זה אולי הקיץ, אבל עולם ההשקעות לא מפסיק להסתובב. גם אם אתה מנצל את השמש בצורה הטובה ביותר, סביר להניח שתחשוב על הצעדים הבאים לשיפור תיק ההשקעות שלך.

תקופה זו של השנה היא ההזדמנות המושלמת לשבת לאחור ולמצוא השראה. לכן, כדי לוודא שאתה לפני המשחק עם הידע העדכני ביותר בפסיכולוגיה ותיאוריה של משקיעים, שלנו חינוך מסחרי צוות הרכיב את רשימת הקריאה האולטימטיבית בקיץ.

בין אם אתם על חוף הים או סתם בגינה האחורית שלכם, וודא שהקיץ יהיה רווחי ככל האפשר עבורך ועבור תיק העבודות שלך.

1. נגד האלים: סיפור הסיכון המדהים מאת פיטר ל ‘ברנשטיין

מצא אותו באמזון>> נגד האלים: סיפור הסיכון המדהים מאת פיטר ל. ברנשטיין

מאחד מענקי ההשקעות בוול סטריט, פיטר ל ‘ברנשטיין, מגיע מחקר סימן היכר בעולם תיאוריית ההשקעות והפסיכולוגיה. נגד האלים מציג כמה רגעים היסטוריים בהם אנשים השתמשו בניהול סיכונים כדי להתנתק מהחברה. על ידי בחינת הרגעים הללו והתוצאות שאנשים חוו, ברנשטיין מציע כמה טקטיקות שונות בהן אנו יכולים להשתמש בחיינו האישיים והעסקיים כדי לנהל את הסיכון ולהשיג תוצאות טובות יותר..

מחקר מקיף ומעורר השראה מאת אחד ההוגים הגדולים בעולם ההשקעות, נגד האלים הוא קלאסיקה מודרנית וחובה לקרוא לכל משקיע רציני..

אולי תרצה: 4 צעדים להפוך לסוחר במט”ח

2. Black Edge: מידע פנים, כסף מלוכלך, והמסע להפיל את האדם המבוקש ביותר בוול סטריט מאת שילה קולהחר.

מצא אותו באמזון>> קצה שחור מאת שילה קולהצקר

הראשונה מבין כמה ביוגרפיות ברשימה זו, Black Edge לא רק מעיפה מבט פנימי על חייו של אחד המשקיעים הנודעים ביותר בוול סטריט, אלא בוחנת את האזורים האפורים בתוך מכה של המסחר העולמי..

סטיבן כהן זוכה לאיש ששינה את וול סטריט. אחד מסיפורי ההצלחה הגדולים ביותר של ההשקעה, הוא היה שחקן ראשי במהלך המעבר של הענף מהשקעה בעולם האמיתי להרוויח מיליונים על ידי ספקולציות בשוק.

הסופרת שילה קולהצאר משרטטת את עלייתו האניגמטית של כהן, ואת נפילתו הכובשת לא פחות, במהלכה הפכה SAC Capital לנושא חקירה גדולה של ה- FBI. האם האזורים האפורים הללו עדיין קיימים בוול סטריט, ואיזו השפעה יש לכך על העושר והעוצמה של מי שנמצא בין כתליו? אלה כמה מהשאלות הרבות שהספר מציב.


3. העלמאנק המסכן של צ’רלי: חוכמתו וחוכמתו של צ’ארלס טי מונגר, המהדורה השלישית המורחבת מאת פיטר ד ‘קאופמן.

מצא אותו באמזון>> האלמנק המסכן של צ'רלי: חוכמתו וחוכמתו של צ'ארלס ט. מונגר

עם שווי נטו של פורבס שהוערך לאחרונה ב- 1.65 מיליארד דולר לשנת 2018, צ’רלס מונגר בהחלט אינו עני. נבנה תוך התחשבות באלמנק של ריצ’רד המסכן של בן פרנקלין, השותף העסקי המפורסם של וורן באפט מציג את שנינותו ותובנתו באוסף שיחות, הרצאות ופרשנויות פומביות..

בהרכב העידוד המלא של מונגר ובאפט, כרך זה נותן גישה חסרת תקדים למוחו ולעולמו של מונגר – עסקיו, השקעותיו וחייו בוול סטריט. זו לא רק קריאת קיץ נהדרת, אלא גם קריאה מעוררת השראה.

אנשים אוהבים גם: צ’רלי מונגר: המשקיע הפרגמטי שיודע ליצור עושר

4. באפט: יצירתו של קפיטליסט אמריקאי מאת רוג’ר לואנשטיין

מצא אותו באמזון>> באפט: העשיית קפיטליסט אמריקאי מאת רוג'ר לואנשטיין

התוצאה של גישה של שלוש שנים למשפחתו, לעסקים ולחברים של באפט, לוונשטיין מציגה בפנינו חשבון ייחודי על חייה של אחת מענקי ההשקעות בעולם..

מפורסם בזוהר ההשקעות שלו כמו באורח חייו הצנוע להפליא, ביוגרפיה זו מציעה תיאור פנימי של האופן שבו הוא בנה את האימפריה שלו בסך 10 מיליארד דולר, כמו גם את מחשבותיו על עושר ועל עולם ההשקעות שעליו לעורר אותך.

5. כיסים חד כיווניים: ספר הספרים על ספקולציות בוול סטריט מאת דון גיאון

מצא אותו באמזון>> ספרי כיס בכיוון אחד בוול סטריט ספקולציות מאת דון גיאון

חובה לקרוא קלאסי למשקיעים, דון גיאון בוחן לעומק את המכניקה של ספקולציות וול סטריט על ידי בחינה כיצד מיטב הטובים מצליחים ומשגשגים.

מקורב לחברת ברוקרים, גיאון (שם בדוי) מסתכל על כמה סוחרים פעילים בחברה שלו כדי לברר את הטקטיקות והעצות שלהם להצלחה בעולם הספקולציות הלא יציב..

בין עצות אלה, גיאון דן כיצד לקנות בדרך למטה, כיצד לקבוע מגמות, שימוש נכון בהוראות הפסק ועוד הרבה נבכי השקעה אחרים..

ראה גם: טיפים למומחים: כיצד להשקיע חכם מ- £ 50 ל- £ 50,000

6. האיש שידע: החיים & זמנים של אלן גרינשפן מאת סבסטיאן מלבי

מצא אותו באמזון>> האיש שידע: החיים & amp; זמנים של אלן גרינשפן מאת סבסטיאן מלבי

ביוגרפיה נוספת של אגדה כלכלית אחרת, ספר זה בוחן את מורשתו של אחד מממנים המורכבים ביותר באמריקה.

שעיר לעזאזל להתרסקות הכספית ב -2008, ההצלחה הגדולה של אלן גרינשפן הגיעה כאשר מחקרי הנתונים שלו הוכיחו כי פסקי הדין של בנק מרכזי להדפסת כסף יכולים לסייע בהבטחת המשק. זה מנוגד לתומכתו המוחלטת בתקן הזהב ובסופו של דבר פירושו שהוא הפך לאשמה במשבר הפיננסי, למרות שהזהיר אחרים מפני הוצאות פריחה בשוק..

הזוכה בפרס השנה של FT ו- McKinsey Business, היצירה הנחקרת והנחשבת הזו משרטטת את חייו וזמני גרינשפן ומציעה נקודת מבט אלטרנטיבית על עבודתו..

7. החיים הם מה שאתה עושה: מצא את הדרך שלך להגשמה מאת פיטר באפט

מצא אותו באמזון>> החיים הם מה שאתה עושה: מצא את הדרך שלך להגשמה מאת פיטר באפט

בנו של המיליארדר וורן, פיטר באפט יוצא מהצל ההצלחה של אביו לשקול את החלק העשיר ביותר בירושה שלו: הערכים שמשפחתו הטמיעה בתוכו..

מלחין, מוזיקאי ופילנתרופ בפני עצמו, באפט נותן תובנה לחיי משפחתו ובוחן את האתיקה שניתנה לו בשנות היווצרותו, בניגוד להם לאתיקה החברתית הרחבה שמגדילה עושר ולא עבודה..

בהגותו האישית על חשיבות החיים ומשמעותם האמיתית, באפט חושף את סודות ההצלחה שלו, כמו גם מעביר קריאה אישית שובה לב..

אל תחמיצו: עליית המטבע הקריפטוגרפי: האם אנחנו עדיין זקוקים לבנקים?

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education אנא תן לו לייק ושתף עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם כן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector