7 מניות דיבידנד בבריטניה לרכוש כעת המציעות זרם הכנסה אטרקטיבי

7 מניות הדיבידנד המובילות בבריטניה מבטיחות זרם הכנסות אטרקציה

מניות הדיבידנד הטובות ביותר לרכישה בבריטניה בשנת 2021

האם אתה מתחיל במסחר במניות ומחפש להוסיף מגוון יחד עם הכנסה קבועה בתיק המניות שלך? או שאתה משקיע שרוצה להוסיף את מניות הדיבידנד הטובות ביותר בבריטניה לאוסף שלך, אך אינך בטוח באילו מניות דיבידנד הן המניות הטובות ביותר לבחור? בדוק כי בחרנו 7 מניות דיבידנד בבריטניה לרכישה עכשיו המציעות זרם הכנסה אטרקטיבי.

7 מניות הדיבידנד המובילות בבריטניה ל קנה עכשיו

לפני שנבדוק מקרוב את מניות הדיבידנד הטובות ביותר בבריטניה בשנת 2021, הנה 7 הבחירות המובילות שלנו:

1. PayPoint PLC

2. משפטי & קבוצת כללי PLC

3. GlaxoSmithKline

4. יוניליוור PLC

5. Moneysupermarket.com Group PLC

6. טייט & לייל PLC

7. סופרמרקטים Wm Morrisons

אתה יכול לקנות את כל מניות הדיבידנד המובילות בבריטניה, כמו גם רבים אחרים, ב eToro ולשלם עמלות של 0%!


מניות דיבידנד בבריטניה עם זרם הכנסה אטרקטיבי

עבור משקיעים רבים השגת רווח טוב היא מה שרוב המשקיעים מכוונים אליו כאשר הם מעוניינים להתחיל להשקיע בשוק. אך מה שמשקיעים רבים מתעלמים ממנו ואולי לא מבינים הוא שמניות דיבידנד יכולות להציע לך יתרונות גדולים, כולל תשואות נהדרות ונחשבות גם להימורים מהירים ובטוחים יותר ממניות צמיחה..

מניות דיבידנד מציעות לך כמשקיע את הטוב משני העולמות. להיות חלק מכמה מהחברות המרתקות הידועות ביותר על פני כדור הארץ עם מקום לצמיחה פוטנציאלית, יחד עם רשת הביטחון של לא להפסיד הרבה כסף בדרך..

עם זאת, מניות צמיחה הן גם השקעות טובות מכיוון שהן יתנו לך תשואות טובות, בעיקר ממחיר המניות. עם זאת, מניות צמיחה הן השקעות ארוכות יותר בכל הנוגע להרוויח כסף והן נחשבות מסוכנות יותר ממניות דיבידנד. אבל הן באותה מידה כמובן השקעות טובות.

אז אם אתה משקיע סבלני שרוצה להיות חלק משני העולמות, אנו ממליצים שיהיה לך אוסף מגוון של שניהם.

אם אתה מעוניין לקבוע באילו מניות הצמיחה הטובות ביותר להשקיע בשנת 2021, הקפד לקרוא את 10 המניות הבריטיות המובילות שיש לקחת בחשבון בשנת 2021..

אבל אם זרם הכנסה פסיבי קבוע הוא מה שאתה מחפש במסע המסחר שלך, בואו נסתכל על 7 ממניות הדיבידנד המובילות בבריטניה לקנות עכשיו שיכולות להציע לך תשואות אטרקטיביות..

TOP 7 מניות דיבידנד בבריטניה לרכישה עכשיו המציעות זרם הכנסה אטרקטיבי

לפניכם רשימת 7 מניות הדיבידנד בבריטניה שנראות כמניות האטרקטיביות ביותר בשוק הבריטי כיום. בואו נבדוק מקרוב את מידת ביצועי המניות הללו בשנים הקרובות. לפקוח אחריהם! הם עשויים לעשות טוב במיוחד בשנה הבאה.

1. PayPoint PLC (PAY.L)

תשואת דיבידנד: 6.01%

מניית הדיבידנד הבריטית הראשונה שהגיעה לרשימה היא PayPoint plc.

חברה אנגלית זו שהוקמה בשנת 1996 ומטה מטה בוולווין גארדן סיטי פועלת גם ברומניה יחד עם בריטניה. החברה נועדה לעזור לאנשים לשלם חשבונות בצורה מהירה ופשוטה והכל בכמה לחיצות כפתור.

לא רק שהחברה צמחה וצפויה לצמוח עוד יותר במהלך השנים הבאות, החברה גם משלמת דיבידנד אמין לבעלי המניות שלה, כאשר הדיבידנד הקודם שלה ישולם ב- 29 בדצמבר 2020 של 7.80 נק ‘למניה והתשלום הבא של החברה אמור להיות שולם ב- 8 במרץ 2021.

מניה זו בבריטניה נראית כאילו היא נמשכת ומתקימה יפה לקראת השנה הקרובה מדוחות המסחר האחרונים של החברות שפורסמו ב- 21 בינואר 2021..

החברה דיווחה כי למרות שההכנסות הבסיסיות של הקבוצה מהפעילות המתמשכת ירדו ב -10.8% ל -3.0 מיליון ליש”ט לעומת 27.5 מיליון ליש”ט בשנת 2020, יחד עם הכנסות נטו משירותים קמעונאיים בבריטניה ירדו ב -1.4% ל -10.6 מיליון ליש”ט, החברה עדיין הציגה כמה תוצאות חזקות.

למרות שההכנסות משירותים קמעונאיים בבריטניה ירדו, היא עדיין נתקלה בעלייה בעסקאות תשלום כרטיסים יחד עם המגזר העסקי החדש שזכה בתשלומים דיגיטליים, חידושים של לקוחות גדולים הגדילו את הצעת הקמעונאים של החברה להגדיל את הרגל.

תוכנית החברה מבחינת התרחבות הצמיחה מבקשת להימשך מכיוון שהחברה הודיעה כי הרכישה של הנדפיי ושל סוחר השכירות מבקשת להסתיים בתחילת שנת 2021 בכפוף לאישור. לצד הרכישה שהושלמה של i-movo בסוף נובמבר 2020, מה שייצור הזדמנויות מרגשות יותר עבור המותג.

בשים לב כי חברה זו פועלת גם ברומניה, החברה אישרה כי היא שואפת להיפטר מהצד הרומני של העסק, מה שיאפשר לחברה לקבל רווחים משמעותיים בחינם כדי שתוכל להמשיך בצמיחה של העסק בבריטניה ולהתפתח. תנועת האסטרטגיה הבריטית.

מה מחשבות האנליסטים והתחזיות למניה זו להתקדם?

זה אושר, אם כי בהשוואה להכנסות ההכנסות שלה, החברה עדיין צמחה ב -3.7% בשנה האחרונה.

בהמשך, 4 מתוך 5 האנליסטים העירוניים העניקו למניה זו דירוג ‘קנייה’ של קונצנזוס עם יעד מחיר ממוצע של 12 חודשים הוא 880.60p יחד עם יעדי מחירי טווח בין 540p הנמוכים ביותר ל- 1,263p בשיא.

2. משפטי & General Group PLC (LGEN.L)

תשואת דיבידנד: 6.97%

חברת הביטוח Legal & כללי היא מניה מחולקת אמינה ויציבה בבריטניה, שעליה לשקול לקנות.

כדי לתת לך פירוט של מה LGEN מציעה, החברה מציעה מוצרי ביטוח שונים לצד שירותיהם בכל רחבי העולם, ופועלים במגזרים שונים כולל פרישה, ניהול השקעות, הון וביטוח..

