תודה שהצטרפת אלינו כשאנחנו מסתכלים על הקריפטוסקופ שלנו בשתי מרכזיות מרכזיות שעובדות באופן שוטף מאות מיליוני ואפילו מיליארדי דולרים של עסקאות על בסיס יומי. בקרב על קראקן מול ביטרקס, קראקן, המדורגת 4 בדירוג חילופי המטבעות שלנו, מנצחת את ביטרקס, שיושבת במקום החמישי.

בואו נראה איך הם מסתדרים בהשוואה פנים אל פנים:

השווה בין קראקן לעומת ביטרקס

חילופי קראקן

קראקן 97DIMDFd

ביטרקס

ארה”ב התקבלה?
כן כן
זוגות סחר
177 434
כרך 7 ימים
1,090,234,866 דולר 235,412,137 דולר
לְבַקֵר לְבַקֵר

אגרות: קראקן מול ביטרקס

עמלות המסחר של קראקן

ראשית בהשוואת החליפין הזו אנו מסתכלים על העמלות הזעירות שנלקחות במהלך סחר. חדשות טובות עבור קראקן, המציעה דמי יצרן של 0.16%, ודמי נוטל של 0.26%, קצת מתחת לממוצע בענף זה. עמלת יצרן מוחלת כאשר מתבצעת סחר מעל מחיר השוק הנוכחי, ודמי נוטל נגבים כאשר המסחר מתבצע מיד במחיר השוק..

צילום מסך דמי מסחר בקרקןלוח התשלומים של קראקן

כמו רוב הבורסות, Kraken מציע למשתמשים את ההזדמנות להפחית את דמי המסחר שלהם על ידי סחר בהיקף קריפטו גבוה יותר במשך 30 יום., כפי שמוצג כאן. לבדוק המדריך של קראקן לעלויות המסחר.

עמלות מסחר על ביטרקס

ביטרקס גובה עמלה של 0.2% מקבל יצרנים למתחילים, אולם הם גובים 0.25% על כל העסקאות, כך שהנתון האמיתי קרוב יותר ל 0.45%. דמי היצרן של 0.2% או דמי הלוקח מגיעים לכורים ששומרים על בלוקים, והעמלה של 0.25% נשמרת לקופתם. לוח הזמנים של דמי ביטרקס כולל 5 שכבות בלבד, מה שהופך אותו לאחד הפשוטים ביותר בתעשייה.

דמי מסחר של ביטרקס

דמי משיכת קריפטו יכולים להיות נמצא כאן.

ביטרקס מול קראקן: קראקן מנצח את הסיבוב הזה בנוחות.

הירשם & חוויית KYC

כיצד לפתוח חשבון על קראקן

צור חשבון על קראקן

 1. עבור אל Kraken.com ומצא את הלחצן ‘צור חשבון’
 2. ספק את כתובת הדוא”ל שלך, ארץ המגורים ושם המשתמש והסיסמה שבהם תשתמש בכניסה בעתיד
 3. קבל את תנאי השירות ולחץ על ‘צור חשבון’
 4. בכרטיסיה חדשה, עבור אל המיילים שלך ובדואר אלקטרוני מ- Kraken, מצא והעתק את המפתח הארוך והדבק אותו במקום המצוין בכרטיסיה Kraken
 5. הזן שוב את שם המשתמש והסיסמה שלך
 6. בסרגל הניווט שלך, מצא אפשרות ‘קבל מאומת’. לחץ על זה ובחר ביניים (כדי שתוכל להעביר מטבעות פיאט לחשבונך)
 7. העלה סריקה או תמונה של תעודת הזהות שלך (דרכון או רישיון נהיגה), סלפי המחזיק בתעודתך, תעודת מגורים אחת ופרטים על עיסוקך
 8. האימות יכול להימשך רק 10 דקות
 9. לאחר האימות, אתה יכול להתחיל לסחור

להיות משתמש ביטרקס

Bittrex Global צור צילום מסך של חשבון


 1. בקר ב- Bittrex.com ולחץ על ‘הירשם’ בדף הבית
 2. בחר לפתוח ‘חשבון אישי’ ולספק את כתובת הדוא”ל שלך
 3. לחץ על ‘צור חשבון’ ואז עבור לתיבת הדואר הנכנס שלך כדי למצוא דוא”ל אימות – לחץ על הקישור שבתוכו
 4. קבל את תנאי השירות
 5. ציין את ארץ מגוריך, כתובת ותאריך הלידה שלך
 6. כדי להאיץ את זמן האימות, העלה תמונה ברורה או סרוק את הדרכון שלך (אם כי רישיון נהיגה או תעודת זהות יעבדו גם הם, לא באותה מהירות)
 7. המתן כ- 15 דקות לאימות, ולאחר מכן תוכל להעביר מטבעות פיאט ולהתחיל לסחור ב- Bittrex

קרקן מול ביטרקס: זה עניבה.

חווית משתמש: Kraken vs Bittrex

איך קראקן כמו?

מסך המסך של קרקן

מפתחי קרקן יקרים … עבודה נהדרת! אנו מאשרים את עיצוב האתר, פורטל המשתמשים, אפליקציות המובייל ועוד. עם זאת, הם לא האוהדים הגדולים ביותר של ממשק המסחר בדפדפנים, אך רבים מהקוראים שלנו אוהבים את סגנון הרטרו ואת הפריסה ההפוכה.

קלות השימוש כל כך גבוהה שלעיתים קרובות משווים את קראקן למזל תאומים ולמטבע הבסיס (שני ושלישי בדירוג החליפין שלנו), אם כי היבט אחד לא ידידותי של קראקן הוא שיש להם 3 אפליקציות מובייל נפרדות. למה לא לרכז הכל ולהכין את אפליקציית הקריפטו האולטימטיבית?

ביטרקס: תומך במיוחד

ביטרקס מרגישה יותר ארגונית מקראקן, וזה נהדר עבור לקוחות מוסדיים, אבל לא כל כך מתחילים בתחום הזה. למרבה המזל, כדי לנטרל את זה, יש להם פלטפורמת תמיכת לקוחות Zendesk ידידותית למשתמש שעונה על כל מה שאתה יכול לדמיין לגבי ביטרקס..

צילום מסך של מסחר ביטרקס

אחד ההיבטים העיצוביים שאנחנו הכי אוהבים ב- Bittrex לעומת Kraken הוא כמה חלק וקל לעבור ממרכז השליטה שלך לממשק המסחר כאשר טופס ההזמנה פתוח בלחיצה אחת בלבד. גם האתר וגם האפליקציה מציעים את החלקות הזו של השימוש, אולם מצאנו ששניהם מתקללים, נוטים להתרסק ואיטיים להעמיס. למרבה המזל, אם משהו ישתבש, משתמשים יוכלו לפתור במהירות את הבעיה בתמיכת הלקוחות המצוינת של ביטרקס.

ביטרקס מול קראקן: קראקן מנצח הפעם.

שיטות הפקדה

ביצוע הפקדות על קראקן

בעוד מייסדי חילופי מטבעות רבים מבקשים לשרת את העולם כולו, מציאות התקנות והציות הבינלאומי קשה בהרבה. קראקן עושה עבודה די טובה במחלקה זו, ומציעה תאימות להעברת 7 מטבעות פיאט, אפילו לאמריקאים (למעט אלה בניו יורק ובוושינגטון). הנה כיצד לבצע הפקדה.

צילום מסך של סוגי חשבונות

מהם 7 המטבעות הפיאטיים?

 • דולר אמריקאי – Fedwire, SWIFT, SEN
 • EUR – SEPA, SWIFT
 • CAD – חוט, SWIFT, מזומן / חיוב בקנדה פוסט
 • AUD – העברה בנקאית / אוסקו
 • ליש”ט – FBS, BACS, CHAPS, SWIFT
 • CHF – SIC, SWIFT
 • JPY SWIFT

דמי ההפקדה משתנים לפי השיטה שנבחרה, המדינה שהופקדה ממנה והסכום. משאב זה אמור לעזור לנקות כל בלבול.

שיטות הפקדה של ביטרקס

חברי ביטרקס יצטרכו למסור מידע אישי בכדי שהם ישתמשו בשירותי הבורסה. על ידי מתן שם, תאריך לידה, כתובת ומדינת מגורים, משתמשים יכולים לקבל רמת אימות בסיסית המאפשרת להם להפקיד ולסחור עד 4 BTC ליום..

סטטוס אימות משופר ב- Bittrex מאפשר למשתמשים להפקיד מטבעות פיאט אך ידרוש העלאה של תעודת הזהות ותמונת סלפי המחזיקה בתעודת זהות.. משתמשים בארצות הברית חייב גם לספק מסמכים נוספים הנוגעים לבנקאות ולתושבות. עבור משתמשים אמריקאים, ניתן לבצע הפקדות באמצעות כרטיס חיוב בתשלום של 3%, או באמצעות העברה בנקאית (לפחות 50 דולר).

משתמשים שאינם אמריקאים עם סטטוס אימות משופר יכולים לבצע הפקדה באמצעות רשת SEPA, an העברה בנקאית בינלאומית, אוֹ פיקדונות אשראי וכרטיסי חיוב (עמלה של 3%).

קרקן מול ביטרקס: קראקן מציעה אפשרויות הפקדה טובות יותר.

אפשרויות קנייה מיידית (קנייה בכרטיס אשראי או כרטיס חיוב)

קניית Crypto On Kraken

מאז שכתבנו את הקטע האחרון שלנו על קראקן, הם הוסיפו עוד יותר מטבעות קריפטוגרפיים וזוגות מסחר, המתגאים כיום ב 60 מטבעות וב 243 שווקים. זוהי מבחר נהדר עבור משתמשים שיכולים לבצע רכישות מיידיות באמצעות חיוב או כרטיס אשראי (חייבים להיות תומכים בתלת מימד).

צילום מסך 2021 02 02 בשעה 13.15.24

העמלות עבור רכישות מיידיות הן 3.75%, בתוספת תשלום אחיד של 0.25 אירו לעסקה. זה יקר, אבל הוגן למדי לעומת חילופי הקריפטו המתחרים שלהם. החלק הלא הוגן הוא המרווח, שהוא ההבדל בין מחיר השוק הנוכחי האמיתי, לבין המחיר שעליו מתווך קריקן קריפטו, שמשתנה בין 2% ל -10%..

קרא את מדריך הרכישה המלא כאן.

אין תיווך על ביטרקס

בניגוד לקרקן, ביטרקס החליטה לא לתווך מטבעות קריפטוגרפיים, וזה קצת מוזר, אבל לא נחזיק זאת נגדם.

אם תרצה לקנות מטבעות קריפטוגרפיים ‘באופן מיידי’ תצטרך לבצע הפקדת פיאט תחילה (כך שזה לא ממש מיידי) ואז לסחור במטבע הפיאט הזה בזיווג שוק פיאט-קריפטו, כמו USD / BTC (דולר ארה”ב ו ביטקוין). אם תרכוש במחיר השוק הנוכחי, העסקה שלך תעבור, אך אם תנסה להשיג עסקה טובה יותר, עליך להמתין לשינוי תנאי השוק..

ביטרקס מול קראקן: קראקן מנצח שוב.

ניסיון מסחרי

קראקן: משהו לכל סוחר

מלבד העיצוב הרטרו של ממשק המסחר באינטרנט, אין הרבה שאנחנו יכולים למצוא פגם בנוגע לחוויית המסחר בקראקן. יש להם את כל התרשימים, הגרפים והנתונים שהיית מצפה להם. יש להם שלוש אפליקציות מובייל מעולות, Kraken, Kraken Pro ו- Kraken Futures, המציעות שירותים שונים.

אפליקציית המסחר בקריפטו Pro Kraken נמצאת כאן! | בלוג קראקן

סוחרים מתקדמים יותר שעשויים לקרוא זאת ישמחו לדעת כי קרקן מציע מינוף של עד פי 5 על פעילות הסחר שלהם, מה שמאפשר לסחור בסיכון גדול יותר..

ביטרקס: תכונות מסחר אינטואיטיביות

היינו כנים באכזריות לגבי הפלטפורמה של ביטרקס, האיחור, ההתרסקות והתרשימים שלא מצליחים להיטען, אבל לא אמרנו מספיק על הדברים הטובים שהם עושים. ראשית, זה בין חילופי הקריפטו הפשוטים ביותר למתחילים לשימוש (אם כי לא בסיסי כמו Coinbase), ומציע את חווית המסחר המלאה ללא הסיבוכים שיוצרים סוחרים המומים.

דף הבית של בורסת ביטרקסדף הבית

השימוש ב- Bittrex אינו קל או קשה יותר משימוש ב- Binance, שהיא הבורסה הנפוצה ביותר בעולם, כך שזה חיובי גדול. עבור כל משקיע מתחיל שרוצה ללמוד לסחור ולהיות בעל מבחר עצום של אלטקוינים, 600 השידוכים בשוק צריכים להיות מספיק כדי להתחיל בעבודה עם המיזם שלך לקריפטו. בנוסף, אם משהו משתבש, תמיכת הלקוחות היא פנטסטית.

קרקן מול ביטרקס: קראקן יש את זה.

תדמית & בִּטָחוֹן

קראקן: כוכב זהב!

הנה אנקדוטה קטנה שכנראה לא ידעתם על קראקן. לפני כמה שנים הם החליטו לפרסם ביקורת הוכחת מילואים, שהיא מסמך שמוכיח שאתה מחזיק את כל כספי המשתמשים שלך באחריות בקור. הם קיבלו הרבה משוב טוב על כך ופתאום החלפות אחרות התחילו ללכת בעקבותיהם ולהקל גם על הסיכונים שלהם.

מעולם לא נפרץ קרקן, מה שאמור להוות אינדיקציה טובה מאוד עד כמה הם מעריכים ביטחון. למשתמשים יש שליטה רבה על הגדרות האבטחה שלהם ומומלץ להגדיר אימות של שני גורמים כדי לוודא שהמכשירים שלהם מוגנים.

ביטרקס: עוד כוכב זהב!

מייסדי ביטרקס היו צוות מהנדסי אבטחה ברשת שעבדו בעבר במיקרוסופט, אמזון ובלקברי. אולי זה מסביר מדוע מעולם לא נפרצו ומדוע הביטחון והמוניטין שלהם מוצקים.

אם יש שלילי לגבי ביטרקס, זה שחלק מהמשתמשים האמריקאים מרגישים שהם מקבלים עסקת בטלן, עם פחות מטבעות קריפטוגרפיים זמינים מאשר עמיתיהם באירופה..

ביטרקס מול קראקן: זה עניבה.

קראקן מול ביטרקס: מי מנצח?

בתחילת השוואת החליפין הזו של ביטרקס לעומת קראקן, אמרנו לך שקראקן מדורגת במקום ה -4 וביטרקס במקום ה -5 בדירוג החליפין שלנו, וזה לא צפוי להשתנות בקרוב..

לביטרקס יש הרבה איכויות נהדרות, אבל למען האמת, הם די הרחק מאחורי קראקן מבחינת נפח המסחר, הידידותיות למשתמש ומשיכת מתחילים.

למשתמשים בארה”ב שמייצרים את עיקר הקהל שלנו, ומשתמשים בכל שאר המדינות המותרות, המנצח הברור כאן הוא קראקן, ביטרקס תצטרך להשתדל יותר בשנת 2021.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector