשנה.

אפילו מחיר המניות של החברה עלה בחודשיים האחרונים ב -20%, אשר עבור מניה בשווי בינוני משמיע את קולה.

מחיר המניה של החברה נכון ליום 5 בינואר היה 1.61 ליש”ט אשר צפוי לעלות בשבועות הקרובים.

אם אתה משקיע מתחיל ואתה מעוניין ב- TW. מלאי, זה חכם לבצע מחקר נוסף נוסף לפני שאתה מחפש לקנות, כולל מחיר המניה הנוכחי עבור המניה.

אבל זו מניה אחת שהיא מניה נמוכה עם מקום רב לצמיחה שניתן לארכיון בטווח הקצר והארוך..

7. BAE מערכות PLC (BA)

תרשים מחיר המניה של מערכות Bae

חברת הביטחון הרב-לאומית הבריטית והבינלאומית שהוקמה בשנת 1999 לוכדת את העיניים עם הנתונים הכספיים שלה ומחיר המניות העולה שלה לאחרונה.

מחיר המניה של החברה עומד על 494.40 אשר אנליסטים רבים העריכו סבירים ככל שהם מאמינים שהיא תמשיך לטפס ולהתחשב במרחב לצמיחה פוטנציאלית שהחברה תוכל להשיג..

לצד מחיר המניה, BA מהווה דיבידנד אמין וחזק מאוד שתשואת הדיבידנד עומדת על 4.70% והיא נמצאת גם בתוך 25% הראשונים של משלמי הדיבידנד בשוק הבריטי..

חוב החברה הוא אחד השליליות של החברה. עם זאת, זה משהו שניתן להפיל לאורך זמן וכיום החברה עומדת גבוה ברמת החוב שלה עם יחס חוב להון על 101.7%.

כפי שהומלץ החברה מפסידה לאט את החוב מכיוון שהוא הופחת ב -53.3% בחמש השנים האחרונות וככל שהזמן יתקדם יקטן עוד יותר..

במהלך ההיסטוריה של חמש השנים של החברה, רווחיה השנתיים נחשבים ל -10.4%.

ל- BA יש רווחים איכותיים אם כי שולי הרווח הנקי של החברה יורדים כיום ב -1.2% לעומת השנה שעברה.

מה שמביא אותנו לסיכום, BA היא מניה לא מוערכת שצריך להוסיף לתיק שלך.

מכיוון שיחסי החברה מאוזנים באופן הוגן אם כי זקוקים לשיפור מעט יותר, זהו רק גורם אחד שיש להכיר ולחקור עוד לפני שקופצים ישר פנימה..

אך עם התחזית שנקבעה לחברה לצמיחה של 8.89% בשנה, יחד עם מחיר מניה טוב, יהיה חבל לפספס את ההזדמנות הזו..

8. כרטיס מפעל PLC (CARD)

תרשים מחיר המניה במפעל

חברת Card Factory plc היא קמעונאית מתמדת של כרטיסי ברכה שפתחה את שעריה לראשונה בשנת 1997.

מציעים מגוון רחב של כרטיסים החל מכרטיסי יום הולדת וכלה בכרטיסי אירועים כלליים עם מתנות, הדפסים, עיצובים וחומרי אריזת מתנה..

החברה הבריטית פועלת במיקומים שונים הכוללים רחובות גבוהים, חנויות קניות וכן את הצד המסחרי האלקטרוני שלהם בעסק באופן מקוון..

מוצרי CARD הפכו פופולאריים יותר בשנים האחרונות בשל עלותם המשתלמת והנמוכה יחסית לכרטיסי איכות כאלה ולמוצרים נוספים כמו בלונים ואריזת מתנה..

מה שמוביל את המתחרים כמו Clinton Cards ו- TheWorks ואפילו מנסה את כוחה להיות יותר פופולרי מ Paperchase בבריטניה שהיא רשת בינלאומית של כרטיסי ברכה ומוצרים נוספים.

CARD סווג כמלאי מוערך על ידי ניתוח שצפוי לצמוח ב -58.97% בשנה.

כך שהאלמנט החיובי הגדול עבור החברה הוא ההיבט העתידי של הערך שהיא יכולה להשיג.

אם מסתכלים על ההיסטוריה של מפעלי הקלפים בשנים האחרונות, לחברה לא הייתה השפעה מדהימה בלשון המעטה, עם זאת, עבור מניות קטנות, החברה מכוונת לכיוון הנכון..

בהתבסס על ביצועי החברה בחמש השנים האחרונות היא מציגה תוצאה שלילית של -11.2% רווח שנתי עם שולי הרווח הנקי שלה בשיעור של 7.1% לעומת השנה שעברה..

לחברה יש גם סכום חוב גבוה שהוא גם גורם לבחון לפני שאתה משקיע. כפי שהוא עומד על יחס החוב להון על 158.59%.

עם זאת, חזרה ל CARD חיובי היא רווחית וצפויה לגדול ב -59% בשלוש השנים הבאות, יחד עם מחיר מניה יציב אשר יציב כבר למעלה משלושה חודשים שעומד כיום על 40.56 למניה..

מכיוון שהחברה נפגעה שוב עם החדשות האחרונות המאשרות נעילה לאומית בבריטניה, תראה את דלתות החברה נסגרות שוב בפעם השלישית ברציפות במהלך תקופת 9 החודשים עקב מגיפת הנגיף הכלילי..

אולם האנליסטים עדיין אופטימיים ביחס למניות CARD מכיוון שהקונצנזוס בקרב אנליסטים בוול סטריט קבע כי חברת Card Factory plc היא מניה “אחזקה”. מה שאומר שבעלי המניות המעורבים במניה צריכים לשמור על עמדתם ולהמתין.

לכן למרות שתליית אש עשויה להיות המיקום הטוב ביותר לעת עתה עם מלאי CARD, שמור את המלאי המוערך הזה על המכ”ם שלך במיוחד לאחר שנעצרו אמצעי הנעילה השלישי ברחבי בריטניה..

9. משפטי & הקבוצה הכללית (LGEN)

חוקי & amp; תרשים מחירי מניות קבוצתי כללי

משפטי & General Group plc מספקת מוצרי ושירותי ביטוח ברחבי העולם. חברה רב לאומית בריטית שמטה מטה לונדון עשתה לעצמה שם מוצק לאורך השנים.

מציע מגוון פלחים מ- Legal & פרישה כללית, ניהול השקעות, הון וביטוח לצד מעורבות בתחומים שונים אחרים כולל השקעות נדל”ן, הלוואות מסחריות ועוד.

פוזיטיב חיובי גדול לחברה המושך משקיעים הוא על הדיבידנד שלה.

LGEN ידועה כמשלמת דיבידנד עם ביצועים מהשורה הראשונה ואמינה עם תשואת דיבידנד של 6.80% שהיא מעל הממוצע הענפי ונמצאת בשיעור הדיבידנדים הגבוהים ביותר של 25% בשוק הבריטי..

החברה גם הודיעה על תוכניות הצמיחה העתידיות שלהן בחמש השנים הקרובות אשר יוסיפו צמיחה משמעותית לחברה ולמשקיעים עם הדיבידנד שלהם..

לצד, Legal &לגנרל יש תחזית פיננסית בריאה, עם זאת, היא נושאת בחובות גבוהים יחסית, שכן יחס החוב להון שלה עומד על 59% שהופחת בצורה מרשימה מ -202% בחמש השנים האחרונות. זכור כשאתה מסתכל על הסטטיסטיקה של החברה.

לאור זאת, חוב החברה אינו מהווה השפעה משמעותית על החברה מכיוון שיש לה גם תזרים מזומנים לכיסוי חובותיה..

אנליסטים צפו צמיחה של 10.4% בשנה לחברה, שכן נקבעו תוכניות חדשות להקים צמיחה נוספת בשנים הקרובות..

כמחיר המניה שלה 268.80 למניה ועם המסלול שלה לצמיחה נוספת, הופך את המניה למניה לא מוערכת לחיפוש להוסיף לתיק שלך ומניה טובה להביא הכנסה קבועה..

10. Redrow (RDW)

שווי שוק – 1.9 מיליארד ליש”ט

טבלת מחירי המניות מחדש

המניה האחרונה שנכנסה לרשימת 10 המניות המוערכות פחות היא Redrow.

רדרו, אחד מבוני הבית הנכסים הגדולים בבריטניה במדינה ו- yes היא פוטנציאל המוערך ביותר.

מאז הוקמה בשנת 1974, חברת הנכסים עברה מאז ומעולם כאשר החברה ממשיכה לבנות וממשיכה לחפש הזדמנויות חדשות להוצאות..

אנליסטים קופצים בכבדות וממליצים כי נכון לעכשיו המניה הזו תהיה חלק ממנה ונתנה למניה דירוג ‘קנייה’ נוכחי. וברגע שאתה מביט בדוחות הכספיים של החברה בפירוט רב יותר אתה יכול לראות מדוע.

על אף ששולי הרווח הנקי של החברה נמוכים יותר מאשר אשתקד, ועומדים על 8.4%, החברה עדיין נקבעת באור חיובי עם תוצאותיה הכספיות האחרות..

התחזיות צפויות לצמוח ברווח של 21.18% בכל שנה ומחיר המניה שלה נחשב בסך הכל יציב עם דירוג תנודתי של 8%..

החברה נסחרת כיום מתחת לשווי ההוגן שלה בסך 5.52 ליש”ט, והיא מחפשת להיות במצב טוב שניתן יהיה לנצל כדי להפוך לחלק מהמניה..

במיוחד כאשר המאזן של החברה יהיה חזק מדי ויתרון גדול הוא שלחברה יש מצב תזרימי מזומנים חיובי, מה שאומר שחובות החברה מכוסים היטב..

בנושא החוב של החברה, היא ראתה כמספקת שכן חוב ההון העצמי שלה הוא 10.5% אשר ירד ב- 14.2% בחמש השנים האחרונות..

אין ספק שמניית Redrow נראית חזקה כמניה לא מוערכת. זה אחד לחפש להוסיף לאוסף המניות שלך. ככל שהמכירות ממשיכות להתקדם וככל שהזינוק בשוק הדיור נמשך, אנו וגם האנליסטים צופים כי הדרישה והביקוש עדיין ניכרים לחברה שאמורה להשיג ערך וצמיחה במהלך השנה הקרובה ובמשך השנים הקרובות..

כיצד להשקיע במניות נמוכות?

לאחר שבחרת וביצעת את כל המחקרים הרלוונטיים הנדרשים, הגיע הזמן לבחון את השלבים הבאים בתהליך של השקעה במניות נמוכות יותר..

חיפוש מתווך מתאים הוא אחד החלקים החשובים ביותר במסע המסחר שלך.

תוכלו למצוא ולהיות מסוגלים לראות במו עיניכם שישנן פלטפורמות מסחר וברוקרים רבים שם בחוץ. עם זאת, שווה את הזמן והכסף שלך לבחור בחוכמה, שכן בחירת המתווך הלא נכון עלולה להיות יקרה.

בעת חקר הפלטפורמה שבחרת חפש אלמנטים מרכזיים הבולטים כגון עמלות נמוכות או ללא עמלות יחד עם רישיונות מוסדרים המוחזקים על ידי המתווכים או בפלטפורמת המסחר המקוון. רישיונות אלה נמצאים בתחתית דפי האתר ולמתווכים בודדים אלה צריכים להיות זמינים לרשותכם.

פלטפורמת מסחר אחת אנו ממליצים בחום על המסע שלך למסחר במניות היא eToro.

זה באמת לא משתפר יותר מפלטפורמת המסחר המובילה eToro, אשר מתגוררים בלמעלה מ 12 מיליון לקוחות ברחבי העולם.

לפלטפורמת המסחר יש גישה למניות הטובות ביותר בשוק, והכל עם יתרון נוסף של בסיס אפס ללא עמלה ולכן eToro היא פלטפורמה מושלמת המתאימה למשקיעים מתחילים..

לצד גישה לשוק בבריטניה הוא מכסה גם 16 מהשווקים הבינלאומיים אם ברצונך לבחון התרחבות בעתיד או אם תרצה לעשות זאת מייד.

כדי לפתוח חשבון כל שעליך לעשות הוא למצוא מתווך מתאים ולהקים חשבון, זה מהיר, פשוט וקל כמו זה. לאחר שפתחת חשבון בהצלחה, עומד לרשותך מתי ברצונך להתחיל לסחור.

הפריסה הפשוטה והקלה של הפלטפורמה הופכת את המסע שלך למסחר לחלק יותר. אם אתה מרגיש שאתה מוכן ללכת ישר להשקיע כל מה שאתה צריך לעשות זה לבחור את המניה המוערכת שבחרת ולהשקיע סכום.

הסכום המינימלי להפקדה שאתה צריך כדי להתחיל לסחור הוא 200 $ בערך (£ 147.00).

אם אתה מרגיש שאתה צריך להבין וללמוד יותר אודות אופן הפעולה של המסחר, eToro מציע גם קורסים לקרוס כדי ללמוד את דרכי המסחר ויכול לענות על כל ספק או שאלה שלא נענו בנושא מסחר במניות.

היתרונות בשימוש eToro:

 • פלטפורמת מסחר ישר המשמשת בשעות הפנאי שלך
 • סוכני מניות מקוונים ידידותיים ומועילים
 • קנו מניות ללא עמלות או חיובי עמלה נוספים
 • הפקדת כספים קלה ופשוטה
 • יש גישה ליותר מ- 800 מניות ברחבי שווקים שונים
 • היכנס לחשבונך בכל עת ומכל מקום בעולם

eToro – קנה את מיטב המניות המוערכות בבריטניה ללא עמלה

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בשוק המניות לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

ההון שלך נמצא בסיכון. עמלות אחרות עשויות לחול

Takeaways מפתח

 • מניות נמוכות יותר הן מניות שמתומחרות מתחת לערך האינסטינקטיבי שלהן באמת שווה.
 • מניות בעלות ערך נמוך יכולות להיות רווחיות ביותר אם נבחרו ונחקרו נכון.
 • המחקר חיוני בעת ביצוע חקירות נוספות למניות המוערכות בבריטניה המובילות, ולכן מומלץ להקדיש זמן רב ככל שתצטרך לפני ההשקעה.
 • יחד עם עשרת המניות המוערכות המובילות שנבחרו יש בשוק מניות נמוכות יותר להשקעה בהן.
 • בחירת המתווך הנכונה היא חלק מרכזי חיוני במסע המסחר שלך, הקדש זמן למחקר מושכל לפני שתבחר מתווך או פלטפורמת מסחר מקוונת.
 • השקיעו תמיד באמצעים הכספיים שלכם.

אם נהנית לקרוא מהן 10 המניות המוערכות ביותר לרכישה בבריטניה לשנת 2021?, אנא שתף ​​עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה יעניין אותו.

שימו לב: ביצועי העבר אינם אינדיקציה לביצועים עתידיים. ערך ההשקעות יכול לרדת כמו גם לעלות. כל חוות הדעת, החדשות, המחקר, הניתוחים, המחירים או כל מידע אחר הכלול באתר זה ניתנים כפרשנויות כלליות בשוק ואינם מהווים ייעוץ השקעות..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map