איך להשקיע כמו פיטר לינץ ‘

רוב ההשקעות של לינץ ‘ "עקרונות" די קלים ללמוד.

פיטר לינץ ‘נחשב לאחד המשקיעים הטובים ביותר בכל הזמנים, נראה שלפטר לינץ’ יש מגע קסם כשמדובר בשוק המניות. ההישג שלו בשנות ה -80 שהפך קרן נאמנות של 20 מיליון דולר, פידליטי מגלן, לגדולה בעולם פירושו שיש שחושבים שהוא אפילו טוב יותר מווארן באפט..

למעשה, טיפים המשותפים למשקיע המפורסם הזה ב מאמר טלגרף שפורסם לאחרונה עם ריצ’רד אוונס להדגים כי אסטרטגיות ההשקעה שלו אינן באמת קסומות בכלל. במקום זאת, הייעוץ המרענן לארץ כולל "לעולם אל תשקיע בשום רעיון שלא תוכל להמחיש באמצעות עפרון" ו "תשקיע במה שאתה יודע". במילים אחרות, ההתמקדות שלו היא בגישה מעשית ומבוססת לשווקים.

מה שמסקרן הוא שלינץ ‘טוען שהוא מרחיק משולחנו הרבה מהרעיונות הטובים ביותר שלו. במקום זאת, הוא מוצא את השראתו בבית, בקניונים או אפילו ברשתות מזון מהיר. למשל, הוא קיבל השראה להשקיע בדאנקינס סופגניות פשוט בגלל שהוא כל כך אהב את הקפה. עם זאת, הוא לא מבסס החלטות השקעה אך ורק על תובנות אלה מחוץ ללימודים – אלא הן זרזים עבורו על ביצוע מחקר מעמיק ויסודי על החברות המדוברות..

הוא גם יותר מאשר מוכן לחלוק את הידע שלו עם מתחילים. ספרי לינץ ‘פופולריים כוללים "אחד למעלה בוול סטריט", שם הוא מייעץ לחובבים כיצד לנצח את המקצוענים, ו "ללמוד להרוויח", שם הוא חולק עקרונות בסיסיים של שוק המניות שלטענתו משקיעים מנוסים רבים אינם יודעים זאת אפילו.

להלן מספר טיפים כיצד ניתן להשקיע בצורה חכמה כמו דרך פיטר לינץ ‘:

הימנע משתי הטעויות הנפוצות ביותר

הימנע מהטעויות הנפוצות ביותר, טיפים להשקעה של פיטר לינץ '

לדברי לינץ ‘, ישנן שתי טעויות גדולות שמשקיעים עושים לעתים קרובות. הראשון הוא לשלם מחיר גבוה מדי עבור חברה שצומחת במהירות. הוא מסביר שזה בגלל "תעשייה נהדרת שצומחת במהירות מושכת יותר מדי תשומת לב ויותר מדי מתחרים".

הטעות השנייה היא רכישת מניות זולות מעסקים שלמעשה הפסיקו לצמוח. הסיבה לכך היא שאם העסק לא מתרחב, אין סיכוי קטן שההשקעה שלך תצמח. אז תעשי את המחקר שלך.

קנה רק מה שאתה מבין

אם אתה מתכוון להשקיע, בחר חברות, מוצרים או תעשיות שאתה כבר מכיר בצורה טובה ואידיאלית.

בדרך זו, יש סיכוי גבוה יותר שתחוש אינטואיטיבית למה אתה משקיע, בנוסף יהיה לך הכוח ללמוד את התעשייה לעומק. בעיקרו של דבר, ככל שתדעו יותר על חברה, כך תותאמו לתזוזות עדינות במזל שלה. אם משתמשים בדוגמה פשוטה, אם תחליטו להשקיע ברשת מסעדות הפיצות המועדפות עליכם אך הבחנת בנפילת מבקרים בסניפים שונים, זה עשוי להיות סימן רע.

בקיצור, תיק העבודות שלך צריך לשקף את התשוקות האישיות שלך, הידע והניסיון שלך. אחרי הכל, מה הטעם לשפוך כסף לחקלאות אם לא נותנים הלה על הענף? לא משנה איך "לִכאוֹב" השקעה עשויה להיות, זה לא חכם אם אתה לא רמז לזה.


הכינו שיעורי בית

ניתוח חברות, טיפים להשקעה של פיטר לינץ '

לינץ ‘ניתח חברות, תעשיות ושווקים בצורה אובססיבית, והפך למשימה שלו להבין אותם. הוא האמין בתוקף בהערכת כמות המניות הגבוהה ביותר האפשרית – כך הוא יכול היה להשוות ולהבדיל ביניהן כדי למצוא את המניה הטובה ביותר. לשם כך הוא השתמש במגוון מדדי השקעה כדי לעזור לו לבצע השוואות טובות יותר, חישובים ותחזיות.

אמנם, מדדים אלה עשויים להישמע מרתיעים בהתחלה, אך ברגע שתתמקד בשימוש בהם, הם יכולים להפוך לטבע שני. אז היו מוכנים להחליף מושגים כמו אחוזים מהמכירות, יחס מחיר לרווח, יחס חוב להון, שווי ספרים ומצב מזומנים.

אם אתה באמת רציני להשקיע את הכסף שלך במניות, אז כדאי שתתחיל בהשקעת כוח המוח שלך בלמידה להבדיל בין אלוף פוטנציאלי לחבר. אז בררו באילו כלים משתמש משקיע ראשי, ואז עקבו אחר הצעד.

אף אחד לא הופך בן לילה למומחה לאיסוף מניות, אך על ידי למידה מאגדה כמו פיטר לינץ ‘, אנו יכולים להימנע מטעויות רבות למתחילים. התחל בללמוד את כישוריו בספרים כמו "אחד למעלה בוול סטריט" ו "ללמוד להרוויח", ואז תתכונן לגרום לכסף שלך לצמוח.

אם אתה רציני להשקיע כמו פיטר לינץ ‘, התחל לקרוא את ספריו למטה:

מצא אותו באמזון >> ספר אחד על גבי וול סטריט מאת פיטר לינץ '

  • ללמוד להרוויח

מצא אותו באמזון >> למד להרוויח ספר מאת פיטר לינץ '

  • מכים את הרחוב

מצא אותו באמזון >> מכים את ספר הרחוב מאת פיטר לינץ '

נקודות מפתח

לסיכום, הנה מה שאתה צריך לעשות אם אתה רוצה להשקיע כמו פיטר לינץ ‘- המומחה לאיסוף מניות:

  • קבל בסיס איתן של ידע עסקי ובורסה
  • השקיעו רק בחברות שתוכלו להבין
  • אל תתעלם מחברות קטנות יותר שוול סטריט משקיפות עליהן
  • עשה מחקר מקיף
  • השקיעו בתכנית מחשבתית ארוכת טווח

אמנם אין דרך להבטיח תשואה טובה כמו שהשיג פיטר לינץ ‘במהלך הקריירה שלו, אך לימוד השיטות שלו וקריאת ספריו יכול להעמיד אותך במצב טוב יותר..

אם נהנית לקרוא השקעה כמו פיטר לינץ ‘- המומחה לאיסוף מניות מחינוך מסחרי, אנא תן לזה לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector