מניות הצמיחה הטובות ביותר לשקול השקעה בשנת 2021

מניות הצמיחה נוטות לעלות על השוק הכללי בגלל הפוטנציאל העתידי שלהן.

רוצה להתחיל את מסע המניות שלך בשנת 2021? האם אתה צעד אחד קדימה ובוחן את מניות הצמיחה הטובות ביותר להשקעה בשנת 2021? כולנו מכוסים בשבילך עם 7 מניות הצמיחה הטובות ביותר להשקעה בשנת 2021.

כאשר שנת 2021 מתקרבת יותר ויותר אחרי שנה מאתגרת וקשה עבור רבים מאיתנו עקב מגיפת COVID-19, אפילו השוק הפיננסי לא היה יוצא מן הכלל, אך הוא הצליח היטב..

לאור החדשות האחרונות כי חיסון נמצא כאן, שוק המניות מוכן בשקיקה לחזור לפסגה העליונה המתגברת שהוא תמיד רגיל שנה לשנה. מה שעושה עכשיו זמן טוב להיות צעד אחד קדימה ולבדוק אילו מניות הצמיחה נמצאות בראש ועתידות להיראות חזקות לקנות בשנת 2021.

מהמניות הטובות ביותר בבריטניה ועד להשקעה במניות בינלאומיות שאמורות לגדול ולהצליח ב -2021, יש כמויות רבות של מניות צמיחה שאפשר להסתבך בהן לשנה הקרובה. אנו נותנים לך את כל מידע התובנה הדרוש לך בהמשך.

טיפ: ביצוע המחקר שלך מוקדם באילו מניות להשקיע ככל שאנו מתקדמים לשנה חדשה, עשוי להיות השכר הגדול ביותר עבורך!

לכל אותם שאלות ללא מענה שנשמעות במוחך באשר ל – “אילו מניות עלי להשקיע בשנת 2021? מהן מניות הצמיחה הטובות ביותר להשקעה בשנת 2021? כיצד אוכל לגלות אילו מניות הן הטובות ביותר להשקיע בשנת 2021? “

אין צורך לשאול עוד.

7 מניות הצמיחה המובילות להשקעה בשנת 2021

בואו נסתכל על 7 מניות צמיחה שכדאי להשקיע בשנת 2021:

1. אמזון (נאסד”ק: AMZN)

2. טסלה (נאסד”ק: TSLA)

3. נטפליקס (נאסד”ק: NFLX)

4. מיקרוסופט (נאסד”ק: MSFT)

5. פינטרסט (סימול: PINS)

6. פייפאל (נאסד”ק: PYPL)

7. דיסני (סימול: דיס)

אתה יכול לקנות את כל המניות המובילות האלה, כמו גם רבות אחרות, ב eToro ולשלם עמלות של 0%!

חדש במניות? סיקרנו גם את התשובה לשאלתך!

מהי מלאי צמיחה?

אם אתה לא חדש בהשקעות במניות, אז ללא ספק כמובן שתרצה לקבל פירוט ולדעת בדיוק מהי מלאי צמיחה בפועל וכיצד פועלות מניות צמיחה..

מניות צמיחה במונחים פשוטים היא בעצם חברה בכל תחום שצפוי לצמוח בקצב מהיר וגדול בהרבה ממניות אחרות..

תגלה שמניות צמיחה או חברות, למשל, Adobe Inc תשקיע מחדש את הרווחים שלהן בעסק כדי שיגדל עוד יותר, כך חברות גדלות בקנה מידה גדול יותר..

וזו ההגדרה הברורה מהי בעצם מלאי צמיחה.

דוגמה מצוינת וטובה נוספת היא חברה שכולם מכירים, אמזון. כעת אמזון היא אחת החברות הגדולות והגדולות ביותר בעולם ותוך שנת 2020 אמזון נבחרה לאחת משלוש החברות המובילות לשווי שוק..

שווי שוק (שווי שוק): שווי שוק פירושו פשוט שווי השוק הכולל של מניות החברה בשוק. זוהי דרך טובה עבור משקיעים כאשר הם מעוניינים להשקיע כדי לראות את גודל החברה, אשר יתמחו בבחירתם עם השלכות הסיכון של השקעה במניותיה..

אז, בעיני המשקיע זה מראה שהחברה המדוברת היא חברה טובה להשקיע בה, מכיוון שהיא הראתה עוצמה ועוצמה רבה בתוך הצמיחה שלה וזה מה שגורם לה לפנות למשקיעים שרוצים להיות חלק מכאלה. צְמִיחָה.

כאמור לעיל, כל חברה במגזר יכולה להפוך למניה צמיחה, אך בדרך כלל החברות הן המציעות משהו חדש, שונה וייחודי אשר תופס את עיניהם של אנשים אשר המתמחה גורם להם לרצות להשקיע והוא מתפתח משם..

אבל, כפי שאתה אולי יודע, אם אתה מתעסק בהשקעות במניות או אם אתה רק מתחיל במניות ועושה את המחקר שלך, שים לב שכן מניות הצמיחה שונות ממניות ערך כאשר אתה מעוניין להשקיע בהן..

מניות ערך

מניות ערך הן חברות שנסחרות מתחת למה שבאמת שווה אותה חברה, מה שאומר למעשה שהתשואה יכולה להיות גבוהה יותר. מניות ערך בהשוואה למניות צמיחה נחשבות לסיכון נמוך יותר וקשורות בהן פחות תנודתיות.

אם אתה משקיע או שאתה מתחיל להשקיע וייתכן שלא תרצה לקחת סיכונים גדולים יותר בהתחלה, מניות הערך הולכות להתאים יותר עבורך עד שיבוא היום שאתה מוכן להרפתקה החדשה למניות צמיחה..

מניות צמיחה אידיאליות עבורכם כמשקיע המחפש השקעה לטווח ארוך בחברה המבקשת צמיחה רבה לאורך שנים. אבל, עם זה שנאמר כמו בכל דבר בחיים ככל שהארגון גדול יותר האפשרויות הגדולות יותר לסיכונים שהוא ייקח יחד איתו, ולכן ההשקעה במניות צמיחה היא יותר מסוכנת ותנודתיות בהשוואה למניות ערכיות..

כשמדובר בהשקעה במניות צמיחה רק בגלל שהם מכוונים לשם צמיחה והולך וגדול, זה לא בהכרח אומר שאתה צריך להשקיע בסכומי מזומנים גדולים. כאמור, הסיכונים והתנודתיות במניות הצמיחה עלולים לגרום לך לאבד את ההשקעה שלך ללא קשר למה סכום ההשקעה שלך, כל זה יכול ללכת לאיבוד במהירות..

עם זאת, אחרי שאמרנו שאם אתה משקיע בחוכמה ועם הריגוש והאדרנלין של להיות חלק מהשקעה כזו זה מה שמניע אותך, אז מניות הצמיחה הן בשבילך.!

7 מניות הצמיחה הטובות ביותר להשקעה בשנת 2021

ללא תוספות נוספות הגיע הזמן לקפוץ לראות אילו מניות צמיחה שווה להחזיק בשנת 2021.

1. אמזון (AMZN)

אמזון היא אחת משלוש החברות הגדולות הגדולות בעולם ועדיין מתרחבת לגדולה נוספת, מה שגורם למשקיעים מכל רחבי העולם להשקיע בתוך נפילה עולמית זו של חברה..

לא רק שאמזון שולטת עם שטח הקניות המקוון שלהם, שלפי הדיווחים הרוויחו 163 מיליארד דולר מדהימים מתקופת יוני 2019 עד 2020 רק ממכירות מוצרים. לאחר מכן דווח כי אמזון הניבה רווח כולל של מכירה נטו של כמעט 96.15 מיליארד דולר ברבעון השלישי של שנת 2020, כאשר מרבית הרווחים שלה היו משוק הקניות המקוון שלהם. עם עליית יום שישי השחור ויום שני לסייבר, ההערכה היא כי היא הולכת להרקיע מכירות עוד יותר יחד עם ההשפעות ש- COVID-19 גרמה לנו ולהפוך את הקניות המקוונות לדרך היחידה קדימה בתקופות נעילה.

עם קניות מקוונות שקבעו את הדרך לעתיד, אמזון כבר ארכבה ועדיין ממשיכה לבסס את עצמם כמנהיגים ראויים בענף המסחר האלקטרוני..

אמזון ממש מכניסה את היד כמעט לכל דבר. כאמור לעיל, שוק הקניות המקוון הוא דומיננטי בתוך העסק, אך אמזון גם מעורבת מאוד והיא מדווחת כי היא המשתתפת מספר אחת בשוק מחשוב הענן, שיש לו צמיחה עצומה הקשורה בענף..

טכנולוגיית הענן היא ביתם של מרבית הטכנולוגיות שברשותנו ואשר רובנו משתמשים בה מדי יום, אשר כלולים בגאדג’טים טכניים אלה הם דואר אלקטרוני, סטרימינג, מדיה חברתית ועוד. כאשר לאמזון יש חלק גדול מזה בוודאי ירוויחו מצמיחת התעשייה.

עבור חברת סחר אלקטרוני שהחלה את דרכה בהיותה מוכרת ספרים מקוונת שהושקה בשנת 1994, אמזון הפכה מאז לאחת מענקי המסחר האלקטרוני בעולם..

אמזון היא מניית צמיחה פוטנציאלית גדולה להשקעה בשנת 2021.

שקלת לקנות אֲמָזוֹנָה המניה?

2. טסלה (נאסד”ק: TSLA)

ככל שאנו מתקדמים בחיים, כל השאר מתפתח ומתקדם איתנו כולל טכנולוגיה וכך גם תעשיית הרכב ולכן טלסה נכנסת כמניית צמיחה טובה להשקיע בשנת 2021.

הידיעה מתפשטת כי בקרוב מכוניות חשמליות יהיו הרכבים היחידים שנמכרו עד שנת 2040, אשר טלסא המנוהלת על ידי מנכ”ל אלון מאסק זוכה לגידול מהיר במכירות, אשר הועצם מאוד בגלל העובדה שלרכבים יש פליטת אפס..

עם המכירות, מגיעה ההכנסה ומההכנסה מגיעה הרווח והצמיחה. לאחר הדו”ח הרבעוני החמישי שמציג רווחיות, טלסה קיבלה את הסכום ל- S.&500 P בגלל הצמיחה המהירה של החברה שנשבה על פני התחזיות שחזו האנליסטים לחברה.

בדו”ח הרבעוני האחרון דווח כי חברת הרכב זכתה למכירות אשראי של 397 מיליון דולר אשר עלו על תחזיותיה..

אילון מאסק אישר את התוכניות שהוא בדרך להרחיב את המותג טלסה עם בניית מפעל הייצור השלישי שלו בגרמניה שנמצא בימים אלה, ומאסק מייעץ שהוא רוצה להוביל ליצירה ובנייה של 20 מיליון כלי רכב חשמליים בשנה בעשר השנים הבאות.

עם זאת, עם הסלמה מהירה וצמיחה כה רבה יותר עבור יותר טסלה עומדת מול מתחרותיה בעלות מוניטין מכובד בענף הרכב ומחפשת גם הצלחה גדולה נוספת, כמו פורד מוטורס (F), קבוצת פולקסווגן (VWAGY) וב.מ.וו ( BMWYY) עד כמה שם. עם התוכניות העוברות של חברת ייצור שלישית בשטח גרמניה, טסלה עומדת נגד כמה מהעולמות הטובים ביותר אשר יראו ויראו כיצד טלסה תשווה מול כמה מהשמות הגדולים ביותר..

אין פלא שהמשקיעים מאירים על טסלה מכיוון שהיא נחשבת למניות צמיחה מובילות שיש לקחת בחשבון ולשים עליה עין כשאנחנו מסתכלים לעתיד..

האם היית שוקל לקנות טסלה המניה?

3. נטפליקס (NFLX)

אנו בספק אם מישהו יופתע לראות שנטפליקס עשתה את דרכה לרשימה. שירות הבידור הזורם שזרם לרוב משקי הבית ברחבי העולם מוכן להמשיך ולהאיץ עד 2021.

נטפליקס, שהחלה את דרכה בשנת 1977 כשירות השכרת דואר DVD ולפי הדיווחים, שהייתה הסיבה לכך שבלוקבאסטר יצא משירות, דחפה את דרכה לסטרימינג מקוון היום. עם למעלה מ- 195 מיליון מנויים מדווחים נכון לדוח רבעון 2020, הופכת את חברת הסטרימינג לרשימת 3 הראשונות עבור המנויים המרובים ביותר עם ארה”ב עם הכי הרבה מנויים הרשומים במדינה עם קצת פחות מ- 75 מיליון.

עם יותר מתחרים שנכנסו לתערובת כמו דיסני +, אמזון פריים וידיאו, HBO max, אפל TV ועוד, נטפליקס עדיין הצליחה לעלות ברווחיות המקבילה אשתקד, מכיוון שדוח רבעון ספטמבר טיפס ל 23% נטפליקס מרוויחה 18%.

נטפליקס, תמיד מבקשות לדחוף את גבולותיהן, למשל, להציע עיבודים ‘נטפליקס מקוריים’ שלהם שיעזרו להגביר את צמיחתה ולהציע את הייחודיות שלהם כאשר המתחרים ידחקו להתקרב יותר ויותר להצלחה דומה.

דוגמה מצוינת לדיסני + שהם חדשים בזירת הסטרימינג אך הם מותג גדול ומבוסס בזכות עצמו עם קשרים לתעשיות שונות אחרות, הוא מתחרה שלא צריך להקל בו ראש..

האם שווה השקעה במניות נטפליקס בשנת 2021?

למרות שנטפליקס עשויה לסיים מתחת לחיזוי שלה בסוף השנה, נטפליקס היא עדיין מלאי צמיחה שיש לה פוטנציאל פיננסי רב לקראת שנת 2021. עם הנתונים העדכניים שלה וזה מהווה צינור של עיבודים מקוריים של נטפליקס. טייקון הוא אחד לקנות בשנת 2021.

מוכן לקנייה נטפליקס המניה?

סחר במניות neetflix

4. מיקרוסופט (MSFT)

יצירת התוכנה הענקית של ביל גייטס ופול אלן, מיקרוסופט, מהווה בסיס איתן כמניית צמיחה בשנת 2021.

החברה המוחית שהביאה לנו את שירות ההפעלה Windows התפתחה והתרחבה לאפיקים שונים לאורך שנים כולל משחקי וידאו, שירותי אינטרנט, תוכנת שרתים, חומרת מחשב ועוד, והיא עדיין מובילה את הדרך.

עקב מגיפת הנגיף הכלילי הנפוצה, מיקרוסופט נהנתה מאוד מגידול במכירות בגלל ההשלכות בעבודה מהבית שמוצבות ברחבי העולם וראתה עלייה במוצרים שונים ממחשבי מיקרוסופט לשירות Windows המאפשר לאנשים במתקן. לעבוד וללמוד מהבית.

עם האמור לעיל, מיקרוסופט עלתה ב -12% בנתונים המקבילים אשתקד מדוח ספטמבר, ועם הציפיות שהובילו בתקופה החגיגית, החברה אמורה לגדול עוד יותר כאשר מיקרוסופט מצפה לייצר מכירות של 39.95 מיליון דולר בסוף. של הרבע האחרון.

עובדה: בשנת 2019 מיקרוסופט ניצחה את אמזון וזכתה בחוזה מחשוב ענן גדול בארה”ב, תשתית הגנה משותפת לארגון (JEDI) ששווה 10 מיליארד דולר בתקופה של עשר שנים..

המתחרה העיקרית של מיקרוסופט, אפל, עוקבת אחריה, אך בין שתי הענקיות, מיקרוסופט מחזיקה ביותר כוח והיא המובילה בענף התוכנה..

כאשר העבודה והלמידה מרחוק הולכים וגדלים ועתידים להתאים קבועים למציאות הרגילה החדשה, יותר מתמיד הופכת את מיקרוסופט למניה צמיחה ברורה לרכישה בשנת 2021.

שקלת לקנות מיקרוסופט המניה?

5. Pinterest (PINS)

בעולם שבו מדיה חברתית שוטפת עם כל הדורות, Pinterest (PINS) היא פלטפורמת מדיה חברתית אחת שעדיין מתמודדת חזקה.

מה זה Pinterest?

עבור מי שאולי לא מודע לכך, Pinterest היא פלטפורמת מדיה חברתית שתכננה את דרכה למציאות המודרנית. אתה יכול ליצור לוחות מצב רוח חזותיים משלך על כל העיצובים שתרצה לעזור לך לעורר רעיונות ופרויקטים אינסופיים.

Pinterest מאפשרת לכם גם לקנות מוצרים דרך אתר המדיה והשיקה לאחרונה תכונות חדשות המאפשרות לכם לחנות ישירות את הסיכות האחרונות (פריטים המוצגים בתמונה) יחד עם ייעוץ לגבי זמינותם במלאי, ולבסוף, תוכלו לבצע קניות שונות קמעונאים עבור המוצר שבחרת.

בניגוד לפלטפורמות אחרות של מדיה חברתית, Pinterest היא יותר בצד היצירתי בניגוד לפלטפורמות אחרות שמתחילות בכוונה זו אך יכולות להוביל למקום אחר כלומר (אינטראקטיבי), וזה מה שהופך את הפלטפורמה החברתית לייחודית והשקעה שאפשר להחזיק בה לאורך זמן. לָרוּץ.

הכנסותיה של פינטרסט גדלו למעשה ב -58.2% טובות ברבעון השלישי שהסתיים בספטמבר 2020, מה שהעניק לנתון 442.62 מיליון דולר אשתקד, לא רע לפלטפורמת מדיה חברתית, נכון?

ככל שאנו עוברים לחודש האחרון של השנה, שהוא תמיד זמן פעיל בשנה עבור כולנו מסיבות רבות, ניבאים האנליסטים כי הכנסות החברה אמורות להיות בעלייה גדולה של עד 60.5%..

פלטפורמת המדיה החברתית היא אחת ממניות הצמיחה בשנת 2021 בהן חלק.

6. PayPal (PYPL)

PayPal היא הפלטפורמה הדיגיטלית הגדולה בעולם המספקת שירותי העברת כספים.

לא יכולה להיות מבוא טוב יותר לחברה הצומחת במהירות הזו שעולה על חסמים רבים.

PYPL עלתה לרצף, כביכול בעשר השנים האחרונות, עם הרווחים העצומים שלה ו -99 הרווח למניה (EPS) המרשים שלה ממשיכה להציג צמיחה חזקה במכירות. השנה התחזיות של אנליסטים שהוטלו מכוונות לצמיחה של 28% בהשוואה לשנה שעברה, אך כשהעולם נהיה דיגיטלי יותר מיום ליום זה לא נראה כל כך בלתי אפשרי עבור חברת הענק, נכון?

לצד התחזיות השנה, ל- PayPal יש גם תחזית גבוהה נוספת לשנה הבאה, ולכן PYPL עולה לרשימת 7 הראשונות שישקיעו בשנת 2021.

מתחרים כמו Apple Pay (AAPL), אלפבית (GOOGL) ו- Amazon Payments (AMZN) ועוד נותרים כולם מאחורי העוצמה שמציגה PayPal..

רווחי PayPal דיווחו כי היו להם 361 מיליון חשבונות פעילים אשר הוכרזו בדוח הרבעוני האחרון.

כאשר האבולוציה של העולם הדיגיטלי ממשיכה להתפתח זו הסיבה שאסור לפספס לקנות ב- PayPal בשנת 2021.

מוכן לקנייה פייפאל המניה?

7. דיסני (DIS)

יום אחד החלומות של דיסני התגשמו כולם, ועדיין מתגשמים ומתפתחים לסטרימינג עם דיסני + שהתגלה כמושיע לארגון.

מציג את המקוריים הקלאסיים כגון שלגיה, יופי והחיה ורבים אחרים. מעצמת הבידור שיתפה פעולה גם עם שמות גדולים אחרים כולל פיקסאר, מארוול ונשיונל ג’יאוגרפיק כדי לפתות מנויים נוספים.

דיסני שיש בו פארקי שעשועים של דיסני בפריז, הונג קונג, שנגחאי, טוקיו, קליפורניה ופלורידה הידועה לשמצה, נאלצו לצערנו לסגור את שעריהם ובמשך כמה זמן לאחרונה החלו להיפתח מחדש אך עם מגבלות קפדניות עקב מגיפת נגיף הכור הפסד גדול עבור ארגון דיסני. שלא לדבר על גבי פארקי השעשועים, עצירה בהפקות סרטים עתידיות, עצירת שיוט וסגירות בחנויות קמעונאיות פגעה קשה בדיסני..

לפחות דיסני גדלה בכיוון אחד השנה עם דיסני+.

השנה הראה כי רמות המניות רבות ירדו, כולל עבור דיסני. אבל עבור דיסני + הוא עדיין גדל וצמח מאוד מאז מרץ 2020 עם 73.7 מיליון מנויים שהוסיפו לרשת עד סוף הרבעון בספטמבר..

באופן בלתי נמנע, כאשר העולם יתחיל לפעול מעט כרגיל, דיסני לא יקח זמן עד שהחממה תחזור לראש.

לאחרונה הודיעה דיסני גם כי היא עוברת שחזור משמעותי שראה כי מניות מותגי הענק גדלו ב -3%.

מה שהופך את כניסתו לשנת 2021 לזמן המתאים ביותר לעלות.

שקלת לקנות דיסני המניה?

כיצד להשקיע במניות הצמיחה הטובות ביותר?

עכשיו סיקרנו שבע ממניות הצמיחה הטובות ביותר להשקעה בהן לשנת 2021, כדאי לזכור שיש גם הרבה יותר מניות צמיחה להתמכר.

לקבלת רשימה של מניות נוספות העומדות לקחת 2021 בסערה, קרא 15 מניות שיתפוצצו בשנת 2021.

אם אתה מרגיש בטוח שאתה מוכן להתחיל להשקיע במניות הצמיחה המובילות וכעת אתה מחפש את המתווך האידיאלי, בדוק eToro.

eToro היא פלטפורמה מרובת מהימנות שהפכה פופולארית להפליא בקרב משקיעים ברחבי העולם ואף ראתה את העלייה במשקיעים בארה”ב שעולים. ל- eToro יש את מניות הצמיחה המובילות והטובות ביותר המוכנות בשעות הפנאי שלך להתחיל את המסע שלך להשקעה במניות, יחד עם עוד הרבה דברים בשבילך.

אם אתה מתחיל שרק התחיל במניות או אם אתה משקיע מנוסה, אתה יכול להשתמש בפלטפורמה ידידותית למשתמש זו כדי ללמוד, להשוות מחירי מסחר ולהתחיל לסחור באיזו דרך אתה מעוניין..

תזכורת עדינה לזכור תמיד היא שמחירי מניות הצמיחה יכולים להשתנות תוך זמן קצר. אם ההיצע והביקוש של החברה גבוהים מחיר המניה ישתנה באותה מהירות.

ומילת העצה האחרונה היא לזכור זאת שום דבר מובטח שהשקעה במניות יודעת שזה משנה אם מדובר במניות צמיחה או ערך שאתה משקיע בהן.

לא משנה המסלול שבחרתם, תמיד כדאי לצלול למחקר רב ולבחון יצירת אסטרטגיית ניהול סיכונים כך שתמיד אתם מתכננים מראש את תוכנית ב ‘..

eToro – מתווך מוביל, קנה מניות עם 0% עמלה

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בשוק המניות לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

בשורה התחתונה

נקודות מפתח שיש לקחת ממניות הצמיחה המובילות להשקעה בשנת 2021:

  • מלאי צמיחה הוא מניה בחברה שצפויה לגדול מהר יותר מהצמיחה הממוצעת.
  • שבע מניות הצמיחה המובילות הן מניות צמיחה אידיאליות לצפייה בשנת 2021.
  • מניות אמזון ומיקרוסופט מובילות את רשימת מניות הצמיחה הטובות ביותר להשקעה בשנת 2021.
  • מלבד שבעת השחקנים המובילים שהוזכרו לעיל, אנא זכור שיש הרבה יותר מניות צמיחה בהן תוכל להשקיע באופן לאומי ובינלאומי..
  • אם לא שמעתם על חברה מסוימת אשר נקראה כחברה לצפייה, עשו תמיד את המחקר שלנו לפני שתשקיעו בה מייד. זכרו, חברות חדשות דוחפות ועושות את דרכן לצמרת בכל יום.
  • אתה יכול לקנות כל מניות צמיחה שאתה רוצה eToro.

אנו מקווים שרשימת 7 מניות הצמיחה הטובות ביותר להשקעה בשנת 2021 הייתה מועילה.

הצהרת אחריות: המניות הן מאוד תנודתיות. ההון שלך נמצא בסיכון. עליכם לשקול היטב את יעדי ההשקעה ואת תיאבון הסיכון לפני שתקבלו החלטה לרכוש מניות. והכי חשוב, אל תשקיע כסף שאתה לא יכול להרשות לעצמך להפסיד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me