מבחר המניות המובילים לשנת 2021

מעוניין להיכנס לשוק המסחר במניות בתוך שנת 2021? האם אתה מחפש למצוא את המניות הטובות ביותר שתוכל לרכוש לשנת 2021?

תסתכל על 7 המניות הטובות ביותר שהן תוספות נהדרות להיות חלק מהשנה הזו.

7 בחירות מניות לשנת 2021

הרפתקה חדשה למסחר במניות?

אז הגעת למקום הנכון כיוון שיש לנו את 7 בחירות המניות המובילות שתשקיע בהן לשנת 2021, שתוספות מסנוורות עבורך כדי להחזיק מעמד לטווח הארוך.

מהעלייה מהשנה הסוערת של שנת 2020 ועד להתקדמות למציאות החדשה, הנה המניות בעלות הביצועים הטובים ביותר שעליך לחפש להחזיק בשנת 2021 ואילך..

7 הבחירות המובילות בשנת 2021:

1. מורגן סטנלי (MS)

2. אמזון (AMZN)

3. PayPal Holdings Inc (PYPL)

4. Pinterest (PINS)

5. אטסי (ETSY)

6. Teladoc Health Inc (TDOC)

7. קציר בריאות & Increation Inc (HARV)


אתה יכול לקנות את כל המניות המובילות האלה, כמו גם רבות אחרות, ב eToro ולשלם עמלות של 0%!

מהן 7 הבחירות המובילות ביותר לשנת 2021?

רשימת 7 המניות הטובות ביותר בשוק כיום שיכולות להוכיח תוספות חכמות לתיק שלך בשנת 2021.

1. מורגן סטנלי – טרשת נפוצה

בנק ההשקעות הרב-לאומי האמריקני מגלה אמון כשעובר לשנת 2021.

MS מחזיקה כיום בדירוג Zacks של # 2 a (Buy) וקיבלה דירוג “Buy” של קונצנזוס חזק על ידי 27 חברות מחקר נוספות. בנק ההשקעות הוא בנק אחד המוביל את הדרך קדימה לפני שחלק מהמתחרים לקראת השנה החדשה.

בדצמבר הוא אושר וקיבל את ההתחלה לקידום חידוש תוכניות הרכישה, אליהן קפץ מורגן סטנלי היישר ואושרה רכישה של 10 מיליארד דולר למניות שאמורה לשלם לבעלי המניות החל מינואר 2021..

חדשות אלה, כמובן, יחזקו את נתוני המניות של החברה בהמשך, וזה אושר לאחר שהתפרסמה הידיעה בדצמבר כשמחיר המניות של MS עלה ב -5.2% והוא עולה ב -25% במהלך השנה..

נכון להיום מחיר המניה של החברה עומד על 76.47 דולר.

בתוצאות הרבעוניות האחרונות דיווחה טרשת נפוצה על עלייה של 25% בצמיחת הרווח הנקי יחד עם צמיחת ההכנסות הגדילה מעט מעל 16% עם הגיענו לשנת 2021..

לחברה גם דיבידנד אמין וטוב עם תשואת דיבידנד של 2.04%.

בהתקדמות, אנליסטים גם נותנים ל- MS הסכמה ממוצעת של ‘ביצועים טובים יותר’, מה שמעיד כי אנליסטים מאמינים כי המניה צפויה לעשות טוב יותר מהתשואה בשוק שתחזית..

מורגן סטנלי מקרין התאוששות חזקה בצורת V לשנת 2021 ולשנים הקרובות, בהתבסס על תוצאות החברה לשנת 2020, המהוות את הבמה להשיג ולהביא לצמיחה של 6.4% בתוצר בשנת 2021, שהיא מעל התחזית הצפויה ל -5.4%..

כאשר העולם מתחיל להיפתח לאט כפי שצפוי השנה, הצמיחה של טרשת נפוצה ברחבי העולם אמורה לגדול.

כלכלת ארה”ב על פי דוח המחקר של מורגן סטנלי מציינת כי הסטטיסטיקה של ארה”ב הצליחה להישאר במקומה וצפויה צמיחה בתמ”ג של 5.9% בשנת 2021.

למרות שאירופה היא המוקד הגדול יותר עבור המותג, כאשר שיעורי ההדבקה החדשים עולים באופן משמעותי והצמיחה הכלכלית נמוכה יותר, יש ל- MS תחזית לצמיחה של 5% בתוצר..

עם יחס PE של 12.32%, תשואת הדיבידנד הקדמי של 2.04%, תחזיות אנליסטים חזקות, הופכת את מניית מורגן סטנלי לבחירה ראשונה לשנת 2021.

2. אמזון – AMZN

אמזון, חברת הטכנולוגיה הרב-לאומית העולמית שהיא הרבה יותר. ידיהם מעורבות באפיקים שונים כולל סחר אלקטרוני, סטרימינג דיגיטלי, מחשוב ענן עד כמה שם.

נקראה כאחת מחברות 5 הגדולות המובילות בתעשיית טכנולוגיית המידע של ארה”ב, לצד מותגים גלובליים אחרים כמו Microsoft, Google, Apple ו- Facebook..

ניתן לטעון כי אמזון נבחרה למותג ‘היקר ביותר’ בעולם.

אם תסתכל על הנתונים הכספיים של אמזון, תראה ש- AMZN אינה הזולה מבין המניות להשקעה, אך לטווח הארוך, יציבותה וצמיחתה של החברה הם שני גורמים מרכזיים לאיתור המניה הביצועית הזו..

אמזון קיבלה כיום דירוג של זקס של החזקת מקום 3. עם זאת, אין פירושו לומר שהמניה לא שווה לקנות; זה פשוט אומר שמומלץ שלא אם אתה בעל מניות נוכחי לשמור על עמדתך עד שתתרחש תנועה נוספת.

עם זאת, מניית AMZN קיבלה דירוג אנליסט “קנייה חזקה” של וול סטריט 35, כאשר אחד ממליץ למניה להיות “אחזקה”. האנליסטים הציעו גם יעד מחירים של 12 חודשים במהלך שלושת החודשים האחרונים, כאשר יעד המחיר הממוצע עמד על 3,810.18 דולר, המהווה עלייה של 21.41% לעומת מחירו הקודם, עם יעד מחיר צפוי גבוה של 4,350.00 דולר..

נכון לסגירה ב- 6 בינואר, מחיר המניה של אמזון היה 3,138,38 $ והיום הוא עומד על 3,186.02 $..

בהתחשב בכך שבשנת 2020 רואים חברות ברחבי העולם ובכל הענפים מכה גדולה, אמזון הרוויחה מאוד. עם הצמיחה המרשימה והבולטת שלה והתפתחותה לטכנולוגיות חדשות, כולל שירותי הזרמת מוזיקה חדשים שעוברים לשנה החדשה.

AMZN אישרה גם בחדשות האחרונות כי רשמה את השיא הגדול ביותר שלה עד כה בהיקף של למעלה מ -1.5 מיליארד משלוחים ברחבי עונת החגים והיא מצפה לראות את תוצאות הרבעון הרביעי של החברה מטפסות בצורה מרשימה בכ -38% צפויות..

התחזיות מוגדרות לחברה לטווח הארוך, ולכן אמזון היא מניות בעלות שווי גדול בגדול בתיק ההולך וגדל שלך..

3. PayPal Holdings Inc – PYPL

PayPal Holdings, מערכת התשלומים המקוונת נהנתה והפכה לפופולארית יותר מאי פעם. נכון, המגפה הנוכחית עודדה את החברה להיות פופולארית יותר כאשר אנשים פונים לתשלומים מקוונים עקב מדידות נעילה ואנשים דורשים לרכוש באינטרנט כאשר העברות הכסף המיידיות שלה מהוות יתרון עצום..

שוב כמו אמזון, המניות של פייפאל יכולות להיות יקרות אך בתמונה הגדולה יותר כשאתה מסתכל על הסטטיסטיקה של החברה, האם זה באמת יקר כמו שאנשים יעצו? אנחנו לא מאמינים שזה המקרה.

המניה הגדולה בדירוג זאק הנוכחי היא ‘הולד’ כאשר 23 מתוך 29 אנליסטים בוול סטריט מייעצים למניה כ’קנייה חזקה ‘, 3 המייעצים למניה’ לקנות ‘ו -5 נותנים זה דירוג’ החזק ‘..

בכל הנוגע לתחזיות האנליסטים לשנים הקרובות, PayPal קיבלה תחזית ממוצעת לשלוש שנים של 34,4 מיליארד דולר שעולה 63.39%. רווח החברה למניה קיבל גם עלייה ממוצעת בהתאמה ל -4.77 דולר גידול של 78.65%.

הרווחים הכוללים של פייפאל בשנת 2020 עמדו על 3,142 מיליארד דולר ובהתבסס על 13 תחזיות אנליסטים בוול סטריט, החברה קיבלה רווחים פוטנציאליים לשנת 2021 לסכום של 4,084 מיליארד דולר ונטייה ל -2022, תחזית צפויה כי רווחי PYPL יעמדו על 5,084 מיליארד דולר..

מחיר המניה של PYPL נכון להיום עומד על 233.86 דולר.

הבריאות הפיננסית של פייפאל גם ירוקה, נכסי החברה להתחייבויות גבוהים ומכוסים היטב ו- EBITDA של PYPL בסך 4.06 מיליארד דולר מסוגל לשמור על רמות ריבית החוב של החברה בנוחות של 8.94 מיליארד דולר..

בתוצאות הרבעוניות האחרונות של PayPal בנובמבר, החברה הראתה כי חרגה מעל כל התחזיות החזויות, והכנסותיה היו 5.46 מיליארד דולר בהשוואה לנתון החזוי של 5.41 דולר על ידי האנליסטים וה- EPS (רווח למניה) בסכום של 1.07 דולר לעומת תחזיות האנליסטים 0.94 דולר.

בהתקדמות בשנת 2021 ובשנים הבאות, PayPal היא מניה שהולכת להיות בטווח הארוך ומניה שתניב צמיחה גדולה יחד עם ערך כאשר החברה ממשיכה להתרחב ואנשים ממשיכים לשגשג ולקנות. באינטרנט.

4. Pinterest – PINS

Pinterest Inc, ללא ספק אחת מפלטפורמות המדיה החברתית היצירתיות ביותר שיש עד היום. העיצוב המקורי, הייחודי, היצירתי של החברה של היכולת להצמיד תמונות וסרטונים יצירתיים שישותפו ללוח התמונות שלהם מושך מיליארדים להיות חלק ממנה ולהתרחק מהשליליות שיש בפלטפורמות חברתיות מסוימות ומתמקדים אך ורק בחיוב..

בשנת 2020 כשאנשים נאלצו להישאר בבית או להיות מוגבלים עקב מגיפת Coronavirus, אנשים שנראים ברחבי העולם נכנסים לפלטפורמה החברתית כדי ליצור ולהשיג השראה יצירתית..

לצד ההשראה תוכלו לרכוש את העיצובים היצירתיים שבחרתם דרך אפליקציית המדיה החברתית עם חברות כמו איקאה ו- Shopify להוסיף קטלוגים של קניות לפלטפורמה החברתית..

על פי הדיווחים, מניית האפליקציות החברתיות בפינבורד עלתה בשיעור עצום של 290% בשנת 2020, שמשכה משקיעים ברחבי העולם לבחון מקרוב ולהתמקד בדגש על הפלטפורמה החברתית היצירתית.

סגירתו בתאריך הסופי ב -31 בדצמבר, מחיר המניה של PINS עמד על 65.90 דולר ועד היום מחיר המניה הנוכחי של החברה עומד על 67.11 דולר..

כפי שרבים מאמינים שהחברה הולכת לשפר את התחזית שלה לפרסום דיגיטלי הוא אחד היתרונות יחד עם האלמנטים הפיננסיים מהם נהנית הפלטפורמה החברתית..

19 אנליסטים בוול סטריט חזו כי מניית ה- PINS היא מעורבת בה 14 נותנים למניה ‘קנייה חזקה’ כרגע. דירוג זקס עבור Pinterest אושר כ’החזקה ‘למניה.

אם מסתכלים על נתוני החברה משנת 2020, הכנסות החברה צמחו מהר יותר בהשוואה לממוצע שוק ארה”ב ב -36.5% והן לתוכן האינטרנט של ארה”ב. & ממוצע בענף המידע.

בניגוד לשנת 2021, התחזית היא כי החברה תצמח בקצב מדהים של 64.96% בשנה וברבעון הרביעי של החברה צופים גם מומחים שיעלו לטפס לסביבות 60% משנה לשנה..

באשר לתחזית השנה המלאה של החברה, מומחים חזו עלייה של 43% בשנת 2020/2021 עם עלייה נוספת ל -2.4 מיליארד דולר בשנה הבאה..

יחס החוב להון של PINS נחשב גם לסביר כשמחושב על 0.19.

ניתנת אור ירוק מניתוח לטווח הארוך והיא מצליחה בשנת 2020 ככל שאנשים הופכים להיות יצירתיים יותר ויותר והנתונים הפורחים שלה הופכים את המניה המבעבעת הזו לתוספת מושלמת להשקעה לטווח הארוך..

5. Etsy Inc – ETSY

אתר המסחר האלקטרוני הפופולרי אטסי היווה כוח חזק בשנת 2020 והוא אמור להמשיך ולעבור לשנה החדשה ולשנים הקרובות..

שוב כמו חברות סחר אלקטרוני אחרות ברשימה, אטסי נהנתה גם מהמגפה שכן לצרכנים היה את הזמן הנוסף להיות מסוגלים לקנות עיצובים ייחודיים בעבודת יד ממוצרי עיצוב אירועים ועד שמלות כלה, לאטסי הכל.

אטסי פועלת מכל רחבי העולם המחברת את המעצבים המותאמים אישית עם הצרכנים שלהם מכל מקום בעולם.

מוצרים נוספים שהיו מבוקשים השנה הם עיצובים ייחודיים של מסכות פנים של יוצרים אשר גררו מכירות טובות ברחבי העולם..

כמניה שסווגה כערכה נמוכה של 4.92% בשל מחיר השווי ההוגן שלה ועם תזרים המזומנים שלה, כאשר אתה רואה כיצד המניה ביצעה ביצועים נוספים עם תחזיות המניות, ייתכן שתרצה לחפש להיות מעורב. החברה הצומחת הזו.

דירוג של Zacks דירג את מניית ETSY כרגע כ’קנייה ‘יחד עם 11 מתוך 13 משקיעים בוול סטריט שדורגו את המניה כ’קנייה חזקה’ להתקדם עם ‘קנייה’ ו’חזק ‘אחד..

ויש סיבה מדוע האנליסטים חוזים תחזיות כאלה, שכן הסחורה הגולמית של החברה הגיעה ל -10 מיליארד דולר בלבד בשנת 2020, שזה כמעט כפול מהנתון של השנה הקודמת..

על פי העיתון “וול סטריט ג’ורנל”, אטסי ראתה צמיחה טובה יותר גם במכירות הדיגיטליות ביום שני בסייבר, כאשר 73% מכתים את מכות המותגים הגדולים יותר, כולל אמזון..

מדוח הרבעון השלישי של החברה הוא מראה תחזית חיובית.

נכון ל -30 בספטמבר, הכנסות החברה, שעמדו על 451,478 דולר, עלו ב -128.1% לעומת השנה שעברה, כאשר הכנסות השוק שלה היו 341,623 דולר אדירות לעומת 141.2% לעומת שנת 2019..

לצד העליות הכספיות של החברה, אטסי ראתה עלייה של 55.4% ברוכשיה הפעילים, לעומת 44,807 בשנת 2019 ל -69,649 נכון לשנת 2020.

התחזית שעוברת לעתיד שצפו אנליסטים נראית בהירה עבור ETSY.

תחזית הכנסות החברה לגדול של 24.72% לשנה כאשר ההכנסה הממוצעת לשלוש שנים נקבעת על 2.7 מיליארד דולר שהם 99.2% לעומת התחזיות השנה..

תחזית הרווח למניה של ETSY צפויה גם היא לתחזית נדיבה מאחר ויש לה תחזית לשנה ממוצעת של 2.04 דולר, מה שמוביל לתחזית הממוצעת לשלוש שנים ל -4.55 דולר לעומת 135.65%.

לסיום הרווחים של אטסי צפויים לצמוח ב -31.81% בשנה.

כיוון שההכנסות של החברה צפויות לצמוח במהירות של 24.72% מהממוצע בשוק האמריקני, הכנסותיה אמורות לנצנץ בשנים הקרובות ומדידות נעילה המוקרנות ברחבי העולם, מה שיצור יותר מונע מכירות באינטרנט, הופך את מניית אטסי לתוספת השקעה ל קנה ושמור בעתיד הנראה לעין.

6. Teladoc Health Inc – TDOC

Teladoc Health Inc הייתה במקום הנכון בזמן הנכון בשנת 2020, כי תעשיית הטלרפואה שואפת לדחוף את התקדמותה לעתיד..

חברת הרפואה הבין-לאומית והבריאות הווירטואלית שהוקמה בשנת 2002 הסלימה במהלך שנת 2020, כאשר אנשים נשארו בבית ועדיין ממשיכים לעשות זאת ברחבי העולם עם השפעות נעילה שהוגדרו לתפוס את התפשטות הזיהום ב Coronavirus..

מאחר שלא ניתן היה לראות אנשים בפגישות גופניות אחד על אחד, היכנס לבריאות Teladoc כדי להציל את היום, מכיוון שהמותג מאפשר לאנשים לקבוע פגישות רפואיות עם אנשי מקצוע בתחום הבריאות באופן כמעט מקוון..

בשנה שעברה עלתה מניית טלדוק ב- 139%, כאשר שוק הטלרפואה החל להתרחב לעתיד.

נכון לעכשיו לחברה כ -51.5 מיליון חברים פעילים ברחבי העולם אשר יכולים ליהנות משירותי החברה.

למרות שההצלחה של החברה במהלך השנה עשויה לשאול אנשים להאמין שהחברה נהנתה רק בגלל התפרצות קוביד 19, זה למעשה לא המקרה..

TDOC נמצאת במגמת עלייה במשך שנים רבות כאשר התעשייה מובילה לעתיד עם הנוכחות הרפואית הווירטואלית שלה. בשנת 2005 ביצעה Teladoc יותר מינויים וירטואליים מכל חברה אחרת בענף ב 15 מיליון מינויים וירטואליים.

דירוג Zacks נקבע כ’החזק ‘לחברה עם דירוג’ A ‘לצמיחה, יחד עם 15 מתוך 24 אנליסטים בוול סטריט שמעניקים דירוג’ קנייה חזקה ‘ו -9 המעניקים למותג דירוג’ החזק ‘..

הכנסות הצמיחה הצפויות לחברה נראות חזק עם קצב צמיחה יוצא דופן של 76.31% בשנה.

שיעור הצמיחה הממוצע בשנה הראשונה של המניות הרפואיות נקבע על 2.0 מיליארד דולר בעלייה של +125.44% ומצפה קדימה לתחזית הממוצעת לשלוש שנים שנקבעה ל -3.5 מיליארד דולר עלייה של +307.4%.

אנליסטים בוול סטריט ניבאו גם כי מחיר המניה של טלדוק יכול להעלות עד 230.04 דולר עד לינואר 2022, בעוד שמחיר המניות של החברה עומד היום על 219.29 דולר..

למרות שעדיין מחכה שהחברה תהפוך לרווחית, חברת Teladoc Health מוכחת ומראה לאן המותג מוביל.

ביצועי המניות הללו רחוקים מלהסתיים ואמורים לצמוח במהלך השנים הבאות ככל שנכנס לעתיד דיגיטלי. מה שהופך את Teladoc Health למניה לרכישה בשנת 2021.

7. בריאות הקציר & פנאי בילוי – HARV

כאשר בשנת 2021 יראה הנשיא הנבחר ג’ו ביידן להשתלט על ההגה בבית הלבן, תעשיית הקנאביס אמורה להמריא.

HARV, חברה מקנדה, היא אחת ממניות הקטנות בהשוואה למניות קנאביס אחרות הקיימות כיום בשוק, אך יש לה יתרונות משמעותיים על פני אחרות..

נכון להיום נסחר במחיר של 2.56 דולר למנתח ומשקיעים שכבר נמצאים בשוק הקנאביס, ממליצים למניה להיות ‘קניית גניבה’ בשל הצמיחה הפוטנציאלית של החברה בשנים הקרובות..

7 אנליסטים בוול סטריט נתנו דירוג ממוצע ‘קנייה’ עם מחיר יעד של 4.29 דולר CAD למניה, לאור הנתונים הכספיים של החברה..

בשנת 2020 עלו המכירות ב 229 מיליון דולר, אם כי המכירות נטו צנחו מעט ב – 45.5 מיליון דולר כאשר החוב הנקי של החברה חישב 167 מיליון דולר..

בדו”ח הכספי של HARV לרבעון השני, הכנסות החברה עלו ב -55.7 מיליון דולר ב -109% לעומת 2019, שם עמדו על 26%.

נכון לדוח הרבעון השלישי של החברה, HARV דיווחה על הכנסותיה ברבעון השלישי ב 61.6 מיליון דולר, עלייה של 86% לעומת שנת 2019 יחד עם EBITDA מתואם של 10.5 מיליון דולר בהשוואה לתוצאה ברבעון השני של 4.1 מיליון דולר..

ההפסד הנקי של החברה היה מאיר עיניים גם בדו”ח כאשר HARV דיווחה על הפסד נקי של 2.1 מיליון דולר ברבעון השלישי לעומת הפסד נקי של 39.1 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2019..

להתקדם, קציר בריאות & הבילוי עצר חלק מתוכניותיהם בשנת 2020 לקצץ בעלויות עקב השפעת המגיפה, אולם הרחבות אמורות להתבצע כיום בשנת 2021 ככל שהתעשייה צוברת יותר ותשומת הלב הראויה לה..

כשהשנה החדשה מגיעה בעיצומה, תעשיית הקנאביס היא תעשייה שאמורה להמריא עם קציר הבריאות & Recreation Inc היא אחת מבירות המניות הטובות ביותר לקנות בענף הקנאביס החדש למדי.

מבחר המניות: סיכום

7 מבחר המניות הטובים ביותר שנבחרו לשנת 2021 מציעים מגוון של מגוון, שכן מניות אלה מוגדרות בענפים שונים, קיבלו תוצאות צמיחה נהדרות ונקבעו להצלחה רבה יותר בטווח הארוך, כפי שחזו הניתוח והנהלת כל חברה..

כיצד להשקיע בשבע המניות המובילות המובילות?

הצעד הבא למסע המסחר שלך, ברגע שאתה מרוצה מהמניות שבחרת הוא לבדוק איך להשיג את המתווך המתאים לצרכי ההשקעה שלך..

השקעה היא פשוטה, מהירה וקלה כשיש לך את הקשרים הנכונים.

לא, אתה לא צריך לקבוע פגישות פיזיות או שיחות טלפון מתמשכות, אתה יכול פשוט לעשות את כל זה בנוחות הבית שלך באופן מקוון.

פלטפורמת המסחר המקוונת המובילה eToro יש הכל ועוד על מסע ההשקעה שלך. אם אתה מתחיל להשקיע אין פלטפורמה טובה יותר עד היום.

עם למעלה מ- 12 מיליון לקוחות ברחבי העולם, גישה ליותר מ- 800 מניות להשקעה, גישה ליותר מ- 16 שווקים בינלאומיים, כולל שני השווקים הגדולים בבריטניה וארה”ב, והכל עם היתרון העצום הנוסף של הצעה אפס עמלה– עמלות.

אם זה יותר זמן ומחקר שאתה דורש, eToro מציעה קורסים מקוונים עבורך כדי ללטש את הידע שלך בסחר במניות, יחד עם קורסים לקרוס במידת הצורך עם מורה אחד על אחד כדי לענות על חששות ושאלות. יתכן שיש לך.

לאחר שפתחת את חשבון המסחר שלך, נמצא בשעות הפנאי שלך מתי ברצונך להתחיל את מסע המסחר שלך.

אם אתם מחפשים הדרכה בדרך, אמנם זה חכם לא לקחת אנשים מפה לאוזן מילולית, eToro מעניק לכם את היתרון בכך שאתם יכולים לראות ולהיכנס לתיקים של משקיעים אחרים אם אתם רוצים לחפש השראה נוספת..

eToro – מתווך מוביל, קנה מניות עם 0% עמלה

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בשוק המניות לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

ההון שלך נמצא בסיכון. עמלות אחרות עשויות לחול

המפתח העיקרי:

  • 7 בחירות המניות הטובות ביותר לשנת 2021 הן גם מניות להחזיק מעמד לטווח הארוך.
  • 7 המניות המובילות ביותר שנבחרו מגיעות עדיין עם אלמנטים של סיכון משלהן, וזה חכם לבצע מחקר נוסף כאשר בוחנים את המניות שבחרתם.
  • אם אתה מתחיל, מומלץ ליצור מגוון טוב של מניות בעת יצירת התיק שלך.
  • בחר את המתווך שלך בחוכמה כאשר אתה מעוניין להתחיל את מסע המסחר שלך מכיוון שזה עלול להיות יקר.
  • שמור תמיד תזכורת עדינה ששום דבר לא מובטח בעת ההשקעה, ולכן זה חכם להיות תמיד מודע למה שאתה נכנס לפני שאתה מציב את הכסף שלך.

אנו מקווים שרשימת מבחר המניות המובילה להשקעה בשנת 2021 הייתה מועילה. תהיה אשר תהיה אסטרטגיית ההשקעה שלך, מעקב אחר המגמות והתחזיות הנוכחיות הוא הדרך הטובה ביותר לבנות תיק חזק ומלא במניות הטובות ביותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector