13 ארנקי הביטקוין הטובים ביותר לאחסון BTC בבטחה [מהדורת 2020]

לפני שנתחיל לעזור לך לבחור בין ארנק הביטקוין הטוב ביותר או הארנק הטוב ביותר עבור קריפטוגרפיה.

תן לי לספר לך סיפור קצר!

ידידי איבד 3 BTC שרכש באמצעות חסכונותיו !!

קוראים לו Rahul, ונפגשנו לפני כמה חודשים שם סיפרתי לו על ביטקוין. זמן קצר לאחר מכן הוא התחבר …

הוא התחיל לעשות את המחקר שלו, וברגע שהיה מרוצה, הוא קנה קצת ביטקוין. (כמובן, בלי להתייעץ איתי, BTC נסחרה באותו זמן בסביבות 5000 דולר)

אתה בטח תוהה מה השתבש?

ובכן, גם אני הייתי עד לאחרונה כשהוא התקשר אלי, וניסיתי לרדת לשורש הבעיה.

בקיצור:

הוא פשוט בחר באקראי בארנק הביטקוין שלו על ידי חיפוש בחנות הפליי. הארנק שבחר היה יחסית לא ידוע והיה ארנק משמור. (זכור, המאמר שלנו על מפתחות פרטיים: לא המפתחות שלך ולא המטבעות שלך זכו למיליון פעמים ב- TheMoneyMongers)

מה שקרה אחר כך ברור רק לחשוב …

הביטקוינים נעלמו עכשיו לנצח, והוא חרא עמוק.

אבל מה הטעם לספר לך את כל זה?

אני אומר לך את זה כדי שתוכל להימנע ממלכודת זו. זהו חינוך יקר (בשווי של 3 BTC כרגע) שאתה מקבל אותו בחינם !!

והבא,

אני יודע שאתה מחפש את ארנק ה- BTC הטוב ביותר לאחסון המטבעות שלך לטווח הארוך. ואני חייב לומר, אתה איש חכם, בניגוד לחבר שלי שהתגעגע להתייעץ איתי.


אבל לפני כן, אני אומר לך כמה מארנקי BTC הטובים ביותר; אני רוצה שתזכרו קריטריונים אלה שאמורים להיות הסיבה הבסיסית עבורכם לבחור כל ארנק ביטקוין או קריפטו.

הנה הקריטריונים האלה:

 • קְבוּצָה: צריכה להיות התפתחות טובה & צוות שיווק.
 • קלות שימוש: ממשק המשתמש צריך להיות קל לשימוש בארנק & UX.
 • תְאִימוּת: צריך להיות תואם במערכות הפעלה שונות.
 • בִּטָחוֹן: צריך להיות ללא פשרות לתקני האבטחה.
 • קהילה: צריכה להיות קהילה פעילה של משתמשים.
 • משמורת: אמור לתת לך גישה למפתחות פרטיים או לזרעים

בהתבסס על קריטריונים אלה, יש לנו את ההמלצות הבאות לבחור את ארנק ה- BTC והמטבעות הטובים ביותר. רוב הארנקים הללו שרשמנו כאן שימשו אותנו פעם או יותר, וחלק מהארנקים האלה אנחנו עדיין משתמשים בהם.

אז בוא נתחיל לראות אותם בזה אחר זה:

מיטב הביטקוין & ארנק הקריפטו 2020 קישורי ארנק מהירים
ארנק חומרה של ביטקוין (BTC) ספר חשבונות ננו X [מוּמלָץ]
ספר חשבונות ננו ס
CoolWallet S
טרזור ​​דגם טי
ביטקוין (BTC) iOS & ארנק אנדרואיד ארנק חופשי
בלוקסטרים גרין
ארנק ביטקוין של Blockchain
ארנק אמון
ארנקים שולחניים של Bitcoin (BTC) אלקטרום
סֵפֶר שֵׁמוֹת
ארנקי ביטקוין (BTC) ארנק Coinbase
רהקוט

Contents

ארנק הקריפטו הטוב ביותר 2020 [כולל ביטקוין (BTC)]

ארנקי חומרה

מספר 1. ספר חשבונות ננו X

Ledger Nano X הוא ארנק ביטקוין פופולרי נוסף שהושק לאחרונה על ידי Ledger HQ.

HQ הממוקמת בפריז, צרפת היא חברה חלוצה נוספת בכל הקשור לייצור ארנקי חומרה של מטבעות קריפטוגרפיים, והיא החלה להשיק ארנקי קריפטו מאז 2014.

Ledger Nano X הוא כונן הבזק כמו מכשיר עם מסך דיגיטלי ושני כפתורים בצידו. מחובר לאפליקציית שולחן העבודה והנייד שלה, אתה יכול לנווט בקלות דרך קבצי הקריפטו שאחסנת במכשיר זה.

בנוסף המכשיר לעולם לא מדליף מפתחות פרטיים גם כשאתה מחבר אותו לניידים או שולחנות עבודה נגועים.

כמו כן, לעולם אל תשכח לקחת גיבוי של מילות הזרע שלך בעת האתחול של Ledger Nano S מכיוון שאובדן זרע זה פירושו איבוד הקריפטו שלך.

נ.ב: קנו תמיד את Ledger Nano X מהאתר הרשמי הזה, רכישות שבוצעו דרך מקורות אחרים כמו אמזון דווחו פגומות וכתוצאה מכך התפשרות על כספי המשתמשים.

לבסוף, ארנק ביטקוין זה מאופשר ב- Bluetooth ומאפשר הצפנה מקצה לקצה לאבטחה נוספת בזמן העברתכם דרך הנייד או שולחן העבודה שלכם..

קנו את Ledger Nano X עכשיו

# 2. ספר חשבונות ננו ס

לדג’ר ננו S אין צורך בהקדמה.

זה ללא ספק הארנק המפורסם ביותר של ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיה המיוצר על ידי Ledger HQ.

כמובן, Ledger Nano S הוא המבשר של Ledger Nano X, אבל זה אף פעם לא מתפשר על הביטחון שלך..

אם חסר לכם התקציב לרכישת ארנק קריפטוגרפי, עליכם לבדוק את Ledger Nano S מכיוון שהוא זול למדי נכון לעכשיו. והדבר הטוב ביותר הוא שאתה משלם פחות עבור אותה דרגת ביטחון.

בדיוק כמו ארנקים אחרים, Ledger Nano S מאפשר לך לקחת גיבוי של הזרע שלך, להגדיר PIN ולהגדיר משפט סיסמה, אם אתה זקוק לכך. מלבד זאת, תוכלו לאחסן עליו בקלות יותר מ- 700 מטבעות קריפטוגרפיים ואסימונים ולעבור מעבר לגבולות הלאומיים. בדוק כאן בפירוט רב יותר אודות המטבעות הנתמכים על ידי Ledger Nano S.

נ.ב: קנו תמיד את Ledger Nano S מאתר רשמי זה, רכישות שבוצעו דרך מקורות אחרים כגון אמזון דווחו כפקעות וכתוצאה מכך התפשרות על כספי המשתמשים.

קנו Ledger Nano S לא

# 3. CoolWallet S

אני לא בטוח אם שמעת על CoolWallet S עדיין או לא !!

אז תן לי להכיר לך את זה. (אני נהנה להשתמש בארנק הזה)

CoolWallet S הוא הארנק הקריפטוגרפי הטוב ביותר שתוכלו להשיג בשוק נכון לעכשיו והוא מאוד מגניב לטיפול.

זהו ארנק חומרה שנראה כמו כרטיס אשראי או חיוב ומגיע עם סוללה מובנית שנדרשת לטעינה של כשעתיים. היופי בארנק הדק הזה הוא שהוא יכול להשתלב בנוחות בארנק הפיזי הפיזי שלך או בכל מקום שבו אתה שומר את כרטיסי האשראי שלך.

נכון לעכשיו, תוכלו לאחסן Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP, Bitcoin Cash ו- ERC20 אסימונים וכו ‘ב- CoolWallet S, מה שהופך אותו לארנק הביטקוין הטוב ביותר לשימוש בדרכים !!

