ההחלטה האחרונה של PayPal לאפשר רכישות מטבעות קריפטוגרפיים ולהגדיל את המגבלות הכניסה את הקריפטוספירה בסערה. אנליסטים מאמינים שההחלטה של ​​פייפאל הובילה ככל הנראה לעלייה הנפיצה של ביטקוין החודש, מכיוון שהיא מסמנת ביקוש עז מצד הצרכנים, ואולי פותחת שוק חדש לגמרי שלא היה מנוצל בעבר..

קניית ביטקוין עם PayPal

כעת תוכל לקנות ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים באמצעות Paypal.

אם אתה צרכן מקוון, סביר להניח שיש לך חשבון PayPal משלך – ישנם מעל 350 מיליון משתמשי PayPal, והצמיחה ממשיכה לנוע מעלה משנה לשנה. לשם השוואה, שירותי מטבעות קריפטוגרפיים טהורים הם קטנים יותר במידה ניכרת – למשל, Coinbase, אחד הרמפות הפופולריות בעולם של קריפטו-פיאט, מונה רק כ -35 מיליון משתמשים. עבור רוב האנשים, זה לא מעניין לרכוש קצת ביטקוין בפייפאל במקום להצטרף לחברה חדשה לגמרי. עם זאת, האם כל כך קל בהחלטה? בואו נדון בהשלכות של רכישת מטבעות קריפטוגרפיים על כל פלטפורמה.

קניית ביטקוין ב- Coinbase

Coinbase אינה פלטפורמת עיבוד סוחרים – במקום זאת, מדובר בבורסת קריפטו בה אנשים יכולים להפקיד פיאט לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים, ולהיפך. הם כוללים גם את תוכנית Earn, המאפשרת לאנשים להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים על ידי לימוד חומר חינוכי / קידום מכירות עבור מטבעות אחרים. האתר כולו ספציפי לקריפטו ומתמקד במטרה עיקרית אחת – הנגשת הביטקוין לכולם.

משהו ראוי לציין כי ל- Coinbase יש תקנות KYC מחמירות יותר בהשוואה ל- PayPal, לפחות בכל הנוגע ליצירת חשבון חדש. קשה יותר לעקוב אחר עסקאות מטבעות מטבעות בהשוואה לביצועים באמצעות כרטיס חיוב או חשבון בנק, ולכן הרגולטורים מבטיחים שחברות קריפטוגרפיות מורשות יודעות מי משתמש בפלטפורמה שלהן. בדרך כלל אי ​​אפשר לבצע רכישת ביטקוין ב- Coinbase מבלי שיהיה לך חשבון מאומת לחלוטין – מה שכמובן כרוך בשליחת המידע KYC שלך ל- Coinbase תחילה..

עם זאת, חסרון מרכזי בקניית ביטקוין ב- Coinbase הוא שהביטקוינים נזקפים למעשה לחשבונך, שאותו תוכל למשוך ברשת. אתה יכול להעביר את המטבעות שלך מ- Coinbase ואז לאחסן אותם בארנק האינטרנט שלך, או אפילו בארנק חומרה אם יש לך אחד (שהוא הרבה יותר מאובטח ומגן עליך מפני חוסר יכולת של צד שלישי או מיקוד זדוני).

קניית ביטקוין בפייפאל

מכיוון שלרוב האנשים כבר יש חשבון PayPal, זה אכן עניין של מה בכך עבורם להשתמש ביתרה שלהם או בכרטיסים / חשבונות מקושרים לרכישה מיידית של מטבע קריפטו מתוך האפליקציה. יש יתרון גדול בכך שלא תצטרך להירשם לחשבון חדש – לא רק שזה קל יותר, אלא שהוא מפחית את הסיכון שהמידע הפרטי שלך יודלף או יגנוב, מכיוון שמדובר בחברה פחות שיש לה נתונים עליך..

הבעיה העיקרית שאנשים זיהו עם רכישת ביטקוין בפייפאל היא אופיו המגביל. הביטקוין שאתה רוכש בפייפאל שונה מאוד ממה שאתה יכול לרכוש ב- Coinbase. הביטקוין של פייפאל פועל יותר כמו אסימון נגזר, בכך שהוא מחזיק בערכו של ביטקוין, אך למעשה אינך יכול להשתמש באסימון המטבע היסודי עצמו. על פי תנאי PayPal, לא ניתן להעביר ביטקוין שנרכש בפלטפורמה למשתמשי PayPal אחרים, ולא ניתן למשוך אותם לארנק קריפטוגרפי חיצוני..

אז איזה מתאים לי?

אין תשובה אחת שמתאימה לכך: זה תלוי לחלוטין מדוע אתה רוצה לקנות ביטקוין, ואיזה סוג משתמש אתה. להלן הגורמים העיקריים שיש לקחת בחשבון:

  • נוֹחוּת. אם אתה כבר משתמש ב- PayPal, ברור שיהיה יותר נוח לוגיסטית להתחבר ולבצע את הרכישה. אתה חוסך את הזמן והמאמץ הנדרש להירשם ל- Coinbase, ליצור חשבון חדש, לקשר אמצעי תשלום, לממן אותו, לרכוש ולמשוך.
  • אמון / פרטיות. אתה יכול לסמוך על PayPal יותר אם אתה משתמש קיים – כמו כן, עדיף לקבל את המידע KYC שלך עם כמה שפחות חברות. הוספת עוד אחד לתערובת תמיד גרועה יותר מבחינת פרטיותך ובטיחות הנתונים.
  • השתמש במקרים. אם אתה רוצה להשתמש בפועל בביטקוינים שלך (כלומר, לשלוח אותם לחברים או למשפחה, לרכוש דברים בחנויות מקוונות המקבלות קריפטוגרפיה, לשחק עם חוזים חכמים, לקנות אלטקוינים וכו ‘) לא תוכל לעשות זאת. אם תבחר ב- PayPal, אך תוכל לעשות זאת באמצעות Coinbase. עם זאת, רוב המשתמשים החדשים הנכנסים לחלל הקריפטו אינם דורשים בהכרח מביטקוין להשתמש בהם בפועל בשווקים – לעתים קרובות הם משערים שהמחיר יעלה. אם אתה אחד מאותם צרכנים, הגיוני לבצע את הרכישה בפייפאל, מכיוון שלמרות שלא ניתן למשוך את הביטקוין של פייפאל, הוא עדיין יעקוב אחר ערך הביטקוין בפועל, כך שתוכל לקנות ולמכור אותו בקלות ישירות במזומן על מנת למימוש רווחים / הפסדים. (כמובן, ספקולציות כלפי מטה אינן אפשריות באמצעות PayPal – אם אתה רוצה לקצר את השוק, תצטרך לקחת את המטבעות שלך לבורסה כמו BitMEX, מה שדורש ממך להיות מסוגל למשוך אותם).
  • בַּעֲלוּת. עיקרון משמעותי בעולם הקריפטו הוא בעלות על הכספים שלך. קניית ביטקוין ב- Coinbase פירושה שתוכלו למשוך אותו לארנק שלכם ותוכלו לאבטח אותו בעצמכם, ולתת לכם שליטה מלאה על המפתחות הפרטיים המכילים את כספיכם. אם אתה קונה את המטבעות שלך ב- PayPal, לא תוכל להוציא אותם מפייפאל אלא אם כן אתה מחסן לפיאט, מה שאומר שלא משנה מה, המפתחות הפרטיים שלך ב- Cryptocurrency תמיד יהיו מוחזקים על ידי צד שלישי. זה לא אידיאלי עבור אנשים שמאמינים בעקרון ‘לא המפתחות שלך, לא המטבעות שלך’.

ברגע שאתה יודע לאיזה סוג משתמש אתה ולמה אתה משתמש בביטקוין, זו החלטה קלה. על סמך הקריטריונים שלמעלה, איזה סוג משתמש אתה? מה מתאים לך יותר: Coinbase או PayPal? ספר לנו באמצעות תגובה למטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector