יש כמה דעות בקריפטו כמו הרבה אנשים מעורבים.

יש האומרים כי מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין ואחרים מתאימים רק כחנות ערך בעוד שחלקם רואים בהם רק אמצעי חליפין.

אבל שום דבר לא הופך להיות מאגר ערך סתם ככה !!

זה לוקח זמן וזה לוקח הרבה זמן.

אבל בעולם הקשור להיכל של היום אתה יכול להניח בנוחות שעשר שנים נוספות אמורות להספיק כדי שמטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין ייחשבו כחנות ערך.

לחלקנו עדיין ארוכות 10 שנים, אך הדבר הטוב הוא שבחלק מהמקרים כמו אמצעי החלפה, הלוואות, הלוואות, מימון מחדש, מזומנים, ביטוחים ניתן לעשות עכשיו !!

זרוע זו של מטבעות קריפטוגרפיים מבוזרים נקראת מימון מבוזר (DeFi)

בין אלה, הלוואות קריפטו הן המרתקות ביותר. אם אתה רוצה לדעת מה הם ואיך הם עובדים, קפץ ישירות לקטע זה??

אחרת, פשוט עיין ברשימה זו של תוכניות הלוואות קריפטו פופולריות:

פלטפורמות הלוואות מטבעות קריפטוגרפיות מובילות & אתרי 2020

המלווים הקריפטו הטובים ביותר
YouHodler [מומלץ, לא ארה”ב] קבל הלוואה עכשיו
צֶלסִיוּס [ללקוחות ארה”ב] קבל הלוואה עכשיו
BlockFi קבל הלוואה עכשיו
הלוואות מלח קבל הלוואה עכשיו

  מספר 1. YouHodler

חבר בעמק הקריפטו שוויץ, YouHodler מחולל מהפכה בהלוואות מגובות קריפטו לנצח.

לאחרונה היא החלה להשיג משיכה רבה ממדינות ברחבי העולם ומאז עיבדה הלוואות של יותר מ -10 מיליון דולר.

זה משתפר כשאתה יודע ש- YouHodler תומך כעת ב -12 מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים, כולל ביטקוין (BTC), BCH, ETH, LTC, XLM, XRP, DASH וכו ‘, אשר יכולים להישמר כבטוחה לקבל הלוואות במזומן והלוואות קריפטוגרפיות ביורו. USD, USDT או ב- BTC

והמוצר מיועד באמת לאנשים שאינם בנקים וממשיך לספק הלוואות בסכום של עד 100 $ לתקופה של 120 יום לכל היותר וזה הרבה במדינות מסוימות..


כמו כן, ההלוואות שלהם (LTV) הן הגבוהות ביותר בתעשייה ובאמצעות YouHodler תוכלו לקבל הלוואות של עד 90% LTV.

באמצעות YouHodler תוכלו לקבל הלוואה בסכום נמוך ככל 100 דולר ומעלה באמצעות קישור פרומו זה. פתק: ארה”ב & משתמשי סין עדיין לא מורשים !! השתמש במקום זאת ב- BlockFi עבור לקוחות אמריקאים.

בדוק את YouHodler

# 3. רשת צלזיוס

קבלת הלוואות מטבעות קריפטו הופכת לנורמלית החדשה והמובילה בה חברות כמו רשת צלזיוס. זוהי פלטפורמת הלוואות נכסים דיגיטליים שכבר ביצעה הלוואות מטבעות קריפטוגרפיים בשווי 100 מיליון דולר.

המטרה היא כמובן לתת מתקני בנקאות ופיננסים באמצעות בלוקצ’יין, שאם לא כן נשללים מהם שירותים כאלה באמצעים מסורתיים.

אתה מקבל הלוואות במזומן עבור ביטחונות המטבעות הקריפטוגרפיים שלך ואלה עם מזומנים נוספים / קריפטוסים מקבלים ריביות גבוהות עד 10% עבור הפקדת אותו אצל צלזיוס..

זהו win-win הן עבור הלווים והן המלווים, שכן הלווים מקבלים את הכסף שהם רוצים מבלי לחגוג מהמטבעות הקריפטוגרפיים שלהם והמלווים מרוויחים ריבית על המטבעות שלהם..

בסלסיוס אתה יכול לצפות לשיעורים שנתיים בין 5% ל -10% בהתאם לבטחונות שלך ותוכל לקבל הלוואות עד כהונה של שנה בשיעור LTV של עד 50%..

נסה את רשת צלזיוס עכשיו

# 4. BlockFi

BlockFi הינה חברה חלוצה נוספת בארה”ב, המעניקה הלוואות מבוטחות הצפנה למשתמשים שלה ברחבי ארה”ב. הפעילות מתרכזת בעיקר בארה”ב והחברה קיבלה משיכה טובה מאז שנת 2018.

משתמשים יכולים ללוות עד 5000 $ עם LTV של עד 50%.

BlockFi סיימה לאחרונה את דמי ההתחלה ואת דמי המשיכה, מה שהופך את זה למשתלם עבור משתמשי קריפטו רבים שיש להם אחזקות קטנות. הם גם מספקים חשבון חיסכון של BlockFi וניתן לצפות באמצעותה על ריבית של עד 8.6%.

כדי שתוכל להשתמש ב- BlockFi אתה צריך לפחות קריפטו בסכום של 5000 $ ומעלה, וכרגע, BlockFi זמין ברחבי ארה”ב למעט (NV, SD, VT או HI).

נסה BlockFi עכשיו

# 6. הלוואות מלח

הלוואות מלח הינן חברה חלוצית נוספת בתחום הלוואות הקריפטו ומאמינה בדחיפת המשתמשים בה לקריפטו של HODL ובמקום זאת לקחת הלוואות נגדה..

החברה פועלת מאז 2016 אך רק בשוק הדובים של 2018 היא באמת החלה לקבל המון כוח. נכון לעכשיו, באמצעות פלטפורמת ההלוואות Salt Crypto, תוכלו לקבל זיכוי של 30-70% LTV עד לתקופה של 12 חודשים..

אך סכום ההלוואה המינימלי הוא 5000 $ ללא דמי מקור או תשלום מראש וכאשר אתה מלווה אתה יכול לצפות שתשוא הריבית יעמוד על 5.95%.

הלוואות מלח

מהן הלוואות מגובה קריפטו & איך עובד הלוואת מטבעות קריפטו?

הלוואות מטבעות קריפטוגרפיים, כשמו כן הוא, הן ההלוואות שאפשר לקחת כנגד המטבעות הקריפטוגרפיים שאוחזות בהן. בהלוואות מסוג זה, הקריפטו בבעלותך מתנהג כמו ביטחונות, ואז תוכל ללוות כסף בדולר ארה”ב, אירו או מטבע יציב במנת ערך כלשהי של ערך הביטחונות שלך..

הדבר הטוב ביותר בהלוואות מטבעות קריפטוגרפיים הוא שאתה לא צריך היסטוריית אשראי, או חשבון בנק או ציון FICO כדי לקבל את ההלוואות שלך..

הרבה ניירת ועבודה תפעולית מוזלות גם בהלוואות מטבעות קריפטוגרפיים. לכן קל מאוד להשיג הלוואות קריפטוגרפיות וכמעט מיידיות.

אז בעצם הנה איך הם עובדים:

המטבעות הקריפטוגרפיים (כמו BTC, ETH או XRP) שבבעלותך צריכים להיות מבוטחים עם כמה שיותר מידע אישי שתוכל לספק לפלטפורמת הלוואות קריפטו..

ברגע שתעשה את זה לכל פלטפורמות ההלוואות הצפנוניות יש יחסי LTV שונים שנקבעו כדי לספק לך הלוואה. כך למשל, אם ה- LTV הוא 50% וביטחתם קריפטו בשווי 20,000 דולר, אתם זכאים ללוות עד 10,000 דולר.

בנוסף עבור 10,000 $ שאולים אתה צריך לשלם את שיעור הריבית עליו הסכמת עם הפלטפורמה או המלווה. לדוגמא, אם הסכמת לריבית שנתית של 5%, תידרש לשלם 500 דולר לשנה עבור הלוואה של 10,000 דולר כנגד הבטוחה המקורית שלך בסך 20,000 דולר..

נניח לאחר שישה חודשי הלוואתך, השווי הכולל של מטבעות הקריפטו שלך גדל ל 40,000 $ וזה עכשיו הופך אותך זכאי ליותר מ 10,000 $.

זה קורה מכיוון שהערך הכולל של קו האשראי שלך גדל עקב הגדלת ערך הביטחונות שלך. אך שים לב שההפך הוא גם נכון !!

זה נקרא גם קו האשראי המיידי של הצפנה.

למה שמישהו ירצה להשאיל קריפטו כשיש להם מטבעות מטבעות?

זו הייתה השאלה הראשונה שעלתה במוחי כשהאזנתי לראשונה למושג הלוואות מגובות קריפטו..

כמובן שזו צריכה להיות גם שאלתך מכיוון שברור שאנשים המחזיקים קריפטו יכולים פשוט למכור את הקריפטו שלהם כדי לקבל את הכסף שהם רוצים במקום לקחת הלוואה עליו.

לאחר חפירה נוספת, יכולתי לגלות שאנשים אלה הזקוקים להלוואות למרות הקריפטו של HODLing הם אותם אנשים הזקוקים לנזילות מבלי למכור את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם..

הם רוצים שכסף נוסף ישלם עבור החשבונות שלהם או עבור השקעה אחרת מבלי לוותר על היתרון שלהם באחזקת מטבעות קריפטוגרפיים.

והקונספט של הלוואות קריפטו (או הלוואות ביטקוין) מאפשר זאת, ובגלל זה תמצאו תוכניות להלוואות קריפטו שציינתי לעיל גם בשוק הדובים..

כמה שאלות נפוצות ריבית ונכסי הלוואות …

מה זה קריפטו הלוואות & פלטפורמות הלוואות?

  • הלוואות מטבעות קריפטוגרפיים בכדי להרוויח עניין במטבעות הקריפטוגרפיים האידיאליים שלך משקרות קריפטו. אפשר להלוות נכסים כמו ביטקוין, אתריום, אדווה, ליטקוין וכו ‘בקלות כדי להרוויח כסף נוסף באמצעות ריבית. המקומות שבהם ניתן ללוות או ללוות נקראים פלטפורמות להלוואות קריפטו.

אתה יכול לשאול Crypto?

  • כן, כל אחד יכול לשאול גם קריפטו אבל שיעורי הריבית של עשייה בדרך כלל גבוהים. זה נעשה בעיקר על ידי שחקנים מנוסים כדי להשיג מינוף על העסקאות שלהם.

מה זה אשראי קריפטו?

  • כאשר אנו שומרים על נכסי קריפטו כמו ביטקוין, את’ר, אדווה כבטוחה להלוואות, מה שעושים ביעילות הוא פתיחת קו אשראי קריפטו המובטח כנגד ערך המטבעות הקריפטוגרפיים שלכם.

אז זה הכל ממני במדריך ההיכרות הזה בנושא הלוואות קריפטו ופלטפורמות להלוואות קריפטו.

מקווה לשמוע ממך בקרוב, לאחר שניסית את הפלטפורמות האלה. באופן אישי, אני מנסה את Nexo ופלטפורמת הלוואות אחרת בהודו.

בקרוב אשתף אתכם מניסיוני !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector