כיצד לקנות את הביטקוין הראשון שלך בשנת 2020 [מדריך שלב אחר שלב]

ביטקוין קיים מסיבה אחת.

זה שם כדי לספק לך את האמצעים האלטרנטיביים לשמירה על כוח הקנייה שלך.

כוח הקנייה, שממשלתך ממשיכה ונשחקת יום אחר יום וחודש אחר חודש.

אבל אני מניח שאתה כבר יודע את הדברים האלה. זו עשויה להיות הסיבה שאתה כאן כדי לקנות כמה ביטקוין כדי להבטיח את עתידך הכלכלי.

תן לי לספר לך:

זו החלטה נהדרת קודם כל.

אתה צריך לקנות לפחות קצת ביטקוין בצורה פוגענית ולרדת מאפס הפעם. זה לא קשור לרכישת ביטקוין שלם. אתה יכול לקנות שבריר ביטקוין גם במחיר נמוך מ- $ 100 לערך.

במדריך שלב אחר שלב זה, נעזור לך לקנות את הביטקוין הראשון שלך. בכיוון זה נשתמש בשירות Coinbase, שהוא לדעתי בורסת הביטקוין הידידותית ביותר. כמו כן, הם זמינים במאה ומעלה מדינות ורוב הסיכויים שהם יהיו זמינים גם במדינתך &# 128578;

אז בואו נראה כיצד להשתמש ב- Coinbase למטרה זו:

כיצד לרכוש את הביטקוין הראשון שלך בשנת 2020?

שלב 1. עבור אל Coinbase.com ומלא את הפרטים להרשמה ל- Coinbase באמצעות מזהה הדוא”ל שלך כפי שמוצג בתמונה למטה. מַעֲנָק: בנוסף, קבלו שווי של 10 דולר בביטקוין בחינם כאשר אתם מבצעים רכישה של 100 דולר ומעלה ב- Coinbase היום !!

ארה”ב, בריטניה, אירופה, אוסטרליה, סינגפור & מדינות רבות יכולות לקנות BTC באמצעות שירות זה.

פתק: שמור על הוכחות תעודת הזהות שלך בהישג יד איתך בעת ביצוע תהליך זה מכיוון שבלעדי זה לא תוכל להשלים את התהליך ובכך לא תוכל לקנות ביטקוין..


שלב 2. כאשר אתה לוחץ על ‘לשיר למעלה’ כפתור, תראה מסך זה המבקש ממך ללכת לבדוק את תיבת הדואר הנכנס שלך כדי לאשר את הדוא”ל שלך.

שלב 3. היכנס לתיבת הדואר הנכנס שלך וחפש דוא”ל מ- Coinbase. כמו כן, בדוק את תיקיית הספאם שלך אם אינך מצליח למצוא את הדואר. לאחר שתמצא את הדואר לחץ על ‘לאמת כתובת מייל’ כפי שמוצג בתמונה למטה:

שלב 4. תוך כדי לחיצה על  ‘לאמת כתובת מייל’ כפי שמוצג מעל המסך המוצג בשלב 2 ישתנה לכך ויבקש מכם להזין את מספר הטלפון שלכם כמוצג להלן. הזן את מספר הטלפון ולחץ על ‘שלח קוד.’

שלב 5. תוך כדי לחיצה על ‘שלח קוד’ תראה את המסך הזה למטה ותקבל גם קוד בן 7 ספרות על מספר הטלפון שלך. עליך להזין קוד זה כדי לאמת את מספר הטלפון הנייד שלך:

שלב 6. לאחר שהזנת את הקוד לחץ על ‘שלח’ כמוצג לעיל ותראה מסך זה המבקש ממך להזין את פרטיך האישיים. חובה להזין את כל הפרטים.

שלב 7. הזן את כל הפרטים ששאלו ולחץ על כפתור ‘המשך’ כפי שמוצג בתמונה לעיל.

שלב 8. לאחר מכן, תראה מסך זה המבקש ממך לאמת את זהותך על ידי הגשת כל המסמכים הרלוונטיים שברשותך. העלה במהירות את המסמכים שאתה נמצא בהישג יד איתך !!

פתק: בדרך כלל מקבלים תעודות זהות שהונפקו על ידי המדינה כגון רישיון נהיגה או תעודת זהות לאומית, או דרכון.

שלב 9. במדריך זה נשתמש בדוגמה של תעודת זהות עם תמונה; עם זאת, תוכלו לנסות גם אפשרויות אחרות. הקלק על ה ‘מזהה תמונה’ אפשרות כפי שמוצג לעיל, ותראה את המסך המוצג למטה ומבקש ממך להעלות את המסמכים.

שלב 10. לחץ על האפשרות ‘העלאת קבצים’ המוצגת בתמונה לעיל ומסך זה יופיע המבקש ממך להעלות את החלק הקדמי והאחורי של תעודת הזהות שלך..

שלב 11. תוך כדי לחיצה על ‘לְהַמשִׁיך’ לאחר מכן, תתבקש להעלות סלפי עם מסמך הוכחת הזהות שלך. זהו שלב חובה, ואינך יכול לעקוף אותו. כשתעשה זאת, זהותך תאושר תוך מספר דקות. הם גם יודיעו בדוא”ל לאחר אישור הזהות שלך. פתק: שלב זה הוא קריטי; לא תוכל לקנות שום ביטקוין מבלי להשלים שלב זה, אז היה סבלני.

שלב 13. ברגע שזה נעשה, ייתכן שתראה את המסך הזה. אם אתה לא רואה את זה, אני מציע להיכנס שוב לחשבון Coinbase שלך ​​באמצעות אותו מזהה דוא”ל ומספר טלפון כדי לראות את לוח המחוונים הזה:

שלב 14. לאחר מכן לחץ על ‘הוסף אמצעי תשלום’ אפשרות כפי שמוצג לעיל, ותועבר למסך הבא שתבקש ממך להוסיף את אמצעי התשלום המתאים. מסך זה עשוי להשתנות מעט בהתאם למדינתך, אך אני מציע לך לבחור באפשרות כרטיס אשראי / חיוב, כי זו הדרך המהירה ביותר להשיג את הביטקוין שלך.. פתק: אתה רשאי לבחור גם שיטות אחרות המפורטות כאן.

שלב 15. לצורך הדרכה זו, אנו נלחץ על האפשרות ‘כרטיס חיוב’ כפי שמוצג בתמונה שלעיל, וכשאתה לוחץ עליה, תראה מסך זה המבקש ממך להוסיף את פרטי הכרטיס שלך. הוסף את פרטי הכרטיס כאן ולחץ על ‘הוסף כרטיס’.

שלב 16. כשתעבור למסך הבא, תידרש לאמת את הכרטיס שלך. זה למען ביטחונכם. לשם כך תצטרך להזין את שני הסכומים הגדולים ביותר שהמונע על ידי Coinbase. תוכל לקבל פרטים אודותיו על ידי עיון בהיסטוריית העסקאות של חשבון הבנק שלך. כשאתה מזין את הסכומים ולחץ על ‘אמת כרטיס’ הכרטיס שלך יאומת באופן מיידי. פתק: אל תדאג, הסכום ששומר על ידי Coinbase ניתן להחזר.

שלב 17. כעת עבור לאפשרות ‘קנה / מכר’ בפינה הימנית העליונה. בחר ביטקוין ואפשרות התשלום כ’ויזה / מאסטרקארד ‘או כל מה שהוספת לפני, אם עדיין לא נבחר. הזן את הסכום בדולר ארה”ב או במטבע המקומי שלך שתרצה להמיר ל- BTC כפי שמוצג בתמונה למטה ולחץ ‘קנה ביטקוין באופן מיידי’ לַחְצָן.

שלב 18. לאחר מכן תראה מסך זה המבקש ממך לאשר שאתה קונה. פשוט לחץ על ‘אשר קנייה’ אפשרות, כפי שמוצג במסך למטה.

שלב 19. כפי שאתה מאשר, באופן מיידי רכישת BTC שלך תצליח, ו- BTC יזוכה מיידית בחשבון Coinbase שלך

שלב 20. לבסוף, פשוט בדוק את חשבון Coinbase שלך ​​כדי לוודא אם ה- BTC זוכה שם כפי שאושר בתמונה למטה.

מזל טוב !! עשית את זה !!

אֵיך & היכן ניתן לרכוש כמות קטנה של ביטקוין?

Coinbase הוא מקום ללכת אליו אם אתה רוצה לקנות כמות קטנה של ביטקוין. עם זאת, מגבלת הרכישה המינימלית היא 2 דולר ארה”ב (או 2 אירו או שווה ערך) אנו מציעים לך לקנות לפחות 100 דולר או יורו ולקבל את היתרון של להרוויח ביטקוין בשווי 10 דולר נוספים..

הירשם עכשיו ב- Coinbase בחינם (לפני שהרישומים מושעים)

בנוסף Coinbase די מהיר. אם יש לך כרטיס אשראי / חיוב השתמש ב- Coinbase ואם אתה מאזור אירופה או בריטניה אתה רשאי להשתמש בהעברות SEPA, אך הן אינן מהירות כל כך. באופן דומה, העברת סוויפט או ACH גם לוקח קצת זמן, אבל הם אפשרויות טובות לנסות אם אתה רוצה.

איך אני (אתם) קונים ביטקוין?

ביטקוין מוכר כמו תפוח אדמה חם בימינו, במיוחד בשוקי השוורים.

אבל גם בשוק הדובים, יש שממשיכים לקנות אותו ללא קשר למחיר. הסיבה לכך היא שהם מאמינים בהימצאות סאטושי וחושבים ש- BTC יהיה מסיבי בעתיד.

בגלל זה עכשיו אני מקווה שתבינו איך תוכלו לקנות ביטקוין לעצמכם? ביטקוין מעולה גם כמתנה. אבל בכל מקרה, או שאתה רוצה לקנות אותו כהשקעה או לתת אותו למישהו במתנה, דאג לשמור על ביטקוין שלך.

ישנם ארנקים מיוחדים המיועדים לשמירה על בטיחותם, וכמה מארנקי הביטקוין הבטוחים ביותר נמצאים כאן לבדיקתך.

אבל אם אתם מחפשים המלצה אחת, אני ממליץ לכם ללכת על Ledger Nano X שהוא הארנק האחרון של החומרה של ביטקוין..

לבסוף, לעולם אל תשאיר את הביטקוינים שלך בבורסה ממנה אתה קונה את המטבעות. לעולם לא אומר, לעולם.

שום חילופי דברים לא בטוחים מספיק. לאחרונה פרצה גם Binance, כביכול בורסת הקריפטו האמינה ביותר. אז הימנעו משמירה על מטבעות קריפטוגרפיים בכל מחיר בבורסות.

אם יש לך שאלות, אל תהסס לצלם אלינו בסעיף ההערות למטה, ואנחנו נעשה כמיטב יכולתנו לענות עליהן. עד אותה עת המשיכו להשתתף במהפכת הביטקוין עם TheMoneyMongers.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map