תמיד קיימות הזדמנויות בעולם המסחר, ועם השכלה נכונה להשקעה תוכלו ללמוד להבחין בהובלה טובה. האקלים הכלכלי מעודד כאשר אנו מצפים לשאר שנת 2018. צמיחת המשרות חיובית, אמון העסקים מתחיל להתאושש לאחר הפצצה של הברקזיט, והכנסות התאגידים צוברות תאוצה. להלן שבע חברות המתפרשות על ענפים שונים ויש להן פוטנציאל לצמיחה עצומה השנה:

1. פייסבוק

סמל פייסבוק

פייסבוק הייתה באופן עקבי גולת הכותרת וראויה למקומה כאחת המניות המובילות לשנת 2018. פייסבוק (FB) ואלפבית (GOOG, GOOGL) יצרו משהו של דואופול בענף שממשיך להיות רווחי מאוד עם פוטנציאל צמיחה יוצא מן הכלל: פרסום דיגיטלי. ישנם יותר משני מיליארד משתמשים בפייסבוק ברחבי העולם, והם ממשיכים לעודד את הצמיחה במכירות והרווחים מהר יותר מגוגל. עם זאת, שניהם נסחרים ביחסי מחיר דומים: רווחים – קצת מעל 25. ובכל זאת, פייסבוק היא האפשרות הטובה יותר להשקעה מכיוון שהיא מגדלת מהירה יותר, עם ציפייה לצמיחה של 33% בשנת 2018, על פי חדשות ארה”ב.

מָקוֹר: https://www.investors.com/news/technology/facebook-is-top-stock-pick-for-2018-receives-price-target-boost/

2. לקוחות בנקורפ

לוגו Bancorp לקוחות

מדובר במניית בנק קטנה, שנשארה איכשהו מתחת לרדאר במשך זמן רב. לפי שווי של כ- 800 מיליון דולר, לקוחות בנקורפ (CUBI) מתכננים סיבוב של BankMobile, שהיא חטיבת בנקאות דיגיטלית של החברה הפונה בעיקר לסטודנטים. העסקה צפויה להיסגר לפני אמצע 2018, כאשר בעלי המניות יעלו על 3.57 דולר למניה מההון. זה יכול להיות, אפילו בהערכות שמרניות, לפחות 40% הפוך.

מָקוֹר: https://money.usnews.com/investing/stock-market-news/articles/2018-01-04/customers-bancorp-inc-cubi-stock

3. Store Capital Corp..

לוגו של Store Capital Corp.

מניות חברת האחזקות ברקשייר הת’אווי של וורן באפט צברו 394% מאז תחילת המילניום. עוד בשנת 2016, אותה חברה קנתה נתח של 9.8% בחנות הון (STOR), משקיעי נדל”ן עם דגש על נכסים תפעוליים של דיירים יחידים כמו בתי קולנוע ומסעדות. הפורטפוליו שלו מגוון, יש לו יותר מ 99% תפוסה וגיבוי משמעותי, כך שהוא נראה אופציה נהדרת לשנת 2018.

מָקוֹר: https://seekingalpha.com/article/4085598-buffett-bought-store-capital

4. אחזקת קבוצת עליבאבא

לוגו קבוצת עליבאבא


המניות באליבאבא הוכפלו עד שנת 2017, אך לחברה מגיעה ראלי נוסף השנה. עליבאבא (BABA) היא החברה היחידה המוערכת ביותר מ -60 מיליארד דולר, בה חלו עליות הכנסות של 50% בשנה בחמש השנים האחרונות. BABA פרסמה רווחי הכנסות שמתחרים באלה של אמזון, עם צמיחה עד 2017 שהביאה למעשה את הביצועים האחרונים. סוג זה של צמיחה הוא כמו אבק זהב, ולכן BABA צריכה להיות בחירת מניות מובילה לשנת 2018.

מָקוֹר: https://money.usnews.com/investing/stock-market-news/articles/2018-01-08/alibaba-group-holding-ltd-baba-stock

5. Ryanair Holdings PLC

לוגו של ריאנאייר

זו חברת התעופה הפופולרית ביותר באירופה, ולמרות המחסור המתוקשר של הטייס שגרם לביטול של 20,000 טיסות, היא עדיין מציגה רווחים גבוהים בשיא. חברת התעופה התקציבית פשוט לא יכולה להפסיק להרחיב את בסיס הלקוחות שלה, ולכן נתוני הצמיחה צפויים להמשיך ברמות מרשימות אלה. התחרות פשוט לא יכולה להציע את המחירים הנמוכים שבה מתגאה ריאנאייר (RYAAY), ולכן יש לה יתרון תחרותי חזק.

מָקוֹר: https://investorplace.com/2018/02/ryaay-stock-company-turbulence/#.Wp_0EajFLIU

6. חברות מטיילים

לוגו חברות חברות מטיילים

נוסעים (TRV) מציעים ביטוח רכוש, נפגעים ורכב, ושרדו שנה הרת אסון עבור המבטחים האמריקאים בשנת 2017. TRV עשתה ביצועים נמוכים יותר בשלבים האחרונים של 2017, אך נותרה רווחית גם דרך ההוריקנים הענקיים שחרבו את היבשת, כמו גם את קליפורניה. שריפות. TRV חוזרת על רכישת מניות ומשלמת דיבידנד של 2.1% בתוספת הטבות בכל פעם שהשיעורים עולים.

מָקוֹר: https://seekingalpha.com/article/4139578-travelers-buy-rally

7. דלפי רכב

לוגו של דלפי רכב

זו אחת המניות הטובות ביותר להשקעה בה לשנת 2018, עם פרופיל תגמול סיכון שאי אפשר להתעלם ממנו. לדלפי (DLPH) שתי חטיבות עיקריות: אחת המתמקדת ברכבים עם נהיגה עצמית ורכבים חשמליים, ואחת שמתמקדת בהסעות חשמל. הסיכון להערכת שווי יתר קיים תמיד, אך ברווח של פי 20 הסיכון לחיסרון קטן יחסית. הפוך גדול בהרבה, מכיוון שיש לחלק את חטיבת הנעה בכדי להתמקד במרחב החם בהרבה של מכוניות בנהיגה עצמית. Spinoffs לעיתים קרובות עולים על השוק הכללי, וזה סיכוי חם.

מָקוֹר: https://www.forbes.com/sites/joecornell/2017/12/06/delphi-automotive-splits-into-two/#6bb5f6b94257

לסיכום, 2018 נראית שנה טובה עבור המשקיע הנבון. אלה רק חלק ממבחר המניות שיכול באמת להשתלם, אבל עם קצת השכלה מסחרית ומעט ניסיון בשוק, אתה יכול להפוך את השנה הקרובה לשגשגת ביותר.

ראה גם: 21 האנשים העשירים ביותר בעולם לשנת 2018

אל תחמיצו: מטבעות קריפטוגרפיים לרכישה, צפה והימנעו

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector