מחפש את המניות הטובות ביותר לקנות? מדריך זה מונה את 9 המניות המובילות שיכולות לעשות לך הון בשנת 2021 ולהראות לך כיצד לבחור את המניות המובילות האלה.

אם אתה מתחיל להשקיע ומבקש לקבוע אילו מניות בשוק אמורות לתת לך תשואות טובות, בדוק כי הציגנו 9 מניות המעוניינות בארכיון את מטרתך להתעשר מהשקעה נבונה במניות הצומחות הנכונות..

9 המניות הטובות ביותר שהובילו להפוך אותך לעשיר

להלן סקירה מהירה של 9 המניות המובילות שלנו עשויה לעשות לך הון בשנת 2021:

  1. פינטרסט
  2. ETSY
  3. אוכמניות
  4. כיכר
  5. אדובי
  6. פייפאל
  7. כירורגי אינטואיטיבי
  8. פייסבוק
  9. מעבדות קרסקו

אתה יכול לקנות את כל המניות המובילות האלה, כמו גם רבות אחרות, ב eToro ולשלם עמלות של 0%!

9 המניות שנבחרו מתהדרות בתכונות חיוביות וחזקות רבות ההופכות את המניות הללו, אם לא להשקיע בהן, בוודאי, לשמור אותן על המכ”ם שלך בכדי לבחון את ההשקעה ככל שאנו מובילים להמשך השנה. בואו נסתכל מקרוב על ביצועי המניות הללו ומה הם נראים להציע לכם בעתיד כאשר המניות הללו נראות לספק לאורך תקופה ארוכה יותר..

המניות הטובות ביותר לקנות כדי להפוך אותך לעשיר

עבור המשקיעים, למצוא כי מניות מסוימות או מספר מניות שיכולות להיראות מוכנות להפוך אותך לעשירות היא המטרה ביותר. מחפש חברה מסוימת שהולכת להקים את ‘פלא פלא’ הבא בכל תחום כמו החיסון הבא Covid-19 הבא המבוקש או החברה המספקת את הקנאביס הטוב ביותר בשוק.

בתורם מוביל אלה במניות הביקוש להישאר לטווח הארוך, מכיוון שהם נראים לספק צמיחה יוצאת דופן לאורך השנים. זה מה שמשקיעים רבים תולים את תקוותם למצוא, וכן החלום הזה הוא יותר ממימוש.

אם אתה מתחיל להשקיע ואתה מחפש אחר מניות כאלה שיכולות להפוך אותך לעשירות, ייתכן שיש לך כבר רעיונות לאילו מניות יש פוטנציאל גדול. עם זאת, מומלץ לבצע מחקר נוסף על יסודות המניות השונות, שכן תוכל לראות תמונה גדולה יותר של המניות, כולל העבר, הביצועים האחרונים שלה ומה מצפה קדימה למניות ריבית מסוימות..

שנת 2020 העבירה לקחים רבים למשקיעים, מה שהשאיר הרבה יותר זהירים ממניות הצמיחה בגלל שרבים היו בעלי דרך סלעית סוערת בגלל המגפה העולמית, מה שבתורו הותיר את המשקיעים במניות צמיחה גדולות. פוטנציאל עם פחות תנודתיות) או אפילו מעוניין להשקיע במניות דיבידנד (הנחשבות כהשקעות בטוחות יותר).

עם זאת, מניות צמיחה, למרות שכולן מהוות מרכיבי סיכון משלהן, אך הן מציעות סיכויי צמיחה נהדרים שיכולים להוביל להצלחה אדירה, הצלחה שיכולה להמשך שנים רבות ולהפוך אתכם לעשירים מאוד אם אתם מחפשים להחזיק את ההשקעות לטווח הארוך. יחד עם בדיקת נאותות.

כיצד לבחור את המניות הטובות ביותר שיכולות להיראות עשירות

כאשר אתה מעוניין להשקיע במניות כלשהן, ישנם גורמים רבים שעליך לקחת בחשבון לפני שאתה קופץ ישר לרכישת מניות.

קוֹדֶם כֹּל, נקודת זמן להכנת שיעורי הבית שלך על מניות עניין היא נקודת המוצא שלך, ואז פוטנציאל להסתכל על הרחבת האופקים שלך ולבחון מספר מניות לגבי מה הם יכולים להציע לך לאחר שהבנת והבנה טובה יותר של הערכת מניה.


זהו הצעד החיוני והחשוב ביותר כאשר מתחילים או עוברים את מסע המסחר שלך. בחינת היסודות של כל מניה, כולל הפוטנציאל העתידי שלה היא המפתח כאשר אתה מבקש למצוא ערך טוב בכל מניה, במיוחד אם אתה מחפש להחזיק מניה לטווח הארוך כאשר אתה מבקש להשיג תשואות גבוהות..

כפי שצוין בקצרה, יסודות החברות כוללים בחינה של מדדי הערכת שווי שונים כגון יחס השקעה / השקעה של חברה, שכן זה יעזור לך לראות כמה טוב עושה מחיר מניית מניות בהשוואה לרווחי החברה, אשר אסטרטגיית ערך זו היא כזו שלה. מתבונן נרחב על ידי משקיעים כאשר בוחנים את המניות הטובות ביותר להוסיף עושר.

שנית, קח בחשבון כמה חוב החברה נמצאת. התבוננות ביחס החוב להון של החברה היא מרכיב מרכזי נוסף שיש לקחת בחשבון. אם למניה יש רמה גבוהה של חוב בהשוואה להון העצמי, מניה זו בסיכון גבוה ועלולה בסופו של דבר להיות יקרה..

בחינת מחיר המניה של החברה נותנת גם אינדיקציה לגבי ביצועי המניה. אם מחיר המניה של המניה נמצא בעלייה משמעותית, זוהי אינדיקציה ברורה לכך שהחברה מציעה פוטנציאל צמיחה ורווחיות, ברוב המקרים.

לאחר שבחנתם את המרכיבים הפיננסיים העיקריים של המניה, זה חכם לבחון למה מכוונת המניה ביחס להתקדמות עתידית באסטרטגיות קדימה של החברה ותוכניות צמיחה.

אם לוקחים בחשבון את כל הגורמים הללו, הם מרכיבים מרכזיים כאשר רוצים לבדוק אם מניה נמצאת בעלייה. כשאתה מחפש במיוחד מניות שנחשבות להגדיל אותך עשיר, זה חכם להסתכל על התמונה הגדולה יותר.

תסתכל על השוק ואיך הוא פועל, האם ישנן מניות בשוק המציעות שירותים לענפים שונים שאמורים לפרוח, כמו מניה אחת שהגיעה לרשימה זו, BlackBerry Inc. מניה זו קשורה לתעשיית הרכב כדי אילו כלי רכב חשמליים מחפשים לשלוט בכבישים במהלך 20 השנים הבאות ויותר יחד עם אפיקים אחרים.

עם זאת, בואו נסתכל על 9 מניות המופיעות ברשימה זו. מניות נבחרות אלה מחזיקות ביסודות חזקים על מנת להמשיך בסיפורי ההצלחה שלהן או לבסס הצלחת צמיחה נוספת מכיוון שהן הסתגלו היטב או היו ממוקמות בצורה חכמה במהלך השנה המאתגרת הזו ונראות כשאנחנו מובילים לשנים הקרובות יושבות יפה במצב טוב..

לכן ריכזנו עבורכם רשימה של המניות הטובות ביותר שיכולות להפוך אתכם לפורוטות בשנים הקרובות.

1. פינטרסט

פלטפורמת המדיה החברתית האנדרדוגית Pinterest Inc היא מניה שאינה ייחודית רק בהשוואה לפלטפורמות מדיה חברתית אחרות, אלא שהייחודיות שלה מתגלה כמניה של מדיה חברתית שכדאי לכם להשקיע בה. אנשים נוהרים לאתר זה כדי להיות ייחודיים. , סגנונות יצירתיים ובמחיר סביר, עיצובים והשראה יחד עם הרבה יותר.

בתוך שנת 2020, מניית מדיה חברתית זו הצטיינה כאשר אנשים מחפשים אופנת מחשבה קדימה והשראה יצירתית כאשר הם קונים אחר המגמות האחרונות, אליהם אושר כי לפלטפורמה היו למעלה מ -400 מיליון משתמשים פעילים נכון לאוגוסט 2020. שירות התדמית האמריקאי. החברה מאפשרת לאנשים לחפש ו’להצמיד ‘את העיצובים המועדפים עליהם ללוחות מצב רוח שונים או יותר מכונים’ לוחות לוחות ‘, יחד עם היכולת לרכוש את העיצובים שבחרתם..

בהשוואה לפלטפורמות מדיה חברתית אחרות, PINS נתפס כפלטפורמה מהנה, חיובית, יצירתית יותר, שיש לך גם גישה ל- GIFS ולסרטונים ליהנות ממנה..

מניה זו צמחה היטב מאז הוקמה בסוף 2009, מכיוון שהיא עשתה את שמה בעולם המדיה החברתית והפכה לחברה בעלת שווי גדול עם שווי שוק המחזיקה עד כה בסכום של 50.66 מיליארד דולר..

בימים האחרונים חברת שירותי המדיה החברתית פרסמה את תוצאות הרבעון הרביעי האחרון שלה ושנת 2020, והילד לא עשה אכזבה.

החברה דיווחה על צמיחה ברבעון הרביעי של 76% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד ל -706 מיליון דולר, כאשר הכנסות 2020 גדלו בכמעט 50% בהשוואה לשנה המקבילה לסך כולל של 1,693 מיליון דולר. על רקע הכנסות כאלה, החברה אישרה כי צברה למעלה מ -100 מיליון משתמשים פעילים בשנת 2020, השנה הטובה ביותר בתולדות Pinterest עד כה לקבלת פנים משתמשים חדשים שהגדילה משתמשים פעילים חודשיים גלובליים כשהגיעה ל 459 מיליון, צמיחה של 37%. משנה לשנה.

בסיכום הדו”ח, אישרו המנכ”ל בן זילברמן וסמנכ”ל הכספים טוד מורגנפלד כי השנה זכתה להצלחה נהדרת עבור החברה לצד אישור תוכניות הצמיחה העתידיות של החברה כאשר הם מחפשים להמשיך את הצלחת המניה..

“Q4 הגדירה את שנת הצמיחה המדהימה עבור Pinterest. המשך חדשנות המוצר, הביצוע ותקופת החגים המוקדמת והארוכה יותר סייעו לנו לספק צמיחה בהכנסות של 76% לעומת השנה, “אמר טוד מורגנפלד, סמנכ”ל הכספים של Pinterest..

בעוד המנכ”ל בן זילברמן הצהיר כי “כשאנחנו מסתכלים לעתיד, המיקוד שלנו ימשיך לספק תוכן מעורר השראה וניתנים לניהול ולעזור למפרסמים להבין את הערך והחיוביות של הפלטפורמה שלנו.”

בעקבות התחזית העתידית למניה זו, סדרי העדיפויות של התוכניות האסטרטגיות של החברה לשנת 2021 הם על חוויית Pinner, הצלחת המפרסמים ושדרת הקניות אליה החברה תיראה להשקיע, כאשר הם רוצים לצמוח עוד מספר המונים יחד עם המשך התמיכה וצמיחה צמיחה לטווח הארוך.

בהשוואה לפברואר 2020, מחיר המניה של PINS כמעט גדל פי שלושה ממה שהוא עומד היום על 80.44 דולר לעומת 25.20 דולר הפעם בשנה שעברה, מה שמותיר רושם שגם מניה זו מוערכת מעט מדי נכון לעכשיו, כשבוחנים את השווי ההוגן שלה. . בנוסף, מחיר המניה של המניה הראה כמה מהמורות קלות בדרך, אך היא הצליחה להאיץ ללא הפרעה רבה במהלך החודשים האחרונים..

כשמשווים את המניה הזו למניה כמו פייסבוק (FB) אשר בזכות עצמה משכה נתונים טובים, לא רק בשנה האחרונה אלא במשך שנים רבות, PINS חלה עלייה של 37% מהמשתמשים הפעילים החודשיים החדשים בהשוואה לפייסבוק ש בכל הפלטפורמות משך 14% בהתאמה.

מניית PINS מחזיקה במאזן ללא רבב יחד עם הרווחים וההכנסות הצפויים להגדיל בכמעט 50% בהתאמה, ולא מותיר ספק שמניה זו יכולה להמשיך בארכיון..

מכיוון שמניית PINS מבקשת להתחיל את הרבעון הראשון עם הכנסות הנחיות של 70% על סמך נתוני החברה, זו רק ההתחלה למה שיכול להיות לא רק עוד שנה מוצלחת, אלא אחת מני רבות לפלטפורמת המדיה החברתית החיובית ההולכת וגוברת שלה, אליה יכול להסתכל על לגרום לך לשבת על רווחים טובים לאורך זמן.

ניתן לטעון כי הרבה יותר יבוא מפינטרסט. לכן זה המקום הראשון ברשימת המניות המובילות שלנו שיש לקחת בחשבון.

קנו מניות PINS עם עמלה בשיעור 0% כעת

2. ETSY

בעוד שנצמד לטרנדים אופנתיים ויצירתיים, המניה הבאה שיכולה להסתכל על היצירתיות עם תשואותיה היא Etsy Inc (ETSY).

כעת, מניות ETSY זכו לביקורות נלהבות במהלך השנה האחרונה ולימים האחרונים, כפי שהיא ראויה להינתן., מאחר והאתר המסחרי האלקטרוני האמריקאי היצירתי הזה סייע לאנשים להישאר בעסקים ולהביא הכנסות לאורך שנת 2020 עם הייחודיות שלהם. עיצובים מלאכותיים מעיצוב הבית ועד לבגדים.

השוק המקוון המוביל מאפשר כיום למוכרים לשווק ולמכור את מוצריהם ברחבי העולם כאשר כל רישום עולה $ 0.20 ואטסי לוקח 5% ממחיר המכירה הסופי של כל מוצר. בעוד שמוכרים משלמים תשלום חודשי ל- Etsy Inc על מנת לפעול בשוק שלהם.

במהלך שנת 2020 כאשר אנשים נדחקו לקניות מקוונות מכיוון שחנויות ברחבי העולם ראו את דלתותיהן סגורות מספר פעמים, ובמדינות רבות כיום יש מגבלות על שמירת חנויות סגורות, והותירו את השווקים המקוונים להניע הכנסות באמצעות מכירות מקוונות ואטסי מחפש להיות מנצח אחד ברור במשחק הזה.

החברה שאמורה לפרסם את תוצאות הרבעון הרביעי והשנה המלאה בסוף פברואר 2021, כבר נאספה ודיברה על ידי משקיעים ברחבי העולם..

כאשר המשקיעים מחכים בכיליון עיניים לראות מה מניית זו משכה ברבעון האחרון ומה יצרה המניה במהלך השנה, שכן תחום המסחר האלקטרוני שלט בשוק בשנת 2020. העובדה שההלם של אטסי עולה מעל 330% במהלך השנה, המניה נראית כמי שתספק תשואות פנטסטיות צפויות, במיוחד מכיוון שהיא תכלול את המכירות במהלך תקופת חג המולד.

בדו”ח השלישי של החברה צמחו הכנסות ETSY Inc ב 128% ל 451,478 $ ברבעון השלישי לעומת 2019 197,497 $, שהציגה עלייה של 102.1% בתקופת תשעת החודשים שהסתיימה ב 30 בספטמבר ב 1,108,270 $..

מוכרים פעילים גדלו ב -42% לצד קונים פעילים שעלו ל -55.4%, ואישרו שהקונים חיפשו אחר עיצובים ייחודיים.

כיום מחיר המניה של ETSY עומד על 229.15 דולר עם טווח של 52 שבועות שבין 29.95 דולר לנמוך ביותר ובין 239.47 דולר הגבוה ביותר. אך בהתבסס על הנתונים הסטטיסטיים של החברה הכוללים את מחיר המניה ויחס ההשקעה / 118 שהיא מחזיקה כיום, הופכת את המניה הזו ליותר מדי בלשון המעטה. אך אם נראה כי מחיר המניה צונח, מניה זו היא בהחלט להוסיף לתיק שלך ולשמור על השקעה כה ארוכת טווח כפי שהיא מתהדרת בסיכויי צמיחה גדולים עם כל ייחודה..

מומחים רבים יטענו כי למלאי ETSY יש דרך ארוכה לעבור. ככזה אתה עומד בסיכוי לקנות את המניות במחיר נוח.

קנה מניית ETSY עם עמלה בשיעור 0% כעת

3. בלקברי

חברת הקנדיאן הרב לאומית, BlackBerry עומדת במבחן הזמן ועדיין מחזיקה את נוכחותה בתחום הסמארטפונים. נכון, BB Stock בהחלט תיפול מחברות כמו Apple Inc (AAPL), אך BlackBerry Inc היא בהחלט שחקנית חזקה שכן היא שינתה את המיקוד שלה לאפיקים אחרים, כולל שירותי אבטחת סייבר ופתרונות האינטרנט של הדברים בשנים האחרונות. להוכיח כי מלאי זה מסוגל לגיוון ויכול להיראות להצליח היטב בשדרה הצומחת הזו.

בימים האחרונים עלה מחיר המניה של BB באופן דרמטי שאליו דיווחה בלקברי אפילו כי הם לא בטוחים לגבי הסיבה המדויקת באשר לעלייה העצומה הפתאומית בביקוש, מלבד העובדה שמשקיעים אולי כבר רואים משהו מיוחד שמתפתח. העתיד כאשר עולמו של בלקברי גולש עם תעשיות צומחות אחרות.

למרות שבלקברי עדיין פועלת עם תחום הסמארטפונים, פתרונות אבטחת הסייבר שלה הם המובילים את הדרך. למעשה, דרך אחת בה BlackBerry עשויה להצטיין היא בפלטפורמת נתוני הרכב החכמים שלה (IVY). פלטפורמת נתונים זו מסייעת ליצרניות הרכב להשיג נתוני רכב מדויקים ומאובטחים כדי להיות מסוגלים לקיים או להתייצב יחד עם יצירת תובנות נוספות, וכל זאת להוסיף לרכבים כדי לספק חווית נהיגה טובה יותר..

עם זאת, הדרך בה המעבר הגדול לעבר מכוניות חשמליות מכוון ודוחף לעבר, זו שדרה ענקית שיכולה להסתכל יפה על מניות BB מצטיינות וכזו שתוכל להמשיך ולגדול בצורה משמעותית. יחד עם IVY, תוכנת ה- QNX של BlackBerry מאמצע 2020 כבר הותקנה בלמעלה מ- 175 מיליון מכוניות ברחבי העולם שהייתה גידול עצום בהשוואה לדו”ח של 2019.

בנוסף לשדרה ההולכת וגדלה של החברה בענף הרכב, מניעה וחסימת וירוסי מחשב היא גם דרך בה BlackBerry נראית ומספקת טוב. BlackBerry רכשה חברות שונות לאורך זמן ואחת בה בשנת 2019, Cylance, חברת תוכנה שזכתה בכמה פרסים על הצלחותיה והכניסה 100.1 מיליון דולר בפני עצמה בשנת 2019, נרכשה על ידי BlackBerry Inc תמורת 1.4 מיליארד דולר..

איך נראית היום מניית בלקברי?

חברת BlackBerry Inc מחזיקה כיום במחיר מניה של 13.17 דולר ומחזיקה טווח של 52 שבועות של 2.70 דולר בשער הנמוך ביותר ו -28.77 דולר בגובהו הגבוה ביותר. אך מחיר המניה של BB הוא מאוד תנודתי כפי שהראה, לא רק בחודשים האחרונים אלא בשנים האחרונות.

כשאתה בוחן את יסודות המניות הללו אתה עשוי לראות שמניית BB נראית מסוכנת מאוד, ויהיה אתה צודק במידה מסוימת. אך חיובי נוסף המחזיק במניה זו הוא שהיא אכן נמצאת במצב פיננסי בריא, כולל הנכסים של BlackBerry לטווח הקצר העולים היטב על התחייבויותיה לטווח הקצר והארוך..

בדו”ח השלישי האחרון של החברה אושר כי מניית קנדיין זכתה לביצועים חזקים נוספים. החברה דיווחה על הכנסות של GAAP ברבעון השלישי של 218 מיליון דולר מתחת לרבעון השני של חברות של 259 מיליון דולר, אך עדיין מציגה ביקוש חזק יחד עם הכנסות GAAP מתוכנה ושירותים ברבעון השלישי בסך 162 מיליון דולר, אם כי נתון זה עומד מאחורי החברה. נתון 2019 של 262 מיליון דולר. הצניחה נבעה מגורמים תורמים קולקטיביים, כולל מגפת קוביד 19, ככל שנמשכה והיא עדיין ממשיכה לתפוס את המשק..

סך מזומני ​​החברה, שווי מזומנים, השקעות לטווח קצר וארוך טווח נקבעו גם כן ל 757 מיליון דולר כאשר מזומנים נטו שהופקו מפעילות שוטפת עמדו על 29 מיליון דולר..

מכיוון שללא ספק השדרות ימשיכו להאיץ, תחום אבטחת הסייבר יראה אנשים ממשיכים לעבוד מרחוק יחד עם כלי רכב חשמליים המעוניינים להשתלט על הכבישים בשנים הקרובות, לגורמים אלה יש מלאי BB המוטבעים באפיקי הצמיחה הללו..

זה מוביל לאישור כי BlackBerry Inc היא למעשה מניה שעשויה להיראות שחקנית אנדרדוג שעשויה להיראות כמניבה תשואות פיננסיות נהדרות, מכיוון שרווחי התחזיות צפויים לגדול ב -89% בשנה לתחזית השלוש שנים הבאות. ויש הרבה מהפוך בהכנת מלאי הצמיחה הזה.

קנה מניות BB עם עמלה של 0% עכשיו

4. ריבוע

חברת השירותים הפיננסיים האמריקאית Square Inc (SQ) היא מניה שאתה כבר מכיר מכיוון שמניה זו היא מניה דומיננטית נוספת בשוק כיום..

מניה זו היא אחת המניות בעלות הביצועים הטובים ביותר בשוק האמריקני והייתה כבר מספר שנים, שכן שני הביקושים של הצרכן ניכרים, אשר בתורם הובילו את המשקיעים לקפוץ למניות ביצועים אלו..

למרות שמניה זו הייתה חברה מבצעת לאורך השנים, אנליסטים רבים חשבו שמניה זו לא תענה על הציפיות בשנה האחרונה עקב מגיפת קורונאווירוס. אשר למדי הגינות כיוון שמגזר האירוח נפגע קשות, הפועלים בכבדות באמצעות Square Inc, נתיב זה נחשב כאובדן גדול עבור המניה. אך חסד חוסך עבור SQ הוא אפליקציית המזומנים שלה שהייתה חסד חיסכון למניה וכזו שנמשכת ועלולה להמשיך בחוזקה לאחר Covid-19..

אפליקציית המזומנים נועדה לאפשר למשתמשים להעביר כספים זה לזה באמצעות אפליקציית הטלפון הנייד, על מנת להציע קלות ויעילות.

נקודה מרכזית נוספת להצביע על מניה זו בקשר לאפליקציית המזומנים היא שכיכר הודיעה בנובמבר 2020 כי היא שואפת לרכוש מס אשראי קרמה. מס קרמה אשראי הוא שירות הגשת מס ‘עשה זאת בעצמך’ המאפשר לאנשים פרטיים ובעלי עסקים להשתמש בשירות זה בקצות אצבעותיהם..

ישנן דרכים רבות בהן אנשים יכולים להשתמש באפליקציה עתידנית זו, שמוסיפה סיכוי צמיחה נוסף למניה פורחת כולה. וככל שההפצה של החיסון נמשכת, התקוות שתעשיית האירוח תיפתח במלואה עומדת על הפרק, מה שמלאי זה יפרח שוב.

עקב מגפת ה- Covid-19 המתמשכת, המניה בכיכר דופקה אך עדיין ביצעה ביצועים טובים בהרבה מציפיות התחזית המתוקנות שהאנליסטים העניקו למניה עם תחום האירוח בדרום..

כיום מחיר המניה עומד על 262.24 דולר אשר ממרץ 2020 המניה צנחה למחיר הנמוך ביותר במחיר של 38.09 דולר ב -20 במרץ 2020. אך משם והלאה לאחר שהמניה צברה שוב בצורה מרשימה, וזה בעיקר בזכות אפליקציית מזומנים.

יש הטוענים כי למעשה מניה זו מוערכת יתר על המידה בהתבסס על יחס ה- PE במניות.

במסגרת דוח רבעון השלישי של החברה Square Inc אישר כי המערכת האקולוגית של Cash App ראתה בשיעור מוגבר ככל שמספר לקוחות App App כמעט הוכפל מהתקופה הרביעית בשנת 2019. עם החדשות הללו, הרווח הגולמי של App Cash פגע ב -385 מיליון דולר לעומת 212% לעומת השנה שעברה. -שָׁנָה.

ואז זה מביא אותך להסתכל על סך ההכנסות נטו של החברה שהסתכמה ב -3.03 מיליארד דולר נכון לתקופת הרבעון השלישי של החברה, מה שמביא לחברה גידול של 140% לעומת השנה שעברה. סך ההכנסות נטו ללא ביטקוין עלה ב- 1.40 מיליארד דולר, גידול של 25% לעומת השנה שעברה.

למה לצפות ממלאי מרובע העובר קדימה?

מניית Square Inc קיבלה ביקורות מעורבות על ידי אנליסטים, כשהן מסתכלות קדימה כשהן מוקפות בחוסר הוודאות המתמשך שמגפת ה- Covid-19 גוברת על פני הגלובוס, 18 מתוך 36 אנליסטים בוול סטריט העניקו למניה זו דירוג ‘קנייה חזקה’, 2 המניה ‘קנה’, 13 נותנת למניה דירוג ‘החזק’, דירוג ‘מכירה’ 1 ו -2 דירוג ‘מכירה חזקה’, מה שמקנה למניה זו דירוג ‘קנייה’ של הסכמה..

בעוד שזאקס מחקר השקעות נתן דירוג ‘אחזק’ בקונצנזוס למניה אך עם ציון A בהתאמה לצמיחה. יחד עם הרווחים הצפויים לצמוח בריא של 76% לשנה בשלוש השנים הקרובות.

מניה זו מחזיקה בפוטנציאל צמיחה חזק ומבטיח לטווח הארוך, מכיוון שהיא ממשיכה להוסיף תוכנות נוספות כדי להפוך את היישומים הקיימים שלהם לפשוטים ויעילים יותר עבור משתמשים ברחבי העולם בזמן שהם מבצעים את העסקאות שלהם. הפיכת המניה למניה בה תרצה להוסיף לאוסף המניות האיתן שלך, אך באופן אידיאלי לחפש להוסיף מלאי זה כאשר המחיר נכון.

קנו מלאי מרובע עם עמלה של 0% כעת

5. אדובי

חברת אדובי אינק (ADBE), חברת התוכנה הרב לאומית האמריקאית הפכה פופולארית ביותר בשנים האחרונות, בעיקר כאשר אנשים ברחבי העולם הופכים להיות יצירתיים יותר ויותר בפלטפורמות מדיה חברתית ועם עריכות תמונה ווידאו. אדובי מפעילה מוצרי תוכנה רבים כולל אדובי אילוסטרייטור, תוכנת עריכת תמונות של פוטושופ, אדובי קריאייטיב סוויט, מערכת אקולוגית של תוכנת אתרי פלאש אדובי, אך Adobe Creative Cloud הפופולרית ביותר שלה..

אין זה מפתיע שלמרות שהמדיה החברתית הפכה להיות נוכחות חזקה במציאות שלנו כיום, עם אנשים שיש להם כותרות תפקיד כגון ‘יוצרי תוכן’, ‘משפיעים’ ועוד הרבה יותר, שהאפליקציה הזו נועדה להם כאשר הם מעוניינים לערוך. התמונות שלהם. הספירלה מכך גרמה לאנשים אחרים שאינם בתחום מקצוע מסוים, לחקור את תכונות המניות והתאימו אותם לנוכחותם הדיגיטלית..

בעוד שהצד היצירתי שלו בעסק ממשיך להצליח, סביר להניח שתיתקל במוצרי Adobe אחרים בזמן הגלישה באינטרנט. לחברת התוכנה הגדולה שירותים מתוכנות שרתים ועד תוכנות eLearning, המובילות לעריכת שמע ולתוכניות עיצוב האתרים שלה. במהלך שנת 2020, מכיוון שמגבלות העבודה מהבית פשטו ברחבי העולם, אדובי נהנתה ממגזר התוכנה שלה. חברת תוכנה זו שואפת לא להשאיר שום אבן בלתי פונה בתחומיה, ועד כה כולם הוכיחו את עצמם כהצלחה.

אף על פי שהמניה ירדה ירידה קלה במחיר המניה שלה בדצמבר 2018, מאז שמניה זו נמצאת בעלייה ועלתה היטב, למרות ירידה קלה ל -299.34 דולר בחודש מרץ, כאשר המגפה רעדה את העולם יחד עם השוק הפיננסי. כיום המניה עומדת על $ 493.76 עם טווח של 52 שבועות של $ 255.13 הנמוך ביותר ו- $ 536.88 בגובהה הגבוה ביותר עם יחס מזומנים / השקעות נוכחי של 44.55 אשר כיום נמוך מהממוצע בענף..

בדו”ח האחרון של החברה לרבעון הרביעי ולשנה המלאה של שנת 2020, מניה זו הניבה צמיחה בהשוואה לרבעון הרביעי בהמשך לצמיחתה לעומת השנה שעברה. אדובי השיגה הכנסות שנתיות שיא של 12.87 מיליארד דולר בשנת 2020 עם צמיחה של 15% לעומת השנה, הכנסות אדובי של רבעון הסתכמו ב -3.42 מיליארד דולר ברבעון הרביעי, אשר ייצגו עלייה נוספת של 14%, מגזר המדיה הדיגיטלית גדל ב -20% אשתקד לרמה של 2.50 מיליארד דולר אליו הובילה את הכנסות מגזר הניסיון הדיגיטלי לעלייה של 10% לעומת השנה לעומת 819 מיליון דולר.

יחד עם צמיחה של 14% בהכנסות במסגרת המנוי Digital Experience.

מכיוון שמניה זו גברה על תחזיות התחזית, כולל הכנסותיה כאשר היא צמחה ב -15% לעומת השנה שעברה, כולל שהניבה תזרימי מזומנים תפעוליים של 5.7 מיליארד דולר במהלך שנת 2020 ממקמת כיום מניה זו במצב פיננסי טוב..

על פי דיווחי המניות, ההכנסות הצפויות של אדובי אינק צפויות לגדול ב -18.7% לשנת 2021, אם כי החברות שמרוויחות למניה צפויות לרדת יותר בגלל ירידה ברווח הנקי עקב הטבת מס בשנת 2020. אך מניה זו היא עדיין מעוניין להגדיל את הצמיחה עם תחזית ההכנסות שתגיע ל -15% יותר לעומת השנה בהשוואה לרווחי המניה הנוכחית..

אנליסטים בוול סטריט אישרו גם כי המניה הזו היא מעורבות, שכן 12 מתוך 16 אנליסטים המכסים את המניה דירגו את מניית ADBE היצירתית כ”קנייה חזקה “יחד עם מתן תחזית חיזוי מחיר המניה לממוצע של 14.03. %.

הרווחים צמחו היטב במהלך השנה והגיעו רק מתחת ל -80%, ולהתקדם יש עדיין המון צמיחה למניה זו. לנוכח המצב העולמי הנוכחי, מכיוון שעבודה מרחוק עדיין מוטמעת וחלקם אף יגידו שזה עשוי להיות הדרך החדשה לעבוד לאחר Covid-19, יחד עם היצירתיות של מלאי זה, Adobe Inc היא בהחלט דרך שיכולה לתת לך פנטסטי ערך בשנים הקרובות.

קנה את Adobe Stock עם עמלה של 0% עכשיו

סחר במניות

6. פייפאל

מערכת התשלומים המקוונת העולמית היא מלאי צמיחה איתן שיחד עם זה מציע ערך רב.

ככל שהעולם הוביל יותר לעולם הדיגיטלי, יותר מזה בשנה האחרונה, הביא את PayPal Holdings עוד יותר לידיעת משקיעים רבים. יותר סביר מסיבות שונות באופן חיובי ושלילי באופן טבעי. בימים האחרונים, כאשר החברה הודיעה על תוצאותיה הכספיות האחרונות, מניה זו עלתה שוב כשמחיר המניה שלה הסלים על רקע האישורים האחרונים של החברה..

נכון לעכשיו PayPal Holdings Inc הייתה עדה לשנה הגדולה וההיסטורית בשנת 2020, כאשר הכנסות החברות צמחו לרמה של 6.11 מיליארד דולר ברבעון הרביעי, והביאו את תחזיות התחזיות וגדלו ב -23% והביאו את הרווחים שלה לרמה של מעל 6 מיליארד דולר ברבעון, כהכנסות שנתיות. צמח ב -22% בישיבה של 21.45 מיליארד דולר.

PayPal Holdings Inc הוסיפה 16 מיליון לקוחות פעילים חדשים נטו ברבעון הרביעי, ומסרה שיא של 73 מיליון פעילים חדשים נטו במהלך השנה, אשר המניה הסתיימה ב 377 מיליון חשבונות פעילים, עלייה של 24% לעומת השנה שעברה. החברה אישרה לבסוף כי לעתיד הם מבקשים לצפות להוסיף עוד 50 מיליון חשבונות פעילים חדשים נטו עוד בשנת 2021.

בעוד שנושא הסיכוי העתידי, תחזית הרווחים של PayPal צפויה לגדול ב -18% לשנה ולהכות את ממוצע השוק. לצד וול סטריט, האנליסטים העדיפו גם מניה זו להמשיך ולספק את הדירוג ‘קנייה חזקה’ על ידי 29 מתוך 35 אנליסטים המכסים כיום את מניית פייפאל, כדי לתת דירוג ‘קנייה’ של קונצנזוס למניה זו בסך הכל..

PayPal Holdings עצמם אישרו כי הם מחפשים צמיחה ברבעון הראשון של 28%, למרות שמניה זו הינה ריאלית בהתחשב בנסיבות המאוחרות, כי המניה עשויה לרדת מהשנה ההיסטורית של שנת 2020, אך עדיין תשאף לספק מכיוון ש- EPS יכול להיראות בירידה של 0.35 $.

בסוף דצמבר הרווח למניה של PayPal עמד על 3.58 דולר, אליו ניתנה תחזית רווח למניה לאומדן נמוך של 2.59 דולר עם אומדן גבוה של 4.16 דולר לשנת 2021..

החברה יושבת היום במחיר מניה של $ 282.17 ובהשוואה למחירים נמוכים של מרץ 2020 במחיר מניה של $ 85.26, מחיר מניה זה כמעט עלה פי 4 מהיום, מה שמקנה לך הבנה ברורה היכן יש ומניה זו. כּוֹתֶרֶת.

שוב מניה זו מציגה סימנים לכך שהיא מוערכת יתר על המידה כרגע, אך יש זמן לעכל את הנתונים וככל שהעולם בקרוב מתחיל להיפתח מחיר מניית מניות זה עשוי פשוט לרדת מעט, ואם כן יהיה הזמן האידיאלי עבורך לקבל על הסיפון ולהשאיר את המניה בתיק שלך לטווח הארוך.

מגמה זו לא הולכת להאט בקרוב, מניית Paypal ללא ספק תעמוד היטב לאורך שנים רבות. אך אם המניה צונחת מעט במחיר המניה שלה, נצלו את מלוא היתרונות מכיוון שלמניה זו יש פוטנציאל חזק להפוך אתכם לעשירים לאורך זמן. בסך הכל, Paypal עשוי להישאר בתיק המניות המובילות שלנו לרכוש במשך שנים רבות.

קנה מניית PAYPAL עם עמלה בשיעור 0% כעת

7. כירורגי אינטואיטיבי

Intuitive Surgical Inc, התאגיד האמריקאי Healthcare שהרוויח למשקיעים ארוכי הטווח הנוכחיים רווחים נהדרים במהלך השנים, מכיוון שמניה זו גדלה והפכה למניה בה תרצו להיות חלק ממסיבות רבות ומפוארות אך העיקרית אחד הוא ערך.

Intuitive Surgical Inc הוא תאגיד אמריקאי המפתח, מייצר ומשווק מוצרים המשמשים לניתוחים קליניים.

היצירה הרובוטית האחרונה של המותג, מערכת כירורגית דה-וינצ’י, הפכה לכוח בתוכו וכזה שמניע את המניה לשיאים חדשים. ציוד הרובוטי הזה לא זול ויכול לנוע בין מיליון ל -1.5 מיליון דולר, או אם אתה מסתכל על הציוד הכי שונה של החברה שדה וינצ’י SI פרסמה בשנת 2009, זה יעלה לך בסביבות 1.8 מיליון דולר עד 2 דולר. מיליון לחתיכה.

המערכת תוכננה עם קונסולה אנושית מובנית אשר מקצוע הרפואה לוקח שליטה בעוד הרגליים נפרשות מחלק המכונות עם ציוד מוטבע בקצות המכונות המאפשר למנתחים לקבל תמונה ברורה ומדויקת יותר כדי להיות מסוגלים ביצועים טובים יותר בהליכים כירורגיים מסובכים ואינטנסיביים יותר.

למעלה מ -1.2 מיליון הליכים בוצעו בשנה שעברה, אם כי מדובר בבשורה נהדרת, עדיין הייתה נסיגה בנהלים עקב ההפרעה שהובילה ממגפת קוביד -19. אך אין ספק שכשהזיהום ב- Covid-19 יתחיל להקל, פעולות נוספות יתחילו להתרחש שעלולות להתגאות בהכנסות מניות אלה ככל שיותר מתקני בריאות יבקשו להוסיף ציוד זה למתקנים שלהם..

קצת פחות מ -5,000 מערכות כירורגיות דה וינצ’י הוצבו ברחבי העולם מסוף 2019 ועד 2020.

מניית Surgical Inc אינטואיטיבית כיום אינה זולה מכיוון שמניה זו עומדת על 782.06 $, אשר על פי הערכת השווי של המניה עולה כי היא מוערכת יתר על המידה, עם יחס עמ / ה על 84.1.

אך למרות הערכת יתר של המניה הזו, היא קיבלה 10 דירוגי ‘קנה’ על ידי אנליסטים בוול סטריט יחד עם 8 דירוגי ‘הולד’ שהעניקו למניה דירוג ‘החזק’ באופן כללי. יעד מחירים של 12 חודשים נקבע על 736.06 $, מה שמעיד על חסרון ברור, יחד עם יעד מחיר גבוה של 879.00 $ ויעד מחיר נמוך של 410.00 $..

ככל שאנו מתקדמים במאבק נגד Covid-19 זה יאפשר לבצע פעולות מרכזיות אחרות ברחבי ענף הבריאות, מה שיוביל את מלאי ISRG להיות מניית בריאות אחת בתור שתעלה ישר בסולם כפי שברור שהיא כבר ממוקם היטב לעשות זאת.

קנו ISRG מלאי עם 0% עמלה עכשיו

8. פייסבוק

ענקית המדיה החברתית פייסבוק (FB) היא תחנת הכוח שכולם מכירים, גם אם אתה לא חדש להשקיע, סביר להניח שיהיה לך אינדיקציה כלשהי היכן המניה יושבת בשוק כיום..

בשנה המאתגרת של 2020, המגפה דחפה את FB לארכיב רווחים נוספים בכל הנוכחות שלה ברשתות החברתיות, אך לאחר שאמרה כי מודעות פייסבוק הן גורם עצום בהכנסות המניות הללו, וההסתכלות קדימה אל העולם שלאחר קוביד 19 מעידה על חוסר ודאות. . אך זו רק שדרה אחת למרות שהיא גדולה, לפייסבוק יש גם שדרות חזקות אחרות ושדרות הולכות וגדלות לצורך העניין, שיכולות להיראות עתידות להביא לתשואות נהדרות בשנים הקרובות ואולי מוקדם מהצפוי..

בתוצאות האחרונות של החברה לרבעון הרביעי ולשנה המלאה, הביקוש ניכר כאשר משתמשים פעילים מדי יום בפייסבוק גדלו ב -11% ל -1.84 מיליארד בממוצע, המשתמשים הממוצעים החודשיים של פייסבוק עלו גם כן ב -12% ל -2.80 מיליארד אשתקד..

ההכנסות הכוללות ברבעון הרביעי עלו ב -33% לרמה של 28,072 דולר בשנה, יחד עם סך כל ההכנסות לשנה שלמה גדלו ל -22% והסתכמו ב -85,965 דולר. מזומנים ושווי מזומנים וניירות ערך סחירים הסתכמו בסוף דצמבר 2020 בסך של 61.95 מיליארד דולר, כאשר מספר המניות הנוסף גדל ב -30% לעומת השנה שעברה ל -58,604.

מייסד ומנכ”ל פייסבוק, מארק צוקרברג, היה מרוצה מביצועי החברה לאור התקופות המאתגרות והוסיף כי הוא נרגש לקראת העתיד לבוא בשנת 2021.

אחד האפיקים הללו שעליהם מדבר צוקרברג הוא בתחום המגזר הטכנולוגי של החברה, Oculus Facebook Technologies. כמו במגזר זה, יש ציוד ציוד עתידני שיכול להמשיך להיות עוד יוצר להיט של המותג פייסבוק, אוזניות מציאות מדומה Oculus Quest 2. האוזניות ששונו לאחרונה תוארו כ’טובות ביותר בשוק כיום עם כל התוספות והמאפיינים המעודכנים שלה.

כשמסתכלים על יסודות המניות של פייסבוק, ברור שמניית FB מחזיקה במאזן בריא וללא רבב מכיוון שהיא גם נטולת חובות. מניית מגה מחזיקה כיום ביחס של מכירה / רווח של 26.08 יחד עם מחיר מניה של 269.38 דולר.

בדו”ח האחרון של פייסבוק המניה הגיעה לרווח הרבעוני של 3.88 דולר למניה לעומת 2.56 דולר למניה בשנת 2019.

למרות שמניות פייסבוק ירדו בקצת פחות מ -3% בתוך 2021 עד כה, זה יכול להיות זמן נהדר לקפוץ למניה זו, שכן נראה שהיא עשויה להאיץ היטב בשנת 2021 עם התוכניות של החברה בתנועה, ומניה זו היא שאנו יודעים שיכול לספק.

FB יכול להיות רק הדובדבן שבקצפת בשבילך להתקרב צעד אחר צעד להכות את השאיפות שלך להיות עשירים. FB תהיה זכייה אדירה עבור המשקיעים ונראית סבירה לחלוטין כאשר אתה מחשיב את חוזק המאזן של החברה הזו.

קנו מניית FB עם עמלה של 0% כעת

9. מעבדות קרסקו

מניית CRLBF

המניה האחרונה שיכולה להיראות עשירה להפוך אתכם לעשירים היא מניות שנקבעות בענף שמחפש להאיץ במהירות השנה היא Cresco Labs Inc..

חברת קנאביס אמריקאית זו עומדת בתוקף להפוך לאחת מהמניות הצומחות בענף קנאביס פורח, מכיוון שארה”ב נראית חוקית קנאביס לשימוש רפואי ופנאי גם במדינות ארה”ב נוספות בשנת 2021..

חברת הקנאביס משיקגו, שנוסדה עוד בשנת 2013, אולי אינה אחת ממניות הקנאביס הגדולות ביותר בשוק כיום, אך היא הסיטונאית הגדולה ביותר בשוק מוצרי מותגים בענף עד כה, שכן לאחרונה הוכרז כי המניה נמשכה. בהכנסות סיטונאיות של 90.5 מיליון דולר בשנת 2020 בלבד.

החברה דיווחה על תוצאות זוהרות רבות בדו”ח האחרון של הרבעון השלישי, כולל הכנסות החברה ברבעון השלישי שעולות ב -63% לעומת הכנסות רבעון השני של 2020 העומדות על 153.3 מיליון דולר. ה – EBITDA המתואם עלה בשיעור של 182% ל 46.4 מיליון דולר, הודות להכנסות גבוהות. המזומנים נטו של החברה הניתנים מפעילות שוטפת עלו ל 17.8 מיליון דולר לעומת רבעון השני של 9.9 מיליון דולר..

מאחר שמלאי קנאביס זה שולט באילינוי, מכיוון שהוא מחזיק בנוכחות הקמעונאית האיתנה שלו ברחבי המדינה, כאשר חקיקה מאושרת בכל רחבי המדינה, זה אמור להגדיל את הכנסות Cresco Labs בצורה די טובה ולהוסיף להכנסות המכירות שצומחות כבר במניה..

רכישת מעבדות קרסקו ב- Origin House תמורת 850 מיליון דולר בשנת 2019, שהייתה הרכישה הציבורית הגדולה ביותר בתעשיית הקנאביס באותה תקופה, תסייע למניה זו לפרוח כאשר לגליזציה של מריחואנה נמשכת עם שליטת בית המקור בקליפורניה, מכיוון שמוצריה נמכרים ברחבי מעל 450 מחלקות.

על רקע מה שמניה זו יכולה להיראות להשיג, מחיר המניה של מעבדות קרסקו כבר עלה מתחילת השנה וצפוי להמשיך ולעלות את זה עם פוטנציאל צמיחה זה של מניות. היום מחיר המניה עומד על 16.30 דולר עם טווח של 52 שבועות שבין 1.94 דולר הנמוך ביותר ל 16.30 דולר הגבוה ביותר.

מניה זו קיבלה גם דירוג קונצנזוס ‘קנה’ על ידי 7 אנליסטים בוול סטריט המכסים את המניה, בעוד שניתן להשיג יעד מחיר ממוצע של 12 חודשים ל- 14.96 $, חסרון של 3.94%. יעד מחיר גבוה נקבע על 24.00 דולר ויעד מחיר נמוך של מניות מעבדות קרסקו עמד על 4.20 דולר.

המניה הזו בתעשייה שאמורה להאיץ השנה ומוכיחה שיש לה את כל מה שהיא צריכה על מנת לא רק להפוך את נוכחותם לחזקה בתעשיית הקנאביס, אלא גם לחפש לספק תוצאות הכנסה נהדרות שיניבו תשואות גבוהות, זה הזדמנות היא בהחלט לא לפספס.

כיצד לקנות מניות מובילות עם עמלה של 0%

עכשיו אתה יודע מהן 9 המניות המובילות שיכולות להרוויח לך הון, יש לך בסיס איתן להתחיל את השקעת המניות שלך. השלב הבא הוא למצוא מתווך מניות

אם אתה מעוניין להשקיע באחת, או יותר, מהמניות המובילות – אנו מציעים לבדוק eToro. מתווך מקוון זה מעניק לך גישה ליותר מ -1,800 מניות (כולל 9 הבחירות המופיעות בדף זה) – את כל אלה ניתן להשקיע ב ללא עמלה בָּסִיס.

הנה מה שאתה צריך לעשות כדי לקנות מניות eToro:

שלב 1: פתח חשבון ב- eToro – שלם עמלה בשיעור 0% על מניות

שלב 2: הפקדת כספים

שלב 3: חפש מניות

שלב 4: בצע הזמנת רכש ללא עמלה

אם אתה רוצה להתחיל לקנות מניות, אין מקום טוב יותר לעשות זאת eToro.

המניות המובילות עשויות להפוך אותך לעשיר – מסקנה

אני מקווה שהוכחנו מדוע מניות אלה עשויות להרוויח הון בשנת 2021, ולעשות רכישה טובה למגוון משקיעים שונים.

לסיכום, כפי שאתה יכול לראות מניות אלה מחזיקות באלמנטים בסיסיים חזקים הממצבים אותן וכן במניות שיכולות להאיץ יפה במהלך השנה ולעוד שנים רבות..

אם אתה מתחיל להשקיע ואתה מעוניין להסתכל במניה בטוחה יותר שיכולה לספק טוב, מניה כמו פייסבוק (FB) עשויה להיות ההשקעה הראשונה האידיאלית שלך. מכיוון שזה נראה להמשיך לצמוח יחד עם מתן יציבות יציבה יותר.

עבור המשקיעים המתקדמים יותר או אם אתה משקיע מתחיל אך מרגיש בטוח יותר להסתכל על המניות הקרובות, אז תעשיית הקנאביס היא דרך אחת שאולי תרצה להיכנס אליה בשנת 2021 ותשאיר את Cresco Labs Inc מניה שתוסיף לה האוסף המגוון שלך.

למרות שמניות אלה אכן מחזיקות היסטוריה בעבר, המאפשרת לך להבין טוב לאן מניה זו הולכת מבחינת הצמיחה והאספקה ​​הכספית שלה היא השיגה, עדיף שלא לקחת בחשבון את כל המניות שעברו ולא לתלות את כל התקוות במידע שנמסר. מכיוון שכל המניות מחזיקות באלמנטים של סיכון משלהן, ולכן מומלץ מאוד לערוך מחקר נוסף לפני שתשקיעו להשקיע במניות שבחרתם..

בנוסף עם זאת נאמר, השקעה באמצעים הפיננסיים שלך מומלצת בחום בעת השקעה במניות כלשהן.

eToro – קנו מניות מובילות עם עמלה של 0%

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בשוק המניות לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

ההון שלך נמצא בסיכון. עמלות אחרות עשויות לחול

קרא עוד:

אילו 15 המניות המובילות יתפוצצו בשנת 2021?

מניות FTSE 100 מובילות לרכישה בשנת 2021

כיצד לבחור את המניות הטובות ביותר לקנות עכשיו

10 מניות בבריטניה לקנות בשנת 2021 עשויות להכפיל את כספך

7 מניות דיבידנד בבריטניה לרכוש כעת המציעות זרם הכנסה אטרקטיבי

שימו לב: ביצועי העבר אינם אינדיקציה לביצועים עתידיים. ערך ההשקעות יכול לרדת כמו גם לעלות. כל חוות דעת, חדשות, מחקר, ניתוח, מחירים או מידע אחר הכלול באתר זה ניתנים כפרשנויות שוק כלליות, ואינן מהוות ייעוץ השקעות. חינוך מסחרי לא יהיה אחראי לכל הפסד הנובע מהשקעה כלשהי על בסיס המלצה, תחזית או מידע אחר שנמסר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector