המניות הטובות ביותר לרכוש עכשיו שיכולות להפוך אותך למיליונר בטווח הארוך

האם אתה מחפש להשקיע בכמה מהמניות הטובות ביותר בשוק שיכולות להפוך אותך למיליונר? תסתכל כי בחרנו 9 מניות שיכולות להסתכל על מנת להפוך אותך למיליונר בטווח הארוך ולתת לך את הביטחון המושלם לפנסיה.

9 מניות המיליונרים המובילות לשנת 2021:

  1. נכסים תעשייתיים חדשניים
  2. Tilray
  3. אינטואיטיבי כִּירוּרגִי
  4. ETSY
  5. Lovesac
  6. Shopify
  7. גריל מקסיקני צ’יפוטלה
  8. Teladoc בריאות
  9. אלטימוני

אתה יכול לקנות את כל המניות המובילות האלה, כמו גם רבות אחרות, ב eToro ולשלם עמלות של 0%!

גורם מפתח אחד אליו משקיעים משקיעים רבים לפני שהם מעוניינים להשקיע הוא הצלחה. אם להצליח פירושו להסתכל על הפיכתו למיליונר, כן ניתן יותר מלהשיג מטרה זו. עם זאת, באופן ריאלי כדי לאחסן מטרה כזו זה דורש אלמנטים רבים המפוזרים על פני תקופת זמן מהשקעה ייעודית.

אם יש לך משמעת נכונה בכל מה שקשור לבזבוזים, לחסכון ולהשקיע, יש לך יכולת על מנת לארכיון. הכל מסתכם בבדיקת נאותות רבה עם ידע והבנה חזקה של השוק והשווקים הבינלאומיים, יחד עם השקעה חכמה.

רבים עשויים אפילו להתרשם שעליך להשקיע סכומים גדולים על מנת להשיג מטרה כזו, אך הדבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. סכומים קטנים המושקעים בתיק המניות שלכם יכולים להצטיין ולצמוח בצורה משמעותית לאורך שנים. אם אתה מתחיל להשקיע מוקדם, יש כמה חברות פנטסטיות שיש להן פוטנציאל לצמוח משמעותית וימשיכו לצמוח לאורך שנים רבות ותשאיר לך תשואות נהדרות..

עם זאת, כמה מחברות הענק בעולם שנמצאות כיום בשוק אשר משיגות נתוני הכנסות אדירים ותשואות נהדרות, יכולות גם הן לתרום לך להרוויח רווחים נהדרים בטווח הארוך, אם כי המחיר למניות הגדולות הללו יהיה גבוה בהרבה בהשוואה למניות קטנות יותר.

בנושא מניות קטנות יותר, רבים מציגים תוצאות מרהיבות ומניות אלה יכולות פשוט להפתיע אותך יפה עד כמה הן יכולות להשיג הצלחה. ביצוע מחקר והקדש זמן על מניות פורחות אלה יכול לחפש אותך להשיג את מטרותיך מהר ממה שחשבת.

אז איך נראה למצוא מניות כאלה שיכולות להסתכל על הפיכתך לעשירים באמצעות השקעה? בואו נבדוק כיצד אתם מחפשים מניות שיכולות להציע לכם רווחים פוטנציאליים גדולים.

כיצד לבחור את המניות הטובות ביותר שיכולות להפוך אותך למיליונר

החלק הבא של התהליך הוא לבחון מה קובע מניה כמניה להסתכל כדי לתת לך תשואות כספיות כאלה, ואילו אלמנטים אתה צריך לבחון כדי לקבוע תחזית עתידית פוטנציאלית..

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להקצות זמן ולערוך מחקר על מניות שונות, להסתכל על ביצועי העבר שלהם כדי לראות עד כמה הם ביצעו בימים האחרונים. למרות שלא מובטח שעברה של המניה יהיה עתיד המניה, הוא נותן לך אינדיקציה טובה למה החברה מסוגלת להשיג ויחד עם בחינת פוטנציאל הצמיחה של החברה לעתיד. לצד זאת, כדאי להכין תוכנית למסע סחר המניות שלך הכוללת מניות אפשריות והמגבלות הכספיות האישיות שלך.

בהערה זו, בזמן שאתה מבצע את המחקר שלך על מניות מסוימות, כדאי לציין כמה טוב הם הצליחו בשנה כמו 2020. שכן שנת 2020 הייתה אתגר קשה עבור רובם, אך זה ייתן לך תמונה גדולה יותר שאם החברה ביצעה היטב בתקופות קשות, ואז יש לה את היכולת להמשיך את עליית הצמיחה שלה – Covid-19. אך לאחר שאמרנו זאת, לחברות אלו עדיין יהיו מרכיבי סיכון משלהם.

ברגע שקצבתם זמן ומחקר זה לבחון סטטיסטיקה במניות שונות.

אינדיקציה טובה להסתכל עם מניה היא לראות את התשואות שהביאה בשנים הקודמות ולאן שהיא יושבת היום. לצד התבוננות בהיבטים נוספים, כולל שיעור ההשקעה (P / E) של החברה ויחס ה- P / E קדימה, מאזן החברה יחד עם מחיר המניה של החברה וטווח של 52 שבועות. כל הנתונים הסטטיסטיים הללו יתנו לך הבנה כיצד החברה מתקדמת מבחינת צמיחה, אם המניה נמוכה או מוערכת על בסיס מחיר המניה שלה ואילו תשואות אתה יכול לחפש לארכיון ממניה..

נוסחה נהדרת שיש לקחת בחשבון כאשר רוצים לקבוע אם מניה יכולה להיראות מיליונרית היא ‘כלל 72’. נוסחה זו נועדה להיות מהירה ושימושית כאשר רוצים להשיג הערכה של כמה שנים זה יכול לקחת להכפיל את כספכם, או פשוט להחיל נוסחה זו על כל מה שצומח. נוסחה זו זוכה לפופולריות רבה בעולם הפיננסי, מכיוון שהיא מאפשרת למשקיעים להשיג ערך משוער מהיר על מלאי ריבית מסוים.

עכשיו בואו נסתכל על הדרך שבה הנוסחה עובדת. ניקח לדוגמא את מותג הענק-ענק אמזון. כבר בספטמבר התשואה על ההשקעה של החברה הייתה 20.07%, כעת אם נשתמש בנוסחה 72 חלקי 22.07 (72 / 22.07) זה ייצא ב -3.26, כלומר שלוש שנים וחצי ייקחו את המניה כזו בכדי לבחון כפליים את הכסף שלך, אך תוך התחשבות בכמות שהשקעת במניה זו.

כדי להסתכל על התמונה הגדולה יותר, קח את המדד הפופולרי Dow Jones הממוצע התעשייתי שהחזיר 9.70% בשנת 2020, אולם אם הוריד את תשואות הדיבידנד השאיר את המדד עם תשואה של 6.87%. נכון, מדד זה, בו מתגוררות כמה מהחברות הגדולות בעולם אכן ספג מכה בשנת 2020 בגלל מגיפת קורונאווירוס, ואילו ה- S&מדד P 500 היה אחד המדדים הטובים ביותר בארה”ב בשנת 2020. אך כשאתה מיישם את כלל 72, זה משאיר תוצאה של 10.48, אז במשך 10 שנים לבדוק הכפלת הכסף שלך.

אך שמירה על הבנה מוצקה בשוק וביצוע מחקרים נוספים מומלץ תמיד לפני שצוללים ישר להשקעה במניות כלשהן, במיוחד אם אתם מחפשים תשואות גדולות, כדאי לחקור בצורה חכמה.

כעת בדקנו דרכים לקבוע אם מניה היא ‘יצרנית מיליונרים’ פוטנציאלית, כעת בואו נסתכל על 9 מניות שיש בהן פוטנציאל להגיע למטרה זו..

המניות המובילות שיכולות להפוך אותך למיליונר:

1. נכסים תעשייתיים חדשניים (IIPR)

כדי לפתוח את הרשימה, Innovative Properties Properties Inc (IIPR) צריך להיות הראשון. כאשר אנו מובילים לשנת 2021, תעשיית המריחואנה אמורה להפוך לתעשיית האנדרדוג המיועדת להצלחה רבה, והיא גם תעשייה שתמשיך לצמוח ברחבי העולם ככל שמדינות רבות יותר עשויות לחוקק שימוש במריחואנה.

בעקבות ההצלחה של הנשיא ג’ו ביידן בהפיכתו למנהיג החדש של ארה”ב, הדבר הגביר את תעשיית הקנאביס עוד יותר מכיוון שהנשיא ביידן וצוותו אמורים להיות בעד אישור השימוש במריחואנה לשימושים פנאי ורפואיים בכל מגוון או אם לא כל מדינות ארה”ב.

לאור הידיעה הזו שמשקיעים רבים מצפים וממתינים לה בשמחה, IIPR, מניה בענף היא מתמודדת גדולה לחפש שיאים גדולים..

Innovative Industrial Properties Inc הוא נאמנות חלוצית בתחום הנדל”ן לשימוש רפואי בתעשיית הקנאביס. החברה מתמחה ומתמקדת רבות בנכסי נדל”ן לשימוש רפואי מוסדר במריחואנה, יחד עם הצעת פתרונות נדל”ן אחרים למשקיעים להיות חלק מהם..

אך דרך זו היא בהחלט מהווה מוקד מרכזי, ומוקד החברה הוא להמשיך לרכוש יותר מתקני הפעלת קנאביס לשימוש רפואי, כאשר יותר מדינות בארה”ב הופכות את השימוש במריחואנה רפואית לחוקית..

נכסים תעשייתיים חדשניים מחזיקים כיום בלמעלה מ 67 נכסים המשתרעים על פני 16 מדינות בארה”ב, עם 100% מושכרים החל מה- 25 בינואר 2021 המאשר כי החברה כבר מקדימה את דוח נובמבר 2020. כאשר ככל שמדינות רבות יותר מעניקות לגליזציה את השימוש במריחואנה, צפו לראות נתונים אלה יעלו בתוך זמן קצר עבור חברת הנדל”ן המובילה הזו..

במסגרת דו”ח חברות 2020, החברה אישרה כי גיוס ההון (כולל הון ושטרות להחלפה) היה 1.43 מיליארד דולר, עם הכנסות משכירות ברבעון השלישי של 126.1 מיליון דולר, 1.18 מיליארד דולר שהושקעו יחד עם כמעט 95% מהיחידות המושכרות..

לצד כל הדברים החיוביים הסובבים את המניה הזו, מדובר גם במניית דיבידנד שהחברה ראתה בה כאחת התכונות ה”אטרקטיביות ביותר “שלה, החברה משלמת 90% מהכנסתם החייבת בדיבידנד לבעלי המניות אליהם הם משולם רבעוני ומאז 2017.

במבט לאחור לשנת 2019, מכירות הקנאביס צמחו בארה”ב לנתון מוערך של כ -12.4 מיליארד דולר שגדל ב -37% לעומת שנת 2018 ובמבט קדימה, הענף צפוי להגיע ל -34 מיליארד דולר עד שנת 2025. זהו סכום מדהים שיש לקחת בחשבון אינדיקציה עצומה לאיזה כיוון תעשייה זו הולכת, כאשר 35 מדינות אמריקאיות מאשרות את השימוש בשימוש חוקי במריחואנה.

איפה המניה יושבת היום?

מחיר המניה של IIPR נכון להיום עומד על 211.47 דולר ומחזיק בטווח של 52 שבועות של 40.21 דולר כנמוך ביותר ו -211.47 דולר הגבוה ביותר לצד מכירה (P / E (יחס מחיר לרווח) של 43.78..

הדיבידנד השנתי של החברה עומד על 4.96 דולר, נכון לתשלום האחרון שלה ב -15 בינואר.

חברת הנדל”ן הרשומה בניו יורק היא מניה שכפי שאתה יכול לראות, יש פוטנציאל עצום לצבור צמיחה עצומה מכיוון שתעשיית הקנאביס עתידה להמריא, לא לכלול אפיקים אחרים בעולם הנדל”ן שיש למניה זו..

עבור המאזן החיובי של המניה, המיקום החזק בתעשייה צומחת והתוכניות האסטרטגיות שלה להתפתח, הופך את המניה למניה שבה זה יכול להיראות עשיר בטווח הארוך, ומניה אחת שתשמור עליה ככל שהעולם נמשך. לפתח לגליזציה של מריחואנה לשני השימושים.

2. Tilray (TLRY)

טווח של 52 שבועות – $ 2.43 – $ 28.86

בואו נגלה מדוע טילריי יכולה להיות מניית יצרני מיליונרים.

בדומה לתעשיית הקנאביס, Tilray Inc (TLRY) מגיעה הבאה ברשימת המניות שעלולות להכות את הקופה..

כאמור כאשר דנו ב- IIPR, תעשיית הקנאביס בשנה זו והובלה נוספת צפויה להתפתח, אז מדוע לא להוסיף יצרן קנאביס מוביל לרשימת המניות שעלולות להפוך אתכם לעשירים בטווח הארוך.

Tilray inc היא חברת תרופות וקנביס קנדית שמטה מטורונטו, אונטריו. פועלת ברחבי ארצות הברית, גרמניה, ניו זילנד, אוסטרליה, אמריקה הלטינית ועוד. גורם חיוני שצריך להזכיר לגבי המניה הזו הוא שבדצמבר 2020 טיליי הודיעה על מיזוג עם Aphria Inc (APHA), שתמשיך להיסחר תחת TLRY, וכעת מניה זו יושבת כחברת הקנאביס הרב-לאומית הגדולה ביותר המבוססת על הכנסות בעולם..

הידיעה החיובית הזו היא רק חלק ענק אחד ממיצוב המניה כשאנחנו צופים לעתיד, יחד עם מה שהאנליסטים חוזים לתעשייה המרתקת והמתפתחת הזו. במבט לאחור על ההופעות של Tilray לאורך השנים זה היה מאוד מעלה ומטה אבל יציב, וזה לא כולל כמובן את מה שעוד יבוא.

טילריי ראתה את מחיר המניה שלה במהלך השנים והיא עומדת היום בצורה סבירה על 25.72 דולר. אך עם המיזוג שלה עם אפריה בע”מ, כעת המניה הזו היא ללא ספק הנהגת הגדולה יותר מאחורי מניית TLRY מכיוון שהיא שואפת להצלחה ענקית בעתיד..

Aphria Inc, לפני המיזוג עם Tilray, אישרה בתוצאות הרבעון השלישי של החברה כי במהלך חצי השנה האחרונה החברה הגדילה את הכנסותיה ל -306,221 דולר לעומת נתוני חצי השנה של 2019 שהסתיימו ב -30 בנובמבר של 246,712 $. לצד נתון זה, ההכנסות נטו מקנאביס באותה תקופה של שישה חודשים שהסתיימה בנובמבר, עלו ביותר מפי שניים מ- 2019 שהייתה 64,943 $ ל 131,402 $ עד 30 בנובמבר 2020.

כעת אם תוסיף את הנתונים הפורחים הללו לתוצאות של Tilray שההכנסות שלהן עמדו על 153,922 $ בתשעת החודשים הראשונים של 2020 לעומת 120,043 $ בשנת 2019, זה נראה כמו כוח להיות חלק ממנו בתעשיית הקנאביס. בנוסף, בחדשות האחרונות מניות TLRY כבר ממשיכות בתחזית החיובית והיא קיבלה גם את ההתחלה הראשונה לאישור השוק להציע מוצרי קנאביס רפואי בפורטוגל..

איפה מניית TLRY יושבת היום בשוק?

מחיר המניה של טילריי עומד היום על 25.65 דולר, אשר נמוך משמעותית משיעור המניה שלה בשנת 2018. עם זאת, הפוטנציאל קיים ומחיר המניה שלו כבר נחזה להמריא כאשר ההייפ ממשיך להקיף את הענף הזה..

Tilray Inc מחזיקה טווח של 52 שבועות של 2.43 דולר, כשהוא הנמוך ביותר, ועמד על 28.86 דולר בשיא.

Tilray מוכיח את נקודת המשימה של מניה זו, אליה אולי תרצה לקפוץ לסיפון בעוד מניה זו ממשיכה כהוגן עם מחיר המניה שלה עד היום לאיזה רווחים מדהימים אתה יכול להשיג בטווח הארוך, כפי שתחזית האנליסטים שיש להם ניבא כי ההכנסות המובילות של מניות הקנאביס יגדלו ב -53.07% לשנה יחד עם נתח שוק של כמעט 20% בענף המריחואנה..

3. כירורגי אינטואיטיבי (ISRG)

טווח של 52 שבועות – 360.50 $ – 826.81 $

Intuitive Surgical Inc היא חברת רפואה אמריקאית שכדאי לשקול ברצינות להוסיף לתיק שלך מכיוון שמניה זו מציעה צמיחה, חוזק ופוטנציאל רווחים גבוה..

החברה האמריקאית מייצרת, מפתחת ומפרסמת מוצרים רפואיים רובוטיים במטרה לשפר את התוצאות הקליניות מהפרוצדורות הניתוחיות של המטופלים. העיצוב המרשים ביותר של החברה עד כה, מערכת הניתוחים דה וינצ’י אמורה להתפתח בשנים הקרובות וכבר עושה זאת מכיוון שהיא ממשיכה להרשים אנשי מקצוע וחולים בתוצאותיה..

מערכת הניתוחים דה וינצ’י נחשבה ‘יצירת אמנות’ בתעשייה הרפואית. מערכת הניתוחים הרובוטית נוצרה ותוכננה לשליטה על ידי כירורג דרך קונסולה, כאשר מתבצע הליך כירורגי מוכח לראות מה העין בלתי מזוינת עשויה לא להיות מסוגלת שכן אנשי מקצוע בתחום הרפואה מסוגלים להתקרב לאזור. תוך שימוש ומכוון את הציוד הרפואי הנמצא בקצות כל זרוע הקונסולה, ולא ידיו של מנתח עצמו המשתמש בציוד. מחיר מערכת הניתוחים דה וינצ’י נע אך בסך הכל עולה כ -1.5 מיליון דולר לחתיכה, כאשר הדגם החדש דה וינצ’י SI ששוחרר באפריל 2019 היה גבוה יותר ועמד על 1.75 מיליון דולר לחתיכה..

אף כי פיסת טכנולוגיה עתידנית זו מרשימה אך עם זאת מעט יקרה, היא הצליחה למכור היטב כאשר המכירות נמשכות יחד עם תחזיות להצלחה נוספת מכיוון שהתוצאות מהנהלים מסוימים וזמן יעיל לשלוט. כפי שהיא מתנהלת כיום, החברה מכרה מעט פחות מ -6,000 מערכות כירורגיות דה-וינצ’י עד כה, שהתפשטו ברחבי ארצות הברית, אירופה ועוד ברחבי העולם..

במסגרת דו”ח הרבעון הרביעי של החברה שדווח ב- 21 בינואר, החברה אישרה את התחזית החיובית כאשר הליכי דה וינצ’י ברחבי העולם גדלו ב -6% בהשוואה לשנת 2019, בהתחשב במגפת Covid-19 שעצרה הליכים רבים..

ISRG אישרה גם כי הכנסות הרבעון הרביעי בשנת 2020 עלו ב -4% ל -1.33 מיליארד דולר לעומת הרבעון הראשון של 2019 בסך 1.28 מיליארד דולר, יחד עם בסיס התקנת מערכת הניתוחים שלה דה-וינצ’י שגדל ב -7% ל -5,989 עד 31 בדצמבר 2020..

אם מסתכלים על התמונה הרחבה יותר, Intuitive Surgical Inc יושב במצב פיננסי טוב מהדיווח האחרון. החברה סיימה את הרבעון הרביעי של 2020 עם 6.9 מיליארד דולר במזומן אשר גדל בכ- 508 מיליון דולר רק ברבעון הרביעי מפעולות שונות, אשר אישר כי הכנסות החברות גדלו ב -4%, הכנסות המכשירים והאביזרים צמחו גם כן ב -11%, הודות להיקף ההליך של דה וינצ’י, GAAP הכנסות התפעול גדלו גם ל -416 מיליון דולר בהשוואה לשנת 2019.

עם תוצאות אלה, אין ספק שבתי חולים ברחבי העולם ידרשו להחזיק את ציוד הציוד הזה ככלי חיוני במתקנים שלהם, שכן בתקווה שהמחלה הקטלנית של קוביד -19 תתקרב יותר ויותר ליום אחד תחת שליטה. אנו בוודאי נראה כי נהלים נוספים מתבצעים ומניעים מכירות גבוהים עם הביקוש למערכות דה וינצ’י ברחבי העולם.

איפה המניה יושבת היום?

כיום מחיר המניה של ISRG עומד על 762.25 דולר, שמחזיקה בטווח של 52 שבועות של 360.50 דולר הנמוך ביותר ו -826.81 דולר הגבוה ביותר.

בהתבסס על מחיר המניה של החברה, יחס ההשקעה / ההון של 86.08 מניה זו עשויה להיות בצד הגבוה, אולם במחיר הנכון המניה הזו היא בהחלט אחת שיכולה להסתכל להכות את התו הגבוה כשאנחנו מתקדמים קדימה..

יש הרבה פוטנציאל צמיחה באופק עבור התאגיד המוביל הזה, מכיוון שהם ללא ספק יחפשו להרחיב את היצירות הרובוטיות האחרות העשויות להיות לאורך הקו יחד עם התמקדות בהרחבת ופיתוח מערכת דה וינצ’י האחרונה שלהם, מניה זו עשויה לזכות בתשואות נהדרות. והיא השקעה מושלמת לטווח הארוך.

4. ETSY (ETSY)

טווח של 52 שבועות – 29.95 דולר – 226.72 דולר

ETSY Inc, מניה שהופכת פופולארית יותר ויותר ידועה ברחבי העולם, היא בעלת הרף המובהק להפוך ליצרנית מיליונרים..

אתר המסחר האלקטרוני האמריקאי המתמקד ומתגורר בו מוכרים ברחבי העולם היוצרים ומכירה של פריטים מעוצבים תוצרת בית, היה עד לזינוק עצום במהלך שנת 2020 שמטביע את חותמו לעתיד. מכיוון ששני הקונים והמוכרים ברחבי העולם יוצרים קשר עם הצדדים היצירתיים שלהם ומבקשים לקנות וליצור עיצובים ייחודיים בעבודת יד, משרטוטים ועד לבגדים, מציוד ועד לעיצוב הבית, אין שום דבר שלא תוכלו למצוא בדואר אלקטרוני זה. אתר מסחר.

מניית ETSY צמחה היטב עבור חברה בגודל טוב יחסית בהשוואה לאתרי מסחר אלקטרוני אחרים ומאז שהוקמה מניה זו בשנת 2015, אליה עדיין תינוק פועל רק 15 שנה, מראה שהיא יותר ממסוגל לספק תשואות נהדרות ויש לו דרך ענקית להצטיין ולראות כי עלול להפוך לאתר סחר אלקטרוני מוביל על פני כדור הארץ ככל שהזמן מתקדם בייחודו.

בשנת 2020, כאשר מגפת ה- Covid-19 השתלטה על העולם, החלה Etsy Inc להתאים את השינויים שנדרשו לבצע, כולל הסבר לכל המוכרים לחפש לעשות מסיכות פנים כדי למנוע ולהילחם נגד הנגיף. בעקבות החדשות הללו, המוכרים יצרו עיצובים ייחודיים ונמכרו ברחבי העולם, בעוד שנמסר כי מסכות היוו 11% ממכירות החברות ברבעון השלישי, על פי הדיווחים, מכרו 24 מיליון דולר בלבד..

על גב מגפת ה- Covid-19 עם אנשים המוגבלים לבתיהם ומחפשים אפיקים חדשים לחקור, מניית אטסי עלתה משמעותית, עד כדי כך שהפיכה את התחזיות החזויות של אנליסטים מעל המים בסכום עצום ככל שאנשים בילו זמן ו כסף באתר.

החברה מבקשת לדווח על דוח הרווח הבא שלה ב- 24 בפברואר 2021, אשר יאשר עד כמה הביצועים הללו ביצעו ביצועים במהלך שנת 2020. אם מסתכלים על ההודעות הכספיות הקודמות אם זה משהו שיעבור, אין פלא ש אנליסטים העניקו דירוג קונצנזוס ‘ביצועים טובים יותר’ ו’קנה ‘בהתאמה למניה.

בשנת 2019 הכנסותיה של אטסי עלו ב -35.6% אשתקד ל -818.4 מיליון דולר לעומת 603.7 מיליון דולר בשנת 2018, כאשר הרווח הנקי היה 18.4 מיליון דולר עד 95.9 מיליון דולר בשנת 2019 לעומת השנה הקודמת..

Etsy Inc נמצא במצב פיננסי טוב עבור מניות מסחר אלקטרוני קטנות יותר, אשר יכולות להמשיך ולתמוך בעסקים מקומיים ברחבי העולם לפעול כאשר היא מפתחת את נוכחותה הדיגיטלית יחד עם איזון רמות החוב. יחס הון עצמי לחובות עומד על 158.2%, אך מכוסה היטב על ידי פתיחת תזרים מזומנים.

בתוך 2020, מחיר המניה של אטסי זינק וצמח בצורה מרשימה מאז אפריל 2020 וצמח כמעט פי 5 מכפי שהוא עומד היום על 231.12 דולר מתחילת אפריל 2020 על 38.15 דולר לפני עלייתו.

אין ספק כי למניה זו יש תועלת ודרישות ברורות להפוך אתכם לעשירים אם תשקיעו לטווח הארוך, ועכשיו זה זמן טוב לבחון את הקנייה במניה הזו מכיוון שהיא נראית מוערכת פחות על סמך הכספים שלה ו נתון פוטנציאל צמיחה. 15 מתוך 17 אנליסטים בוול סטריט העניקו למניה יצירתית זו דירוג ‘קנייה’ של קונצנזוס, כאשר תחזית ההכנסות צפויה לגדול ב -25.06% לשנה..

5. Lovesac (LOVE)

טווח של 52 שבועות – $ 4.00 – $ 61.46

Lovesac Co (LOVE) הוא קמעונאי רהיטים אמריקאי המציע עיצובים ייחודיים, כולל שקיות שעועית גדולות, ספות, שמיכות ועוד..

מטה החברה בסטמפורד, קונטיקט, זו חברה זוהרת נמצאת במגמת עלייה במהלך שנת 2020, ככל הנראה, נעזרה בנגיף Covid-19 המתמשך, מכיוון שהיא איפשרה לאנשים לנצל את זמנם ולחקור את קמעונאי הרהיטים הייחודי והמשתלם הזה שיש לו את הכוח. להסתכל על יצירת הצלחה נוספת ככל שאנו מתקדמים בעולם החדש-נורמלי.

מתוך הדו”ח הכספי הכספי של חברות Q3 החברה ראתה קרן של חיוביות המתפשטת בכל דרכי הדירקטוריון. אושר כי צמיחת המכירות נטו צמחה ב -43.5%, ולהכנסות של 74.7 מיליון דולר קדימה על ידי 8.6 מיליון דולר מדווחים, אשר הונעו בשמיים על ידי נוכחותו המקוונת של המותג עם מכירות אינטרנט שהגיעו ל -125.2%..

אך שתי תוצאות ענק שדווחו בדוח החברות היו של החברות הרווח התפעולי שהיה 2.5 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2021 בהשוואה להפסד של 6.9 מיליון דולר בשנה הקודמת עם רווחיות תפעולית של 3.4% לעומת 13.2%. מהמכירות נטו ברבעון השלישי בשנת 2020.

מטבע הדברים, הדבר הביא להכנסה חדשה בירוק, הרווח הנקי של החברה הסתכם ב -2.5 מיליון דולר ברבעון השלישי של שנת 2021 בהשוואה לשנה הקודמת בה הרווח הנקי נכנס להפסד של 6.7 מיליון דולר באותה תקופת הרבעון השלישי. עכשיו אם זו לא מניה בעלייה, אנחנו לא יודעים מה כן.

לא משנה באיזו דרך מסתכלים על המניה הזו, יש לה פוטנציאל וחיוב סביב זה כשהנתונים והביקוש ניכרים בשנה האחרונה. העזרה של המדיה החברתית יחד עם המכירות המקוונות השולטות בה, זה רק ילך ויתקדם ככל שיותר משקי בית יתוודעו למותג זה ברחבי ארה”ב, ומי יודע אילו דרכים אחרות החברה הזו עשויה להיראות בעתיד אם הדרישה תישאר. גָבוֹהַ.

איפה המניה הזו יושבת היום?

מניית LOVE מחזיקה היום את מחיר המניה ב -57.26 דולר, כאשר טווח של 52 שבועות של 4.00 דולר הוא הנמוך ביותר שלה ו -61.46 דולר הגבוה ביותר.

החברה מחזיקה כיום ביחס השקעה / השקעה של 13.79, יחד עם מצב מזומנים בריא וללא חובות מיותרים החל מה -1 בנובמבר 2020..

מה ניבאו אנליסטים למניה זו?

מניית זה זכתה למועדפות לאור ביצועיה בשנה האחרונה על ידי אנליסטים שגם הם מסתכלים על התמונה הגדולה יותר. 7 מתוך 7 אנליסטים בוול סטריט העניקו למניה זו דירוג ‘קנה’ עם דירוג זאק דירוג השקעה B לצמיחה.

עבור מלאי רהיטים זה אשר מחזיק במוטו של רהיטי “מעוצבים לכל החיים”, מלאי זה הוא בהחלט אחד שמא צריך להיזהר ממנו או להסתכל על קנייה, שכן זה יכול להצטיין יפה מאוד בתוך זמן קצר ולתת לך תשואות יוצאות דופן.

6. Shopify (לִקְנוֹת)

טווח של 52 שבועות: $ 305.30 – $ 1,285.18

Shopify Inc עלתה משמעותית במהלך השנה האחרונה בגלל מגיפת Coronavirus. במילים פשוטות אם השקעתם במניה זו בחמש השנים האחרונות עם סכום של כ -40,000 דולר, אתם תהיו כבר מעל מיליון מיליון עקב ביצועי המניה, למרות ירידתם הקלה במחיר המניות במרץ 2020 כשוק. והעולם נפגע במכה.

מה זה Shopify Inc.?

Shopify Inc אם אתה עדיין לא מכיר את המניה הזו, היא חברת סחר אלקטרוני רב-לאומית של קנדיין שבסיסה באוטווה, אונטריו.

הפלטפורמה מאפשרת לקמעונאים לקבל את הכל תחת קורת גג אחת עם קרן של שירותים שונים הכוללים שיווק ופרסום של העסק שלהם, תשלומים, משלוחים ומציעה כלים למעורבות לקוחות כדי שיוכלו להגיע לצרכנים..

בשל המגיפה, ניתן לטעון כי החברה התהדרה ברמה חדשה למה שהוצגה מעט לפני כן. מכיוון שהעולם מתאים ומסתגל עדיין לאמצעי עבודה מרוחקים מהבית ברחבי העולם, Shopify הפכה את בעלי העסקים ליותר חלקים, זמינים ויעילים בתקופות כה מאתגרות..

בהצהרה, החברה אישרה כי נכון לינואר 2021 ישנם למעלה ממיליון עסקים הפזורים בכ- 175 מדינות ברחבי העולם הפועלים באמצעות Shopify..

מניה זו כרגע זורחת, אולם משקיעים רבים ועל ידי הסתכלות הסטטיסטית של החברה שהיא מחזיקה כיום, מחזיקה כיום תחזית מוגזמת. אבל זה לא אומר שמניה זו אינה שקולה לקחת בחשבון, זה פשוט אומר להשיג אותה במחיר הנכון ולקחת בחשבון את ההיבטים העתידיים ככל שהעולם מתקרב לנורמלי חדש..

במסגרת דוח הרבעון השלישי האחרון של החברה, המניה התפוצצה עם תוצאותיה. כדי להתחיל, החברה דיווחה על גידול של 96% בהשוואה לשנה המקבילה בסך ההכנסות ברבעון השלישי שהיה 767.4 מיליון דולר. הרווח התפעולי ברבעון השלישי של 2020 עמד על 50.6 מיליון דולר בהשוואה להפסד של 35.7 מיליון דולר בשנת 2019, הרווח הנקי גם הוכיח ואישר את מידת ההצלחה של המניה במהלך השנה, שכן היא אישרה רווח נקי לרבעון השלישי של 2020 של 191.1 מיליון דולר. או 15.54 דולר למניה מדוללת בהשוואה להפסד נקי של 72.8 מיליון דולר או 0.64 דולר למניה בסיסית ודילול.

תוצאות אלו בלשון המעטה מרשימות.

עם גורמים בולטים רבים אחרים, הדבר גרם לחברה להיות רווחית תוך פרק זמן קצר. נראה כי שולי הרווח של החברה גדלו ב -17% מ -19% ל -8%. שלא לדבר על מכירות שיא השיא ברחבי יום שישי השחור ויום שני לסייבר שהגיעו למעל 5.1 מיליארד דולר ברחבי העולם.

המניה עומדת כיום על 1,287.76 $ בשוק כיום, אשר עלתה מאוד מאז אפריל 2020, שם היא הוצבה ב -357.65 $ בתחילת הדרך, לפני שהמניה החלה להיות בעלות וירידות קלות, לפני שהיא עלתה לשיאים החדשים שלה..

אך בהתבסס על גורמים אחרים שהמניה מחזיקה, כולל תזרים המזומנים הפועל כעת ותחזיותיה העתידיות הכוללות את התשואה הגבוהה על הנכסים הצפויה לגדול ב -10%, הכנסותיה יגדלו ב -38.15% לשנה, מה שמכה את ממוצע השוק ולבסוף את החברה יעילה יותר בייצור תשואה על ההון של 1.6%.

למרות שמניה זו אכן מהווה אלמנטים של סיכון והיא נמצאת בצד הגבוה בהתבסס על הערכת השווי שלה, מניה זו בהחלט עשויה לגרום לך להיות עשיר בתחזית לטווח הארוך..

החברה אמורה לפרסם את תוצאותיה הכספיות של הרבעון הרביעי ב -17 בפברואר 2021.

7. צ’יפוטלה גריל מקסיקני (CMG)

טווח 52 – שבוע: 415.00 $ – 1,553.55 $

רשת המזון המהיר האמריקאית Chipotle Mexican Grill Inc פועלת גם ברחבי מדינות שונות אחרות, כולל ארה”ב, בריטניה, גרמניה, צרפת וקנדה הצליחה להחזיר לעצמה תנועה חיובית במהלך השנה האחרונה, למרות מגפת ה- Covid-19 שפגעה מאוד בתעשיית האירוח. קָשֶׁה.

בימים האחרונים הודיעה החברה על תוצאות הרבעון הרביעי והשנה המלאה לשנת 2020 ורשת המזון המהיר הזו הראתה מה ניתן להשיג כאשר בעיצומה של מגפה עולמית..

ברבעון הרביעי סך ההכנסות עמד על 1.6 מיליארד דולר, גידול של 11.6%, המכירות הדיגיטליות שהיו חסד חוסך לחברה במהלך השנה צמחו ב -177.2% ברבעון הרביעי, שהיוו כמעט מחצית מסך המכירות של החברה ומכירות המסעדות. צמח ב -5.7%, פתיחה של 61 מסעדות חדשות, רווח מדולל למניה כולל מס הכנסה של 3.77 דולר אושר על 6.69 דולר, קוזז חלקית עם עמלה של 0.56 דולר מהוצאות הקשורות לעלויות אחרות, אליה גידול של 162.4% גדל הנתון הקודם של 2.55 דולר.

במסגרת ביצועי החברות המלאות של השנה, השיאים מרשימים מכיוון שההכנסות הכוללות עלו ב -7.1% ל -6.0 מיליארד דולר אשתקד, המכירות הדיגיטליות צמחו ב -174.1%, שהיוו מעט פחות ממחצית המכירות הכוללות של החברה ועמד על 46.2%, פתיחת 161 מסעדות חדשות בסך הכל במהלך השנה שכללה שש רילוקיישן ו -9 סגירות ומכירה מדוללת ברבעון המקביל עלתה ב -1.1% לרמה של 12.52 דולר..

CMG הוכיחה אם שום דבר אחר שבתקופות מאתגרות אתה עדיין יכול לספק תוצאות נהדרות. ויש לומר הרבה שבחים על הופעתה הדיגיטלית למלאי זה, מכיוון שחנויות רבות ברחבי העולם הושפעו מאמצעי בטיחות שהובאו עקב המגיפה המתמשכת ואשר רבים סגורים ברחבי אירופה..

מה זה מחזיק לעתיד?

צ’יפוטלה מקסיקני גריל בע”מ, למרות שהיא מתגאה בפוטנציאל צמיחה פנטסטי מכיוון שהוכח לא רק במהלך השנה המאתגרת של שנת 2020 אלא גם במשך שנים רבות, מכיוון שהיא הניבה תוצאות מרשימות. אך מניה זו אינה זולה מכיוון שהיא מציגה כיום יחס רווח והון של 174, אולם יש בה פוטנציאל להשקעה ארוכת טווח כדי להפוך אתכם לעשירים לאורך זמן..

מחיר המניה של החברה כיום עומד על 1,506.88 דולר, אם מסתכלים על סולם של חמש שנים, מחיר המניה של המניה הזה גדל ביותר מפי 5 למקום בו היא עומדת היום. יחד עם השנה שראתה ירידה בתחילת המגיפה בסביבות שעון מרץ / אפריל, אך לאחר מכן הצטיינה באופן משמעותי, כמו מניות רבות העוסקות ברשימה זו ואף אחת מהן לא צנחה מאז מכיוון שמחירי המניות שלהם ממשיכים לעלות בהתמדה. כאשר משווים את מחיר המניה של CMG ל- 27 במרץ 2020 במחיר של 635.03 דולר, תוכלו לראות כי המניה הזו הוכפלה יותר ממחיר היום..

למרות הנתונים המרשימים, ברור שהתוכניות האסטרטגיות של החברה לארכיון ולספק צמיחה נוספת עומדות בבירור, מכיוון שהם מחפשים לפתוח חנויות חדשות ברחבי ארה”ב ובפוטנציאל בינלאומי עם דחף ברור להמשיך ולדחוף את המכירות הדיגיטליות בשל הפופולריות שלה. אך זה עשוי להביא אלמנטים של ספקות למשקיעים לאחר הפנדמיה אם המכירות הדיגיטליות עדיין יכולות להיות ברות השגה לגבי מה שהיא משיגה כעת..

בעולם המודרני שאליו אנו שואפים, כאשר רשתות המזון המהיר פופולריות מאי פעם, זהו מלאי מזון מהיר שלדעתנו יצטיין לשנים הבאות, ולכן השקעה במניה זו עבור לטווח ארוך יכול להביא אותך לסכום בן שש הספרות.

8. בריאות טלדוק (TDOC)

טווח של 52 שבועות: 102.01 דולר – 294.74 דולר

Teladoc Health Inc, חברת הרפואה הלאומית האמריקאית הרב-לאומית והבריאות הווירטואלית, שמציגה לא רק תוצאות מבריקות, אלא שתוכניותיה החדישות של יצירות קדימה מובילות את הדרך קדימה ויחד איתה אמורה להביא תשואות נהדרות יותר..

מותג הבריאות מתגאה בכך שהוא לא רק מספק את השירותים העיקריים הבסיסיים ללקוחותיו, אלא הוא מתבונן בעתיד עם שירותי הפלטפורמה המותרים שלהם, אשר מציעים ללקוחות טיפול רפואי מרחוק לפי דרישה באמצעות טלפון, תוכנת ועידת וידאו ויישומים ניידים. שירותים אלה פשוט לא זמינים רק לאזרחי ארה”ב, למעשה TDOC פעילה בלמעלה מ -130 מדינות והנתונים אישרו כי בשנת 2019 היא משרתת כ -27 מיליון לקוחות ברחבי העולם..

המותג התחבר מאחד לשני וצבר כוח באמצעות רכישת עסקים מובילים כמו BetterHelp ו- Best Doctors, ובאחרונה בשנת 2020 רכשה TDOC את InTouch Health והשלימה את מיזוגה עם Livongo Health בעסקה בשווי 18.5 מיליארד דולר. באופן מציאותי, זה יהיה זמן של זמן עד שמניה בתחום הבריאות תיראה לרכוש יותר לעסק הצומח שלה.

מאז 2015 הוציאה מניה זו את תוכניותיה המוצקות, לקצץ בעלויות באזורים מסוימים, להוביל לבניית תוכניותיה ולהקמת שירותיה המרוחקים הייחודיים, ולאור מגפת קוביד -19, היא הייתה המתאימה ביותר. בזמן המתאים למותג זה כיחידים היו וכעת מסוגלים לפנות לייעוץ רפואי מקצועי בנוחות בתיהם.

שירות ייחודי זה מוסיף תחזית חיובית ענקית נוספת לכך שמניה זו תהיה אחת שתגדיר אתכם עשירים בטווח הארוך, מכיוון ששדרה זו ללא ספק תהיה מבוקשת לאחר קוביד -19..

בתוצאות הרבעון השלישי של החברה החברה עלתה על הציפיות ברמות רבות. הכנסות הרבעון השלישי גדלו לרבעון המקביל אשתקד לשווי של 288.8 מיליון דולר ב -109%, כאשר סך כל ביקורי החברים גדל ל -2.8 מיליון דולר, עלייה של 206% ברבעון השלישי. אם מסתכלים על התדמית הגדולה יותר בתשעת החודשים האחרונים, צמחו הכנסות החברה ב -79% ל -710.6 מיליון דולר, כאשר סך כל הביקורים לחברים גדל ל -7.6 מיליון לעומת השנה שעברה..

במבט לעתיד, תחזית ההכנסות של Teladoc תצמח בקצב מרשים של 75.95% בשנה, כאשר 15 מתוך 23 אנליסטים בוול סטריט העניקו למניה זו דירוג ‘קנייה’ מומלץ, לצד דירוג A לצמיחה שניתן על ידי זקס השקעה. מחקר.

מחיר המניה של החברה עומד היום על 285.03 דולר, שכבר עלה משמעותית מתחילת השנה מאחר שאנליסטים אישרו כי חזון החברה לצמיחה אורגנית נראה אפשרי, מה שהוביל אז לעליית יעדי המחירים של החברה במעט נתוני אנליסטים שונים. המנייה.

מכיוון שמגזר הטלאי-בריאות של חברת Teladoc ממריא, אשר נדרס עקב המגיפה, הוא מוביל את הדרך הזו להאיץ את הצמיחה האורגנית נוספת שעלולה להסתכל בגידול של לפחות 40% בשנים הקרובות..

מכיוון שמניות החברה גדלו ביותר מ -161% בשנה האחרונה, מניה זו לא נראית כאילו היא מאטה בקרוב, אלא ההפך מוליך את מניות הבריאות הזו כמניה להחזיק בה לטווח הארוך כ נראה שזה נותן תשואות פנטסטיות שיכולות להפוך לאותו יצרן מיליונרים.

9. אלטימון (ALT)

טווח של 52 שבועות: $ 1.60 – $ 35.10

המניה האחרונה שהעדיפה את רשימת 9 המניות שיכולות להפוך אותך למיליונר היא Altimmune Inc..

Altimmune Inc (ALT) היא חברה ביו-תרופתית שמטרתה העיקרית היא להתמקד בחיסונים תוך-רחמיים, טיפולים במחלות כבד וטיפולים מאפננים..

אף על פי שחברה זו היא חברה ביו-פרמצבטית קטנה ושקטה יותר בהשוואה לחברות אחרות שקיימות כיום בשוק, מניה זו היא מניה שתרצה להכיר ומהר מכיוון שהפוטנציאל העתידי שלה יכול להשאיר אותך בישיבה בריאה ועשירה בהמשך. קַו.

לחברה יש צינור בריא הצופה קדימה, כולל חיסונים נגד אנתרקס, הפטיטיס B, שפעת ואולי אחד החיסונים המבוקשים ביותר שיכולה להיות הסיבה שמניה זו מצטיינת במהירות רבה יותר מהנחזה היא חיסונים פנימיים של קוביד -19..

חיסון ה- AdCOVID של החברה שנמצא כרגע בצנרת הוא זריקה של מינון יחיד לעומת חיסונים אחרים הקיימים כיום בשוק המחייבים אנשים צריכים לקבל שתי מנות כדי שההשפעה המלאה של החיסון תהיה יעילה. חדשות אלה חיוביות ממספר סיבות מלבד הנימוק הברור הברור לכך שהוא מבוקש אנו בטוחים, אך שנית עם זריקה אחת פירושה שזה פשוט יותר וניתן לתת מינונים רבים יותר לאנשים נוספים אשר יאיצו את התהליך. של התקרבות לנורמליות.

כיצד ביצעה מניית אלטימון?

בדו”ח של הרבעון השלישי של החברה, ההכנסות היו עד 2.9 מיליון דולר לעומת 0.6 מיליון דולר בשנת 2019 ו- 206.8 מיליון דולר במזומן, שווי מזומנים והשקעות לטווח הקצר נכון ליום 30 בספטמבר 2020..

החברה אישרה גם הוצאות גבוהות עקב עלייה ברמות העובדים, הוצאות הנהלה ועלויות משפט בסך 4.8 מיליון דולר, הוצאות המחקר והפיתוח עלו גם כן ב -17 מיליון דולר בהשוואה ל -8.7 מיליון דולר בשנת 2019 עקב התחייבויות שונות הקשורות ליצירת החיסונים של החברה..

נכון להיום מחיר המניה של החברה עומד על 18.36 דולר ומחזיקה טווח של 52 שבועות בין 1.60 דולר הנמוך ביותר ל -35.10 דולר הגבוה ביותר, מה שעושה עכשיו זמן טוב לבחון השקעה במניה זו.

אף על פי שחברה זו נחשבת כמניה קטנה, שכן היא מחזיקה בשווי שוק של 681.94 מיליון דולר בלבד, מה שאומר שגם מניה זו מהווה מרכיבי סיכון רבים יותר בהשוואה לחברות תרופות אחרות. עם זאת, מניה זו זינקה בשנת 2020 בשיעור מרשים.

כדי שמניה זו תסתכל על ביצוע סכום שש ספרתי זה, באופן ריאלי תצטרך להשקיע סכום טוב ולטווח הארוך, אך זה בר השגה. למעשה, מניה זו יכולה להיות מניה שיכולה לפגוע בסימן קרוב יותר ממה שאתה חושב, במיוחד אם החיסון של חברות AdCOVID עומד בכל אישורי ה- FDA ויהיה זמין בשוק הפתוח בשנה הקרובה, זו תהיה מניה אחת שהמשקיעים רצו. הם הסתכלו בזמן הנכון.

מניות מיליונר-יצרן לשנת 2021 – סיכום

אז הנה לכם רשימה של 9 המניות שבחרנו שנלקחו מתעשיות שונות שיש להן את הרגל כדי לתגמל את המשקיעים ברווחים של שש ספרות, אם אתם קונים במחיר הנכון, מכיוון שמניות אלה ממשיכות בסיפורי ההצלחה הגדלים שלה.

אם ניקח בחשבון כל אחת מהמניות שנבחרו, הן חיוביות חיוביות, כולל בחינת אלמנטים פיננסיים מסוימים לפני שבחרו להשקיע באחת ממניות ‘יצרניות המיליונרים’ הללו, כולל התבוננות ביחס ההשקעה המקדימה של החברה מכיוון שזה ייתן לכם אינדיקציה טובה. על סיכוי הצמיחה של החברה יחד עם מתן אינדיקציה ברורה אם המניה נחשבת מוגזמת או לא מוערכת.

לצד התחשבות באסטרטגיות החברה ושווי שוק המניות, שני המרכיבים הללו יתנו לך אינדיקציה ברורה נוספת לאן החברה שואפת להתקדם ככל שאנו מתקדמים לעתיד, יחד עם מרחב הצמיחה שלה..

כדאי לזכור שלמרות שמניות אלה הצטיינו בשנה כה מאתגרת כמו 2020, הן עדיין מהוות מרכיבי סיכון משלהן. לכן אנו ממליצים בחום ונבונים לערוך מחקר נוסף לפני השקעה במניות שבחרת.

eToro – קנו מניות עם עמלה בשיעור 0%

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בשוק המניות לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

ההון שלך נמצא בסיכון. עמלות אחרות עשויות לחול

קרא עוד:

אילו 15 המניות המובילות יתפוצצו בשנת 2021?

7 מניות דיבידנד בבריטניה לרכוש כעת המציעות זרם הכנסה אטרקטיבי

תחזית מחיר המניה לטסלה לשנת 2021 ואילך

מהן 7 הבחירות המובילות ביותר לשנת 2021?

10 המניות הבריטיות המובילות שיש לקחת בחשבון לשנת 2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me