פודקאסטים של Bitcoin ו- Cryptocurrency הם מוצא חשוב לחובבים ומשקיעים המעוניינים לקבל מידע ראשוני ממנהיגי התעשייה. בין אם אתה ברכב לנסיעה ארוכה או פשוט מחפש להגדיל את הידע וההיכרות שלך עם תעשיית הקריפטו, יש פודקאסט בשבילך! בואו נצלול לשמונת הפודקאסטים הראשונים של מטבעות קריפטו שעליכם לבדוק בשנת 2020. 

פודקאסט פומפ

1. פודקאסט הפומפ

אנתוני פומפיאנו, המארח של פוד פודקאסט, הוא מייסד שותף של Morgan Creek Digital. זהו גם הפודקאסט האהוב עלינו ברשימה. פומפ שנון ואינפורמטיבי. הפודקאסט שלו לא מיועד רק לביטקוין, אלא לכל מי שמתעניין בפיננסים ובכלכלה. אנתוני הציג כמעט את כל מנהיגי העסקים המובילים מתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים. אורחים החל מ CZ (מנכ”ל Binance), ל דייוויד קמרר (מנכ”ל CryptoTrader.Tax) לג’יימסון לופ, סייפרפאנק. עם יותר מ -300 פרקים לבחירה, אתה בטוח תישאר עסוק ויקבל הרבה תובנות בעולם הבלוקצ’יין והקריפטו.

הפודקאסט של פומפ הוא ככל הנראה המשפיע ביותר ברשימה, עם ראשי הצפנה המובילים שהגיעו לתוכנית. אם אתה רוצה להקשיב למנכ”ל מטבעות קריפטוגרפיים, הפודקאסט הזה יהיה הכי טוב להתחיל איתו.

פודקאסט מרפרף

2. התהפכות

קליי קולינס הוא המארח של מתהפך, שהוא פודקאסט קריפטוגרפי למשקיעים. זהו אחד המועדפים האישיים של הצוות שלנו. קליי הוא אינטליגנטי ביותר, והמופע שלו מופק היטב. כאן תוכלו ללמוד על הפרויקטים השונים בבלוקצ’יין המשבשים את הכספים המסורתיים. אם אתה מעוניין במחיר הספקולטיבי של מטבע קריפטוגרפי, הפודקאסט הזה בטוח יחזיק את תשומת ליבך.

Flippening אינו פודקאסט חדש וכעת יושב על למעלה מ -110 פרקים בפודקאסטים של תפוחים. אם יש לך זמן פנוי, אתה יכול לשבת בפודקאסטים של שעה או להאזין לקטעי הצפנה היומיים כדי לקבל סקירה כללית על החדשות.

פודקאסט לא מאושר

3. לא אושר

לא מאושר מאת לורה שין הוא פודקאסט שבועי שמטרתו לסכם כותרות חדשות משמעותיות ולהסביר את חשיבותן בתעשיית הקריפטו. היא אחד העיתונאים המובילים במרחב הקריפטו. הפודקאסט הממוצע הוא חצי שעה, מה שמאפשר לכם להאזין אחרי יום שני ארוך. לורה הפיקה 130 פודקאסטים, אשר מסתבר כ 65 שעות של תוכן קריפטו תובנה ברחבי התעשייה.

הפודקאסט כולל הרבה אירועי חדשות שמתרחשים בעולם הקריפטו. אם האירועים העיקריים של קריפטוגרפיה הם חיוניים עבורך, אז תרצה להתאים את לורה.

מה הביטקוין עשה בפודקאסט

4. מה שעשה הביטקוין

פיטר מקורמק מארח מה שעשה הביטקוין עם 235 פרקים מתנפצים. הפודקאסט שואף לדון באירועים קודמים שעבר הביטקוין. מומחים בתחום הבלוקצ’יין וביטקוין מובאים באופן שגרתי כדי לדון בנושאים הקריטיים, כך שלא תחמיצו שום דבר בסביבת הבלוקצ’יין החללית המהירה..

מה שעשה הביטקוין מומלץ לכל מי שיש לו עניין מסוים בביטקוין ורוצה ללמוד עוד על הכוחות השונים שמשחקים תפקיד בהצלחתו..

סיפורים מפודקאסט הקריפטו

5. סיפורים מהקריפטה

סיפורים מהקריפטה הוא פודקאסט של ביטקוין בהנחיית מרטי בנט. מרטי מביא את המשפיעים המובילים בחלל ודן במגוון נושאים שונים הקשורים לביטקוין. אם תהפוך לאוהד, יהיו לך יותר מ -260 פרקים להתעדכן וליהנות. סגנון פודקאסט זה נוטה לרוץ יותר מרוב התוכניות, עם כמה פרקים שנמשכים יותר משעתיים. אם אתה נוסע הרבה, ייתכן שהפודקאסט שלו הוא אחד שאתה מנסה.

מה שעשה הביטקוין הוא ההפך מסיפורים מהקריפטה, שכן תוכנית זו מתמודדת עם כל מה שקשור לקריפטו, בין אם זה Litecoin או Etheruem.

מוקד פודקאסט

6. מוקד

מוֹקֵד הוא יותר תערוכת בלוקצ’יין ארגונית מכיוון שיש מארחים רבים, כולל סבסטיאן קוטור, בריאן פביאן קריין, מהר רוי, סאני אגרוואל ופרידריק ארנסט. מוקד דן באופן ייחודי בהשלכות שונות של מטבעות קריפטוגרפיים שתוכניות אחרות אינן מכסות, כמו השפעות חברתיות. הפודקאסט פועל מדי שבוע וכולל 300 פרקים כדי להעסיק אותך לזמן מה. אם אתה על הגדר בנוגע למימון מבוזר, התוכנית הזו מושלמת עבורך!

מוקד יתמודד עם הגלובליזציה של הביטקוין, והשימושיות שלו היא שונה ממדינה למדינה.

פודקאסט a16z

7. הפודקאסט a16z

הפודקאסט a16z מיוצר על ידי חברת הון סיכון אנדריסן הורוביץ. פודקאסט זה יהיה בשבילכם אם אתם מעוניינים בקרנות גידור ותפקידם בתעשיית הקריפטו. עם יותר מ -250 מופעים, בטוח שתמצא משהו שאתה אוהב. ברשימת הפודקאסטים שמונה שלנו, a16z יהיה המקום הטוב ביותר ללמוד על השקעות מוסדיות כאשר הם מבצעים את מחשבותיהם בנוגע לשערות מטבעות קריפטוגרפיים..

הפודקאסט אינו מתמקד אך ורק בביטקוין, אלא מתמודד עם נושאים פיננסיים ורעיונות בעולם.

פודקאסט קריפטו גרוע

8. פודקאסט הקריפטו הרע

פודקאסט הקריפטו הרע הוא מופע שמנסה לעזור למשתמשי מטבעות קריפטו חדשים לנווט במרחב. ג’ואל קומ וטרוויס רייט מארחים את התוכנית ודנים בסוגיות כפתורים חמים סביב חלל המטבע הקריפטוגרפי. המופע כולל תפיסה קלילה וקומית על התעשייה שמאפשרת להאזין לה בקלות. יש להם פודקאסט מדהים של שלוש מאות פרקים המשתנה באורך של כשעה. פודקאסט זה מועיל להתחיל בהתחלה ולא בפרק החדש ביותר, בניגוד לאחרים שראית ברשימה זו.

צמד המארחים עשוי להיות המקום הטוב ביותר עבורכם להתחיל וללמוד את חבלי הצפנה אם אתם חדשים בתחום הקריפטו.

מס. CryptoTrader

CryptoTrader.Tax – תוכנת מיסוי מטבעות קריפטו

האם אתה רק מתחיל בהשקעה בקריפטו? בין אם אתה מתחיל וותיק ותיק, חשוב שיהיו לך הכלים המתאימים כדי לאפשר את הצלחתך כמשקיע. תוכנת הגשת מס אוטומטית לכל השקעות הקריפטו שלך היא חובה.

מס. CryptoTrader הוא מחשבון מס קריפטו ופלטפורמת תוכנה המטפלת בדיווח מס הצפנה מטעמכם. כיום יותר מ -30,000 משקיעי קריפטו בכל רחבי העולם משתמשים בפלטפורמת התוכנה וההתחלה היא לגמרי בחינם!

על ידי שילוב עם מרכזיות ופלטפורמות מרכזיות, CryptoTrader.Tax מאפשר למשתמשים לייבא את העסקאות ההיסטוריות שלהם ישירות לחשבון שלהם. לאחר ייבוא ​​נתונים אלה, המשתמשים יכולים ליצור דוחות רווחי הון והפסד וכן טופס 8949 שמילא אוטומטית בלחיצת כפתור..

דוחות מס אלה ש- CryptoTrader.Tax מייצר על סמך הנתונים ההיסטוריים שלך ניתן להעביר אל איש המס שלך או לייבא אותם ישירות לתוכנת הגשת המס המועדפת עליך TurboTax אוֹ TaxAct.

למידע נוסף על האופן שבו מס הכנסה מטפל במטבעות קריפטוגרפיים לצורכי מס, עיין במדריך המלא שלנו: מדריך מיסוי מטבעות לשנת 2020.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me