Contents

מסחר זהב באוסטרליה | כיצד לסחור זהב למתחילים

במאמר זה נסקור את כל המידע החשוב אודות סחר בזהב באוסטרליה, כולל מדריך צעד אחר צעד כיצד להתחיל עם סחר בזהב.

עד כה חילצנו רק 20% מסך פיקדון הזהב של כדור הארץ. מתוך נתון זה, 40% מרזרבות הזהב העולמיות נותרות בידי המשקיעים. למרבה ההפתעה, הזהב ממשיך להיות אחת המתכות היקרות ביותר, והביקוש שלו בזירת המסחר נמצא כעת בשיאים של כל הזמנים..

בעיני סוחר, זהב הוא מכשיר פיננסי ייחודי. זה נזיל מאוד ואמצעי למתן נזק בתקופות של שווקים מאתגרים. זה יכול לשמש כמנוף ויכול לשמש גידור תוך הבטחת תשואות תחרותיות. בשום מקרה, גורמים אלה הביאו לכך שסוחרים אוסטרלים הפכו לזהב בהמוניהם.

עם סוחרים מנוסים המעוניינים ליהנות מכל שינוי פוטנציאלי בשוק, כיום יש למגזר סחר הזהב באוסטרליה מספר סוגי השקעות ואסטרטגיות. בעוד שחלקם בוחרים לשער על שווי הטווח הקצר של מתכת יקרה זו, אחרים מעוניינים להרוויח על ידי נקיטת גישה ארוכת טווח..

אם זירת ההשקעות הספציפית הזו היא משהו שאתה מעוניין לחקור הלאה – זה מדריך מסחר זהב באוסטרליה יגיד לך את כל מה שאתה צריך לדעת. לא רק זה, אלא אנחנו מדברים גם על היתרונות והחסרונות של סחר בזהב ואיך להירשם עם פלטפורמת סחר בזהב עוד היום!

אנו מכסים את הפרטים הקטנים של מה זה מסחר בזהב ולאילו שווקים תהיה לך גישה, כמו גם את האסטרטגיות והמערכות הרבות שמשקיעים מנוסים מפעילים.

תוכן:

כיצד עובד מסחר זהב באוסטרליה?

אילו גורמים קובעים את עלות הזהב?

כיצד למדוד את עלות הזהב?

שעות מסחר זהב באוסטרליה

כיצד לסחור בזהב באוסטרליה

איך להשקיע בזהב? מסביר זהב לטווח ארוך באוסטרליה

למה כדאי להשקיע בזהב?

איך להרוויח ממסחר זהב באוסטרליה

סיכוני מסחר בזהב באוסטרליה

אסטרטגיות המסחר הטובות ביותר בזהב באוסטרליה

עמלות מסחר זהב באוסטרליה

מסחר זהב באוסטרליה – הטיפים הטובים ביותר למתחילים

ארבעה שלבים להתחיל לסחור בזהב באוסטרליה היום

לסיכום

שאלות נפוצות

כיצד עובד מסחר זהב באוסטרליה?

מסחר בזהב דומה מאוד לכל זירת השקעות אחרת – כגון מניות או מט”ח. רק במקרה זה, תחזית את מחיר הזהב העתידי. במילים אחרות, מסחר בזהב יראה אותך קונה ומוכר את הנכס לתשואות פיננסיות ארוכות טווח ו / או קצרות טווח.

זהב הוא נכס יקר להחזיק בתקופות של חוסר יציבות, עלייה באינפלציה או אפילו מיתון כלכלי. יתכן שתבחין כי משקיעי זהב משתמשים בפופולריות בנכס כדי לגדר את תיק ההשקעות שלהם בשוק תנודתי.

באופן מסורתי, הדרך הנפוצה ביותר לסחור בזהב היא לרכוש אותו בצורתו הפיזית. בימי קדם נסחר זהב באמצעות תכשיטים, סורגים ומטבעות. למרות שמנגנונים אלה עדיין מנוצלים, כיום סוחרי זהב נותנים עדיפות הולכת וגוברת לתעודות הסל, תעודות הסל, החוזים העתידיים והאופציות..

אלה יאפשרו לך לסחור במכשיר הפיננסי מבלי להחזיק אותו פיזית. בהתחשב בשוויו, משקיעי זהב בוחרים לעיתים קרובות לסחור בנכס זה בטווח הקצר, לא מעט משום שהוא נוטה לבצע ביצועים יוצאי דופן באסטרטגיות מסחר יומיות ונדנדות..

הסיבה לכך היא בעיקר שבמקרה של CFDs זהב (Contract for Difference), יש לך אפשרות להיות ארוכה וקצרה כאחד. באסטרטגיית מסחר יומית כזו, עמדתך תישאר פתוחה כמה שעות ואף פחות מכך, תלוי בתחזית היום.

אם אתה סוחר נדנדות, אתה יכול להחזיק את המשרה פתוחה במשך שבועות עד שתנחת יעד מחיר נוח. עם השקעה שעוברת כעת באינטרנט באוסטרליה, אתה יכול למצוא הזדמנויות לסחר בזהב בפלטפורמות בולטות של פיקוח ASIC כמו eToro.

יתר על כן, הפלטפורמה האמורה מאפשרת לך לסחור בכספי CFD בזהב מבלי לשלם עמלות. חוזים אלה יבטיחו גם שהם משקפים את שווי השוק המדויק של זהב – בזמן אמת.

עם זאת, אין זה אומר שנכסי הזהב אינם מסתדרים טוב עם אסטרטגיות ארוכות טווח. אם אתה רוצה להשקיע במשך מספר חודשים ואפילו שנים, אולי עדיף להישאר ללא CFD.

במקום זאת, ההימור הטוב ביותר הוא להשקיע בתעודת סל זהב. בכך, הספק שבחרת יאפשר לך לקנות מניות המגובות במטילי זהב פיזיים. שווי מניות תעודת הסל שלך יעלה ויפול בהתאם למחיר הזהב העולמי בזמן אמת.

אם אתה טירון במחלקת המסחר, אל תיתן לתנאים הלא מוכרים האלה להכריע אותך. אנו נדריך אותך בתהליך כולו בצורה מקיפה, החל מאופן הערכת הזהב.

אילו גורמים קובעים את עלות הזהב?

זהב, כמו כל סחורה אחרת, מתומחר על פי היצע וביקוש בשוק הנדון. אוסטרליה היא יעד מרכזי לכריית זהב לצד דרום אפריקה, רוסיה, ארצות הברית, סין ופרו.

מכיוון שכמות הזהב סופית, ההיצע בשוק תמיד יישאר מוגבל. עם זאת, מכיוון שהביקוש ממשיך להיות בריא, הדבר מביא לעליית מחירים עקבית.

בינתיים, שוקי המניות מוכתבים בכבדות גם על ידי הפוליטיקה העולמית ומצב הכלכלה הרחבה. אם שוק המניות הוא עדים לטלטלה, סביר מאוד שערך הזהב יעלה. מצד שני, שוק יציב יכול לשקף שער נמוך יותר לזהב.

גורם נוסף שיכול לשחק תפקיד הוא פחת מטבע. עם ירידה בכוח הקנייה שמתורגמת למעשה לאינפלציה, עלות הזהב בדרך כלל תעלה.

מכיוון שהמטבע המדובר נתון להפסד זה וזהב מערך ערך, האחרון הוא מאוד מועדף לגידור בקרב משקיעים. זה מוביל להגדלת הביקוש ובכך – לעליית ערך הזהב.

כיצד למדוד את עלות הזהב?

כמעט כל הנכסים הפיננסיים מוערכים על פי מטבעות ספציפיים. ככזה, תראה אותם במחירים של AUD, USD או GBP. מערכת זו מקלה עליך לקבוע את שווי הנכס שלך מבחינת ההשקעה המקורית שלך. בכל הנוגע לזהב, יש יותר ממדד אחד בחשבון.

כפי שהזכרנו קודם, אם אתה סוחר עם נכס מוחשי, זה בדרך כלל יימדד במשקל. ברוב השווקים זה לפי גרם, אונקיות או קילו. אחרת, בדרך כלל, השווקים נוטים לתמחר זהב במונחים של דולרים אמריקאים.

בהתחשב בדולר המהווה 60% מכלל העסקאות במט”ח שמאפשרים הבנקים המרכזיים, הוא מקבל עדיפות על סחורות. ככאלה, סוגים של זהב, גז טבעי ונפט נשלטים כולם בדולרים אמריקאים.

עם זאת, זה לא אמור להשפיע על היכולת שלך לסחור בזהב באוסטרליה. הסיבה לכך היא שמתווכים כמו eToro מאפשרים לך להפקיד ב- AUD באמצעות כרטיס חיוב / אשראי אוסטרלי, ארנק אלקטרוני או העברה בנקאית..

לאחר מכן ההפקדה שלך תומר באופן מיידי לדולר – כלומר תוכל להשקיע ולסחור בזהב בלחיצת כפתור.

שעות מסחר זהב באוסטרליה

זהב – למעט יוצא מן הכלל כמו מטבעות קריפטוגרפיים, הוא אחד השווקים הפיננסיים הבודדים שניתן לסחור 24 שעות ביממה, 5 ימים בשבוע. הסיבה לכך היא שהיא נסחרת בכל פינה בעולם.

לדוגמא, בעוד שרוב האוסטרלים יסחרו בשעות אסיה ופסיפיק, אלה באירופה יפעלו באזור זמן אחר. אז יש לך סוחרים בארה”ב – ומכאן עיקר הנפח העצום.

כתוצאה מכך, לא משנה באיזה שעה או יום – תוכלו לסחור בזהב באוסטרליה בכל מקום שתראו לנכון.

כיצד לסחור בזהב באוסטרליה

עם כל מידע הרקע החיוני על זהב מכוסה, כעת נתחיל להיכנס להיבטים המעשיים של המסחר. אז זו השאלה – איך אפשר לסחור בזהב באוסטרליה?

זה קריטי במיוחד מכיוון שיש יותר מדרך אחת, וסוג המכשיר הפיננסי שתבחר ישפיע על האסטרטגיה שלך ועל ידי כך הרווחים הפוטנציאליים שלך..

עם זאת, אנו יכולים בדרך כלל לפצל את המסחר בזהב לשתי קטגוריות עיקריות – סחר קצר טווח בזהב והשקעה בזהב בטווח הארוך..

להלן נדון בדרכים המקובלות ביותר לסחור במחיר הזהב לטווח הקצר באוסטרליה.

סחר בזהב באמצעות CFD

סקרנו בעבר כי CFD הם אמצעי פופולרי למסחר נכסים בטווח הקצר. באמצעות CFD, המכשיר עוקב אחר תנועת המחירים המדויקת של הנכס המתאים. בקיצור, אם השוק יראה עליית מחיר הזהב ב 0.51%, ה- CFD ישקף את אותה תנועה כמוהו.

וככאלה, CFD נחשבים לאחת הדרכים הטובות ביותר לסחור בזהב. אחרי הכל, הם מגיעים עם העמלות הנמוכות ביותר והמרווחים הכי צמודים. יתר על כן, CFD ניתן לסחור גם במינוף, כלומר אתה יכול לסחור עם יותר מיתרת חשבון התיווך הנוכחית שלך.

וכמובן – יתרון נוסף של סחר בזהב באמצעות CFD הוא שאתה יכול ‘ללכת קצר’. פירוש הדבר שאתה משער בערך הזהב שיורד. ככזה, על ידי ביצוע ‘הזמנת מכירה’, הדבר יאפשר לך להרוויח משוקי זהב נופלים.

אם ניקח בחשבון את כל האמור לעיל, בואו נסתכל על דוגמה פשוטה למסחר CFD בזהב באוסטרליה, עובד בפועל:

 1. אתה נסחר באמצעות מתווך CFD מקוון, המציין את מחיר הזהב ב 1920 $ לאונקיה.
 2. אתה משער שבשעות הקרובות מחיר הזהב יירד
 3. אתה ממשיך לבצע הזמנת מכירה בסכום של 500 דולר אוסטרלי
 4. כפי שניבאת, מחיר הזהב יורד ב -1.6%
 5. זה אומר שהרווחת 8 AU דולר

עכשיו, מה אם היית משתמש כאן במינוף? כפי שצוין לעיל, המשמעות היא שאתה יכול לסחור בזהב עם יותר כסף ממה שיש לך בחשבון המסחר שלך.

לדוגמא, אם החלתם מינוף של 1:10 – המשמעות היא שהרווחים שלכם מוגברים בפקטור 10. לפי האמור לעיל, הרווח המסחרי הזהב בסך 8 דולר היה עומד על 80 דולר (8 דולר x מינוף של 1:10).

מצד אחד, יישום מינוף נראה כמו דרך קלה להרוויח כסף. עם זאת, חשוב לזכור כי אמנם המינוף יכול להגביר את הרווח שלך, אך הוא יכול גם להכפיל את ההפסדים שלך.

כתוצאה מכך, מסחר באמצעות CFDs ממונפים תמיד מסוכן. ככזה, מומלץ תמיד לבחון היטב את החלטות ההשקעה שלך לפני שתבצע מהלך.

מכסי מנוף למסחר בזהב באוסטרליה

מכריע, אוסטרליה היא אחד השווקים הגדולים ביותר עבור CFD. כתוצאה מכך, נציבות ניירות ערך והשקעות אוסטרלית (ASIC) מביאה יותר שליטה על המסחר ב- CFD באמצעות חקיקה חדשה, ובכך מציבה תנאים לגבי כמות המינוף שתוכלו להחיל..

התקנות החדשות ייכנסו לתוקף החל מה- 29 במרץ 2021, שינפיקו מגבלת 1:20 לתקני CFD מזהב. למעשה, על כל 10 דולר אוסטרלי בחשבון תיווך הזהב שלך, יישום הסכום המקסימלי של המינוף ייתן לך 200 דולר אוסטרלי בהון המסחר.

סחר בזהב באמצעות זוגות מט”ח

צמד מט”ח הוא הצעת מחיר של הערך היחסי של יחידה אחת של מטבע מול אחר בשוק המט”ח. בתרחיש זה, במקום שני מטבעות, תזווג זהב למטבע אחר.

רוב פלטפורמות המסחר האוסטרליות יציעו שוק ל- XAU / USD – כאשר XAU יהיה סמל התיק הזהב.

זוהי שיטת המסחר המועדפת ביותר על ידי סוחרים לגדר מפני כל חוסר יציבות בשוק. גידור זהב כנגד מטבע במט”ח יאפשר לכם למזער את הסיכונים כשיש שינוי מוגזם בתנאי השוק.

סחר בזהב באמצעות עתיד

לחוזים עתידיים בזהב יש את אותו תפיסת עבודה כמו של CFD, במובן זה שתוכלו להיות ארוכים וקצרים תוך שימוש במינוף. עם זאת, יש כמה נקודות המבדילות CFDs מחוזים עתידיים בזהב.

 • לחוזים עתידיים תמיד יש תאריך תפוגה קבוע לסחר.
 • החוזים בדרך כלל זמינים למשך שלושה חודשים
 • לאחר סיום החוזה, כל מי שמחזיק בו חייב לקנות או למכור את הנכסים במחיר השביתה הראשוני

במקרה שלא הצלחת לפרוק את עתיד הזהב לפני תאריך התפוגה, תצטרך להסדיר אותו במזומן. ככאלה, עתיד הזהב עדיף להשאיר לסוחרים אוסטרלים מנוסים.

עם זאת, CFD עדיף מאוד בכל מקרה. לא רק שאתה יכול להימנע מסף ההשקעה המינימלי העצום הנדרש לגישה לחוזים עתידיים בזהב, אך CFD לעולם לא יפוג. זה מאפשר לך להיות הרבה יותר גמיש באופן הפריסה של אסטרטגיית המסחר שלך בזהב.

סחר בזהב באמצעות אופציות

חוזה לאופציות זהב הוא הסכם שנחתם על ידי שני צדדים בכדי להקל על עסקה פוטנציאלית במחיר קבוע מראש לפני תאריך תפוגה מוגדר. הדבר נחשב לצורת מסחר מתקדמת, הנוחה יותר עבור הסוחרים האוסטרלים המנוסים.

כדי להרחיב את האמור לעיל, כאשר אתה משקיע באופציות, לא תידרש לשלם את כל עלות הנכס אלא רק לבצע הפקדה קטנה, שתויגה כ- "פּרֶמיָה".

חוזה האופציות לזהב שלך יכול לגרום לשני דברים. האחת, אתה מעריך את השוק, ואם זה לא הולך לטובתך, אתה יכול לבחור לתת לחוזה לפוג. מצד שני, כשהשוק לצידך, אתה יכול לבחור לקנות או למכור זהב במחיר שסוכם מראש.

אם אתה צופה שקצב הזהב יגדל, אתה יכול לבחור א "אפשרות שיחה". זה יספק לך את הזכות לקנות זהב במחיר הנקוב בתקופת תוקף החוזה.

במקרה שאתה מצפה שהמחיר יירד, זה ייקרא "אופציית מכר". בשני התרחישים, אינך מחויב לבצע את המסחר. כאן, כפי שהשם מרמז, ביצוע הרכישה הוא "אוֹפְּצִיָה".

בדרך כלל, אתה קונה אפשרויות זהב המצפות שמחיר הזהב יעלה מעל מחיר המימוש של החוזה. למי שלא יודע, התרגיל, הנקרא לחלופין “מחיר המימוש”, הוא המחיר שלפיו ניתן לבצע את האפשרות להתקשר או למכר..

הבה נבחן דוגמה זו:

 • על פי הניתוח שלך, אתה מעריך שערך הזהב יעלה בשבועות הקרובים.
 • אתה קונה אפשרויות קריאה מזהב שתוקפן יפוג בעוד חודשיים.
 • מחיר השביתה נקבע על 1500 דולר. ככזה, אתה רוצה שהמחיר יעלה על הסכום הזה.
 • הפרמיה שלך היא 100 $ לכל חוזה.
 • כפי שציפיתם, מחיר הזהב יעלה בשבועיים הקרובים, עד 2000 דולר
 • זה יביא לרווח של 500 $ על כל אחד מחוזי האופציות שלך.
 • עליכם לחסר גם את הפרמיה של חוזה האופציות. המשמעות היא שהרווח הנקי שלך, במקרה זה, יהיה 400 $ (500 – 100 $).

אותו דבר עובד גם לגבי אופציות מכר, אם אתה משער שהמחיר יירד.

נהפוך הוא, בדוגמה שלעיל, אם רכשתם אופציה להתקשרות והמחיר ירד, אינכם צריכים להמשיך עם הסחר בכלל. המשמעות היא שההפסד שלך יוגבל לעלות הפרמיה בסך 100 דולר.

זו אחת הסיבות העיקריות לכך שאופציות הן שיטה מועדפת בקרב סוחרי זהב באוסטרליה. אחרי הכל, לא רק שאתה יכול להיכנס לתפקיד גדול יותר על ידי תשלום פרמיה קטנה, אלא שהכי הרבה שאתה יכול להפסיד הוא הפרמיה עצמה.

איך להשקיע בזהב? מסביר זהב לטווח ארוך באוסטרליה

אמצעי המסחר שהוסברו לעיל מתאימים ביותר למיקומי זהב לטווח קצר. זה חל גם על חוזים עתידיים, אם כי לעתים קרובות השם נותן רושם של סחר ארוך טווח. אחרי הכל, חוזים אלה נמשכים רק 3 חודשים לכל היותר בשוק.

זה מביא אותנו לשאלת המסחר לטווח הארוך.

בדרך כלל, עסקאות ארוכות טווח מתבצעות על ידי השקעה בזהב “אמיתי”. המשקיעים מעדיפים לעשות זאת בדרך כלל על ידי השקעה בתעודות סל מזהב. מדובר במכשירי השקעה פסיביים שמגובים בנכסי זהב.

עם זאת, לא תהיה הבעלות על הסחורה. במקום זאת, תחזיק בכמויות קטנות של נכסים הקשורים לזהב, ובכך תוסיף למגוון התיק שלך. אתה יכול לעסוק במסחר בתעודות סל באמצעות מתווך מוסדר של ASIC כמו eToro מבלי שתצטרך לשלם אגרה אחת.

בכל פעם שמחיר הזהב מראה שונות, כך גם ערך תעודת הסל. זה נשאר בתוקף למרות שאתה לא מחזיק בזהב עצמו. מאחר שהתהליך כולו מתרחש כעת ברשת, תעודות הסל הפכו לאופציה המועדפת ביותר בקרב סוחרים המחפשים אסטרטגיית רכישה והחזקה לטווח הארוך..

מלבד תעודות סל, נותרה אפשרות נוספת להשקיע בזהב באוסטרליה – באמצעות חברות כריית זהב. כמה שמות בולטים בתחום זה כוללים את VanEck Vectors Gold Miners, Barrick Gold ו- Franco-Nevada. קבוצת BHP Billiton, ילידת אוסטרליה, היא גם אפשרות שכדאי לשקול.

בסופו של דבר, סוחרים מקוונים באוסטרליה יכולים להשקיע בזהב בקלות בלחיצת כפתור. שניהם תעודות סל ומניות הקשורות לזהב מאפשרות לך להחזיק בהשקעה שלך כל עוד תרצה. אך חשוב שתשתמש בפלטפורמה שאינה גובה תשלומים חודשיים או שנתיים. זו הסיבה שאנו מציעים בדרך כלל eToro כמתווך שלנו לסחר בזהב באוסטרליה.

למה כדאי להשקיע בזהב?

זהב הוא ללא ספק אחד הנכסים הנסחרים ביותר בעולם. אבל, האם זה המכשיר המתאים לתיק ההשקעות שלך?

כאן תיארנו כמה מהיתרונות המשמעותיים ביותר בכך שאתה בוחר להיכנס לשוק המסחר באוסטרליה.

גדר נגד תנודתיות בשוק

השיעור הראשון של כל סוחר הוא על שונות השווקים וכיצד הוא מתנדנד על בסיס אירועים גיאופוליטיים. זהב, אם כי נכס פיננסי כמו כל אחר, בולט בנפרד בהיבט אחד זה.

באופן מכריע, הוא אינו מושפע מאוד משוק נופל; במקום זאת, העלות נשארת יציבה או אפילו גבוהה יותר. הדבר ניכר במשבר הכלכלי העולמי בשנת 2008, לפיו המשקיעים פנו למתכת היקרה כאמצעי לגידור עמדותיהם.

סיבה זו בלבד הופכת את הזהב לאחד הנכסים הבטוחים ביותר עם יכולת שמירה עצמית במהלך השבתות כלכליות.

קרא עוד: השווקים הטובים ביותר לסחר בשנת 2021

סחר בכרכים גדולים

עם הממוצע השלישי בגובהו, מחזורי המסחר היומיים של זהב לעיתים קרובות עולים על 140 מיליארד דולר. בהיותו סוג נכס נחשק, פעילות סחר משמעותית זו מביאה גם יתרונות אחרים – כמו רמות נזילות גבוהות ומרווחים צמודים. עם האסטרטגיה הנכונה, מסחר בזהב יכול להיות נוח ומשתלם.

מחלקת נכסים נזילים

יש להדגיש את החשיבות שיש בתיק ההשקעות שלך נכסים נזילים. למרות שלא תהיה בעלים של מטילי זהב פשוטו כמשמעו – אתה יכול להחשיב את סוג הנכסים הזה כנוזל במיוחד כאשר אתה סוחר בו באינטרנט. המשמעות היא שתוכל לפדות את ההשקעה שלך בכל פעם שתמצא לנכון.

ניתן לפרוק במהירות את כל שיטות המסחר בזהב באוסטרליה – החל מצמדי מט”ח ועד תעודות סל. כעת, כאשר התהליך כולו מתבצע באופן מקוון, תוכלו לעשות זאת בכמה ברזי אצבע.

הכספים שנמאסו כך יתווספו באופן מיידי לחשבון התיווך המקוון שלך. לאחר מכן, תוכל להשתמש בכספים כדי לסחור בנכסים אחרים או פשוט למשוך את הכסף בחזרה לחיוב / כרטיס אשראי או חשבון בנק אוסטרלי שלך.

לעסוק במסחר ארוך וגם קצר

אם אתה צופה שמחירו של הנכס יירד, ייתכן שהאינסטינקט הראשון שלך הוא לא להשקיע בו. אבל עם CFD, עתיד או מט”ח – אתה יכול גם לחסוך זהב. כלומר, אתה יכול למכור זהב קצר כדי להרוויח משווקים נופלים.

זה מאפשר לסוחרי זהב להרוויח ללא קשר לתפקוד הנכס. עסקאות קצרות ניתן לבצע באופן מקוון אם אתה מוצא את המתווך שאושר על ידי ASIC.

אפשרות למינוף

זהב, כפי שהיית מצפה, ניתן לקנות במקום מסורתי רק לפי הערך הנקוב שלו. זה אומר שאתה יכול להשקיע רק את מה שיש לך ביתרת חשבונך. אבל אפשר גם לסחור בזהב באוסטרליה במינוף בימים אלה.

כפי שדנו קודם, אוסטרליה תיישם בקרוב מגבלת מינוף של 1:20 על זהב. למרות שזה מוגבל, האפשרות להגדיל את הרווחים שלך פי 20 היא עדיין יתרון משמעותי.

איך להרוויח ממסחר זהב באוסטרליה

השאלה הבסיסית עבור משקיעים מתחילים רבים באוסטרליה היא כיצד להרוויח כסף באמצעות מסחר בזהב. התשובה הישר היא שאין כאן מתכון סודי.

עבור אלה החדשים במסחר, השיעור מתחיל בשני המושגים הבסיסיים – קנה או מכירה. במילים אחרות, אתה צריך לשער נכון אם מחיר הזהב יעלה או יירד.

ככזה, כמה אתה מרוויח מסחר כלשהו יהיה תלוי במידת הניבוי של תנועת השוק. וכמובן – כמה אתה מהמר והאם אתה משתמש במינוף או לא.

מועיל ככל שיהיה מערכת לחזות את העתיד, כפי שההיסטוריה הראתה לנו, מחיר הזהב אינו בשליטתנו. גם עם ההנחות החזקות ביותר, אתה צריך להיות זהיר עם הסכום שאתה בוחר להסתכן בו.

כלומר, כל החלטה שתקבל יכולה להשפיע על הרווחים הפוטנציאליים שלך, כמו גם על ההפסדים שאתה לוקח. סוחרים מקצועיים עובדים לעיתים קרובות עם יעדים בכל תפקיד שהם נכנסים אליו.

לדוגמא – מכוון להרוויח סכום מסוים ברווח בתוך זמן מסוים. זה יכול להיות למשך שבוע, חודש או יותר. הם עשויים להשיג זאת באמצעות שילוב של שתי אסטרטגיות מסחר או יותר.

זה אומר שהם סופרים גם הפסדים פוטנציאליים. בסופו של יום, אם ביצעת יותר עסקאות מנצחות מאשר הפסדים, אתה יכול לקרוא לזה רווחי.

כפי שדברנו קודם, ההחלטה האולטימטיבית שעליך לקבל על כל סחר בזהב היא האם או אם תעבור זמן רב או קצר. עם זאת, הרווחים וההפסדים שאתה מרוויח ייקבעו גם אם תבחר לסחור בטווח הקצר או להשקיע לאורך מספר חודשים או שנים..

עם זאת בחשבון, פירטנו כמה דוגמאות שיעזרו לנקות את הערפל.

דוגמא למסחר זהב לטווח קצר

כפי שעולה מהכותרת, עסקאות לטווח הקצר נמשכות במרווחים שנעים בין מספר דקות לכל היותר לשלושה חודשים. להלן דוגמה למיקום לטווח קצר הנלקח באמצעות אסטרטגיית סחר יומי.

 • נניח שאתה מבצע הזמנת מכירה קצרה על CFD זהב
 • אתה מעריך סך של 500 דולר אוסטרלי
 • אתה מחליט להחיל מינוף של 1:10 ולהביא את גודל ההזמנה הכולל שלך ל -5,000 דולר אוסטרלי
 • שיעור הזהב יורד ב -2%
 • עכשיו עמדת ה- CFD הזהב שלך שווה 10 דולר אוסטרלי יותר ממה שההתחלה במקור (500 דולר x 2%)
 • עם זאת, החלת מינוף של 1:10 – כך שהרווח הכללי שלך מסתכם ב 100 דולר אוסטרלי (500 דולר אוסטרלי x 10 דולר אוסטרלי)

בעוד מינוף יכול להוביל אותך לרווחים ללא מאמץ, יש כאן גם סיכון גבוה, כפי שדנו קודם. במילים אחרות, ההפסדים שלך היו מוגברים גם בגורם 10.

דוגמה לטווח ארוך למסחר בזהב

מסחר לטווח קצר הוא מאוד הפכפך, ודורש את תשומת לבכם המלאה לאורך כל היום. זה דורש ממך לערוך מחקר ניכר ולהישאר בראש השוק ברציפות.

זה כולל גם שאתה מודע ושולט בקריאה והבנת ניתוח טכני. אם אתה סוחר שאין זמן כזה בידך, אסטרטגיה ארוכת טווח עשויה להיות יותר לטעמך.

הנה לנו דוגמה שתתן לך מידע נוסף על אופן הפעולה של מסחר זהב לטווח ארוך באוסטרליה:

 • יש לך 5,000 דולר AU להשקיע, ואתה בוחר בתעודת סל מזהב
 • ערך תעודת הסל שלך ישקף את תנודות הזהב בשוק
 • עכשיו נניח שנתיים עברו
 • ערך הזהב הנוכחי כרגע הוא 25% יותר מההשקעה הראשונית שלך
 • בהשקעה מקורית של 5,000 דולר אוסטרלי, עמדת תעודת הסל שווה כעת 6250 דולר אוסטרלי
 • אתה מוכר את תעודת הסל שלך, וכתוצאה מכך רווח של 1250 דולר
 • בכך תמצא את הכספים מתעדכנים אוטומטית ביתרת חשבונך במזומן.
 • אתה יכול למשוך אותו או להשקיע אותו מחדש כפי שאתה מעדיף.

במקרה זה, אינך צריך להיות מודאג מהשונות בשוק לטווח הקצר של זהב. אתה יכול לחכות כמה חודשים או שנים – תלוי מתי השוק יפנה לטובתך.

סיכוני מסחר בזהב באוסטרליה

אין אלה חדשות כי מסחר, ברבים מהאמצעים, אינו עסק בטוח ונכון. אותו דבר רלוונטי לזהב כמחלקת נכסים. על אף היתרונות שנדונו בעבר – כמו גידור ונזילות, תמיד קיים סיכון מסוים הקשור למסחר בזהב על בסיס הנחות השוק..

זהב הוא מכשיר פיננסי שאין לו קשר כמעט ללא נכסים אחרים. למרות שזה עשוי להפוך אותו למתאים לגידור, קיים גם האיום שהשוק יכול להיות בלתי צפוי לחלוטין.

ככזה, ללא קשר למגמה, ערך הזהב יכול לנוע לשני הכיוונים בניגוד לחיזוי שלך. זה מתבטא בהפסד כסף, שניתן להגביר אותו אם נסחרת במינוף.

סוחרים חסרי ניסיון צריכים להיזהר במיוחד בעניין זה. לא משנה מה הנכס, צריך לבצע מספיק מחקר לפני שתבצע מהלכים.

מקום אידיאלי להתחיל בו יהיה ללמוד על שווקי הזהב. ישנן מספר אסטרטגיות בדוקות ומוכחות שיכולות ויגבילו את ההפסדים שלך, כגון חישוב יחס תגמול הסיכון והגבלת ההשקעה שלך ל -1% מיתרת חשבונך..

כיום, טקטיקות אלו קלות בהרבה עם גישה לעשרות כלי מסחר הזמינים באופן מקוון – כגון פקודות הפסד.

אתה יכול גם לעקוב אחר סוחרים אחרים ואסטרטגיות השיווק שלהם כדי להבין כיצד הם מנתחים את השוק ובסופו של דבר – כיצד הם מפרשים חדשות פיננסיות ואותות טכניים רחבים יותר..

אסטרטגיות המסחר הטובות ביותר בזהב באוסטרליה

אסטרטגיות מסחר בזהב

ההיגיון של רווח מסחר בזהב הוא פשוט; אתה מרוויח כשאתה מנבא נכון את הערך העתידי של המתכת היקרה הזו בהתאם.

עם זאת, וכפי שרק דנו לעיל, הטריק טמון בידיעה אילו גורמים יכולים להשפיע על השוק וכיצד להשתמש בו לטובתכם. כדי להפוך את זה לבר-השגה יותר, המשקיעים יתכננו כמה אסטרטגיות המתאימות ביותר למטרותיהם הפיננסיות וסגנון המסחר שלהם.

כדי להבין אם אסטרטגיה ארוכת טווח או קצרת טווח תעבוד הכי טוב עבורך, עיין בכמה מהאסטרטגיות הפופולריות לסחר בזהב המפורטות להלן..

מסחר בתנופות זהב

בין האסטרטגיות לטווח הקצר, מסחר בתנופה נחשב לשיטה נפוצה לסחר בזהב. כאן יתכן שאתה לוקח תפקידים ארוכים מעט יותר על בסיס הנוכחי "נַדְנֵדָה" של שוק הזהב, שנקרא אחרת טרנדים. עם זאת, אתה מחפש מגמות רחבות יותר בשוק ולא תנועות מהירות.

למשל, נניח שפתחתם עמדת מסחר בזהב עם "קנה הזמנה". השוק מראה רגע כלפי מעלה לזהב והוא ממשיך לעלות.

סוחר נדנדות יחכה עד שמגמת העלייה תגיע לנקודה החדה ביותר שלה. כאשר נראה שזהב כבר לא יישאר במסלולו כלפי מעלה, הסוחר יבחר להציב "הזמנת מכירה".

באופן מכריע, משמעות הדבר היא כי סוחר הזהב יכול לשמור על עמדתו פתוחה במשך ימים, שבועות ואפילו חודשים – ולהישאר עם המגמה הנוכחית כל עוד הדבר אפשרי. זו הסיבה שמסחר בתנופה נחשב גם לגישה הגמישה ביותר למסחר בזהב.

מסחר בקרקפת זהב

בעוד סוחרי נדנדות מחפשים מגמות ארוכות מעט יותר, הקרקפת כוללת הצבת עסקאות מרובות של תקופות אחזקה קצרות. סחר יכול להימשך מספר דקות עד כמה שניות בלבד.

כתוצאה מכך, גם הרווח למסחר יהיה קטן באופן מהותי. כתוצאה מכך, סוחרי הקרקפת עוסקים בעסקאות רבות ביום כדי לבנות את הרווחים שלהם. לפעמים זה יכול להגיע אפילו למאות הזמנות ביום אחד.

סוחרים אלה הם מהירים, והם אינם פועלים לפי דפוס או אסטרטגיה מסוימת. רגע אחד הם יבצעו הזמנת קנייה ויבצעו אותה על ידי קצר, ומחפשים הזדמנויות זעירות.

המפתח כאן הוא להגביל את החשיפה לשוק כדי להימנע מסיכון, ובמקביל לנצל רווחים מהודקים יותר. שינוי כיוון קל במחיר הזהב הוא בדיוק מה שמחפשים קשקשים.

סוג מסחר זה דורש גם צפייה שוטפת בשוק, ולכן עליכם להתמסר למסחר ולפעול במהירות. ראוי גם לציין כי אסטרטגיית סחר בזהב זו מחייבת אותך להתמודד עם כמות ניכרת של רגש בשוק וכך – להימנע מהחלטות פזיזות..

מסחר יומי

כבר נגענו קודם לכן במושג סחר יומי במדריך למסחר זהב באוסטרליה. עם זאת, יש אנשים שגם מתבלבלים בין סחר יומי לבין קרקפת.

ההבדל העיקרי הוא שסוחרי יום מתמקדים בהזדמנויות הרווחיות ביותר של היום ומחזיקים בעמדתם כדי למקסם את הרווחים לטווח הקצר. הם יכולים, למשל, להחזיק בתפקיד פתוח למשך מספר שעות כדי להגיע לרמת מחיר היעד הרצויה.

בניגוד לסוחרים בקרקפת, מסחר יומי בזהב מחייב אותך להיות סבלני משהו. הסיבה לכך היא כי יעד המחיר יגיע בפחות מהסדר. אך באותה מידה, הסוחר עלול להיאלץ לסגור את המסחר אם נראה שההשערה המקורית שלה כבר לא נראית סבירה.

סחר בזהב על ידי מעקב אחר הדולר האמריקאי

זהב הוא אכן נכס פיננסי ייחודי. עם זאת, יש לו גם כמה היבטים המשותפים למטבעות העיקריים. אחרי הכל, זהב שימש בעיקר כסוג של כסף לפני הרבה מאוד שנים.

למטרות רגולטוריות, הדולר האמריקני נקבע כמטבע ההסדר לזהב בעולם. פירוש הדבר שעליך להבין תחילה אילו גורמים כספיים משפיעים על שוק הזהב, במיוחד זה של הדולר האמריקני.

באופן מכריע, מכל שאר האלמנטים המניעים את מחיר הזהב, ערך הדולר האמריקאי הוא שיכול להזיז בכבדות את המתכת היקרה לאורך כל יום המסחר. שיקולים אחרים, כמו ביקוש והיצע, ממלאים פחות תפקיד בטווח הקצר.

ככלל אצבע, ככל שהדולר האמריקאי יעלה בערכו בהשוואה למטבעות מרכזיים אחרים, כך מחיר הזהב יירד יותר. הסיבה לכך היא שזהב יהפוך להיות פחות יקר כאשר יתמחרו במטבע אחר.

במקרים מסוימים, כאשר מחיר הזהב יעלה, יהיו פחות קונים בשוק, מה שיוביל לפחות ביקוש. נהפוך הוא, אם הדולר האמריקני יירד, אז זהב יכול להעריך כיוון שהוא זמין במחיר חסכוני יותר כאשר משתמשים במטבעות מרכזיים אחרים..

סיבה נוספת לעקוב אחר הדולר האמריקני היא שניתן לסחור XAU / USD מסביב לשעון לאורך כל השבוע. צמד מט”ח מגובי זהב זה מושפע מכמה גורמים – החל מפוליטיקה, רמות תוצר, תנאי מסחר חוצה גבולות, ריביות ועוד.

בסופו של דבר, אם יש לך עניין במסחר, זהב יכול למלא תפקיד מכריע בניסיון שלך להתגונן מפני נפילת שווקים. במילים אחרות, אתה יכול להקל על סיכוני ההשקעה שלך על ידי העברת ההון שלך לזהב עד שהשווקים האחרים יהיו יציבים יותר.

להבין את הקשר בין זהב לכלכלה

השגת הבנה של שוק הזהב היא בלתי נמנעת אם אתה נכנס לזירת המסחר הפופולרית הזו בפעם הראשונה.

ביסודו, ערך הזהב נשען במידה רבה על בנקים מרכזיים ומדיניות מוניטרית עולמית. בעקבות המשבר הפיננסי, מחיר הזהב הגיע לשיא של 1920 דולר.

עם זאת, הכלכלה לא הייתה המרכיב היחיד כאן. היו גם מתחים גיאופוליטיים שהביאו לשינויים בשוק. הסיבה לכך שמזהב ממלא תפקיד מרכזי כזה נובעת מיכולתו לעמוד כגדר חיה נגד אינפלציה וכל הודעה הנוגעת להקלות כמותיות (QE)..

QE היא מדיניות מוניטרית שבאמצעותה הבנקים המרכזיים משקיעים בנכסים ממשלתיים במטרה להניע את הפעילות הכלכלית המקומית. בהתחשב בכך שערך זהב מוערך באמצעות דולר בינלאומי, פירוש הדבר שיש קשר ישיר בין מדד המחירים לצרכן בארה”ב לבין אופן הערכת הזהב.

זה רק חלק אחד מהמתכון. השני הוא שיעורי ריבית שיש להם קשר עקיף יחסית יותר למחירי הזהב. באופן כללי, כמו כל נכס אחר, שיעורים גבוהים יותר הופכים את הזהב למכשיר פיננסי פחות מושך עבור המשקיעים.

במילים אחרות, במקום לבזבז כסף אקספוננציאלי על זהב, המשקיעים עשויים לבחור לבחור בריבית נדיבה המוצעת על ידי איגרות החוב של ארה”ב..

משמעות הדבר היא פחות כסף בזהב, וכתוצאה מכך ירידת ערך. ככזה, ניתן לומר כי שיעורי הריבית ומחירי הזהב הם ביחס ישר זה לזה.

כאן, שימו לב גם שאנחנו מדברים על שיעורי ריבית מבלי להכניס אינפלציה. לפיכך, מי שמעוניין לסחור בזהב צריך גם לפקוח על כך.

אסטרטגיית מסחר בזהב באמצעות ניתוח טכני

מרבית הגורמים עליהם דנו לעיל נכללים בניתוח ה”יסודי “של זהב. משמעות הדבר היא הערכה ופרשנות של חדשות אמיתיות סביב הכלכלה והאירועים הגיאופוליטיים.

עם זאת, יש לנו גם גישה למדדים טכניים שיכולים לעזור לנו לסיים תנועות שוק על סמך נתונים היסטוריים. תוכל לגשת למכשירים טכניים כאלה באמצעות פלטפורמות מסחר ותיווך מקוונות.

כדי להבטיח דיוק כאן, עליך לבצע את אותו ניתוח עבור כל ניירות הערך הקשורים לזהב. לדוגמא, אם אתה מנתח את מחיר הזהב, בצע אותו ניתוח על מניות כרייה או תעודות סל כדי לוודא שהם נעים באותו כיוון..

זה יעזור לך לזהות מגמות רחבות יותר עם יותר ביטחון.

לדוגמא, “רמת תמיכה” היא נקודה בה מגמת שוק הזהב עשויה לעצור ולקחת פניית פרסה. נקודות שיא אלה נקראות נקודות ציר. ועל ידי הערכת הנתונים ההיסטוריים, הסוחרים מסוגלים להניח את התנועה העתידית של הזהב.

רמות תמיכה אלה נחשבות לנקודות הנמוכות ביותר שמעבר להן זהב לא יירד יותר. בעזרת כלי ניתוח טכני תוכלו לזהות כעת את רמות התמיכה הללו, המהוות חלון לרכישת זהב.

בעת השימוש באסטרטגיה זו, עליכם לזכור גם לבצע הזמנת הפסד מתחת לרמת התמיכה כאמצעי זהירות במקרה שהערך יעבור מעבר.

רמת התמיכה היא רק צורה אחת של ניתוח טכני. אתה יכול גם לגרום לממוצעים הנעים, למדוד את התנודתיות של המגמות באמצעות טווח האמיתי הממוצע, ולהשוות בין תנאי יתר / קנייה נמוכים באמצעות מדד החוזק היחסי..

ישנם הרבה אינדיקטורים טכניים נוספים הזמינים לסוחרי זהב אוסטרליים לנצל אותם.

עמלות מסחר זהב באוסטרליה

מסחר, כמו כל הפעילויות העסקיות, מגיע עם הוצאות. כאשר אתה סוחר בזהב באינטרנט, עליך לשלם עמלות מסוימות למתווך שבחרת עבור ביצוע תפקידים מטעמך.

מרווחים

לא משנה באיזו אסטרטגיה תבחרו או המתווך שאליו אתם נרשמים, תצטרכו לשלם אגרה עקיפה הנקראת “התפשטות”. זה, בקצרה, מחושב כשוני בין מחיר הקנייה והמכירה של נכס.

הזהב נופל לסוג נכסים עם מרווח צפוף במידה ניכרת. נכון לומר שהמרווח יהיה תלוי במידה רבה בשינויים בשוק. סביר להניח כי בתנאים הפכפכים, הפער נוטה להתרחב.

למעשה, אתה רוצה להשתמש בפלטפורמת מסחר בזהב הידועה כמציעה מרווחים צמודים. בכך זה לא יאכל את הרווחים שלך וכך – יאפשר לך למקד לשוליים קטנים יותר.

נציבות מסחר זהב

עמלת מסחר היא העמלה הסטנדרטית שאתה משלם למתווך שלך. כמו התפשטות, גם זה ישתנה מפלטפורמה אחת לאחרת. בעוד שחלק מטילים עמלה סטנדרטית, אחרים אוכפים עמלה כאחוז מההיקף הכולל של סחר הזהב שלך.

אתה צריך להיות חריף לגבי העמלה, מכיוון שהיא יכולה בקלות לתפוס את הרווחים הפוטנציאליים שלך.

התבונן בדוגמה כאן:

 • נניח שפלטפורמת מסחר גובה ממך 10 דולר עמלה.
 • אתה רוכש שתי מניות כרייה שונות במחיר של 150 דולר כל אחת.
 • כאן אתה מבצע שתי עסקאות שונות, כך שהעמלה הכוללת שלך היא 20 דולר.
 • נניח, בעוד שבועיים אתה מחליט למכור את אותן מניות. זה, שוב, יעלה לך 20 דולר.
 • כלומר העמלה שלך לשתי עסקאות אלה תעלה לך בסך הכל 40 דולר.

כעת, יש גם פלטפורמות שגובות עמלת עמלה אפסית. מתווכים מקוונים כגון eToro לאפשר לכל לקוחותיה לסחור בשוקי זהב שונים ובנכסים אחרים ללא עלות עמלה.

דמי מימון לילה

כמשתמע, דמי לילה נגבים כאשר סחר מחייב עמדה להיות פתוח בן לילה. אם אתה עוסק במסחר CFD בזהב, עליך להקפיד על דמי המימון של הברוקר שלך. זה עשוי להיות רשום כמחליף או עמלת גלגול.

זה הופך את ה- CFD לבחירה גרועה עבור השקעות לטווח הארוך, שכן אתה עלול אפילו לקבל עמלות הגדולות מהרווח שלך. על מנת להתמודד עם זה, סוחרי יום לעתים קרובות סוגרים עמדה לפני שעמלת המימון בין לילה נכנסת לתוקף.

דמי הפקדה ומשיכה

בנוסף לדמי המסחר הנ”ל, חלק מהמתווכים יגבו ממך גם דמי עסקה. תלוי בתדירות שבה אתה מוסיף ומשוך כספים ליתרה שלך וממנה, זה יכול בקלות להסתכם בסכום נכבד.

עם זאת, לאור התחרות העזה בין מתווכים מקוונים, לא תתקשו למצוא אחד שלא גובה דמי פיקדון. מצד שני, קשה יותר להימנע מדמי משיכה.

מסחר זהב באוסטרליה – הטיפים הטובים ביותר למתחילים

אם אתה קורא לעצמך מתחיל במסחר מכל סוג שהוא, כדאי לך לקחת צעד אחורה ולקבל נקודת מבט על התהליך כולו. בסופו של דבר, מסחר בזהב הוא לא משהו שאתה יכול להרשות לעצמך ללמוד מניסוי וטעייה.

למרות שלא ניתן יהיה לחמוק מטעויות לחלוטין, עליכם להקדיש זמן לבניית הביטחון שלכם ולאסוף את כל המידע הדרוש לכם על זירת סחר בזהב..

ככאלה, כאן אנו נותנים לך סקירה של כמה טיפים שימושיים למסחר בזהב שיבטיחו שלא תיכנס לשוק בעיוורון.

התחל עם חשבון הדגמה למסחר בזהב

ממשק פלטפורמת המסחר יהיה חדש לחלוטין למתחילים. אז הצעד הראשון הוא לוודא שאתה מכיר את האופן שבו הפלטפורמה המדוברת עובדת. רוב פלטפורמות המסחר בזהב מעניקות לך כעת גישה לחשבונות הדגמה – ומאפשרות לך לחדד את כישוריך לפני המסחר בכסף אמיתי.

במילים פשוטות, א חשבון הדגמה מאפשר לך לעסוק במסחר בזהב באמצעות כסף נייר. נוהג זה הוא קריטי בידיעה כיצד לבצע הזמנות, כיצד ליישם כלים לניהול סיכונים וכיצד להבין את שוקי הזהב הרחבים יותר.

חשבונות ההדגמה הטובים ביותר שם יתנו לך גישה מלאה לתכונות שלהם, ויחקו את התנאים של שוק סחר חי וזמזם. הטבה נוספת כאן היא שחשבונות הדגמה אלה יאפשרו לכם גם לבדוק אסטרטגיות מסחר בזהב לפני שתפרסו אותם בעולם האמיתי.

למד לקרוא ניתוח טכני

על מנת ליהנות מהכלים הקיימים באינטרנט, ראשית עליך להבין כיצד להשתמש בהם. כיום, ישנם הרבה אינדיקטורים טכניים המקלים על חייהם של הסוחרים. השקיעו זמן בלימוד כלים אלה, כיצד להפנות, והסיקו נתונים מהם.

כמתחיל, עליכם לשקול גם את ההיבטים השונים של ניהול הסיכונים בעת סחר זהב באינטרנט.

הירשם לאיתותי מסחר זהב

אותות מסחר הופכים להיות דרך נפוצה יותר ויותר עבור סוחרים להישאר בראש השוק. אלה שכיחים יותר בסקטורי מטבעות קריפטוגרפיים ומסחר במט”ח, אך ניתן גם להירשם לאותות מסחר בזהב.

אותות אלה יציעו איזה סדר עליכם לבצע על סמך מגמות ותנועות שוק עכשוויות. ספקי אותות בעלי מוניטין יכללו גם פקודות עצירה והפסקת רווח שיעזרו לך למזער את הסיכונים שלך.

היתרון העיקרי של אותות המסחר הוא בכך שהם מאפשרים לך לנצל מגמות עתידיות צפויות מבלי שתצטרך לבצע מחקר בעצמך. זהו גם כלי מועיל ביותר למתחילים, מכיוון שהוא חוסך זמן ומאמץ מצדך.

העתקת אסטרטגיות של סוחר מנוסה

אין דבר טוב יותר מאשר ללמוד מהמאסטרים עצמם. כיום, פלטפורמות תיווך כמו eToro מאפשרים לך להעתיק את הסוחרים המובילים שלהם.

לדוגמא, אם הסוחר שבחרת נכנס לעמדת קנייה על זהב בהחזקה של 1%, אותה עסקאות תשקף בחשבונך. זו דרך נוספת להימנע מביצוע מחקר וזכיות מטקטיקות מומחים בתחום.

מסחר זהב חכם עם בוטים

כאשר האוטומציה משתלטת כמעט על כל ענף, הגיוני שמגזר המסחר הלך מאז בעקבותיו. בוטים למסחר אלה למעשה יבצעו את העסקאות בשמך. עליכם לציין רק תנאים כמו הימורים ורמות סיכון מקסימליות.

עם זאת, מציאת ספק השירות המתאים היא המפתח בחיפוש אחר בוט למסחר בזהב. במידת האפשר, נסה אתרים המציעים חשבונות הדגמה כדי להקל על הסיכון שלך להונאה.

ברוב המקרים יהיה עליכם לרכוש את הרובוט ולהתקין אותו בפלטפורמת צד ג ‘MT4. לאחר מכן עליך לחבר את MT4 למתווך שבחרת. לא כל המתווכים של ASIC תומכים ב- MT4, אז בדוק זאת לפני שתמשיך.

ארבעה שלבים להתחיל לסחור בזהב באוסטרליה היום

כעת, לאחר שנתנו לכם מדריך מקיף כיצד לסחור בזהב באוסטרליה, נסיים בהדרכתכם בתהליך ההרשמה. אם עולם המסחר פיתוי אותך, אתה יכול להירשם בפלטפורמת מסחר ולהתחיל לסחור בארבעה צעדים פשוטים.

על מנת לפשט זאת נתייחס לתהליך הנדרש בפלטפורמת ASIC eToro. כפי שכבר שמת לב, השתמשנו ב- eToro בכל מדריך זה לסחר בזהב כדי להצביע על כמה היבטים.

זה בעיקר בגלל שהפלטפורמה פשוטה לשימוש וידידותית למתחילים. האתר מגיע גם עם חשבון הדגמה בגישה מלאה עמוס בכספי נייר בסך 100,000 דולר.

יתר על כן, תוכלו ליהנות גם ממסחר ללא עמלה וממרווחים צמודים בשוקי הזהב השונים של eToro.

הנה מה שאתה צריך לעשות:

שלב 1: צור חשבון

מסע המסחר שלך מתחיל בפתיחת חשבון אצל מתווך מקוון מוסדר. בְּ eToro, התהליך לוקח דקות. פשוט עבור לדף הבית של הפלטפורמה ולחץ על כפתור ‘הצטרף עכשיו’.

מלבד כתובת הדוא”ל שלך, תצטרך לספק מידע אישי כמו שמך המלא, תאריך הלידה וכתובת שלך במהלך ההרשמה.

תתבקש גם להעלות עותק של תעודת הזהות הממשלתית התקפה שלך והוכחת כתובתך. אך אם אינך מתכנן להפקיד יותר מ -2,250 $ כרגע – תוכל להשלים שלב זה במועד מאוחר יותר.

שלב 2: הפקדת כספים לחשבונך

על מנת לבצע עסקאות, תחילה עליך להוסיף כסף ליתרת חשבונך. ההפקדה המינימלית תשתנה מתווך אחד למשנהו. ב- eToro זה עומד על 200 דולר בלבד. המתווך מאפשר לך להפקיד באמצעות העברה בנקאית, כרטיס אשראי, כרטיס חיוב או ספקי צד שלישי כגון PayPal, Skrill או Neteller.

שלב 3: בחר שוק זהב לסחור

תלוי אם ברצונך לסחור לטווח ארוך או קצר, אתה יכול לבחור בין שווקי הזהב השונים הזמינים ב- eToro. כמו שדנו קודם, תעודת סל מתאימה יותר לאסטרטגיה ארוכת טווח, בעוד CFD עובד טוב בטווח הקצר.

שלב 4: ביצוע הזמנת סחר בזהב

לאחר שבחרת בשוק המסחר בזהב שלך, השלב האחרון הוא הגדרת “הזמנה”. תוכל להשיג זאת על ידי הזנת הדברים הבאים:

 • לְהַמֵר, סכום הכסף שאתה רוצה להשקיע במסחר
 • קנו או מכרו הזמנה, בהתבסס על הערכת השוק שלך
 • מינוף, אם אתה מיישם כאלה
 • צו רווח, המחיר שבו ברצונך לסגור את סחר הזהב שלך אם העמדה היא לטובתך
 • עצור הפסד, המחיר בו ברצונך לצאת מהסחר כדי להגביל את ההפסדים

לאחר אישור ההזמנה, סחר הזהב ללא עמלה בוצע!

מסחר זהב באוסטרליה לסיכום

המקרה לסחר בזהב ניכר ממדריך זה. מחלקת הנכסים גמישה ביותר ומגיעה עם מספר נהגים, כולל נזילות והגנה מפני אי ודאות כלכלית.

בין אם זה השקעות לטווח קצר או לטווח ארוך שאתה מעוניין בהן, זהב יכול להביא לך רווחים ניכרים באסטרטגיות הנכונות. עם זאת, כל הסוחרים צריכים להיות בעלי ידע אינטימי על האופן שבו שוק הזהב מתפקד ומה יכול להשפיע על תנועותיו.

על ידי שילוב של ניתוח בסיסי וטכני, אתה יכול להבטיח שתישאר לפני שוק הזהב בכל עת. עם זאת, ייקח זמן מה עד שתדעו כיצד ניתוח הזהב עובד.

עם זאת, הודות לפלטפורמות מקוונות המנוהלות על ידי ASIC, כעת תוכלו להיכנס לתחום סחר בזהב ולהתחיל לסחור תוך מספר דקות. הפלטפורמה הבולטת עבורנו היא eToro – המאפשרת לך לסחור בזהב על בסיס 100% ללא עמלה.

מסחר זהב באוסטרליה – שאלות נפוצות

מהן האפשרויות שלי לסחור בזהב באוסטרליה?

ישנן שיטות שונות לסחור בזהב על פי העדפותיך האישיות. אם אתה רוצה תוכנית לטווח קצר, יש CFD, אופציות ועתיד. אם אתה רוצה להחזיק בהשקעת הזהב שלך זמן רב, תעודת סל היא החלופה הטובה יותר.

האם ניתן לסחור בזהב בצורה פיזית?

מסחר בתעודות סל זהב הוא הדרך הטובה ביותר להשקיע בזהב מוחשי. אלה מגובים בזהב ומציעים גם ערימות של נזילות. האפשרות האחרת היא לקנות זהב לפי משקל מסוחרי זהב, אותם תוכלו לאחסן בכספת. עם זאת, אפשרות זו היא מאוד לא נוחה וכוללת סיכון.

האם אוכל לסחור בזהב באמצעות מינוף?

באוסטרליה, על פי כללי ASIC שנכנסים לתוקף במרץ 2021, אתה יכול להשתמש במינוף של לא יותר מ -1: 20 תוך כדי מסחר בזהב. משמעות הדבר היא שאתה יכול להגדיל את ההימור שלך בפקטור 20. עד אז, כמה פלטפורמות מציעות לאוסטרלים מינוף של עד 1: 200 בעת סחר זהב באינטרנט.

איך אוכל לתרגל סחר בזהב?

חלק מהפלטפורמות המקוונות מעניקות לך גישה לחשבונות הדגמה שבהם תוכל לתרגל סחר בזהב באמצעות כסף נייר. זה מאפשר לך להבין את זירת המסחר מבלי לערב סיכונים כלשהם. למשל eToro מציעה חשבונות הדגמה שמגיעים עם יתרה טעונה מראש של 100,000 דולר.

מה הפיקדון המינימלי הנדרש לסחר בזהב?

הסכום שאתה משקיע בסחר בזהב תלוי בסוג השוק ובאתר התיווך. זה יכול לנוע בין 50 דולר ומעלה ברוב הפלטפורמות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me