רוצה להיות פנסיונר מיליונר? השקיעו בחמש המניות הללו עלולות להפוך את חלומותיכם למציאות

הם אומרים חלום גדול, אבל איך נשמע עשיר בחלום? אם אתה חולם להתעשר, אין יוצר עושר טוב יותר משוק המניות. שוק המניות הוא רווחי ביותר ויכול להיות חתיכת העוגה של כולם אם מקדישים מספיק זמן ומחושבים חסכון הולם.

השקעה בשוק המניות היא האופציה הטובה ביותר להכנסה פסיבית. השקעה בחמש המניות שעליהן נדבר כאן הולכת לעבור דרך ארוכה בהבטחת עתידך.

עם חיסכון אפקטיבי, אסטרטגיה טובה וזמן מספיק כל אחד יכול להיות מיליונר על ידי השקעה פשוט בשוק המניות הכולל. זו אכן אפשרות ריאלית לכל מי שיש לו סבלנות וכמות טובה של חסכון כניהול סיכונים. טיפ קטן להגברת צמיחת התיק שלך הוא לקחת בחשבון כמה מהחברות הצומחות במהירות אלה שנעים בקצב מהיר וימשיכו לעשות זאת גם בעתיד הקרוב..

לפני שקופצים לרכב: גורמים שיש לקחת בחשבון

למרות ששוק המניות הוא הדרך הפשוטה והיעילה ביותר לצבור הכנסה אמידה, ישנם כמה גורמים שיש לקחת בחשבון כדי להבטיח הצלחה מלאה. זה לא רק משחק ניחוש אלא דורש מחקר וחישובים מפורטים.

3 גורמים שיש לקחת בחשבון לפני השקעה בשוק המניות:

מסגרת זמן ההשקעהה

תזמון ההשקעה שלך הוא גורם חיוני שיש לקחת בחשבון. ככל שתקופת ההשקעה שלך ארוכה יותר, כך ביצת הקן שלך תהיה גדולה יותר. לכן, עדיף תמיד להתחיל את ההשקעות שלך מוקדם, אפילו בשנות העשרים לחייהם אשר יהפכו אותך בעתיד למיליונר.

סכום ההשקעה

הסכום שאתה מוכן להשקיע בו חשוב מאוד גם לפני שבוחרים את המניה הטובה ביותר להשקעה. לכן, החליטו כמה אתם מוכנים להשקיע ולעולם אל תשכחו לשמור על סכום הון טוב כחיסכון או תוכנית ניהול סיכונים..

שיעור צמיחת ההשקעה

קצב צמיחה זה הוא גורם שאין לך שליטה עליו, אך טוב להיות מודע לאופיו ההפכפך. אם הכסף שלך גדל ב -1% או 2% בלבד, זה לא משנה כמה השקעת וכמה זמן חסכת.

הדרך למעמד המיליונר ההוא עוד ארוכה מאוד. במשך עשרות רבות של שנים שוק המניות רווח שנתי של קרוב ל -10%, וזה יחסית טוב. אבל זה עשוי להשתנות או לא להשתנות במהלך תקופת ההשקעה שלך.


5 המניות הטובות ביותר יכולות להפוך אותך לפנסיונר מיליונר

להלן חמשת המניות המובילות שהראו באופן יחסי קליפ יציב ומהיר יותר ונראה כי הן מוכנות לצמיחתה גם בעתיד הקרוב..

1. Amazon.com

אמזון, מערכת הקיטור למסחר אלקטרוני, אכן צומחת בקצב מהיר במשך זמן רב. לאחרונה, 26.3% היה שיעור הצמיחה השנתי שנמשך 20 שנה במחיר המניות שלה, שהוא מספיק רחוק כדי להפוך השקעה אחת של 10,000 דולר למיליון דולר. בדרך כלל, כאשר חברות גדלות וגדלות, קשה להן להתמקד במהירות בשוק המניות. בשנים האחרונות מחיר המסחר של אמזון נע בין 1,600 דולר ליותר מ -3,000 דולר, וזה אכן גורם מעורר התפעלות..

שנת המגיפה הייתה אכן שנה פורייה עבור אמזון. החברה עלתה באש עם מכירות נטו ברבעון השלישי בעלייה של 37% לעומת השנה שעברה, שהם 96 מיליארד דולר.

פלטפורמת מחשוב הענן Amazon Web Series (AWS) היא אחת מפרות המזומנים הגדולות שלה בימינו. הרבעון השלישי הציג צמיחה של 29% ל -11.6 מיליארד דולר והתהדר בנתח שוק של 33% בענף.

ציפייה לרווח שנתי ממוצע של 25% ואפילו יותר בעשורים הקרובים אינה אפשרות ריאלית, אך ההשקעה באמזון כוללת הטבות. זה נותן מספר רב סיבות לצפות לצמיחה מכות בשוק למשקיעים בעתיד הקרוב, מה שהופך אותה לאחת המניות הטובות ביותר להשקיע בה לחיזוי עתידו של גמלאי מיליונר.

2. אקוויזיון סופת שלגים

אם אתה מעוניין בתעשיית משחקי הווידאו, Activision Blizzard יהיה שם מוכר עבורך. יש לה צמיחה שנתית ממוצעת של 25.2% בעשרים השנים האחרונות ו -21.8% בעשר השנים האחרונות.

Activision Blizzard ידוע כמעצמת תעשיית משחקי הווידאו. אחת הסיבות העיקריות להצלחתם הגוברת היא לא אחרת מאשר הגיימרים הממכרים.

המוצרים שלהם ממכרים מאוד, ואנשים שאובססיביים למשחקי וידיאו לעולם לא יערבו עליהם. היו כמעט 390 מיליון משתמשים פעילים מדי חודש עם הכנסות נטו של עד 52% משנה לשנה. מהצד החיובי, Activision Blizzard הוא אכן שוק מניות מבטיח למשקיעים להבטיח את עתיד המיליונר שלהם. על פי מחקר גרנדוויו, הוא צפוי לגדול בכמעט 13% מדי שנה בין 2020 ל -2027.

3. במהירות

עם כניסתו של השינוי הדיגיטלי וההשבתה העולמית עקב המגיפה העולמית, פלטפורמות הענן המקוונות זינקו גבוה יותר בכל חודש שעבר..

במהירות, הפלטפורמה שמבטיחה זרימה מהירה יותר של תוכן בצורה מאובטחת למשתמשי הקצה הראתה קצב יציב. זה יהיה מבחינת מספר הלקוחות הכולל או ההוצאה הממוצעת ללקוח ארגוני. הפלטפורמה רק מתרחבת באופן דרמטי. רשימת שיעורי ההתרחבות מבוססת הדולר של החברה עומדת על 147% ברבעון השלישי, מה שהופך אותה לשוק מניות מבטיח למשקיעים להסתמך עליו זמן רב יותר.

4. פייפאל

עם קצב צמיחה שנתי ממוצע של 37.1%, PayPal היא קרקע פורייה נוספת להשקעות רווחיות. שווי השוק שלה עמד לאחרונה על 241 מיליארד דולר, שכמעט תואם את שווי השוק של התותחים הגדולים בשוק כמו נטפליקס, קוקה קולה וכו ‘ברבעון השלישי שלה, לחברה היו כ -4 מיליארד עסקאות בשווי 247 מיליארד דולר. אפילו בהיותה מאחרת בשוק Finetech, PayPal משרתת כ -361 מיליון משתמשים ברחבי העולם, וזה אכן מספר עצום. היא מחזיקה גם ב- Venmo, שהיא מערכת התשלומים הסלולרית הצומחת ביותר כיום בשוק. זה הופך את PayPal לקרקע אידיאלית להשקעה בהבטחת עתיד מיליונר.

5. NetFlix

עם שווי שוק של 219.8 מיליארד דולר, נטפליקס היא ותמשיך להיות אחת המניות הרווחיות ביותר לטווח הרחוק. לצד העלאת מחירים, יש לנטפליקס כ -860,000 מנויים חדשים ברחבי ארה”ב וקנדה.

2020 הסתיימה בהערה זוהרת לנטפליקס עם כמעט 203.7 מיליון מנויים ברחבי העולם. המגיפה והציידים הביתיים יצרו שוק רווחי במיוחד עבור נטפליקס, והם מצפים לשנת 2021 רווחית עם כמה מהדורות מקוריות של נטפליקס. זהו אכן שוק עשיר להשקיע בו כדי להפוך את חלומו של גמלאי המיליונר שלך למציאות.

לסיכום

חמש המניות שהוזכרו לעיל צומחות במהירות והן ימשיכו לשמור על צמיחתן לזמן ארוך יותר. הם אכן שווה להוסיף לרשימת המעקב אחר ההשקעות שלך כדי לפקוח עין ולעולם לא לאבד את ההזדמנות הנכונה להשקיע. אם היותך גמלאי מיליונר הוא פורט העתיד שלך, אז עקוב מקרוב אחר ההשקעות בשוק המניות וודא שאתה משקיע במניות המתאימות לך.

eToro – קנו מניות עם עמלה בשיעור 0%

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בשוק המניות לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

ההון שלך נמצא בסיכון. עמלות אחרות עשויות לחול

קרא עוד על מניות:

אילו 15 המניות המובילות יתפוצצו בשנת 2021?

7 מניות דיבידנד בבריטניה לרכוש כעת המציעות זרם הכנסה אטרקטיבי

מהן 10 המניות הבריטיות המובילות שיש לקחת בחשבון לשנת 2021?

מהן 7 הבחירות המובילות ביותר לשנת 2021?

7 המניות הטובות ביותר לביצוע רכישות לרכישה בשנת 2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector