Contents

מסחר זהב בבריטניה | כיצד לסחור זהב למתחילים

במאמר זה נסקור את כל המידע החשוב אודות מסחר בזהב בבריטניה, כולל מדריך צעד אחר צעד כיצד להתחיל עם סחר בזהב.

סוחרים המעדיפים השקעה בזהב מעל כל נכס אחר מכונים בחיבה “פשפשי זהב” בתחום הפיננסים. מחלקת הנכסים המבריקה והמפוארת הזו מחזיקה בערכה מאז 700 לפנה”ס.

ככזה, זה הגיוני שזהב יהיה בחירה אטרקטיבית בכל הנוגע למסחר או השקעה.

בחלק מהמקרים, סוחרים בבריטניה מעדיפים לשער על שווי הזהב לטווח הקצר – כאשר משקיעים מנוסים מעוניינים כל הזמן להרוויח מתנועות מחירים המשתנות ללא הרף. בקצה השני של הספקטרום, אחרים מעדיפים להשקיע בערך הזהב לטווח הארוך על ידי נקיטת אסטרטגיית ‘קנה והחזק’.

בשלנו מדריך לסחר בזהב בבריטניה, אנו מתעמקים במה מורכב מסחר בזהב ובדרכים בהן תוכלו לגשת לשוק. לא רק זה, אלא אנחנו מדברים גם על היתרונות והחסרונות של סחר בזהב וכיצד להירשם היום עם פלטפורמת מסחר בזהב!

תוכן:

1. מה זה מסחר בזהב?

2. כיצד מחליטים עלות הזהב?

3. כיצד נמדדת עלות הזהב?

4. מתי ניתן לסחור בזהב בבריטניה?

5. דרכים שונות לסחור זהב באינטרנט בבריטניה

6. כיצד להשקיע בזהב לטווח ארוך בבריטניה

7. יתרונות המסחר בזהב

8. כיצד להרוויח רווח מסחרי בזהב


9. סחר זהב באינטרנט: עמלות מעורבות

10. אסטרטגיות המסחר הטובות ביותר שיש לקחת בחשבון

11. סחר זהב באינטרנט: עמלות מעורבות

12. טיפים למסחר זהב למתחילים

13. כיצד להתחיל לסחור בזהב באופן מקוון בבריטניה: ארבעה צעדים קלים

14. מסקנה

15. סחר בזהב – שאלות נפוצות

מה זה מסחר בזהב?

באופן כללי, לסחור בזהב זה לקנות ולמכור אותו – כשהמטרה היא להשיג רווחים כספיים. עם זאת, ישנן מגוון דרכים שונות בהן ניתן לגשת למחלקת הנכסים הפופולרית הזו בנוחות הבית שלך. בדומה למט”ח ולמניות, אתה מנבא אם ערך הזהב הולך לעלות או לרדת.

לא פעם אנשים הסוחרים באופן פעיל בזהב עושים זאת על בסיס קצר טווח, כמו למשל מסחר יומי. בתרחיש זה, המסחר עשוי להישאר פתוח רק שעות ספורות, או אפילו דקות ספורות במקרים מסוימים. בכל הנוגע למסחר בתנועות זהב, ניתן להחזיק עמדות אלו במשך שבועות בכל פעם לפני שנמכרו.

הדרך הנפוצה ביותר לסחור בזהב צריכה להיות CFD, במיוחד בתקופות בהן המשק אינו בטוח. רק למקרה שאינך מכיר CFD זהב – ‘חוזה להבדל’ מאפשר לך לסחור במכשיר מבלי להיות בעלים עליו פיזית.

CFDs זהב בפלטפורמות כגון eToro לבצע טוב במיוחד כשמדובר באסטרטגיות מסחר לטווח קצר. הסיבה לכך היא ש- CFD מזהב ניתן לסחור ללא עמלה ותמיד תהיה לך אפשרות ללכת זמן רב או קצר. החוזה תמיד ישקף את הערכת השוק של הנכס המדובר – מדד למדוד.

אם אתה מחשיב את עצמך יותר כמשקיע בבריטניה לטווח ארוך, סביר להניח שתרצה להימנע מ- CFD מזהב. זה יכול להיות אופציה טובה בשבילך לקנות מטילי זהב (או מטילים). בדרך זו, למעשה תהיה הבעלות על הנכס המוחשי (במקרה זה זהב). הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא ככל הנראה באופן עקיף באמצעות תעודת סל.

לאלו מכם שאין להם ניסיון בכל הנוגע לסחר בזהב, אנו הולכים לצלול לדרכים השונות בהן תוכלו לעשות זאת בהמשך. ראשית, אנו מתעמקים כיצד נקבע המחיר שאתה משלם עבור זהב, ואחריו כיצד הוא מכמת.

כיצד מחליטים עלות הזהב?

בקצרה, מחיר הזהב נקבע באותו אופן כמו נכסים אחרים – הערכת השווי שלו מונעת במידה רבה מהיצע וביקוש לשווקים. סנטימנט זה יכול להשתנות על בסיס יומיומי, ולכן ערך הזהב מוקדש מאוד על ידי התהליך הכלכלי וכוחות השוק..

אם שוקי המניות ברחבי העולם עוברים תקופה סוערת במיוחד הערכת השווי של זהב בדרך כלל תעלה. נהפוך הוא, כאשר שוקי המניות בריאים – הערכת השווי של זהב לרוב נמוכה יותר, בגלל הביקוש לזהב נמוך יותר.

כיצד נמדדת עלות הזהב?

בכל הנוגע לאופן בו נמדד או מכמת נכס זה, בדרך כלל תגלה כי הנכסים מוערכים באמצעות מטבע ספציפי כגון GBP או USD. למשל, חברות אמריקאיות כמו נייקי ופייסבוק יתומחרו בדולרים אמריקאים.

באשר לזהב – מדדים שונים יכולים להיכנס למשחק. בחלק משווקי המסחר תמצאו זהב שנמדד בקילו, באונקיות או בגרם. באופן כללי, זהב מתומחר בדולרים אמריקאים. הסיבה לכך היא ש- USD מהווה 60% מכלל עתודות המט”ח בבנקים מרכזיים גדולים. כנ”ל לגבי סחורות כגון גז טבעי ונפט וכו ‘.

כתוצאה מכך, בעת סחר בזהב באמצעות מתווך בבריטניה כגון eToro (שכבר משתמש בדולר ארה”ב), כל שעליך לעשות הוא לשלם עמלת המרה קטנה של 0.5% והסחר שלך מוחלף אוטומטית לדולרים אמריקאים מהלירה הבריטית שלך..

בשלב זה בפלטפורמת הברוקר הנ”ל, מחיר הזהב הוא 1,874.00 דולר לאונקיה.

מתי ניתן לסחור בזהב בבריטניה?

כמו בכל שוק, זמני הפתיחה יכולים להשתנות בהתאם לבורסה ולמדינה המדוברת. היוצא מן הכלל לכלל זה הוא זהב.

ניתן לסחור בזהב 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. הסיבה שנכס זה זמין בכל עת היא שהוא נסחר בקנה מידה עולמי, ולכן בשווקים שונים מרחבי העולם (שיש להם שעות מסחר שונות).

כאן בבריטניה ניתן בדרך כלל לסחור, כמו גם לקנות ולמכור, זהב 5 ימים בשבוע (24/5). מרבית הפלטפורמות המקוונות בבריטניה יציעו שעות מסחר זהב בימי שני 00:00 עד יום שישי 22:30. יש הפסקה יומית סטנדרטית בין השעות 23:00 עד 00:00.

דרכים שונות לסחור זהב באינטרנט בבריטניה

סחר בזהב בבריטניה

בחלק זה של סחר הזהב בבריטניה, נדבר על הדרכים השונות בהן אתה יכול לסחור ולהשקיע בזהב..

ישנן דרכים רבות לסחור בזהב באינטרנט, כמה שיטות פופולריות יותר מאחרות. בסופו של דבר, השיטה בה תבחר תלויה ביעדים הכספיים שלך לטווח הארוך.

הנה מה שאתה צריך לדעת.

סחר בזהב – באמצעות צמד מט”ח

אחת הדרכים בהן אתה יכול לסחור בזהב היא באמצעות זוג מט”ח. לדוגמה, אתה יכול לסחור ב- XAU / USD – שהוא בעצם אתה סוחר בזהב מול הדולר האמריקני.

על מנת להתגונן מפני אינפלציה הנגרמת על ידי סערה גיאופוליטית, וגורמים שונים אחרים שיכולים להשפיע על עלות המטבעות – המשקיעים משתמשים לרוב בזהב..

על ידי גידור זהב כנגד נכס אחר, כגון מטבע מט”ח, אתה יכול להפחית את הסיכון בתקופות של שינויים דרמטיים בשווי המטבע..

סחר בזהב – CFD

השוק העיקרי למסחר בזהב הוא באמצעות CFD. זו הדרך הפופולרית ביותר לסחור בזהב על בסיס קצר טווח. כפי שצייננו בעבר, המטרה העיקרית של CFD מזהב היא לפקח על תזוזות המחירים של הנכס, על בסיס שנייה על שני.

לדוגמה:

 • עוברים לפלטפורמת המסחר הפופולרית בבריטניה eToro ושווי CFD הזהב עלה ב -0.23%
 • באופן דומה, גם מחיר הספוט העולמי של זהב עלה ב -0.23%
 • אם לעומת זאת, מחיר השוק הספוט של זהב ירד ב 0.15% – שוב זה יבוא לידי ביטוי ב- CFD המדובר..

הסכום שיעלה לכם להשתמש ב- CFD בבריטניה הוא מינימלי ועלויות המסחר הן תחרותיות במיוחד. יתר על כן, פירוש הדבר שתוכלו להפיק את המרב מממרחים הדוקים במיוחד – ובתקווה להשתמש במינוף לטובתכם.

למי שלא יודע, מינוף הוא קצת כמו הלוואה מהמתווך. זה מאפשר לך לסחור בזהב עד פי 20 ממה שיש לך באופן פיזי בחשבון המסחר שלך. מינוף הזהב מוגבל בשעה 1:20 בשל מגבלות שהטילה רשות ניירות ערך והשווקים האירופית (ESMA) – אשר בתורו אוכפת על ידי הרשות להתנהלות פיננסית (FCA).

אם החלת את המינוף המרבי הזה על CFD הזהב שלך בפלטפורמה מוסדרת כגון eToro, אתה יכול להפוך יתרת סכום של 200 ליש”ט להון מסחר של 4,000 ליש”ט..

בנוסף ליתרונות המינוף – CFD של זהב מאפשרים לך ליהנות מערך הזהב הנופל וגם מהעלייה. זה מושג על ידי בחירה ‘ללכת קצר’, מה שבעצם יביא לך להרוויח מירידת המחירים.

להלן תראה דוגמה לאיך נראה מסחר ב- CFD בזהב:

 • לאונקיה, eToro מצטט מחיר של 1,896.90 דולר לזהב.
 • יש לך תחושה שהמחיר ייפול תוך שעה-שעתיים
 • בשל התחלת המונח שלך, אתה מבצע הזמנת מכר בשווי 1,000 ליש”ט
 • ערך הזהב יורד ב -1.8%
 • בהשקעה שלך בסך 1,000 ליש”ט הרווחת מהר 18 ש”ח

עכשיו נדמיין שהחלטת להחיל מינוף של 1:20 כפי שהוצע. בכך, הרווח שלך בסך £ 18 היה מוגדל ל- £ 360 (£ 18 x 20).

עם זאת, חשוב לזכור כי אמנם המינוף יכול לעבוד לטובתכם – אך הוא גם יכול לרדת נגדכם. מסחר ב- CFD עם מינוף הוא עסק מסוכן, לכן שקול תמיד את האפשרויות שלך בקפידה ובצע מחקרים משלך לפני שתצלם את הצעד..

קנו זהב באמצעות תעודות סל

תעודות סל זהב מאפשרות לך לקנות זהב במובן המסורתי, על בסיס עקיף. אתה יכול לעשות זאת עם ברוקר FCA eToro על בסיס ללא עמלה עם השקעה מינימלית קטנה במקום 50 דולר בלבד.

כפי ששמתם לב, השתמשנו ב- eToro כדוגמה לתמחור בכל המדריך הזה לסחר בזהב בבריטניה. לא רק בגלל השימוש בו סופר פשוט, אלא גם למסחר ללא עמלה, לממרחים תחרותיים ולתמיכה בשיטות תשלום שונות בבריטניה..