בשנת 2020 שילמה החברה דיבידנד של 4.93p למניה ששולם ב -24 בספטמבר 2020.

בעקבות חוסר הוודאות ש -2020 הראתה לכולנו, קבוצת ביטוח זו הצליחה היטב בשנה האחרונה, ובמבט קדימה חברת הביטוח קיבלה תחזית רווחיות לצמיחה של 9.24% בשנה..

לאחר שסיפקה רווחים דו-ספרתיים ללא הרף בעשור האחרון, חברת הביטוח הצהירה בנתונים האחרונים שלה בחברות בנובמבר 2020 כי 2020 היא שנת ‘הפסקה’, מכיוון שכל העסק כיוון להגיע לרווח התפעולי של 2019 בסך 2.3 פאונד. מיליארד, לאור האירועים האחרונים.

אך שאיפות החברה המתקדמות בכל חמשת תחומי העסקים החזקים, צפויות להתרחב עוד יותר בעולם. מהצעת מוצרים חדשים יחד עם פתרונות לאסטרטגיות שלהם.

מה האנליסטים מאמינים שמניה זו יכולה להביא בעתיד?

אם אתה עוקב אחר חדשות ההשקעות האחרונות, המניה הבריטית הזו קיבלה זה עתה דירוג קונצנזוס מתוקן של זקס ל”החזק “. בתמונה הרחבה, זה למעשה אומר שעכשיו זה יכול להיות זמן טוב לקפוץ למניה הזו.

מבין 12 אנליסטים עירוניים, מניה זו זכתה למועדפות יותר וקיבלה דירוג ‘קנה’ על ידי 5 אנליסטים, 4 העניקו למניה דירוג ‘החזק’ ו -3 ‘מכירה’..

אנליסטים העניקו למניה זו גם יעד מחיר של 12 חודשים של 245.82p, יחד עם יעד מחיר נמוך של 165.00p ויעד מחיר גבוה של 344.00p.

למרות שמניה זו קיבלה דירוג הפוך, מניית דיבידנד זו עדיין מציעה פוטנציאל רב כולל שני גורמים גדולים מבחינת סיכוי הצמיחה ותשואת הדיבידנד שלה. מה שהופך את זה לאחת משבע מניות הדיבידנד בבריטניה לרכישה.

3. GlaxoSmithKline PLC (GSK.L)

תשואת דיבידנד: 5.51%

חברת התרופות הרב לאומית הבריטית היא מניה אחת לדיבידנד בבריטניה, שניתן לטעון ששמעתם או ראיתם הרבה ממניות אלה במהלך החודשיים האחרונים, מכיוון שהיא ראויה ליתן את תשומת הלב..

מכיוון שדבקת Coronavirus השתלטה על שנת 2020, כל החברות בענף זה נועדו לחפש, אך ל- GSK יש קצת יותר מה להציע מאחרות..

כאחת מחברות התרופות הגדולות בעולם כיום, החברה ראתה לאחרונה את ההמצאה החדשה שלה ‘קבנוובה’, תחת המותג ViiV הופכת לאישור ה- FDA, שהיא התרופה הראשונה לאורך זמן לטיפול בזיהום HIV-1 בקרב מבוגרים..

יחד עם החברה המספקת את החיסון הראשון למלריה, RTS, S בשנת 2014.

לחברת התרופות הרפתקאות רבות בשדרה ואף התחברה בשנת 2018 עם הארגון המוביל פייזר המשלב את חטיבות בריאות הצרכנים שלהם..

בדו”ח הכספי האחרון של החברה, ברור לראות שמגזר התרופות הוא היריב המרכזי במותג העולמי, שכן הכנסותיו מתנשאות מעל הסגמנטים האחרים ועומדות על 4.2 מיליארד ליש”ט -3% בהשוואה למגזר החיסונים שלו ל -2.0 מיליארד ליש”ט – 9% ומגזר הצרכנים שלה הוא 2.4 מיליארד פאונד + 2%.

כמה תוצאות מרשימות מוצגות על ידי מותג הבריאות בשנת 2020.

הדיבידנד האחרון של החברה שולם לבעלי המניות ב- 14 בינואר 2021 בשעה 19.00 נק ‘למניה.

מה חושבים האנליסטים על מלאי הדיבידנד התרופתי הזה שמתקדם?

אם מסתכלים על העובדה שהרווחים של החברה צמחו ב -39.7% בשנה האחרונה, אין פלא שהחברה צופה כי תחזיקה צמיחה נוספת לקראת 2021.

התחזית הייתה כי הרווח יגדל ב -4.76% לשנה, כאשר 19 אנליסטים בוול סטריט העניקו למניה את דירוג ההחזקה המודע שניתן על ידי 10 אנליסטים, כאשר 7 אנליסטים העניקו למניה ‘קנייה’ ו -2 ייתן למניה ‘מכירה’. דֵרוּג.

נקבע יעד מחיר של 12 חודשים של 1,732.38P יחד עם יעד מחיר נמוך של 1,300.00P ויעד מחיר גבוה של 1,732.38P.

לצד שהחברה משלמת דיבידנד אמין של 5.51%.

לאור מה שהעולם עובר כרגע, ובאופן טבעי, נזדקק לעוד חיסונים ותרופות בעתיד, יהפוך את מניות הדיבידנד בבריטניה למנה שניתן לקנות בה, אך גם לשמור ולהחזיק זמן רב מאוד, ההשקעה המושלמת לפנסיה.

4. יוניליוור PLC (ULVR.L)

תשואת דיבידנד: 3.4%

אוקיי, יוניליוור Plc, חברת מוצרי הצריכה הרב-לאומית הבריטית, מחזיקה ככל הנראה בתשואת הדיבידנד הקטנה ביותר ברשימה זו של 7 דיבידנדים בבריטניה לרכישה. עם זאת, מניית זו הגיעה לרשימה מסיבות רבות ומסיבה אחת, כמובן, היא הדיבידנד האמין שלה גם בתקופות קשות.

יוניליוור (ULVR) היא חברת מוצרי צריכה בריטית, שמאכלסת כמה מהמותגים הידועים בעולם הכוללים את דאב, הלמנ’ס וליפטון, כדי לציין רק שלוש מתוך חמש עשרה החברות שמביאות יותר ממיליארד יורו לבד. זה לא לדבר על כך שלמותג הצרכנים המוביל יש מעל 400 מותגים תחת הכנף שלו בסך הכל.

בתחום מוצרי הצרכן, המניה מחזיקה באוסף מרשים של מותגים המבוקשים על ידי צרכנים ברחבי העולם, ולא רק מבריטניה..

בשנת 2020, לאור הסכם הברקזיט, קיבלה החברה את ההחלטה למזג את יוניליוור נ.ב עם יוניליוור plc אשר הוכרז ב- 30 בנובמבר 2020 ואישר כי יש לה כעת סוג מניות אחד..

החברה גם הציגה את תמיכתם בעובדי הבריאות וברחבי המדינה לאור מגיפת Covid-19, שכן הם סייעו בתרומה של מעל 100 מיליון יורו בסבונים, חיטוי ידיים, אקונומיקה ומזון..

בדו”ח החברה באוקטובר 2020, החברה דיווחה על צמיחת מכירות בסיסית של 4.4% לעומת 2019 ועל 9 USG של תשעה חודשים של 1.4%..

החברה מחפשת לשנות את התחזיות שלה ומחפשת להיות יותר ידידותית לסביבה, מכיוון שהם אישרו את תוכניותיה להגדיל את מכירותיה השנתיות בחלופות צמחיות לבשר ולחלב ל -200 מיליון יורו בין 5-7 שנים. יחד עם המעוניינים להפיץ את אסטרטגיית CleanFuture כאשר הם מבקשים לחסל פחמן דלק מאובנים ממוצרי ניקוי עד שנת 2030.

כאשר החברה הודיעה כי ההתמקדות שלהם נותרה ב”צמיחה, אספקת רווח מוחלט ותזרים מזומנים חופשי “.

איך נראה העתיד עבור החברה?

יוניליוור קיבלה תחזית צמיחה רווחית של 5.63% לשנה, יחד עם הדיבידנד המהימן שלה של 3.4%.

על פי 10 אנליסטים בוול סטריט והעירייה שמסקרים את המניה הזו, היא קיבלה דירוג ‘הול’ מודע כש -5 אנליסטים קיבלו את המניה ‘קנה’, 2 ‘דירוג’ ודירוג ‘מכירה’. תחזית יעד מחיר לשנים עשרה חודשים של 4,822.00 למניה, כאשר יעד מחיר נמוך הוא 3,800P ויעד מחיר גבוה של 5,500P

5. PLC קבוצת Moneysupermarket.com (MONY.L)

תשואת דיבידנד: 4.33%

אתר ההשוואות בבריטניה הוא ללא ספק אחד הידועים ביותר, יחד עם אחד המדינות שנבחרו באתרי השוואה שנמצאים בשוק כיום.

מתמחה בשירותים פיננסיים הכוללים מתן אפשרות לאנשים פרטיים להשוות בין העסקאות הטובות ביותר לביטוח, שירותי בית, משכנתא, ביטוח נסיעות, כרטיסי אשראי ועוד. המשרד זכה להצלחה בכל רחבי המדינה עם אנשים שמחפשים תמיד אחר עסקה טובה או טובה יותר, במיוחד בתקופות קשות יותר.

גורו הפיננסים מרטין לואיס, אחד האומות העוסקות בגברים להפחתת וחיסכון בעלויות, היה הבעלים של מומחה לחיסכון בכסף עד שמכר את החברה למוניסופרמרקט ב -2012..

הדיבידנד האחרון של החברה שולם ב -11 בספטמבר 2020 במחיר של 3.10 נק ‘למניה.

איך נראה העתיד למניה הזו?

התחזית העתידית למניה זו ממשיכה להיראות חיובית. החברה יושבת במצב בריאותי פיננסי נוח, לצד סיכויי הצמיחה וחובותיה מכוסים היטב.

אנליסטים נתנו למניה תחזית רווח של 12.84% לשנה, יחד עם דירוג ‘החזק’ בקונצנזוס שניתן על ידי 6 מתוך 11 אנליסטים בעיר, כאשר 5 העניקו למניה ‘קנייה’..

מניה זו נראית כמו קנייה טובה, בהתחשב בכל חוסר הוודאות סביב תקופות חסרות תקדים ומאתגרות אלה, אנשים הולכים לחפש את העסקאות הטובות ביותר בכל הדרכים. וכשהזמנים נעשים נורמליים יותר, זה הטבע האנושי להשיג עסקה טובה.

לחברה כיום תשואת דיבידנד של 4.33%.

6. טייט & Lyle PLC (TATE.L)

המתמודד של FTSE 250 טייט & Lyle Plc מגיע כמניות דיבידנד אמינות לחיפוש לקנות בתוך 2021.

ספק המזון והמשקאות העולמי מציע ממתיקים תזונתיים יחד עם מרכיבי מזון בריאות ובריאות, כדי לציין שתי קטגוריות של מוצרים.

בחדשות האחרונות, המותג אישר את תוכניות הצמיחה שלו עבור החברה מכיוון שהמותג הרחיב את קו העמילנים מבוסס הטפיוקה. זה מבקש לשפר ולספק מוצרים מעולים באמצעות תהליך משופר.

לצד הוספת תיק העבודות של החברה, המותג הודיע ​​גם על סמנכ”ל כספים שייכנס לשלטון במאי 2021.

במטרה לייצר חיים טובים יותר, במסגרת הדו”ח הכספי של החברה בשנת 2020 מכירות החברה היו עד 2,882 מיליון ליש”ט, הרווח שלה לפני מס היה עד 296 מיליון ליש”ט אשתקד, עם תזרים מס חופשי מותאם שהראה הבדל עצום 247 מיליון ליש”ט לעומת 212 מיליון ליש”ט בשנת 2019 ולבסוף תשואה על ההון בשיעור של 17.5%.

איך נראית תחזית המניות לעתיד?

במבט קדימה, מניה זו מחפשת לספק את מרכיבי המזון והמשקאות הטובים והבריאים ביותר ברחבי העולם, שכן הביקוש ניכר..

מאחר שהרווחים צמחו ב -6.9% בשנה האחרונה, נקבעה תחזית רווחי צמיחה ל -4.84% לשנה.

מתוך 9 אנליסטים, 5 העניקו למניה דירוג ‘אחזק’ בקונצנזוס, כאשר 3 העניקו למניה דירוג ‘קנייה’ ו -1 ‘מכירה’. יעד המחירים הממוצע לשנים עשרה חודשים הוא 706.67P עם יעד מחיר נמוך הוא 630 ויעד המחיר הגבוה שלו הוא 770P.

עם מדידות נעילה הקיימות כיום עם בריטניה, ועוד אנשים שבוחרים באורח חיים בריא יותר, מניית דיבידנד זו נראית מושלמת כהשקעה ארוכת טווח..

7. סופרמרקטים Wm Morrisons (MRW.L)

תשואת דיבידנד: 4.1%

מניית הדיבידנד האחרונה בבריטניה שהגיעה אחרונה מבין 7 המניות המובילות שיכולות להציע זרם הכנסה אטרקטיבי היא Wm Morrisons Supermarket (MRW).

מותג הסופרמרקטים הבריטי הופך למתמודד חזק בכל מה שקשור לתשלום דיבידנד, מכיוון שהחברה שילמה דיבידנד מיוחד בסך 4.00 ליש”ט ב- 25 בינואר 2021.

MRW אמורה לשלם את הדיבידנד הבא ב -24 ביוני 2021.

הדיבידנד המיוחד הזה נובע מתוצאות ההכנסות המרשימות שהביא מותג הסופרמרקטים המוביל במהלך השנה, ויותר מכך בחודשים המאוחרים של החברה וזה מכירות חגיגיות טובות לחג המולד.

לצד, הסופרמרקט של מוריסון הודיע ​​כי הם יעלו את שכר המינימום הלאומי של עובדיהם ל -10 לירות שטרלינג לשעה, אליו MRW הוא הסופרמרקט המוביל היחיד שמשלם לעובדיו את השכר הזה כשהרוב נצמד לשכר המינימום הלאומי..

מוריסון חיפשו דרכים חדשות להגיע ללקוחותיהם בתקופות המאתגרות והקשות הללו שמביאה קוביד 19, מכיוון שהחנות המקוונת שלהם פועלת היטב יחד עם ההמרות המשפחתיות שניתן להזמין באמצעות מנוי אמזון פריים..

בחדשות האחרונות, סופרמרקטים של מוריסונס אישרו כי הם מראים עוד יותר את תמיכתם בבנקי המזון, מכיוון שהם מספקים התחייבות של 5 מיליון ליש”ט לשמור על מלאי בנקי המזון בתקופות לא ודאיות ומאתגרות אלה..

מה האנליסטים חושבים שהמניה הזו צופה לעתיד?

3 מתוך 6 האנליסטים העניקו למניה דירוג ‘קנה’, כאשר 2 נתנו למניה ‘אחזקה’ ו -1 נותן למניה את דירוג ‘מכירה’..

יעד המחירים הממוצע של 12 חודשים עבור מותג הסופרמרקטים הוא 194P עם יעד מחיר נמוך של 175P ויעד מחיר גבוה של 221P.

יחד עם תחזית הרווחים שצפויה לצמוח ב -16.27% בשנה.

מותג סופרמרקטים זה הוא מניות דיבידנד אחד בבריטניה שהייתה מתמודדת בעשר השנים האחרונות עם הדיבידנד שלו ומבקשת להמשיך הלאה אל העתיד..

מניות דיבידנד בבריטניה – סיכום

ויש לכם 7 מניות דיבידנד בבריטניה שנבחרו לקחת בחשבון, שיכולות להעניק לכם זרם הכנסה אטרקטיבי לאורך השנה ולהגדיר השקעה טובה לטווח הארוך..

7 מניות הדיבידנד המובילות בבריטניה לא רק הראו תוצאות טובות במהלך שנה מאתגרת בשנת 2020 כשהן המשיכו לצמוח, אלא שהראו גם רקע חזק בעל ביצועים במשך שנים רבות והן עדיין ממשיכות לצמוח ככל שאנו מתקדמים לעתיד..

לסיום מניות אלה מראות על צמיחה, בטיחות ותשואת דיבידנד אטרקטיבית, שלושה אלמנטים מרכזיים שצריך לבחון כאשר רוצים להשקיע במניות דיבידנד..

עם זאת, למרות שמניות אלה הציגו תוצאות מרשימות בעבר, עדיף לא להמשיך בעבר של מניה כאשר רוצים להשקיע. למרות שזה אכן נותן לך אינדיקציה כיצד המניה יכולה וביצעה, עדיין יש אלמנט של סיכון שיש לחשוב עליו לפני ההשקעה..

כיצד להשקיע במניות דיבידנד בבריטניה?

כעת בדקנו 7 ממניות הדיבידנד הטובות בבריטניה, בואו נסתכל כיצד להתחיל את המסע שלכם להשקעה בהן ולהביא לכם חלק מהפעולה..

השקעה במניות כיום היא לא רק מרגשת ופופולרית מאוד, היא גם פשוטה, פשוטה וקלה. כל עוד יש לך את ההכוונה הנכונה ואת הלך הרוח הנכון, זה יהיה המקרה לאורך מסע המסחר שלך.

בהערה זו, זה נכון לא לקחת טיפים או טיפים “מפה לאוזן” על ידי אנשים פרטיים, אלא אם כן עשיתם מחקר משלכם והבנתם היטב כי מלאי זה הוא דבר שאתם רוצים להיות חלק ממנו. שֶׁל.

ראשית, הצעד הראשון שלך הוא לבדוק השגת מתווך להשקעה במניות שבחרת.

יש הרבה מתווכי סחר לבחירה, שכן אני בטוח שאם עשית מחקר תראה שיש כמויות רבות של פלטפורמות מסחר יחד עם מתווכים בודדים לבחירה..

אך עצה מועילה אחת ענקית היא לבחור את המתווך שלך בחוכמה ולוודא שהמתווך או פלטפורמת המסחר מחזיקים ברישיונות הנכונים על מנת לסחור..

ניתן למצוא את הרישיונות המפוקחים באתר פלטפורמות המסחר המקוונות, יחד עם רישיונות מתווכים זמינים או על פי בקשה.

לאחר שמצאת את המתווך שבחרת או את פלטפורמת המסחר המקוונת שלך, באופן מציאותי אתה מוכן לצאת לדרך.

אם כי אם אתם מחפשים מסלול ארוך ומוצלח למסחר במניות עליכם להשקיע זמן ומאמץ בכדי להקדיש זמן לחקר המניות שבחרתם או מניות מעניינות..

אם אתם מחפשים פלטפורמת מסחר מקוונת מהימנה כדי להתחיל במסע ההשקעה שלכם, אנו ממליצים בחום על פלטפורמת המסחר המקוונת עטורת הפרסים, eToro.

פלטפורמת המסחר המקוונת המהימנה eToro היא הפלטפורמה המושלמת אם אתה משקיע מתחיל שרק התחיל במסע שלך. עם הפריסה הפשוטה וההנחיה המועילה שלה, בקרוב תהפוך את מסע המסחר שלך למציאות. לצד היתרון הנוסף שיש חומר רב חינוכי רב מקורסים ועד חומר קריאה, עם שיעורי מורים מקוונים שתוכלו לענות על כל ספקותיכם על ידי אנשי מקצוע..

באיטורו מתגוררים כיום מעל 19 מיליון לקוחות ברחבי העולם, עם גישה ליותר מ -16 שווקים בינלאומיים שתוכלו לסחור בהם, הכוללים גם את 7 מניות הדיבידנד בבריטניה יחד עם הרבה יותר. כל זאת עם היתרון הנוסף של הצעת דמי עמלה אפסיים כאשר אתה משקיע במניות שבחרת.

לפתיחת חשבון באמצעות eToro כל שעליך לעשות הוא לבצע את הצעדים היישר קדימה בדף הבית של החברה. תוך מספר דקות תגלה שיש לך חשבון מסחר יחד עם מתווך נבחר, עם גישה לפלטפורמה מקוונת וירטואלית כדי שתוכל ללמוד ולהתאמן בכספים וירטואליים בשווי 100 אלף דולר כדי שתוכל ללמוד, לתרגל וליצור תיק משקיעים.

לעסקה חלקה, פשוטה וקלה לעולם המסחר במניות, eToro היא הפלטפורמה המהימנה שלך שיכולה לגרום למאמצי המסחר שלך להתנהל בצורה חלקה ולהתגשם.

eToro – קנה את מניות הדיבידנד הטובות ביותר בבריטניה ללא עמלה

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בשוק המניות לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

ההון שלך נמצא בסיכון. עמלות אחרות עשויות לחול

נקודות מפתח:

אם אתה זוכר משהו מ- 7 המניות המובילות לדיבידנד בבריטניה לרכישה עכשיו, הפוך אותו לנקודות המפתח האלה.

  • 7 מניות דיבידנד בבריטניה בהן ניתן לקנות היום מציעות זרם הכנסה אטרקטיבי שתוכל להוסיף להכנסות הכספיות הנוספות שלך.
  • מניות דיבידנד הן מניות המציעות לך תשלומים כספיים המכונים דיבידנדים.
  • דיבידנד משולם לרוב מדי רבעון (3 חודשים) לבעלי המניות שלהם, שמקורם ברווחים שמורים של חברה.
  • מניות דיבידנד נחשבות לבטוחות יותר וידועות כמעט יותר אמינות לעומת מניות הצמיחה.
  • מניות דיבידנד מציעות מגוון גדול בתיק שלך אם אתה רוצה להוסיף גם מניות צמיחה לתמהיל.
  • מניות דיבידנד הן השקעות פנטסטיות לטווח הארוך.
  • למרות שמניות דיבידנד טומנות בחובן יתרונות רבים, אולם יש להן מרכיבי סיכון משלהן, שמומלץ לערוך מחקר נוסף לפני שתשקיע במניות שבחרת..
  • בחר מתווך ופלטפורמת סחר מהימנה כדי להצטרף אליך למסע שלך למסחר במניות.
  • השקיעו תמיד באמצעים שלכם.

שימו לב: ביצועי העבר אינם אינדיקציה לביצועים עתידיים. ערך ההשקעות יכול לרדת כמו גם לעלות. כל חוות דעת, חדשות, מחקר, ניתוח, מחירים או מידע אחר הכלול באתר זה ניתנים כפרשנויות שוק כלליות, ואינן מהוות ייעוץ השקעות. חינוך מסחרי לא יהיה אחראי לכל הפסד הנובע מהשקעה כלשהי על בסיס המלצה, תחזית או מידע אחר שנמסר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map