סחר במחירי פעולה בבריטניה

Contents

מדריך לסחר בפעולות מחיר בבריטניה

רוצה להתחיל במסחר בביצוע מחירים בבריטניה? נסביר מהו מסחר בפעולות מחיר ואיך זה עובד. אנו נסקור גם אסטרטגיות מסחר בפעולות מחיר ונסקור את המתווך המוביל בבריטניה שתוכל להתחיל לסחור בו.

כל אסטרטגיות המסחר סובבות סביב גורם בסיסי מכריע – מחיר הנכס.

ככל שתבינו יותר אילו גורמים משפיעים על מחירו של מכשיר פיננסי, כך תהיה לכם יותר הצלחה עם המסחר המקוון.

זה בדיוק מה שפעולת מחיר היא – היא מתייחסת לתנועות המחירים של נייר ערך.

במילים פשוטות, מסחר בפעולות מחיר הוא סוג של מסחר הבוחן את תנועות המחירים הנוכחיות של נכס כדי לחזות את כיוונו העתידי.

לא משנה אם אתה סוחר לטווח קצר או משקיע לטווח ארוך, ניתוח תנועות המחירים הללו היא אחת הדרכים החזקות ביותר, אך הפשוטות ביותר להשיג תובנה בשוק..

במדריך זה אנו עוסקים בכל מה שצריך לדעת על סחר בפעולות מחיר בבריטניה.

ראשית אנו מסבירים כיצד עובדת התופעה, האסטרטגיות השונות המעורבות בה, וכיצד תוכלו למצוא את המתווך המקוון הטוב ביותר בבריטניה לגישה למסחר בפעולות מחיר כיום..

תוכן

מה זה Price Action Trading UK?

אסטרטגיות בריטניה לסחר במחיר

יתרונות המסחר בפעולות מחיר בבריטניה

סיכוני מסחר בפעולות מחיר

טיפים לסחר בפעולות מחיר בבריטניה


כיצד למצוא את הפלטפורמה הטובה ביותר לסחר במחירי פעולה בבריטניה

כיצד להתחיל פעולות מסחר בבריטניה היום

סיכום

שאלות נפוצות

מה זה Price Action Trading UK?

כפי שהזכרנו לעיל, מסחר בפעולות מחיר מתמקד בתנועות המחירים של נכס כדי לשער על כיוונו העתידי. אסטרטגיית מסחר אנליטית זו הופכת פופולארית יותר ויותר בקרב לקוחות קמעונאיים בבריטניה, במיוחד בשוקי תנודתיות גבוהה.

בהשוואה לסגנונות מסחר אחרים, סחר בפעולות מחיר בבריטניה מתעלם מגורמי ניתוח בסיסיים אחרים. במקום זאת, הוא מתמקד בתנועות מחירים עדכניות והיסטוריות בלבד.

ככזה, מסחר בביצוע מחירים בבריטניה יכול להיות תלוי גם בכלי ניתוח ואינדיקטורים טכניים – אך כאשר המחיר תמיד מניע את החלטות המסחר. בנוסף, סוחרי פעולות מחיר שוקלים גם את מהירות התנועות הללו, כמו גם את הנפח בהתאמה.

עם זאת, מסחר בביצוע מחירים יכול להיות גם סובייקטיבי מאוד. המסקנות שהסיקו הסוחרים מושפעות מהפרשנויות הפסיכולוגיות וההתנהגותיות שלהם.

למשל, אם מניה מרחפת במחיר של 198 דולר ואז חוצה את רמת 200 הדולרים שנקבעה בנפרד, סוחר אחד עשוי לחזות תנועה נוספת כלפי מעלה ולקחת עמדה ארוכה.

מצד שני, סוחר פעולות מחיר אחר עשוי לצפות להיפוך מחירים ובכך לנקוט עמדה קצרה.

כפי שאתה יכול לראות, שני סוחרי פעולות מחיר יכולים להגיע לשתי מסקנות שונות על אותה תנועת מחירים.

לכן, לאופי הסובייקטיבי הזה של סחר בפעולות מחיר בבריטניה יש גם חסרונות וגם חסרונות. מצד אחד, פירוש הדבר שתוכל לפתח אסטרטגיית מסחר אישית שלא תוצף על ידי ספקולנטים אחרים בשוק. לעומת זאת, החלטה בהשפעה רגשית יכולה גם להוביל לתרחישים מסוכנים מדי.

במהותו, מסחר בביצוע מחירים הוא גישה שמאפשרת חקר היסטוריית מחירים וכלי ניתוח טכני – שבו סוחרים יכולים לקבל החלטות סובייקטיביות משלהם..

השווקים הטובים ביותר לסחר במחירי פעולה בבריטניה

מכיוון שמסחר בפעולות מחיר הוא גישה לספקולציות מחירים, הוא משמש את הסוחרים השערים על כל סוגי המכשירים הפיננסיים. ניתן ליצור אסטרטגיית פעולות מחיר למגוון רחב של ניירות ערך כולל – מניות, מט”ח, סחורות, מטבעות קריפטוגרפיים, נגזרים ועוד.

למשל, המתווך המקוון המדורג הגבוה ביותר eToro הוא אחת הפלטפורמות המומלצות ביותר לסחר בפעולות מחיר. המתווך מעניק לך גישה ליותר מ -2,400 מניות מ -17 בורסות שונות – בתוספת ערימות של שווקי CFD.

אתה יכול גם לנצל כמעט 100 אינדיקטורים טכניים כדי לסייע באסטרטגיות הפעולה שלך במחיר.

עם זאת, סחר בפעולות מחיר בבריטניה הוא אידיאלי לנכסים תנודתיים מאוד שרואים שינויים במחירים מהירים וגבוהים – כמו למשל מסחר במט”ח וסחורות. ניירות ערך אלה עדים לתנודות מחיר מרובות ביום מסחר אחד.

אסטרטגיות סחר בפעולות מחיר משמשות גם לשער מחירים הסובבים סביב אירועי שוק וחדשות. לדוגמא, שוק הסחורות מושפע באופן משמעותי מכותרות כלכליות, וכך יכול ליהנות מאסטרטגיית פעולות מחיר.

עם זאת, ניתן ליישם אסטרטגיות מחיר על תעודות סל ואופציות. עם זאת, שים לב שכשמסחרים בנכסים עם נזילות נמוכה – יתכן שיהיה קשה לפתוח ולסגור את עמדותיך במהירות כדי לנצל תנועת מחירים..

אסטרטגיות בריטניה לסחר במחירי פעולה

כמו שאמרנו, סחר בפעולות מחיר בבריטניה נוטה להיות סובייקטיבי. לכן, על כל סוחר להגדיר אסטרטגיה המתאימה ביותר ליעדי המסחר שלהם.

באופן נהוג, סוחרי פעולות מחיר בבריטניה משתמשים באסטרטגיות מרובות לאורך היום. שימוש בגישה ספציפית אחת לפעולות מחירים יכול להגביל את מספר ההזדמנויות בשוק.

ככאלה, סוחרים עוברים בין סגנונות שונים כדי למצוא רמזים לאן יגיע מחיר השוק.

למרות שמערכות סחר בפעולות מחיר אינן מסתמכות על אינדיקטורים טכניים, לפעמים ניתן להשתמש בתרשימים ובדפוסים כדי לקבל תובנה לגבי מגמת המחירים של הנכס.

אינדיקטור טכני כזה נפוץ לפעולות מחירים הוא פָּמוֹט. זה נותן לסוחר מידע שימושי על מחיר הפתיחה והסגירה של השוק, כמו גם על רמות המחירים הגבוהות והנמוכות ביותר – לתקופת זמן מוגדרת על ידי המשתמש..

למי שלא מודע, הנה סקירה מהירה של תרשימי הפמוטים:

 • אם הגוף האמיתי של הפמוט שחור / מלא – המשמעות היא שמחיר הסגירה של הנכס היה נמוך ממחיר הפתיחה..
 • אם הגוף ריק, מחיר הסגירה היה גבוה ממחיר הפתיחה.

עם זאת בחשבון, בואו נסתכל מקרוב על שלוש האסטרטגיות השונות של פעולות מחיר שתוכלו לנסות.

שביתת שלוש שורות

תרשים שביתה של שלוש שורות הוא תבנית פמוט המייצגת היפוך חזק במחירי הנכס.

עבור שביתת שלוש שורות דובית, דפוס זה מזוהה אם ישנם שלושה נרות דוביים שנוצרים ברצף – כל אחד מהם נסגר במחיר נמוך מהנר הקודם.

פירושו של פמוט רביעי הוא מהפך – בהתחשב בכך שנר זה נפתח מתחת לנר הקודם, ונסגר במחיר גבוה יותר מפתיחת הפמוט הראשון.

רצוי, שנר היפוך זה צריך להצטרף גם לנפח מסחר גבוה. זה יציע כי היפוך מחירים זה נתמך על ידי פוזיציות ארוכות ברחבי השוק – כלומר, מגמה שורית חדשה עומדת להגיע.

אותו תהליך יעבוד באופן הפוך לשביתה של שורת שלוש שורות. אתם מחפשים שלושה נרות שוריים רצופים – כאשר מחירי הסגירה גבוהים מהקודם. הנר הרביעי יהפוך את מגמת העלייה הזו.

בדרך כלל, סוחרים רואים בהיפוך המחירים נקודת כניסה טובה להיכנס לשוק.

כוכב הערב

דפוס כוכבי הערב הוא אסטרטגיה נוספת המשמשת לאיתור מגמה שעומדת להתהפך – משורי לדובי. גישה זו מועדפת באופן נרחב במסחר במט”ח עם פעולות מחיר.

התבנית מורכבת משלושה פמוטים – נר לבן גדול, גוף קטן ונר אדום. בתבנית פמוט דובית זו, הנר הראשון הוא הנר השורי ואחריו הנר השני שנפער.

התבנית נסגרת על ידי נר דובי שנפער מהנר השני.

מכיוון שתבנית כוכבי הערב היא אסטרטגיה שנמצאת בשימוש נרחב – היא נחשבת לעתים קרובות על ידי סוחרי פעולות מחיר כאחד המדדים הטכניים האמינים ביותר.

פריצת דגל בול

דפוסי פריצת דגל שור מתרחשים כאשר נכס מציג מגמת עלייה חזקה. בתרשים, דפוס זה דומה לדגל על ​​מוט.

התבנית מתחילה כאשר הנכס מבצע מהלך חזק עם נפח יחסי גבוה – יצירת מוט. ואז המניה מתאחדת ליד החלק העליון של המוט עם נפח קל יותר – נעה הצידה או מעט מטה, ומכאן יוצרת את הדגל.

הדפוס נשבר כאשר מופיע פמוט שורי חזק נוסף.

סוחרי פעולות מחיר בבריטניה גם בוחרים לפתוח את עמדותיהם לפני תחילת הפריצה על מנת לתפוס את מגמת העלייה. עם זאת, לא תמיד מתרחשת עליית מחיר זו.

ככזה, עדיף להיכנס למיקום שורי לאחר שהפריצה כבר החלה, ונתמך על ידי נפח מסחר גבוה.

מוכן להתחיל סחר בפעולות מחיר?

יתרונות המסחר בפעולות מחיר בבריטניה

הרעיון העומד מאחורי סחר בפעולות מחיר הוא פשוט – עליכם ללמוד תנועות מחירים. עם זאת, זה יכול לקחת סוחרים זמן ללמוד כיצד לקרוא תרשימים ולהסיק מסקנות מהניתוח שלהם.

עם זאת, השקעת זמנכם בשיטות מסחר במחירי פעולה אכן יכולה להיות כדאית. להלן מגוון יתרונות שהופכים אסטרטגיה זו לפופולרית בקרב סוחרים בבריטניה.

להלן הדברים הטובים ביותר בנושא סחר בפעולות מחיר:

משתנה יחיד

בהשוואה לאסטרטגיות הניתוח הטכניות האחרות, סחר בפעולות מחיר אינו מסתמך על יותר מדי אינדיקטורים טכניים. במקום זאת, אתה מחשיב רק את המחיר כמשתנה, ובעצם מבטל כל עומס אחר.

זה מאפשר לסוחרים לחסוך זמן מבלי לחשוב על אפשרויות אחרות ולהתמקד רק בתרשימי הפמוטים כדי לקבל את החלטות המסחר שלהם.

אסטרטגיות גמישות

כפי שהסברנו קודם, סגנונות המסחר בבריטניה הם גמישים לאסטרטגיות שונות – תלוי באיזה נכס פיננסי ברצונך לסחור. לא משנה תנאי השוק, תוכלו לקבל החלטות על סמך ניתוח פעולות מחיר.

יתר על כן, בניגוד לסוגי מסחר אחרים, אינך נעול במערך ספציפי אחד. מכיוון שהפרשנות סובייקטיבית, עליכם להחליט האם דפוס תרשים ספציפי מתאים לקריטריונים שלכם למסחר או לסובלנות סיכון.

נתונים בזמן אמת

מרבית האינדיקטורים הטכניים המשמשים במסחר נותרים מאחורי השוק לפחות מספר דקות ויתרה מכך, אינדיקטורים אלה מבוססים בסופו של דבר על תנועת המחירים של הנכס..

עם סחר בפעולות מחיר, אתה מתייעץ ישירות עם המקור – ומבטיח שתקבל נתונים בזמן אמת ללא עיכובים.

סיכוני מסחר בפעולות מחיר

סחר בפעולות מחיר הוא נוהג שיטתי. יחד עם זאת, זה גם סובייקטיבי מטבעו. סוחרים חופשיים לקבל החלטות בעצמם בכל תרחיש נתון. עמדות המסחר שלהם יהיו תלויות במצב ההתנהגותי והרגשי שלהם.

מאותן סיבות, חשוב שהסוחרים מודעים לסיכונים הנובעים מסחר בפעולות מחיר. אם אתה הופך מושקע רגשית, ייתכן שיהיה קשה יותר לנהל את הסיכונים שלך גם כאשר עסקאות נוגדות אותך.

אחת הדרכים למתן את הסיכון היא על ידי קביעת פקודות הפסד בעסקאות שלך. אלה מאפשרים לך לקחת רק את הסיכונים שאתה יכול להרשות לעצמך. זה גם מבטל את הצורך לקבל החלטות בזמן אמת על יציאה מהעסקאות.

במקום זאת, תקבע את מגבלת הפסד הפסד לפני כניסה לשוק – והסחר ייסגר אוטומטית אם ההפסדים שלך יגיעו לרמה הקבועה מראש..

בנוסף, מסחר בביצוע מחירים לא עובד טוב עם כלי אוטומציה כגון מסחר בבוטים או איתותים. נתונים אלה מסיקים ממספר אינדיקטורים טכניים ולא מנתוני מחירים.

אם אתה מישהו שנשען לעבר אסטרטגיות כאלה, עליך לקחת זאת בחשבון לפני שתבחר במערכת בריטניה המסחר בפעולות מחיר.

טיפים בנושא סחר בפעולות מחיר בבריטניה

כפי שאתה יכול לראות, מסחר בפעולות מחיר מחייב אותך להבין היטב עשרות אינדיקטורים טכניים. כתוצאה מכך, גישה זו מתאימה יותר לסוחרים המנוסים יותר בקריאה מתקדמת בתרשימים.

עם זאת, אם אתה מעוניין לסחור בפעולות מחיר בבריטניה, אנו ממליצים שתתחיל לחנך את עצמך מיד. רק זכרו שייקח זמן ללמוד אסטרטגיות, לזהות מגמות ולהיפוך.

עם זאת, כאן אנו דנים בכמה טיפים כיצד תוכלו ללמוד בצורה הטובה ביותר את חבלי המסחר בפעולות מחיר בבריטניה.

טיפ 1: קרא ספרים בנושא סחר במחירי פעולה

למרות שפעולת מחירים אינה מסתמכת לחלוטין על ניתוח טכני, ישנם עדיין כמה היבטים כגון קריאת תרשים ואינדיקטורים שעליכם להיות מודעים להם..

השלב הראשון בלימוד פעולות מחיר וניתוח טכני נלווה הוא הבנת מושגי הליבה. אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג זאת היא על ידי קריאת ספרים בנושא סגנונות מסחר. הנה רשימה של ספרי מסחר שעמדו במבחן הזמן.

 • סדרת פעולות מחיר המסחר מאת אל ברוקס
 • קרקוף פעולות מחיר במט”ח מאת בוב ולמן
 • המדריך הסופי לניתוח דפוסי מחירים ופרשנות מאת מרטין פרינג
 • טכניקות תרשים לפמוטים יפניים מאת סטיב ניסון

תוכלו למצוא כמות משמעותית של מדריכים למתחילים לניתוח טכני כאן באתר שלנו.

טיפ 2: הירשם לקורס מסחר בפעולות מחיר

אם הקריאה אינה העדפתך הראשונה, תוכל תמיד לפנות לקורסים מקוונים כדי ללמוד את כל מה שאתה צריך לדעת על אסטרטגיות מסחר.

הודות לאינטרנט, כעת תוכל למצוא קורסים מקוונים בפלטפורמות הסמכה פופולריות ממש בנוחות הבית שלך.

כמה דוגמאות לקורסים כאלה כוללים מסחר במניות עם מחיר מחיר ומסחר במחיר של פעולות מחיר עם היצע וביקוש באודמי..

תוכלו למצוא מדריכי מחקר כמו שלנו כדי ללמוד על קריאת תרשימים וניהול סיכונים.

השלמת קורס מקוון תביא אתכם לעליית עקומת הלמידה ותעזור לכם להבין טוב יותר את פעולות השוק.

חשוב מכך, תוכלו למצוא קורס שתואם את הרמה שלכם – בין אם זה סוחר מתחיל לחלוטין, או סוחר מתקדם. ישנם גם קורסים עם מבנים שונים, בהתאם לסוג המומחיות שאתה מחפש.

כך או כך, קורס מקוון יכול להיות אחד הכלים הטובים ביותר ללמוד על סחר בפעולות מחיר בבריטניה ולקבל ידע מעמיק בדפוסי התרשים.

טיפ 3: תרגלו את הכישורים שלכם באמצעות חשבונות הדגמה

לאחר שהבנת היטב את המורכבויות של סחר בפעולות מחיר, השלב הבא הוא לקחת את התיאוריה מהלמידה שלך וליישם אותה בפועל. עם זאת, לסחר בעולם האמיתי עלול להיות השלכות חמורות.

לכן עדיף לבחור מתווך מקוון המציע חשבונות הדגמה. למשל, ב eToro, אתה יכול לבחון מחדש את אסטרטגיות המסחר במחירים שלך באמצעות קרנות נייר. זה יאפשר לך להבין טוב יותר כיצד האסטרטגיות שלך פועלות בתנאי שוק אמיתיים.

תוכל להשתמש בחשבון ההדגמה של המתווך שלך כדי להכיר את קריאת התרשימים, הדפוסים וניהול הסיכונים הקשורים למסחר בביצוע פעולות מחירים בבריטניה.

כאשר אתה מוכן להתחיל לסחור בכסף אמיתי – אתה יכול פשוט לעבור לחשבון המסחר שלך בפלטפורמת התיווך שלך.

טיפ 4: שקול מסחר בהעתקה

דרך נוספת להתחיל עם סחר בפעולות מחיר בבריטניה היא סחר פאסיבי. בפלטפורמות כגון eToro, תוכל לקבל גישה לתכונה אוטומטית שנקראת העתקת מסחר. זה מאפשר לך לבחור סוחר מומחה למחיר, ולהעתיק את העסקאות השוטפות שלהם בתיק שלך.

כל שעליך לעשות הוא להשקיע מינימום של 200 דולר (כ -160 ליש”ט) על כל אחד מסוחרי העותקים המתאימים לך, והעמדות יהיו אוטומטיות בחשבונך..

עם זאת, זה לא מתפשר על השליטה שיש לך בתיק שלך. לדוגמה, אתה עדיין יכול לצאת מתפקיד בכל עת, או להתאים הזמנות בודדות כך שיתאימו ליעדים הכספיים שלך.

שימוש בתכונת Copy Trader מאפשרת לך להסביר תובנות לגבי האופן שבו סוחרים מנוסים משתמשים באסטרטגיות של פעולות מחיר כדי לבצע את בחירות המסחר שלהם.

התחל את שלך סחר בפעולות מחיר מסע עכשיו!

כיצד למצוא את הפלטפורמה הטובה ביותר לסחר במחירי פעולה בבריטניה

פלטפורמת מסחר בבריטניה -

אם אתה סוחר, יש לך מספר עצום של מתווכים מקוונים בבריטניה שמוכנים להציע לך חשבון.

מציאת הפלטפורמה המתאימה לאסטרטגיית המסחר שלך בפעולות מחיר יכולה להיות תהליך מוחץ ומורכב, במיוחד למתחילים.

מצד שני, אתה יכול להפריד את החיטה בקלות בין המוץ על ידי התמקדות בתכונות שאתה הכי זקוק להן.

עם זאת, יצרנו רשימה של גורמים שיעזרו לך לחפש את המתווך הטוב ביותר בבריטניה עבור יעדי המסחר שלך במחירי פעולה..

רגולציה ורישוי

המתווך המקוון שלך יעבוד בשמך – מחזיק את הכסף שלך בחשבון מקוון ומבצע את העסקאות שלך. בהתחשב בכך, חשוב ביותר שתבחר מתווך שתוכל לסמוך עליו בכספיך הרווחים.

ככזה, אחד ההיבטים החשובים ביותר שיש לזכור הוא להבטיח כי פלטפורמת התיווך שלך מורשית. מתווך מוסדר יפקח על פעילותו הפיננסית על ידי גורם רגולטורי אחד או יותר.

בבריטניה, רשות ההתנהלות הפיננסית (FCA) היא הסוכנות המבטיחה כי המתווכים ימלאו אחר ההנחיות והתקנים. ישנם גם גופים רגולטוריים ידועים אחרים כגון רשות ניירות ערך בקפריסין (CySEC) ונציבות ניירות ערך והשקעות באוסטרליה (ASIC)..

עבודה עם מתווך מוסדר מבטיחה שקיפות כמו גם את בטיחות כספי המסחר שלך. למותר לציין שאם מתווך אינו מחזיק ברישיון מאחד מגופי הרגולציה הללו, עדיף להימנע מהם.

עם זאת, פלטפורמת מסחר חברתית eToro מוסדר על ידי שלושת הסוכנויות הנ”ל. יתר על כן, ב- eToro, סוחרי פעולות מחיר בבריטניה יכולים ליהנות גם מההגנה שמציעה FSCS.

ניירות ערך נתמכים

כפי שהזכרנו קודם, מסחר בפעולות מחיר בבריטניה חל על כל סוגי ניירות הערך הפיננסיים. אם אתה כבר יודע באיזה נכס אתה רוצה לסחור, אתה יכול לחפש פלטפורמות שמציעות את השוק המועדף עליך.

במקרה שתרצה לקבל גישה למבחר רחב יותר של נכסים, תוכל למצוא גם מתווכים המציעים ניירות ערך מגוונים – החל ממניות ומט”ח ועד מטבעות קריפטוגרפיים ונגזרים. לפלטפורמת eToro הבריטית המובילה ביותר שלנו, המסחר בביצוע המחירים, יש כמעט 3000 נכסים פיננסיים לבחירתך.

בעלות או CFD

סחר בביצוע מחירים הוא בחזית האסטרטגיות לטווח הקצר – כמו סחר יומי. כלומר, הוא מתאים ביותר למכשירי סחר כגון נגזרים ולא לתוכניות השקעה ארוכות טווח.

לדוגמא, אסטרטגיות של פעולות מחיר מאפשרות לך לבצע עסקאות מרובות על CFD – לאורך יום מסחר אחד.

ככזה, כאשר אתה בוחר את המתווך הבריטי שלך, עליך לשקול גם אם הם נותנים לך גישה לנגזרים.

מסחר ב- CFD מגיע גם עם היתרונות של מינוף ומכירה קצרה. בדרך זו תוכלו לנצל מגמות מסחר של פעולות מחיר דוביות ושוריות בשוק.

עם זאת, שים לב שכאשר אתה סוחר ב- CFD, תחויב בתשלום דמי החלפה למתווך שלך. זה חל אם אתה שומר על עמדות המסחר שלך פתוחות בן לילה.

פלטפורמת מסחר

אחד היתרונות העיקריים של סחר בפעולות מחיר בבריטניה הוא שהוא תואם לתוכנות מסחר. אחרי הכל, אינך זקוק לכל כלי ניתוח טכני מיוחד בכדי ללמוד מחירים לאמירה. במקום זאת, נרות או כל סמל אחר של מחיר תרשים יכול להציע לך את המידע הדרוש לך.

לכן, יש לך אפשרות לבחור עם איזו פלטפורמת מסחר אתה רוצה לסחור.

בפלטפורמות כגון eToro, אתה יכול להשקיע ולסחור ישירות מאתר המתווך. זה אומר שאתה לא צריך להתקין שום תוכנה כדי להתחיל לסחור. אתה יכול לגשת לשטח המסחר ישירות מחשבון התיווך שלך עצמו.

מצד שני, חלק מכם עשויים להעדיף סחר בפלטפורמות של צד שלישי כמו MT4, MT5 או cTrader. במקרה זה, עליך לוודא אם המתווך שבחרת מציע תמיכה בפלטפורמה המתאימה.

בנוסף, מרבית פלטפורמות המסחר בבריטניה מציעות גם אפליקציות סלולריות. זה יאפשר לך לגשת לחשבונך ולבצע עסקאות תוך כדי תנועה.

דמי תיווך בבריטניה

בסופו של דבר, סחר בפעולות מחיר בבריטניה רק ​​עוזר לכם לבצע בחירות מסחר. שאר תהליך המסחר נשאר זהה, לא משנה באיזה נכס תבחר.

במילים אחרות, על מנת לבצע את העסקאות שלך, תצטרך לשלם עמלות למתווך המקוון שלך בבריטניה. סוגי העמלות יכולים להיות שונים באופן משמעותי בין המתווכים, לכן עליכם לשים לב לכמה אתם משלמים ולמה אתם משלמים.

הנה, יש לנו רשימה של העמלות הנפוצות ביותר שאתה יכול לצפות אצל מתווכים מקוונים בעת ביצוע האסטרטגיה שלך בבריטניה עם סחר בפעולות מחיר.

דמי טיפול

דמי טיפול נקשרים לרוב לניירות ערך קונבנציונליים כגון מניות ותעודות סל. רוב המתווכים גובים זאת על בסיס שיעור קבוע לכל עסק.

 • לדוגמא, נניח שהחלטת ללכת זמן רב על מניות BP על סמך האסטרטגיה שלך בבריטניה לסחר בפעולות מחיר.
 • המתווך שבחרת גובה ממך 5 ליש”ט למסחר.
 • לא משנה מהי יתרתך, תשלם 5 ליש”ט בעת פתיחת העסקה.
 • לאחר מכן תשלם 5 ליש”ט לאחר שתסגור את המסחר.

שים לב שאותה עסקאות לא תעלה לך דבר ב- eToro – מכיוון שהפלטפורמה אינה גובה דמי עסקה עבור מסחר.

עמלות מסחר

שלא כמו עמלות עסקאות, עמלות המסחר מחושבות כעמלה משתנה המחושבת על פי יתרתך.

לדוגמה:

 • בואו נגיד שלברוקר הבריטי שבחרתם עמלה מוגדרת על 0.6%.
 • אתה רוצה לסחור GBP / AUD ולהיכנס לשוק על ידי הצבת 500 ליש”ט על הצמד.
 • המשמעות היא שתשלם עמלה של 3 לירות שטרלינג על עסקה זו.
 • כשאתה יוצא מהשוק, עמדתך שווה 800 פאונד.
 • עבור סחר זה אתה משלם עמלה של 4.80 ליש”ט (0.6% מ 800 ליש”ט).

למעשה, בסופו של דבר תשלם עמלה משני צידי הסחר. ואז, אם תבחר ב- eToro, סחר זה יבוצע בעמלה של אפס אחוז.

מרווחים

בסחר בפעולות מחיר בבריטניה, הפער הוא ההבדל בין מחיר הקנייה והמכירה של נייר ערך פיננסי. בדומה לעמלות מסחר, המרווחים מתבטאים בדרך כלל במונחים של אחוזים. אם כי, פלטפורמות למסחר במט”ח בדרך כלל בוחרות בפיפס.

באופן אידיאלי, אתה רוצה לחפש פלטפורמות מסחר בבריטניה המציעות מרווחים הדוקים על כל הנכסים. ככל שהמרח גדול יותר, כך הוא יאכל יותר את הרווחים שלך,

במילים אחרות – אם המתווך שלך גובה ממך 0.80% כמרווח, תיכנס לסחר בהפסד של 0.80%.

יהיה עליך להשיג רווחים של לפחות 0.80% כדי לשבור את המסחר הזה. רק רווחים מעבר לרמת מחיר זו של 0.80% ייספרו כרווח.

פיקדונות ומשיכות

כל פלטפורמות המסחר בבריטניה דורשות ממך להפקיד בחשבונך. בעוד שחלק מהמתווכים מעניקים לך מגוון של אמצעי תשלום לבחירה, אחרים יכולים לגרום לתהליך זה להיות מסורבל.

למשל, בפלטפורמות מסוימות ניתן להפקיד כסף רק באמצעות העברות בנקאיות ידניות. פירוש הדבר שייקח מספר ימים עד שהכסף יופיע בחשבון המסחר שלך.

לשם השוואה, ב eToro, אתה יכול לבחור בין כרטיסי אשראי / חיוב, העברות בנקאיות וארנקים אלקטרוניים למימון חשבונך.

כלים למתחילים

כפי שהדגשנו מספר פעמים במדריך זה, סחר בפעולות מחיר בבריטניה יכול להיות מעט מסובך עבור מתחילים. אם אתה מתחיל, לפני שאתה מאמץ סגנון מסחר זה – עליך לוודא שלמתווך הבריטי עומדים כל המשאבים הנכונים..

לכן אנו מציעים לבחור מתווך המציע לפחות כמה כלים או את כל הכלים הללו.

כלים חינוכיים

למתווכים הטובים ביותר בבריטניה יש פלטפורמות אינטואיטיביות שמתאימות לצרכים של כל רמות הסוחרים. זה כולל מגוון כלים חינוכיים המכסים אסטרטגיות מסחר שונות, מדריכי הדרכה והדרכות לשימוש בפלטפורמה.

לדוגמא, ל- eToro הוקם בית ספר למסחר עבור טירונים – שם תוכלו לבחור בין קורס מקוון או כיתתי בכדי ללמוד את יסודות המסחר. בנוסף, הם גם שולחים לך ניתוח שוק יומי, מארחים סמינרים ברשת, פודקאסטים ומעדכנים אותך באופן קבוע בחדשות שוק רלוונטיות.

מסחר אוטומטי

יש הרבה אנשים שרוצים לנצל את השווקים הפיננסיים, אך לא מצליחים לעשות זאת בגלל חוסר הבנה לגבי פעולות המסחר. עבור סוחרים כאלה, עדיף לחפש פלטפורמה שמציעה שירותי מסחר אוטומטיים.

דוגמה כזו למסחר פסיבי היא תכונת המסחר להעתקה המסופקת על ידי eToro. כפי שדנו קודם, זה מאפשר לך להשקיע בסוחר פעולות מחיר, ובתורו להעתיק את העסקאות שלך בחשבון eToro שלך..

עם זאת, למרות שהעסקאות הן אוטומטיות, אתה עדיין שומר על שליטה מלאה בכספיך ובבחירות המסחר שלך.

בנוסף, eToro מציעה גם CopyPortfolios – שם תבחר אסטרטגיה שתוחל על חשבונך. ישנן עשרות אסטרטגיות מסחר לבחירה, בהתבסס על סוג הנכס שאליו תרצה לחשוף.

לאחר שתשקיע בתכונה זו, eToro ישתלט על ניהול התיק שלך – תוך שאתה נהנה מחוויית מסחר פסיבית.

כלים לסוחרים מנוסים

בקצה השני של הספקטרום, אנשי מקצוע ותיקים עשויים לחפש מערך אחר של תכונות שיסייעו בתהליכי המסחר שלהם. למשל, אם אתה סוחר יום או סוחר נדנדה, אתה רוצה מתווך שיוכל לתת לך גישה לכלי ניתוח ואינדיקטורים טכניים..

הנה רשימה של הכלים המועדפים ביותר המשמשים את המקצוענים המנוסים בפעולות מחיר:

 • אינדיקטורים טכניים כגון RSI, MACD וממוצעים נעים
 • אפשרות להתאמה אישית של מסך המסחר ויצירת רשימות תצפית מותאמות אישית.
 • כלי ציור תרשים לניתוח.
 • אינדיקטורים למסחר כגון פעולת מחירים וסנטימנט בשוק
 • שילוב עם רובוטי מסחר אוטומטיים

שירות לקוחות

לשירות הלקוחות יש חשיבות עליונה בכל הנוגע לבחירת פלטפורמת המסחר המקוונת שלך. אחרי הכל, אתה מפקיד את כספי המסחר שלך בתיווך, ולכן חשוב שתוכל לקבל מענה לשאילתות שלך ולקבל תמיכה לפי הצורך..

מיטב המתווכים בבריטניה מציעים שירות לקוחות באמצעות מספר מדיומים. למשל, תוכל להתחבר לצוות באמצעות צ’אט חי, דוא”ל, כמו גם טלפון.

ככלל, פלטפורמות המסחר בבריטניה מציעות תמיכה בלקוחות בזמנים בהם השווקים פתוחים – לרוב על בסיס 24/5. אם אתה שולח שאילתה מחוץ למסגרת זמן זו – ייתכן שתצטרך לחכות עד יום שני בבוקר לתגובה.

מעל לכל, לפלטפורמות כמו eToro יש גם חלק נרחב על הדרכות ומדריכים. בדרך זו תוכלו למצוא תשובות כמעט לכל החששות בפלטפורמה מבלי להיעזר בצוות התמיכה.

הַתחָלָה סחר בפעולות מחיר עַכשָׁיו!

כיצד להתחיל פעולות מסחר בבריטניה היום

בשלב זה, אתה צריך להיות להוט להשיג הזנק על המסחר הראשון שלך.

נסיים מדריך זה בהסברכם כיצד תוכלו להתחיל לסחור בפעולות מחיר עם eToro – אחת הפלטפורמות הנחשבות ביותר בתחום המסחר המקוון..

שלב 1: פתח חשבון מסחר של מחיר פעולה

תוכל ליצור חשבון חדש ב- eToro על ידי לחיצה על ‘הצטרף עכשיוכפתור בדף הבית.

ל- eToro ממשק נקי ומלוטש שמקל על הסוחרים לנווט בתכונות שלו.

צור את חשבונך על ידי מסירת שמך המלא, כתובתך, פרטי יצירת הקשר ומספר הטלפון שלך.

כדי לעמוד בתקנות KYC – eToro מחייב אותך לאמת את זהותך. תוכלו לסיים שלב זה על ידי צירוף עותק של הדרכון או רישיון הנהיגה.

שלב 2: הוסף כספים לחשבון המסחר שלך במחיר הפעולה

ב- eToro תוכל להפקיד כספים לחשבון המסחר שלך בשיטות הבאות.

 • העברה בנקאית
 • כרטיס אשראי / חיוב
 • ארנק אלקטרוני כגון Neteller, Paypal או Skrill.

אתה צריך להפקיד רק מינימום 200 דולר כדי להתחיל לסחור ב- eToro.

שלב 3: הצב את סחר הפעולות במחיר הראשון שלך

עם חשבונך הממומן, אתה מצויד כעת להתחיל את המסע שלך בבריטניה לסחר במחיר.

ל- eToro תוכנת תרשים מובנית בה תוכלו להשתמש כדי להסיק את מסקנותיכם. אם אתה כבר יודע באיזה נכס אתה רוצה לסחור, אתה יכול לחפש אותו וללחוץ על הכרטיסייה ‘תרשים’ כדי לראות פמוטים.

לאחר שתסדיר את ההתקנה ותקבל את החלטות המסחר שלך, תוכל ללחוץ על ‘סחר’ כדי לפתוח הזמנה חדשה. הזן את סכום ההימור וסדר הפסד הפסד לניהול הסיכון שלך.

כשתהיה מוכן, לחץ על ‘סחר פתוח’ כדי לבצע את סחר פעולות המחיר הראשון שלך.

מוכנים לצלול למסחר בביצוע מחירים בבריטניה? התחל היום על ידי פתיחת חשבון ב- eToro!

eToro – פלטפורמת המסחר הטובה ביותר בבריטניה

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשייה לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

67% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה.

סיכום

בעת שימוש באסטרטגיית סחר בפעולות מחיר בבריטניה, אתה מתמקד בדפוסי המחירים ההיסטוריים והנוכחים כדי לקבוע לאן מועבר הנכס.

ניתן ליישם אסטרטגיה זו על כל סוג נכס. וכתוצאה מכך, סחר בפעולות מחיר בבריטניה הופך פופולרי יותר ויותר בקרב סוחרים.

עם זאת, לוקח זמן ללמוד את ההיבטים והמידע של אסטרטגיות פעולות מחיר רבות. מכיוון שהוא סובייקטיבי מטבעו – עליכם לשקול היטב את הסיכונים לפני שאתם מתחילים לבצע עסקאות.

האתגר האמיתי הוא להתמקד אך ורק במחיר. אם אתה מצליח לעמוד בפני הדחף להוסיף אינדיקטורים נוספים למערכת שלך, תהיה לך הזדמנות לברר אם אסטרטגיית המסחר במחירים הנדונה מתאימה ליעדים הכספיים שלך..

שאלות נפוצות

היכן אוכל למצוא אותות מסחר למסחר בפעולות מחיר?

מרבית אותות המסחר הזמינים מבוססים על אינדיקטורים טכניים במקום על נתוני מחירים. לכן, זה עשוי להיות מאתגר למצוא שירות אותות שעובד עם סגנון המסחר שלך במחיר פעולה.

מה המטרה של משוואת פעולות מחיר?

משוואת המסחר במחירי פעולה היא מערכת מסחר המשתמשת בשילוב של דפוסי מחירים כדי לזהות הזדמנויות מסחריות אפשריות.

האם אוכל להשתמש באינדיקטורים טכניים עם סחר בפעולות מחיר?

סחר בביצוע מחירים מתמקד בהסקת מסקנות על בסיס תנועות מחירים במקום אינדיקטורים טכניים. עם זאת, ישנם סוחרי מחירים בבריטניה שמעדיפים אינדיקטורים טכניים יחד עם אסטרטגיית פעולות המחירים שלהם.

האם ניתן להשיג מינוף בעת סחר בפעולות מחיר?

כן, מינוף אפשרי אצל מתווכים מוסדרים בבריטניה. עם זאת, זכור כי מינוף יכול להגדיל את הרווח וההפסד של העסקאות שלך.

מדוע משתמשים בתרשימי פמוטים במסחר בפעולות מחיר?

תרשימי הפמוטים מציגים את מחירי הקנייה והמכירה לאורך זמן מוגדר בנוסף למחיר הנוכחי של נכס. זה מספק תובנה רבה יותר בשוק ומביא לך הבנה טובה יותר לאן מועבר המחיר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map