יש לה גם אפליקציית ארנק סלולרית, ו- CoolWallet S יכול לתקשר איתה באמצעות Bluetooth. בדרך זו המפתחות הפרטיים שלך לעולם לא עוזבים את החומרה וגם נותנים לך את החופש להשתמש במטבעות הקריפטוגרפיים שלך במכשיר נייד מבלי לפגוע באבטחה..

לבסוף, בדומה לארנקי הצפנה אחרים, CoolWallet S מאפשר לך לגבות את זרעי ההחלמה שלך והוא מוצר אמין המשמש יותר מ -150,000 לקוחות ברחבי העולם..

קנה עכשיו CoolWallet S

# 4. טרזור ​​דגם טי

SatoshisLab – חברת החלוצים שהמציאה את ארנק החומרה הראשון של ביטקוין בשנת 2013 ייצרה ארנק מטבעות קריפטוגרפי נוסף, כלומר Trezor Model T

Trezor Model T הוא ארנק הקריפטוגרפים מהדור הבא עבור מי שאתה מאמין ב- HODLing בכספיו לטווח הארוך.

כאשר אתה משתמש בארנק ה- Tezor Model T, המפתחות הפרטיים שלך לעולם אינם עוזבים את התקן החומרה הזה, ועדיין תוכל לגשת למכשירי ההצפנה שלך באמצעות אפליקציית האינטרנט האינטראקטיבית שלהם..

דגם T מאפשר לך גם לאחסן את זרעי ההחלמה שלך בבטחה. אתה צריך לשמור על זרע זה מאוד בטוח מאחר שאובדן זה דומה לאובדן כל הכספים שלך.

נכון לעכשיו, דגם T מסוגל לאחסן 650 מטבעות קריפטוגרפיים ואסימונים מסוג ERC20. אם אתה רוצה תובנות נוספות בנושא, אנו ממליצים לך לבדוק את המאמר שלנו על מטבעות הנתמכים בטרזור ​​או שאתה יכול לבדוק את הסקירה שלנו על טרזור ​​לעומת ספר החשבונות..

נ.ב: קנה תמיד את Trezor Model T מאתר רשמי זה, רכישות שבוצעו דרך מקורות אחרים כגון אמזון דווחו כפקעות וכתוצאה מכך התפשרות על כספי המשתמש.

קנה את Trezor Model T עכשיו

מיטב הארנקים / אפליקציות הביטקוין הניידות (BTC) (אפליקציות אנדרואיד / iOS)

#. ארנק חופשי

Freewallet הוא אחד הארנקים הפופולריים ביותר בסלולר הראשון בקריפטוספירה שמשרת משתמשים מאז 2016.

Freewallet, אחד מארנקי הצפנה הגדולים במטבע רב-מטבעי עם קהל כולל של למעלה מ -3 מיליון משתמשים ברחבי העולם, התומך בלמעלה מ -150 נכסי קריפטו, כולל פופולריים כמו Bitcoin, Ethereum, Litecoin וכו ‘.

כל הנכסים הללו מאוחסנים בצורה מאובטחת במכשיר שלך, שם רק אתה נשאר בשליטה עליהם שכן הם מאוחסנים באחסון הקירור המאובטח של Freewallet..

ל- Freewallet יש גם את הבורסה המובנית עבור יותר מ- 100 מטבעות קריפטוגרפיים והיא זמינה ב -13+ שפות כדי לשרת קהל עולמי. אל תדאג אין נורמות KYC ככאלו ותוכל להתחיל עם ה- Freewallet שלך באמצעות תמיכה פשוטה בהרשמה והגדרת 2FA, קוד PIN וטביעת אצבע כדי להוסיף שכבת אבטחה נוספת.

משפחת Freewallet כוללת Multiwallet זמין בגרסאות iOS, Android ו- Web, אז בדקו את Freewallet כדי לאבטח את המטבעות הקריפטוגרפיים שלכם פעם אחת..

בדוק עכשיו את הארנק החופשי

# 5. אלקטרום

האם אתה מחפש ארנק ביטקוין קל בחינם למכשיר הנייד שלך?

אתה לא צריך להסתכל רחוק יותר מארנק Electrum.

Electrum הוא ארנק ביטקוין בלבד שפותח ונרשם ברישיון MIT והוא ללא ספק ארנק הביטקוין הנייד עם קוד פתוח מהימן ביותר.

זה משתפר:

Electrum גם מאפשרת לך להתאים אישית את עמלות העסקה שלך בביטקוין, ואפשר מאוד לשלוח עסקאות מדור קודם וכן segwit דרך ארנק זה..

לבסוף, Electrum מקבל ציון נמוך מעט בהשוואה לעמיתיה מבחינת ממשק המשתמש, אך זה לא דאגה עבורך, אל תדאג שהמטבעות שלך נמצאים בארנק בטוח..

נכון לעכשיו, Electrum זמין רק למכשירי אנדרואיד ניידים.

הורד את ארנק Electrum

# 6. Blockstream Green (aka GreenAddress Wallet Review)

Blockstream Green הוא בהחלט ארנק הביטקוין המתקדם והידידותי ביותר למכשירים ניידים.

Blockstream Green הוא היורש של ארנק GreenAddress והוא בנוי מהיסוד עבור משתמשי הביטקוין שרוצים ליהנות מפרטיות מלאה, אבטחה ושימושיות המוצעת על ידי הבלוקצ’יין של Bitcoin..

זהו ארנק עם מספר חתימות בו אתה מחזיק מפתח פרטי אחד, ושרתי הארנק הירוק מחזיקים אחר. זה משמש אימות 2-FA שבו המשתמשים נשארים בשליטה בכספים שלהם.

אתה מקבל גם את התכונה של עמלות הניתנות להתאמה אישית ועסקאות segwit הנתמכות באופן מלא על ידי הארנק הירוק בנוסף לתכונה החלף לפי עמלות לזמנים צפופים..

לבסוף, אין KYC מלכתחילה, והוא ארנק תורן זמין במספר שפות כולל פורטוגזית ברזילאית, סינית, הולנדית, אנגלית, צרפתית, גרמנית, איטלקית, יפנית, קוריאנית, רוסית, ספרדית, אוקראינית. ועוד לבוא!

נכון לעכשיו, ארנק Blockstream Green זמין עבור iOS & מכשירי אנדרואיד.

הורד את ארנק Blockstream הירוק

# 7. ארנק ביטקוין של Blockchain

ארנק הבלוקצ’יין נמצא במרחב זה מאז 2012 והוא אחד הארנקים הקריפטוגרפיים שאינם משמורת בקריפטוספירה עם למעלה מ -30 מיליון לקוחות..

הדבר הטוב ביותר הוא שזה התחיל כארנק ביטקוין שהתרחב כעת לתמיכה במטבעות רבים אחרים, אך ממשק המשתמש של ארנק הביטקוין עדיין חזק..

זהו ארנק שאינו משמורן שבו אתה מקבל את הזרע שלך בן 12 מילים כדי לשמור כגיבוי, ואתה יכול גם לספר 4 פינים או לאמת ביומטרי עם זיהוי טביעות אצבע..

זהו ארנק HD התומך ב- BTC, ETH, BCH ו- XLM נכון לעכשיו ב- 18 שפות.

ארנק Blockchain תומך נכון לעכשיו במכשירי iOS ואנדרואיד !!

הורד את ארנק הבלוקצ’יין

# 8. ארנק אמון (ארנק מטבעות קריפטוגרפי) [ממומן]

ארנק אמון הוא שחקן חדש יחסית בקריפטוספירה שכן הוא הושק רק בשנת 2017.

אך בתקופה קצרה זו היא הצליחה למשוך תשומת לב מביננס כמו משקיעים שמצאו את טכנולוגיית הארנק שלהם עדיפה על אחרים וכך רכשו אותם.

כמובן שארנק Trust התחיל כארנק Ethereum אמין, אך כעת הוא הרחיב את עצמו לתמיכה במטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו BTC, LTC וכו ‘..

ארנק אמון נותן לך את השליטה המלאה במטבעות הקריפטוגרפיים שלך מכיוון שאתה יכול בכל עת לשמור את הזרע שלך מארנק זה שמתארח בלקוח. יתר על כן, זהו ארנק רב לשוני המסוגל לשלב ארנקים כמו Trezor, Ledger, KeepKey וכו ‘

נכון לעכשיו, ארנק Trust זמין גם למכשירי iOS וגם למכשירי Android.

הורד את ארנק האמון

מיטב ארנקי שולחן העבודה של Bitcoin (BTC)

# 9. Electrum (ארנק לביטקוין בלבד)

Electrum הוא אחד מארנקי Bitcoin הפתוחים המהימנים ביותר הרשומים ומפותחים ברישיון MIT.

ממשק המשתמש של ארנק Electrum אינו טוב כמו חבריו האחרים, אך הוא בהחלט המתקדם ביותר מבחינת התכונות. הסיבה לכך היא כי באמצעות האפליקציה השולחנית של Electrum שהיא אפליקציה קלה ניתן להתאים אישית את דמי העסקה שלך וכן לשלוח עסקאות segwit.

כמו כן, כאשר יש עיכוב רב מדי בבלוקצ’יין של הביטקוין תוכלו להשתמש בהחלפה בעמלות והילד משלם עבור תכונת ההורים בארנק Electrum כדי לבטל את העסקה שלכם..

נכון לעכשיו, ארנק Electrum זמין עבור Linux, Mac, & חלונות.

הורד את ארנק Electrum

# 10. סֵפֶר שֵׁמוֹת

אקסודוס הוא אחד הארנקים הראשונים שהתחלתי להשתמש בהם בימי המוקדמים של המטבע הקריפטוגרפי.

הסיבה הפשוטה לבחירת אקסודוס הייתה, היא מאוד אינטואיטיבית וקלה לשימוש. והסיבה הבסיסית שאפילו להם לפתח את הארנק הזה היא להפוך אותו לפשוט כל כך שאפילו הסבתא שלך תוכל להשתמש בו.

Exodus הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי מבוסס שולחן עבודה התומך ב- 90+ קריפטו-רכיבים כולל BTC, ETH, LTC וכו ‘. בנוסף, בנוסף לממשק המשתמש ול- UX, הוא אינו מתפשר על אבטחתכם והוא מיוצר בעבודת יד בכמות אבטחה מספקת.

באמצעות ארנק זה, אתה נשאר בשליטה מוחלטת על המטבעות הקריפטוגרפיים שלך מכיוון שהוא נותן לך 12 מילים לראות שאתה צריך לעשות זאת !!

ארנק Exodus זמין עבור Windows, macOS ו- Linux

הורד את ארנק אקסודוס

מיטב ארנקי הביטקוין המקוונים (BTC) (ארנקי האינטרנט)

# 11. ארנק Coinbase

אנשים רבים מתחילים לראשונה עם Coinbase כאשר הם קונים ביטקוין.

כמובן, אין בכך שום נזק, אך Coinbase הוא ארנק מקוון שתמיד מחובר לאינטרנט.

זה לא ארנק משמור שבו אתה שולט במפתחות הפרטיים שלך. במקום זאת, מדובר בארנק קריפטו מנוהל שבו שרתי Coinbase מחזיקים מפתחות של הכספים שלך.

אבל אם אתה מישהו שלא כל כך מתמצא בטכנולוגיה ולא רוצה להיכנס למצב של הבנה פרטית & מפתחות ציבוריים, אתה יכול להשתמש בארנק Coinbase לאחסון המטבעות הקריפטוגרפיים שלך.

אבל זה מאוד מסוכן !!

יתר על כן, ל- Coinbase יש גרסה של ארנק סלולרי שמתארח בעצמו, כלומר באמצעות ארנק זה תוכלו לשלוט במפתחות הפרטיים שלכם ובכך בנכסים שלכם..

בדוק את Coinbase

# 12. רהקוט

Rahakott הוא הארנק הטוב ביותר ב- BTC כשמדברים על ארנקים מקוונים או ארנקים.

הסיבה לכך היא שמדובר בארנק אינטרנט שמתארח בעצמו בו אתה שולט במפתחות הפרטיים. זה הופך אותו לארנק האינטרנט האמין ביותר לאחסון הביטקוינים שלך.

יתר על כן, זהו גם הארנק המקוון הטוב ביותר עבור קריפטוגרפים, אם ברצונך לקבל פתרון משמור מכיוון שהוא תומך בסך הכל בשבעה מטבעות קריפטוגרפיים (BTC, ETH, LTC, ZEC, DASH, BCH, XMR).

זה משתפר:

ההרשמה ב- Rahakott פשוטו כמשמעו אורכת 15 שניות ואינה דורשת דוא”ל, מספר טלפון או אפילו כניסה וסיסמה.

אבל בדיוק כמו ארנק כנה שמתארח בעצמו:

Rahakott מייצר עבורך באופן אוטומטי ביטוי מנמוני. הביטוי הממוני הוא המפתח לקרנות שלך; העיקר לשמור על זה בצורה מספקת ולא לאבד אותו.

נסה את ארנק Rahakott בחינם

מסקנה: מהו ארנק הביטקוין / הקריפטו החינמי הטוב ביותר למתחילים?

אממ, אתה נראה עדיין מבולבל?

אל תהיה.

רשמנו רק את ארנקי הביטקוין והקריפטוגרפים הטובים ביותר לעסוק בשמירה על המטבעות הקריפטוגרפיים שלך. כך שתוכלו לבחור באופן חופשי בכל אחד מהם.

אבל אם אתה מישהו שיש לך כמות משמעותית של ביטקוין או כל מטבע מטבע אחר, אתה צריך לשקול את עצמך קונה ארנק כמו Ledger Nano X או Ledger Nano S כדי להגן על הקריפטו שלך לטווח הארוך..

מצד שני, אם אתה מחזיק מטבעות קריפטוגרפיים או BTC בשווי נמוך מ- $ 500, אתה יכול לבחור בכל אחד מהארנקים הניידים או השולחניים הרשומים לעיל שהצענו. !!

יש כמה שאלות נפוצות שאני רוצה להתייחס אליהם במדריך זה עצמו:

 • איזה ארנק ביטקוין טוב, לגיטימי, הכי בטוח, & הכי מאובטח?

ספר חשבונות ננו X & Trezor Model T הם ארנקי הביטקוין הבטוחים והבטוחים ביותר בשוק. מלבד זאת, רשמנו לעיל ארנקים רבים אחרים לבדיקתך.

 • אילו ארנקים של ביטקוין תומכים ב- segwit?

ספר חשבונות ננו ס, ספר חשבונות ננו X, טרזור ​​דגם טי, ועוד הרבה תוכנות וארנקים ניידים אחרים כמו Coinomi, ארנק ירוק וכו ‘תומכים ב- segwit.

 • מהו ארנקי הביטקוין הטובים ביותר ללא עמלות או ללא עמלות?

אין ארנק ביטקוין ללא עמלות. חובה לשלם עמלה אם ברצונך שעסקת הביטקוין שלך תצליח. תשלום זה מגיע לכורי ביטקוין בגין מתן שירות זה. כך שאין דבר כזה ארנק ביטקוין ללא דמי עסקה. עם זאת, תוכלו להגדיר את ארנק הביטקוין שלכם בצורה כזו שתשלח לביטקוין דמי עסקה נמוכים או עמלות נמוכות ביותר. לשם כך, אתה נדרש להשתמש בארנקי ביטקוין בעלי תכונת העמלה המותאמת אישית. כמה ארנקים כאלה הם Ledger Nano X, Electrum, Green Wallet, Trust trust וכו ‘.

 • שהוא ארנק הביטקוין הטוב ביותר למתחילים & משתמשים חדשים?

Ledger Nano X ו- Exodus ארנק bitcoin הם הטובים ביותר למתחילים.

 • האם יש ארנק ביטקוין כמו MyEtherWallet?

הארנק של רחקוט הוא ארנק ביטקוין שמזכיר מעט את MyEtherWallet.

כל זה מהצד שלנו במדריך המסיבי הזה בנושא ארנקי הצפנה. אני מקווה שאהבתם את המדריך הזה המכסה את ביקורות הביטקוין וארנק הקריפטו …

אל תשכח לשתף את זה עם החברים שלך & בני משפחה שמחפשים הכי טוב ארנקי קריפטו לאחסון המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map