מהם 8 המניות המובילות בתיירות לרכוש בשנת 2021?

מניות התיירות הטובות ביותר לשקול רכישה בשנת 2021

האם אתה מחפש להשקיע במניות תיירות שנמצאות על סף הזוהר שוב ככל שעוברים הלאה לשנת 2021?

הסתכל כי בחרנו 8 מניות תיירות בולטות שיש להן פוטנציאל רב להציע לך ככל שאנו מתקרבים כדי להיות מסוגל לטייל שוב בעולם..

שמונה התיירות המובילים שתוכלו לקחת בחשבון בשנת 2021:

אז בואו נסתכל על 8 ממניות התיירות המובילות בשווקים שונים כדי להיראות חלק ב -2021.

1. איזיג’ט

2. וולט דיסני

3. Airbnb Inc.

4. אחזקות הזמנות

5. שייט רויאל קריביאן

6. קבוצת מלונות אינטרקונטיננטל

7. Uber Technologies

8. קבוצת Expedia

אתה יכול לקנות את כל המניות המובילות האלה, כמו גם רבות אחרות, ב eToro ולשלם עמלות של 0%!

מניות תיירות לשנת 2021


ענף התיירות קיבל מכות, בלשון המעטה בשנת 2020.

ברחבי העולם מלונות, פארקי שעשועים, Airbnb, אתרי נופש, תעשיית התעופה ורבים אחרים, כולם נעצרו בעיקר כאשר הזיהום בנגיף העטרה השתלט עליו ועדיין ממשיך לשלוט..

מכיוון שבריטניה נמצאת כרגע בתקופת הנעילה הלאומית השלישית שלה, יחד עם מדינות אחרות שהטילו עוצר ומגבלות נסיעה מוגבלות. זו השפעה עצומה על התעשייה העולמית של 9 טריליון דולר.

כדי להראות לך כמה גדול הענף הזה בבריטניה, התחזית היא שתעשיית התיירות בבריטניה תעמוד על 257 מיליארד ליש”ט עד שנת 2025, ותייצר כ -3.8 מיליון משרות המהוות כ -11% ממספר המשרות הכולל. בתוך בריטניה.

מדהים עד כמה גדול ענף הנסיעות והתיירות וכמה גלובלית, כולנו מסתמכים על הכוח החזק הזה של התעשייה כשהוא נלקח מאיתנו..

עם פעולת החיסון הגדולה העולמית, הדבר מביא תקוות חיוביות לענפים רבים ותעשיית התיירות היא ענף אחד גדול יחד עם תחומי התעופה והאירוח. כל אלה, ככל הנראה, היו הענפים שנפגעו הכי קשה ברחבי העולם.

בימים האחרונים, מניות התיירות ברחבי השווקים השונים חלו עלייה במחירי המניות שלהן. ככל שאנחנו מתקרבים להרמת מדידות הגבלה ברחבי העולם, אנשים לא יבזבזו זמן בכלל בכדי לפגוע בשמיים ולהזמין חופשות או טיולים קצרים עד אמצע סוף 2021.

באותה הערה, עם אנשי סוכנות הנסיעות המקוונת Booking.com, תוכלו לחפש ולהזמין מבצעים ללא צורך בתשלום מראש ועם מדיניות ביטול חינם..

זה מאפשר לאנשים להזמין מקום מראש בתקווה להזמין רק טיסות ברגע האחרון לאחר שקיבלו את כל מה שניתן לנסוע.

למרות שלוקח זמן לחזור למצב הנורמלי החדש, שאליו הוא הולך לאט מהצפוי, התקוות והזמן החיוביים הם שמותירים את המשקיעים להסתכל או לקפוץ למניות אלה. באשר לבוא היום בו העולם יכול לפעול בצורה רגילה יותר, יראה אותם קמים שוב.

בנוסף, מחירי מניות אלה במחירים טובים יחסית מהווים יתרון עצום למשקיעים, שכן הם בוודאי יראו מניות אלה צומחות וצומחות היטב בשנה ובשנים הקרובות..

שמונה מניות התיירות המובילות שיש לשקול לקנות בשנת 2021!