עם זאת, דרך נוספת בה אתה יכול להשקיע בזהב היא באמצעות חברות כריית זהב. בימים אלה, בזכות מתווכים מקוונים שנפלו על עצמם לספק שירותים פיננסיים לסוחרים ומשקיעים – זה סופר קל להשקיע בפעולות כרייה מכל רחבי העולם.

הראשון שעולה בראש הוא VanEck Vectors כורי זהב – שניתן לקנות באמצעות תעודת סל ב- eToro. VanEck קיים מאז 1955 ולכן הוא מבוסס היטב. אם זה משהו שמעניין אתכם, תעודת הסל הנ”ל למעשה מעניקה לכם גישה למגוון חברות גדולות העוסקות בתחום כריית הזהב..

חלק מהאחזקות הגדולות כוללות את ניומונט קורפ, באריק גולד קרופ ופרנקו-נבאדה בשקלול של 11%, 11% ו -6% – בהתאמה. מבחינת היכן נמצאים מכרות הזהב – 45% מבוססים על קנדה. לאחר מכן יש לך פעולות כרייה בארה”ב, אוסטרליה, ברזיל, דרום אפריקה, סין ועוד.

סחר באופציות זהב

במונחים של חוזי אופציות זהב, זה נחשב באופן נרחב לצורת מסחר מתקדמת. כשאתה סוחר בדרך זו אתה נסחר על בסיס מחיר הזהב בעתיד. אך, אופציות אינן מחייבות את רכישת הנכס במלואו. במקום זאת, תצטרך לשלם רק פיקדון קטן – המכונה ‘פרמיה’..

אם אתה חושב שמחיר הזהב הולך לעלות בערכו אתה יכול לרכוש ‘אופציה להתקשרות’. המשמעות היא שיש לך את הזכות, אך אינך מחויב בשום צורה לרכוש זהב במחיר מסוים – ולפרק זמן קבוע מראש (בתוך תאריך התפוגה של החוזה). אם אתה חושב שמחיר הזהב יירד, אז תרכוש ‘אופציית מכר’.

מכריע, אם אתה רוכש אופציות להתקשרות בזהב, אתה צריך שמחיר הזהב יעלה מעל מחיר המימוש של החוזה. שוב, אם תבחר באופציות מכירה, אתה רוצה שההפך יקרה.

לדוגמה:

 • אתה חושב שערך הזהב יירד בשבועות הקרובים
 • ככזה, אתה רוכש אופציות מכירות בתום 3 חודשים
 • מחיר השביתה באופציות הזהב הוא 1,800 דולר – כלומר, אתה צריך שמחיר הזהב יירד מתחת לנתון זה
 • אתה משלם פרמיה של 150 $ לכל איש קשר כדי לגשת לשוק
 • כעבור כמה שבועות מחיר הזהב יורד ל -1,500 דולר
 • המשמעות היא שאתה מרוויח 300 דולר עבור כל חוזה אופציות שאתה מחזיק
 • אבל אתה צריך גם לחסר את הפרמיה של 150 $ ששילמת – ולהשאיר לך רווח נקי של 150 $ לכל איש קשר עם אפשרויות מכירה

מצד שני, אם מחיר הזהב היה עולה וכך – נכשל מתחת למחיר הסיכון של 1,800 $ לפני שהחוזים פג, אז הייתם פשוט מאבדים את הפרמיה של 150 $. זו הסיבה שסוחרי זהב בבריטניה לעתים קרובות בוחרים באופציות, מכיוון שהם מציעים שיטה בסיכון נמוך לגישה לשוק.

סחר בחוזים עתידיים עם זהב

כשמדובר בחוזים עתידיים בזהב, הם דומים מאוד ל- CFD הזהב הנ”ל.

הסיבה לכך היא שמשקיעים מסוגלים לבחור מבין הזמנות ‘קנייה’ וגם ‘מכירה’ – שלא לדבר על יכולת ליישם מינוף. כפי שסיקרנו קודם, יש להשתמש במינוף במסגרת מגבלות ה- ESMA עבור סוחרים בבריטניה ואירופה.

אמנם ישנם קווי דמיון ברורים בין CFD זהב ועתיד זהב – אך יש לקחת בחשבון שני ניגודים בולטים – הם כדלקמן:

 • שלא כמו CFD זהב, העתיד מגיע עם תאריך תפוגה. תאריך התפוגה יהיה תלוי בחוזה, אך זה בדרך כלל באותה נקודה בכל חודש ביום שישי השלישי). מכריע, לאחר חלוף תאריך זה לא ניתן לסחור בחוזים עתידיים בזהב ויש להסדירם.
 • חוזי עתידי זהב מחולקים בדרך כלל לארבעה תאריכי תפוגה בשנה או יותר. כדי לתת לך דוגמה קצרה, יהיה לך חוזה עתידי מזהב זה פעיל למשך 3 חודשים, 4 פעמים בשנה.

בתרחיש הנ”ל, לאחר ששלושת החודשים מסתיימים על האדם המחזיק בנכס הבסיס למכור או לקנות אותו. ברוב המכריע של המקרים, עתידיי הזהב שלך יוסדרו במזומן. בצד החיובי, זה אומר שאתה לא צריך להעביר מטען של זהב לבית שלך אם אתה מתגעגע לתאריך התפוגה שלך.!

כיצד להשקיע בזהב לטווח ארוך בבריטניה

חלק משיטות המסחר בזהב שפורטו לעיל נחשבות להשקעות לטווח קצר. אפשר לסלוח לך לחשוב שהחוזים העתידיים בזהב הם מסחר ארוך טווח – אולם לעתים רחוקות אלה עולים על פרק זמן של 3 חודשים..

אם אתה מחשיב את עצמך כמשקיע לטווח ארוך, ישנם שווקים ספציפיים שכדאי לך לדבוק בהם. בחזית זו השימוש ב תעודת סל זהב – המאפשרת לקנות מטילי זהב בעקיפין עם מוסד פיננסי בקנה מידה גדול כמו iShares. מכריע, תעודת הסל המוזהבת מגובה בנכס הרצוי.

וכאשר מחיר הקנייה של הזהב משתנה, זה יבוא לידי ביטוי בתעודת הסל שלך בזהב. לא יהיה לך מוט זהב מוחשי, אך רוב הסיכויים שאתה משקיע על מנת להגדיל את ההון שלך. כאשר הזהב הוא כעת אחד ממחלקת הנכסים המבוקשת ביותר על ידי משקיעים בבריטניה, ניתן לבצע את תהליך ה- ETF מקצה לקצה באופן מקוון בלחיצת כפתור..

יתרונות המסחר בזהב

מתלבטים האם מסחר בזהב הוא הצעד הנכון עבור תיק ההשקעות שלכם? אם כן, ריכזנו עבורכם כמה מהיתרונות הגדולים ביותר שיש גישה לזהב באמצעות המתווך הבריטי שבחרתם.

נפחי סחר משמעותיים

האם ידעת שלזהב יש נפח המסחר השלישי בגובהו בזירת ההשקעות? זה הופך אותו לנכסים הפיננסיים הנזילים ביותר בעולם.

הנזילות של שוק זה מהווה בשורה נהדרת עבורכם כמשקיע מכיוון שבתורכם תוכלו להפיק את המרב מהמרווחים הדוקים במיוחד. ככזה, מסחר בזהב יכול להיות מרחב מאוד משתלם ומשתלם למי שיש להם את האסטרטגיה הנכונה. אל דאגה – אנו מכסים אסטרטגיות מסחר בזהב בבריטניה בהמשך המדריך הזה.

מגבלות מינוף זהב

בזירת שוק הזהב המסורתית, המשקיעים מסוגלים לרכוש את הנכס רק בשווי השווה ליתרת חשבונם.

עם זאת, כפי שציינו קודם לכן, מתווכים כגון eToro מאפשרים לסוחרים בבריטניה לגשת למסחר CFD מזהב באמצעות מינוף. המינוף המוצע לא יעלה על 1:20, אך פירוש הדבר שאתה מסוגל להגביר את הרווחים פי 20 מתקציב ההשקעה שלך..

יכולת לארוך (לקנות) ולקצר (למכור)

פלטפורמות מסחר בבריטניה מאפשרות לך ‘זהב’ ו’קצר ‘על זהב ללא מאמץ. כפי שסיקרנו בקצרה, אתה פשוט צריך לעבור למתווך שבחרת ולבחור עתיד זהב או CFD זהב. לבסוף, זה רק מקרה של בחירה מתוך הזמנת קנייה או מכירה.

זו לא אפשרות כשקונים זהב במובן המסורתי – מכיוון שתרוויחו כסף רק אם ערך הזהב יעלה.

גידור התיק שלך

כפי שנגענו לאורך המדריך הזה – אירועים גיאופוליטיים גלובליים יכולים לשחק חלק גדול בהיצע ובביקוש של זהב – ובכך לגרום לשינויים במחירים..

אחד האירועים הגדולים בעולם שהשפיעו על מחיר הזהב היה המשבר הפיננסי האחרון שהתרחש בשנת 2008. שוקי מניות גדולים רבים חוו דוחות לאורך תקופה – בעוד שהזהב היה ההפך הגמור..

מסיבה זו אחת הדרכים הפופולאריות ביותר להתגונן מפני שווקים יורדים היא להוסיף זהב לתיק ההשקעות שלך.

מספק השקעה נזילה בעת סחר מקוון

אתה לא בהכרח צריך לקנות מט זהב פיזי כדי להשקיע בנכס הנזיל הזה. לא רלוונטי אם אתה מחליט לסחור בזהב באמצעות CFD, אופציות, עתידיות או תעודות סל – אם אתה רוצה לפדות את ההשקעה הזו – אתה יכול להיפטר מהזהב שלך בלחיצת עכבר.

הכספים ימוקמו לאחר מכן בחשבון המסחר שלך. שוב, זה לא משהו שאתה יכול לעשות בקלות כשאתה קונה מטילים פיזיים של מטילי זהב. אחרי הכל, יהיה עליכם לאחסן, להעביר אותו – ובהמשך למצוא קונה.

כיצד להרוויח זהב למסחר

לעשות זהב למסחר רווחים

השאלה עתיקת היומין בכל הנוגע לסחר בנכס כלשהו היא – איך אוכל להרוויח הרבה כסף? התשובה אינה פשוטה. עם זאת, בדומה לנכסים אחרים, המפתח הוא לחזות בהצלחה את כיוון השוק הרלוונטי.

כדי לתת לך כמה דוגמאות:

תרחיש 1:

 • אתה הולך הרבה על זהב
 • מחיר הזהב עולה
 • אתה מרוויח

תרחיש 2:

 • אתה מחסור בזהב
 • מחיר הזהב יורד
 • אתה מרוויח

כדור בדולח יהיה מועיל בכל ההיבטים בחיים – שלא לדבר על מאמצי המסחר שלנו. עם זאת, המציאות היא שאין כל ערבויות להיות מנצחים בעת חיזוי עתידו של שוק כלשהו. כמו כן, חשוב לזכור שהסכום שתשקיע יכתיב עד כמה הרווחים הפוטנציאליים שלך יכולים להיות גבוהים.

סוחרים מנוסים נוטים לקבוע לעצמם יעדי מסחר, כגון סכום מסוים בשבוע, או לחודש. כמובן, אין תשובה סופית בכל הנוגע לאיך להרוויח כסף מהיר.

אם אתה זקוק להשראה נוספת לאסטרטגיית השקעה, עיין בסעיף להלן.

השקעות זהב לטווח קצר

אם אתה מעדיף את הרעיון של השקעה לטווח קצר על פני טווח ארוך. – אז שקלת ‘סחר יומי’ בזהב? במקום לשמור על עמדות שוק בין לילה, אתה יכול פשוט להחזיק אותן למספר שעות, או אפילו למספר דקות.

זהב סחר יומי הוא פופולרי מאוד בקרב אנשים שאוהבים לסחור בצורה הרבה יותר יציבה – כלומר, אתה יכול ליהנות מרווחים קטנים, אך על בסיס קבוע.

להלן דוגמה למסחר יומי של CFDs בזהב:

 • בואו נדמיין, אתם מבצעים הזמנה של 200 ליש”ט לרכישת CFD זהב ב- eToro
 • אתה מחליט להוסיף מינוף של 1:10
 • השווי הכולל של נתח ההשקעה שלך עומד כעת על £ 2,000 (10 x £ 200)
 • נניח שערך הזהב גבוה יותר ב -1.5%
 • אילו הייתם מחזיקים 200 ליש”ט ללא מינוף הייתם מרוויחים 3 ליש”ט
 • עם זאת, עם מינוף 1:10 הרווחתם 30 פאונד במקום

עם זאת, אם אתה רציני לגבי סחר בזהב, עליך לזכור את דמי המסחר הקשורים למתווך שבחרת. אנו נדון בכך ביתר פירוט בהמשך.

השקעות זהב לטווח ארוך

לחלק מהמשקיעים אין את הזמן לסחור בטווח הקצר. אחרי הכל, זה יכול לקחת שעות על גבי שעות במחקר השווקים הרלוונטיים – שלא לדבר על הצורך לבצע עסקאות שונות. ואז יש ניתוח טכני, קריאת תרשים ובעקבות החדשות הפיננסיות והכלכליות האחרונות.

אם אין לך זמן לסחור פעיל באופן יומי, אז יכול להיות שהשקעת זהב לטווח הארוך היא אפשרות טובה יותר עבורך. בסופו של דבר זה תלוי ביעדים שלך לטווח הארוך. אל תשכח – תנודות המחירים לטווח הקצר כנראה לא ימשכו אותך אם אתה רוצה להחזיק את ההשקעות שלך במשך שנים בכל פעם.

ריכזנו דוגמה לשיקולכם:

 • נניח שאתה מחליט להשקיע 2,500 ליש”ט בתעודת סל מגובה זהב
 • שווי ההשקעה שלך ישתנה, בהתבטא במחיר הזהב הנקוב בעולם
 • מהר קדימה לשנתיים לאחר השקעת ה- ETF שלך
 • זהב מוערך כעת ב -20% יותר ממחיר הקנייה הראשוני שלך
 • מההשקעה שלך בסך 2,500 פאונד, הרווחים שלך יהיו 500 פאונד
 • אתה ‘מפדה’ את ההשקעה שלעיל
 • הכספים מתווספים לחשבון התיווך שלך

המשמעות היא שעכשיו אתה יכול לבקש משיכה, ולהשתמש בכסף הזה כדי להשקיע בכל נכס אחר שתבחר.

סחר בזהב בבריטניה: סיכונים מעורבים

לא יכולנו להרכיב מדריך לסחר בזהב בבריטניה בלי לדבר על הסיכונים הכרוכים בכך. כמו בכל צורה אחרת של מסחר, רווחים פוטנציאליים בקנייה ומכירה של זהב בבריטניה יכולים להתגלות כהפסדים בקלות.

יש לומר כי משקיעים חסרי ניסיון לעיתים קרובות מתמודדים עם הפסדים בעת סחר בזהב. תשע פעמים מתוך עשר, זה נובע מכישלונות להבין את השוק המדובר. בין אם זה זהב או מט”ח, חשוב להקדיש זמן למחקר ולמידה ככל שתוכל על שוקי הזהב.

התחלה מצוינת עבור כל סוחר מתחילים היא להשתמש בכלים העומדים לרשותך. בדרך זו תוכלו לחדד את כישוריכם ובכך לתת לכם סיכוי טוב יותר להצלחה.

אסטרטגיות המסחר הטובות ביותר בזהב שיש לקחת בחשבון

כפי שנגענו זה עתה, לימוד התוכנות והשוק של שוקי הזהב הוא דרך נהדרת להרחיב את כישוריך.

יחד עם תרשימי למידה וכאלה, ריכזנו עבורכם כמה אסטרטגיות נפוצות לסחר בזהב בבריטניה – כל מה שאנחנו חושבים שיכולים לעזור לכם בעתיד.

Swing Trade Gold

אם אתה רוצה להניף זהב סחר, אתה תלך בעקבות סנטימנט השוק הרחב יותר. בואו נגיד שהזהב עובר תקופה חזקה. סוחר מנועים מנוסה בדרך כלל ינסה לשמור על עמדת ה’קנייה ‘לאורך כל המגמה העולה.

אם המומנטום יאט, סביר להניח שתחליט לצאת מהעמדה שפתחת בעבר. נניח שמה שעולה חייב לרדת, וכתוצאה מכך מחיר הזהב יורד. בתרחיש זה, סביר להניח שתשנה את ההזמנה שלך ‘למכור’.

כפי שאתה יכול לראות, אופי המסחר בתנופה מציע למשקיעים דרך גמישה למסחר, מה שעלול לגרום למצבך להישאר פתוח במשך חודשים, שבועות או ימים בכל פעם..

השתמש ברמות תמיכה בזהב

סחר בזהב, רמות תמיכה והתנגדות

בעת סחר בזהב בבריטניה – מה שמכונה ‘רמות תמיכה’ הם כלי מועיל במיוחד. רמת התמיכה עליה אנו מדברים היא ‘רמת מחירים’ המסייעת לסוחרים להכיר באזורי התנגדות ותמיכה.

נגרמת על ידי מגמת ירידה, ניתן ליישם ‘עצירה’ זמנית ברמת המחירים. לא זו בלבד, אלא שרמה זו יכולה להיחשב כקומה – אשר בעצם עוצרת כי המחירים נגררים לכיוון מטה.

הכרה ברמת תמיכה זו ממחישה חלון הזדמנויות לרכישת זהב. אסטרטגיה נפוצה בקרב סוחרי זהב היא לצאת לשוק ממש מעל קו התמיכה. השלב הבא הוא להזין הפסד הפסד מתחת לאותה קו. זה מבטיח כי ניתן לבצע אסטרטגיה זו של סחר בזהב באופן מונע סיכונים.

שלב זהב ומט”ח

לזהב ולפורקס יש הרבה יותר במשותף ממה שאתה יכול לחשוב. ההשוואה הברורה ביותר היא שלעתים קרובות ניתן לסחור בשני הנכסים המשפיעים הללו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. כמובן, יחידת זהב אחת זהה לזו הבאה, כך שהיא ניתנת להחלפה סופר ומושלמת למסחר.

זהב שימש כמטבע קרוב ל -3,000 שנה. זה מטלטלין, ניתן לחלק אותו, והוא מוסמך בקלות רבה. כדרך לווסת את השוק, הזהב נסחר בדרך כלל בדולר ארה”ב – ומכאן מדוע האינטרס של סוחרי הזהב להתעדכן בחדשות הדולר האמריקניות האחרונות.

אמנם אין הבטחות אבן, זהב ודולר ארה”ב בדרך כלל מתייחסים זה לזה כמו כל זוג מט”ח אחר. כלומר, כשערכו של אחד עולה, השני יורד.

מהצד השני, ערך המטבעות מוכתב על ידי מגוון דברים כמו סערת גיאופוליטית, אסונות טבע ותסיסה כלכלית. ואילו שווי הזהב נקבע על ידי העברת מחיר בלבד של הדולר. בהשוואה למטבעות, כמו בוליבאר בוונצואלה, זהב עמיד מאוד בפני היפר-אינפלציה ומלחמה כלכלית.

כשאנחנו מסתכלים על מה שקרה למדינות כמו ונצואלה, מצרים, זימבבואה ובלארוס – ברור לראות מדוע המשקיעים נוהרים לזהב כרשת ביטחון. נכס זה פועל היטב כדרך להתגונן מפני האינפלציה הנ”ל וקריסת ערך המטבע.

אסטרטגיה נפוצה היא לנטרל את הסיכון בשוק המט”ח על ידי העברת הון לזהב, רק עד שהשוק פחות תנודתי.

קבל הבנה של זהב, עניין ואינפלציה

בכל הנוגע לניתוח שוק הזהב עבור סוחרים, הוא מתרכז לעתים קרובות בבנקי מילואים ובמדיניות פיננסית. הבנה של הקשר שיש לזהב עם שיעורי ריבית ואינפלציה היא אסטרטגיה מועילה נוספת בעת סחר בזהב בבריטניה.

זהב מתפקד כגידור בניגוד להודעות על אינפלציה והקלות כמותיות (QE). QE הוא מעט מורכב, אולם עיקרו הוא שזו דרך להגדיל את היצע הכסף במטרה להניע את הכלכלה המקומית. בהתחשב בכך שלרוב מתומחר זהב באמצעות דולרים אמריקאים, זה משפיע מאוד על מדד המחירים לצרכן בארה”ב.

מבחינת שיעורי ריבית – זה ושווי הזהב אינם קשורים זה בזה ישירות. עם זאת, לא ניתן להכחיש כי שיעורי הריבית העולים הופכים את המשקיעים מזהב. הסיבה לכך היא שהריבית הגבוהה יותר נותנת תשואות גדולות יותר למשקיעים. משקיעים אלה עשויים לחפש למשוך כספים מהשוק (זהב) או להוסיף כספים לחשבון חיסכון. יתר על כן, ידוע כי שיעורי הריבית והזהב הולכים באותו כיוון.

‘ריבית ריאלית’ היא הריבית הנומינלית, ללא אינפלציה. אם אי פעם רצית לעקוב אחר ריבית זו בעצמך, אחת הדרכים לעשות זאת היא לקחת את הריבית הנומינלית ופשוט להפחית את האינפלציה.

קרקפת סחר בזהב

על מנת לבצע קרקפת סחר בזהב, תבצע מספר הזמנות קנייה ומכירה במהלך יום מסחר. מטרת הקרקפת היא ‘לקרקף’ את הרווחים הזעירים שנוצרו מעשרות עסקאות. יתכן והמחיר הנקוב של זהב נשאר באותו טווח מחירים במשך שבועות בכל פעם.

לדוגמה, טווח צפוף של מחיר הזהב יכול להיות בערך 1,800 דולר – 1,900 דולר. טווח הדוק הזה אליו אנו מתייחסים אינו מועיל לסוחרי התנודתיות ולסוחרי יום – אך הוא מושלם לקרקפת.

אזני זהב בבריטניה מסוגלים לקנות ולמכור עמדות שונות לפי ליבם – לפחות למשך הזמן שמחיר הזהב נופל בתחום האיחוד..

אסטרטגיות מסחר בזהב

סחר בזהב מקוון: עמלות מעורבות

כשמדובר במסחר זהב באינטרנט בבריטניה, יש לשלם עמלות לפני שתתחיל,

מרווחים

ממרחים הם בלתי נמנעים. בקצרה, ההבדל בין מחיר הרכישה למחיר המכירה של זהב (או כל נכס שאתה סוחר בו).

לא משנה באיזה מתווך מקוון תבחרו, אופי המסחר אומר שהמרווחים יכולים להשתנות פעמים רבות ביום. אחרי הכל, סנטימנט השוק, כמו גם ההיצע והביקוש באופן כללי, נוטים להשתנות ולהשתנות.

לכן כאשר אתה מסתכל על שוק תנודתי – סביר להניח שהמרווח יהיה הרבה יותר רחב. כשמדובר ב- CFD זהב ב- eToro, למשל, בזמן כתיבת שורות אלה אתה עשוי לצפות לסביבות 45 פיפס.

דמי עמלה

מתווכים מקוונים רבים גובים עמלת עמלה מסוחרים, כאשר חלק מהפלטפורמות בבריטניה גובות יותר מ -10 לירות שטרלינג עבור כל עסק. אחרים גובים אחוז מהיקף השקעת הזהב שלך.

כל שעליך לעשות הוא להפקיד את הסכום המינימלי הנדרש לחשבון eToro שלך ופלטפורמת המסחר החברתי תאפשר לך להשקיע בתעודות סל זהב ומניות הקשורות לזהב – עם עמלה באפס אחוז בכל עת

כדי לתת לך מושג כיצד חיובי העמלה האלה יכולים להסתכם, עיין בדוגמה שלנו למטה:

 • תארו לעצמכם ABC Brokerage גובה עמלה בסך 12 ליש”ט
 • אתה מחליט לרכוש מניות של Hochschild Mining PLC בשווי של 125 ליש”ט, ומניות של Newmont Mining Corp בשווי 125 ליש”ט
 • הדוגמה לעיל היא 2 עסקאות שונות, ולכן ABC גובה ממך עמלה בסך £ 24
 • נניח כעבור כמה שבועות אתה מחליט למכור את המניות שלך
 • זו שתי עסקאות נוספות – ABC Brokerage שוב גובה ממך עוד 24 ליש”ט
 • רק על קנייה ומכירה של שתי מניות שונות, המתווך שלך גבה ממך 48 ליש”ט בעמלה

האם בחרת מתווך ללא עמלה סחר בזהב, היית חוסך לעצמך 48 ליש”ט.

דמי עסקה

דמי עסקה אינם נדירים בתחום המתווכים המקוון. עם זאת, ניתן להימנע מחיוב בגין פיקדונות ומשיכות.

עם כל כך הרבה תחרות בתחום ההשקעות, תוכלו למצוא ערימות של מתווכים שלא יגבו מכם אגורה למשוך את כספכם בעצמכם. תמיד מומלץ לבדוק את העמלות בעצמך לפני שנרשמת לאתר תיווך כלשהו. אחרי הכל, הדברים האלה נתונים לשינויים.

דמי מימון לילה

אם מתברר כי CFD זהב זה הדבר שלך, עליך להיות מודע ומופעל כשמדובר בדמי מימון בין לילה.

במקרה שלא ידוע לך, עמלה זו נגבית כאשר תפקיד נשמר פתוח בן לילה. העמלה מחושבת בדרך כלל ביחס לשווי המסחר. לפעמים נקרא החלפה או עמלת גלגול – זה בעצם עמלת ריבית כדי לנטרל כל מינוף שתשתמשו בו.

טיפים למסחר זהב למתחילים

אם אתה רק מתחיל בעולם המסחר המקוון בזהב – כדאי לך לקחת צעד אחורה ברגע. אחרי הכל, תצטרך להבין כיצד לקרוא תרשימי תמחור ולפרוס אינדיקטורים טכניים.

עליכם להבין כיצד ליירט חדשות כלכליות ופיננסיות – וכיצד הדבר עשוי להשפיע על שווי השוק של הזהב. החדשות הטובות הן שישנם מספר פתרונות העומדים לרשות המשקיעים בבריטניה שיאפשרו לכם לסחור בזהב מבלי שתצטרכו לערוך ניסיון רב..

חשבונות הדגמה למסחר בזהב

נקודת המוצא הברורה כסוחר זהב למתחילים היא לפתוח חשבון הדגמה עם מתווך מקוון. זה מאפשר לך לקנות, למכור ולסחור בזהב באמצעות כסף נייר – כלומר אינך לוקח סיכונים כלשהם.

זוהי דרך נהדרת ללמוד כיצד עובדת סצנת המסחר בזהב – שכן מתקני חשבון ההדגמה הטובים ביותר ישקפו את תנאי המסחר בשידור חי. זה המקרה עם eToro – המציע לכל סוחרי בריטניה חשבון הדגמה שמגיע עם 100 אלף דולר מראש.

בנוסף לכך, מסחר בזהב חשבון הדגמה מאפשרת לבדוק אסטרטגיות חדשות. שוב, תעשה זאת באופן 100% ללא סיכון, מכיוון שאין חובה להפקיד כסף.

אותות מסחר זהב

האותות פופולריים מאוד בזירות המסחר במט”ח ובקריפטו. בתקופה האחרונה יותר, אותות זהב הפכו מאז לדבר.

למי שלא מודע, ספק האותות שבחרת ישלח לך הצעות למסחר זהב בזמן אמת. לדוגמה, האות עשוי להציע ביצוע הזמנת מכירה כאשר הזהב יגיע ל -1,750 דולר.

איתותי המסחר בזהב הטובים ביותר יספקו גם ערכי הזמנת יציאה. זה אמור לכלול גם מחיר הפסד וגם מחיר רווח, ובעקבות זאת תבטיח שניתן יהיה לבצע את האותות שלך באופן מונע סיכון..

בסופו של דבר, אותות מסחר בזהב מאפשרים לך לגשת לשוק מבלי שתצטרך לבצע שום מחקר או ניתוח. לא רק זה תורם לאלו מכם ללא הידע הנדרש לבצע מחקר מעמיק ─ אלא גם אם פשוט אין לכם זמן.

רובוטים למסחר בזהב

באופן דומה לאותות מסחר בזהב, רובוטים מאפשרים לך לגשת לשווקים מבלי שתצטרך לעשות שום מחקר. עם זאת, רובוטים לסחר בזהב הולכים צעד אחד קדימה – מכיוון שהטכנולוגיה תבצע הזמנות קנייה ומכירה מטעמכם. במובן זה, זהו למעשה הרחבה לשירות אותות.

על מנת להשתמש ברובוט לסחר בזהב, תחילה תצטרך למצוא ספק אמין. ישנן מאות אפשרויות במרחב המקוון, אך עדיף להקדיש זמן לחקר הספק שכן ישנם אמני הונאה רבים.

לאחר שתמצא ספק רובוט ותשלם את מחיר הרכישה בהתאמה, יהיה עליך להתקין את התוכנה ב- MT4. ואז, זה רק מקרה של ישיבה לאחור ומקווה לטוב – שכן הרובוט יסחר בזהב מטעמך.

העתק סוחר זהב מנוסה

אפשרות זו מאפשרת לך להעתיק סוחר זהב מנוסה כמוהו. eToro מציעה תכונה כזו ודורשת השקעה מינימלית של 200 דולר בלבד. כל שעליך לעשות הוא לעיין בסוחרי הזהב הרבים המשתמשים ב- אתר eToro, ואז קבע כמה אתה רוצה להשקיע.

לאחר מכן, תיק העבודות שלך ישקף את זה של המשקיע שבחרת. זו עוד דרך נהדרת לסחור בזהב בבריטניה בצורה פסיבית – מכיוון שלא תצטרכו לעשות שום מחקר או לבצע הזמנות..

כיצד להתחיל לסחור בזהב באופן מקוון בבריטניה: ארבעה צעדים קלים

כמו הצליל של סחר בזהב ורוצים להתחיל עם חשבון כבר עכשיו? אם כן, סעיף זה יביא אותך להקמת חשבון מסחר בזהב בארבעה צעדים פשוטים בלבד.

שלב 1 – פתח חשבון

לפתוח חשבון מסחר

על מנת לסחור בזהב באינטרנט, תחילה תצטרך לפתוח חשבון אצל מתווך מניות מוסדר. אמנם יש מאות פלטפורמות לבחירה, אך אנו מציעים להשתמש ב- eToro המתווך ללא עמלה. תהיה לך גישה לערימות של מכשירי סחר בזהב שונים והמתווך מתאים מאוד למתחילים.

כדי להתחיל, בקר באתר eToro והתחל בתהליך ההרשמה. כאן תצטרך להזין כמה פרטים אישיים – כגון שמך, כתובת ביתך ותאריך הלידה שלך. יהיה עליך גם לספק את כתובת הדוא”ל שלך ומספר הנייד בבריטניה.

הערה: eToro מורשה על ידי ה- FCA – כלומר תצטרך לאמת את זהותך לפני שתוכל לבצע משיכה (או להפקיד יותר מ -2,250 $). לשם כך, פשוט העלה עותק של הדרכון / רישיון הנהיגה שלך והוכחת כתובת.

שלב 2 – מימן את חשבונך

אם אתה רוצה לסחור בזהב ב- eToro בכסף אמיתי, תצטרך לבצע הפקדה. ההפקדה המינימלית עומדת על 200 דולר – שהם כ -160 ליש”ט.

אתה יכול לבחור בין אמצעי התשלום הבאים בבריטניה:

 • העברה בנקאית
 • כרטיס חיוב
 • כרטיס אשראי
 • Paypal
 • סקריל
 • נטלר

כל אמצעי התשלום – מלבד העברה בנקאית, מעובדים באופן מיידי על ידי eToro.

שלב 3 – בחר שוק

שוק המסחר בזהב

לאחר שביצעת הפקדה, עליך לחשוב על שוק המסחר הספציפי בזהב שאתה מעוניין בו. כפי שציינו קודם במדריך שלנו, השקעה ארוכת טווח בזהב תהיה הטובה ביותר באמצעות תעודת סל..

מצד שני, אם אתה רוצה לעסוק במסחר יומי או נדנדה, CFD יהיו האפשרות הטובה ביותר שלך. אם אינך בטוח לאיזה מחלקת נכסים אתה מעוניין לגשת, אולי כדאי להקדיש זמן לחשבון ההדגמה של eToro.

שלב 4 – הגדרת צו סחר בזהב

ברגע שאתה יודע לאיזה שוק מסחר זהב ברצונך לגשת, זה רק מקרה של הזמנת הזמנה.

לשם כך נדרש:

 • קנו או מכרו הזמנה – זה תלוי באיזו דרך לדעתכם מחיר הזהב ינוע
 • יתד – זה הסכום שאתה מעוניין להניח על המסחר
 • מינוף – ניתן להשתמש במינוף של עד 1:20 בעת סחר בזהב ב- eToro
 • קח רווח – הזן את המחיר שאתה מעוניין לסחור בזהב שלך – על סמך יעד הרווח שלך
 • עצור הפסד – הזן את המחיר שאתה רוצה לצאת מהעסקאות כאשר העמדה שלך נוגדת אותך

לאחר שתאשר את ההזמנה ב- eToro – עמדת סחר הזהב שלך תיכנס לשווקים החיים.

להסיק

זהב מציע דרך נהדרת להרוויח מהשווקים הפיננסיים. מה שמשקיעים בבריטניה הכי אוהבים בסוג הנכסים הזה הוא שהוא גמיש במיוחד. כלומר, יש לך אפשרות לסחור בזהב על בסיס קצר טווח – שם תרדוף אחרי שולי רווח קטנים יותר..

מצד שני, תוכלו להשקיע בזהב גם על פני מספר חודשים או שנים. זוהי דרך נהדרת להגן על עושרך מפני אי וודאות כלכלית ואינפלציה.

עם זה נאמר. עדיף שתבין היטב את האופן שבו הזהב מתפקד במערכת הפיננסית העולמית – כמו גם הבנה כיצד לבצע ניתוח בסיסי וטכני. זה יבטיח שלא תיכנס לסצנת המסחר בזהב בבריטניה בעיניים עצומות.

מדריך למסחר בזהב בבריטניה – שאלות נפוצות

האם אוכל להשקיע בזהב מוחשי באינטרנט?

כן – הדרך הטובה ביותר לקנות זהב באינטרנט במובן המוחשי היא להשקיע בתעודת סל. תעודת הסל תנוהל על ידי מוסד פיננסי גדול ומגובה במטילי זהב פיזיים.

לאחר מכן ערך תעודת הסל יעלה ויורד בהתאם למחיר הזהב בזמן אמת. זה מאפשר לך להשקיע בלחיצת כפתור – ובמקביל, לפדות את המיקום שלך בכל זמן נתון.

אני רוצה לסחור בזהב באינטרנט – מאיפה אני מתחיל?

על מנת לסחור בזהב באופן מקוון בבריטניה, תצטרך למצוא מתווך מקוון אמין. הפלטפורמה המובילה שלנו eToro מציעה מספר שווקי זהב – החל מ- CFD ותעודות סל.

האם אוכל להשתמש במינוף בעת סחר בזהב?

אתה בהחלט יכול. למעשה, תושבי בריטניה יכולים להחיל עד פי 20 כאשר הם סוחרים זהב באינטרנט. פירוש הדבר כי יתרה בסך 500 ליש”ט תאפשר שווי סחר מרבי של 10,000 ליש”ט.

האם אוכל להשתמש בחשבון הדגמה כדי לסחור בזהב?

כן – ישנם מתווכים מקוונים רבים המאפשרים לך לסחור בזהב באמצעות מתקן לחשבון הדגמה. זוהי דרך נהדרת ללמוד כיצד עובד מסחר בזהב מבלי להסתכן בהון כלשהו.

מה ערך ההשקעה המינימלי לסחר בזהב?

זה תלוי בכמה גורמים – כגון סוג מכשיר המסחר בזהב בו תבחר ואתר התיווך בהתאמה. אם אתה פשוט רוצה להשקיע בתעודת סל זהב, אז eToro דורש מינימום של 50 דולר בלבד – שהם בערך 40 פאונד.

אם אהבת את המאמר שלנו מדריך למסחר בזהב בבריטניה – למד כיצד לסחור בזהב באופן מקוון, אנא תן לזה לייק ולשתף עם עמיתייך הסוחרים ביום.

שימו לב: ניתוח המסחר אינו אינדיקטור אמין לכל ביצועים עכשוויים או עתידיים, מכיוון שהנסיבות עשויות להשתנות עם הזמן. לפני שתקבל החלטות השקעה כלשהן, עליך לפנות לייעוץ מיועצים פיננסיים בלתי תלויים.

eToro היא פלטפורמה מרובת נכסים המציעה הן השקעה במניות והן בקריפטו-סחורות, כמו גם במסחר ב- CFD. 75% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector