3 מניות צמיחה מובילות שהכי טוב לקנות עכשיו

עדיין לא מאוחר למשקיעים לנסות את ידיהם במניות הצמיחה המובילות בשוק כיום. גם לאחר רץ השוק הגדול בשנת 2020, חלק ממניות הטכנולוגיה הפופולריות עדיין לא נקנו יתר על המידה, ולמשקיעים יש הזדמנות טובה להשקיע במניות הצמיחה הללו כרגע.

להשקעה במניות צמיחה יש את היתרונות שלה. ביסודו של דבר המטרה היא להבטיח עתיד עשיר לטווח הרחוק. הם מגדילים את הכנסותיהם מהר מהעסקים הממוצעים בשוק, והופכים אותה להשקעה הטובה ביותר לטווח הארוך. להלן שלוש המניות הטובות ביותר לקנות כרגע לעתיד מאובטח.

מניות צמיחה מובילות שהכי טוב לקנות עכשיו

חלק ממניות הצמיחה הטובות ביותר נותרות תחום משתלם עבור המשקיעים ומגיעות היטב למחירי הפרימיום שלהן. הנה מבט מקרוב על שלושת מניות הצמיחה הטובות ביותר בשוק כיום שיעזרו לך איזה מניה לקנות עכשיו לתמורה רווחית.

מס ‘1: טוויליו (TWLO)

עם מדדים מרשימים בנושא טיפול בלקוחות, Twilio, מומחה התקשורת מבוסס הענן ממריא לגבהים חדשים. באמצעות מינוף למידה ממוחשב, מחשוב ענן ואפליקציות מובייל, Twilio מסייעת לעסקים לקיים אינטראקציה עם לקוחותיהם מדי יום. בעקבות המגיפה העולמית, העולם הפך דיגיטלי לחלוטין. לכן, פלטפורמות מחשוב ענן כמו Twilio גדלו יותר שוריות ככל שאנשים עברו ממרכזי קשר פיזיים לפלטפורמות מבוססות ענן. הודות לעלייה הגדולה בנתח ההכנסות שלה, המומחים לטוויליו גדלו פי שלושה.

למרות שהניב הכנסות של פחות משני מיליארד דולר למשך 12 חודשים, טוויליו התגאה בשווי שוק של כמעט 70 מיליארד דולר. הכנסותיה צמחו ב -57% ברבעון הראשון, 46% ברבעון השני ו -52% ברבעון השלישי של שנת 2020. עם עלייה של 65% ברבעון הרביעי דיווחה טוויליו על הכנסות של 548.1 מיליון דולר, מה שהופך אותה לאחת מ את המניות הטובות ביותר לקנות עכשיו.

נכון לספטמבר, היו לטוויליו 208,000 חשבונות לקוחות פעילים, שעלו לסך כולל של 221,000. הודות לצמיחת הלקוחות החזקה ושיפורו הדרסטי, המומנטום של טוויליו דלק גידול משמעותי עם צמרת השורה העליונה שלה ב -59% משנה לשנה. הדגיש את המומנטום שלה, ג’ף לוסון, המייסד והמנכ”ל של טוויליו, אמר זאת, "חברת הטכנולוגיה מנצלת א "הזדמנות דורית."

עם בסיס לקוחות מגוון וגידול חד וגבוה ברבעון הרביעי, למניה יש מספיק מקום לצמיחה בטווח הרחוק. טוויליו גם מוציאה סכום לא מבוטל על תהליכי בק-אופיס, מכירות ושיווק, בכוונה למקד להזדמנויות חדשות. למשקיעים יכול להיות סיכוי לקבל תשואות טובות מכיוון שטוויליו צפוי לצמיחה והזדמנויות רבות יותר בעתיד הקרוב.

מס ‘2: פייסבוק (FB)

פייסבוק, ענקית המדיה החברתית, זכתה למצב אפי מאז חשיפתה הציבורית בשנת 2012. השנים האחרונות היו תקופה קשה עבור פייסבוק עם נושאים הקשורים לפרטיות, נושאים פוליטיים וכמה סוגיות משפטיות שאפילו התקשורת השתלטה עליהם. אך בתוך כל התקופות המאתגרות הללו, פייסבוק הניבה רווח נקי של 17.9 מיליארד דולר בשלושת הרבעונים הראשונים של שנת 2020. פייסבוק הייתה רווחית מאוד, עם הכנסות של 57.9 מיליארד דולר בסוף הרבעון השלישי שלה בשנת 2020..


התוספת העולמית המסיבית למנויים הפעילים שלה העלתה את מניות פייסבוק לעלייה של כמעט 450%. למרות כל המחלוקות סביב פייסבוק, מספר המשתמשים הממוצע החודשי שלה גדל בכמעט 14% לעומת לפני שנה. זה הופך אותו לאחד הארגונים העשירים ביותר ולאחד ממניות הצמיחה הטובות ביותר עם הרבה הזדמנויות למשקיעים.

פייסבוק וחברות הבת שלה, אינסטגרם וואטסאפ, נותרות פופולריות כתמיד, והצרכנים מצביעים על זמנם ועל הדולרים שלהם. לחברה יש כמעט 2.6 מיליארד משתמשים פעילים מדי יום בכל משפחת הרשתות החברתיות הכוללות פייסבוק, מסנג’ר, וואטסאפ ואינסטגרם. ובשנים הקרובות בסיס המשתמשים הזה צפוי לגדול באופן דרמטי עם השינוי הדיגיטלי. פייסבוק מניבה מחצית מהרווח שלה ממודעות בנוף הפרסום הדיגיטלי הזה והצמיחה של עסק המציאות המדומה שלה, Oculus.

עם בסיס משתמשים פעיל עשיר ועסק משתלם בשוק, פייסבוק עומדת בפני מניה במחיר פרמיה עם ערך רווחי לזמן רב. אם אתם מחפשים מלאי צמיחה שיכולה לעשות לכם הון בטווח הרחוק, זהו זה.

מס ‘3: טסלה (TSLA)

עם הגידול במכירות והכנסותיה בשנים האחרונות, לטסלה יש ערך מנקר עיניים בשוק כיום. זו אחת המניות הטובות ביותר לקנות כעת מכיוון שהיא יצרנית הרכב הגדולה בעולם לפי ערך. אפילו בתוך המגפה, הכנסותיה של טסלה הראו עלייה משמעותית. זו מניה שיש לה מספיק מקום לצמיחה בשנים הקרובות ותקווה למשקיעים.

כאמור במדד השוק של ארה”ב Morningstar, טסלה היא החברה השישית בגודלה לפי שווי שוק אקוויטי עם שווי שוק של 825 מיליארד דולר. יש לה מספר שיא של ייצור ומשלוחים בשנים האחרונות, מה שהפך את טסלה לחברת הרכב הגדולה בעולם. החברה כמעט התקרבה לספק 499,647 מוצרים ברחבי העולם.

צוות ההנהלה בטסלה רואה יותר מרחב למשלוחים בעתיד הקרוב. טסלה סגרה את שנת 2020 עם רבעון חזק יותר ולכן היא תוספת מצוינת לתיק ההשקעות שלך. ההערכות טוענות כי מכירות הרכב של טסלה יגדלו מחצי מיליון בשנת 2020 לשיעור מכירה שנתי של 3.6 מיליון רכבים קלים בשנת 2029..

יש תקווה לצמיחה בשווי השוק של טסלה עם קצב הייצור והמכירות הנוכחי שלה. בכך שהודיעה על מסירת 189,750 רכבים חשמליים ברבעון הרביעי, טסלה קבעה שיא רבעוני חדש ונותרה אחת ממניות הצמיחה הטובות ביותר כיום בשוק..

אל תחמיצו: תחזית מחיר המניה לטסלה לשנת 2021 ואילך

המניות הטובות ביותר לקנות עכשיו: לסיכום

שוקי המניות קופצים חזרה בכוח כפול מכיוון שתופעות הלוואי של המגיפה הולכות ומשקעות לאט. זה הזמן הטוב ביותר להשקיע את החיסכון שנצבר קשה במניות צמיחה מכיוון שיש להם תקווה פוטנציאלית לתשואות עתידיות טובות. שלוש המניות שלעיל הראו מומנטום עסקי מסוים, הכנסות היסטוריות חזקות וצמיחה פוטנציאלית לטווח הארוך, מה שהופך אותן למניות הטובות ביותר לקנות עכשיו ובעתיד הנראה לעין..

eToro – קנו מניות עם עמלה בשיעור 0%

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בשוק המניות לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

ההון שלך נמצא בסיכון. עמלות אחרות עשויות לחול

לבדוק:

9‌ ‌מניות‌ ‌זֶה‌ ‌הָיָה יָכוֹל‌ ‌עשה‌ ‌אתה‌ ‌א‌ ‌מִילִיוֹנֵר

15 המניות המובילות יתפוצצו בשנת 2021

5 מניות בלתי ניתנות לעצירה בשיאי הזמנים שעדיין תוכלו לקנות

7 מניות מובילות ‘מיליונר-יצרן’ לטווח הארוך לרכישה בשנת 2021

10 המניות הבריטיות המובילות שיש לקחת בחשבון לשנת 2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map