להלן רשימת 8 המניות המובילות בתיירות המפוזרות בענפים ומדינות שונות:

1. EasyJet plc (EZJ)

השם הראשון שהגיע לרשימת מניות התיירות המובילות היא חברת התעופה הבריטית איזיג’ט.

מניה זו עדה לעליית מחירי המניות שלה בשבועות האחרונים מכיוון שהמשקיעים אופטימיים שברגע שרישום החיסונים יתקדם יותר, הדבר יראה מסדרונות נסיעות ותעשיית התעופה והתיירות תתחיל להתרומם מהשטח..

לא זו בלבד שמחיר המניות שלה מונע כלפי מעלה, בהצהרה שהביע לאחרונה מנכ”ל יוהאן לונדגרן, הביע את אמונו בענף לאחר ביטול ההגבלות הנוכחיות..

אושר כי איזי ג’ט ראתה זינוק עצום בהזמנות הקיץ כבר בהשוואה לשנת 2020, לאחר שהתגברה בכמות עצומה של 250% כאשר מאי הוא החודש הפופולרי ביותר בקרב מטיילים המעוניינים להמריא..

חגי איזיג’ט הם סקטור חדש יחסית למותג שכן הוא נכנס לתפקיד לקראת סוף 2019 ומאז ואילך, לא הייתה לו עד כה הזדמנות ברורה להצטיין, כיוון שנת 2020 השתלטה על ידי קוביד -19.

נתון זה הוא אינדיקציה ענקית עד כמה ענף הנסיעות והתיירות מבוקש כרגע וככל שעובר הזמן אנו בטוחים שהוא יגדל עוד יותר.

התוכניות האסטרטגיות של החברה מתקדמות בהגדרה מספקת את הטוב ביותר עבור הצרכנים יחד עם התמקדות במאזן החברה, שיפור מצב העלות שלהם ומקסום הכנסותיהם באמצעות רשת חזקה שלהם..

אנליסטים נותנים לחברת התעופה הבריטית תחזית רווחיות לצמיחה של 77.76% בשנה ככל שאנו מתקדמים.

עם דירוג הקונצנזוס הנוכחי של ‘החזק’ בהתבסס על 10 תחזיות אנליסטים המכסות את המשרד.

מחיר המניה של החברה, כאמור, צמח במהלך השבועות האחרונים וכפי שהוא, כתיבת דוח זה עומדת על 846.80p ממשיכה בעלייתו כלפי מעלה.

לחברה כרגע טווח של 52 שבועות של 470.70 בשיעור הנמוך ביותר ו -1,552,00 בגובהו הגבוה ביותר.

2. וולט דיסני קו (DIS)

וולט דיסני קו הוא מותג שניתן לטעון שכולם על פני כדור הארץ מכירים היטב. לא רק עבור פארקי השעשועים שלה, אלא שגם הרגליים שלה מתמצקות בפעילות קו ההפלגה, יחד עם דרכים אחרות כמובן.

כל פארקי דיסני ברחבי העולם משיגים תוצאות הכנסות מרשימות מדי שנה, כאשר פלורידה היא המרוויחה ביותר שכן היא הגדולה ביותר מכל ששת הפארקים שלה בדיסנילנד..

לפני מגפת וירוס הכורמים בשנת 2020, שדרת התיירות הזו הביאה תוצאות אדירות, עד שהכול התרסק, מכיוון שהמותג נאלץ לעצור את ספינות השייט כדי לעצור את הסגר ואת סגירת כל פארקי דיסנילנד ברחבי העולם..

נכון להיום, הוזמנה על דיסנילנד פריז לעכב את הפתיחה מחדש בחודשיים נוספים, שכעת אמור להיפתח מחדש בשבוע השני בפברואר..

בעוד אתרי נופש אחרים של דיסנילנד פתוחים, אך בעקבות אמצעי בטיחות של קוביד 19 שנקבעו בכדי לשמור על התפשטות הנגיף ואשר עדיין מביאים הכנסה והנאה מסוימים ליחידים..

ספינות השייט של דיסני עדיין מושעות עד להודעה חדשה.

בתוצאות הרבעון הרביעי של החברה הכנסות הפארקים, החוויות והמוצרים של דיסני ירדו בסכום כולל של 61% ל -2.6 מיליארד דולר, לצד תוצאות הפעילות של המגזר בירידה מ -2.5 מיליארד דולר להפסד של 1.1 מיליון דולר. תוצאות אלו היו תוצאה מוצקה וישירה של מה שהמגיפה של נגיף הכורמון הביא לחברה.

על אף שייקח זמן עד שפארקי דיסני יחזרו למלוא תפוקתם ופעולות השייט שלה יגיעו לשיאים ויוכלו לפעול באופן מלא, ייתכן שדיסני יצטרך להמשיך ולהסתמך על דרכים אחרות שלהם. כולל שדרה אחת מרשימה, דיסני+.

דיסני + שהכניסה 1.94 מיליארד דולר בסוף 2020 עם למעלה מ 73 מיליון מנויים בסוף הרבעון הרביעי, אמורה לאחסן 4 מיליארד דולר בארצות הברית בלבד עד 2022..

מחיר המניה היום של דיסני הוא 172.54p עם 52.72 שבועות 52.72 הנמוך ביותר ו 182.38.

עם רווחי ההכנסות הצפויים לצמוח ב 45.81% בשנה בהמשך.

למרות שלוולט דיסני יש דירוג של Zacks דרגה מס ‘4 “למכור”, אנו מאמינים שעכשיו זה עשוי להיות זמן מתאים לשקול להחזיק או להסתכל במלאי התיירות הזה, מכיוון שזה רק עניין של זמן עד שאנחנו מקווים להגיע בחזרה לנורמליות.

3. Airbnb Inc (ABNB)

ניתן לטעון כי Airbnb היא אחת ממניות התיירות המדוברות והמושכות ביותר בשוק כיום.

כיוון שאנו מצליחים להיות מסוגלים שוב לשוב ולסובב ברחבי העולם, ABNB הוכיחה שהיא למעשה פופולארית יותר מרשתות מלונות ברחבי העולם..

חברת השכרת הנופש האמריקאית מציעה נוחות, פשטות וחשוב מכל במחיר סביר ללינה בכל רחבי העולם, כך שאנשים יכולים ליהנות מהם וליהנות מהם..

שירות ייחודי זה שמציעה ABNB היה פופולרי ביותר, אפילו בקרב מגפת Covid-19, מה שאפשר לאנשים להיות מסוגלים להשכרה לטווח קצר במחיר סביר יחסית להישאר במלון בזמן שהם נאלצו לראות שהות ארוכה יותר. בגלל אמצעי נעילה.

מכיוון שמניה זו הצליחה לפעול בצורה כלשהי במהלך המגפה, בדוח עדכון המסחר ברבעון השלישי של החברה ABNB עדיין הניבה רווח של 219 מיליון דולר. אף על פי שהכנסותיה צנחו ב -19%, ניתן היה לצפות זאת לאור האירועים העולמיים.

כשאנחנו מסתכלים לעתיד, Airbnb תהיה פופולרית, אין להכחיש והיא תביא לתוצאות הכנסות נהדרות תוך זמן קצר שאנחנו מצפים לה..

נכון למחיר המניה של החברה, יש שיאמרו כי מחיר זה הוא גבוה. עם זאת, מבחינת פוטנציאל הצמיחה העתידי של חברה זו, ייתכן שהיא לא נראית כה גבוהה כפי שהם מאמינים בתחילה.

מחיר המניה של החברה עומד על 168.83p עם טווח של 52 שבועות של 121.50 הנמוך ביותר ו- 187.42 הגבוה ביותר.

נכון לעכשיו זה עדיין לא יהיה רווחי, אך זו אנו מאמינים שתהיה רק ​​תפקיד זמני ככל שהעולם יתקדם בעקבות ההרשמה העולמית לחיסונים..

לחברה תחזית הכנסות של צמיחת רווחים של 24.71% בשנה.

עם דירוג של זאקס מספר 3 ‘החזק’ למניה עם ציון ב ‘לפוטנציאל צמיחה.

4. Bookings Holdings Inc (BKNG)

ניתן לטעון כי אחד מסוכני הנסיעות המקוונים הפופולריים ביותר כיום בשוק, Booking.com היא מניות תיירות שיכולה לספק בשנת 2021 ובשנים הקרובות..

העתיד נראה חזק למניה זו מכיוון שהוא ממשיך להציע יתרונות רבים כאשר רוצים לתכנן את המילוט המושלם שלך. בין אם מדובר בסוף שבוע של תקופה ארוכה יותר מכל רחבי העולם, booking.com יכול להתאים לצרכים שלכם.

לביצוע הזמנה באתר או באפליקציה של Booking.com, יש יתרון נוסף וייחודי בכך שהיא מציעה מדיניות ביטול חינם, כאשר חלק מהמדיניות חלות באותו היום בו אתם אמורים להגיע..

תכונה בולטת זו היא תכונה אחת גדולה שמושכת את הצרכנים לפעול באמצעות המותג המוביל הזה.

לצד הזמנות של בתי מלון, דירות ובתים, booking.com מציעה גם הרבה יותר כולל הפעלת השכרת רכב דרך Rentalcars.com.

אין פלא עם אפיקים כל כך חזקים, מחלוקת על מגפת קוביד 19 שהמניה צברה 5.4%.

כיום מחיר המניה של החברה עומד על 2,131,87, כאשר טווח של 52 שבועות בין 1,107,29 הוא הנמוך ביותר ל -2,290,04 שהוא הגבוה ביותר.

אנליסטים נתנו דירוג ‘אחזק’ בקונצנזוס למניה שניתנו על ידי 37 אנליסטים המכסים את המניה הזו.

ככל שהצעדים הקרובים יותר מתקרבים לנורמליות, אנשים כבר נמצאים צעד אחד קדימה מכיוון שהם ממשיכים להשתמש בתכונת הביטול הייחודית של booking.com להעברת חגי ספרים השנה.

מניית Booking.com עשויה לעלות לשנים הבאות, וזה אמור להיות השקעה טובה לטווח ארוך באוסף המניות שלך.

5. Royal Caribbean Cruise Ltd (RCL)

קווי ההפלגה של רויאל קריביאן הם מלאי לפקוח על ההובלה לשנה, שכן באופן ריאלי אנו יכולים לראות ספינות שייט שטות בים בתדירות גבוהה יותר בשנת 2022.

הפלגות פופולריות מאוד ונראות פופולאריות עוד יותר בקרב הדור המבוגר, אך עם זאת, יותר ויותר מהדור הצעיר שמחפש טיול שכולל מעט מכל, קופצים על השדרה הזו..

עקב מגיפת נגיף הכילה, RCL ספגה מכה גדולה בתחילת השנה, ובסופו של דבר הפסידה בסוף השנה ב -44%..

אך התחזית העתידית נראית אופטימית מאוד למניית השייט הזו מכיוון שדווח כי רווחי החברה עשויים להגיע לכ -1.5 מיליארד דולר בשנה, בהנחה שהעולם יחזור לקדמותו או לאחר ה”נורמלי החדש “לאחר קוביד 19..

בחדשות האחרונות רויאל קריביאן מתכוונים לתוכניתם למכור את קו אזמרה תמורת 201 מיליון דולר, הדבר יוסיף לחברה מזומנים נוספים ככל שהיא תמשיך להמתין להחזרתה..

בהתחשב בפוטנציאל של מניה זו, מחיר המניה הנוכחי עומד על 74.29p עם טווח של 52 שבועות של 19.25 בשפל הנמוך ביותר ו- 133.35 בשיאו.

כיוון שהתחזית היא שרווחיה יגדל ב -85.05% בשנה.

מלאי רויאל קריביאן הוא בהחלט מלאי תיירות שיש לקחת בחשבון בשנת 2021.

6. InterContinental Hotels Group Plc (IHG)

InterContinental Hotels Group plc הינה חברת אירוח רב-לאומית בריטית המנהלת, מחזיקה, מחכירה ומזכיינת מלונות ברחבי העולם..

בבעלות IHG כמה ממותגי המלונות המוכרים ביותר, כולל Holiday Inn Express, InterContinental, Kimpton Hotels and Resorts, Crowne Plaza ועוד.

אך החברה הבריטית לא מפעילה רק מלונות, החברה מפעילה גם אתרי נופש, מסעדות ועוד.

החברה דיווחה על ירידה בתוצאות באופן טבעי, בדוחות רבעון השלישי של החברות, שכן אמצעי נעילה השפיעו רבות ברחבי העולם. הכנסות הקבוצה ירדו ב -52.3%, אולם דרכים אחרות המשיכו להסתדר היטב, כולל פתיחת 82 מלונות. בהתייחס לתזרים המזומנים של החברה, הדבר היה חיובי כאשר הוא גדל ל -2.1 מיליארד דולר.

עם כל כך הרבה אנשים שמתכוננים לחג ראוי בהחלט, אני מקווה, השנה המותג הזה נראה כאילו הוא מוכן לצבור תאוצה וצמיחה טובים כשאנחנו מסתכלים לטווח הארוך.

למעשה, תחזית IHG תראה את ‘צמיחה ענקית’ בשנת 2026 יחד עם רשתות מלונות אחרות, כך דיווחה Market Insight..

יחד עם התחזית החזויה של Market Insights, אנליסטים נוספים העניקו למותג גם תחזית הכנסות צמיחה של 87.54% לשנה מכיוון שהם רואים את המותג הזה מצטיין, כמו שההגבלות הנוכחיות ביחד נראות להעלות.

מחיר המניה של החברה כיום הוא 4,858,00 הוא מעט מהיום הקודם, עם טווח של 52 שבועות בין 2,385,50 ל- 5,121,00 בשיאו.

קבוצת מלונות אינטרקונטיננטל זכתה לתשומת לב רבה במהלך החודשים האחרונים ומומחי מניות חושבים שמלאי התיירות הזה הוא אחד שעליו ניתן לפקוח עין לשנת 2021 כאשר העולם נפתח אט אט..

7. Uber Technologies Inc (UBER)

חברת Ridesharing האמריקאית, שגם היא הרבה יותר, מתחילה טוב להיכנס לשנת 2021.

מניות החברה כבר עלו בכ- 16% כאשר אנו יושבים בשבוע השלישי בינואר, מכיוון שמשקיעים שלא היו חלק ממניה זו הפכו במידה רבה לחלק מהמניה הצומחת. בעוד שבעלי המניות הנוכחיים שלה יושבים במצב חיובי בתוך המניה.

חברה זו מרוויחה מאוד מתיירות, כי לא משנה לאן תלך בעולם, יהיו פעולות Uber ללא ספק. זו שדרה קלה מכיוון שאתה יכול להישאר באפליקציה הנוכחית שלך בזמן שהיא מעדכנת את הגדרות המיקום שלך.

לצד התיירות, המקומיים שמשתמשים בקביעות בחברת Uber לא השתמשו בחברה זו כדי לטייל הרבה בשנה האחרונה. זה יכול להיות בגלל תערובת של סיבות כולל שהם מפחדים או פשוט שאין להם לאן ללכת מכיוון שהעולם יושב עם מגבלות חזקות יותר..

עסקי אוכל של אובר של החברה כבר עמדו לעזור במהלך התקופה המאתגרת הזו, מכיוון שהצד הרכב של העסק נתקל בבעיות, שירותי אספקת מזון הגבירו את הקצב לאורך השנים..

מלאי זה פופולרי מאוד בקרב הדור הצעיר מכיוון שהוא מציע קלות יחד עם יעילות זמן בשתי המחלקות.

אין פלא ואין ספק מדוע משקיעים קופצים על מניה זו בתקופה האחרונה וככל שאנו מובילים עוד בשנת 2021.

מחיר המניה של החברה כיום הוא 55.69 ומחזיקה טווח של 52 שבועות בין 13.71 בשיעור הנמוך ביותר ל -59.08 בשיאו..

מה צופן העתיד למניה זו?

ובכן, כפי שהסברנו המניה הזו לא הולכת ללכת לשום מקום בקרוב, אם משהו אנו מאמינים שהיא תימשך או שתהיה פופולארית עוד יותר עם השנים..

מאחר ויעד מחירי המניות של אובר עלה ל -70.00 דולר, שלושים ושבעה אנליסטים העניקו למניה גם דירוג “קנייה” של קונצנזוס כדי לאשר באיזו דרך הם רואים את המניה הזו מתקדמת בכל התחומים..

תחזית הכנסותיה של אובר טכנולוגיה יגדלו ב -22.26% בשנה.

8. Expedia Group Inc (EXPE)

מלאי התיירות האחרון שזכה ברשימה כאחד שצפוי לצפות בו בשנת 2021 הוא Expedia Group Inc..

חברת הנסיעות המקוונת האמריקאית פופולרית בקרב צרכנים ומשקיעים כאחד, אף על פי שהיא נחשבה בימים האחרונים כערכת יתר של אנליסטים. לצד זאת, המניה קיבלה יעד מחיר מוגדל אשר עלה ל 175.00 $ על ידי אנליסטים.

קבוצת אקספדיה, שנראתה כאחת ממניות ההחלמה הטובות ביותר במחצית השנייה של 2020, אכן עמדה באתגרים שלה, שכן היא נפגעה קשה בתחילת השנה עם מגפת קוביד 19..

אך פעולת קיצוץ העלויות והתחדשות המלאי הייתה ברשימת המשימות של החברות לבצע. הסתכלות על חזרה למסלול היא סיבה עצומה באשר לדרישה הגוברת של המניה בחודשיים האחרונים מכיוון שמגזר הנסיעות נראה לחזור בחודשים הקרובים, והכל בסדר..

כדי לתת לך מושג לגבי התוכניות העתידיות של החברה הם מכוונים להשתמש בביצועי החברה 2019 בכדי להסתכל קדימה, אם זה יעבור יראה הכנסות התפעול של החברה לעלות לרמה חדשה כאשר הכנסות התפעול של החברה הגיעו ל 903 מיליון דולר בשנת 2019..

מחיר המניה של החברה עומד היום על 107.22 עם טווח של 52 שבועות שבין 40.76 הנמוך ביותר ל- 147.55 הגבוה ביותר.

נקבעה תחזית רווחים לצמיחת החברה ב -68.95% בשנה.

האם המניה הזו יכולה להסתכל על הפיכתה לחברת הנסיעות המקוונת הטובה ביותר בעולם? רק הזמן יגיד.

סיכום

8 המניות המובילות בתיירות אלה נראות כמו תוספות טובות כשאנחנו מסתכלים לעתיד.

מניות אלה מציעות פוטנציאל צמיחה נהדר יחד עם היותן השקעות טובות לטווח הארוך בעלות ערך טוב המוביל לשנת 2021 וההתאמה המציאותית שלה יפה לשנת 2022 ואילך..

למרות שמניות אלה אכן מהוות מרכיבי סיכון משלהן, מומלץ לערוך מחקר נוסף לפני ההשקעה.

אז עכשיו אולי הזמן לבחון את מניות התיירות כשהם מתכוננים להפליג שוב.

כיצד להשקיע במניות התיירות הטובות ביותר?

כעת גילינו שמונה מכמה ממניות התיירות הפוטנציאליות הטובות ביותר שנראות עם תחזית חיובית ברגע שהעולם יוכל לפעול כרגיל, עכשיו הגיע הזמן ללמוד כיצד תוכלו להשקיע בהן.

השקעה בשום מניות בשווקים שונים מעולם לא הייתה מהירה וקלה כל כך.

מומלץ בחוכמה לעקוב אחר ההנחיות הנכונות, יחד עם אי איסוף של ‘טיפים’ בדרך..

הצעד הראשון שתצטרך לבצע הוא לחפש מתווך או את פלטפורמת המסחר המקוונת הטובה ביותר שמתאימה ועונה על כל צרכי ההשקעה שלך..

קיימות בשוק הרבה פלטפורמות סחר מקוונות ומתווכים מקוונים, אך עם בחירתכם, כדאי לוודא שהמתווך או הפלטפורמה שבחרתם מורשים לסחור..

תראה באתר סחר החברות אם היא מחזיקה ברישיונות המוסדרים שהיא צריכה לפעול מכיוון שהיא תוצג בדף הבית של החברות יחד עם מתווך מהימן, שייתכן שהרישיון שלו לא יהיה גלוי באופן מקוון, אם לא תוכל לאשר לפני שתבחר.

ברגע שיש לך מתווך או חשבון מסחר בראש, אתה מוכן להתחיל ולהתחיל את המסע שלך למסחר במניות.

אם מדובר במניות בינלאומיות שאתה מעוניין להשקיע בהן, זו נקודה חיונית נוספת בה המחקר שימושי הוא לוודא שהמתווך שלך מורשה לפעול בשווקים בינלאומיים..

עם זאת, נקודה חיונית זו מביאה אותנו להציג בפניכם את פלטפורמת המסחר המקוונת המובילה – eToro.

עם למעלה מ -17 מיליון לקוחות בפלטפורמה המובילה כיום, עם גישה ליותר מ -16 שווקים בינלאומיים המאפשרים לך להשקיע בכמה מהמניות המובילות שכולנו מכירים ואוהבים יחד עם 8 מניות התיירות הטובות ביותר שלה, המתווכים הידידותיים שלה מוכנים להצטיין במסע המסחר שלך יחד עם היתרון העצום הנוסף של עמלת אפס עמלה.

פתיחת חשבון מסחר ב- eToro על ידי ביצוע הצעדים הישרים בדף האינטרנט של החברה, הוא מהיר, קל ופשוט. תוך מספר דקות יהיה לך חשבון פעיל יחד עם מתווך מהימן וגישה לכל 16 השווקים הבינלאומיים בהישג ידך.

לאחר שפתחת חשבון, אתה גם מקבל את היתרון הנפלא בכך שאתה יכול ללטש ולקבל הבנה נוספת לגבי אופן הפעולה של מסחר במניות יחד עם למידת אסטרטגיות מפתח..

eToro – מתווך מוביל, קנה מניות עם עמלה בשיעור 0%

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בשוק המניות לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

ההון שלך נמצא בסיכון. עמלות אחרות עשויות לחול

Takeaways מפתח

  • ענף התיירות הוא ענף ענק ושווה עד היום כ- 9 טריליון דולר.
  • 8 מניות התיירות המובילות נקבעו כי הן יכולות להופיע כמו השנה, ו -2022 רואה אותנו בתקווה למצב הנורמלי החדש.
  • ענף התיירות בתקופות רגילות, הוא בהחלט ענף מבוקש.
  • חלק ממחירי מניות התיירות הללו כבר עלו ואחרים יושבים יפה וזולים יחסית בהתחשב בפוטנציאל הצמיחה שלהם בשנים ועוד שנים רבות..
  • לדברי מומחי מניות, מניות תיירות הן השקעות טובות לטווח הארוך.
  • מומלץ תמיד לערוך מחקר נוסף על מניות התיירות שבחרת לפני שאתה מחפש להשקיע.
  • מומלץ תמיד להשקיע בצורה חכמה וחכמה, כמו גם להשקיע באמצעים הכספיים שלך.

אם נהנית לקרוא מהם 8 המניות המובילות בתיירות לרכוש בשנת 2021? אנא שתף ​​עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה יעניין אותך.

שימו לב: ביצועי העבר אינם אינדיקציה לביצועים עתידיים. ערך ההשקעות יכול לרדת כמו גם לעלות. כל חוות דעת, חדשות, מחקר, ניתוח, מחירים או מידע אחר הכלול באתר זה ניתנים כפרשנויות שוק כלליות, ואינן מהוות ייעוץ השקעות. חינוך מסחרי לא יהיה אחראי לכל הפסד הנובע מהשקעה כלשהי על בסיס המלצה, תחזית או מידע אחר שנמסר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map