במהלך השנים האחרונות התפוצצו למקום מספר עצום של פלטפורמות קריפטו חדשות המציעות שירותים שונים. עם כל חילופי הדברים החדשים האלה, DeFi כלים, ארנקים, ושירותים, עוקבים אחר פורטפוליו שיכולים לעקוב אחר הנכסים שלך בכל הפלטפורמות השונות שלך הפכו ליותר ויותר מבוקשים. במדריך זה, נעבור במעקב אחר מיטב תיקי הקריפטו ואפליקציות הקיימות בשוק.

מהי אפליקציית מעקב אחר תיקי Crypto?

אפליקציות מעקב אחר תיקי קריפטו מתחברות למגוון של מרכזיות, ארנקים ושירותי קריפטו שבהם אתה שומר או שומר את הקריפטו שלך. אתה יכול לשלב את כל הפלטפורמות שלך עם גשש התיקים כדי להציג תצוגה אחת של כל אחזקות הצפנה שלך למסך אחד. 

כאשר כל נתוני התיקים שלך נמצאים במקום אחד, אתה יכול לקבל החלטות מושכלות כיצד או מתי לאזן מחדש, מתי לקחת רווחים או מתי לעשות זאת. 

מיטב עוקבי תיקי הקריפטו הנקובים באחזקותיך במטבע הפיאט המקומי שלך. זו תכונה אטרקטיבית שכן לא תמיד לבורסות עצמן יש יכולת זו. לדוגמה, אם אתה נמצא בארה”ב, אפליקציית התיקים שלך תציג את הערך הכולל ואת הרווח וההפסד בדולרים אמריקאים.

לא כל עוקבי תיקי ההצפנה בנויים שווים. אנו מנתחים כמה מהאפשרויות הטובות ביותר להלן. 

אפליקציית מעקב אחר תיקי קריפטו דלתא

1. דלתא

Delta.app הוא אחד ממעקבי הפורטפוליו הפופולריים ביותר כיום. החל באוקטובר 2017, ניקולאס ואן הורדה, המייסד והמנכ”ל, השיק את החברה במטרה לבנות את אפליקציית המעקב אחר תיקי מטבע ההשקעות הטובה, האינטואיטיבית והיפה ביותר..

כיום, לדלתא יש מאות אלפי משתמשים ברחבי העולם, ולעתים קרובות היא נראית כמעקב התיקים הטוב ביותר לקריפטו.

התכונות של דלתא כוללות:

מנהל תיקים שלם


קבל תצוגה ברורה של כל אחזקות הקריפטו שלך – כולל יתרת התיקים הכוללת והרווח / הפסד הכולל מאז שהתחלת להשקיע. ראה ערכים ב- BTC, ETH או כל מטבע פיאט מקומי.

תומך 300+ בורסות וארנקים

לא משנה באיזה בורסה או ארנק אתה משתמש, סביר להניח כי לדלתא יש אינטגרציה בשבילה. שילובים אלה מאפשרים לך לחבר בצורה חלקה את המרכזיות שלך ישירות לדלתא.

סקירת שוק ורשימות תצפית

בדוק את המחיר הנוכחי, מידע צוות, תקשורת, תרשים המגמה האחרון, אחזקותיך והרווח / הפסד שלך עבור כל נכס שיש לך בתיק שלך. אתה יכול פשוט להוסיף מטבעות לרשימת הצפייה שלך אם אתה רק רוצה לעקוב אחר מטבעות קריפטוגרפיים מסוימים.

ניתוח סחר מפורט

קבל מידע מפורט על פיצולי הנכסים שלך, מיקומי הנכסים, מקורות הנכסים שלך, וכן על חילופי השירותים והשירותים הנפוצים ביותר שלך.

אתה יכול להוריד את Delta עבור iOS או Android לגמרי בחינם ולהתחיל לעקוב אחר תיק ההצפנה שלך. דלתא מציעה גם גרסת פרו של האפליקציה שלה במחיר של 60-80 דולר אשר מעניקה לך גישה לתכונות רבות עוד יותר, כגון מעקב אחר מספר תיקים במספר מכשירים. 

גשש תיקי Cryptocompare

2. CryptoCompare

CryptoCompare הוא לא רק מעקב אחר פורטפוליו אלא באמת יותר מערכת אקולוגית שלמה לקריפטוגרפיה. החברה מציעה נתונים כשירות, תוכן ומדריכים חינוכיים, כמו גם צובר מחירים עבור מטבעות קריפטוגרפיים מובילים ובורסות מובילות..

יתרון גדול של גשש התיקים CryptoCompare הוא שהוא מבוסס ענן לחלוטין. אם אתה מעדיף לסחור בהצפנה ממחשב שולחני, זה יכול להיות מעקב התיקים עבורך. זה לגמרי בחינם להירשם, ויש לו גם גרסת iOS ו- Android.

התכונות של CryptoCompare כוללות:

5,000+ מעקב אחר מטבעות

עקוב אחר יותר מ -5,000 אלטקוינים ישירות ממרכז השליטה שלך באינטרנט.

תובנה בשוק

קבל תובנות מפורטות בשוק על הבורסות והמטבעות החביבים עליך ישירות מהאפליקציה.

גשש תיקי קריפטו של Blockfolio

3. חסימת תיק

מעקב אחר תיקי קריפטו זה הוא אחד הוותיקים ביותר, שכן החברה החלה לפני ריצת השוורים הענקית של 2017. תיק חסימות הייתה אחת מאפליקציות הפורטפוליו היחידות שקיימות בשוק בשנת 2017 והצליחה לצבור כמות עצומה של משתמשים בגלל היתרון הזה. כיום, החברה טוענת כי יש לה מעל 5 מיליון הורדות.

התכונות של Blockfolio כוללות:

איתותים

מאפשר למנהיגי מטבעות קריפטו לתקשר ישירות באפליקציה עם קהילת Blockfolio (תכונה בתשלום).

תמיכה במטבעות 

תומך בלמעלה מ- 8,000 מטבעות בחילופי 300+. אתה יכול לקבל את המחירים העדכניים ביותר, נתוני שוק, עדכוני צוות.

אינטגרציות

שלב את אפליקציית Blockfolio שלך עם אפליקציית העברת הודעות פופולרית, Slack.

מעקב אחר תיקי השקעות Crypto Pro

4. Crypto Pro

Crypto Pro הושק עוד בשנת 2015 כטיקר ביטקוין עבור ה- Apple Watch הראשוני. משתמשים יוכלו לצפות במחיר של ביטקוין בדרכים, בצורה של סיבוכים על פני שעון שונים.

כיום, האפליקציה עוקבת אחר למעלה מ -5,000 מטבעות קריפטוגרפיים וזמינה בכל המערכת האקולוגית של אפל. משתמשים יכולים גם לעקוב אחר התיקים שלהם, לקרוא את החדשות ולקבוע התראות מחיר.

התכונות של Crypto Pro כוללות:

מעקב תיק:

כניסה ידנית או סנכרון אוטומטי עבור 90+ מרכזיות וארנקים + 180 מטבעות קריפטו.

תמיכה במערכת האקולוגית של אפל

תמיכה ב- iPhone, iPad, Mac ו- Apple Watch, עם סנכרון iCloud חלק

עדכוני מחירים בשידור חי

עדכוני מחירים מיידיים לאפליקציה, כולל יישומון סרגל תפריטים מק.

פרטיות מוחלטת

כל נתוני המשתמש מוצפנים ומאוחסנים באופן מקומי בכל מכשיר. לא נעשה שימוש בניתוח משתמשים או בפתרונות מעקב.

מעקב אחר תיקי קריפטוגרף

5. KryptoGraphe

KryptoGraphe הוא אחד ממעקב התיקים החדש יותר הזמין לאיסוף תובנות לגבי התיק והנכסים הספציפיים שלך. 

אחד הטוויסטים המעניינים ב- KryptoGraphe הוא העובדה שהוא נותן לך מידע על האופן שבו אתה מסתדר עם משקיעי קריפטו אחרים שיש להם תיקים ונכסים דומים לך. בנוסף, הוא מציע תובנה ותוכן אצור על סמך ההשקעות שלך.

התכונות של KryptoGraphe כוללות:

שילובים עם מרכזיות וארנקים

סנכרן אוטומטית את אחזקותיך מפלטפורמות ההצפנה, החלופות והארנקים הנפוצים ביותר שלך. KryptoGraphe לא תומך בפלטפורמות רבות כמו אחרות שהוזכרו ברשימה זו.

רווח והפסד בזמן אמת

עקוב אחר הרווחים וההפסדים שלך בהשקעות במטבע הפיאט המקומי שלך. 

צבירת חדשות

תוכן וחדשות אוסרות עם רלוונטיות לתיק הספציפי שלך ולהקצאת ההשקעות שלך. 

חסרונות: רוב התכונות הטובות ביותר עם CryptoGraphe מגיעות רק עם שכבה בתשלום.

תחילת העבודה והתוכנית הבסיסית לשירות הינה בחינם. שכבות הפרימיום וזהב עולות 4.99 דולר ו -6.99 דולר לחודש. ההבדלים בין שכבות הם בחילופי סינכרון, מגבלות תיק, רשימת מעקב אחר מטבעות והתראות.

מעקב ודיווח על מיסים

נפרד מעולם מעקב התיקים הוא עולם דיווחי המס. סוחרי קריפטו פעילים זקוקים לערכת הכלים המתאימה בכדי לאפשר הצלחה בשוקי הקריפטו ההפכפכים. הפלטפורמות המפורטות לעיל עושות עבודה נהדרת בכדי לתת לך תובנות לגבי הערך של תיק ההצפנה שלך; עם זאת, פלטפורמות מעקב אחר תיקי קריפטו לעיתים קרובות אינן מספקות שירותי דיווח מיסי הצפנה למשתמשים שלהן. 

אפליקציות לחישוב מס מטבעות קריפטו שונות ממעקב אחר תיקי השקעות במובן זה והן מספקות דיווח מס מלא על רווחי הון והפסדי הון לסוחרי קריפטו, למשקיעים ולמשתמשים.

בדומה למעקב אחר תיקי השקעות, תוכלו לסנכרן את החילופים והארנקים שלכם בעזרת כלי תוכנת מס קריפטו ולייבא את כל העסקאות והעסקאות ההיסטוריות שלכם בלחיצת כפתור. לאחר ייבוא ​​העסקאות שלך, תוכל ליצור את הצורך שלך דוחות מס קריפטו ומסמכים בלחיצת כפתור.

לפרטים נוספים על אופן הטיפול במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין מנקודת מבט מס, עיין במדריך זה: המדריך השלם לשנת 2020 למיסי מטבעות מטבעות.

מס. CryptoTrader

CryptoTrader.Tax – תוכנת מיסוי מטבעות קריפטו

מס. CryptoTrader הינה מחשבון מס מטבע קריפטוגרפי ופלטפורמת תוכנה הממכנת את כל תהליך דיווח המס על הצפנה. 

כיום, למעלה מ- 30,000 סוחרי ומשקיעים מטבעות קריפטוגרפיים משתמשים ב- CryptoTrader.Tax לטיפול אוטומטי בדיווח מס הקריפטו. ניתן לייבא את הדוחות ש- CryptoTrader.Tax יוצר ישירות לתוכנת הגשת המס המועדפת עליך כמו TurboTax או TaxAct..

למד בדיוק כיצד CryptoTrader.Tax יכול להפוך את דיווח המס שלך לאוטומטי כאן.

סיכום

הקפד לערוך מחקר לפני שתחליט עם איזו אפליקציית מעקב אחר תיקי מטבעות קריפטו תוכל לעקוב אחר ההשקעות שלך. מדריך זה אמור להוות נקודת התחלה מצוינת למחקר זה. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector