השקיעו בשלושת המניות הבלתי ניתנות לעצירה האלה

עם השקעות בשוק המניות, להיות מיליונר אינו רק חלום צינור אלא אפשרות ריאלית, אפילו עבור אנשים עם אמצעים צנועים מאוד.

שנת 2020 הראתה מהי תנודתיות וכיצד הדברים יכולים להתהפך בן לילה. אף שהגדילה את שיעורי האבטלה, שנת המגיפה ושווקי הדובים היו ללא ספק הזמן הטוב ביותר להשקיע את כספך. שווקי השור החזיקו מעמד לאורך זמן בהשוואה לשווקי הדובים. משקיעים סבלניים אפשרו להשקעות שלהם במהלך השנה וגילו מניות שיכולות להפוך אותך למיליונר גם בתקופות לא ודאיות.

השאלה הרב שנתית שצצה עכשיו היא, היכן להשקיע ומהן המניות הטובות ביותר שיכולות להגשים את החלומות להיות מיליונר לטווח הארוך. להלן שלוש המניות הטובות ביותר להפוך את חלומות המיליונרים שלך למציאות. יחסית למניות אלה יש את החדשנות וחוסר המוחשיות להבטיח השקעות ארוכות טווח ופוטנציאל צמיחה.

שלושת המניות הטובות ביותר שיכולות להפוך אותך למיליונר

1. פינטרסט

Pinterest, שהוקמה בשנת 2010, הפכה לחברה ציבורית לאחר תשע שנים. להיות חברת מדיה חברתית שמנהלת את העסק לא הייתה דרך הליכה קלה, אבל זה היה די קשה בתקופות לא ודאיות אלה. זו אכן הייתה רכבת רכבת הרים של מעלות ומורדות עבור Pinterest עם התחלה נהדרת לכאורה אבל רבע שלישי מאכזב ואחריו Q4 חזק יותר..

במהלך התפרצות Covid-19 המניה זינקה לכמעט 500% מהשיעור הנמוך של מרץ. לפיכך, עבור המשקיעים, Pinterest היא אכן מניה עם שקיות פוטנציאל.

Pinterest משמש כמעט 60% מאלפי המילניום, מה שיוצר חוזק טוב על ידי הכנסותיה המבוססות על מודעות. זה עזר לפינטרסט לזנק לשיא של 443 מיליון דולר בשלב הרבעון השלישי בהכנסות הכוללות. הראיות לחוזק המקרה של שור לפינטרסט נראות אצל המשתמשים הפעילים החודשיים שלה (MUA). במהלך השנים האחרונות, כולל ימי המגיפה, הם הוסיפו 116 מיליון משתמשים, וזינקו את ה- MAU ל -416 מיליון, המהווה גידול של 39%.

יותר מ 90% מהמשתמשים החדשים מגיעים משווקים בינלאומיים, וזה אכן גורם חשוב לציין שכן הוא עזר לפינטרסט להכפיל את ה- ARPU הבינלאומי שלהם (הכנסה ממוצעת למשתמש). המיתון בפינטרסט נמוך מאוד, מה שמסמן שמשתמשים מעבר לים הם מקור צפוי לצמיחה ארוכת טווח.

הנוכחות של ריבוי מסחר אלקטרוני היא הזרז המסקרן ביותר עבור Pinterest. החברה מנסה לחבר את משתמשיה לעסקים קטנים המתמחים במוצרים ושירותים העונים על תחומי העניין שלהם. עם פלטפורמה עצמאית למשתמשים לשתף את תחומי העניין שלהם, Pinterest מפיצה עוד יותר את הסניף שלה על ידי חיבור המשתמשים שלה לשירותים שונים אחרים.

השותפות של Shopify ומספר תכונות משולבות אחרות כמו כפתורי חנות הניתנים ללחיצה ומודעות וידאו מרתקות וכו ‘, מאפשרות לפינטרסט פוטנציאל צמיחה שנתי דו ספרתי עקבי. לדברי החוקרים, עד שנת 2023 זה יעלה בקלות על 100 מיליארד דולר בשוק, מה שהופך אותו לשוק מניות משתלם למשקיעים ברחבי העולם..

2. בריאות טלדוק

בריאות טלדוק הייתה אחד המרוויחים החד משמעיים ממשבר קוביד 19. הצורך לשמור על ריחוק חברתי והחשש הממשמש ובא להפיץ את הנגיף הובילו לעלייה מהירה במבקרים בטלוויזיה למנויים וללא מנויים ברשת Teladoc. זה יצר שינוי מהפכני בהכנסות העסקיות שלה, וכעת ענקית הרפואה עמוסה בכלים מבריקים כדי להפוך אותך למיליונר.

Teladoc השלימה את רכישת מיליארדי הדולרים של חברת ניהול הסוכרת הדיגיטלית המובילה, Livongo Health, בנוסף לעלייה במכירות. זה הניע את מניותיה לשיא חדש בכל הזמנים, ודירג אותה בראש הרשימה המועדפת על הספק. גם Teladoc Health וגם Livongo Health הם מיזוג בעסקת מזומנים ומניות.

פתרונות הבריאות של ליבונגו מספקים לחולים עם מצבים בריאותיים כרוניים אפשרות לחיות חיים בריאים יותר. למרות שרשמה רק 1.2% מכלל חולי הסוכרת בארצות הברית, ספירת הסוכרת של ליבונגו הוכפלה ללא הרף על בסיס שנה-על-שנה. החברה הניבה גם שלושה רווחים רבעוניים רצופים. עם התרחבותה לאינדיקציות חדשות כמו ניהול משקל ויתר לחץ דם, מאגר החולים הפוטנציאלי שלה יעלה גבוה יותר ויגדיל את ערכו בשוק. השילוב הקטלני הזה של Teladoc ו- Livongo יהיה הפנים העתידיות של רפואה מדויקת והם מניות שעשויות להפוך אותך למיליונר.

שוק הטיפול הווירטואלי צומח בקצב שליטה מלאה, ובשנת 2023 מצפים בטלאדוק וליבונגו לייצר יותר מ -3 מיליארד דולר ומכירות ולמעלה מ -600 מיליון דולר ברווח התפעולי בניכוי הוצאות שאינן במזומן, כאמור להגיש תלונה.

3. ריבוע

העולם נע לעבר עסקאות ללא מזומנים, ומגמה זו תהיה אחת החזקות והצומחות במהירות בעשורים הקרובים. ויזה ומסטרקארד ימשיכו למלא תפקיד משמעותי בעסקאות אשראי וחיוב. אך חברת פתרונות התשלום ונקודת המכירה Square מציעה צמיחה מבטיחה והיא מניה משמעותית לשנים הקרובות. בחמש השנים האחרונות הכנסותיה צמחו בקצב צמיחה שנתי מורכב של 40.9%, עם מכירות כוכבים עד 140% משנה לשנה..

בשנת 2012 נפח התשלומים ברוטו המוכר של המערכת האקולוגית של המוכרים (GPV) צמח מ -6.5 מיליארד דולר ל -106.2 מיליארד דולר בשנת 2019. ישנן שתי מגמות המראות כי מערכת האקולוגיה של המוכרים של כיכר תמשיך להישאר בגובה גם בתקופות לא ודאיות. האחת היא עמידות ההתפשטות הכלכלית לעומת התכווצויות, אשר מבשר טובות להוצאות הצרכנים. הגורם השני הוא ש- Square מקבל את ה- GPV שלו מעסקים גדולים יותר עם לפחות 125,000 $ ב- GPV שנתי. כמקל תשלומים לעסקים קטנים, אם יתאפשר לך להתקדם עם ארגונים גדולים יותר, דמי הסוחר שלו יגיעו לגבהים בלתי נגמרים.

לפלטפורמת התשלומים העמיתים של כיכר, Cash App, יש תפקיד חיוני בצמיחה הנוכחית שלה. מספר המשתמשים הפעילים החודשיים (MUA) של Cash App זינק מ- 7 מיליון ליותר מ- 30 מיליון בין דצמבר 2017 ליוני 2020. היתרה שהועברה מזורזת כאשר משתמש משתמש בכרטיס חיוב מסורתי המקושר ליתרת ה- Cash App של האדם לרכישת מוצרים או שירותים. כך כיכר מייצרת נתח גדול מההכנסות שלהם מיישום Cash. עם שווי של יותר מ -100 מיליארד דולר, האנליסטים צופים צמיחה שנתית של 38% ברווח למניה בחמש השנים הקרובות, מה שהופך אותו לקרקע אידיאלית לשקול השקעה מכיוון שהמניה עשויה להפוך אותך למיליונר..

לסיכום

שוק המניות אכן מהווה קרקע פורייה עבור המשקיעים להכנסה פסיבית והוא דרך מעשית ופשוטה ביותר להבטיח עתיד הממומן היטב. שלושת המפעלים הבלתי ניתן לעצור האלה עם קצב צמיחה טוב ושווי שוק משמעותי יחסית הם המניות הטובות ביותר שיכולות להפוך אותך למיליונר לטווח הרחוק..

eToro – קנו מניות עם עמלה בשיעור 0%

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בשוק המניות לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

ההון שלך נמצא בסיכון. עמלות אחרות עשויות לחול

קרא עוד:

אילו 15 המניות המובילות יתפוצצו בשנת 2021?

כיצד לבחור את המניות הטובות ביותר לקנות עכשיו

10 מניות בבריטניה לקנות בשנת 2021 עשויות להכפיל את כספך

מהן 7 הבחירות המובילות ביותר לשנת 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me