שוק המניות הוא הדרך הקלה והטובה ביותר להרוויח הכנסה פסיבית להבטחת עתיד טוב.

השקעה במניות או רכישת מניות היא החלטה קלה לקבל, אך מציאת המניה המתאימה עם אסטרטגיה שנבנתה בזמן היא אכן עבודה קשה להפליא. כדי לעזור לך, הנה חמש המניות המובילות לרכישה השנה, שראו שיא של כל הזמנים ועולות לשיאים חדשים. מאז המגיפה, שוקי המניות התאוששו בעוצמה כה רבה, והפכו את הזריקה הטובה ביותר למשקיעים לגייס רווח טוב לעתידם העשיר..

חמשת המניות העיקריות לרכישה

עם אוקיינוס ​​של אפשרויות בשוק, אכן קשה להחליט איזו מניה לקנות. למרות ששוק המניות אינו צפוי, הנה חמשת המניות המובילות שמציגות צמיחה בלתי ניתנת לעצירה, מגיעות לשיאים של כל הזמנים, והכי טוב לקנות בעתיד הנראה לעין..

מספר 1: אפל (AAPL)

עם צמיחתה הטובה של ענקית הטכנולוגיה אפל (AAPL) בשנים האחרונות, המשקיעים לא יכולים להוריד את כספם מהשולחן. אפילו על רקע השינוי בעומס ובשיבושים בשוק העסקים בשלב ה- COVID-19, הדרישה של מכשירי אפל רק גדלה בחזיתות רבות. יצרניות האייפון הצליחו השנה לזנק ביותר מ- 50%, מה שהופך אותה לאחת מחמש המניות המובילות לקנות למשקיעים..

2021 תהיה שנה פורחת עבור אפל עם הביקוש הגובר לאייפון החדש של אפל המאפשר 5G. נכון לפברואר 2021, המניות המיליונריות הזו מציגות שווי שוק גבוה בכל הזמנים של 2.248 טריליון דולר, וזה מדהים. עם זאת, אפל נותרה מניה ארוכת טווח בספר כל משקיעים והיא האופציה הטובה ביותר לקנות.

אפל היא אכן שם טוב שיש בתיק העבודות שלך. המשמעות של אפל כמניה בקרב רבים אחרים היא שילובה הדוק של כל הטכנולוגיה. אפל לא מתמקדת רק במוצר ספציפי אחד, אלא יש לה מגוון מוצרים אחרים החל מסמארטפונים וכלה בפריטים אלקטרוניים אחרים ובקרת תוכנה. זו הסיבה שהצמיחה והביקוש הבלתי ניתן לעצירה של אפל בשוק המניות והעסקים מוסיפים לרווח שלה.

מס ‘2 אחזקות PayPal (PYPL)

עם התקדמות הטכנולוגיה והגברת הקניות המקוונות עקב המגיפה, PayPal Holdings (PYPL) מהווה קרקע פורייה להשקעות רווחיות. לאחר שצברה רווח של כמעט 117% בשנה שעברה, ל- PayPal Holdings יש שם מכובד בחמש המניות הטובות ביותר לקנות היום. גם אם המגפה תסתדר, דרישתם של מפעלי מסחר אלקטרוני לא תאט, אלא תמריא לגבהים חדשים.

אף על פי ש- PayPal היא חברה אחרונה בשוק הפינטק, היא משרתת כ -361 מיליון משתמשים ברחבי העולם, וזה מספר מדהים. ממריא בשיא השוק הגבוה בכל הזמנים של 333.82 מיליארד דולר נכון ל- 11 בפברואר 2021, הוא תמיד יעמוד בראש מכ”ם המשקיע לשנה ולעתיד. פייפאל אינה מגבילה את גבולותיה רק ​​כפלטפורמה למסחר אלקטרוני; במקום זאת, היא מתרחבת מכיוון שהאפליקציות שלה תומכות כעת בפונקציות QR לרכישת מוצרים בחנויות לבנים.

מניע צמיחה מרכזי נוסף של PayPal הוא Venmo, מערכת התשלומים הסלולרית הצומחת ביותר בשוק כיום. כאשר Venmo מרחיבה את הפונקציות שלה על ידי השקת יכולת המשתמשים לבצע צ’קים במזומן באמצעות האפליקציה, PayPal תהיה מניה בלתי ניתנת לעצירה והיא עתידה לנסוק גבוה יותר בשנת 2021.

מס ‘3: Teladoc Health (TDOC)


Teladoc Health (TDOC), הנהנית החד משמעית ממשבר Covid-19, זינקה לכמעט 139% בשנת 2020 והיא עולה ביותר מ- 40% עד כה. עם פרוץ ה- COVID-19, החולים העדיפו התייעצות מקוונת עם בריאות, וכך מניות בריאות כמו Teladoc Health הפכו בין חמש המניות המובילות לקנות.

נכון ל -11 בפברואר 2021, שווי השוק של Teladoc Health הגיע לשיא של כל הזמנים של 283.69 מיליארד דולר והוא צפוי לעלות גם בשנים הקרובות. עם רשת ספקי שירותי בריאות המונה יותר מ -11,000 מקומות טיפול, ערוצי הפצה וטכנולוגיה חכמה המסייעת לחולים באבחון מוקדם של מחלות מסוימות והזדמנות טיפולית טובה יותר, מלאי זה ממשיך להמריא במסלול הצמיחה שלו במשך תקופה ארוכה למדי.

לטלדוק בסיס לקוחות משמעותי החל משנת 2020 והיא צפויה להגדיל את בסיס הלקוחות שלה בשנת 2021 ואילך. מכיוון שיותר מ -80% מהכנסותיה נובעות מדמי הגישה שלה ומספר המנויים שלה גדל במהלך השנה, חברת Teladoc Health נהנית מנראות הכנסות גבוהה, מה שהופך אותה לאחת המניות הטובות ביותר לקנות השנה..

מס ‘4: טסלה (TSLA)

טסלה ראתה צמיחה אדירה בשנים האחרונות והיא צפויה להמריא לגובה חדש גם בשנים הקרובות. עם שווי שוק של כ- 800 מיליארד דולר, טסלה היא יצרנית הרכב הגדולה בעולם לפי ערך, אפילו גדולה יותר מטויוטה מוטור קורפ. אפילו בתוך המגפה, טסלה הצליחה להקפיץ הכנסות משמעותיות למדי ויש לה מקום לצמיחה רבה יותר בשנים הקרובות, וזו אחת הסיבות העיקריות שהוא נכלל בחמש המניות המובילות לרכישה.

החל מ- 11 בפברואר 2021, טסלה הגיעה לשווי שוק של 829.88 דולר, וזה מעט מעט תקווה להזדמנויות נוספות. אחד הרווחים האחרונים של טסלה ונקודת האור המשמעותית ביותר שלה היה מספר השיא שלה בייצור ובאספקה. עם הייצור והאספקה ​​המוקדמים שלה, טסלה יושבת על גבי התעשייה והפכה לחברת הרכב הגדולה בעולם.

במהלך שנת 2020, אפילו על רקע השיבושים הקשורים למגיפה, כמעט התקרבה החברה למסור 499,647. צוות ההנהלה בטסלה מאמין שהוא יכול לשפר את קווי הייצור שלו בשנים הקרובות. ברבעון הרביעי הודיעה טסלה על משלוחה של 189,750 רכבים חשמליים שקבעו שיא רבעוני חדש.

# 5 קרן אינדקס בינלאומית Fidelity (FSPSX)

אם אתה רוצה חשיפה רחבה וזולה יותר למניות זרות, הנה זה. Fidelity International Fund Funds (FSPSX) הוא מדד מקיף המייצג את ביצועי המניות בשוק המפותח הזר. FSPSX הבטיחה את מקומה בחמש המניות הטובות ביותר לרכישה השנה על ידי מתן חשיפה גדולה למניות פיננסיות ותעשייתיות.

בניגוד למניות אחרות, יחס ההוצאות על FSPSX נמוך יחסית, 0.035%, והטבה נוספת היא שאין לה מינימום השקעה. זה הגיע לשיא שוק גבוה בכל הזמנים של 47.24 דולר החל מ- 11 בפברואר 2021, והוא צפוי לעלות עוד יותר בעתיד..

הסיבה המשמעותית לפופולריות שלה היא ש- FSPSX מציעה תיק מגוון בעלות זעומה למשקיעים ברחבי העולם. תשואותיה נתונות בעיקר לתנודתיות נמוכה יותר מכיוון שהקרן שלה נמנעת ממניות שוק מתעוררות. קרנות אינדקס בינלאומיות של פידליטי הוא אכן נכס יקר בתיק ההשקעות שלך ונמשך עצרת בלתי ניתנת לעצירה בעתיד הקרוב.

חמש המניות המובילות לרכישה – השורה התחתונה

השנה היא הזמן האידיאלי להתחיל את מסע ההשקעות שלך. המגפה הולכת ושוקעת, ושוקי המניות מתאוששים ומתאוששים בעוצמה רבה יותר. רשימת חמש המניות המובילות הללו לרכישה כוללת את כל מה שיכול לעזור לך להבטיח עתיד עשיר, ותוכל לקצור כמות נכבדת של הכנסה פסיבית..

eToro – קנו מניות עם עמלה בשיעור 0%

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בשוק המניות לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

ההון שלך נמצא בסיכון. עמלות אחרות עשויות לחול

קרא עוד:

9 המניות המובילות להגדיר אותך לעשיר

מניות FTSE 100 מובילות לרכישה בשנת 2021

15 המניות המובילות יתפוצצו בשנת 2021

מהן 10 המניות הבריטיות המובילות שיש לקחת בחשבון לשנת 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector