בנוף תחרותי זה המתפתח באופן עקבי, אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג תשואות טובות היא השקעה במניות. עבור משקיעים שרוצים לעשות הכנסה פסיבית, מניות דיבידנד הן תמיד אפשרות. זה יכול להרוויח תשואה של 3% ושיעור גבוה יותר בהשוואה לחשבונות חיסכון אחרים. להיות משקיע בשוק המניות יש יתרונות כמו גם סיכונים. בחירת המניות הטובות ביותר לרכישה היא אכן החלטה מסמרת שיש לגבות אותה בהמלצות מחקר אמינות וחזקות.

טיפים לבחירת המניות הטובות ביותר לקנות עכשיו

אף על פי שהפופולריות של קרנות הנסחרות בבורסה צמצמה את רוכשי המניות האינדיבידואליים ואת שוקן, שוק המניות עדיין יכול להיות פרויקט השקעות מצליח עם מחקר טוב. לא משנה מה סגנון המסחר שלך, בין אם זה מסחר יומי או אפילו סגנונות כמו סחר בתנופה, סחר במניות או השקעה, צריך להיות קריטריון מסוים לבחירת המניות שלך.

להלן מספר כללי זהב וטיפים לבחירת המניה הטובה ביותר בשוק.

תכנן השקעה לטווח ארוך

לא משנה מה התרחיש הנוכחי, תוכניות ההשקעה צריכות להיות תמיד לטווח הרחוק. לפני שתשקיע בחברה מסוימת, יש לנתח את ההיסטוריה שלה על ידי בחינת תשלומי הדיבידנד, תזרים המזומנים וביצועי המסחר. ההיסטוריה אולי לא מהווה מד אמין לביצועים עתידיים, אך היא יכולה ליצור מתווה להתחלה טובה.

שמור על שימור ההון בראש סדר העדיפויות

השקעה ומסחר במניות אינם משחק הימורים. במקום זאת, זה צריך תוכנית מסוימת ומחקר. שמירת ההון ומזעור הסיכון צריכים להיות בראש סדר העדיפויות בעת השקעה במניה. זה הכי טוב אם יהיה לך מושג ברור כמה כסף אתה יכול להרשות לעצמך להפסיד וכיצד לבחור מניות בהתאם לטווח הארוך. להישאר במשחק ולשמר את ההון הוא אחד היעדים הקריטיים ביותר.

תוכנית לניהול סיכונים

קבעו את רמת הסיכון שאתם יכולים להרשות לעצמכם ולחיות איתה. התמקדו בשימור הבירות ותמיד התחילו על ידי מזעור סיכונים. ברגע שכישוריכם וניסיונכם בתחום יגברו, בהדרגה, תוכלו לשקול להרחיב את הסיכון על בסיס המניות שתבחרו לסחור.

המניות הטובות ביותר לקנות עכשיו בשוק

ככל שהעולם כולו צופה מה "נורמלי חדש" לגבינו, חשוב להביא בחשבון מגמות עבר, השוק הנוכחי ומספר גורמים אחרים תוך בחירת שוק המניות הרצוי. להלן כמה מהמניות הטובות ביותר המתגאות בחוזק יחסי מרשים בהשוואה לאחרות שיכולות לבצע ביצועים טובים בשוק זה.

מגזר FMCG (מוצרי צריכה נעים במהירות)

טבק אמריקאי בריטי ו מותגים אימפריאליים הן חברות מוצרי הצריכה הטובות והמהירות ביותר (FMCG) העומדות בראש רשימת המניות הטובות ביותר לרכישה כעת. מדובר בשתי חברות מעשנות המציעות תשואה של יותר מ -7%, למרות העובדה שתחומי הטבק אינם טובה מצד המשקיעים. זה די מרשים כמו גם קרקע מפתה לקצור את היתרונות של השקעות במניות.


יוניליוור בע”מ, המפקח על FMCG, העוסק בייצור מוצרים ממותגים וארוזים, הוא עוד מלאי פורח שיש לקחת בחשבון. יוניליוור יש תשואת דיבידנד קרוב ל -3.5%, שנמצאת בכלכלה הנוכחית בריבית נמוכה, מאוד מפתה ומצמצמת. בהיותה מניה יקרה בכל הזמנים, שיבושים פתאומיים בשוק יכולים גם להציע הזדמנויות לאסוף מניות זולות מהרגיל.

ספק המשקאות הקלים בריטביץ ‘ וחברת משקאות אלכוהוליים דיאג’ו הן שתי חברות FMCG אחרות שניתן לסווג תחת המניות הטובות ביותר לרכישה. עם תשואה מפתה של מעל 3.5% והיסטוריה של ביצועים פורחים, בריטביץ ‘ יש שוק המלא בהזדמנויות רבות למשקיעים. מנגד, לדיאג’ו תשואה נמוכה יחסית, שהיא קרוב ל -2.5%. עם זאת, שיא הצמיחה שלהם בדיבידנד הוא עד כדי הפיכתה למניה ניכרת לרכישה.

טֶכנוֹלוֹגִיָה

הטכנולוגיה נראית כמו פייסבוק, נטפליקס, גוגל, ו תפוח עץ בתחילה שלט במגזר והפך לשמות ביתיים בשוק המניות. כמה משקיעים ראו פוטנציאל צמיחה מסוים במפעלים מתחילים אלה, והיא עדיין אחת האפשרויות הטובות ביותר עבור משקיעים.

לפי של נטפליקס דוח הרווחים האחרון, מניית נטפליקס הועלה באופן דרמטי וחל זינוק בכוחו היחסי שהוא אכן גורם משפיע.

למרות יישום העלאת מחירים, נטפליקס הוסיפה 860,000 מנויים חדשים בארה”ב ובקנדה ברבעון דצמבר, והחברה הסתיימה בכ -203.7 מיליון מנויים ברחבי העולם בשנת 2020, והפכה אותה לקרקע אידיאלית להשקעות בשוק המניות. האנליסט של וולס פארגו, סטיבן קאל, אמר הפתק שלו ללקוחות את זה, "עברנו מדוב היסטורי ב- NFLX לשור נושא קלפים."

ענקית הטכנולוגיה אפל (AAPL) הפכה לחברה האמריקאית הראשונה עם שווי שוק העולה על 2.3 טריליון דולר בינואר 2021. למרות המגיפה ששטפה את המדינה, מניית יצרנית האייפון הצליחה השנה לזנק ביותר מ- 50%, מה שהפך אותה לבחירה אידיאלית עבור המשקיעים לתעדף את הון ולעשות הכנסה פסיבית לצד.

לְמַמֵן

על ידי מינוף יתרונות השינוי הדיגיטלי, מגזרי הפיננסים העולמיים משנים את צמיחתם עם שירותים מסוימים כמו בנקאות, השקעות וביטוח. שיהיה אינטואיציה. Inc (INTU) עם הפתרון שלה לבצע הגשת מס חלקה ובמחיר סביר או מאסטרקארד (אִמָא) זה רותם את היתרון של חברה צומחת ללא מזומנים. מותגים אלה ערוכים מספיק בכדי לשמור על שוק יציב ורציף לכל אורכו, אפילו בתוך כאוס.

מסקנה: הבון וביין

לאחר ההרס של המגפה, תחזית לשווקים היא להתאושש, והמניות מציגות סימן חיובי לעלייה, מה שהופך אותה לזמן אידיאלי להשקיע בשוק המניות. הסיכונים נועדו להיות מעורבים בהשקעות בשוק המניות, אך למרות הסיכונים, המניות שהוזכרו הן חלק מהמניות הטובות ביותר לקנות עכשיו כדי להגביר את ההכנסה הפסיבית שלך לשנה ולשנים הקרובות.

eToro – קנו מניות עם עמלה בשיעור 0%

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בשוק המניות לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

ההון שלך נמצא בסיכון. עמלות אחרות עשויות לחול

קרא עוד:

10 המניות המובילות בבריטניה להשקעה בשנת 2021

כיצד לבחור מניות: מדריך מלא למשקיעים חדשים

מהן 8 המניות הטובות ביותר לרכישה בשנת 2021?

מהן 5 מניות הדיבידנד המובילות להשקעה בהן לשנת 2021?

7 המובילים לבצע מניות טלקומוניקציה לרכישה בשנת 2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector