עודכן לאחרונה: 28 בדצמבר 2020

הפקת רווחים משוק המטבעות הקריפטוגרפי ההפכפך היא כולה תזמון וגישה לאסטרטגיות מסחר קוליות וניתוח טכני. עם מאות נכסים לבחירה והשווקים פתוחים 24/7, עקומת הלמידה של סוחרי קריפטו חדשים תלולה הרבה יותר ופוטנציאל ההפסדים לרוב גדול בהרבה.. 

מסיבות אלה, בוטים למסחר בקריפטו ופלטפורמות תוכנה הפכו חיוניים עבור סוחרים רבים. על ידי שימוש בתוכנה לסחר אוטומטי מטעמך, לא רק שאתה יכול לבצע עסקאות בכל שעה ביום, אלא שלרובוטים המסחריים בקריפטו יש תכונות שבאמת עוזרות לך לפתח ולחדד אסטרטגיות מסחר משלך. בשוק הקריפטו ההפכפך מאוד, רוב הסיכויים שאתה כבר נסחר נגד בוטים בין אם אתה מבין את זה ובין אם לא. 

מדריך זה מספק פירוט מפורט של מיטב הרובוטים המסחריים בקריפטו והיתרונות הייחודיים שהם מספקים, אך ראשית נעבור על סקירה ברמה גבוהה של התכונות הרלוונטיות ביותר שכדאי להיות מודעים אליהם כאשר אתם מנתחים בוטים שונים למסחר בקריפטו, כלים ופלטפורמות.

Contents

מה זה בוט מסחר והאם אתה באמת צריך להשתמש בכזה?

כל מערכת מסחר אוטומטית מבוססת על מערכת כללים המכתיבה מתי לקנות או למכור. בוטים שימשו בשוק המניות המסורתי מאז שנות השמונים לאוצר קרנות אינדקס ולגוון תיקים. הרובוטים האלו מבצעים אוטומציה של העבודה שהמשקיעים ביצעו בעצמם, דבר שיכול לחסוך זמן מכריע בשוק הקריפטו המהיר.. 

ואז יש בוטים מסחריים טכניים המנבאים תנועות מחירים ומבצעים עסקאות על פי אותות ואינדיקטורים. אלה הם הרובוטים הנפוצים ביותר כאשר סוחרי קריפטו מתחרים לנצח את השוק באמצעות אסטרטגיה מנצחת. 

תכונות לחיפוש בבוטים וכלים למסחר בקריפטו

ניסיון בחינם

כל הרובוטים המסחריים המופיעים ברשימה זו נבדקו היטב בקהילות שונות באתרי סחר בקריפטו, אך שום דבר אינו מנסה לנסות את המוצר בעצמך. רוב הכלים והפלטפורמות ברשימה זו מציעים ניסיון בחינם, אך הקפד לבדוק שוב.

מסחר חברתי

בנוסף לפיתוח אסטרטגיות מסחר משלך, ייתכן שתרצה אפשרות לעקוב אחר סוחרים אחרים ואסטרטגיות נפוצות אחרות המשמשות את המוצר. שוק אסטרטגיות טוב שנבנה בתוך כלי המסחר שבחרת, יקל ויעיל עלות תועלת מאסטרטגיות סחר רווחיות. 

בדיקה חוזרת


בדיקה חוזרת מאפשרת לך לבדוק אסטרטגיות מסחר מול נתונים היסטוריים כדי לראות כיצד האלגוריתם או אסטרטגיית המסחר שלך היו מתנהלים בתנאי שוק אמיתיים. ברור שאתה רוצה לקבל גישה לתכונות בדיקה חוזרת שיוצרות סימולציות מציאותיות ביותר, כלומר לקחת בחשבון החלקה ואחרון. המשמעות היא שהדיוק של כלי הבדיקה האחורית אמין רק כמו מקורות הנתונים ההיסטוריים שהוא שואב מהם. כמו כן, תרצה לחפש קהילה חזקה של סוחרים אשר חולקים את תצורות הבדיקה שלהם בפורומים קהילתיים. 

מדדים 

כלי סחר רבים מציעים אוטומציה בתיק, וחשוב לבחון כיצד הם יוצרים את המדדים שלהם. בניגוד למניות וניירות ערך, לא ניתן לשמור על מדד מלא של כל המטבעות הנסחרים כיום בשוק הקריפטו. אז לבוט מסחר טוב צריך להיות תוכן חינוכי שמפרט אילו מטבעות נדגמים וכיצד משוקללים שווי שוק במדד. 

מבוסס ענן לעומת שרת

רוב רובוטים הקריפטו החדשים ביותר מבוססים על ענן, כך שאם הנוחות היא בעדיפות גבוהה עבורך, זה משהו שצריך להיות מודע אליו. אם כלי מסחר אינו מבוסס ענן, תצטרך לשמור על השרת / המחשב שלך פועל כל הזמן כדי לוודא שלא תפספס עסקאות כלשהן. אמנם זה דורש ידע טכני רב להפעלת תוכנת מסחר בשרת שלך, אך החיסרון הוא שהוא ניתן יותר להתאמה אישית ובדרך כלל בעל ביצועים גבוהים יותר. אם זוהי עדיפות עבורך, ישנן כמה תוכניות קוד פתוח נהדרות ברשימה זו. 

קהילות מסחר

בכל הנוגע למסחר, הקהילה סביב מוצר יכולה להיות חשובה לא פחות מאותו מוצר עצמו. אתה משלם לא רק עבור הטכנולוגיה אלא עבור מדריך המגורים שיעזור לך להשתמש בה בצורה היעילה ביותר. אם אתה באמת רוצה להפיק את המרב מתוכנת המסחר שלך, מומלץ לבדוק את קהילת הסחר המשתמשת בה. רבים מכלי המסחר ברשימה זו השקיעו השקעות גדולות בפיתוח קהילתי, בעוד שאחרים מתאימים יותר לסוחרי הזאבים הבודדים. השווה את מידת הפעילות של קהילות המסחר בטלגרם, רדיט או דיסקורד. חשוב לך גם להתחשב במדינה ובשפה של קהילת הסחר מכיוון שתקנות הקריפטו שונות בכל רחבי העולם. 

תמיכה & הדרכות

כאשר אתה שוקל באילו כלי מסחר להשקיע, עיין בתכנים החינוכיים הזמינים באתר. על מנת להגיע לשוק ההולך וגדל של סוחרי קריפטו חדשים, רבות מהפלטפורמות ברשימה זו פיתחו מודולי הכשרה, בלוגים וסרטונים לחינוך המשתמשים שלהם. שקול גם את התמיכה המוצעת כאשר דברים בהכרח משתבשים. באמצעות צ’אט רספונסיבי או תמיכה טלפונית, ניתן לטפל במהירות באגים ועדכונים כדי שתוכל להמשיך במסחר – אחרת אתה עלול לבזבז זמן יקר בהמתנה של ימים או שבועות לתשובת דוא”ל.. 

שילוב תוכנות מס קריפטו

זה יכול להיות קל לגייס מספר עסקאות גבוה בעת מסחר עם בוטים קריפטו וכלים אוטומטיים. זה יכול לגרום לדיווח על רווחי ההפסד וההפסדים שלך על המסים שלך למאתגר אם אין לך את התוכנה הנכונה. חשוב לבחון את חברות תוכנת מס ההצפנה שתואמות את פלטפורמת המסחר שבחרת. מס. CryptoTrader היא תוכנת מיסי הקריפטו המובילה המשותפת להרבה בוטים, מסופים וכלים למסחר קריפטו מובילים ברשימה זו. קיום תוכנת מיסי קריפטו טובה שתומכת באסטרטגיית המסחר בקריפטו שלך תשמור על דיווח המס שלך קל מאוד וללא מתח. 

לבדוק מדריך זה למידע נוסף על אופן הפעולה של דיווח על מס קריפטו.

מיטב מסחר הקריפטו הטוב ביותר אינפוגרפיקה

פלטפורמות המסחר שלנו לבחירה:

הטוב ביותר למתחילים 

– שרימפס

– CryptoHopper

– Coinrule

הטוב ביותר למתקדמים 

– קויניגי

– 3 קומות

– HaasOnline

הכי טוב למחיר

– זיגינלי

– HodlBot

הטוב ביותר עבור ממשק המשתמש

– קריל

– שרימפס

הכי טוב לקהילה

– 3 קומות

– אקדח

פירוק הרובוטים הטובים ביותר למסחר בקריפטו:

1. CryptoHopper

בוט למסחר בקריפטוהופר

CryptoHopper הוא אחד מבוטני המסחר הנפוצים ביותר בשוק, והוא מציע רבים מהתכונות שמתחיל צריך לחפש: מסחר בנייר, בדיקות חוזרות, עצירת הפסד נגרר וכלי מעצב אסטרטגיה שמקל על התאמה אישית של אסטרטגיית המסחר שלך. בעזרת למעלה מ -130 אינדיקטורים. יש להם מדריך הדרכה חזק למתחילים, כמו גם אפשרות לרכוש את האסטרטגיות והתבניות הטובות ביותר מסוחרים מומחים. בתוך לוח המחוונים של הסימנים שלהם הם מקלים על מנוי למסמנים חיצוניים רבים. CryptoHopper מבוסס ענן ותומך בעד 12 מרכזיות, והם תמיד מוסיפים עוד. לסוחרים מתקדמים, ל- CryptoHopper שוק של אותות בחינם ומשלמים שתוכלו לשלב עם אינדיקטורים טכניים כדי להתאים אישית את האסטרטגיה שלכם.. 

מחירים

יש להם חבילת Pioneer בחינם המאפשרת מסחר ידני וניהול תיקים, אך אם אתה באמת רוצה להבין את הבוט המסחרי שלהם, כדאי לך לנסות את תקופת הניסיון בחינם למשך 7 ימים של חבילת Explorer. יש להם שלוש חבילות למנוי חודשי שנע בין 19 $ ל 99 $. 

חילופי דברים

Binance, Binance.us, Bitfinex, Bittrex, Coinbase Pro, Bitvavo, HitBTC, Huobi, Kraken, KuCoin, OKEx, Poloniex

2. Bitsgap

Bitsgap Crypto Bot

Bitsgap הוא בוט חדש יותר בשוק המאפשר מסחר אוטומטי עם אלגוריתמים שנבנו מראש. אלגוריתמים אלה מאפשרים למשתמשים לנצל את תנועות השוק המשתנות ולייצר באופן אידיאלי רווח על סחר מוזר. בנוסף לאלגוריתמים מחוץ לקופסה, Bitsgap מציע אותות למשתמשים המתריעים על מטבעות עם הפוטנציאל החזק ביותר בטווח הקצר או הארוך..

הכלי Bitsgap מציע גם מסוף מסחר מלא המאפשר למשתמשים לבצע עסקאות ישירות באפליקציה. לבדוק Bitsgap כאן.

מחירים

החברה מציעה ניסיון בחינם למשך 14 יום כדי להתחיל. תוכניות שכבות נעות בין 19 ל -110 דולר לחודש לאחר תום תקופת הניסיון בחינם.

חילופי דברים

Binance, Bitfinex, OKEX, Huobi, HitBTC, Bittrex, Kucoin, Exmo, Kraken, CEX.IO, Livecoin, Poloniex, Bitstamp, Coinbene, Coinex, Gemini, Gate.io, נוזלי, Yobit, Bibox, Bit-Z, DDEX, BigOne, Bithump

3. HaasOnline

פלטפורמת המסחר בקריפטו של HaasOnline

HaasOnline היא אחת מפלטפורמות המסחר האוטומטיות הפופולריות ביותר עבור סוחרים מתקדמים, והיא מחזיקה בשיא מוכח מאז 2014. הם התחילו עם פלטפורמה מבוססת שרתים אך לאחרונה הוסיפו גם אפשרות מבוססת ענן. 

ל- Haasonline מנוע ניסוי חוזר רב עוצמה השואב עד 56 שבועות של נתונים היסטוריים. אחד המאפיינים המובילים שלו הוא ה- Flash crash bot המאפשר לך לבצע אסטרטגיית הזמנות התפשטות בשוק שתבחר. כיום הם תומכים ב 22 בורסות וסוחרי שוליים יהיו מרוצים מהמגוון הרחב של פלטפורמות המסחר העתידיות הקיימות. למרות שזו אפשרות נהדרת עבור סוחרים מתקדמים, עורך הוויזואלי שלהם מפשט את התהליך של בניית אסטרטגיות סחר ללא קידוד. 

מחירים

Haasonline מציעה שלוש חבילות בתשלום חד פעמי של.047 BTC למתחילים, .083 BTC ל- Simple ו- 135 BTC למתקדמים. הם לא מציעים תקופת ניסיון בחינם לחלוטין, אבל אתה יכול לנסות את תוכנית הפרימיום שלהם למשך שבועיים בהנחה. 

חילופי דברים

Binance, Bilance Futures, Binance.us, Bitfinex, BitMEX, Bitpanda Pro, Bitstamp, Bittrex, Cex.io, Coinbase Pro, Deribit, Gemini, HitBTC, Huobi Global, Ionomy, Kraken, Kraken Futures, KuCoin, OkCoin, OKEx, OKEx עתיד, פולוניקס

4. 3 קומות

3Comas מסחר בוט

3 קומות היא מתמודדת חדשה בתחום הבוטיק המסחר האוטומטי המשתמשת בממוצע עלות הדולר בכדי ליידע את החלטות הסחר. פלטפורמה זו בולטת במיוחד בכלי העצירה שלהם. המשמעות היא שתוכלו לנצל עצרת מחירים פתאומית מכיוון שהעצירה הנגררת תשמור על עמדתכם פתוחה כל עוד המחיר יעלה. ברגע שהמחיר יתהפך, עמדתך תיסגר אוטומטית. מאפיין נהדר נוסף של 3Commas הוא שהם מציעים תמיכה במטבע מרובה. 

3Commas היא פלטפורמה מבוססת ענן ותומכת בעד 20 מרכזיות. מתחילים יכולים להתחיל בתכונת המסחר בנייר שלהם כדי לבדוק את האסטרטגיות שלהם. סוחרים מתקדמים יקבלו ערך מכלי SmartTrading שלהם המאפשר מסחר ממספר בורסות וזוגות מתוך הממשק היעיל שלהם. 

3Commas יש גם שותף עם CryptoTrader.Tax להביא דיווח מס אוטומטי למשתמשים שלהם.

מחירים

3Commas מציע ניסיון בחינם למשך 3 ימים עבור חבילת Pro, המאפשרת לכם לנסות את כל התכונות שלהם. יש להם תוכניות מנוי חודשיות שנעות בין $ 22, $ 37 ו- $ 75. יש הנחה של 15% למנוי ל -6 חודשים ו- 25% הנחה למנוי שנתי. אם ברצונך לגשת לאותות שוק המהווים מנוי נוסף דרך Marketplace שלהם. 

חילופי דברים

Binance, Binance DEX, Bilance Futures, Binance.us, BitMEX, Bitfinex, Bitstamp, Bittrex, Bybit, Cex.io, Coinbase Pro, Exam, Gate.io, HitBTC, Huobi Global, Kraken, KuCoin, OKEx, Poloniex, YoBit

5. שרימפס

בוט למסחר קריפטו בשרימפס

שרימפס הינה פלטפורמת ניהול תיקים המספקת גם כלים למסחר אוטומטי. שרימפי התפרסמה בזכות כלי הפורטופוליו האיזון האוטומטי שלה; עם זאת, לאחרונה השיקה שרימפי מסוף משלה למסחר בבורסות מרובות. הטרמינל מאפשר לך לסחור ישירות מממשק שרימפי במקום לעבור לבורסה. זו פלטפורמה נוספת שבאמת בולטת בממשק משתמש יעיל ובמדריך חזק. הם מציעים שפע של תכונות, כולל בדיקות חוזרות, מסחר חברתי, ואיזון מחדש של תיקי השקעות. 

ל- Shrimpy יש קהילה נהדרת כמו גם תכונות סחר חברתי מובנות. תוכל להיכנס לקהילה דרך Reddit, Telegram או Discord כדי ללמוד עוד על האופן שבו משתמשים אחרים ממנפים את הכלי ומניבים רווחים..

שרימפי יש גם שותף עם CryptoTrader.Tax להציע פתרון פשוט לדיווח מס למשתמשים בו. אם אתה הופך למשתמש חסילוני, אתה יכול לישון בקלות בידיעה שניתן לבצע אוטומציה של דיווח המס שלך באמצעות CryptoTrader זה..

תמחור

תחילת העבודה עם בניית תיק העבודות האוטומטי שלך היא בחינם. ברגע שאתה עובר לתכונות מתקדמות יותר שרימפי הוא $ 13 – $ 19 לחודש. הם מציעים גם תמחור ארגוני עבור עסקים וחברות קריפטו המעוניינים למנף את התוכנה שלהם למסחר. 

חילופי דברים

Bibox, Binance, Binance.us, Bitfinex, BitMart, Bitstamp, Bittrex, Bittrex Global, Coinbase Pro, HitBTC, Huobi Global, Kraken, KuCoin, OKEx, Poloniex

6. קויניגי

Coinigy Crypto Trading Bot

קויניגי הוא אחד ממסופי הקריפטו המובילים בשוק. בדומה לכמה אחרים ברשימה זו, פלטפורמת Coinigy מאפשרת לך להשתלב ישירות עם חילופי הבחירה שלך ואת הסחר בכל הפלטפורמות ישירות ממשק המשתמש של Coinigy..

Coinigy היא פלטפורמה מבוססת ענן שמציעה בנוסף לאינטרנט אפליקציות iOS ואנדרואיד של המוצר שלה – ומאפשרת למשתמשים לסחור באמצעות מכשירים ניידים. אתה יכול גם להשתמש בחבילת Coinigy הכוללת למעלה מ 75 אינדיקטורים טכניים, כמו גם באפליקציות שלהם ו- שילובי צד ג ‘ כדי לוודא שלא תפספס לעולם עסקאות.

פלטפורמת Coinigy מתגאה במאות אלפי משתמשים המשתמשים בחבילת כלי המסחר שלה כיום, כך שתדעו שאתה בידיים טובות.. 

בנוסף, צוות Coinigy שותף עם CryptoTrader.Tax כדי לאפשר לכל המשתמשים המסחרים בפלטפורמה שלו לקבל גישה לדיווח מס קל. משתמשי Coinigy יכולים לייבא את עסקאותיהם ישירות ל- CryptoTrader.Tax והתוכנה תיצור באופן אוטומטי את טפסי המס הנחוצים שלהם על סמך נתוני הסחר ההיסטוריים שלהם. ראה עוד אודות זה שותפות כאן.

מחירים

מנוי חודשי נע בין חינם (לתחילת העבודה), לבין 18.66 דולר, ועד 99 דולר. דרגות גבוהות יותר מקבלות גישה לעומק גדול יותר של תכונות וכלים.

חילופי דברים

Binance, Bitfinex, Bitstamp, Bittrex, CEX.IO, Coinbase Pro, Huobi Pro, Kraken, Kucoin, Poloniex

7. זיגנלי

Zignaly Crypto Trading Bot

זיגינלי הוא מסוף מסחר חדש נוסף המציע ניסיון בחינם עם אפשרות המסחר בנייר שלהם. מה שהתחיל כספק מוביל של אותות קריפטוגרפיים, הפך לפלטפורמת סחר קריפטו מן המניין וחבילת כלים לסוחרים. 

Zignaly מציעה מסחר בהעתקה, מסחר בבוטים ומסוף הצפנה מלא בפלטפורמה. זו תוכנה מבוססת ענן, והצוות מתמקד בהיותו מחסום כניסה נמוך לפשטות את כל התהליך מתחילתו ועד סופו.. 

אחת התכונות הטובות ביותר של Zignaly היא עומק שילובי האותות שלהם. אתה יכול למשוך איתותים מספק האותות המועדף עליך כדי לסחור אוטומטית באותות אלה. 

Zignaly היא פלטפורמת מסחר נוספת שחברה לשיתוף פעולה עם CryptoTrader.Tax כדי להביא דיווחי מס אוטומטיים למשתמשים שלהם. ראה עוד אודות שותפות כאן.

תמחור

חינם. Zignaly חופשית לשימוש לחלוטין כתוצאה מהשותפות שלהם עם חילופי מטבעות קריפטוגרפיים שונים. זהו יתרון עצום על פני מוצרים מתחרים, וזה הופך את ניסיון הפלטפורמה לבלתי אפשרי!

חילופי דברים

KuCoin, Binance, עוד בקרוב …

8. קריל

בוט למסחר קריפטו בקריל

כשמדובר בבניית אסטרטגיות מסחר משלך Kryll.io מובילים את השוק עם ממשק המשתמש המצטיין שלהם. עורך האסטרטגיה שלהם מציע ממשק גרור ושחרר אינטואיטיבי המאפשר לבנות אסטרטגיית מסחר בצורה גרפית. לאחר מכן תוכל לנסות את האסטרטגיה שלך במצב הדגמה בחינם; אתה צריך לשלם רק ברגע שאתה מתחיל להשתמש בו לעסקאות אמיתיות.

לקריל יש קהילת סחר פעילה מאוד שהופכת את Marketplace שלהם לתכונה תחרותית עבור הפלטפורמה. אם אתה חושב שיצרת אסטרטגיה מנצחת, אתה יכול לבחור לפרסם את האסטרטגיה שלך בשוק ולהרוויח עמלה מכל סוחר שמשתמש בה. סוחרים מתחילים אולי ירצו להתחיל בהשכרת אסטרטגיה מהשוק. 

מחירים

מודל התמחור של Kryll מבוסס על עמלות עסקה למסחר. כל העמלות משולמות באסימון KRL ואתה יכול להוריד את העמלות על ידי החזקת KRL. הם לא מציעים תקופת ניסיון בחינם, אך מודל התשלום לכל שימוש שלהם מאפשר לך לנסות את המוצר מעט בכל פעם מבלי להתחייב למנוי. Kryll היא אפשרות טובה במיוחד עבור משתמשי Binance שכן השותפות שלהם יכולה להפחית את דמי המסחר שלך ב- Binance בשיעור של עד 20%.

חילופי דברים

Binance, Binance.us, Bitstamp, Bittrex, HitBTC, Kraken, KuCoin, Liquid 

9. Coinrule

בוט המסחר בקריפטו של Coinrule

אם אתה מעוניין להתנסות במסחר בבוטים בפעם הראשונה אז ניסיון בחינם עם Coinrule הוא מקום נהדר להתחיל בו. בבסיסה בבריטניה, Coinrule הוא אחד מבוטני המסחר החדשים בשוק וההתמקדות שלהם היא הפיכת עיצוב אסטרטגיית סחר לנגישה ככל האפשר. עם ממשק משתמש יפהפה ומדור הדרכה רחב ידיים שנכתב עם מינוח פשוט, פלטפורמה זו תוכננה עם התחשבות בראש. ברוח השם Coinrule, צווי סחר מכונים כללים. באפשרותך לפתח אסטרטגיות אלה בסעיף עמוד הכלל תוך שימוש בהיגיון IFFTT (אם-זה-אז-זה) באופן זה ממשק עמוד הכלל ממש מפשט את תהליך קביעת התנאים והפעולות לעסקאות שלך, ללא צורך ברקע קידוד.. 

ל- Coinrule אין שותפויות לדיווח על מיסים כחלק מהאופציות האחרות ברשימה זו.

מחירים

ל- Coinrule יש ניסיון בחינם המאפשר לכם לנסות את המוצר עם חילוף אחד ועד 2 כללים. לאופציות בתשלום יש להם 3 חבילות למנוי חודשי או שנתי. להלן התעריפים החודשיים: חבילת הוביסטים היא 29 דולר, חבילת הסוחר 59 דולר ואז חשבון ה- Pro המלא הוא 449 דולר.. 

חילופי דברים 

Bitpanda Pro, Bitstamp, Bittrex, Coinbase Pro, HitBTC, Kraken, Liquid, Poloniex, OKEx

10. סחר בסנטה

בוט הקריפטו של TradeSanta

TradeSanta היא פלטפורמה מבוססת ענן נוספת המציעה תוכנית חינמית נהדרת, כמו גם ניסיון למשך 5 ימים של התוכנית הבסיסית שלהם. התוכנית החינמית שלהם מאפשרת לך לסחור עם עד שני בוטים, והתוכנית הבסיסית עד 49 בוטים. 

אתר TradeSanta באמת מצטיין בכך שהמסחר האוטומטי מרגיש פשוט. יש להם מדריכים נהדרים ותמיכה 24/7. אתה יכול לבנות את האסטרטגיה שלך באמצעות התבניות הארוכות או הקצרות שלהם או להתאים אישית משלך מאפס. כרגע הם תומכים ב- 6 מרכזיות עם תמיכה ב- BitMEX שיגיעו בקרוב. 

מחירים

יש להם 4 תוכניות תמחור המבוססות על מנויים חודשיים: חינם, 20 דולר לחודש, 100 דולר לחודש. יש להם תוכנית אחת נוספת כחלק משותפות מיוחדת עם. HitBTC שזה 30 דולר לחודש עם עמלות מסחר של 0% על HitBTC. אתה מקבל זוגות מסחר בלתי מוגבלים והחלפות בכל תוכנית. ההבדל היחיד הוא שיש לך גישה ליותר בוטים עם התוכניות במחיר הגבוה יותר. 

חילופי דברים

Binance, Bitttrex, Bitfinex, HitBTC, Huobi, Upbit

11. HodlBot

הודלבוט

הולדבוט הוא בוט מסחר מבוסס ענן ליצירת תיקי אינדקס, ואיזון מחדש. אם אתה משקיע שרוצה לבצע משימות אוטומטיות שכבר היית עושה בכל מקרה, HodlBot הוא אופציה נהדרת. המאפיין החזק ביותר שלהם הוא מדדי שוק הקריפטו המורכבים מ -20 המטבעות הראשונים לפי שווי שוק שורש מרובע. על מנת לשמור על הנכסים הטובים ביותר בתיק שלך, אתה זקוק לאינדקס שנחקר היטב, וזה היתרון ש- HodlBot מספק 

מחירים

אתה יכול לנסות את HodlBot בחינם עם תקופת ניסיון למשך 7 ימים ולאחר מכן התמחור מבוסס על ערך התיק. חשבונות מתחת ל -500 דולר הם 3 דולר לחודש. בין 500 $ – 100 $ מנוי הוא 6 $ לחודש. $ 1000 ומעלה הם $ 14 לחודש. 

חילופי דברים

בינאנס, קראקן, קוקין

12. 4C- מסחר

מסחר 4C

4C- מסחר היא פלטפורמה המציעה מנויים למספר כלי מסחר בקריפטו. הגישה שלהם שונה במקצת מפלטפורמות אחרות מכיוון שאתה צריך להתחיל עם חבילת Trade Room לפני שתוכל להוסיף בוטים ואותות, אך היא מושתתת על מחויבות ליצור בסיס משתמשים משכיל. חדר הסחר כולל מודול הכשרה למתחילים, מדריך מסחר חדש מדי יום, וגישה לשלושה אינדיקטורים של TradingRoom, אינדיקטור Trend Follower שנבנה בהתאמה אישית, ודוח היהלומים השוק השבועי. מנוי חודשי לחדר הסחר הוא 99 דולר או 900 דולר לשנה. 

עם מנוי לחדר טרייד, תהיה לך אפשרות להירשם לבוטים ואותות. בוט המסחר החכם של USD משולב בטלגרם הוא אופציה נהדרת עבור סוחרי Binance חדשים עם מסחר אוטומטי לחלוטין על צמד BTC / USDT. הבוט הזה תוכנן עם מחשבה על מתחילים שרוצים להגדיל בהתמדה את תיק העבודות שלהם. עם תרשים ההשוואה הזה, ברור שהם מתמקדים בשירות HODLERS שאחרת ישאירו את ה- BTC בארנק קר.

כלי נהדר נוסף לסוחרים חדשים הוא המנוי לאותות המסחר להעתקת סחר עבור Binance ו- Bitmex. עם מנוי, אתה יכול לצפות לקבל סביב 20-30 אותות דרך מברק לחודש עם אפשרות למסחר אוטומטי בעותקים דרך API. עבור אלה שרוצים לעשות מחקר משלהם, 4C מציג את הביצועים והתוצאות של האותות שלהם במרכז השליטה של ​​4C.

מחירים 

מנוי חודשי לחדר הסחר הוא 99 דולר או 900 דולר לשנה. התוספת של ה- Smart Bot היא 199 דולר לחודש או 1788 דולר לשנה. אותות המסחר הם 75 דולר לחודש או 900 דולר לשנה.

13. ProfitTrailer

Bot. ProfitTrailer

ProfitTrailer הוא בוט מסחר טכני מבוסס שרת שמבצע מעל 16 אסטרטגיות. אתה יכול לבחור בין שוק דובים, שוק שור ואסטרטגיות שוק נייטרליות. יש לו פריסה אלגנטית שמאפשרת שימוש קל בתכונות עיקריות כגון דולר ממוצע העלייה המסייע לך להיפטר מנכסים בעלי ביצועים נמוכים. ProfitTrailer הוא אופציה נהדרת עבור סוחרים מתקדמים, אך תוכל לעבור בין עורכי האסטרטגיה המתקדמים לבסיסיים בעת פיתוח אסטרטגיות הסחר שלך.. 

מחירים

אתה יכול לבדוק את המוצר שלהם לפני הרכישה באמצעות ההדגמה החיה שלהם באתר, כמו גם אפשרות לסחר בחינם בנייר. ישנן גם שתי גרסאות חינמיות בשותפות עם Binance ו- Bybit. גרסאות בתשלום נעות בין מנוי חודשי של 30 דולר לשתי חבילות לכל החיים במחיר של 799 דולר או 999 דולר

חילופי דברים

Poloniex, Bittrex, Binance, BinanceUS, Binance Futures, Binance Jersey, Binance DEX, Kucoin, Huobi, BitMEX, Bybit

14. זנבוט

זנבוט

זנבוט הוא בוט ממקור פתוח שהוא לגמרי בחינם. זה מבדיל את עצמו מ- Gekko Bot עם מוניטין של מתן תמיכה טובה יותר למסחר בתדירות גבוהה. אתה צריך להיות בקיאות טכנית כדי להשתמש ב- Zenbot מכיוון שהוא בוט מסחר בשורת פקודות קריפטו באמצעות Node.js ו- MongoDB.

הבוט כולל גישה מסחרית אוטומטית לחלוטין המבוססת על ניתוח טכני. אתה יכול גם להשתמש בסימולטור המובנה לאסטרטגיות בדיקה חוזרת מול נתונים היסטוריים.

אם אתה מפתח המעוניין להתעסק באסטרטגיות מסחר קריפטו אוטומטיות, Zenbot יכול להיות כלי מדהים שיעזור להאיץ את בניית האסטרטגיה שלך..

תמחור

קוד פתוח וחופשי.

חילופי דברים

Binance, Bitfinex, Bitstamp, Bittrex, CEX.IO, GDAX, Gemini, HitBTC, Kraken, Poloniex, TheRockTrading

15. אקדח

בוט מסחר בקריפטו של Gunbot

אקדח הוא בוט מסחר הניתן להתאמה אישית עבור סוחרים מתקדמים. הוא אינו מבוסס ענן ודורש ממך להקים שרת משלך, כך שאם אתה דואג להגן על פרטיותך זו אפשרות נהדרת. Gunbot ידועה בקהילת המסחר הנלהבת שבה אלפי סוחרים תורמים בתיקון באגים ושיפור ביצועי המוצר, ולכן אין זה מפתיע שהם תומכים בלמעלה מ- 100 בורסות. אם אתה מתחיל, אתה יכול להתחיל עם האסטרטגיות הקבועות מראש. אחרת תוכל להתאים אישית את עצמך. 

וודא שנוח לך להגדיר את הבוט הזה בעצמך. אתה צריך ניסיון ונוחות עם קוד והתקנת תוכנית משלך. 

מחירים

ניתן לרכוש את Gunbot תמורת תשלום חד פעמי הכולל עדכונים ותמיכה ללא הגבלה. המחירים נעים בין 0.02 BTC ל- 0.125 BTC להורדה.

חילופי דברים

100+

תוכנת מס קריפטו + בוט המסחר שלך

מס. CryptoTrader

לפני השקת אסטרטגיית המסחר האוטומטית הראשונה שלך עם הבוט או הפלטפורמה המועדפים עליך, עליך לוודא שיש לך תוכנית לדיווח על מס.

מטבעות קריפטוגרפיים מטופלים כרכוש על ידי סוכנויות ממשלתיות כמו מס הכנסה (מחלקת ההכנסות בארה”ב), כלומר אתה צריך לדווח על רווחי ההון שלך ועל הפסדי ההון שלך מכל אחת מהעסקאות שלך בקריפטו בדוח המס השנתי שלך. 

זה יכול להיות קשה לעשות ביד אם יש לך מספר עסקאות בבורסות שונות. תוכנת מס מטבעות מטבעות כמו מס. CryptoTrader בנוי לאוטומציה של כל דיווח מס הקריפטו שלך כך שלא תצטרך לבצע שום עבודה ידנית. כל שעליך לעשות הוא לחבר את המרכזיות שלך וליצור דוחות מס בלחיצת כפתור. 

CryptoTrader. מס שלב 1

CryptoTrader.Tax שותפה עם רבים מבוטים ופלטפורמות המסחר ברשימה זו, כך שאתה יכול להיות סמוך ובטוח שדיווח המס שלך יהיה קל.

אם ברצונך ללמוד עוד על אופן החיוב במס על מטבעות קריפטוגרפיים, כיצד לדווח וכיצד CryptoTrader. מס יכול להפוך את התהליך לאוטומטי, עיין במאמר זה כאן: המדריך השלם למיסי מטבעות מטבעות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector