מניות FTSE 100 מובילות לרכישה בשנת 2021

מניות FTSE 100 הטובות ביותר לשנת 2021

האם אתה מחפש להשקיע במניות ה- FTSE 100 המניבות את הביצועים הטובים ביותר בשנת 2021? האם אתה מחפש הנחיות לגבי מניות FTSE 100 שהן הקניות הטובות ביותר לשנת 2021?

הכול מכוסה ועוד, מכיוון שפירקנו רשימה של כמה מהמניות המובילות ב- FTSE 100 בשנה האחרונה והובילה לתחילת 2021.

מניות FTSE 100 המובילות לרכישה בשנת 2021:

 1. GlaxoSmithKline
 2. אחזקות HSBC
 3. אופנת ספורט JD
 4. סופרמרקט WM מוריסון
 5. קבוצת ביטוח RSA
 6. נאמנות להשקעות משכנתא סקוטית
 7. קבוצת Aveva
 8. BP
 9. הַבָּא
 10. קבוצת האדמירל
 11. קבוצת אוקאדו
 12. אֲפַרסְמוֹן
 13. טסקו
 14. קבוצת אשטד

מניות FTSE 100 בשנת 2021

בשנת 2020, מדד FTSE 100 הציג ביצועים גרועים עקב ההשפעה והאתגרים שהיו למגיפת נגיף הכורו על FTSE 100 בלבד, אלא באופן מציאותי על שוק המניות הבריטי כולו. בעוד מדדים בינלאומיים אחרים כמו נאסד”ק, ממוצע תעשייתי של דאו ג’ונס ו- S&P 500 בשוק האמריקאי פרח.

עבור שוק מניות שנחשב לאחד משווקי סחר המניות הפופולריים בעולם, שוק המסחר בבריטניה נחשב לא פופולרי ביותר בעולם בשנת 2020, שכן הכלכלה יחד עם עסקים סבלו מאוד מההשפעה של המגיפה משאירה אפקט הרסני.

בהסתכלות קדימה לשנה החדשה, מכיוון שבריטניה והעולם עוברות כעת את ההשקה הגדולה ביותר לחיסון המוני, ניתן לטעון שהעולם ראה או לפחות בשנים האחרונות, מקרב אותנו יותר ויותר למשק להתחיל לצמוח יחד עם עלייה ועניין בשווקים שונים.

ולא רק הרס קוביד 19 פגע בתעשיות שונות ובמדד FTSE 100, גם עסקת הברקזיט הייתה לוקחת את חלקה ההוגן..

היום מדד FTSE 100 עלה בכמעט שליש מאז נקודת השפל שלו בין מרץ לאפריל 2020. מדד ‘השבב הכחול’ תופס תאוצה עוד בשנת 2021 עד היום, אם כי חלה ירידה קלה ביום רביעי כאשר הושבע ג’ו ביידן כנשיא ארצות הברית החדש.

מהו מדד FTSE 100?

אם אתה מתחיל לסחור במניות בבריטניה, מדד FTSE 100 הוא מדד המורכב ממאה מהחברות הגדולות ביותר על בסיס שווי השוק שלהן בבורסה בלונדון..

מדד FTSE 100 מצביע על אינדיקציה טובה, שכן מניות אלה משגשגות עבור המשקיעים באילו חברות מובילות בהן הם רוצים להיות חלק.

כעת ביססנו את הכרוך במדד FTSE 100, בואו נסתכל על כמה מהחברות המובילות הרשומות ב- FTSE 100 שעליך לשקול או לחפש לקנות ככל שאנו ממשיכים להמשך הדרך בשנת 2021. בנוסף, גם בוחן לשמור כמה מהמניות המובילות הללו בתוך האוסף שלך לטווח הארוך.

מהצגת עלייה לאורך שנת 2020 ועד להצגת עלייתם בתחילת השנה עד כה, יחד עם יתרונות עצומים נוספים של מאזנים בריאים ספורטיביים, מחירי מניות טובים, חלקם עשויים לסווג חלק ממניות אלה מוערכות פחות מפוטנציאל המניות, טובות מניות דיבידנד והרוב שמאחוריהן היסטוריה מוצקה.

בואו נעיף הצצה קטנה לאופן בו המניות FTSE 100 שנבחרו עלו בשנת 2020 ונראות לקראת 2021 ולעתיד לבוא, יחד עם מה המניות הללו יכולות להציע..


להלן 14 ממניות FTSE 100 הטובות ביותר לרכישה בשנת 2021:

1. GlaxoSmithKline Plc (GSK.L)

GlaxoSmithKline Plc, אם אתה מכיר קצת את המניה הבריטית הזו, נמצא בכותרות לאחרונה מסיבות חיוביות ושליליות כאחד..

חברת הבריאות העולמית ‘בראשות המדע’ הבריטית החזיקה בתואר עוד בשנת 2019 כאחת מחברות התרופות השישית בגודלה בעולם. והוא עדיין אחד הגדולים עד כה.

החל משנת 2020, בדו”ח הרבעון השלישי של החברה הציגה החברה את תוכניותיה העתידיות, אשר תחזית עשויה להרוויח מיליארדים בשנים הקרובות מהצד הבריאותי הצרכני של החברה, כאשר הם מבקשים ליצור תרופות חדשות יחד עם חטיבת חיסונים יצירת חיסונים מבוקשים חדשים.

החברה הציגה ביצועים גמישים בסך הכל מהרבעון השלישי עם תוצאות מינוס קלות. אך צפו בביקושים חזקים במכירותיה של מוצרים פרמצבטיים חדשים ומיוחדים עד 2.5 מיליארד ליש”ט ומכירות נשימה גם עד 978 מיליון ליש”ט..

החברה נשלטת על ידי מגזר התרופות שלה ובתוצאות הרבעון השלישי של החברה רווחה הכנסותיה ירידה של 4.2 מיליארד ליש”ט -3%, ואחריה מגזר הצרכנות שלה הכניס +2% הכנסות חיוביות של 2.4 מיליארד ליש”ט ולבסוף את חטיבת החיסונים. מכניס 2.0 מיליארד ליש”ט -9% ירידה.

לאור האירועים הגלובליים האחרונים וכיצד העולם דורש חיסונים עבור קוביד 19 יותר מכל דבר אחר, זו עדיין עמדה טובה עבור GSK להיות בה..

בחדשות אחרונות, חברת מומחי ה- HIV של GSK ViiV Healthcare אישרה את התרופה שלה ‘קבנובה’ על ידי ה- FDA, שהיא התרופה הראשונה והיחידה עם ביצועים ארוכי טווח לטיפול בזיהום HIV-1 במבוגרים..

חדשות אלה עשויות להוות יתרון נוסף לעליית מחיר המניות של החברה, מכיוון שהיא עומדת כיום על 1,374,00p עם טווח של 52 שבועות של בין 1,291,8p- הנמוך ביותר ל -1,822,80p בשיאו.

אנליסטים גם מדרגים את המניה הבריטית הזו היטב, מכיוון שהחברה קיבלה דירוג ‘החזק’ בקונצנזוס של זאקס למניה, יחד עם 3 מתוך 7 אנליסטים שמעניקים למניה דירוג ‘קנה’..

טייקון הבריאות הבריטי הזה הוא מלאי שנחזה ומראה שהוא מסוגל להגיע להישגים גדולים. לאור כל ההתרחשויות האחרונות בעולם, המניה הזו היא ללא ספק שתהיה מבוקשת יותר בשנים הקרובות..

2. HSBC אחזקות PLC (HSBA.L)

חברת הבנקאות להשקעות בריטית מגיעה כמניית FTSE 100 שיכולה לראות צמיחה רבה גם בשנת 2021 ובשנים הקרובות.

למרות הידיעה האחרונה לפיה המותג צפוי לסגור 82 חנויות ברחבי בריטניה, שחלקן עשויות לראות בכך גורם שלילי, הוא למעשה נובע מתוצאות של תוצאה חיובית..

HSBC החזקות החליטו לבצע מהלך זה בשל דיווחים כי החברה עונה על צרכי הצרכן על ידי הפיכתה לקבוצת הבנקאות הדיגיטלית המובילה בשוק, שכן המותג מבקש לשפר את שירותיה במסגרת אחת מרבות מהתוכניות האסטרטגיות החדשות של החברה..

ל- HSBC נוכחות חזקה לא רק בבריטניה, אלא בארצות בינלאומיות שונות, כולל בריטניה, אירופה, ארה”ב ואסיה. אסיה היא יבשת אחת שיכולה לעזור מאוד בצמיחה של HSBC החזקות בשנת 2021 כאשר כלכלתן מתחילה לבנות.

מדו”ח Q3 של HSBC Holdings, הראיות היו שם כדי לראות עד כמה הכלכלה האסייתית חוזרת חזקה, מה שהוביל ליותר פעילות ומסחר רב יותר עבור המותג HSBA..

מכאן, HSBC אישרה כי הם מגדילים את תוכניות ההשקעה שלהם באסיה כדי להתאים לשאיפותיהם לעבור לתמונה הרחבה יותר.

במבט לאחור לכספי החברה, החברה אישרה רווח מדווח לאחר מס של 2.0 מיליארד דולר לעומת הרבעון הקודם של 1.4 מיליארד דולר, יחד עם הכנסות מתואמות של 652 מיליון דולר בתנועה בסעיפים הפכפכים שהייתה להם השפעה חיובית והלוואות הלקוחות יציבות לעומת הרבעון השני. היה עד 164 מיליארד דולר, גם מעל נתוני החברה ב־ 2019.

בתוך בריטניה, ההכנסות המתואמות של החברה עלו בשיעור של 6% בהשוואה לרבעון השני, יחד עם אחזקות HSBC בחזית המשכנתא, היה נתח שוק של 13% מהלוואות לעסקים חדשים ביולי ובאוגוסט, יחד עם הלוואות ממשלתיות חזקות..

בימים האחרונים, מחיר המניה של HSBC החזקות היה אחד המצטיינים הטובים ביותר כאשר החברה פרסמה את תוכניותיה האסטרטגיות הנוגעות לשוק האסייתי..

מנכ”ל HSBC, מארק טאקר, פרסם את התוכניות החדשות הללו בהצהרה שפורסמה לאחרונה, שיכולה להמשיך ולדחוף את הבנק הגדול ביותר באירופה על ידי נכסי HSBC, לראש רשימת מחירי המניות הטובים ביותר ב- FTSE 100 בשנת 2021. טאקר אישר כי החברה מאיצה את מתכננים להיות בנק גדול יותר בשוק הסיני בעדכון אחרון מכיוון שהם להוטים לעבור.

מחיר המניה כיום לחברה הוא 406.05p עם טווח של 52 שבועות בין 283.35p שהוא הנמוך ביותר ל -595.40p להיות הגבוה ביותר. תחזית הרווחים של החברה אמורה גם היא לעלות ב -48.61% בשנה בעקבות התרחבותם באסיה.

הבנק נמצא במצב פיננסי טוב להתקדם, יחד עם דחיפת תוכניותיהם האסטרטגיות קדימה להתאמה לצרכי הצרכנים בכל השווקים הבינלאומיים, מה שהופך את המניה הבריטית הבנקאית הזו לקנייה בה כהשקעה נהדרת לטווח הארוך..

3. JD ספורט אופנה PLC (JD.L)

JD Sports האופנה, חברת קמעונאות האופנה הספורטיבית הבריטית, צמחה מכוח לעוצמה לאורך השנים אך יותר מכך בשנת 2020. מכיוון שקמעונאים רבים אחרים וחברות אחרות בענפים שונים נפגעו מאוד, המניה הזו פרחה..

מכיוון שבריטניה ושאר העולם כולו מוגבלות כיום למדידות נעילה ועוצר, יחד עם קידום אורח חיים בריא באמצעות פעילות גופנית באופן קבוע, הדבר ראה עלייה אדירה במכירות המותג JD שאמור להמשיך ולגדול..

המותג גם מחפש לפוצץ את התוצאות הכספיות הצפויות של החברה, יחד עם תחומים פיננסיים אחרים שעלולים להכות את התחזיות החזויות שלהם.

החברה גם הייתה עדה לתקופה חגיגית עליזה במהלך נובמבר ודצמבר, כאשר המכירות המקוונות זינקו, מכיוון שהחנויות שלהן נותרות סגורות כעת ונראות עד לפחות במרץ 2021, אך נכון לשבועות הראשונים בינואר החברה כבר הייתה מעל 5% לעומת בסיס משנה לשנה.

בנימה זו, JD. אישרו את הידיעה הזו כי הם ייעצו כי הרווח לפני הקבוצה בקבוצת המס היה כ- 295 מיליון ליש”ט, שהם הרבה מעל ציפיות השוק שחזו למותג הספורט. אם מסתכלים על הנתון השנתי, צופים כי הרווח לפני מס לכל השנה יכול לעלות על יותר מ -400 מיליון ליש”ט.

נראה כי אין שום מפריע לקמעונאי הספורט הבריטי הזה.

בכיוון העתיד, החברה מחפשת להשיג רווח לפני מס לכל השנה המסתיימת ב- 29 בינואר 2022, בכמעט 10% לעומת 2021.

לצד התחזיות החיוביות הכספיות של החברה, מותג מוביל זה גם אוהב להיות עם היד בתחומים אחרים כשהם רוצים לרכוש הרפתקאות חדשות. בסוף שנת 2020 המיזם האחרון של החברה היה רכישת ארמון הנעליים תמורת 325 מיליון דולר, והגדילה את מניות החברה ב -5%. היו בטוחים כי המותג הזה לא יעצור שם מכיוון שהם שואפים להשיג יותר צמיחה לאורך זמן.

כיום מחיר המניה של החברה עומד על 829.60p עם טווח של 52 שבועות שבין 293.20p היה הנמוך ביותר לבין 883.20p בשיאו. החברה גם נושאת על יחס מכס של 24.29.

בטווח הארוך, JD. המניה נראית כמו בחירה בריאה לטווח הארוך אשר עשויה לראות צמיחה משמעותית ככל שנוביל לשנים חדשות נוספות.

4. WM מוריסון סופרמרקט PLC (MRW.L)

WM מוריסון סופרמרקט Plc עליו דיברנו כבר במספר הזדמנויות, מכיוון שמלאי הסופרמרקט הזה לא רק סיפק תוצאות מבריקות אלא הוא מבקש להמשיך בהרפתקאות שדרות מרגשות, יחד עם מותג הצרכנים חזק, הן מגיפה לפני וירוס העטרה..

לאור השנה המוצלחת של MRW והתקופה החגיגית לחג המולד, המותג הוא כיום הסופרמרקט הראשון שמוביל את הדרך להתחיל לשלם לעובדיו שכר של 10 לירות שטרלינג לשעה בשל כל מאמציהם הקשים לאורך השנה המאתגרת הזו, יחד עם החברה. רווחים מרשימים.

בנוסף לדוחות הכספיים המוצלחים של החברה, כולל גידול של 64% במכירות שמפניה ו -40% מכירות סלמון בתקופה החגיגית, דרך החברה להציע פגעי מזון הזמינים באמצעות מנוי אמזון פריים עשויים להראות פריחה יפה ככל שמשפחות ויחידים הם מוגבל להישאר במדידות הבית במנעול הלאומי השלישי בבריטניה, וכפי שהוא עומד ללא שום אינדיקציה ברורה מתי היא מבקשת להסתיים או להקל על ההגבלות.

ההצעה של מעצבים מעוצבים שתתאים לכל הצרכים האישיים, הכל בנחת ובלחיצת כפתור, זה לא הופך להיות קל מזה. המכירות המקוונות של החברה בשני המגזרים נחשבות ל’חזקות מאוד ‘כפי שבאה לידי ביטוי בעדכון המסחר האחרון של החברה.

הסופרמרקט המוביל אמור לשלם תשלום דיבידנד מיוחד ב- 25 בינואר בשל תזרים המזומנים החזק של החברה ומאזן בריא, דיבידנד מיוחד שנדחה בעבר ל- H2 2019/20 של 4.00 נק ‘למניה. אישור זה מהווה אינדיקציה חזקה לתפקוד הכלכלי של המותג.

החברה ראתה גם עלייה במגזר הדלק לשעבר והביעה כי הרווח של החברה לפני מס והציפיות יתאים לתחזיות התחזית בטווח שבין 420-440 מיליון ליש”ט..

אם מסתכלים על הביצועים של החברה כיום, מחיר המניה של MRW עדיין ממשיך לעלות כשהוא עומד על 187.13p וכיום הוא טווח של 52 שבועות בין 157.77p להיות הנמוך ביותר ל- 203.60p להיות הגבוה ביותר.

אין ספק שמלאי הסופרמרקט הזה ב- FTSE 100 ימשיכו לספק את הסחורה ככל שנמשיך עוד שנים רבות, מה שמציע גם תמורה טובה, מה שהופך את המניה הבריטית הזו למניה טובה לקנות לשנת 2021..

הסופרמרקט WM מוריסון אמור לפרסם את תוצאות השנה המלאות שלו ב- 31 בינואר 2021.

5. RSA Group Group PLC (RSA.L)

RSA Group Group plc מספקת שירותי ביטוח כללי אישי ומסחרי ברחבי מחוזות שונים הכוללים את בריטניה, קנדה וסקנדינביה.

מציע כל מיני מוצרי ביטוח מביטוח דירה, ביטוח חיות מחמד, ביטוח נסיעות ועוד, לצד הצד המסחרי שלה המציע מוצרי ביטוח עבור נכסים, רכבים ואחריות מקצועית, עד ששם רק שלושה ברשימה של רבים..

קבוצת הביטוח, שמטה המטה שלה בלונדון, שינתה את שמה לקבוצת הביטוח RSA במאי 2008, שם נודעה בעבר בשם רויאל. & קבוצת קבוצת הביטוח Sun Alliance plc.

קבוצת הביטוח הראתה תוצאות טובות בשנת 2020 בהתחשב באתגר הגדול ממגפת קוביד 19. בעדכון המסחר של נובמבר בחברה, החברה דיווחה על ירידות קלות בקרב כל הפרמיות המאשרות שפרמיות הקבוצה הכתובות נטו ירדו ב -3% ל -4,663 מיליון ליש”ט. אבל בתמונה הרחבה יותר אינה תוצאה רעה בכלל עבור קבוצת הביטוח.

RSA אישרה גם כי הרווחים התפעוליים העסקיים של הקבוצות עלו לראשונה בתשעת החודשים הראשונים שהסתיימו בסוף אוקטובר 2020..

אבל החדשות האחרונות על המניה הזו שגורמות ליותר ספקולציות ויצירת הייפ הן מכיוון שמותג הביטוח נרכש לאחרונה בהשתלטות של 7.2 מיליארד דולר על ידי המבטחת הדנית Tryg ותאגיד הפיננסים Intact של קנדה..

רכישה זו עוררה ספקולציות של פוטנציאל צמיחה עצום למותג הביטוח להתקדם.

אנליסטים בוחנים את המניה הבריטית בקפידה לאור החדשות האחרונות, והעניקו למניה זו דירוג ‘קנייה’ של קונצנזוס שניתן על ידי תשע חברות שכעת מכסות את התקדמות המניה..

באותו נושא תחזיות, החברה קיבלה תחזית רווח לצמיחה של 16.08% מכיוון שהרווחים צמחו ב -21.6% במהלך שנת 2020 האחרונה..

מחיר המניה של חברות FTSE 100 היום הוא 676.80 נק ‘מעט בימיו הקודמים בסגירה הקודמת, ובכל זאת עדיין יושב יפה באשר לסיכויים העתידיים של החברה, ולכן המניה הזו נחשבת גם למערכת נמוכה..

לחברה טווח של 52 שבועות של בין 321,20p הנמוך ביותר ל- 618.60p בהיותו הגבוה ביותר. לחברה גם יחס מכס / ערך של 17.80.

6. נאמנות להשקעות משכנתא סקוטית (SMT.L)

נאמנות להשקעות משכנתאות סקוטית עברה שנה אחת עד 2020 והיא עדיין ממשיכה להראות עד כמה זה יכול להיות מרשים כשאתה משקיע בחברות הנכונות.

מחיר מניית השקעות המשכנתא בסוטי זכה לעלייה עצומה, שטיפסה מעל 105% בשנה האחרונה, ומתייצבת או עשויה להתרומם ככל שיבוא העתיד..

החברה שמכירה מניה טובה במחיר הנכון כשהיא רואה אותה, מחזיקה רשימה של רבים הכוללים שתי מניות מגה גדולות טסלה ואמזון. זה רק כדי לציין שתיים מתוך מניות טובות רבות שיש ל- SMT באחזקותיה..

עם זאת, נאמן ההשקעות מחפש גם מניות בעלות שווי קטן שיוסיפו לאחזקותיו, חלקן אפילו לא בשוק הפתוח. לצד הצמד הדינמי של החברה גם הבעלות על חברות פרטיות וציבוריות בתיק שלה בהחלט מחזיקה במשחק חכם.

בתחזית לטווח הארוך, נראה שמניה זו תהיה השקעה טובה. עם ג’יימס אנדרסון וטום סלייטר המגיעים לחברה יש ידע רב במסחר והשקעה כפי שהראתה בשנים האחרונות עד כה ואולי לקראת העתיד..

במבט לעתיד, למניה זו יש פוטנציאל לשמור או להצטיין עוד יותר כפי שראתה עד שנת 2020, מניה זו מסוגלת יותר מלהכות את הגובה כשהיא משקיעה בכל המקומות הנכונים..

מחיר המניה של החברה עומד היום על 1,279,00p עם דירוג ממוצע של 52 שבועות של 468.40p הנמוך ביותר ו- 1,278.00p הגבוה ביותר.

7. Aveva Group PLC (AVV.L)

חברת טכנולוגיית המידע הרב-תרבותית הבריטית היא המובילה ביותר בתחום ה- FTSE 100 כרגע.

מניית הטכנולוגיה אישרה בדוח המסחר בחברות באוקטובר, כי חברת הטכנולוגיה המובילה אמורה הייתה להיות במסלול במהלך המחצית הראשונה של FY21 עם צפי להכנסות של כ- 333 מיליון ליש”ט..

כשיצא דוח הביניים של החברה בחודש נובמבר, הדבר אישר, אם כי החברה עדיין הייתה חיובית לפני ה- H1 FY20, אולם היא עדיין מציגה תוצאות חיוביות למרות האתגר שיש לקוביד 19 בתעשייה..

הכנסותיה החוזרות של החברה עלו מעט ל -64.2% לעומת 61.9% ברבעון הראשון של השנה, יחד עם המזומנים וההפקדות נטו של החברה עלו מעט ל -59.9 מיליון ליש”ט לעומת 58.6 מיליון ליש”ט במסגרת הרבעון הראשון של השנה. החברה אמנם דיווחה על ירידה בהכנסות ב -15.1% ל -332.6 מיליון ליש”ט.

בהמשך החברה הצהירו כי הם צופים כי הכנסות החברה יגדלו ככל שאנו מתקדמים לשנת 2021, מכיוון שהביקוש העז מתרחש בעקבות הרבעון החזק של ההתחדשות..

הכנסות AVEVE כבר בעלייה כפי שדווחו בדצמבר 2020, עם עלייה של 1.5% בתשעת החודשים הראשונים של השנה.

חדשות אלה אושרו יחד עם היותו של הדירקטוריון ‘נרגש’ מהזדמנויות הצמיחה ‘המשמעותיות’ שהחברה יכולה להשיג לפניה, יחד עם אישור כי ל- AVEVE היה 2.7 מיליארד דולר במזומן וללא חוב בעקבות הנפקתה לרכישת OSI soft..

עבור מניית הטכנולוגיה הבריטית המתקדמת, מחיר המניה של החברה עומד על 3,836.00p עם טווח של 52 שבועות בין 2,636.00p הנמוך ביותר ל -5,360.00p הגבוה ביותר. עם מנת ההשקעות / ההשקעות של החברה היא 44.65.

מכיוון שמחיר המניות של החברה ממשיך לעלות כמו בימים האחרונים, מלאי הטכנולוגיה הזה בהחלט יכול לקפוץ אליו מכיוון שפוטנציאל הצמיחה הוא הזדמנות אדירה שאסור לפספס..

8. BP PLC (BP.L)

אוקיי, BP. חברת הנפט והגז מגיעה כמניית FTSE 100 שיש לה צמיחה פוטנציאלית גלויה בשדרה החדשה שלה למסלול האנרגיה המתחדשת לטווח הארוך..

כאשר תעשיית הנפט ספגה מכה ענקית בשנת 2020, כאשר העולם ראה את תעשיית התעופה כמעט נעצרה בפני BP. ההיצע, יחד עם הביקוש הרב לכלי רכב חשמליים שרוצים מאוד להשתלט על העולם, מתכננים לעבור לעתיד עבור BP. אולי הגיע בזמן הנכון עבור החברה הבריטית הפופולרית.

אך עם זאת, מרבית המכוניות על פני כדור הארץ כיום מנוהלות על ידי דלקים מאובנים, כך שהחברה יכולה ועודנה ליהנות מאותו צד של העניינים בזמן שהדרך החדשה שלה תגדל. יחד עם הפעלת החיסון ההמוני, בקרוב תעשיית התעופה והמכוניות ישלטו בשמיים ובכבישים וייצרו הכנסה נדיבה עבור המותג..

אז כשעוברת להרפתקה החדשה של החברה להיות יותר ידידותית לסביבה לעבור לאנרגיה מתחדשת, החברה שותפה גם עם כמה שמות גדולים, כולל מיקרוסופט, כדי לבחון מצטיינים.

בהתבסס על ההיסטוריה האיתנה של החברה וכיוון שהחברה אמורה להתרחב באופן מוצא לשדרת האנרגיה המתחדשת החדשה שלה, מחיר המניה של החברה עומד היום על 289.45p, ונמצא טוב יחסית בהתחשב במה שעלול להיות צפוי.

הממוצע הנוכחי של BP בן 52 שבועות עומד על 188.54p הנמוך ביותר עם 489.95p הגבוה ביותר יחד עם יחס מקדם השקעה שוטף של 20.30.

אמנם התוכניות של חברת הנפט והגז הבריטית הזו לעבור לאנרגיה מתחדשת אינן וודאיות, אך זה, כמובן, סיכוי שתקבל על עצמך את המותג המוצק הזה, אך עם זאת, אנו מאמינים כי הוא סיכוי והזדמנות טובים לקחת. לתחזית לטווח הארוך.

9. המחלקה הבאה (NXT.L)

קמעונאית האופנה הבריטית היא מניה ידועה ב- FTSE 100, יחד עם היותה מניה שמשקיעים אוהבים להחזיק באוסף המניות שלהם. הסיבה לכך היא שחברה זו מסתדרת לא פעם בכל התחומים והיא גם המותג הקמעונאי החביב על המדינה.

לצד נקסט המועדפת על בריטניה, היא מציעה גם את נוכחותה ברחבי אירופה, אסיה ובינלאומית.

בדוח עדכון המסחר האחרון של החברה שפורסם ב -5 בינואר, החברה הראתה את ביצועי המותג בתקופת חג המולד, תוך שהיא נותנת למשקיעים מושג גס היכן החברה מחפשת להסתיים בדוח השנה המלא שלה אשר אמור להיות. הוכרז ב- 1 באפריל 2021.

בהתחשב במגפת ה- Covid-19 שגרמה להרס בענף זה, נקסט הייתה עדה לתוצאה טובה למדי. בסך הכל ברבעון הרביעי, סך מכירות החברה במחיר מלא כולל הכנסות מריבית ירד ב -1.1%. בתוך התמונה הרחבה יותר, זו תוצאה חיובית.

מכיוון ש- Next כעת סגורה כל חנויותיה כשאנו יושבים בתקופת הנעילה הלאומית השלישית בבריטניה, המותג מסתמך אך ורק על החנות המקוונת שלה שקהל לקוחותיה עלה ב -24% בתקופה החגיגית. עם זאת, ההשפעה על אובדן כף הרגל של המותג דרך דלתות נקסט היא חלק מרכזי מהכנסות המכירות שלו.

מעבר לעתיד, מכיוון שהחנויות אמורות להיפתח בעתיד הקרוב ברחבי העולם, נקסט ללא ספק מכירות החזרות שעשויות להוסיף לתחזית האנליסטים לחברה מכיוון שהרווחים צפויים לצמוח ב 23.56% בשנה..

חיובי נוסף שניתן לקחת מדו”ח העדכון הוא כי חוב סוף השנה של החברה מחפש להיות מופחת מכיוון שהתחזית שנקבעה היא לבחון הפחתה מ -625 מיליון ליש”ט ל -487 מיליון ליש”ט..

ממחיר המניה של החברה היום ב 7,898.00p, המניה הבריטית הזו ב- FTSE 100 יכולה להיות מניה טובה לשבת יפה בתוך האוסף שלך כהשקעה מושלמת לטווח הארוך..

החברה מחזיקה כיום בטווח של 52 שבועות של 3,311.00p בשפל הנמוך ביותר ו- 8,180.00p בגובה הגבוה ביותר וכיום היא מחזיקה ביחס P / E של 17.27..

10. קבוצת Admiral PLC (ADM.L)

חברת השירותים הפיננסיים הבריטית היא אחת המניות בעלות הביצועים הטובים ביותר ב- FTSE 100 אשר ביצעה ביצועים טובים במשך שנים רבות.

החברה הפיננסית משווקת מותגים כמו אדמירל ובל לשם שתיים, לצד ADM המפעילה גם את אתרי השוואת המחירים הפופולריים, Confused.com ו- Compare.com..

בחדשות אחרונות יותר, קבוצת אדמירל דיווחה כי הסכימה על עסקה בסך 508 מיליון ליש”ט במטרה למכור כמה מעסקי הקבוצה הכוללים את Confused.com ו- Admiral Technologies..

בזמנים המאתגרים של מגפת Covid-19, אתרי השוואות מקוונים זינקו בביקוש כאשר אנשים מחפשים להשיג את העסקאות הטובות ביותר ומחפשים לחסוך כסף ככל האפשר..

לדברי מנכ”ל החברה, דייוויד סטיבנס, הוא דיבר על העסקה כבר בדצמבר ואישר שתוצאה זו מציעה תחזית חיובית ומבריקה עבור המותג..

בהצהרתו סיפר סטיבנס על התחזית החיובית לחברה ועל תוכניותיהם להתקדם יחד עם תוכניות החברה עם רווחי ההחזר..

“רכישת עסק ההשוואה בבריטניה ואירופה על ידי RVU מעניקה תוצאה חיובית עבור לקוחותינו ועובדינו, ומספקת תמורה טובה לבעלי המניות שלנו.”

“האדמירל ימשיך להתמקד במה שהאדמירל צמצם באופן עקבי, כלומר לתכנן ולחתום למוצרי שירות בדיוני שוק המוני בשווי טוב.”

לסיום, סטיבנס התייחס לכך שהחברה מצפה להחזיר את מרבית הכספים לבעלי המניות, כאשר יישאר מעט מזומנים לתמיכה בהשקעה בהרפתקאות עסקים חדשים בעתיד..

עם אישור המכירה, הדבר ישאיר התרגשות וצמיחה פוטנציאלית וערך מסוים לקבוצת אדמירל.

מחיר מניית החברה צנח עמוק בתחילת ינואר 2020, אך מאז הוא עלה מאז. כיום מחיר המניה של החברה עומד על 2,955.00p עם טווח של 52 שבועות של בין 1,887.00p הנמוך ביותר ל -3,029.00p הגבוה ביותר.

מניית ביטוח בריטית זו היא השקעה לרכישה ולחזקה להחזקה לטווח הארוך, מכיוון שהיא מבקשת לצמוח אפיקים חדשים, יחד עם מאחוריה מודל עסקי איתן..

11. Ocado Group PLC (OCDO.L)

החברה המסחרת לציבור Ocado Group PLC היא מניה של FTSE 100 שאם לא בדקתם לקנות אותה, אולי תרצו לשקול אותה מחדש. מכיוון שמניה זו נראית כמו מלאי צמיחה נהדר שנכנס לשנת 2021.

המניה זוכה לביקורות מהללות ממש לאחרונה והיא גם מחזיקה בדירוג ‘קנייה’ של קונצנזוס שניתן על ידי אנליסטים המכסים את המניה הבריטית..

ביצועי החברה בשנה שעברה היו אדירים, מכיוון שניתן לטעון כי מחיר המניה של החברה היה מהטובים ביותר במדד FTSE 100, ונכון להיום המניה עולה כיום ב -120% במהלך 12 החודשים האחרונים..

זה לא מפתיע ממש שכן מגפת ה- Covid-19 אילצה אנשים רבים להכיר את הקמעונאות המקוונת בכללותה..

באופן טבעי, הדבר השאיר את OCDO להיות לא רק צעד אחד קדימה, אלא להיות בעל עלייה איתנה וחזקה שלא נראה להאט בקרוב, אבל זה לא היה פשוט הפלגה.

בתחילת שנת 2020, כשהגיע חודש מרץ, מחיר המניות של החברות צנח משמעותית בזמן שהעולם הגיע להשלמה עם המתרחש, עד שאנשים התוודעו יותר לאירועים העולמיים ובעקבותיהם הכירו את קבוצת אוקאדו..

במסגרת הדו”ח הכספי האחרון של החברה, ש- Ocado Retail Ltd. מהווה הרפתקה משותפת עם Ocado Group והקמעונאית Marks and Spencer Group..

במסגרת הדו”ח, תוצאות 13 השבועות של החברה המתוארכות ל -29 בנובמבר היו חיוביות, שכן הכנסות הקמעונאות צמחו ב -35% ל -579.6 מיליון ליש”ט המאשרות את הביקוש החזק עם גודל הזמנה ממוצע של 133 ליש”ט.

מבחינת מחיר המניה של החברה, היא עלתה יפה בשנה האחרונה והיא עומדת היום על 2,690.00p עם טווח של 52 שבועות של בין 1,064.00p הנמוך ביותר ל -2,895.00p הגבוה ביותר.

הקמעונאית המקוונת מתכוונת לשאוף להצלחה רבה יותר בשנת 2021, מכיוון שהפחדים מקוביד -19 עדיין ממשיכים ברמה גבוהה, מה שהופך את זה לפשוט יותר ובטוח יותר לאנשים להיצמד לקניות מקוונות כמבקש, המניה העתידנית הזו נראית. להמשיך לטיל שמים במשך שנים רבות.

12. Persimmon PLC (PSN.L)

החברה לבניית בתים ביורק נראית כמו מניה FTSE 100 לרכישה עבור מבט קדימה.

בהתחשב בהשפעה שהייתה ל- Covid-19 על ענף הנכסים והפסקתו של שוק הנכסים באופן זמני במהלך שתי תקופות הנעילה הלאומיות, ומאז שוק הנכסים נותר עמיד למרות המגיפה העולמית..

בעקבות הממשלה שהתירה לתעשיית הנכסים לפעול עם אמצעי בטיחות במקום, שוק הנכסים וחברות בניית הבית הצליחו לפעול תחת אמצעי בטיחות..

וזה בדיוק מה ש- PSN עשתה, מכיוון שהחברה דיווחה כי הם פחות מ -10% בהכנסות הקבוצה שלהם ל -3.33 מיליארד ליש”ט, ירידה קלה מ -3.65 מיליארד ליש”ט בשנת 2019, יחד עם ספר מכירות קדימה בשיעור של 25% לעומת בשנה הקודמת בשנת 2019 ל 1.7 מיליארד ליש”ט.

עם זאת, קיימת חוסר וודאות סביב ענף הנכסים ככל שאנו מתקדמים בשנה, מכיוון שהממשלה אמורה לסיים את תוכנית החותמת החובה יחד עם תיקון התוכנית Help To Buy. יחד עם חוסר הוודאות העצום שעדיין אופף את מגפת קוביד 19 עם מצבים פיננסיים של אנשים שעלולים להיות מוגבלים.

אך למרות כל חוסר הוודאות סביב ענף הנכסים, ענף זה הוא תמיד פופולרי. עם החדשות המקוות להתקרב לנורמליות זה עשוי לראות יותר אנשים המעוניינים לקפוץ לשוק הנכסים ככל שהכלכלה מתחילה להתאושש..

כפי שהוא עומד מחיר המניה של החברה עומד יחסית על 2,716.00p עם טווח של 52 שבועות בין 1,064.00p הנמוך ביותר ל -2,895.00p הגבוה ביותר.

החברה מחזיקה ביחס P / E של 10.23.

13. טסקו PLC (TSCO.L)

מאז שנת 2020 הייתה השנה עבור מרבית הקמעונאים החיוניים ברחבי העולם, אין זה מפתיע לראות את מותג הסופרמרקטים המוביל Tesco PLC מכה ברשימה כמניות FTSE 100 מובילות..

מתחילת השנה החדשה, ה- FTSE 100 עלה כבר מעט מתחת ל -5%, וכך גם מניות מותג הסופרמרקטים.

בהתחשב בעדכון המסחר האחרון של החברה שכלל את מכירות חג המולד, TSCO הציגה תוצאה מרשימה במהלך חופשת חג המולד, כאשר המכירות זינקו ב -80%.

הדו”ח ברבעון השלישי אישר כי הכנסות מניות TSCO צמחו ב -7.0% לעומת השנה שעברה ל -19.9 מיליארד ליש”ט, כאשר מכירות בריטניה גדלו ב -7.6% לעומת השנה שעברה ל -14.7 מיליארד ליש”ט..

הדיבידנד של החברה למניה עלה גם הוא ל -58.6% לרמה של 9.19p לעומת 5.77p למניה בשנת 2019.

הקבוצה גם הודיעה על המכירה המוצעת של עסקיה במלזיה ותאילנד שיהיה בעל ערך מהותי ויוכלו להתמקד אך ורק במותג טסקו..

היסודות החזקים של החברה יאפשרו להם לשמור על הראש מעל מגפת קוביד 19, מעורבב עם דרישת הלקוחות שתניע את המכירות וההכנסות. מותג סופרמרקט זה נראה כמניה טובה שיש להחזיק בה כהשקעה לטווח הארוך.

כיום יש לחברה מחיר מניה של 241.90p עם טווח של 52 שבועות שבין 203.00p הנמוך ביותר ל- 257.40p בשיאו.

14. Ashtead Group PLC (AHT.L)

חברת השכרת הציוד התעשייתי הבריטי היא מניה של FTSE 100 שנמסרה ברציפות עם ביצועים טובים.

בחדשות האחרונות, החברה הפגינה אמון בתוכניותיה האסטרטגיות החדשות המתקדמות, אליהן זכתה במניה לקבל דירוג קונצנזוס משודרג של “קנייה” מדירוג קודם של “החזק” על ידי דויטשה בנק..

במסגרת דוח המסחר השנתי המלא של החברה בשנת 2020, אישרה החברה כי ההכנסות היו עד 5,054 מיליון ליש”ט מ -4,500 ליש”ט בשנת 2019..

באשר לנתונים הכספיים האחרים של החברה, רוב הנתונים היו עדיין חיוביים, אולם הציגו ירידה קלה לעומת שנת 2019 הכוללת את הרווח לפני מס של חברות אשר עמד על 983 מיליון ליש”ט בהשוואה לתוצאת המותגים 2019..

באשר לתוכניות האסטרטגיות של החברה במבט קדימה, החברה מחפשת לבנות פלטפורמה לצמיחה, להפעיל מצוינות לצד שמירה על גמישות פיננסית ותפעולית.

החברה כבר בעיצומה עם מסירת התוכנית החדשה שלה, ותאפשר בקרוב למשקיעים לקבל תובנה נוספת לגבי התוכניות האסטרטגיות של החברה בשנת 2021 ואילך, הכלולות בעדכון ההתקדמות שלה, אך ההייפ כבר מקיף את המניה הזו..

למניה זו יש רקע ביצועים איתן, אם אתה חדש בהשקעה, מניה זו היא מניה טובה עם שווי גדול שתוסיף להוסיף לתיק שלך שיכולה להציע לך צמיחה חדשה יחד עם יציבות..

מחיר המניה של החברה כיום הוא 3,832.00p עם טווח של 52 שבועות בין 1,300.00p הנמוך ביותר ל -3,832.00p בשיאו. עם יחס P / E הנוכחי של 21.49.

מניות FTSE 100 מובילות – סיכום

לסיכום, המניות המובילות הללו ב- FTSE 100 הן כולן מניות בעלות שווי גדול שלא רק שיש רקע איתן מאחוריהן, אלא שהן מספקות לאחרונה תוצאות מרשימות, בהתחשב בכך שאנו ללא ספק נמצאים במחלות הקטלניות ביותר בעולם שהיו עדים להן. , המניות הללו המשיכו לזרוח.

במבט קדימה, מניות אלו הן מניות טובות לרכישה ולחיפוש אחר אחזקת ההשקעות המוארות הללו המובילות לעתיד, מכיוון שהן מציעות צמיחה, ערך ויציבות, במיוחד בתקופות רגילות. על הערה זו, נקודת מוצא טובה היא שאם מניות אלה יכולות לבצע זאת היטב בתקופות כה קשות ומאתגרות, הרי שמדובר בחיוב אחד מוצק שתוכלו לקחת כאשר רוצים להשקיע במניות כאלה..

לבסוף, בעוד שמניות אלה מחזיקות ביתרונות רבים, כדאי לייעץ כי הן עדיין מחזיקות באלמנטים של סיכון משלהן, ולכן מומלץ תמיד להיות מודעים לכל ההיבטים לפני שתחפשו להשקיע ונבון לערוך מחקר נוסף על בחירתכם. המניות המובילות ב- FTSE 100.

כיצד להשקיע במניות FTSE 100 המובילות?

לאחר שבחנו כמה ממניות FTSE 100 בעלות השווי הגדול והמבטיח, עכשיו הגיע הזמן לבדוק להיות חלק מאחד המדדים המבוקשים ביותר בעולם.

אם אתה לא חדש בהשקעות, אולי תהית מה הדרך הטובה ביותר להתחיל במסע המסחר שלך, ולמען האמת, חלק זה יכול להיות פשוט, מהיר ופשוט.

אך אם אתם מעוניינים ליצור מסלול ארוך טווח או אפילו קריירה בתחום זה, עליכם להיות מסורים, להיות מוכנים להשקיע את הזמן והאנרגיה בכדי להכיר את הכניסות והחוצה של שוק הסחר במניות וכל חברה, יחד עם זאת. עם שמירה על השקפה חיובית על כל ההרפתקאות.

ככל שמסחר במניות הוא מסעיר כמו מסע, הוא בא לעיתים עם אתגרים מפתיעים.

ראשית, הצעד הראשון בכדי להתחיל את המסע שלך הוא לבדוק השגת מתווך.

בחירת מתווך שתבסס את מסע המסחר שלך אינה רק מרכיב מרכזי בתהליך, אלא היא גם החלק החיוני ביותר מבחינת בחירת המתווך המתאים לצרכי ההשקעה שלך..

באותה הערה, קיימות בשוק כיום פלטפורמות מסחר מקוונות רבות המגיעות עם מתווכים שתוכלו להקים בנוחות שלכם בסלון שלכם..

אך המלצה חזקה כשמסתכלים על פלטפורמות מסחר מקוונות היא לוודא שלפלטפורמה יש רישיון או רישיונות נכונים על מנת לפעול, זהה עבור המתווך..

אם זה לא המקרה, אנא היזהר מכיוון שהדבר עלול להיות יקר ועלול להיות נתון למעשים פסולים.

פלטפורמה שאנחנו מאוד ממליצים עליה היא פלטפורמת המסחר המקוונת עטורת הפרסים eToro.

eToro הופכת במידה רבה לא רק לאחת מפלטפורמות המסחר המקוונות המהימנות בעולם, אלא היא גם ביתם של למעלה מ- 800 מניות, כולל מדד FTSE 100 המשתרע על פני למעלה מ- 19 שווקים בינלאומיים, וכיום יש מעל 15 מיליון לקוחות בפלטפורמה שלה ועולה.

יתרון משמעותי של פלטפורמת סחר מקוונת מובילה זו הוא שהחברה מציעה אגרות עמלה אפסיות. המשמעות היא שאתה יכול להשקיע במניות שבחרת מבלי לשלם עלויות נוספות על מנת לעשות זאת.

אם זה יותר ידע והבנה שאתה זקוק להם, כעת, לאחר שפתחת חשבון מסחר בהצלחה, יש לך כעת גישה בלעדית לפלטפורמת מסחר וירטואלית מקוונת בה תוכל להשקיע, ליצור תיק מגוון וללמוד את כל הטריקים של המסחר. הכל עם כספים וירטואליים בשווי 100,000 דולר.

עם זאת, כולכם מוכנים לצאת לדרך.

קנו מניות FTSE 100 עכשיו

אם ברצונך לקנות מניות FTSE 100 באחת החברות המפורטות לעיל, תצטרך להשתמש בברוקר מניות מקוון. מבחינה זו, רוב המשקיעים המתחילים מתחשבים ב- eToro.

eToro – מתווך מניות מוביל בבריטניה, קנה מניות עם עמלה בשיעור 0%

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בשוק המניות לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

ההון שלך נמצא בסיכון. עמלות אחרות עשויות לחול

המפתח העיקרי:

 • מניות FTSE 100 המובילות לרכישה בשנת 2021 היו המניות הבריטיות בעלות הביצועים הטובים ביותר במדד FTSE בשנה האחרונה, ונראות כי הן אמורות להמשיך במסע שלהן בהצלחה בשנת 2021 ככל שהכלכלה נראית צומחת..
 • FTSE 100 הוא מדד המורכב ממאה מהחברות הגדולות המבוססות על שווי שוק בבורסת לונדון.
 • FTSE 100 מייצג את השם שניתן לו הבורסה הפיננסית טיימס.
 • מניות FTSE 100 עשויות גם לקבל את השם והן מכונות בדרך כלל מניות ‘Blue-Chip’.
 • מדד FTSE 100 ידוע ונתפס כמדד טוב לחברות המניבות את הביצועים הטובים ביותר בשוק כיום, ומשקיעים רבים נראים כחלק מהמניות במדד זה..
 • עבור משקיעים מתחילים ומנוסים, מדד FTSE 100 חזק ומחזיק במניות חובה להוסיף לתיק ההולך וגדל שלך.
 • למרות שלחברות בעלות הביצועים הטובים ביותר יש רקע חזק בעל ביצועים, חברות אלה עדיין מהוות מרכיבי סיכון משלהן.
 • לפני שתשקיע במניות FTSE 100 המובילות האלה, כדאי לערוך מחקר נוסף על המניות שבחרת לפני שתשקיע את הכספים שלך..
 • בחירת מתווך היא חלק חיוני במסע המסחר, קח כמה זמן ומחקר שאתה צריך לפני שתבחר מתווך מהימן לעבוד איתו..
 • לבסוף, תמיד השקיעו באמצעים שלכם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map