המניות בבריטניה התנקו בשנת 2020, אך יכולות להיות להן 2021 יותר סוערות. ובכל זאת, שמור את 7 השמות האלה ברשימת הצפייה שלך כדי לקנות מטבלים.

כלכלת בריטניה לא הייתה מוכנה להרס שהמגפה של קוביד 19 הביאה עליה. אמצעים להכנת הנגיף השחיתו כמה מגזרים בריטיים במשק כמו נסיעות, אירוח, בילויים, עד כמה שם. עסקים קטנים ובינוניים הושמדו, ורובם נאלצו להקטין את פעילותם במידה ניכרת או להשביתם לחלוטין. הנסיעות נעצרו ושוקי המניות ספגו מכה גדולה.

במקרה של השווקים בבריטניה, שוק המניות אכן עבר 2020 שלא ניתן היה לחזות עם הפנדמיה וההשפעות המקומיות. שני אירועים מרכזיים ישפיעו על השוק בשנת 2021.

  • ברקזיט – מעבר הברקזיט הושלם, ובריטניה ניהלה משא ומתן על הסכם עם האיחוד האירופי. כעת נותר לראות עד כמה השווקים הבריטיים והאירופיים מסתגלים לשוק שלאחר הברקזיט.
  • Covid-19 – המגפה צפויה להתפוגג עם מספר חיסונים שאושרו ועוד בפיתוח. המניות צפויות להתאושש, והשווקים אמורים להתאושש חזק בשנת 2021.

אז עם ריבאונד צפוי בשוק המניות בבריטניה, על אילו מניות בריטיות כדאי לשים עין? באילו מניות כדאי להשקיע את כספך שהרווחת קשה ולצפות לתשואה גבוהה? חברות רבות מתמודדות כעת עם אתגרים בטווח הקצר, אך כאשר המצב צפוי להשתפר, כדאי לנהל את המניות הבאות.

אתה יכול לקנות את כל המניות המובילות בבריטניה, כמו גם רבות אחרות, ב eToro ולשלם עמלות של 0%!

הזדמנויות צמיחה לטווח ארוך

שוק המניות בבריטניה מתמודד בשלב זה עם מספר הנפקות בשל המגפה COVID-19. עם זאת, מספר מניות מאפשרות תשואות גבוהות בטווח הארוך. אם אתה בוחן השקעה במניות בבריטניה בתרחיש הנוכחי, אז מניות של חברות הממוקדות באינטרנט הן אפשרות טובה.

Rightmove Plc

מגפת ה- Covid-19 ראתה את חוסר הוודאות להשתלט על השווקים בבריטניה. עם זאת, שוק הדיור בבריטניה ביצע ביצועים סבירים. כשהמדינה נעולה, Rightmove ראו שהתנועה באתר שלהם גדלה במידה ניכרת. ההודעה של ממשלת בריטניה לשים א "חג בולים." חופשת הבולים מאפשרת לרוכשי בתים לרכוש בית עד 500,000 ליש”ט ולא לשלם שום מס בולים.

נכסים שמחירם עולה על 500,000 ליש”ט יקבלו תעריף מופחת. שוק הדיור בבריטניה שווי שוק של 5.58 מיליארד ליש”ט. המשקיעים עוקבים מקרוב אחר המניה הגדולה. הגעתו הקרובה של החיסון הבטיחה כי שוק הנכסים יחול עלייה בשנת 2021. אף על פי ש- Rightmove עמדה בפני אתגרים מסוימים עקב מגיפת ה- COVID-19, מצבם הכלכלי חזק להטות אותם בכל אתגרים קצרי טווח..

מלונות אינטרקונטיננטל

תחום האירוח עמד בפני האתגר הגדול ביותר שלו כאשר מגפת ה- COVID-19 פגעה, ובתי המלון נאלצו להיסגר על רקע מגבלות הנסיעה. בתי מלון רבים הפכו למרכזי הסגר או נזרקו לעובדי בריאות, ודרשו מהם לפעול מבלי לייצר הכנסות. קבוצת מלונות אינטרקונטיננטל לא הייתה שונה, והמגפה אילצה אותם לסגור את רוב בתי המלון שלהם.

עם זאת, כאשר החיסון באופק ומגבלות הנסיעה הוסרו בהדרגה, 2021 נראה מבטיח עבור קבוצת אינטרקונטיננטל עם עלייה בהזמנות. הכספים של אינטרקונטיננטל תמיד היו בריאים ועם הידיעה על מיזוג אפשרי עם קבוצת אקור, בֵּין יְבָּשְׁתִי מניות יכולות להוות תשואה משמעותית למשקיעים.

אפרסמון Plc

מניה נוספת שיכולה לראות את הטבות חג הבולים, אֲפַרסְמוֹן, הצגה כוכבית בשנת 2020. חופשת הבולים החזירה את רוכשי הבתים לרכוש נכסים חדשים וראתה עלייה במשקיעים שקנו נכסים. במחצית הראשונה של 2020, אפרסמון רשם צמיחה של 49% לעומת השנה המקבילה, ובמחצית השנייה של השנה דווח על עלייה של 21% לעומת השנה האחרונה. למרות המצב של COVID-19, אפרסמון סיים את שנת 2020 בציון גבוה והוא אמור לרווחים נוספים בשנת 2021, בהחלט תוספת חכמה לכל תיק..


הזדמנויות התאוששות

חלק ממניות בריטניה מתאוששות לאחר התרסקות שוק המניות של שנת 2020. מדובר בעיקר במניות בנקאיות שעשויות לחוות טלטלה מסוימת בטווח הקצר אך מהוות אופציה אמינה לטווח הארוך. מדובר בעיקר במניות בנקאיות כמו אלה של ברקליס ולוידס.

בנק לוידס

למרות שבנקים בבריטניה ספגו הפסדים בשנת 2020, הם התאוששו והחזירו את מרבית הפסדיהם. כמה גורמים עשויים לראות את לוידס בשנה חיובית בשנת 2021. הקפאת הדיבידנדים הוסרה על ידי בנק אנגליה, כלומר לוידס ובנקים אחרים יכולים להתחיל לשלם דיבידנדים שוב..

סביר להניח שתשלום הדיבידנד לא יתמודד עם שיבושים נוספים, העלולים להשפיע לטובה על סנטימנט המשקיעים. השיפור במצב ה- COVID-19 עשוי גם לגרום לשווקים להפוך לשוריים, וההערכה היא כי המצב אמור להתנמל די מהר. ההשלכות של זה הן שההתכנסות בשוק המניות עשויה להעלות את מחירי המניות של בנק לויד.

בנק לוידס גם צופה חיובי בזכות מצבו הכספי החזק, המשתפר ללא הרף. זה יכול להיות גם גורם שבגללו מחיר המניה יכול להתאסף בשנת 2021.

ברקליס

ברקליס היא עוד מניה בבריטניה עליה יבדקו המשקיעים מקרוב בשנת 2021. גובה המגיפה של COVID-19 הביא לירידה במחיר המניות של ברקליס ל -80 פני. מחיר המניה התחדש מאז מאז השיפור במצב COVID-19. עם סיום הברקזיט סוף סוף, מניית ברקליס צפויה לעלות בשנת 2021, כאשר אנליסטים צופים דירוגים של

1.57 ליש”ט למניה עם הערכה גבוהה של 2.50 ליש”ט. למרות שהתחזית נראית חיובית בשנת 2021, ברקליס הדגיש כי עדיין תהיה מידה של חוסר וודאות בשווקים לקראת 2021.

טסקו

שנת 2020 הייתה שנה חזקה עבור טסקו, כשהחברה רואה את המכירות המקוונות שלה מרקיעות שחקים בזכות הנעילה. מניית טסקו עלתה ב -7% מתחילת השנה, והניבה מכירות 26.7 מיליארד ליש”ט. גם מכירות המזון בבריטניה עלו ב -9%. טסקו השלימה גם את העסקה למכירת הזרוע התאילנדית והמלזית שלה, לפי שווי מוערך של כ -10.6 מיליארד ליש”ט.

החברה עקבה אחר כך והודיעה על דיבידנד מיוחד שישלח 5 מיליארד ליש”ט מהשווי הנקי לבעלי המניות והוסיפה 2.5 מיליארד ליש”ט לתכנית הפנסיה PLC של טסקו. אנליסטים ניבאו מחיר ממוצע של 276p למניות טסקו בשנת 2021, מה שהופך את מניות טסקו לאופציה מצוינת בשנת 2021.

BP

BP הודיעה על גיחה לאנרגיה מתחדשת ותכננה לשמור על נוכחות בתעשיית הנפט תוך שהיא מכוונת לקיבולת של 50 גיגה וואט בתחום האנרגיה המתחדשת בשנת 2021. הגיחה של BP לאנרגיה מתחדשת מגיעה בזמן המתאים לחברה, כשהעולם מבקש לחפש להתרחק מדלקים מאובנים ולהיות ידידותיים יותר לסביבה. בשנת 2020 נרשמה האטה משמעותית בביקוש, כאשר העולם נעצר כמעט נעצר בגלל COVID-19.

BP הורידה את הפסדיה מ 16.8 מיליארד דולר ברבעון השני ל 0.5 מיליארד דולר ברבעון השלישי. פרויקטים חדשים עומדים בתהליך. כאשר BP תעבור את דרכה לתחום האנרגיה המתחדשת, 2021 תראה את מלאי העלייה שלה באופן משמעותי כאשר העולם מאמץ מקורות אנרגיה ידידותיים לסביבה..

זהו הזמן האידיאלי להשקיע בשוק המניות, כאשר המניות שנפלו כאשר מגפת ה- COVID-19 החלה התאוששות. תחזיות השווקים הן להתאוששות ומחירי המניות יעלו, מה שהופך את הזמן האידיאלי להיכנס לשוק בנקודת מחיר נמוכה יותר וליהנות מתשואות חיוביות על ההשקעות..

eToro – קנו מניות מובילות בבריטניה בשנת 2021 עם עמלה בשיעור 0%

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בשוק המניות לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

ההון שלך נמצא בסיכון. עמלות אחרות עשויות לחול

קרא עוד:

מהן 10 המניות המוערכות ביותר לרכישה בבריטניה לשנת 2021?

5 מניות הדיבידנד המובילות להשקעה בהן לשנת 2021

10 המניות המובילות בבריטניה להשקעה בשנת 2021 (סקירה מעמיקה)

מהם 7 המניות הטובות ביותר לביצוע טלקומוניקציה לרכישה בשנת 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector