המניות הטובות ביותר לרכישה עכשיו – מרץ 2021

Contents

המניות המובילות לרכישה בחודש זה – מרץ 2021

במהדורה זו של ניתוח שוק המניות החודשי שלנו, אנו הולכים להסתכל על המניות הטובות ביותר לרכישה במרץ 2021.

העניין הכללי בשוקי המניות מעולם לא היה חזק יותר. למעשה, חברות תיווך מקוונות ראו זינוק עצום בהרשמות החשבון בעיצומה של הנעילה – מה שהפתיע רבים..

אף על פי כן, אם אתה טירון מלא בשוק המניות ואתה מחפש קצת השראה אילו מניות לקנות עכשיו – הגעת למקום הנכון.

כאן נדון במניות הטובות ביותר לרכישה במרץ 2021. אנו מעדכנים דף זה בכל חודש על מנת להבטיח כי תיק המניות שלך מלא רק במניות בעלות דירוג גבוה ביותר.!

חמש המניות המובילות לרכישה כרגע

לפני שנבדוק מקרוב את המניות הטובות ביותר של מרץ, הנה 5 הבחירות המובילות שלנו:

1. טסלה

2. אג בר

3. אמזון

4. PayPoint

5. SalesForce

אתה יכול לקנות את כל המניות המובילות האלה, כמו גם רבות אחרות, ב eToro ולשלם עמלות של 0%!

המניות הטובות ביותר לרכישה עכשיו – מרץ 2021

האם המניות יתעוררו סוף סוף לחיים בשנת 2021? אם כן, הבחירות המובילות הללו יכולות להיות אחת מאפשרויות ההשקעה הטובות ביותר לחודש זה.


1. טסלה – תשואת YTD של כמעט 400%

טסלה, המניות הטובות ביותר לרכישה

מי היה חושב על זה? בעוד שחלק ניכר מהשווקים עדיין לא חזר לרמות טרום-מגיפה, בעלי המניות בטסלה בוחנים רווחי YTD של כמעט 400%. מספרים אלה פשוט באופן רגיל.

המניות החלו את השנה בקצת יותר מ -86 דולר והחלו לרוע המידה לרעה בחודש מרץ בהתאם למכירה המונית הקשורה ל- COV-19. עם זאת, למרות שהמפעל הראשי של טסלה בקליפורניה נאלץ להיסגר למשך מספר חודשים במהלך הנעילה, המניות עלו, עלו ונעלמו מאז..

מאז, טסלה אף יזמה את חלוקת המניות הראשונה שלה אי פעם – עם משקיעים שנהנים מהנפקה של 5 ל -1. ככאלה, הנתונים האמורים מבוססים על מחירים מותאמים מחדש לפי הפיצול.

מצד אחד, יתכן ותהיה מסרב לקנות מניות בטסלה מכיוון שהחמצת את הסירה בזינוק בן שלוש הספרות. מצד שני, רבים יטענו שטסלה נועדה רק לצאת לדרך. ככזה, מניות טסלה יישארו ככל הנראה בתיק שלנו במשך כמה עשורים.

האם תרצה לקנות מניות טסלה?

2. A.G. Barr – מסחר במניות בהנחה של 15% מרמות טרום COVID

ag barr, המניות הטובות ביותר לקנות

אנחנו אוהדים גדולים של מניות הגנה בתקופות של אי וודאות כלכלית. דוגמה כזו היא זו של יצרנית המשקאות הבריטית AG Barr. כמה ממותגי המשקאות המוכרים ביותר של המשרד כוללים את אירן ברו, KA, באר קולה, בונדברג, ברדוק ושן הארי, ורוקסטאר אנרגיה..

נקודת המפתח עם מניה מתגוננת כמו AG Barr היא שבאופן תיאורטי – המוצרים שלה ימכרו ללא קשר לתפקוד הכלכלה. עם זאת, אנו אוהבים גם את AG Barr בפוטנציאל הטווח הקצר שלה.

כלומר המניות עדיין נסחרות ב -15% מתחת לרמות לפני COVID. ככזה, אתה יכול לקנות את המניות בהנחה סבירה. בפרט, ל- AG Bar יש מאזן יציב שראה את החברה מנווטת את דרכה במגפה בקלות. בחזית זו גידול עצום בתזרים המזומנים החופשי נטו.

בנוסף, ההנהלה ב- AG Barr קיבלה את ההחלטה ההגיונית להשעות זמנית דיבידנדים במהלך הנעילה, מה שפינה שוב הון נחוץ עוד יותר. שימו לב, יתכן שתצטרכו להיות מהירים עם זה – כמו בארבעת השבועות שקדמו לכתיבת מאמר זה המניות עלו ב 9.1%.

אתה צריך לקנות א.ג. בר מניות?

3. אמזון – תשואת YTD של 68%

אמזון, המניות הטובות ביותר לקנות

אין שום דבר מקורי בהוספת אמזון לרשימת המניות הטובות ביותר לקנות כרגע. עם זאת, אנו מודאגים יותר מצמיחה ארוכת טווח מאשר מקוריות – ולכן תחנת הכוח המקוונת הזו עושה את הקיצוץ.

מובן מאליו שאמזון נהנתה מאוד מהמגפה. אחרי הכל, כאשר מרבית הממשלות ברחבי העולם מיישמות נעילה כלשהי, הדבר אילץ את עסק החזית המסורתי לסגור את שעריהם – לעתים קרובות במשך חודשים רצופים. בתורם, צרכנים פנו לאמזון בגליהם.

עם זאת נאמר, חשוב לציין כי אמזון אינה במקום בו היא נמצאת רק בגלל חטיבת הקמעונאות המקוונת שלה. נהפוך הוא, ענקית נאסד”ק עומדת מאחורי שפע של מיזמים בת – שרובם פועלים היטב. אחת מחטיבות האמזון המועדפות עלינו היא זו של מודל ההכנסות מבוסס המנויים שלה.

זה כולל את ההיצע ההולך וגדל של אמזון פריים – לצד שירות הזרמת התוכן שלה. בנוסף, אמזון גם עושה גלים באמצעות שירות מחשוב הענן AWS שלה (Amazon Web Services). למעשה, זה ללא ספק מוביל את הדרך בתחום זה עם נתח השוק הגדול ביותר.

מבחינת פעולת מחיר המניה, מניית אמזון עלתה ב -68% ב- YTD. זה מתורגם לשווי שוק באותה עת של מעל 1.6 טריליון ליש”ט. אין שום סיבה להאמין שאמזון לא תצטרף למועדון של 2 טריליון דולר לצד ענקית הטכנולוגיה העממית אפל. אנו עשויים לראות מעט התנגדות לשוק ברגע שזה יושג, אם כי זה עשוי להיות קצר מועד.

האם תרצה לקנות מניות אמזון?

4. PayPoint – תפסו לעצמכם הנחה ענקית של 50% על מניות הטכנולוגיה בבריטניה

נקודת שכר, המניות הטובות ביותר לרכישה

אל תטעו בקשר לכך – מניות הטכנולוגיה בבריטניה PayPoint נפגעו מאוד בעיצומה של המגפה. למעשה, בעוד שהמניות היו במחיר של 1,100p בפברואר, הן הגיעו לשפל של 52 שבועות של 389p רק כעבור כמה שבועות. זה מתבטא בקריסה מוחלטת של מעל 64%.

עם זאת, משקיעים ממולחים ללא ספק לא היו נכנסים לשוק כאשר המניות פורצות את תת ה -400 p. אחרי הכל, כשהמניות התאוששו מאז והסתכמו ב- 514p, זה מהווה עלייה של 32%. אם אתה מרגיש שאולי התגעגעת לסירה עם זו – אתה לא צריך.

אחרי הכל, מניות PayPoint עדיין נסחרות בקצת פחות מ -50% בהשוואה לחודש ינואר. ככאלה, נטען כי מניות אלה במחיר נמוך מאוד. הסיבה העיקרית לכך היא ש- PayPoint עומדת מאחורי טכנולוגיית התשלומים שנמצאה בלמעלה מ- 27,000 חנויות בריטניה.

זה כולל הכל מסניפי דואר, סופרמרקטים, תחנות דלק וחנויות נוחות מקומיות. בעוד שרבים מהעסקים השותפים שלה נסגרו במהלך הנעילה (ועדיין), PayPoint סבלה מאוד.

עם זאת, בסופו של דבר הדברים יחזרו למקום בו היינו לפני המגיפה, כלומר ש- PayPoint תראה שוב את הכנסותיה עונות על ציפיות השוק. בסך הכל, אם מניות PayPoint יחזרו בסופו של דבר ל -1,100 נק ‘, זה יהווה צמיחה של מעל 114% – בהתבסס על מחירו הנוכחי של 514 נק’..

האם תרצה לקנות מניות PayPoint?

5. SalesForce – 50% YTD מחזיר עבור מניה זו של דאו ג’ונס

saleforce, המניות הטובות ביותר לקנות

באוגוסט 2020 – העומדים מאחורי הליך הבחירה של דאו ג’ונס זיעזעו את השווקים והודיעו כי היא תמחק את אקסון מוביל מהמדד, ותחליף את ענקית הנפט ב- SalesForce..

רבים יטענו כי החלפה זו הייתה מוצדקת ביותר – במיוחד כאשר בוחנים את ביצועי החברה מאז רישומה בשנת 2004. אז, היית צריך רק לשלם כ -4 דולר (מותאם לחלוקת מניות) למניה אחת. בשוק של היום, אותו נתח ממש יעלה לכם 250 דולר נכון לסוף אוקטובר 2020.

אם מסתכלים על ביצועי החברה השנה, המניות פתחו את 2020 ב 166 $ – כלומר, המניות עלו מעל 50% ב- YTD. מכיוון ש- SalesForce אינה חברה שמשלמת דיבידנד, זה נותן לבעלי המניות מקום רב לצמיחה נוספת כלפי מעלה. ככזה, SalesForce נותרה קנייה חזקה.

אתה צריך לקנות מניות SalesForce?

מניות לצפייה במרץ 2021

בעוד שחמש המניות שלעיל הן הבחירות המובילות שלנו לחודש מרץ 2021, ישנם כמה אחרים שעלינו לפקוח עין.

זה כולל:

אינוביו – נאסד”ק: INO

inovio, המניות הטובות ביותר לקנות

אינוביו הינה חברת תרופות בארה”ב. היא מתמחה בביוטכנולוגיות והיא אחת החברות הרבות העובדות כיום על חיסון ל- COVID-19. מניית נאסד”ק הזו קיבלה למעשה יתרון במירוץ החיסונים והיא נמצאת כעת בשלב 2/3 מהניסויים הקליניים שלה. זה בא לידי ביטוי היטב בצמיחת המניות שלה השנה.

עם זאת, מינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) אחז זמני בניסויים הקליניים של Inovio לפני כמה שבועות מכיוון שהוא זקוק למידע נוסף על הטכנולוגיה הקניינית בה משתמשים..

ככזה, מניות אינוביו ספגו מכה קלה מאז. עם זאת, הדבר מציע הזדמנות חדשה להיכנס לשוק במחיר נוח יותר.

החזקות וירג’ין גלקטיק – NYSE: SPCE

גלקטית בתולית, המניות הטובות ביותר לרכישה

נתח מסוים זה לצפייה הוא בבחירת תשואה גבוהה בסיכון גבוה. הסיבה לכך היא כי וירג’ין גלקטיק מעורבת בתעשייה חדשה, חדשנית ולא מוכחת לחלוטין. מצד אחד, פרויקט תיירות החלל שלה כבר משך 600 לקוחות משלמים – המשקפים הכנסות של למעלה מ -150 מיליון ליש”ט.

הוא האמין כי הטיסה הגלקטית הראשונה עשויה להמריא בשנה הבאה. מצד שני, וירג’ין גלקטיק נמצאת במירוץ חלל עם שני שחקני מפתח אחרים. זה כולל SpaceX (אילון מאסק) ומוצא כחול (ג’ף בזוס). לשתי החברות האמורות עומדות מאחוריהן תיבות מלחמה ענקיות בהיקף מיליארדי דולרים רבים – כך שהתחרות תהיה קשה ביותר.

עם זאת נאמר, יש כל סיבה להאמין כי מניות וירג’ין גלקטיק יכולות להיות מוערכות מאוד כרגע. אחרי הכל, עם שווי שוק נוכחי של 4.2 מיליארד דולר בלבד, הפוטנציאל הפוך יכול להיות עצום.

וולמארט – NYSE: WMT

וולמארט, המניות הטובות ביותר לרכישה

ענקית הסופרמרקטים האמריקאית וולמארט עשתה שנה נהדרת עד היום. החל משנת 2020 במחיר של קצת יותר מ- 118 $, המניות כיום שוות 142 $ ב- NYSE. זה מייצג צמיחה של 20% בתוך 10 חודשים בלבד של מסחר.

וולמארט דיווחה על רווחים טובים מהצפוי ברבעון השלישי. וולמארט שוב ​​עולה על ציפיות השוק, יכולנו לראות את המומנטום העולה נמשך זמן מה.

כיצד למצוא את המניות הטובות ביותר לקנות עכשיו

עם כמה פלטפורמות עסקאות מקוונות המניות המעניקות לך כעת גישה לאלפי אלפי מניות בערימות של בורסות בינלאומיות – הידיעה באילו חברות להשקיע יכולה להיות מורכבת.

אחרי הכל, אלו שמשיגים רווחים עקביים בדרך כלל עושים זאת מכיוון שיש להם הבנה מוצקה כיצד למצוא מניות מוערכות באמצעות מחקר מעמיק וניתוח..

החדשות הטובות הן שישנן מספר דרכים בהן תוכלו לאתר את המניות הטובות ביותר לרכישה – גם מבלי שיהיה לכם ניסיון רב.

עיין בטיפים המפורטים להלן.

טיפ 1: הערכת האקלים הכלכלי הנוכחי

בראש ובראשונה, זה חכם לקחת צעד אחורה ולהעריך באיזה אקלים כלכלי אנו נמצאים כעת. לדוגמא, שנת 2020 נשלטה על ידי מגיפת הנגיף הכלילי. זה הביא למספר מנצחים, אך הרבה מאוד מפסידים.

לגבי האחרונים, מובן מאליו כי המניות המעורבות בענפי האירוח, חברות התעופה והקמעונאות נפגעו קשה מההגבלות המקומיות והעולמיות. מצד שני, מרחב הטכנולוגיה זכה למנצח מובהק. למשל, כמו אמזון, טסלה, תפוח עץ, כיכר, ו פייסבוק בודקים גם רווחים כפולים (ומשולשים במקרים מסוימים).

בתקופות של אי וודאות כלכלית, תחומי המפתח שצריך להסתכל עליהם הם העוסקים במוצרים ושירותים ‘בסיסיים’. המשמעות היא שהביקוש נותר חזק ללא קשר לתפקוד הכלכלה. דוגמאות לכך כוללות מניות מתחומי התרופות, הטבק והמזון / משקאות.

טיפ 2: תפוס צניחות לטווח קצר

טיפ זה הוא משהו שניתן להשיג על ידי משקיעים מכל הצורות, הגדלים ומערכות המיומנויות. במילים פשוטות, כל המניות עוברות ‘נפילות’. המשמעות היא שמחיר המניה מקבל תפנית בכיוון הלא נכון. אבל זה עשוי להימשך רק ימים או שבועות לפני שמגמת העלייה תחודש.

במהלך השפל, זו מהווה הזדמנות מצוינת לקנות את המניות בהתאמה.

דוגמה מצוינת לכך היא טסלה. לדוגמה, ב -31 באוגוסט 2020 מניות טסלה הגיעו לשיאים של 502 דולר בכל הזמנים. עם זאת, כעבור 9 ימים בלבד המניות הגיעו לשפל של 330 דולר – מהווה ירידה מדהימה של מעל 34%..

האם הייתה חובת ירידה מסוג זה? בהחלט לא.

קדימה מהירה ל -27 באוקטובר ואותן מניות טסלה מתומחרות ב -424 דולר. ככזה, אם היית ‘תופס את השפל’ ב -330 דולר, היית מסתכל כעת על רווחים של 28% בפחות מחודשיים של מסחר..

כמובן שחלק מהירידות בשוק המניות אינן שפלות לטווח הקצר – אלא יותר אינדיקציה לכך שהמניות עוברות שוק דובי..

ככזה – לא כדאי להשתמש רק באסטרטגיה זו מכיוון שאתה מצפה שהמניות יתאוששו בסופו של דבר. נהפוך הוא, יש להשתמש בו בחברות בעלות השקפה חזקה ובסופו של דבר – במקרים בהם אתה סבור כי ירידת מחיר המניה אינה מוצדקת..

טיפ 3: שילוב ממוצע עלות דולר ושקלול

בכל מקרים נישתיים פרט לכמה, יש לראות ברכישת מניות ומניות כהשקעה ארוכת טווח. אם אתה מעוניין לבנות את עושרך לאורך זמן, אז מדוע לא לשקול ממוצע של עלות דולר?

זה יוריד את הלחץ בבחירת המניות הטובות ביותר כרגע. למי שלא מודע, ממוצע עלויות הדולר הוא תהליך השקעה של סכומים קטנים יותר אך רגילים לשוקי המניות. לדוגמא, ייתכן שתשקיע 200 $ בסוף כל חודש במבחר מניות.

באופן מכריע, האסטרטגיה הממוצעת של עלות הדולר מאפשרת לך לרכוב על גלי שוק לאורך שנים רבות. יתר על כן, כאשר המניות שבחרתם עוברות שפל בשוק, תוכלו לקנות את המניות בזול יותר. כתוצאה מכך, מחיר עלות מניות ממוצע הופך להיות יותר ויותר נוח.

בנוסף לכך, אנו מציעים גם ליצור מערכת ‘שקלול’ משלך המשקפת את יחסך לסיכון. לדוגמה, ייתכן שתשקיע 70% מהכסף שלך בחברות חזקות ויציבות (תחשוב אמזון, יבמ, דיסני, פורד וכו ‘), 20% במניות צמיחה (תחשוב טסלה, וירג’ין גלקטיק, סקוור וכו’) ו -10 % במניות הקטנות – אולי אלה הרשומות בראסל 2000 או AIM.

מוכן לצלול למסחר במניות?

זה הזמן הנכון לקנות מניות?

במילים פשוטות, אין דבר כזה ‘הזמן הנכון’ להשקיע בשוקי המניות. אחרי הכל, אתה משקיע בחברות בטווח הארוך, ולכן התנודתיות לטווח הקצר ותיקוני השוק אמורים להיות בסדר העדיפויות שלך..

עם זאת, תזמון השוק יכול להיות תרגיל רווחי ביותר אם אתה יודע מה אתה עושה. כפי שציינו לעיל, זה כולל קנייה של מניות בדרגה גבוהה כאשר הן עוברות שפל שוק זמני. אילו עשית זאת עם מניות הטכנולוגיה במרץ 2020, כאשר השווקים התרסקו תוך מספר שבועות, היית מסתכל כעת על עליות חסרות תקדים.

בסופו של דבר, בעוד שסוחרים ותיקים יטבלו ויצאו מהשווקים בניסיון לעקוב אחר מגמות רחבות יותר, אין שום דבר רע בלהקפיד על אסטרטגיה פשוטה של ​​עלות דולר לאורך זמן – כלומר שתוכלו להתחיל בכל עת שתרצו..

כיצד לקנות את המניות הטובות ביותר במרץ 2021

אם אתה מעוניין לקנות אחת מהמניות המובילות המופיעות בדף זה – אנו ממליצים לבדוק eToro. מתווך מקוון זה מעניק לך גישה ליותר מ -1,700 מניות (כולל חמש הבחירות המופיעות בדף זה) – את כל אלה ניתן לרכוש על בסיס ללא עמלה, אתה יכול לקנות מניות מ- $ 50 (£ 40) למסחר.,

בעוד eToro פופולרי במיוחד בבריטניה, אוסטרליה וחלק גדול מאירופה היבשתית, המתווך חווה גם הוא גל של הרשמות לחשבון מארה”ב..

עם זאת, אם מעולם לא רכשתם מניות באינטרנט לפניכם, הנה פירוט מהיר של מה שעליכם לעשות.

הנה מה שאתה צריך לעשות כדי לקנות מניות eToro:

שלב 1: רשום חשבון

כדי לקנות מניות באופן מקוון יהיה עליכם לפתוח חשבון אצל מתווך מהימן. אם אתה משתמש ב- eToro, תהליך ההרשמה לוקח דקות. אתה פשוט צריך לספק מידע אישי ולהעלות עותק של תעודת הזהות שלך.

שלב 2: הפקדת כספים

אתה הולך לקנות את המניות שבחרת בכסף אמיתי – אז תצטרך להפקיד כמה כספים לחשבון eToro שלך. זה מגיע לסכום מינימלי של 200 $ ויש לך כמה אמצעי תשלום לבחירה. אם אתה רוצה לקנות מניות באופן מיידי – עדיף להשתמש בכרטיס חיוב / אשראי או בארנק אלקטרוני כמו Paypal.

שלב 3: חפש מניות

לחפש מניות

לאחר שחשבון eToro שלך מומן, תצטרך לחפש את החברה שאתה מעוניין להשקיע בה. לאחר מכן יהיה עליך ללחוץ על כפתור ‘סחר’ כדי לעבור ישירות לדף ההשקעה של המניה שבחרת..

שלב 4: בצע הזמנת רכש ללא עמלה

מניות אמזון, המניות הטובות ביותר לרכישה

לבסוף, יהיה עליך לבצע הזמנת רכש כדי להשלים את תהליך רכישת המניות. זה קל – מכיוון שכל מה שאתה צריך לעשות ב- eToro הוא לציין את הסכום שאתה מעוניין להשקיע.

לא משנה אם אתה קונה מניות בחברה כמו אֲמָזוֹנָה שיש לו מחיר מניות באלפי דולרים – מכיוון ש- eToro מאפשרת לך להשקיע מ- $ 50 בלבד. זה מכונה ‘השקעה חלקית’, מכיוון שתקנו ‘חלק’ ממניה.

לאחר שתאשר את הזמנת הרכישה, המניות יתווספו לתיק eToro שלך. אם המניות המדוברות משלמות דיבידנדים, הדבר יבוא לידי ביטוי בחשבון eToro שלך כאשר הם משולמים. אתה יכול למכור את המניות שלך בכל עת – כל עוד השווקים פתוחים.

אם אתה רוצה להשקיע בשוק המניות ולשקול את המניות הטובות ביותר לקנות היום, אין מקום טוב יותר לעשות זאת מאשר eToro. פשוט לחץ על הקישור למטה כדי להירשם עוד היום!

eToro – קנו את המניות הטובות ביותר ללא עמלה

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשייה לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

75% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה.

המניות הטובות ביותר לקנות כרגע: פסק הדין?

כמו תמיד, המניות הטובות ביותר לרכישה שנדונו במאמר זה הן השקפותיו של המחבר. ככזה, חובה שתבצע מחקר משלך לפני ביצוע ההשקעה.

עם זאת, יש הרבה הזדמנויות להשגת רווחים הזמינים כיום בשווקים – גם בתקופות הסוערות בהן אנו חיים כיום. בפרט, כאשר חברות רבות עדיין בוהות במחיר מניות נמוך מרמות טרום-מגיפה, יש יש הרבה מציאות שיש.

התאם בחודש הבא – שם אנו מכסים את המניות הטובות ביותר לרכישה במרץ 2021!

לקריאה נוספת:

השווקים הטובים ביותר לסחר בשנת 2021: כל מה שאתה צריך לדעת!

מדריך מלא למסחר מקוון בבריטניה

המאמרים של וורן באפט: הספר היחיד שאתה צריך להשקיע

איך להשקיע כמו מומחה

השקיע כמו פיטר לינץ ‘- המומחה לאיסוף מניות

אזהרה: כל המסחר טומן בחובו סיכון. הדעות המובעות באתר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ויש לפנות לייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך. ביצועי העבר אינם ערובה לתוצאות עתידיות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map