אנשים מרכזיים ורגולטורים בתחום מיסי הצפנה הבהירו אתמול (13 בנובמבר 2019) מגוון נושאים בכנס המס הלאומי של AICPA בוושינגטון הבירה. נושאי הבירור כללו את הטיפול במס סביב 1031 חילופי Like-Kind, טיפות אוויר, זיהוי ספציפי ודרישות דיווח על FBAR. כל אלה היו תחומים שעליהם היו למשקיעים בקריפטו ולאנשי מקצוע בתחום המס בקריפטו שאלות הנחיות מס הכנסה שהונפקו לאחרונה יצא באוקטובר 2019.

כמו חילופי ילדים לפני שנת 2018

טיפול חליפין כמוהו מאפשר לנישום לדחות את רווחי ההון בעסקאות מקרקעין. טכניקת דחיית מס זו משמשת בדרך כלל בעולם ההשקעות בנדל”ן ואנשי מקצוע רבים בתחום מיסי הצפנה לפני שנת 2018 האמינו שהיא עשויה לחול גם על מטבעות קריפטוגרפיים מכיוון שהם מתייחסים גם כאל נכס בעיני מס הכנסה..

חוק קיצוצי המס ועבודות שנקבע בשנת 2018 ביטל את האפשרות שניתן להחיל חילופי דומות על מטבעות קריפטוגרפיים וצמצם את ההיקף ל”נדל”ן “בלבד. עם זאת, היא השאירה את הדלת פתוחה לשאלה האם עדיין ניתן להשתמש בטיפול חילופי כמו-סוג בשנים שקדמו לשנת 2018 ולפני TCJA.

באירוע AICPA הבהירה סוזן סינו (היועץ המשפטי לממשלה, לשכת היועץ הראשי של מס הכנסה) כי מעולם לא מותר היה להחליף מטבעות קריפטו – אפילו לפני 2018. 

ב -15 בנובמבר 2019, יומיים לאחר אירוע AICPA, כריסטופר וורובל (יועץ מיוחד ליועץ הראשי המשנה, IRS) דן גם בחילופי דברים וקבע כי בעוד שלא ניתן להחליף חילופי דמיון עבור מטבעות קריפטוגרפיים החל משנת 2018, לפני עסקאות -2018, הן נותרות אזור אפור ויוחלטו על בסיס כל מקרה לגופו. הרוב המכריע של אנשי מקצוע בתחום המסים שאנו עובדים איתם בשיתוף פעולה הדוק כאן ב- CryptoTrader. מסים מומחים לאכיפת מס בהצפנה אומרים כי הגישה השמרנית היא לא לבצע החלפות כאלה לפני שנת 2018. אנא התייעץ עם יועץ המס שלך בנושאים אלה.

אתה יכול להשתמש מס. CryptoTrader כדי לחשב אוטומטית את רווחי ההון וההפסדים שלך לְלֹא טיפול דומה. אין תמיכה בטיפול כמוהו.

דיווח FBAR אינו נדרש

קרול האוס (מומחית למדיניות בתחום הסייבר והטכנולוגיה המתעוררת, רשת אכיפת פשעים פיננסיים) של FinCEN הבהירה בפאנל ב- 13 בנובמבר 2019 כי דיווח FBAR (FinCEN 114) על מטבעות קריפטוגרפיים המוחזקים בבורסות חוץ הוא לֹא נדרש. זו הקלה גדולה עבור משקיעי קריפטו המחזיקים נכסים משמעותיים בבורסות כמו Binance. משקיעים אלה אינם צריכים להגיש FBAR.

עדיין לא אושר האם נדרשת FATCA (טופס IRS 8938) או לא לצורך דיווח זר. לקבלת עדכונים על החדשות האחרונות בנושא מס קריפטו, עקוב אחר @CryptoTraderTax בטוויטר.


טיפות אוויר

כתוצאה מה- הנחיות מס מסחריות לאחרונה למס הכנסה שפורסם באוקטובר, הוטל בספק נוסף טיפול מס במטבעות קריפטוגרפיים שהתקבלו מאירועי איירדרופ. 

כריסטופר ורובל הבהיר כי ההדרכה החדשה סביב טיפות אוויר נועדה רק לכסות מטבעות חדשים קיבלה לאחר אירוע מזלג קשה. יש להתייחס למטבעות שהתקבלו לאחר מזלג קשה כהכנסה רגילה לפי שווי השוק ההוגן של המטבע במועד קבלתו. 

משמעות הבהרה זו היא כי מטבעות המוטלים לצרכנים למטרות שיווק נמצאים עדיין באזור האפור האם יש להתייחס אליהם כהכנסה רגילה.. 

אתה יכול ללמוד עוד על איך מיסוי כאן טיפות אוויר ומזלגות קשים.

זיהוי ספציפי

ראשית בכניסה ראשונה היא שיטת החשבונאות המוגדרת כברירת מחדל לשימוש בחישוב רווחי והפסדי הון במכירה או בהפצה של הקריפטו שלך. עם זאת, ההנחיות האחרונות למס הכנסה שיצאו באוקטובר 2019 הזכירו שיטות זיהוי ספציפיות הם מותר אם אתה יכול לזהות באופן ספציפי את נכסי הצפנה שלך. הדברים הבאים נלקחים מה- הדרכה באוקטובר 2019:

“A37. אתה יכול לזהות יחידה ספציפית של מטבע וירטואלי או על ידי תיעוד המזהה הדיגיטלי הייחודי של היחידה הספציפית, כגון מפתח פרטי, מפתח ציבורי וכתובת, או על ידי רשומות המציגות את פרטי העסקה עבור כל היחידות של מטבע וירטואלי ספציפי, כגון Bitcoin, מוחזק בחשבון, ארנק או כתובת בודדים. מידע זה חייב להציג (1) את התאריך והשעה שבה נרכשה כל יחידה, (2) הבסיס שלך ואת שווי השוק ההוגן של כל יחידה במועד רכישתה, (3) התאריך והשעה שבה כל יחידה נמכרה, הוחלפה, או שנפטר בדרך אחרת, ו- (4) שווי השוק ההוגן של כל יחידה בעת מכירה, החלפה או סילוק, וסכום הכסף או ערך הנכס שהתקבל עבור כל יחידה. “

סוזנה סינו אישרה עוד כי ניתן להשתמש בשיטות זיהוי ספציפיות כמו LIFO (האחרונה בהתחלה הראשונה) ו- HIFO (הגבוהה ביותר בהתחלה הראשונה) אם ניתן לזהות במפורש את הקריפטו שלהם. אלה חדשות נהדרות עבור סוחרי מטבעות קריפטו שכן טכניקות אלה יכולות לעזור למזער את חבות המס הקריפטו שלך על ידי הקטנת הרווחים הכוללים שלך. 

אתה יכול להשתמש בתוכנת מס קריפטו כמו מס. CryptoTrader כדי להחיל באופן אוטומטי חישובי HIFO או LIFO על דוחות רווחי ההון שלך. מס CryptoTrader כולל מסלול ביקורת מלא עבור הרשומות שלך המפרטות את הזיהוי הספציפי של כל יחידת מטבע קריפטוגרפי ובכך מסייע לך למזער את חבותך ברווחי הון. 

למידע נוסף על מיסי קריפטו

תוכל ללמוד עוד על מיסי מטבעות קריפטו וכיצד מטפלים בהכל כאן: המדריך השלם 2019 למיסי מטבעות מטבעות.

הצהרת אחריות – פוסט זה נועד למטרות הסברה בלבד ואין להתייחס אליו כייעוץ מס או השקעה. אנא דבר אל עצמך מקצוען במס קריפטו, רואה חשבון או עו”ד מיסוי כיצד עליכם להתייחס למיסוי של מטבעות דיגיטליים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector